Hoofd dienst Facilitaire Zaken Beleidsondersteunend Medewerker Financieel Economische Zaken Medewerker Interne Controle ffarinck\ enthousiaste secretaresse - JUST PZC docenten m/v JUST Is het eerlijk dat een manager meer verdient? intermediair.nl INTRADENT DENTAL LABO BVBA A) Assistent begeleider ™/v B) Assistent begeleider m/v C) 2 Nachtdienstmedewerkers m/v zaterdag 12 januari 2002 AUTOMATISERING B.V. Harinck Automatisering bv is een softwarehouse dat detacheringsopdrachten voor haar cliënten vervult met name op het gebied van Oracle. Wegens grote drukte op kantoor zoeken wij per direct een (40 uur p/w) voor onze vestiging te Goes Interesse? Stuur je sollicitatiebrief inclusief CV op naar: Harinck Automatisering BV, Westhavendijk 156, 4463 AE te Goes, of mail naar: info@harinck.nl. Het Schelde College is de school voor Vmbo in westelijk Noord-Brabant. Wij bieden de leerwegen basisberoepsgericht, kaderberoepsgericht, gemengd en theoretisch in de sectoren techniek, zorg en welzijn en economie. Daarnaast bieden wij leerweg ondersteunend onderwijs aan. Het Schelde College heeft locaties in Bergen op Zoom, Hoogerheide en Sint-Maartensdijk. Voor de locatie Bergen op Zoom zoeken wij Duits 11 lesuren per I maart 2002 Engels 7 lesuren per I maart 2002 Engels 4 lesuren op vrijdag (wegens vervanging bij ziekte) Bij de eerste 2 functies is een combinatie mogelijk en bestaat daarnaast de mogelijkheid de taakomvang uit te breiden met een mentorles tot 19 lesuren. Kandidaten Heeft u belangstelling en beschikt u over een bevoegdheid tot lesgeven in bovengenoemd(e) vak(ken), dan nodigen wij u uit te solliciteren. Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten met volledige bevoegdheid, maar ook als u (nog) niet over een bevoegdheid beschikt, maar wel interesse en/of ervaring heeft en bereid bent de bevoegdheid te behalen, kunt u solliciteren. Functiewaardering De functie van docent is gewaardeerd op schaalniveau 10, uitgaande van de CAO voor het Voortgezet Onderwijs. Ook voor de overige arbeidsvoorwaarden geldt deze CAO. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Els Verweij, adviseur PO&O, telefoon (0164) 21 64 60. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 2 weken richten aan het Schelde College, t.a.v. Els Verweij, Postbus 938, 4600 AX Bergen op Zoom. E-mailadres: E.Verweij@scheldecollege.nl De sollicitatiecode van de gemeente Bergen op Zoom is van toepassing. Bezoek ook onze website: www.scheldecollege.nl Aquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld OOSTERSCHELDE THUISZORG Oosterschelde Thuiszorg is actief op Noord- Zuid-Beveland, Schouwen-Duiveland, Tholen en Sint-Philipsland. Zij biedt een breed pakket diensten op het gebied van de thuiszorg: - verpleging - verzorging huishoudelijke verzorging - voorlichting - dieetadvisering - ouder- en kindzorg - uitleen verpleegartikelen OOSTERSCHELDE THUISZORG Thuis in kruiswerk en gezinsverzorging HOOFDVESTIGING Hollandiaplein l,Goes telefoon (0113) 249200 Oosterschelde Thuiszorg zoekt per direct, voor de divisie Verpleging en Ver zorging WIJKVERPLEEGKUNDIGEN Rayon Goes: 36 uur per week. Rayon Heinkenszand: 28 uur per week Functie-inhoud: - verrichten van (verpleegkundige) zorgverlening in de thuissituatie. De werkzaamheden zijn voornamelijk curatief van aard. Wij vragen: - diploma HBO-V/A-verpleegkundige-MGZ/niveau 5 - ervaring als verpleegkundige - zelfstandig kunnen werken - kunnen coachen en begeleiden van collegae - flexibele inzetbaarheid - bezit van auto VERZORGENDEN D voor het hele werkgebied (diverse dienstverbanden tot 20 uur per week). Functie-inhoud: - verrichten van verzorgende taken