Steen probleemloos langs NSV Voorwaarts blijft baas over Scheldesport PZC Tweede plaats voor Meerten Dallinga Eerste nederlaag zwak spelend Luctor Steen komt prima uit de winterstop 16 Zeeuws-Vlamingen verstevigen koppositie in vierde klasse B Guido Vinke vertrekt naar AZVV Tonny Lauret wint Leopoldsloop Eerste puntverlies voor Donckers Savok 2 profiteert van misstap Axa Boys steviger aan de leiding Dow 2 vergroot voorsprong Wim Boeije fluit jubileum in stijl Jaap Goossen blijft bij AZVV agenda uitslagen maandag 14 januari 2002 door Jack Begijn SINT-JANSTEEN - In zijn twaalfde wedstrijd van deze competitie heeft Steen, door met 5-0 van het Nispense NSV te winnen, de koppositie in de vierde klasse B van het zondag voetbal verstevigd. De formatie van trainer Ardian Lekaj staat nu vijf punten voor op nummer twee BSC en die ploeg treft Steen volgende week in Roosen daal. Wanneer daar drie punten wor den gepakt, heeft Steen een af getekende voorsprong op de di recte concurrent en zet het een goede stap richting het kampi oenschap. Lekaj wil daar echter nog niet van weten. ,,Als we winnen slaan we wel een groot gat, maar er blijven dan nog tien wedstrijden te spelen", vertelt Lekaj. ,,Je bent pas zeker van de titel als je alles met winst weet af te sluiten." De in Terneuzen woonachtige oefenmeester wenst dus niet vooruit te lopen op eventuele promotiekansen, maar weet als geen ander dat er in deze klasse geen ploegen rondlopen die aan de kwaliteiten van Steen kun nen tippen. Lekaj„Ik heb ze nu allemaal gezien. En inderdaad, angst voor tegenstandei's in de ze klasse hoeven we niet te heb ben. Steen is als ploeg rijper. De concurrentie in de groep is groot en dat houdt iedereen op scherp. Veel tegenstander graven zich tegen ons in. Onze kracht is dat we ondanks dat, druk weten te zetten. We zijn als collectief ge groeid." NSV was één van de ploegen die voor de rust nog wel wilde voet ballen, maar na een 3-0-achter- stand het zekere voor het onze kere nam en zich gaandeweg de wedstrijd steeds meer ingroef. Het duel was eigenlijk een strijd tussen David en Goliath. NSV, de nummer acht van de rang lijst, had een veelzeggend doel saldo van acht treffers voor en tien tegen. Steen daarentegen wist al 39 keer de weg naar het net te vinden en slechts negen treffers tegen kreeg. Op papier was het daarom een oneerlijke strijd. De praktijk van gisteren bevestigde die ver onderstelling. Zonder echt goed te spelen had Steen geen kind aan de bezoekers. „Het was een slechte wedstrijd met een slech te tegenstander en een slecht veld", wist ook Lekaj. „Voor mij was het een ideale gelegenheid om eens andere spelers uit te proberen. Daarnaast was het een krachtmeting, een test om te zien hoe we de winterstop zijn doorgekomen. We zijn onafge broken blijven trainen, met in het achterhoofd de hervatting van de competitie van vorig jaar tegen Middelburg toen we met 5-0 verloren." De acteurs zochten aarzelend naar de combinaties en waren zichtbaar zoekende naar het rit me. Al snel werd duidelijk dat NSV niet de tegenstander was waar men angst voor moest heb ben. Reeds na tien minuten opende Werner Bisschop de sco re, nadat Gino Vink zijn inzet voorlangs zag gaan. Krap een kwartier later legde Bisschop zijn tweede van de middag en nummer 23 van deze competitie in het net. NSV had de tegen stander blijkbaar niet goed ge analyseerd, want anders had de spits van Steen niet zoveel ruimte geki'egen. Werner Bis schop beleefde