Piet Roks terug op oude nest PZC All Ready verlost van uit-syndroom Unieke stunt van SKNWK Driebandentoernooi verliest favorieten Koplopers winnen in volleybal Zierikzee Vincent de Vrieze kan tevreden zijn Delta Sport grijpt winst in slotminuut Badmintonners van Zierikzee met matig spel naar ruime zege 16 Trainer Duiveland agenda Volleybalsters Kwiek handhaven positie uitslagen maandag 14 januari 2002 door Klaas Verspoor OOSTERLAND - Het bestuur van de SV Duiveland en Piet Roks hebben een overeenkomst gesloten. Roks wordt met in gang van het voetbalseizoen 2002-2003 in ieder geval voor één seizoen de nieuwe trainer van Duiveland. De 59-jarige Oosterlander was reeds eerder actief als hoofdcoach bij de club uit zijn woonplaats en zwaaide drie seizoenen bij Bruse Boys de scepter over het eerste elftal. Roks volgt aan het einde van het seizoen Ton van der Spaan op. Voor het bestuur van Duiveland is er een zware last van de schouders gevallen. Een aantal kandidaat-trainers toonde in teresse en met één, de huidige DFS-trainer John Ebert, was Duiveland bijna rond. Toch ketste het met de in Middelburg woonachtige Ebert af, vooral op het financiële gedeelte. Duiveland-voorzitter Jaap Bol le: „Wij zijn tot het uiterste ge gaan, maar het kostenplaatje werd toch te gek voor ons. Zeker met het oog op het rapport Oranjewoud. We hadden een gat in onze begroting voor de ko mende jaren geslagen. En, ik wist dat Piet trainer bij ons wil de worden als daarvoor vol doende draagvlak zou zijn. Voordat we met anderen aan de slag gingen, had ik zelf al met hem gesproken. Toen het finan ciële plaatje rondom John Ebert te hoog werd heb ik bij de rest van het bestuur de naam van Piet Roks genoemd." Bollekreegbijval. „Het voltalli ge bestuur stond er achter. Daarna is er met een afvaardi ging van de spelersgroep ge sproken en daarna nog met ie dereen die op dat moment aanwezig was in de kantine. Er was niemand die tegen de komst van Piet Roks was, dus er was voldoende draagvlak. Piet weet precies wat wij willen: het maximale uit de spelersgroep halen binnen de mogelijkheden die Duiveland heeft." Eén van de zaken die aandacht vereist is het feit dat tot op he den de eerste en tweede selectie samen traint. Wil een vereni ging echt hogerop, dan is met meer dan twintig spelers trai nen geen ideale trainingsom standigheid. Bolle: „Dat klopt en dat weten we zelf ook. We hebben twee assistent-trainers, Adri Bal en Hans Maas, en we gaan ook met Piet kijken hoe we daar mee omgaan." Roks, die sinds kort de tweede selectie van Bruse Boys onder zijn hoede heeft en in Bruinisse na bijna zestien jaar trouwe dienst (hij trainde en begeleidde de A-junioren, het eerste en het tweede elftal) ook tevens één van de weinige ereleden is, is blij met zijn 'nieuwe' club. „Sinds ik weer bij Bruse Boys aan de slag ben gegaan, toen de trainer van het tweede weg moest, is het weer een beetje gaan prikkelen. Ik miste toch wel een beetje de sociale contacten. Toen Jaap Bolle naar me toekwam, was voor mij de keuze niet moeilijk. Ik heb van de zomer een tijdje met hem samengewerkt en toen hebben we het er al eens over ge had." Roks verwacht veel van de jeug dige selectie. „Het is een hele leuke groep en er loopt bij Dui veland nog wat meer rond dan de eerste dertien jongens." Roks verwacht bij de Oosterlandse vereniging volop medewerking van de andere trainers. „En ik neem aan dat ook Rene le Conté bij het tweede blijft. We moeten in ieder geval met drie of