en daarnaast, beperkt in tijd, huishoudelijke taken. Wij vragen: - diploma MDGO-VZ (lang), diploma verzorgende OVDB diploma ziekenverzorgende/niveau 3- met of zonder IG - bezit van auto. (WIJK-)ZIEKENVERZORGENDEN EN (WIJK-) VERPLEEGKUNDIGEN Voor het hele werkgebied (diverse dienstverbanden voor dagdienst, avond-/weekenddienst en oproepkrachten). Functie-inhoud: - verrichten van (verpleegkundige) zorgverlening in de thuissituatie. De werkzaamheden zijn voornamelijk curatief van aard. Wij vragen voor de functie (ivijk)verpleegkundige: - diploma HBO-V/MGZ of A-verpleegkundige/niveau 5 - ervaring als verpleegkundige - bezit van auto. Wij vragen voor de functie (wijkziekenverzorgende: - diploma ziekenverzorgende - ervaring als ziekenverzorgende - diploma MDGO-VP/niveau 4 - bezit van auto. Wij bieden voor deze vacatures: - een uitdagende functie in een omgeving die sterk in ontwikkeling is - arbeidsvoorwaarden en salaris conform CAO-thuiszorg - reiskostenvergoeding Voelt u zich thuis bij één van deze functies Stuur dan uw schriftelijke reactie, onder vermelding van 'sollicitatie' op de envelop, vóór 22 januari 2002 aan: Oosterschelde Thuiszorg, afdeling P O/ERS, Postbus 79,4460 AB Goes.Voor meer informatie kunt u op werk dagen contact opnemen met mevrouw O. Idema, Zorgteammanager, tele foon 0113-249200. Just Human Capital Services selecteert Human Capital Services (36,87 uur per week - vacaturenummer V05.014) profit- als nonprofit- organisaties de juiste persoon voor de juiste functie. De functie In deze functie draagt u zorg voor het management van de dienst en levert u bijdragen aan de ontwikkeling, uitvoering en evaluatie van het facilitaire beleid. De facilitaire dienst heeft tot taak het technisch beheren en (laten) onderhouden van gebou wen, terreinen en inventarissen, waaronder kantoormiddelen en apparatuur, alsmede installaties. U adviseert het College van Bestuur over het inkoopproces en de huisvestingszaken binnen de onderwijsinstelling. U participeert in diverse projectgroepen en onderhoudt contacten met in- en externe functionarissen en/of vertegenwoordigers van organisaties/instellingen. Het profiel U beschikt over minimaal HBO werk- en denkniveau, bij voorkeur in de richting facility management en heeft ruime ervaring in een soortgelijke functie. U heeft affiniteit met de onderwijssector. U beschikt over goede communicatieve vaar digheden en bent bovendien in staat zelfstandig te functione ren. Voor deze functie zijn wij op zoek naar een integere per soonlijkheid met een slagvaardige instelling. (36,87 uur per week - vacaturenummer V05.013) persoonlijkheid zijn de wanneer het gaat om De functie In deze functie bent u belast met het voeren van de boekhou ding en de budgetbewaking van het Centraal Bureau en de consolidatie van de boekhoudingen van de vestigingen. U res sorteert rechtstreeks onder het hoofd van de afdeling Financieel-Economische Zaken en ondersteunt het hoofd bij de uitvoering van de werkzaamheden. U verstrekt periodiek en op verzoek informatie op financieel-economisch gebied aan het het College van Bestuur. Ook het leveren van bijdragen aan het opstellen van overzichten en rapportages ten behoeve van het management en het college behoort tot uw verantwoordelijk heid. Het profiel U beschikt over minimaal HBO werk- en denkniveau, bij voorkeur in de richting (bedrijfs)economie of SPD. U heeft enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie en vaardigheid in het overzien, analyseren en oplossen van zich voordoende problematiek op het gebied van Financieel-Economische Zaken. (36,87 uur per week - vacaturenummer V01.001) mensen die nèt dat