PERSONEEL BUDELPACK VRIEND SCHAP BOEKHOUDER PZC Teammanager (v/m) v#® HYDRO CHEMICAL ENGINEER (m/f) ENGINEER (m/f) (Junior) Administrator m/v 45 Algemeen medewerker (m/v) H. J^obse bv UITVAARTLEIDER M/V KWALITEITSCONTROLEUR LINGERIE/KLEDING (m/V) MEDEWERK(ST)iR (m/v| u ook, woont De sector Maatschappelijk Werk van Zorgstroom bestaat uit het Algemeen Maatschappelijk Werk, Bureau Sociaal Raadslieden, Meldpunt Schuldhulpverlening, entreefunctie Bureau Jeugdzorg Zeeland en School- en Bedrijfsmaatschappelijk Werk. Er wordt gewerkt vanuit twee kantoren, te Weten Middelburg en Vlissingen. De sector Maatschappelijk Werk is actief bezig met een kwaliteits traject. Medewerkers en management werken samen om de organisatie opnieuw vorm te geven. Medewerkers adviseren het management door het inzetten van kennis en ervaring in projectgroepen. Verantwoordelijkheden worden zo laag mogelijk in de organisatie neergelegd. Er wordt gezocht naar nieuwe vormen van hulp verlening en er is de mogelijkheid om te experimenteren. Een organisatie met plezier in pionieren, waardoor we soms vooruitlopen op landelijke ontwikkelingen. Een organisatie die midden in de samenleving wil staan, dicht bij de mensen aan wie wij tijdelijk of soms een leven lang hulp verlenen. AAATSCH APPEIIJ K WERK Voor de sector Maatschappelijk Werk zoeken wij een 36 uur per week Als teammanager heeft u een veelzijdige functie. U bent eindverantwoordelijk voor de dagelijkse leiding aan verschillende teams met maatschappelijk werkers. U wordt terzijde gestaan door senior maatschappelijk werkers, die verantwoordelijk zijn voor de vakinhoudelijke kant van het werk, de cliëntbesprekingen en de werkbegeleiding. U bent lid van het managementteam. U heeft minimaal een relevante hbo-opleiding en een hogere managementopleiding afgerond. Daarnaast heeft u ruime leidinggevende ervaring en een duidelijke visie op management. U bent geïnteresseerd in mensen en team-processen. Zakelijkheid combineert u met humor en plezier. U kunt uitstekend zelfstandig werken, maar bent tevens een teamplayer. U kunt goed delegeren en haalt het beste uit uw mede werkers. Cijfers en (geautomatiseerde) registratiesystemen zijn voor u belangrijke hulpmiddelen bij het halen van team doelstellingen en het analyseren van ontwikkelingen en trends. De inschaling en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO welzijn. Wilt u meer informatie, kijk op www.zorgstroom.nl of neem contact op met mevrouw I. van Loon, hoofd maatschappelijk werk, telefoon 0118 - 684000. Denkt u de persoon te zijn die wij zoeken, stuur dan uw sollicitatiebrief met cv vóór 1 februari 2002 aan de heer L.Q. Phernambucq, voorzitter Raad van Bestuur, Postbus 323, 4330 AH Middelburg. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. TRANSFERPUNT HYDRO AGRi SLUISKIL is part of the Norwegian industrial company Narks Hydro ASA and is active in the production of Ammonia, Nitrogen Fertilizers and liquid Carbon Dioxide. Internet: www.hydro.com www.dekanaalzone.nl E-mail: ron.raes@hydro.com For its laboratory department, Hydro Agri Sluiskil B.V., is looking for University degree Directly involved in the day to day operation of the laboratory department with specific responsibilities in areas, such as: process- and quality control, quality assurance (ISO 9000, HACCP). troubleshooting. projects on product/process optimalisation. He/she will report to the Laboratory Manager. For the candidates we expect that he/she is a chemical engineer with an university degree or similar qualification. Basic knowledge in water treatment processes is an advantage. Profile: High performer. Management and