Hiirpaclc Bent u als MANAGER ook uit het goede hout gesneden 5 bruynzeel PZC 42 T™-™ AUTOBEDRIJF KOPPEJAN CAR-GROEP ^sprir Aanspreekpunt m/v Product Group Manager ui 6 CAD-tekenaar gezocht MANAGER WERKPLAATS «groepsieerkrachf zaterdag 19 januari 2002 Bruynzeel Keukens werkt met 600 mensen aan kwalitatief hoogwaardige keukens. In onze 45 showrooms in Nederland zijn dagelijks 200 enthousiaste collega's actief in de verkoop. We leveren via eigen showrooms, franchisenemers en dealers. Ruim 400 medewerkers werken in en vanuit de eigen productie in Bergen op Zoom. Wekelijks vinden honderden luxe keukens hun weg naar keukenminnend Nederland. Voor nu en de toekomst staan vele innoverende en verrassende activiteiten op het menu! I'"' rJ. Het gaat voortreffelijk met Bruynzeel Keukens. Bij steeds meer Nederlandse huishoudens vallen we in de smaak. Niet verwonderlijk. Dagelijks werken honderden vakmensen met trots en enthousiasme aan de verkoop en ontwikkeling van unieke en eigenzinnige keukens. Opmerkelijke designs omringd met aandacht. Geproduceerd met meerdere specialismen, maar met dezelfde onwrikbare en eenduidige drang naar kwaliteit. We leveren de top op keukengebied. Een succes dat we met elkaar bereiken. Door individueel hard te wer ken en collectief voor elkaar te staan. Goede ideeën krijgen de ruimte. Mindere prestaties ont vangen opbouwende en sturen de feedback. Een cultuur die zichtbaar resultaat boekt en die Bruynzeel die unieke familiaire smaak verleent. Een smaak om te waarderen. Proef Bruynzeel. De afdeling speciaal werk van Bruynzeel Keukens is een productie afdeling met 35 enthousias te medewerkers. Op de afdeling wordt een grote verscheidenheid aan producten geprodu ceerd die nodig zijn voor onze keukens. Veelal maatwerkproducties per klantorder, maar een enkele keer ook een kleine serie. De outillage is uitstekend. Er zijn diverse moderne houtbe werkingmachines voor massief hout en plaatwerk. Ook de afwerking van lakkeukens wordt verzorgd door de afdeling Speciaal Werk. In cabines spuiten we op handmatige wijze of met vlakspuitinstallaties de diverse onderdelen. De kwaliteitseisen liggen hoog. Vandaar dat we werken met ISO 9001 en milieunorm 14001. Voor deze afdeling zoeken wij een: AFDELINGSHOOFD M/V Na een uitgebreide inwerkperiode kunt u reke- I nen op een gevarieerd en verantwoordelijk takenpakket. Om te beginnen geeft u op inspirerende en effectieve wijze leiding aan uw medewerkers. U smeedt een effectief, betrokken en slagvaardig team dat gaat voor kwaliteit. U verzorgt de werkvoorbereiding en de afdelingsplanning zodat de voortgang vloeiend is en blijft. Tevens bewaakt u het kwaliteitssysteem en de procesvoortgang. Als vanzelfsprekend optimaliseert u de arbeidsomstandigheden zoals werkoverleg en veiligheid. U bent een plan matige persoonlijkheid die de juiste prioriteiten weet te stellen in een drukke omgeving. Een absolute doener die daadkrachtig en doelgericht handelt en beslist. Een 9 tot 5 mentaliteit is u onbekend. Commitment, collegialiteit en hard werken zijn begrippen die bij u passen. Het zijn de pijlers van zichtbaar resultaat. U beschikt over een afgeronde opleiding op minimaal MTS+ Hbo-niveau. Bij voorkeur hout- en plaatverwerking. U heeft minimaal vier tot vijf jaar aantoonbare leidinggevende ervaring. Enige ervaring in de hout- of meubelbranche is vereist. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de bedrijfsleider, Lau van 't Hof, tel. 0164 - 285 270. Wilt u solliciteren, schrijf dan binnen 2 weken na verschijning van deze advertentie een brief met CV aanBruynzeel Keukens, Astrid Aarts, personeelsfunctionaris, postbus 140, 4600 AC, Bergen op Zoom. Reageren per e-mail kan ook: pers.en.org@bruynzeel.com. KEUKENS Autobedrijf Koppejan Domburgseweg 18 Wij zoeken versterking van ons team met een: wat betekent dat? Dat we iemand (zo tussen de 25 en 35 jaar) zoeken die de verbindingen tussen binnen (administratie, showroom, magazijn, werkplaats) en buiten (klanten, leveranciers) voor zijn of haar rekening neemt. Dat is een avon tuurlijke, veelzijdige taak. Een commerciële instelling, mensen telefonisch en in persoon te woord kunnen staan en kunnen omgaan met een com puter zijn daarom de eerste vereisten. Ervaring in de autobranche helpt om de volgende takën naar ieders tevredenheid uit te kunnen voeren: - werkplaatsfacturering en klaarmaken werkorders. -werkplaatsplanning en magazijnbeheer i.s.m. de chef werkplaats. - auto's van klanten aannemen/afgeven, reparatie met klanten bespreken. ons bedrijf Autobedrijf Koppejan is een universeel BOVAG autobedrijf. Wij verkopen nieuwe en gebruikte auto's. Daarnaast verzorgen wij service-beurten, APK- keuringen en reparaties en zijn schade-reparateur voor de ZLM. Heeft u interesse, stuur dan uw sollicitatie naar Autobedrijf Koppejan, ter attentie van Dhr. Ko Koppejan. Direct bellen mag natuurlijk ook. Weten we gelijk hoe goed u aan de telefoon bent. Onze opdrachtgever, N.V. DELTA Nutsbedrijven, richt zich met circa 1.300 medewerkers op de levering van een integraal productenpakket; zij verzorgt voor Zuidwest-Nederland de distributie van elektriciteit, gas, water, radio- en televisiesignalen en telecommunicatie- en milieudiensten. Ook de productie van DELTAl 111 i water en elektriciteit behoort tot haar activiteiten. De organisatie is een zeer actieve speler in de liberaliserende energiemarkt, waarin zij zich heeft ontwikkeld tot een succesvolle en marktgerichte partij. Ter versterking van de marketingafdeling zijn wij op zoek naar een ei-varen: Zeeland Functie-omschrijving: U rapporteert aan de Marketing Manager en bent verantwoordelijk voor de productmanagementacti viteiten van DELTA metname gericht op de kleinzakelijke- en consumentenmarkt. U geeft leiding aan een team van vijf Product Managers. S U bent verantwoordelijk voor de ontwikkeling, implementatie en coördinatie van strategische en operationele productplannen en u legt zich tevens toe op productontwikkeling en business development. Van u wordt verwacht dat u een visie ten aanzien van de verschillende producten ontwikkelt en deze succesvol uitdraagt naar de interne organisatie. U stelt zich continu op de hoogte van de ontwikkelingen in de energiemarkten levert een be langrijke bijdrage aan de verdere uitbouw van de productportfolio en de positionering van DELTA. Pionieren Functie-eisen: U heeft een opleiding op academisch of HBO niveau in een commerciële of marketing richting. U beheerst de Nederlandse taal uitstekend in woord en geschriften uw leeftijd ligt tussen de 30 en 40 jaar. U heeft meerjarige ervaring in de marketing van consumer goods en heeft bij voorkeur ook ervaring met direct marketing. U bent gewend om in een dynamische, snelgroeiende en veranderende markt werkzaam te zijn. Ervaring met het ontwikkelen van nieuwe producten is een must. U bent een ondernemende, resultaatgerichte en gedreven marketeer met zowel sterke strategische als operationele kwaliteitenU heeft een uitstekend analytisch inzicht en weet door middel van uw coachende leiderschaps kwaliteiten uw team te inspireren en op een hoger niveau te brengen. tuur uw cv voorzien van pasfoto cn salarisindicatie aan: Selector Europe, Gabriel Mctsustraat 9, 1071 DZ Amsterdam, onder vermelding van ref.nr 31715-001 f e-mail naar SclectorAmsterdam@SpcncerStuart.com Spencer Stuart Selector Europe, een organisatie-adviesbureau ge specialiseerd in werving cn selectie op management niveau, is onderdeel van Spencer Stuart met 52 kanto wereldwijd. lil