vier trainers goed samenwerken. Dan moet er wat uit de spelers groep te halen zijn." i All Ready, beschermt de bal in de gewonnen wedstrijd tegen Stormvogels. door Ben Hameeteman KOUDEKERKE - All Ready lijkt wat be treft zijn 'uitwedstrijdtrauma' aan de bete rende hand. Zaterdag werd de heenwed strijd tegen Stormvogels met goed gevolg afgesloten. De Zierikzeese ploeg won het Zeeuwse onderonsje in de derde klasse met 11-16. Trok All Ready in het nabije verleden nogal eens aan het kortste eind bij een uitwed strijd, de laatste tijd zegevieren de Schouw- se korfballers ook regelmatig in den vreem de. Zaterdag werd Stormvogels slachtoffer van de dadendrang van All Ready, dat weer kon beschikken over zowel Esther Talen als Ronald Snoek. Beiden voldoende hersteld van een blessure. All Ready kende een goede en snelle start. Vlot werd een 3-0-voor- sprong gerealiseerd, die evenwel niet kon worden uitgebouwd. Na van de eerste schrik bekomen te zijn nam Stormvogels het initiatief vlot over. De be zoekers werden tijdelijk op een zijspoor ge zet en kwamen er eigenlijk nauwelijks meer aan te pas. De Walcherse ploeg nam bij 4-3 zelfs even de leiding. Met name het Zierikzeese collectief bleek wederom een sterk en belangrijk wa pen. Zodoende bleef de schade bij rust be perkt tot een 6-6-tussenstand. van onze sportredactie GOES - De korfballers van SKNWK speelden zaterdag een knotsgekke wedstrijd in Goes. Voor de eerste keer bokste de Nieuwerkerkse ploeg het voor elkaar om tegenstander Tjoba 6 te verslaan. En hoe! Ruststand: 3-7. Eindstand: 3-14. Tjoba kwam in de tweede helft hele maal niet tot scoren. Trainer Cees Bax was begrijpe lijk in zijn nopjes. „Het was een beregoeie wedstrijd. Er werd vanaf het begin fel en geconcen treerd verdedigd. We zaten er gelijk bovenop en hebben wei nig kansen weggegeven. We hebben zo fel verdedigd, dat Tjoba op een gegeven moment geforceerd moest gaan schieten. We hielden het tempo hoog en na vijftien minuten liepen sommi ge spelers van Tjoba al naar adem te happen." Bovendien had SKNWK zelf een vliegende start. Binnen no time stond de Nieuwerkerkse ploeg op een 2-0-voorsprong door twee loepzuivere afstand schoten van Wouter van Marle. Terwijl SKNWK zeer regelma tig (zeven treffers vóór en zeven treffers na de rust) de korf vond, was Tjoba het richtingsgevoel helemaal kwijt. Scores SKNWK: Leo Fonteine 5, Jaap van Gastel 4, Wout van Marle2, Martin Rijn, Gerda Kloet, Anneke van de Linde allen 1 foto Lex de Meester Na de hei-vatting lukte het de pupillen van trainer/coach Harm Brandt de thuisploeg telkens één of twee stapjes voor te blijven. „We konden het jammer genoeg op dat mo ment nog niet echt uitbouwen. Toen het na tien minuten spelen 10-9 werd, kreeg ik het eerlijk gezegd nog heel even kwaad. Maar opeens kregen we de geest. Het was heel mooi om te zien dat ze zich nu naar een 10- 15-voorsprong konden spelen", analyseer de Brandt na afloop. Scores All Ready: Debbie Voshart 5, Jan-Willem van Niemuenhuijzen 4, Henk de Graaf 3, Manon Torensma 2, Mirjam van Tiggelhoven, Ronald Snoelc beiden 1. door Joop van den Oudenhoven ZIERIKZEE - Het driebanden- toernooi om de Graanbeurs Tro fee dat dezer dagen wordt ge houden in het Zierikzeese Huis van Nassau is van zijn favorie ten ontdaan. Zowel tweevoudig winnaar Wil Ernst als oud-win naar en meervoudig finalist Pe ter van Houwelingen als nieuw komer Peter Flikweert werd al in de eerste ronde geëlimineerd. Van de outsiders handhaafde Jan