PZC 'Zonder nieren hangt je leven aan een draadje'. thermPhos Logistics Officer PZC IHIlivai/l llMifiidsini^iiljlhk^SS. i\. GEMEENTE MIDDELBURG medewerker stadsreiniging v/m Werken waar het iedere dag vakantie is! WIJ ZIJN OP ZOEK NAAR BEZORCERS (M/V) IN Het bezorgen van ons dagblad is een uitdagend ochtendkarwei voor jong en oud. Er staat een goede beloning tegenover. CULTUURHISTORISCHE REIZEN ITALIË APULIË NEERITAL REIZEN ILISSIKEI bruidsjaponnen collectie 2001/2002 Motel 'de Wouwse Tol' Vrijdag 18 januari DE PURE WELDAAD I"™^Steun de Nierstichting f I Giro 88.000 NIERSTICHTING Nuttig en nodig zaterdag 12 januari 2002 Thermphos International P>. V. is een wereldwijd opererende onderneming in de industriële chemie. De hoofdzetel van Thermphos International isgevestigd in Vlissingen. Verder heeft het bedrijf vestigingen in Argentinië, Duitsland en China. Wij zoeken op korte termijn een Wereldwijd werken er zo'n 900 mensen bij Dhcrmphos International. In Vlissingen zijn ongeveer 450 mensen betrokken bij de productie, marketing en verkoop van fosfor en daarvan afgeleide producten. Een schriftelijke sollicitatie met CV. kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie sturen aan: ter versterking van onze Supply Chain Management groep De functie In deze veelzijdige en dynamische functie draagt u bij aan de beheersing en optimalisering van de goederenstromen vanuit ons bedrijf naar de klanten. Samen met een kollega houdt u zich bezig met diverse logistieke activiteiten: ontwikkelen van transportconcepten, maken van (tarief)afspraken met logistieke dienstverleners en het bewaken van het serviceniveau, optimaliseren van onze logistieke kwaliteitszorgsystemen, maken van analyses en rapportages. Wat verwachten wij van u U heeft een relevante opleiding op HBO-niveau en een aantal jaren ervaring in internationaal transport en logistiek. Bij voorkeur heeft u ook ervaring met het transport van gevaarlijke goederen. Belangrijk is dat u zich in de volgende steekwoorden kunt herkennen: analytisch, resultaatgericht, commercieel, flexibel, overtuigend en internationaal georiën teerd. Verder u beschikt over een goede beheersing van het Engels en Duits en eventueel Frans. Wat bieden wij u? De juiste kandidaat m/v bieden wij een uitdagende functie in een dynamische en resultaatgerichte organisatie in de chemie. Verder bieden wij een uitstekend salaris en een compleet pakket arbeidsvoorwaarden, waaronder een bonusregeling. Quinten van de Vrie, Manager SCM groep, is graag bereid u meer informatie te geven over deze positie (tel.: 0113-689548). N.B.: - Nadere informatie over ons bedrijf kunt u vinden op onze website: www.thermphos.com - Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Reacties van aquisitiebureau's om deze advertentie door te plaatsen worden niet op prijs gesteld. L Middelburg, ondernemende stad met hart voor traditie De gemeente Middelburg heeft verstrekkende toe komstplannen. Deze zijn verwoord in de "Kwaliteitsatlas Middelburg 2030". De uit die atlas voortvloeiende plannen geven een krachtige impuls aan de leefbaarheid van Middelburg! Door die plannen groeit Middelburg uit tot een stad met nog meer dynamiek en met veel ruimte voor vernieuwing. Een moderne stad, waar mensen zich thuis moeten voelen en waar het uitste kend werken, wonen en leven moet zijn. Bestuur en medewerkers werken hard aan de realisering van de ambitieuze plan nen. Er wordt een beroep gedaan op de inzet en creativiteit van de medewerkers om de toekomstplannen te verwezenlijken. De gemeentelijke organisatie bestaat uit de Bestuursdienst en de diensten Maatschappelijke Zaken, Stadsbeheer en Stadsontwikkeling. De dienst Stadsbeheer bestaat uit de afdelingen Accommodaties, Eigendomsbeheer, Stadsreiniging, Groenbeheer en Ondersteuning. Voor de afdeling Stadsreiniging zijn wij op zoek naar een voor 36 uur per week Functie-informatie: - u maakt met een collega-belader en een chauffeur huisvuilauto deel uit van een team dat huisvuil, bedrijfsvuil en grofvuil inzamelt; - u veegt als handstraatveger straten pleinen, e.d. volgens een opgegeven route of instructie; - u bestuurt een kleine veegauto en verleent assistentie bij andere voertuigen zoals kippers; - u verricht diverse andere reinigingswerkzaamheden ook buiten de normale werktijden zoals bij de weekmarkt, kermis en andere activiteiten; - u verricht overige werkzaamheden passend binnen de doelstellingen van de afdeling. Functieprofiel: U heeft een vaktechnische opleiding gevolgd, aangevuld met: - rijbewijs B; - kennis van