analytical skills. Good interpersonal and communication skills. Good command of Dutch and English, knowledge of additional languages is an asset. Willingness to travel. Non-university degree Involved in one of the laboratory sections, with as main task: Coordination of process- and quality control activities. Direct involvement in problem solving. Active participation in execution of project activities. For the candidates we expect that he/she is a chemical engineer with a non-university degree. Profile: Selfmotivated and creative. Team player. Quality minded. Good interpersonal and communication skills. Good command of Dutch and English, knowlegde of additional languages is an asset. Interested candidates are invited to send their application together with CV to Hydro Agri Sluiskil B. V., Human Resources Department, P.O. Box 2, 4540 AA Sluiskil (the Netherlands). For further information, please contact Mr. R. Raes on +31 (0)115 474347. (Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.) Het werk Deze vacature voor minimaal 4 dagen per week is ontstaan door interne verschuivingen. Je zult ons team komen versterken met de volgende werkzaamheden: crediteuren-, debiteuren- en bankadministratie, betalingen en diverse werkzaam-heden behorende bij de maandafsluiting. Verder verleen je ondersteuning aan de Plant Controller. Wie zoeken wij? Een enthousiaste kandidaat met een MEAO- of MBA-opleiding, en een goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift. Ook schoolverlaters nodigen wij van harte uit te reageren. Wat bieden wij? Werken bij Budelpack betekent werken in een dynamische omgeving, met een jong team, en met de mogelijkheid om mee te groeien. Dynamiek en flexibiliteit, daar gaat het om. Dit alles maakt het werken bij Budelpack een plezierige uitdaging. Meer weten? Telefonische informatie kun je inwinnen bij mevrouw V. Benders, afdeling P&O, 0166 - 61 99 15. Reageren? Wie zin heeft in een boeiende baan schrijft een sollicitatiebrief met curriculum vitae aan Budelpack Poortvliet B.V., t.a.v. mevrouw V. Benders, afdeling P&O, Paasdijkweg 15, 4693 RE Poortvliet. Deze brief zien we graag binnen twee weken tegemoet, onder vermelding van de functie waarnaar je solliciteert. Mailen kan natuurlijk ook: welkom@budelpack.nl. yyuiiurv ktt (rij Bu-fUlpncjp zaterdag 19 januari 2002 CAFE RESTAURANT In de Vriendschap draait de keuken om kwaliteit van ons dagverse product, oog voor detail, eigenzinnige gerechten en eerbied voor traditionele bereidingswijzen. De Vriendschap is dagelijks geopend vanaf 10.00 uur. Wij zoeken een enthousiaste stress-bestendige kok die zijn/haar bijdrage wil leveren aan de eigenwijze uitstraling, werkwijze en sfeer van de Vriendschap. zelfstandig werkend kok m/v voor 38 uur in de week iemand met een afgeronde ö^jaars studie SVH of gelijkwaardige papieren iemand met ervaring in de moderne keuken en dagverse bereidingswijzen iemand die onder flinke werkdruk toch op hoog niveau kan iemand die goed zelfstandig kan werken iemand die bezeten is van koken, verder kijkt dan zijn/haar neus lang is en steeds iets nieuws wil proberen iemand die zijn/haar leermeester papieren heeft of bereid is deze opleiding te volgen. Alleen schriftelijke sollicitaties binnen 2 weken na verschijnen van deze krant aan De Vriendschap, t.a.v. Connie de Lange, Postbus 204,4330 AE Middelburg. VRIENDSCHAPcafe-restaurant MARKT 75 MIDDELBURG ALLE DAGEN GEOPEND VANAF 10.00 UUR TIJDELIJKE SLUITING HULSTERSEWEG EN TWEEDE VERKORTING (Noordzijde) Het dagelijks bestuur van het waterschap Zeeuws-Vlaanderen maakt bekend dat: de Hulsterseweg (vanaf de aansluiting met de Eerste Verkorting