BELISOL advertentieblad PERSONEEL .uJbi MONTEUR(S) PZC Ervaren Administrateur m/v Motor van de Zaak (m/v) Q 1 Creatief therapeut beeldend m/v Ziekenhuis Lievensberg GEMEENTE MIDDELBURG administratief-juridisch medewerker v/m Wij zoeken jongeren "die al werkend een vak willen leren^qQO,' ^1^ rA^ ATOFINA A NOVA Chemicals8 détaché/TL Waar het spelen stopt komen wij in actie zaterdag 19 januari 2002 ZEEUWSCH VLAAMS- 9 v v AAN HUIS IN OOST. EN WEST-ZEEUWS VLAANDEREN Het Zeeuwsch Vlaams Advertentieblad wordt wekelijks en De Wo ningkrant en De Autokrant Zeeuws Vlaanderen tweewekelijks gra tis bezorgd op 51.000 adressen. Zij voorzien de lezers van lokaal nieuws en aanbiedingen via advertenties van de Zeeuws Vlaamse Ondernemers. Op korte termijn worden deze titels ondergebracht in een nieuw op te richten onderneming namelijk: Het Zeeuws Vlaams Media Be drijf BV, waarin 11 medewerkers werkzaam zullen zijn. Voor de inrichting van de nieuwe organisatie zijn wij op zoek naar een: Doel van de functie: Het zelfstandig voeren van de administratie. Functie-inhoud: Het voeren van de grootboekadministratie e> Het doen van BTW-aangiften Het voeren van de debiteuren-crediteuren en administratie Het verzorgen van de personeelsadministratie Het verzorgen van managementrapportages. Functie-eisen: MBA-opleiding of vergelijkbaar niveau Zelfstandig kunnen werken Minimaal 2 jaar ervaring in een vergelijkbare functie 9 Ervaring met Exact, Word of Excel 9 Flexibele, ondernemende instelling. Voor informatie kunt u contact opnemen met Adrian Schrauwen, controller Wegener Huis-aan-huiskranten Zuid BV, tel. 013-5 375 382. Uw sollicitatie kunt u binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad richten aan: Wegener Huis-aan-huiskranten Zuid BV, t.a.v. Robert Groen, P O adviseur, Fruitlaan 4c, 4462 EP Goes. Dat is precies wat wij zoeken. Een dynamische kracht die bij een exclusief BMW motorfietsenbedrijf de afdeling Verkoop wil komen versterken. Verkopen doet u graag. Affiniteit met rijplezier op twee wielen is belangrijk, evenals rijbe wijs A. Uitstekende contactuele en communicatieve vaardigheden zijn onmisbaar maar ook technische kennis inzake motorfietsen. U bent tussen de 20 en 23 jaar en weet goed wat motorrijders beweegt. U bent representatief, flexibel en zelfstandig. Onze nieuwe collega kan rekenen op een goed pakket primaire secundaire arbeidsvoor waarden, een dynamische veelzijdige baan in een werkomgeving waar ontwikkelingen zich snel voltrekken binnen een groeiende en gezonde onderneming. Zwartepoorte is sinds 1989 BMW automobieldealer te Goes en Roosendaal. In 1996 volg de het Land Rover dealerschap in Goes en vanaf 1999 is het BMW motorfiets-dealerschap gestart. Voor vragen kun je contact opnemen met Erna Bakker, telefoon 0113-245 298. Stuur je sollicitatie voor 1 februari naar: Zwartepoorte motoren bv t.a.v. Erna Bakker, Manager Personeel en Kwaliteit Postbus 215 4460 AE GOES ebakker@zwartepoorte.bmw-net.nl Aquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld De PAAZ is een organisatorische eenheid psychiatrie,welke 4 kerntaken uitvoert: Klinische behandeling (2ibedden) verdeeld over 1 opname-observatiegroep en 2 vervol ggroepen waarmee onder andere sodotherapeubsch wordt gewerkt, een geïntegreerde secundaire deeltijdbehandeling (8 stoelen), pol ikl inische acthn teiten en j consultatieve psychiatrie. Het team is multidisciplinair samengesteld. Met ingang vajrt 1 maart 2002 ontstaat er op de PAAZ een vacature voor een min/max dienstverband van 20 tot 30 uur per week. Functie-informatie: Het takenpakket bestaat uit het behandelen van zowel klinische als deellijdpatienten. Naast groepsgerichte therapieën is er ook een individueel aanbod. De vakgroep therapie keuhtdë specialisaties drama, muziek, beeldend, beweging