de veiligheidsvoorschriften; Salaris: - afhankelijk van opleiding en ervaring een aanvangssalaris van maximaal 1.828,- (functieschaal 3) bruto per maand; - doorgroeimogelijkheden, afhankelijk van de personeelsbeoordeling, tot 1.930,- (uitloopschaal 4) bruto per maand. De salarissen zijn gebaseerd op een werkweek van 36 uur. De gemeente kent een systeem van methodische personeelsbeoordeling. Overige arbeidsvoorwaarden: De gemeente kent een eigentijds personeelsbeleid en uitstekende arbeidsvoor waarden zoals een 36-urige werkweek, variabele werktijden, de mogelijkheid voor aan- en verkoop van verlofuren, ruime scholingsfaciliteiten, een verhuiskosten regeling, een spaarloonregeling, betaald ouderschapsverlof, gesubsidieerde kinderopvang, een pc-, fiets- en kindopvangregeling en bedrijfsfitness. Inlichtingen: Nadere informatie over deze functie kunt u inwinnen bij de heer W.G. de Jong, opzichter Stadsreiniging, tel. (0118) 67 53 24. Voor meer inlichtingen kunt u de internetsite van de gemeente raadplegen: www.middelburg.nl Procedure. - bij de selectieprocedure wordt een vertegenwoordiging van het personeel betrokken; - de gemeente streeft ernaar meer vrouwen, gedeeltelijk arbeidsongeschikten en personen uit etnische minderheden te benoemen. Hun wordt uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. - u kunt uw sollicitatie voor vrijdag 25 januari 2002 richten aan het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, t.a.v. de heer L. de Klerk, personeels consulent, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg onder vermelding van vacature nummer 2001/46 - E-mailen kan ook: Personeelszaken@middelburg.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en ook niet gehonoreerd. Wij zoeken een Kok B M/V Fulltime en Assistent Koks M/V Parttime voor Port Zélande (luxe resort met 714 bungalows), die ons team willen komen versterken. In de functie van Kok B wordt je als zelfstandig werkend kok ingezet in één van onze keukens: de keuken van de Brasserie, de Pizzeria, het Buffetrestaurant of ons specialiteitenrestaurant Neptune. Als Assistent Kok ben je verantwoordelijk vooralle voorkomende werkzaamheden in één van boven genoemde keukens zoals o.a. het bereiden van eenvoudige gerechten. wij vragen •VBO, voor de functie van Kok B aangevuld met het diploma le restaurantkok Relevante werk ervaring «Stressbestendigheid «Een flexibele en dienstbare instelling *ln bezit van eigen vervoer. wij bieden Een passend salaris volgens de CAO Verblijfsrecreatie Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Een leuk team om in te werken Een afwisselende werkomgeving Op gezette tijden de week enden vrij. bel of schrijf Stuur je brief met c.v. binnen 14 dagen aan Gran Dorado Port Zélande t.a.v. Mevr. M. ten Haaf, Manager Personeelszaken, Port Zélande 2,3253 MG Ouddorp. Voor meer informatie: Dhr. M.C. Kloet, Chef Kok, tel. 0111-674885 grandorado.com Naast de ruime vergoeding zijn er diverse extra's zoals: •aanbrengpremie voor abonnees en bezorgers •gratis regenpak •gratis krant •starterspremie 45,50 (na 2 maanden bezorgen) Interesse? Neem contact op met de afdeling binnendienst Distributie, telefoon 0800-0231231 (tijdens kantooruren) Kijk voor meer informatie op www.bezorgers.nl/pzc E-mail: bezorgers@pzc.nl De minimumleeftijd is 15 jaar. KRANT VOOR ZEELAND Wij gaan dit jaar o.a. naar 8-daagse vliegreis 6- 13 juli 899.- hotel"**, volpension privéstrand, zwembad excursies in prijs inbegrepen Alberobello, Ostuni, Bari, Brindisi, Lecce, Tarente, Trani, Castel del Monte. Brochures op aanvraag Saxhavenstraat 19 - 4561 HB Hulst Tel. 0114-311062 Fax 0114-313907 www.neerital.nlinfo@neerital.nl Deelnemer SGR Op dinsdag 15 januari 2002 wordt een extra vergadering gehouden van de raadscommissie Algemene Bestuurlijke Aangelegenheden. Deze vergadering vindt plaats in het stadhuis en vangt aan om 18.00 uur. Behandeld worden de gewijzigde bestuursbevoegdheden van de burgemeester en die van het college van burgemeester en wethouders na invoering van het dualisme. De hierop betrekking hebbende stukken liggen ter inzage bij de secretaris van de commissie, de heer C. R.A. Havermans, kamer 118a. Stuntaanbieding van 300 exclusieve modellen Bruidsjaponnen in diverse kleuren kortingen van 25 - 75 maten 34 t/m 60 ^vanaf 179,00 Bel voor info: 0318-623577 b.g.g. 06 53 266637 Mastendreef 85 Bergen op Zoom van 13.30 tot 21.00 uur VAN UW EIGEN FINSE SAUNA BECKERS BASTIAANSEN Mon Plaisir 89A 4879 AM Etten-Leur. Tel 076-5961347

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 6