beetje meer kunnen bieden. Voor een van onze opdrachtgevers zijn wij op zoek naar kandidaten (m/v) voor de functies van: Het profiel U beschikt over minimaal HBO werk- en denkniveau en heeft 2 a 3 jaar ervaring in een controlefunctie. U heeft bij voorkeur kennis van de onderwijssector. U bent praktisch en nauwkeurig ingesteld en u beschikt over goede communicatieve vaardighe den. De functie In deze functie geeft u uitvoering aan interne controles binnen de onderwijsinstelling. U controleert ontvangsten en betalin gen van vestigingen, huisvestings-, verzekerings-, onderhouds- en leasecontracten, alsmede de naleving van interne procedu res. Tevens beoordeelt u de periodieke rapportages en adviseert u over de administratieve organisatie. In het kader van deze werkzaamheden draagt u bij aan het ontwikkelen en onderhou den van kengetallen, informatiesystemen en controle-instru menten. U rapporteert rechtstreeks aan het Hoofd Financieel Economische Zaken. Onze opdrachtgever biedt een plezierig werkklimaat waarbij naast financiële beloning, oog is voor uitdaging in het werk en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden in de vorm van een eindejaarsuitkering, 35 vakantiedagen, 16 ADV-dagen bij een 40-urige werkweek, een collectieve ziektekostenregeling, pensioen in de vorm van een eindloonregcling en een spaarloon- en premiespaarloonregeling. Het salaris voor functie A. bedraagt maximaal 4.275,- (schaal 12) bruto per maand. Het salaris voor zowel functie B. als C. bedraagt maximaal 3.221,- (schaal 10) bruto per maand. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Danielle Schilt of Cathalijne Romijn op telefoonnummer 0118-674074 en/of onze website www.just-im.nl raadplegen. Human Capital Services Interesse in één van bovengenoemde functies Stuur dan uw sollicitatiebrief of e-mail met curriculum vitae binnen 14 dagen naar nevenstaand adres. Just B.V. T.a.v. mevrouw drs. D. Schilt Vrijlandstraat 33/E 4337EA Midelburg E-mail: d.schilt@iust-im. nl Uw sollicitatie wordt uiteraard vertrouwelijk behandeld. Onze opdrachtgever is een instelling binnen de sector beroepsonderwijs en volwasseneneducatie. Het Centraal Bureau is gevestigd in Viissingen en de opleidingen zijn verspreid over meerdere vestigingen in de provincie Zeeland. Het Centraal Bureau is belast inet de algemene beleids- en beheers- ondersteuning ten behoeve van het College van Bestuur. De afdelingen Onderwijs, Financieel- Economische Zaken, Informatie voorziening/ Kwaliteitszorg Auditing, Personeel Organisatie, Secretariaat en PR maken onderdeel uit van het Centras/ Bureau. Daarnaast zijn er de ondersteunende diensten, te weten de Dienst Facilitaire Zaken en de dienst Informatie Communicatie Technologie. (§j intermediair.nl helpt je met het plannen en ontwikkelen van je carrière. Met het vernieuwde salariskompas waarmee je precies kunt berekenen hoeveel je in je huidige of toekomstige functie kunt verdienen. Maar ook met diverse tests, loopbaan dossiers, vacaturebank, e-mailservice en persoonlijk juridisch en financieel advies. Dus om het beste uitje carrière te halen ga je naar wwwjntermediair.nl. Als je echt iets wilt bereiken Intradent Dental Labo bvba is een groot dentaaltechnisch bedrijf gelegen in Temse, omgeving Antwerpen. Wij zoe ken voor onmiddellijke indiensttreding voor onze afdeling "Kroon- brugwerk" een: Porseleintechnicus (m/v) Taakbeschrijving: Opbakken van metaalstructuren. Profiel: Ervaring met porseleinwerken is een vereiste, Dynamische persoonlijkheid die zelfstandig kan werken, Zin voor initiatief en organisatie. Arbeidsvoorwaarden: Salariëring volgens ervaring, Kandidaten voor de