tot de aansluiting met de Derde Verkorting, Kijkuit en de Tweede Verkorting noordzijde (vanaf de aansluiting met de Parallelweg/Langeweg tot de aansluiting met de Liniedijk), van maandag 21 januari toten met vrijdag 8 februari 2002 tijdelijk zal worden gesloten voor alle verkeer (met uitzondering van bestemmings verkeer) in beide richtingen. Gedurende deze periode (of zoveel korter als mogelijk of zoveel langer als noodzakelijk zal blijken) wordt er een bussluis met keerlus in de Hulsterseweg/Tweede Verkorting aangelegd. De afsluiting zal ter plaatse worden aangeduid do.or plaatsing van de daarvoor gebruikelijke verkeerstekens. Terneuzen, 19 januari 2002. Het dagelijks bestuur van het waterschap Zeeuws-Vlaanderen W.J. de Graaf, dijkgraaf mr. J.Y. Dekker, secretaris Waterschap"! Zeeuws-Vlaanderen Postbus 88, 4530 AB Terneuzen Bezoekadres: Kennedylaan 1Terneuzen Telefoon 01 15-641000, Fax 01 15-641200 STICHTING TER EXPLOITATIE VAN DE PROEFBOERDERIJ 'RUSTHOEVE' Bedrijf: Noordlangeweg 42, 4486 PR Colijnsplaat, tel. 0113-693000, fax 0113-695638 Dir. secretariaat: Postbus 46, 4460 BA Goes, tel. 0113-247700, fax 0113-231189 De Stichting ter exploitatie van de proefboerderij Rusthoe- ve beheert in Colijnsplaat een onderzoeksiocatie waar praktijkgericht onderzoek wordt uitgevoerd voor de secto ren akkerbouw en vollegrondsgroenteteelt. De Rusthoeve is tevens voorbeeldbedrijf Agrarisch Natuurbeheer voor de Provincie Zeeland. Op 10 ha van het totale bedrijfsareaal van 95 ha wordt biologisch geteeld. Het onderzoek ten be hoeve van de biologische landbouw is in ontwikkeling. Proefboerderij Rusthoeve verleent diensten en faciliteiten ten behoeve van de uitvoering van het onderzoek. Op drachtgevers zijn o.a. het PPO, Coöperaties, Gewasbe schermingsfirma's, overheidsinstellingen etc. Wegens toename van de activiteiten bestaat op dit mo ment de vacature van: Takenpakket: Het uitvoeren van alle voorkomende werkzaamheden die nodig zijn voor de teelt van de gewassen en de verzorging van de proeven. Dit gebeurt zowel handmatig als machi naal waarbij gewerkt wordt met soms specifieke (proef- veld)machines. Verder behoort tot het takenpakket het on dersteunen van de bedrijfsleider bij de opzet en uitvoering van het onderzoeksprogramma. Doet waarnemingen in proeven en legt bevindingen vast in verslagen en rappor tages. Treedt in voorkomende gevallen op als projectme dewerker in samenwerkingsverbanden. Bij gebleken ge schiktheid bestaat de mogelijkheid op termijn de bedrijfs leider op te volgen. Vereist: Bij voorkeur afgeronde hogere beroepsopleiding (AHS) Kennis van de akkerbouw en/of de groenteteelt in de vol- legrond Communicatieve vaardigheden Objectief en neutraal kunnen optreden in overlegsituaties Zelfstandig en in teamverband kunnen werken Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring Standplaats: Colijnsplaat Sollicitatie: Binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan: de heer ir. G. van der Schelde, secretaris, Postbus 46, 4460 BA Goes, alwaar ook nadere inlichtingen kunnen worden verkregen (tel. 0113-247700 ZLTO Goes). Uitvaartonderneming Zoekt in verband met de groei van onze onderneming een de functie: het aannemen en uitvoeren van begrafenissen en crematies het verzorgen van de administratie hieromtrent contacten onderhouden met nabestaanden wie zoeken wij: u heeft minimaal een afgeronde MBO opleiding u bent in bezit van rijbewijs B en eigen vervoer u heeft goede communicatieve vaardigheden en bent stressbestendig u heeft kennis van MS Word en Windows u bent bereid te werken volgens wisselende diensten u heeft geen 9 tot 5 mentaliteit ons aanbod: u werkt in een