Laat haar niet vallen 222.111 ook heffingskorting? 0900 - 821.24.11 HAIRSTYLIST? PZC 12 Belastingdienst doet verkopen UITVOERDER - G.W.W. (m/v) 02 gediplomeerd KAPSALON HAIRP0INT versluis willeboerkJ Ja, maar welke en hoeveel hangt af van uw persoonlijke situatie. Met de invoering van het nieuwe belastingstelsel zijn belastingvrije bedragen en tariefgroepen komen te vervallen. Het systeem van heffings kortingen is hiervoor in de plaats gekomen. Een heffingskorting is een kor ting op de belasting die u betaalt, ledereen heeft recht op de algemene heffingskorting. Daarnaast kunt u ook recht hebben op andere heffingskor tingen. Sommige regelt u via uw werkgever, andere heffingskortingen krijgt u via de Belastingdienst. In de Toelichting bij de aangifte kunt u lezen voor welke heffingskortingen u in aanmerking komt. De kortingen waar u recht op heeft, vermeldt u in uw aangifte. Ook als u vorig jaar via het Voorlopige Teruggaaf (VT>formulier al aanspraak heeft gemaakt op een of meer heffingskortingen (bijvoorbeeld als u niet of weinig verdienende partner bent of als u kinderen onder de 16 jaar heeft], geeft u de kortingen waar u recht op heeft aan op uw aangifte. Zo wordt voorkomen dat u wellicht te veel belasting moet betalen. Kijk voor meer informatie in de Toelichting bij het Aangifteformulier of op de Aangiftediskette. U kunt ook kijken op www.belastinadienst.nl. Heeft u vragen, bel dan de BelastingTelefoon voor particulieren: 0800-0543. bereikbaar van maandag tot en met donderdag van 8.00 tot 22.00 uur en op vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur. Leuker kunnen we 't niet maken. Wel makkelijker. In ons land wordt 1 op de 150 mensen getroffen door epilepsie. Via familie, school, werk, buren of kennissen hebben veel meer mensen er mee te maken. Steun daarom ons werk. Dat is letterlijk van levensbelang. Het Nationaal Epilepsie Fonds staat voor wetenschappelijk onderzoek, voorlichting via een infolijn, folders en brochures, begeleide vakantie activiteiten, individuele hulp en epilepsieprojecten in ontwikkelingslanden. Vragen over epilepsie? Bel de Epilepsie Infolijn: Word donateur. Er is nog zoveel te doen. Nationaal Epilepsie Fonds Postbus 270,3990 GB Houten www.epilepsiefonds.nl Adverteren VAN DER STRAATEN AANNEMINGSMAATSCHAPPIJ B.V. Van der Straaten Aannemingsmaatschappij B.V. is een middelgroot, bijna 100-jarig bestaand aannemingsbedrijf binnen de G.W.W.-sector met als kernactiviteiten: Droog en nat heiwerk (betonpalen, damwandconstructies, stalen buispalen etc.). Constructies in hout, beton en staal (o.a. steigers, remmingwerken, aanlegin- richtingen, sluizen, bruggen, kades, gemalen, waterzuiveringen, bezinkbassins etc.). Technisch bodemonderzoek (sonderingen). 9 Grond-, wegen- en leidingbouw. Het bedrijf met ca. 100 medewerkers is VCA** en ISO 9001 gecertificeerd. Vooral in Zuidwest Nederland alsmede Belgisch Vlaanderen neemt het bedrijf een vooraanstaande positie in, maar ook buiten deze regio worden steeds meer werk zaamheden uitgevoerd. Van de van der Straaten Aannemingsgroep maken tevens deel uit, N.V. Blancqstra in Dendermonde voor de Belgische markt en Goorbergh Funderingstechnieken B.V. te Breda voor specialistische funderingstechnieken in beperkte ruimtes. Ter versterking van onze organisatie willen wij graag in contact komen met kandi daten voor de functie van: De juiste kandidaat dient binnen de volgende profielschets te passen: Opleiding MTS/HTS - Civiele Techniek In het bezit van WA 1 - en WA 2-diploma's Leeftijd ca. 30 jaar 0 Dynamische persoonlijkheid met leidinggevende capaciteiten en een enthousiaste werkinstelling Bij voorkeur ervaring binnen de G.W.W. aannemerij, met name in de sectoren waarin ons bedrijf actief is. Woonachtig, cq bereid om te gaan wonen binnen de regio waarin Hansweert