en activitetfentherapie tuin. De vaste werkuren zijn verdeeld óver 2 hele en 1 halve dag, waarbij de maandag-, dinsdag- en woensdagochtend bij voorkeur ingeroosterd worden. Daarnaast dient in geval van afwezigheid van collega's voor vervanging (maximaal 10 uur per week) zorg gedragen te worden. Functie-eisen: - HBO creatieve therapie met specialisatie beeldende therapie; - flexibele werkinstelling; - bij voorkeur werkervaring met groepen binnen de psychiatrie en multidisciplinair werken; - inspirerend en een constructieve bijdrage kunnen leveren aan de non-vferbale therapieën. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO- Ziekenhuizen. Salariëring geschiedt op basis van indeling in FWG50. Informatie en sollicitatie Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot dhr. H. Verhoeven, Afdelingscoördinator PAAZ, tel: (0164) 278000. Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u onder vermelding van code P-0001 linksboven op de enveloppe tot 30 januari 2002 richten aan Ziekenhuis Lievensberg, dienst Personeel en Organisatie, ter attentie van dhr. J. Jongerius, Postbus 135, 4600 AC Bergen op Zoom. (acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld) Lievensberg is een algemeen ziekenhuis voor West-Brabant, Tholen en St. Philips- land, met circa 60 medisch specialisten en ruim 1.100 mede werkers. Per jaar bezoeken ca. 150.000 mensen de polikliniek en worden in de kliniek ruim 10.000 patiën ten opgenomen. Lievensberg heeft 367 bedden. Het ziekenhuis beschikt over enige specialistische functies, onder andere een PAAZ en een afdeling revalidatie. Wilt u meer algemene informatie over ons ziekenhuis, bezoek dan onze site: bttp://Geveosberg.ziekeohois.nl Belisol is actief sinds 1977 en is dankzij het vertrouwen van duizenden klanten uitgegroeid tot één van de marktleiders in ramen en deuren met meer dan 20 vestigingen, verspreid over België en Nederland. De ramen en deuren van Belisol worden vervaardigd uit exclusieve profielen die zich niet alleen door hun technische, maar ook door hun esthetische kwaliteiten onderscheiden. Naast hoogwaardige producten biedt Belisol ook een prima dienstverlening aan zijn klanten, waarbij studie, advies en vakmanschap centraal staan. Voor de verdere professionele uitbouw van ons kantoor Goes, zoeken wij op korte termijn dynamische medewerkers (m/v) voor de functie van: Wij zoeken: - ervaring in plaatsen van kozijnen; - Technisch inzicht; - Sterke punten: klantgerichtheid, flexibiliteit, creativiteit en doorzettingsvermogen; - Zelfstandig kunnen werken; - In bezit van rijbewijs B. E. Wij bieden: - Nieuwe volledig uitgeruste bestelwagen incl. G.P.S., airconditioning; - Prettige werksfeer; - Opleidingsmogelijkheden; - Dynamische werkkring; - Goede beloning en arbeidsvoorwaarden. Interesse: - Stuur uw uitgebreide curriculum vitae binnen 14 dagen naar on derstaand adres. Voor nadere informatie kunt u contact opne men met de heer Padmos. Belisol Goes, Nobelweg 2-24, 4462 GK Goes Tel. 0113-211811, Fax. 0113-211830 De Stichting Hervormd Diakonale Gezondheidszorg Goeree-Overflakkee biedt verpleging en verzorging aan ouderen met somatische en psychogeriatrische hulpvragen. Wij bieden deze zorg vanuit een protestants christelijke levensovertuiging in verpleeghuis De Samaritaan en in verzorgingshuis De Goede Ree, en door middel van substitutieprojecten in omlig gende zorginstellingen. Wie bij de HDG werkt, heeft ruimte voor eigen inbreng in de multi disciplinaire teams. Wonen op Goeree-Overflakkee is aangenaam: met dichtbij de stedelijke voorzieningen van Rotterdam en vele recreatieve mogelijkheden in de directe omgeving. In verband met uitbreiding van het team van activiteitenbegeleiders zoeken wij ENTHOUSIASTE ACTIVITEITENBEGELEIDERS M/V Stichting HDG Koningin Julianaweg 