klein team een grote mate van zelfstandig functioneren deelname aan pc privé plan en premie spaarloonregeling behoord tot de mogelijkheden heeft voldoende mogelijkheden tot zelfontplooiing salaris is afhankelijk van uw leeftijd, opleiding en ervaring maar altijd volgens CAO uitvaartwezen Telefonische inlichtingen: 0118-462205 tussen 9.00 en 16.00 uur. Uw handgeschreven sollicitatiebrief kunt u binnen 14 dagen na verschijning van dit blad richten aan Uitvaartonderneming H. Jobse BV t.a.v. Mw. H. W. Donker-Jobse, Oude Rijksweg 54> 4339 BD Nieuw- en St. Joosland. "ii/ay De leukste Erotiekcatalogus Pabo is dé trendsetter in Nederland, België, Frankrijk, Oostenrijk, Engeland en Duitsland op het gebied van erotiek per postorder. Wij zijn een uiterst profes sioneel postorderbedrijf dat een sterke groei doormaakt. We zetten per jaar enkele hoofdkatalogi en nog diverse kleinere mailings uit. Onze filosofie is gebaseerd op vrijheid en respect voor ieders erotische wensen. We bieden daartoe een breed assortiment aan voor hem en haar en hechten daarbij grote waarde aan discretie en maatschappelijke normen. Op ons hoofdkantoor in Walsoorden in Zeeland (op 30 minuten afstand van Antwerpen], werken momenteel ruim 250 enthousiaste mensen. Wegens continue groei en internationalisering van ons bedrijf zoeken we ter versterking van de afdeling Inkoop op korte termijn een (32/38 uur p/wk) Ge functie In deze functie ben je verantwoordelijk voor de preventieve controle op maat- pasvorm en het verbeteren daarvan. Je verzorgt maatschema's gedurende het inkoopproces en geeft verbeteringen aan die met onze leveranciers worden gecommuniceerd. De (technisch inhoudelijke) contacten met inkoopafdelingen en leveranciers zijn intensief. Tevens verzorg je de kwaliteitscontrole van de inkomende goederen. Pabo zoekt Initiatiefrijke kandidaten met een MBO+ werk- en denkniveau en enige jaren ervaring in het werken met pasvormen en maten. Je beschikt over patroon- en productietechnisch inzicht en bent een stevige persoonlijkheid die weet te overtuigen. Je weet je mondeling en schriftelijk goed uit te drukken in zowel de Nederlandse als de Engelse en Duitse taal. Je bent flexibel, stressbestendig en communicatief vaardig. Tevens beschik je over voldoende kennis van computer applicaties. Pabo biedt Wij bieden een uitdagende functie waarin je kunt uitgroeien tot een absolute pasvorm- en kwaliteitsspecialist bij één van de succesvolste postorderbedrijven in sexy lingerie. Deze functie valt onder de directe verantwoording van de manager Inkoop. Je werkt samen met een jona team in een sfeer waar samenwerking en collegialiteit belangrijk zijn. Uiteraard bieden wij voor deze functie een passend salaris en goede secundaire voorwaarden. Kortom: kun je jezelf vinden in het bovenstaande, ben je enthousiast, accuraat, communicatief en flexibel ingesteld? Stuur dan je sollicitatiebrief met CV (binnen 14 dagen) naar Monique Hol, afd. Personeelszaken, Postbus 274, 4560 AG te Hulst of via email naar: moni 1 Meer gedetailleerde informatie over deze functie kun je verkrijgen bij Erica Apers, tel. 0114 - 687 700. T.S.A. Brandpreventie B. V. is een middelgroot bedrijf dat gevestigd is in Vlissingen. Al 10 jaar houden wij ons bezig met alles op het gebied van brandpreventie in Zeeland zoals het leveren en jaarlijks onderhouden van blusmiddelen en het detacheren van brandwachtpersoneel. Om ons team te versterken zijn wij op zoek naar een m/v (fulltime] Functie-informatie: Als zelfstandig werkend boekhouder bent u verantwoordelijk voor de gehele financiële administratie. Daaronder valt de bewaking en verzorging van de debiteuren- en