Eickenboom zich soeverein. Met een honderd-procentscore ging hij door naar de tweede ronde. Dat lukte in dezelfde poule ook Rob van Dijk uit Brouwershaven. WimBreur on dervond tot nu toe geen hinder van zijn handicap en ging onge slagen verder. Rick Zwang had aan twee zeges genoeg om ver der te komen. Peter Flikweert boekte wel twee overwinningen, maar zijn per centage was te laag om verder te mogen. Dat deden in deze poule, verrassend, wel Arjan Dorre man en Van der Made. Leo Koopman en Kees van der Werf plaatste zich ook voor de vol gende ronde. Een falende Toon Rijnberg en Hans Volkeri, on danks twee zeges, werden hier van slachtoffer. Peter van Houwelingen zette slechts één partij in winst omen dat was te weinig. Arjan Rossen (ongeslagen) en Hans Punt pro fiteerden dankbaar. Titelverde diger Wil Ernst kwam ook tot één overwinning, maar ook voor hem gold een vroegtijdige af tocht door de achterdeur. In de ze poule waren Jo Stolte en in valler Jan Schouwenburg de grote winnaars. Ger Monster bleef ongeslagen en nam Ron Speijer mee naar de volgende ronde. Hier sneuvelde outsider Kees Vermeulen, die puntloos eindigde. Sjaak de Vis ser en Martin Pikard maken het gezelschap voor de tweede ron de compleet. De poule-indelingen van de tweede ronde die vandaag en morgen vanaf 19.00 uur worden gespeeld is: Poule 1: Leo Koop man (19), Ron Speijer (15), Jan Eickenboom (23) en Martin Pi kard (15). Poule 2: Ger Monster (19), Kees van der Werf (15), Sjaak de Visser (19) en Rob van Dijk 19). Poule 3: Ad van der Made (15), Jan Schouwenburg (15), Rick Zwang (15) en Hans Punt (15). Poule 4: Jo Stolte (19), Arjan Dorreman (19), Arjaii Rossen (15) en Wim Breur (30). van onze sportredactie ZIERIKZEE - Alle koplopers konden een overwinning bij schrijven in de recreatieve vol leybalcompetitie van Zierikzee. De nummers twee lieten echter ook geen steekjes vallen, waar door de kop van de ranglijsten een status quo heerste. In poule A had koploper vc Lob een op papier lastige opponent in Café De Stulp, dat de derde plaats bezet. Maar De Stulp blijkt te sterk voor de midden moot en te zwak voor de toptwee. Lijstaanvoerder vc Lob bevestigde zijn positie met een solide 3-0-overwinning. Achtervolger Zeelandia klopte Goedbloed auto's Zierikzee (3-0 en blijft op vier punten achter stand. De spanning in poule B is nog al tijd te snijden. Koploper is Praktijk Jan/Cluzona (3-0- winst op Timmerman Natuur steen) met 28 punten uit twaalf wedstrijden. HCR De Kroon- /Wiska (3-0 bij MOL AGRO) en Sui-f Inn (3-0 bij conexxion) vol gen allebei op drie punten met een wedstrijd minder gespeeld dan de leider. Het tweede team van Goed bloed auto's Zierikzee boekte tegen WOZ zijn dertiende overwinning van het seizoen. Marleco blijft op drie punten volgen na de 3-0-winst op Zee landia 3, maar heeft nog een wedstrijd voor de boeg. ATLAS 2 handhaafde zijn derde positie met een 3-0-overwinning op Wea/Mevo'80 jongens. Vrouwen Eeterij/Tapperij Ginsterveld breidde zijn voorsprong bij de vrouwen uit op DRV accoun tants, dat niet in actie kwam, tot vier punten. De titelverdediger won met 3-0 van Kwiek/Sport- huis Zierikzee Dl en dat bete kende de elfde seizoenszege. DRV accountants en Bolle Dier &Tuin/Wik kunnen met hun achterstallige wedstrijden nog inlopen. door Rudy Boogert VLISSINGEN - Schaatser Vin cent de Vrieze had niet de illusie dat hij zich zou plaatsen voor het Nederlands kampioen schap. Daarom was de 17-jarige rijder uit Burgh-Haamstede af gelopen