momenten dat hij in een straal van tien meter geen tegenstander tegenkwam. Op aangeven van Bisschop te kende Gino Vink op slag van rust de 3-0 aan. Nieuwkomer Na de hervatting leek de honger van de thuis jongens ook niet ge stild. Koud terug op het veld zorgde nieuwkomer Glen Ver- mincksel Voor nummer vier. NSV wenste niet mee te werken aan een monsterscore en groef zich massaal in. Tien man ach ter de bal en maar hopen en wachten op een uitval. De Steen-verdediging kwam ech ter nooit in de problemen en speelde een zekere wedstrijd zonder risico's. De spelers wa ren in gedachten al bij het duel van aanstaande zondag, met als tussendoortje het bekertreffen van dinsdag uit tegen zaterdag- hoofdklasser Kloetinge. De in gevallen Serge Merckx tekende tien minuten voor tijd voor de eindscore van 5-0. Steen lijkt klaar voor de stap naar de derde klasse. Steen-topscorer Werner Bisschop (rechts) in duel met een verdediger van NSV. foto Camile Schelstraete door Joop van den Oudenhoven ETTEN LEUR - Meerten Dal- linga van Biljart Vereniging SBC uit Sluiskil heeft tijdens de gewestelijk kampioenschappen driebanden hoofdklasse de tweede plaats voor zich opge ëist. De titel ging naar Mare Reijnders uit Fijnaart. Op de eerste wedstrijddag ver loor Dallinga ongelukkig met 40-39 in 39 beurten van Schrau- wen uit Sint Willebrord. In de tweede partij volgde een krach tig herstel tegen de favoriet Koetsier uit Oud Vossemeer. In 33 beurten zette Dallinga zijn tegenstander aan de kant: 40- 27. De tweede wedstrijddag werd met een honderd-procent score afgesloten waardoor Dal linga op acht punten uit vijf partijen kwam. Dat waren twee punten minder dan de ongesla gen leider Reijnders uit Fij naart. Het 'drama' voor Dallinga vol trok zich aan het begin van de laatste speeldag. Bij binnen komst bleek één deelnemer zich te hebben afgemeld, waardoor alle partijen tegen die tegen stander kwamen te vervallen. Voor Dallinga was dat één van zijn beste partijen geweest, waardoor hij een plaats zakte op de ranglijst. Schrauwen profi teerde en klom op naar de twee de plaats. In cle zesde ronde ont moette Dallinga Reijnders en hij wist deze partij met 40-34 te winnen in veertig beurten. Noodzakelijk In de slotronde was winst in zijn partij tegen Hessels uit Tilburg noodzakelijk. De zenuwslopen de strijd eindigde na zestig beurten in remise. Reijnders wist te winnen van Schrauwen en pakte daarmee de titel met tien punten uit zes partijen en een moyenne van 0.896. Dallin ga bleef teleurgesteld steken op de tweede plaats. TERNEUZEN - Terneuzense Boys-doelman Guido Vinkt komt vanaf volgend seizoen uit voor zaterdag-tweedeklasser AZVV. De 22-jarige Terneuzenaar gaat in Axel de concurren tiestrijd aan met Niels Meeusen. Vinke fungeert dit seizoen bij Terneuzense Boys als reservekeeper. Al voor aanvang van hei huidige seizoen werd de in Eindhoven studerende Zeeuws- Vlaming gepolst door AZW, maar Vinke bleef zijn club trouw. Daar vocht hij in de voorbereiding op deze competitie met cle 39-jarige Ronald Gort om een stek onder de lat, maar trainer Eddy van der Hooft gaf de voorkeur aan Gort. WATERVLIET - Tonny Lauret van de Terneuzense atletiek vereniging Scheldesport heeft in het Belgische Watervliet de twaalf kilometer lange Leopoldsloop gewonnen. De atleet uit Zaamslag noteerde een tijd van 46.29 minuten. Anja Bakker uit Breskens was de snelste vrouw. Haar tijd was 56.20 minu ten. Op de halve marathon was Frank Verschorre uit Breskens de