59 3245 KA Sommelsdijk Telefoon 0187 48 82 OO Fax 0187 48 25 OO Wie zoeken wij? Een collega voor 20 uur per week op de Dagvèrzorging in Sommelsdijk, verdeeld over 4 dagen. Werken onder schooltijd is mogelijk. Een collega voor 20 uur per week op de Primaire Activering, verdeeld over 3 dagen. Enkele collega's voor de meerzorgafdeling van ons verzorgingshuis. Diverse parttime mogelijkheden zijn bespreekbaar, Tevens hebben wij plaats voor enkele oproepkrachten bij de activiteiten- begeleiding en in de verpleging. Wat houdt de functie in? Het zijn zelfstandige functies, veel initiatieven kunnen ontplooid worden. Je maakt deel uit van een groot team van activiteitenbegeleiders. In nauwe samenwerking met andere disciplines en de vrijwilligers streven we ernaar om een optimale begeleiding te bieden, waarbij we uitgaan van het geestelijk, lichamelijk en sociaal welbevinden van de cliënten. E22 Wat hebben we te bieden? Voor de arbeidsvoorwaarden geldt de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen, met het unieke Meerkeuzesysteem Arbeidsvoorwaarden. Maar er is méér, zoals een spaarloonregeling, personeelsvoorzieningen bij Centraal Beheer, deeltijdmogelijkheden en kinderopvang. HDG voert een actief opleidingsbeleid met goede ontplooiings- en doorgroeimogelijkheden. Wat verwachten we van je? Je hebt een diploma MDGO-Activiteitenbegeleiding of SPW niveau 4 en bij voorkeur ervaring in de ouderenzorg vanuit de belevingsgerichte benaderings wijze. Goede communicatieve vaardigheden, flexibiliteit en creativiteit zijn in deze functie onmisbaar. Een protestants christelijke levensovertuiging vinden wij belangrijk voor het werken bij de Stichting HDG. Meer weten? Heieen de Jong-Vink, manager zorgdienst HDG, of Marianne Tanis, hoofd activiteitenbegeleiding/welzijnszorg, beantwoorden graag je vragen over deze functie. .Wil je solliciteren? Stuur je brief of e-mail met CV binnen twee weken naar Hans Nouwen, hoofd personeel en opleiding, e-mail: sollicitatie@sthdg.nl Middelburg, ondernemende stad met hart voor traditie De gemeente Middelburg heeft verstrekkende toe komstplannen. Deze zijn verwoord in de "Kwaliteitsallas Middelburg 2030". De uil die atlas voortvloeiende plannen geven een krachtige impuls aan de leefbaarheid van Middelburg! Door die plannen groeit Middelburg uit tot een stad met nog meer dynamiek en met veel ruimte voor vernieuwing. Een moderne stad, waar mensen zich thuis moeten voelen en waar hel uitste kend werken, wonen en leven moet zijn. Bestuur en medewerkers werken hard aan de realisering van de ambitieuze plan nen. Er wordt een beroep gedaan op de inzet en creativiteit van de medewerkers om de toekomstplannen te verwezenlijken. De gemeentelijke organisatie bestaat uit de Bestuursdienst en de diensten Maatschappelijke Zaken, Stadsbeheer en Stadsontwikkeling. De dienst Stadsbeheer bestaat uit de afdelingen Accommodaties, Eigendomsbeheer, Stadsreiniging, Groenbeheer en Ondersteuning. Voor de afdeling Eigendomsbeheer zijn wij op zoek naar voor 36 uur per week. Uw functie: - u behandelt parkeervergunningaanvragen, aanvragen gehandicaptenparkeer- kaart, ontheffingen RVV 1990 incl. toegangsregeling kernwinkelgebied en u stelt de beschikkingen op; - u levert geautomatiseerde bestanden aan t.b.v. de verwerking van naheffings aanslagen en aankondiging van beschikking Wet Mulder; - u verzorgt de registratie van processen-verbaal en adviezen n.a.v. opgelegde naheffingsaanslagen; - u maakt de financiële verantwoording op van ontvangen kasgeld en verzorgt de afdracht aan de sectie Financiële Administratie; - u adviseert m.b.t. standpuntbepaling t.a.v. bezwaar- en beroepschriften; - u verricht overige werkzaamheden passend binnen de doelstellingen van de sectie. Wij vragen: U beschikt over een mbo-opleiding