weekeinde dik tevreden met z'n tijden en de 23e plaats bij de NK-voorwedstrijd voor junioren A. De regio-selectiewedstrijd werd gereden in Deventer en Assen. Zaterdag werden de 500 meter en de 1500 meter in De venter afgewerkt, een dag latei- volgde in Assen de wedstrijd over de 3000 meter. Op zaterdag was De Vrieze beide keren snel ler dan een week eerder in Bre- —maandag MM Biljarten Libre toernooi Grote Prijs Spuitpleister- speciaiist Mathia Zn. Eerste ronde, B- groep. Locatie: HCR De Kroon, Wissen- kerke. Aanvang: 19.30 uur. Driebanden toernooi Graanbeurs Tro fee. Tweede ronde. Locatie: Huis van Nassau, Zierikzee. Aanvang: 19.00 uur. j da. Op de 500 meter liet hij 41.92 noteren en op de 1500 meter reed hij 2.07.56. Gisteravond voltooide hij de drie kilometer na een vlakke race in 4.36.57. In totaal eindigde hij op de 23e plaats met een puntentotaal van 130.535. Fop Fonteijne reed zich op de Haagse Uithof weer in de kijker. Na een kleine inzinking is de ve teraan uit Burgh-Haamstede helemaal terug. Vorige week werd hij bij de zesde wedstrijd om de Peter van Vliet Mara thoncup derde en daaraan voeg de Fonteijne nu de vijfde plaats toe. Ook in de algemene rang schikking staat hij op de vijfde plaats. Bij de recreanten deden Piet van den Aarssen (Burgh) en Cor Natte (Noordgouwe) van zich spreken. Van den Aarssen ein digde knap in de staart van de kopgroep, terwijl Cor Natte in dezelfde ronde als de kopgroep over de meet kwam. En dat was opmerkelijk, want drie ronden voor het einde was Natte nog een van de slachtoffers bij een spectaculaire valpartij. Komende vrijdag wordt in Den Haag de achtste en laatste wed strijd in de Peter van Vliet Ma rathoncup Verreden. door Peter van Kouteren BRUINISSE - Door een knappe 4-0-over- winning op het sterke RVC/Libanon hand haafden de vrouwen van Kwiek zich in de promotieklasse A op de tweede plaats. De mannen van Kwiek wezen AVC'87 in een vijfsetter terug: 3-2. De Kwiek-vrouwen namen voortdurend het voortouw en bekroonden een prima wed strijd met vijf punten. RVC/Libanon, dat met slechts drie punten achterstand aan het duel begon, bood goed partij. Dat resulteer de in een boeiend duel, waarin het bij de thuisploeg vaak op rolletjes liep. De set standen waren 25-19, 25-22, 25-18 en 25- 23. De mannen van Kwiek en AVC'87 voch ten in de eerste klasse A een aantrekkelijk door Wim Kakebeeke MAASSLUIS - „Nog twee pun ten en dan is de druk van de ke tel", zei trainer John Jansen. Zijn ploeg Ambiance/Delta Sport had zojuist Unitas'63 met 23-22 teruggewezen en is daar door met elf punten uit tien duels een stevige middenmoter. Westlandia en Unitas'63 zullen daarentegen nog hard moeten knokken om niet af te glijden. De zege in Maassluis was zwaarbevochten en Jansen stak dat ook niet onder stoelen of banken. Unitas'63 verraste al les en iedereen door een vier- twee-verdediging. Vier man vast aan de cirkel, terwijl Lars van Zwieten en Guido de Graaf werden opgezadeld met een vaste bewaker. In tegenstelling tot de eerste confrontatie (27-17 voor Delta Sport), kreeg de par- tij gisteren een heel andere wen ding. Veel duels speelden zich af rond de cirkel en over de flan ken. „In dat opzicht werd ik be hoorlijk verrast", zei John Jan sen. „Maar ook Delta Sport heeft mij enorm verrast. De ploeg heeft Unitas'63 op crea tieve wijze afgeschud." Door de verrassende dekking van de thuisploeg kon Delta Sport de weg naar het doel maar mondjesmaat vinden. Alleen Ricky Evertse onttrok zich