Z O Kojo Engineering b.v. ADVISEREND INGENIEURSBUREAU Vlissingen telefoon 0118-411042 •ELEKTROTECHNIEK •INSTRUMENTATIE «INDUSTRIËLE AUTOMATISERING •WERKTUIGBOUW •BOUWKUNDE «CIVIELE TECHNIEK Kijk op www.kojo.nl GEVRAAGD: Parttime bouwkundig inspecteur regio Zeeland Uw werkzaamheden bestaan uit: .Opnemen van achterstallig onderhoud en/of constructieve gebreken aan woningen/appart; Begroten van de kosten van herstel; Uitwerken en vastleggen van de resultaten m.b.v. onze ei gen computerproggramatuur. Gevraagd: M.T.S. bouwkunde of vergelijkbaar; Ruime ervaring in de bouwnijverheid; U bent i.b.v. auto en computer (Win. 95/98). Geboden: Een zelfstandige parttime functie in uw eigen regio; Telewerken vanuit uw eigen kantoor/woning. Uw reactie graag schriftelijk aan: Noeken Partners b.v., t.a.v, Kor Noeken, Postbus 66, 9900 AB Appingedam. Telefoon: 0596-691099. Airpack Nederland B.V, bouwt lucht- en gascompressoren, drogerinstallaties, en stikstof generatoren. Onze klantenkring is te vinden in de petrochemische industrie, met name in het Midden- en Verre Oosten, leder project wordt vanaf de dag van orderontvangst door een projectleider begeleid. Het werk wordt verricht in twee op loopafstand liggende hallen, daarom zoeken wij een: Voor een goede planning van medewerkers en materieel. Het werk omvat bijna alle disciplines die we in de metaal kennen: Lassen Fitten Bankwerken Bekabelen Montagewerk Verpakken Proefdraaien Carly is altijd aanwezig om de nodige informatie over deze betrekking te geven, echter voor u belt bezoek eerst even onze webpagina. Heeft u interesse stuur dan uw sollicitatiebrief naar: Airpack Nederland B.V. t.a.v. Carly Romeijn Postbus 197 4300 AD Zierikzee tel 0111-415455 fax 0111-413338 e-mail spares@airpack.nl URL http:/www.airpack.nl I Vereniging voor Prot. Chr. Basisonderwijs Midden Zeeuws-Vlaanderen Bijna dagelijks hebben wij op één van onze basisscholen een groepsleerkracht nodig die kan invallen. (wegens ziekte, cursus etc.) Daarom roepen wij sollicitanten op die willen invallen als: Wat kunnen wij u bieden? - uitdagend en afwisselend werk in al onze groepen; - coaching op groeps- en schoolniveau; - het volgen van cursussen in schoolverband; - reiskostenvergoeding; - bij gebleken geschiktheid hoort een reguliere aanstelling; tot de mogelijkheden. Wat vragen wij van u? - een volledige bevoegdheid; - een positief christelijke levensovertuiging; - inzet, flexibiliteit en enthousiasme; - de beschikking over eigen vervoer. Heeft u vragen of wilt u meer informatie over deze advertentie? Bel of mail even naar: De heer Chris Dingemanse (dir. CBS De Oude Vaart), tel. 0115-648840/622625 of e-mail oudevaart@zeelandnet.nl Een korte sollicitatiebrief voorzien van uw c.v. kunt u voor 2 februari sturen naar: De Vereniging voor Prot. Chr. Basisonderwijs Midden Zeeuws-Vlaanderen, t.a.v. mevr. M. Breukelman (secr.), Maassingel 6, 4535 HD Terneuzen. Klik ook op ICjFlBanenland.nl Samenwerkend in 9 basisscholen: CBS Oranje Nassau Sluiskil CBS 't Kompas Hoek CBS Reuzenhoek Reuzenhoek CBS DeTorenberg Zaamslag CBS De Warande Axel CBS De Hille Terneuzen CBS De Stelle Terneuzen CBS Pr. W. van Oranje Terneuzen CBS De Oude Vaart Terneuzen DELTA streeft naar een optimale binding met haar klanten en wil dit bereiken door onder andere een uitstekende telefonische bereikbaarheid, het creëren van een één- ingangsprincipe, en het verhogen van de servicegraad. Binnen het Customer Care Centre (CCC) van de divisie Retail in Middelburg zijn alle telefonische klantencontacten geconcentreerd. Het DELTA-CCC voert ook de eerstelijns helpdeskfunctie voor internet-provider ZeelandNet uit. In verband met de explosieve groei van het aantal internetaansluitingen hebben wij meerdere vacatures voor