eerste Zeeuws-Vlaming. Hij kwam als twintigste binnenin 1.23.20 uur. Peter Pladdet uit Terneuzen meldde zich als 24e aan de finish. Hij had voor de ruim 21 kilometer een tijd nodig van 1.24.22 uur. PIULST - In de eerste klasse van de zaalvoetbalcompetitie in Pluist incasseerde Donckers het eerste puntverlies. Rabobank hield de leider van het eerste uur op een gelijkspel: 3-3. Pre- mière/Zaman Sport 2 boekte ten koste van Necker- mann/Stuntmarkt cle eerste zege van cle play-offs: 4-1. Max Korting/Van de Voorde won in deze klasse met 6-3 van Che vy's. Eén klasse lager nestelden IZV/IBS en ZVH/Morres 5 zidi door een overwinning op gelijke hoogte met koploper ADM- /Lazarus. IZV/IBS wees de eigen tweede keus met 3-2 terug. ZVH/Morres 5 was met 6-3 te sterk voor ING-bank. De groot ste uitslag kwam op naam van ZVH/Morres 4, dat na een 8-0- voorsprong bij rust met 9-1 won van Den Dullaert. SAS VAN GENT - In de recreatieve volleybalcompetitie van. Sas van Gent morsten de vrouwen van Swagemakers een duur punt. De titelkandidaat verslikte zich in de tweede set in het laag geklasseerde Savok: 2-1Leider Savok 2 maakte geen. fout en profiteerde van de misstap door Esplanada met 3-0 te verslaan. Ook Stoffels Cleaning won met 3-0. Dat ging ten koste van Place du. Marché. In de gemengde klasse gaf cle topdrie elkaar niets toe. Koplo per Garage Bode (tegen C-Line) en de achtervolgers Acke (ten koste van 't Kliekske) en Stoffels Cleaning (tegen Jeffrey's) wonnen met 3-0. Gilderakkers werkte zich verder omhoog door een 2-1-zege op Fabricom. Savok/ABN AMRO was met 3-0 te sterk voor Gerrit de Jonge. AXEL - De zaalvoetballers van Axa Boys verstevigden hun' eerste plaats in cle eerste klasse van het rayon Axel/Sas van Gent. Middenmoter Benny Sport werd overtuigend met 6-1 verslagen en omdat nummer twee Marine Service niet in actie' kwam is Axa Boys weer alleen koploper. Deto Jeans bleef in het spoor van de lijstaanvoerder door een 5-O-overwinning op hekkensluiter IZV. Het verschil tussen Axa Boys en Deto. Jeans bedraagt slechts drie verliespunten. Gemeente Axel bleef tegen Cerestar met 9-4 ruim aan cle posi tieve kant van de score en Roeland Parket verraste met e& nipte 5-4-zege op Dolf Schoot/Gerrit de Jonge. door Jan Roovers TERNEUZEN - De korfballers van Luctor zijn van slag. Na een goede competitiestart hapert het team en het leed zaterdag thuis tegen Seolto 2 de eerste nederlaag: 7-8. BKC won uit met grote cijfers van Volhar ding: 14-20. Volharding-BKC 14-20: Tegen hekkensluiter Volharding toon de BKC de naam van slowstar- ter volkomen waard te zijn: 4-0 achter na tien minuten. Tijd derhalve voor coach Mare Ko- lijn om de ploeg vermanend toe te spreken. Het hielp, in het tus senstuk van de eerste helft werd bij 4-4 de aansluiting gemaakt waarna de ploegen naar 6-7 bij de rust gingen. Meteen na de pauze gaven de bezoekers wel vol gas, sloegen in drie minuten TERNEUZEN - Op de eerste speeldag in het zaalvoetbalray on Terneuzen in het nieuwe jaar bleef Dow 2 opnieuw zonder ne derlaag. De koploper won met 4-1 van Sportkantine 't Zwaantje en die winst stond bovendien niet op zichzelf, omdat ook Atoom Boys naar een nederlaag werd ge speeld. Nadat eerder met 2-1 nipt van Dow 3 was gewonnen, werd de nummer twee verrast door Schipper Adhanco: 2-3. een gat van vier doelpunten (6- 10) en haalden door naar 8-14. Van een ingelaste adempauze bij de gasten maakte Volharding daarna gebruik om bij 11-14 te dreigen. Zover liet BKC