crediteurenadministratie en het be heer van het grootboek. Het verzorgen van de maandelijkse rapportages, aangiftes LB en BTW, uitvoe ren van de salarisadministratie en de voorbereidingen voor het jaarverslag behoren tevens tot de werkzaamheden. Functie-eisen: Voor deze functie dient u minimaal in het bezit te zijn van het MBA-diploma en 3 jaar werkervaring te hebben in een gelijkwaardige functie. U kunt zowel zelfstandig werken als in teamverband en be schikt over de nodige sociale vaardigheden. Wij bieden u een salaris afhankelijk van opleiding en werkervaring. Tevens kunt u rekenen op een gedegen pensioen en diverse spaarregelingen binnen ons bedrijf. Indien u geïnteresseerd bent in bovenstaande functie kunt u uw schriftelijke sollicitatie voorzien van een C.V. binnen 10 dagen sturen naar T.S.A. BV, Edisonweg 8a, 4382 NW Vlissingen t.a.v. dhr R.R. de Jong. Wegens continue groei en internationalisering van ons bedrijf zoeken we ter versterking van de afdeling Layout op Korte termijn een fulltime De leukste Emtiekcatalogus PLANNINGS- Pabo is dé trendsetter in Nederland, België, Frankrijk, Oostenrijk, Engeland en Duitsland op het gebied van erotiek per postorder. Wij zijn een uiterst profes sioneel postorderbedrijf dat een sterke groei doormaakt. We zetten per jaar enkele hoofdkatalogi en nog diverse kleinere mailings uit. Onze filosofie is gebaseerd op vrijheid en respect voor ieders erotische wensen. We bieden daartoe een breed assortiment aan voor hem en haar en hechten daarbij grote waarde aan discretie en maatschappelijke normen. Op ons hoofdkantoor in Walsoorden in Zeeland (op 30 minuten afstand van Antwerpen), werken momenteel ruim 250 enthousiaste mensen. De functie Het primaire doel van deze functie is het afstemmen en coördineren van controlerondes van onze katalogi voor de afdeling lay-out en bewaking van het aangeleverde materiaal van de afdelingen inkoop en copywriting. Tevens ben je verantwoordelijk voor het bewaken van de voortgang van de katalogi en voor het plannen en coördineren van correctierondes naar de buitenlandse vestigingen. Daarnaast ben je het aanspreekpunt voor onze lithograaf. Pabo zoekt Gemotiveerde kandidaten met enkele jaren relevante werkervaring en een afgeronde MBO-opleiding, bij voorkeur commercieel. De kandidaten hebben affiniteit met het grafische vak en zijn echte teamplayers. Een goede kennis van de Engelse, Duitse en Franse taal een pré. Uiteraard is het kunnen werken met computerprogramma's als Word en Excel noodzakelijk. Pabo biedt Wij bieden een interessante functie voor een enthousiaste, communicatieve, accurate en flexibele persoonlijkheid in een modern en sterk groeiend bedrijf. Deze functionaris rapporteert aan de manager Traffic en Inkoop. Je werkt samen met een jong team in een sfeer waar samenwerking en collegialiteit belangrijk zijn. Uiteraard bieden wij voor deze functie een passend salaris en goede secundaire voorwaarden. Kortom: kun ie jezelf vinden in het bovenstaande? Stuur dan je sollicitatiebrief met CV (binnen I 4 dagen) naar Monique Hol, afd. Personeelszaken, Postbus 274, 4560 AG te Hulst of via email naar; moniquehol@pabo.nl. Meer gedetailleerde informatie over deze functie kun je verkrijgen bij Erica Apers, tel. 0114-687 700. Budelpack is een internationale producent en verpakker van merkartikelen. Met 2.200 mensen werken we vanuit 11 fabrieken in Europa aan een jaaromzet van 225 miljoen euro. Met de K van Klantgerichtheid, Kwaliteit en Know-how. Maar vooral met de M van Mensen. Meer weten over de Budelpack Groep? Bezoek onze website: www.budelpack.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 45