Medewerker Customer Care Centre De functies zullen op parttimebasis (met een minimum van 20 uur en een maximum van 32 uur per week) worden ingevuld. Het DELTA-CCC is op werkdagen bezet van 8 uur 's morgens tot 8 uur 's avonds, en op zaterdag van 9 uur 's morgens tot 1 uur 's middags. Kerntaken: Je hoofdtaak bestaat uit het afhandelen van inkomende telefoongesprekken, waarbij in eerste instantie de nadruk zal liggen op ZeelandNet (internetaansluitingen). Vervolgens zullen ook de gesprekken die betrekking hebben op DELTA (denk aan facturering, meteropname, betalingen, incasso, verhuizingen, storingen, verzoeken om voorlichting, klachten etc.) tot je werk gaan behoren. Een groot deel van deze telefoontjes handel je zelf af (waaronder het initiëren van vervolgwerkzaamheden), een deel wordt doorgesluisd naar de backoffice of naar een andere DELTA-afdeling. Profiel: Om deze veeleisende functie goed te kunnen invullen, dien je je te herkennen in het volgende profiel: een Havo/Mbo- of vergelijkbaar werk- en denkniveau; minimaal enige jaren werkervaring waaronder ervaring in het onderhouden van klantencontacten; aantoonbare belangstelling voor en bij voorkeur ervaring met internet en de toepassing daarvan; ervaring in het werken met geautomatiseerde administra tieve systemen; als persoonseigenschappen: - accuratesse - een heldere telefoonstem - klantgerichte en dienstverlenende houding - analytisch vermogen - luistervaardigheid - teamgeest - zelfstandigheid - stressbestendigheid de bereidheid om op basis van een wisselend rooster en ook regelmatig in de avonduren en op zaterdagmorgen te werken. Uitgangspunt is dat je geen beperkingen hebt ten aanzien van de te werken dagen of dagdelen. Onderdeel van de selectieprocedure is een test, met name gericht op de voor deze functie vereiste attitude en capaciteiten. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden dat gebaseerd is op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven; een participatieregeling en bedrijfsspaarregelingen; een pensioen- en ziektekostenregeling; mogelijkheden voor verdere ontwikkeling, waaronder opleiding en trainingen; volop ruimte voor eigen inbreng en initiatief in een informele organisatie met korte lijnen; het maximum te bereiken salaris in deze functie ligt op circa 2.103,- bruto per maand (op basis van een fulltime dienstverband). Gestart wordt met een arbeidsovereenkomst voor één jaar. Na gebleken geschiktheid wordt dit omgezet in een dienst verband voor onbepaalde tijd. Informatie: Wil je meer weten over deze functie, bel dan naar Frans van de Vorle, manager CCC, telefoon (0118) 88 20 96, of naar Philip van Hove, supervisor CCC, telefoon (0118) 88 27 31. Interesse? Ben jij die enthousiaste medewerker die wij zoeken? Stuur dan binnen 14 dagen je sollicitatie, voorzien van een CV, aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van het secretariaat van de afdeling Personeel Organisatie. Geef in je brief s.v.p. duidelijk aan hoeveel uur per week je wilt werken. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Postbus 5048 4330 KA Middelburg tel. (0118) 882000 Internet: http://www.deltanutsbedrijven.nl e-mail: vacatures@delta-zld.nl edrijven N.V. DELTA Nutsbedrijven richt zich met circa 1.300 medewerkers op de levering van een integraal productenpakket; zij verzorgt voor Zuidwest- Nederland de distributie van elektriciteit, gas, water, radio- en televisie signalen en telecommuni catie- en milieudiensten. Ook de productie van water en elektriciteit behoort tot haar activi teiten. De organisatie is een zeer actieve speler in de liberaliserende energiemarkt, waarin zij zich heeft ontwikkeld tot een succesvolle en markt gerichte partij.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 42