het niet komen, de aanvalsmachine werd weer op gang gebracht waarna de ploeg gemakkelijk naar 14-20 afwerkte. Scores BKC: Michiel Roest en Jerry van Haneghem beiden 4, Maria Meijaard en Martin Sclierbeijn bei den 3, Lilian van de Lijke, Jolanda van Haneghem en Peter de Zeeuw allen 2. Luctor-Seolto 2 7-S: Een draak van een wedstrijd van de thuis ploeg, dat aanvallend onder maats presteerde en het geluk had dat ook de bezoekers op dat onderdeel mank gingen. Luctor scoorde voor het eerst na twin tig minuten (2-1 door Erik-Jan Dellebeke), maar 3-4 bij de rust zei genoeg over de aanvals- kracht van beide achttallen. Ook in de tweede helft twee ploegen die de korf moeilijk vonden, waarna arbiter Wim cle Putter een handj e hielp door een handvol strafworpen uit te de len. Na 5-5 en 7-7 haalde De Putter zich de woede van de thuisploeg op de hals door de bezoekers een 'stip' en de overwinning cadeau te doen. „Maar in feite hebben we het aan onszelf te wijten. Scoren we uit de kansen, dan winnen we", zei coach Hanny Geene. Scores Luctor: PeterDurinJc 5 enEr- ik-Jan Dellebeke 2. door Peter van Kouteren OOSTBURG - Hij behoort tot een uitstervend ras en vierde za terdag een opmerkelijk jubile um. De 57-jarige Wim Boeije uit Groede floot veertig jaar gele den zijn eerste wedstrijd op een voetbalveld en werd zaterdag in Oostburg door de voetbalbond onderscheiden. Scheidsrechter Boeije, Willem voor ingewijden, kreeg de gouden speld van de KNVB. Wim Boeije floot ook zijn jubile- umwedstrijd in stijl, zoals hij dat al die jaren al heeft gedaan. Naar eer en geweten, het vinger tje af en toe vermanend omhoog. Johan van Espen, vertegen woordiger van de voetbalbond, sprak van een uitzonderlijke prestatie. „Jij bent begonnen in een periode dat nonnen en waarden nog hoog in het vaan del stonden", zei Van Espen. „Toen was er nog respect voor leidinggevenden. Dat is tegen woordig wel even anders." Volgens Van Espen, zelf oud- scheidsrechter, is het scheids- rechtersbestand in de loop dei- jaren met tweeëntwintigdui zend teruggelopen tot achtdui zend. „Maar als er een goed en sportief voetbalklimaat wordt geschapen, dan lopen er geen scheidsrechters weg." Wim Boeije, die veertig jaar te rug als zeventienjarige Oost burg B2 tegen Hoofdplaat BI in zijn eerste wedstrijd floot, is te vens al dertig jaar consul van de KNVB. foto Charles Strijd Petra Geelhoedt leidt Axelse vrouwen naar ruime zege door Aector Doorns AXEL - De basketbalsters van Voorwaarts over klasten vrijdagavond in sporthal 't Sportuus in Axel het Terneuzense Scheldesport. De ploeg uit Axel nam in de streekderby van de Zeeuwse klas se onder aanvoering van de absolute uitblinkster Petra Geelhoedt met een 62-36-overwinning overtuigend revanche voor de nederlaag eerder dit seizoen. De mannen van Scheldesport moesten in de eerste klasse rayon zuid na een prima eerste helft het onderspit delven tegen koploper Volhar ding: 64-45. Voorwaarts-Scheldesport 62-36 (29-18): De Ax else vrouwen speelden een prima wedstrijd. Scheldesport kwam er niet aan te pas. Alleen tot de slotfase van de eerste helft konclen de Terneu zense basketbalsters gelijke tred (19-18) houden. „Toen ging er van alles mis. Dié klap zijn we niet meer te boven gekomen", verbeet Schelclesport- coach André Boer na afloop zijn teleurstelling. Voorwaarts liep vlak voor rust onder impuls van de niet af te stoppen Petra Geelhoedt uit naar een verschil van elf punten: 29-18. Dat het jonge Ax else talent