centraal gelegen is. Ervaring met het gebruik van de computer. De juiste kandidaat kan rekenen op: Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Verdere ontwikkelingsmogelijkheden, afhankelijk van ambities en bewezen ca paciteiten Een auto van de zaak. "ONS BEDRIJF VOOR UW WARE IDENTITEIT" Voor eventuele telefonische inlichtingen kunt u zich wenden tot onze directie: Dhr. B. Kemps of dhr. F. Ars, telefoon: 0113-382510 Gelieve uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een C.V. binnen twee weken te zenden naar onderstaand adres. Van der Straaten Aannemingsmaatschappij B.V. Postbus 5 4417 ZG Hansweert (acquisities naar aanleiding van deze advertentie worden niet op prijs gesteld) ISO 9001 SfdïcSSïï VCA** APPROVED BYBVQ1 V Hé verplegende! Zin in een werkvakantie? Wil Jij de Zonnebloem in 2002 helpen om ruim 6400 langdurig zieken en (zwaar) lichamelijk gehandicapten een onvergetelijke vakantie te bezorgen'' Sluit je dan aan bij ons enthousiaste en supergemotiveerde team van meer dan 6700 vrijwilligers, waaronder een groot aantal verpleegkundigen en ziekenverzorgenden. Hel kosl je een weekje van je vrije tijd, maar je krijgt er dan ook heel wat voor terug Meer informatie? Bel (076)564 63 62 of kijk op www.zonnebloem.nl 6 de Zonnebloem Ben jij dames- en herenvak Dan hebben wij een fulltime baan voor jou Scheldestraat 13, Vlissingen Tel. 0118-413296 Geïnteresseerd? Bel dan snel!!! Notaris Mr. W. H. Klaassen Executie-veiling fitnesscentrum met bovenwoning aan de Vroonweg 44 te Renesse (Schouwen-Duiveland) Notaris Mr. W. H. Klaassen te Zierikzee, is voornemens om op woensdag 23 januari 2002 om 14.30 uur in Café De Gekroonde Suikerbiet aan de Nieuwe Haven 141 te Zierikzee, krachtens artikel 3:268 van het Burgerlijk Wetboek in het openbaar te verkopen, bij inzet en afslag, in één zitting: het bedrijfsgebouw met bovenwoning, garage, verder aan- en toebehoren, ondergrond, erf en tuin aan de Vroonweg 44 te 4325 DA Renesse, gemeente Schouwen-Duiveland, kadastraal bekend gemeente Westerschouwen, sectie A, nummer 1134. groot vijf aren drieëntachtig centiaren, Op de veiling zijn van toepassing de Algemene Veilingvoorwaarden voor Executieveilingen 1993, welke ter inzage liggen ten kantore van voornoemde notaris. Aan de koper wordt in rekening gebracht een bedrag aan rente berekend over de koopsom op basis van de wettelijke rente (7% per jaar) over de periode vanaf de datum van gunning tot de dag van betaling. De koper moet tijdens de veiling aan de notaris ter hand stellen een bankgarantie voor de betaling van de kosten als bedoeld onder 9 lid 1 van de toepasselijke Algemene Veilingvoorwaarden voor Executieveilingen 1993. Betaling van de kosten dient plaats te vinden binnen acht dagen na gunning en betaling van de koopsom binnen zes weken na gunning. De zakelijke lasten zijn, behoudens eventuele achterstallige aanslagen Omslag Waterschap, voor rekening van de koper vanaf de gunning, vanaf welk tijdstip het gekochte voor risico van de koper is. Aanvaarding in eigen gebruik en genot na betaling van de koopsom en de kosten. Zonodig kan de koper voor zijn rekening en risico de ontruiming van het gekochte bewerkstelligen uit kracht van de grosse van de hypotheekakte. Gegadigden dienen zich op de veiling te kunnen legitimeren en dienen desgevraagd een bewijs van financiële gegoedheid te overleggen. Bezichtiging in overleg met het notariskantoor. Aan eventuele onjuistheden en/of onvolledigheden in deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Nadere informatie is verkrijgbaar ten kantore van Notaris Mr. W. H. Klaassen, Oude Haven 16, Postbus 187, 4300 AD Zierikzee, tel. 0111-416451 of fax 0111-412420 (dhr. A. W. Griep). Amestelnweg 27 4338 PD Middelburg Telefoon: 0118-629056

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 12