bijvoorbeeld meao of bestuursambtenaar, aangevuld met: - vakinhoudelijke kennis; - zelfstandigheid in het werk; - beheersing van gesprekstechnieken; - kennis van automatisering; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Wij bieden: - afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal 2.137,- bruto per maand, functieschaal 6; - doorgroeimogelijkheden, afhankelijk van de personeelsbeoordeling, tot 2.342,- bruto per maand, uitloopschaal 7. De gemeente kent een systeem van methodische personeelsbeoordeling. Definitieve waardering van deze functie dient nog plaats te vinden. Inlichtingen: Nadere informatie over deze functie kunt u inwinnen bij de heer F.M. Polderman, hoofd afdeling Eigendomsbeheer, telefoon (0118) 67 53 30 of de heer J.S. Jansen, hoofd sectie Parkeerbeheer, telefoon (0118) 67 57 37. Procedure: - belangstellenden die niet voldoen aan de diploma-eisen, maar kunnen aantonen te beschikken over een gelijkwaardig werk- en denkniveau, kunnen ook voor benoeming in aanmerking komen; - bij de selectieprocedure wordt een vertegenwoordiging van het personeel betrokken; - u kunt uw sollicitatie voor woensdag 30 januari 2002 richten aan het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, t.a.v. de heer L. de Klerk, personeelsconsulent. Postbus 6000, 4330 LA Middelburg onder vermelding van vacaturenummer 2001/50. Save the Children Nederland Stichting SAVEPRO staat voor Samenwerkingsverband voor de Procesindustrie in West-Brabant/Zeeland. Deze stichting ondersteunt de opleiding namens dit samenwer kingsverband. (www.savepro.nl) De procesindustrie zoekt jonge mensen die de opleiding tot operator willen volgen. Een aantal bedrijven en het opleidingsinstituut Détaché Total Training Management B.V. hebben daarom de handen ineengeslagen. Détaché verzorgt de the orie van de opleiding. De Beroeps Praktijk Vorming (stage) gebeurt bij één van de bedrijven. Drie van deze samenwerkende bedrijven, Shell Moerdijk, Nova Chemicals te Breda (voorheen Bredase Polystyreen Maatschappij) en Atofina in Vlissingen zoeken samen met het opleidingsinsti tuut Détaché in Bergen op Zoom, 20 gemotiveer de jonge mensen. Deze opleiding tot operator duurt 2 jaar en geeft uitzicht op een baan met een uitstekend toe komstperspectief. Je les- en boekengeld wordt volledig betaald door de bedrijven waar je de Beroeps Praktijk Vorming krijgt. Gedurende de gehele studie ont vang je een vergoeding van minimaal ƒ500,00 per maand (voor 18 jarigen). De hoogte van deze ver goeding is afhankelijk van je leeftijd. Daarnaast ontvang je een reiskostenvergoeding. Bonus: na het behalen van het diploma VAPRO-B ontvang je bovendien een bonus van ƒ4000,- bruto Om deel te kunnen nemen aan de opleiding moet je minimaal beschikken over het MAVO VBO diploma op C niveau met natuur- en wiskunde of VWO HAVO vooropleiding. Ook afs je geen schoolverlater bent maar staat ingeschreven als werkzoekende bij het arbeidsbureau zien we je graag! Je moet dan wel over één van de gevraagde diploma's of opleidingen beschikken. Ben je geïnteresseerd? Vul dan onderstaande bon in, stuur hem binnen 1 week op en je krijgt een uitnodiging voor een voorlichtingsbijeenkomst. Deze bon kan in een gefrankeerde enveloppe verzonden worden naar het opleidingsinstituut: DÉTACHÉ Total Training Management B.V. Postbus 228 4600 AE Bergen op Zoom Telefoon: 0164 - 24 70 60 TOTAL TRAINING MANAGEMENT BV Naam m/v Adres Postcode Woonplaats Telefoon Geboortedatum Mijn vooropleiding is: VBO MAVO C D HAVO VWO ik sta ingeschreven bij het arbeidsbureau Geef kinderen een jeugd. Geef ze een toekomst met ƒ10,- per maand. Giro 809. Save the Children Den Haag. Bel 070 - 338 44 48 of ga naar www.savethechildren.ni Het recht om kind te zijn

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 46