een fantastische wedstrijd speelde bleek alleen al uit het feit dat ze in cle eerste helft 26 van de 29 punten voor haar rekening nam. Met Geelhoedt in een hoofdrol maakte Voor waarts collectief een sterke indruk. Scheldesport, dat notabene in Chantal Schraa na een lange af wezigheid zowat haar beste speelster had, moest het antwoord schuldig blijven op cle snelle over schakeling van verdediging naar aanval bij cle thuisclub. De doorzichtige passes van de Terneu zense vrouwen werden door Voorwaarts onder schept om vervolgens snel, meestal via Petra Geellioedt, de tegenaanval op te zetten. De derde periode nam het Axelse team wat gas terug, maai de ongeïnspireerde tegenstander kon de kloo f niet meer dichten. Sterker nog, in cle slotfase liepen de Axelse vrouwen verder weg van Scheldesport, waardoor cle marge werd uitgebreid tot 26 pun ten, Petra Geelhoedt scoorde maar liefst 35 pun ten, slechts één punt minder dan het totaal van Scheldesport. Scores Voorwaarts: Petra Geelhoedt 35. Marielc Nannin- ga 14, Jolanda Joziasse 7 en Sonja Geelhoedt 6'. Scores Scheldesport: Chantal Schraa 14, Marjolein Kruysse 8, Marjolein Bruurs 6, Ina Giele en Marianne Giele beiden 4. Mannen Volharding-Scheldesport 64-45 (31-29): De cij fers cloen vermoeden dat Scheldesport er niet aan te pas kwam, maar niets is minder waar. De Ter- neuzenaren kwamen in de aantrekkelijke wed strijd sterk uit de startblokken en namen verdiend een 11-17-voorsprong. Er werd in die periode uit stekend verdedigd en aanvallend liep het ge smeerd. Na de beginfase bleef Scheldesport gelijkwaardig aan de Goese koploper. Totdat Vol harding door enkele geslaagde lay-ups en een driepunter de situatie kon rechtzetten. „Vanaf dat moment zat alles tegen. De scores vielen niet meer", zei Scheldesport-coach Nathalie Smeets later. Met enkele fortuinlijke treffers bouwde de Goese ploeg aan een voorsprong. Bij Scheldesport ging de foutenlast doorwegen, hoewel Smeets haarvraagtekens steldebij de arbitrage. „Er wer den maar liefst 39 fouten tegen ons gefloten." Aan de andere kant was de Tilburgse coach zo eerlijk om toe te geven dat de totale productie van haar pl oeg oncler de maat bleef.,We hebben in de twee de helft nog slechts veertien punten gemaakt en dat is uiteraard veel te weinig om Volharding te kunnen verslaan.." Pepijn Martens, die tien pun ten scoorde, was met name in de eerste helft sterk op dreef. Mark Bruurs was bij Scheldesport top scorer met twaalf punten. door Bianca de Meijer TERNEUZEN - De voetbalsters van Steen kwamen afgelopen wsekeinde goed uit de start blokken. Bij FC Moerstraten boekten de Zeeuws-Vlaamse vrouwen een verdiende 4-2- overwinning. In de vierde klasse zaterdag verloor Zaamslag met 5-0 bij koploper Zeeland Sport. Hulsterloo was kansloos tegen lijstaanvoerder Noad: 12-0. De wedstrijden Terneuzense Boys-Spijkenisse en Aarden- burg-DVO'60 werden afgelast. Zeeland Sport-Zaamslag 5-0: Koploper Zeeland Sport was duidelijk de betere ploeg en ui teraard sterker. Zaamslag speelde echter een goede wed strijd en hield de schade be perkt. Na een 3-0 ruststand werd het uiteindelijk 5-0. Noad-Hulsterloo 12-0: Hulster loo kon slechts tien speelsters op de been brengen waarvan acht tussen de dertien en zestien jaar oucl. Het werd een sportieve wedstrijd, gespeeld op kunst gras, waarin koploper Noad cle betere ploeg was. De tien Hul- sterloo-speelsters vochten voor iedere meter, maar konclen niet voorkomen dat het uiteindelijk 12-0 