vacature kunnen hun CV opsturen t.a.v.: Dhr. P. Van de Kerkhove Winninglaan 11 te 9140 Temse België e-mail: intradent@pandora.be Of telefonisch contact opnemen op het nummer 0032/3 710 60 60 De Stichting Zorg Lichamelijk Gehandicapten biedt zorg- en dienstverlening aan kinderen, jongeren en volwassenen mei een lichamelijke of meervoudige functiebeperking De stichting ziet mensen met een functiebeperking als burgers die recht hebben op het maken van eigen keuzes. De ZLG ziet hei ais haar belang- - rijkste taak om daartoe de voorwaarden te creëren. De mogelijkheden en wensen van de cliënt en de. daartoe beschikbare middelen zijn daarbij altijd maatgevend. De ZLG vindt dat cliënten recht hebben pp vraaggestuurde zorg van hoge kwaliteit ën dat de dienstverlening voor wonen, werken/dagbesteding en vrije tijd geboden wordt op momenten, plaatsen en wijze die aansluiten bij wat zij willen Uitgangspunten daarbij zijn: Zelfbeschikkingsrecht De cliënt als burger Individuele diversiteit Rechtvaardige verdeling. In en vanuit diverse locaties wordt in geheel Zeeland, waar mogelijk in samenwerking in derden door 200 medewerkers vorm gegeven aan de vragen van ongeveer 250 cliënten. bezoekadres- lijnbaan 30 postbus 197, 4460 AD Goes tel. (0113) 27 56 50 fax. (0113) 27 56 59 De Stichting ZLG zoekt voor haar Kinder Gezinsvervangend Tehuis 'de Tiende' in Goes onderstaande medewerkers Op oproepbasis voor 24 tot 36 uur per week in de functie van assistent begeleider, waarvan 1 tijdelijk voor 16 uur per week i.v.m. vervanging bij langdurige ziekte 1 voor 6 - 30 uur per week Functie-inhoud/hoofdtaken functies A en B: U werkt onder verantwoordelijkheid van een begeleider, volgens vastgestelde zorgplannen of iogeerboeken," U biedt ADL-hulp en begeleidt de kinderen bij diverse activiteiten. U voert huishoudelijke taken uit. Functie-inhoud/hoofdtaken functie C: Als nachtdienstmedewerker bent u gedurende de nacht verantwoordelijk voor alle gewenste zorg voor de kinderen. Tevens voert u een aantal ■voorkomende, met name huishoudelijke taken uit. Functie eisen voor alle functies: een afgeronde opleiding op minimaal VBO-niveau gericht op het werken in de verzorging; zelfstandig, maar ook in een team kunnen functioneren; een werkhouding die gekenmerkt wordt door afstand kunnen bewaren, flexibiliteit, geduld en doorzettingsvermogen; bereidheid tot het uitvoeren van verpleegkundige handelingen na bijscholing en autorisatie; het aan de kinderen kunnen bieden van structuur; bereidheid om bij ziekte, vakantie e.d. in te vallen. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de C.A.O. Gehandicaptenzorg, De functies zijn ingedeeld in FWG-functiegroep 25 (minimaal 1.379,- tot maximaal 1.897,-) met een mogelijke uitloop naar FWG-functiegroep 30 (minimaal 1.414,- tot maximaal 1.999,-), Ook wordt een meerkeuzesysteem arbeidsvoorwaarden (o.a. kinderopvang, spaarloonregeling, kopen/verkopen dagen, pc-prive e.d.) geboden. Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met dhr. Jaap Sipma, teamcoördinator groep West, de Tiende: tel. 0113 - 23 61 01 Reageren: Indien u in aanmerking wilt komen voor een van bovenstaande functies, dan verwachten wij dat uw schriftelijke reactie vóór 23 januari 2002 in ons bezit is. Sollicitaties o.v.v. de gewenste functie s.v.p. richten aan de sollicitatiecommissie 'De Tiende', t.a.v. de afdeling P&O, p/a Postbus 197, 4460 AD Goes. i Acquisitie naar aanleiding van deze vacatures wordt niet op prijs gesteld. 'ft Transferpunt Zorgsector Zeeland stichting -zorg lichamelijk gehandicapten tbv kinderen, adolescenten en volwassenen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 54