aan het geheel. Met vier schitterde acties raakten de Schouwena- ren niet achterop bij Unitas'63: 4-A: Vervolgens sloeg het nood lot voor de linkshandige Zierik- zeeënaar keihard toe. Aan een schijnbeweging hield de pupil van Jansen naar alle waar schijnlijkheid een zweepslag over. Delta Sport raakte niet in paniek door de aderlating. In te gendeel zelfs. Op slag van rust boog Guust Sluijs de minieme achterstand om in een 11-12- voorsprong. Ook na de hei-vatting bleef de partij bol van de spanning staan. Beide ploegen gaven el kaar niets toe: 16-16. Peter Bos was na de pauze aan Schouwse zijde één van de lichtpuntjes. Ondanks de beperkte speel- Erik van Breda probeert de bal langs het blok van AVC'87 te slaan. Zijn ploeggenoot Michel van Duivendijk (links) kijkt gespannen toe. foto Marijke Folkertsma duel uit. Kwiek beschikte over meer routine en trok daardoor de vijfde set naar zich toe. De jonge bezoekers bleven in de eerste twee sets passend onder de maat: 25-17, 25-20. Daarna toonde AVC'87 aan over veerkracht te beschikken. Dat resulteerde in twee set zeges voor de bezoekers: 22-25, 22-25. In de vijfde set zette Kwiek de puntjes op de i: 15- 11. ruimte door de mandekking op Van Zwieten en de Graaf, zag Bos zes keer kans de verdedi ging van Unitas op het verkeer de been te zetten. „Met een mooie rentree was dat toch wel de verrassing van de dag", zei Jansen na afloop lovend. Een gelijkspel hing geruime tijd in de lucht, maar Tommy Verwest maakte in de slotminuut aan al le illusies van Unitas een eind: 23-22. Lars van Zwieten haalde het eindsignaal niet. De blonde aanvaller kreeg rood na drie tijdstraffen. Jansen: „De ploeg krijgt een pluim voor de menta liteit en voor de vechtlust. Het was niet mooi, maar we zijn in een zinderende partij toch over eind gebleven." Scores Delta Sport: Peter Bos 6, Ric ky Evertse 4, Tommy Verwest en Guido de Graaf beiden 3, Harald van Zwieten, Bob van Lint en Guust Sluijs allen 2 en Lars van Zwieten 1 van onze sportredactie ZIERIKZEE - Het was zaterdag matigheid troef bij de badmin- tonwedstrijd tussen Zierikzee en Marathon. Maar zelfs met matig spel was het Schouwse kwartet vele maten te groot voor de opponent. Met 7-1 hield Zie rikzee de punten in eigen huis. Trainer/coach William van der Maas vond de zege makkelijk. „Maar zeker in de enkelspelen werden punten weggegeven door niet geconcentreerd te spe len. Patricia (van der Maas) spande de kroon in door een set weg te geven, maar zette dit in de derde set weer gemakkelijk recht." De uitslagen in de twee gewonnen sets spraken boekde len over de krachtverhoudin gen: 11-2 en 11-3. Na de enkelspelen had BC Zie rikzee niettemin al een riante 4- 0-overwinning opgebouwd. Pa tricia van der Maas en Frans Koopman startten in het ge- mengd-dubbel in de eerste set goed en die werd ook dik gewon nen De tweede set startte echter traag en in een gelijk opgaande strijd werd de winst pas op het einde veiliggesteld. Ook het gemengd-dubbel van Amanda van der Maas en André Verloo was matig. De eerste set was nog redelijk; de tweede set was slecht. Het Schouwse duo kwam zelfs op een 14-1-achter- stand en kwam terug tot 14-14, maar in de verlenging werd toch verloren. De derde set werd weer redelijk eenvoudig gewon nen (15-11). Het mannen-dub bel werd in twee sets gewonnen maar, ook deze partij was matig. Het vrouwendubbel van de zus sen Van der Maas was in de eer ste en tweede set een redelijke wedstrijd. In de derde set wer den te veel