werd voor Noacl. FC Moerstraten-Steen 2-4: Steen speelde een goede wed strijd met leuk combinatievoet bal en in een aardig tempo. Bin nen vijf minuten werd het 0-1 door Saskia Blommaert en net voor rust maakte Blommaert haar tweede en derde treffer van de middag. Net na rust werd het via Muriël van Looy 0-4 en was de wedstrijd definitief beslist. Daarna sloeg cle vermoeidheid toe bij Steen en wist FC Moer straten nog twee keer tegen sco ren: 2-4. AXEL - Jaap Goossen is ook volgend seizoen trainer van AZ VV. De oefenmeester uit Axel verlengde zijn contract met één jaar. Goossen is op dit moment bezig aan zijn derde seizoen bij de Ax else club. Ook Piet de Vries, tweede trainer bij AZW, blijft bij de zaterdag-tweedeklasser. Biljarten maandag R Grand Prix driebanden. Locatie: Ge meenschapscentrum Hof van Eede in Eede. Aanvang: 19.00 uur. Eerste ronde. 19.00 uur: A. Vasseur-E. van Damme, R. Pecoraro-F. de Letter, L. de Vos-J. van Spaandonk. 20.30 uur: P. Kentin-E. van Goethem, A. Lacante-J. Kayser, E. Nach tegael-H. Pluijm. 22.00 uur: F. Ballegeer K. Pöpsel, J. de Maat-R. Goethals, M. Dekker-A. de Feijter. Volleybal Sas van Gent. Recreatieve competitie. Vrouwen: Savok-Swagemakers 1-2 (11- 25, 25-22, 9-25), Place du Marché-Stof- fels Cleaning 0-3 (13-25, 14-25, 12-25), Savok 2-Esplanada 3-0 (25-17, 25-11, 25- 12). Stand: Savok 10-23, Stoffels Clea ning 10-22, Swagemakers 9-20, Esplana da 9-10, Place du Marché 9-10, Savok9-8, Esplanada 2 8-3. Gemengd: C Line-Gara- ge Bode 0-3 (20-25, 20-25,15-25), Acke-'t Kliekske 3-0 (25-16,25-9, 25-10), Stoffels Cleaning-Jeffrey's 3-0 (25-15, 25-19, 25- 14), Gerrit de Jonge-Savok/ABN AMRO 0-3 (19-25, 8-25, 10-25), Gilderakkers-Fa- bricom 2-1 (25-23, 22-25, 25-15). Stand: Garage Bode 10-22,5; Acke 10-22; Stof fels Cleaning 9-18,5; C-Line 10-18; Fabri com 10-17,5; Savok/ABN AMRO 8-15; Savok/Avesta 8-14,5; Jeffrey's 10-12; Gil derakkers 11-12; Gerrit de Jonge 10-6; 't Kliekske 10-3. Zaalvoetbal Hulst. Rayoncompetitie. Eerste klasse: Donckers-Rabobank 3-3, Nec-ker- mann/Stuntmarkt-Première/Zaman Sport 2 1-4, Max Korting/Van de Voorde- Chevy's Frituur 6-3. Stand: Donckers 2-4, Première/Zaman Sport 2 3-4, Max Kor ting,^'an de Voorde 2-3, Cantecleer/Pear- le 2-3, Kosova 1-1, Rabobank 1-1, Casteels/De Meerpaal 0-0, De Smet ac- countants 0-0, Neckermann/Stuntmarkt 1-0, Chevy's Frituur 2-0. Tweede klasse' ZVH/Morres 5-ING bank 6-3, IZV/IBS 3-IZ- V/IBS 2-3, Den Dullaert-ZVH/Morres 4 1- 9. Stand: ADM/Lazarus 2-6, IZV 2-6, ZVH- /Morres 5 2-6, 't Anker/Schelfhout 2-3,. ZVH/Morres 4 2-3, Den Dullaert 3-3, De Reizende Man 1-0, ING bank 2-0, IZV/IBS 3 2-0. Axel. Eerste klasse rayon Axel/Sas van Gent: Axa Boys-Benny Sport 6-1, R°e land Parket-Dolf Schoot/Gerrit de Jonge' 5-4, Gemeente Axel-Cerestar 9-4, Deto Jeans-IZV 5-0. Stand: Axa Boys 12-33, Marine Service 12-30, Deto Jeans 11-27, Gemeente Axel 12-21, Benny Sport 12- 13, Dolf Schoot/Gerrit de Jonge 12-12, Roeland Parket 9-9, Cerestar 11-6, IZV 12-1. Terneuzen. Rayoncompetitie. Eerste klasse: Sportkantine 't Zwaantje-Dow2. 1-4, Dow 3-Atoom Boys 1-2, Schipper Adhanco-Atoom Boys 3-2, FC Vatitec Flux Electro 5-5, Smit Sportprijzen- Broomchemie 9-6. Stand: 1. Dow 2 16- 44; 2. Atoom Boys 15-36; 3. Sportkantine 'tZwaantje 16-36;4. Flux Electro 15-21;5. Smit Sportprijzen 15-20; 6. Schipper Ad hanco 16-20; 7. FC Vatitec 15-17; 8. Dow 3 15-13; 9. Broomchemie 16-13; 10. Uni- tron 15-4.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 36