shuttles uitgeslagen en werd niet rustig en bekeken gespeeld. Dat betekende het enige verliespunt in de 7-1- overwinning. In deze tweede klasse werd Net werk uit Kapelle zaterdag kam pioen door een 5-3-zege op Se lecta. Zierikzee - Marathon 7-1. HE: An dre Verloo- Eddy Heijter 15-815-11, Frans Koopman - Andrew Hame link 15-11 15-2. DE: Amanda van der Maas - Anita Sandman 11-1 11- 6, Patricia van der Maas - Anja de Witte 11-2 3-11 11-3. GD: Patricia van der Maas/Frans Koopman - An drew Hamelink/Anja de Witte 15-1 15-12j Amanda van der Maas/Andre Verloo - Eddy Heijter/Anita Sand man 15-8 14-17 15-11. HD: Andre Verloo/Frans Koopman - Eddy Heij- ter/Andrew Hamelinlc 15-13 15-10. DD: Amanda van der Maas/Patricia van der Maas - Anita Sandman/An ja de Witte 15-614-17 6-15. Bowling Renesse. Huisleague BV Renesse. Woensdag: Restaurant de Steenbok - Bungalowverhuurde Kam 1-3, J.P.Staal- Snackcenter Renesse 2-2, Simar 2 - Ver- seput Bouw-Milieu 1-3, VOF de Keijzer- Pizzeria Buon Cuore 1-3. Stand: 1. Vese- put Bouw-Milieu 29, 2. J.P.Staal 29,3 Rest de Steenbok 28, 4. Snackcenter Re nesse 28, 5. Pizzeria Buon Cuore 13,6. Bungalowvérhuur de Kam 21, 7. VOF de Keijzer 17, 8. Simar 2 17. Donderdag: Restaurant de Zeelandbrug - Pizzeria La Piazza 4-0, Casa Calsa - Simar 1 3-1, Top Caravans - Bakkerij de Jonge 2-2, Schil dersbedrijf Plandsoen - Cafe BardeStulp 3-1. Stand: 1. Bakkerij de Jonge 31,2 Ca fe Bar de Stulp 29, 3. Top Caravans 26,5, 4. Rest. de Zeelandbrug 26,5. Pizzeria La Piazza 23,6. Casa Salsa 19,7. Simar 119, 8. Schildersbedrijf Plandsoen 18,5. Volleybal Zierikzee. SNS Bank recreatieve compe- titie. Poule A: Zeelandia - Goedbloed au to's Zierikzee 3-0, Duiveland Vastgoed /Kwiek H3 - Wea/Mevo'80 2 0-3, vc Lob- Café De Stulp 3-0. Stand: 1vc Lob 12-32, 2. Zeelandia 12-28, 3. Café De Stulp 12 21, 4. Wea/Mevo'80 2 10-15, 5. Goed bloed auto's Zierikzee 10-12,6. Wea/Me vo'80 10-12, 7. Duiveland Vastgoed- /Kwiek H3 12-11, 8. ATLAS/Korstanje 10- 1. Poule B: Café De Vlinder - Sgravo-de Verfbron 2-1, MOL AGRO - HCR De Kroon/Wiska 0-3, conexxion - Surf Inn 0 3. Timmerman Natuursteen - Praktijk Jan/Cluzona 0-3. Stand: 1. Praktijk Jan /Cluzona 12-28, 2. HCR De Kroon/Wiska 11-25, 3. Surf Inn 11-25, 4. Timmerman Natuursteen 11 -20, 5. Zeelandia 2 11-18, 6. conexxion 11-16,7. Stars of Life 10-14. 8. Café De Vlinder 11-13, 9. Sgravo-de Verfbron 12-13, 10. MOL AGRO 12-8,11; Volleybal Nieuwdorp 10-3. Poule C: Goedbloed auto's Zierikzee 2 - VVOZ3-0, Marleco/Cluzona 2 - Zeelandia 3 3-0, Stadscafé de Banjaard - Wea/Mevo'80 jeugd 3-0, ATLAS 2 - Wea/Mevo'80 jon gens 3-0. Stand: 1Goedbloed auto'sZie- rikzee 2 14-35, 2. Marleco/Cluzona 2 13- 32,3. ATLAS 2 14-30,4. De Vanger/Kwiek H4 12-24, 5. Wea/Mevo'80 jongens 13- 17, 6. Zeelandia 3 14-17, 7. Stadscafé de Banjaard 14-17, 8. WOZ 13-8, 9. Wea/Mevo'80 jeugd. Poule D: Wea/Me vo'80 meisjes - HCR De Kroon/Wiska da mes 0-3, Dries HerenMode/Wik2 - CZac tief in gezondheid 0-3, Fennet Renesse Foto Leen Koper/Cluzona 0-3, Kwiek/S; porthuis Zierikzee D1 - Eeterij/Tapperij Ginsterveld 0-3. Stand: 1. Eeterij/Tappe rij Ginsterveld 12-29,2. DRV accountants 11-25,3. Foto Leen Koper/Cluzona 12-24, 4. CZ actief in gezondheid 12-23, 5, Bolle Dier&Tuin/Wik 10-22, 6. Wea/Mevo'80 dames 10-17,7. HCR De Kroon/Wiska da mes 12-15, 8. Kwiek/Sporthuis Zierikzee D111-14,9. Dries HerenMode/Wik212-8, 10. Wea/Mevo'80 meisjes 11-7, 11. Fe' nnet Renesse 11-2.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 30