carrosserie elenbaas PZC Bel 0900-20.20.990 tempo-team BEDRIJFSWAGENMONTEUR Financiële duizendpoot (m/v) Werktuigbouwkundige m/v Filiaalleider m/v Voor onze filialen in Zeeland zoeken wij een: Vervangend Filiaalleider m/v Verkoop* medewerk(st)er zaterdag 12 januari 2002 Carrosserie Elenbaas is een professioneel en klantgericht carrosseriebedrijf te Poortvliet. Onze groeiende organisatie biedt de transportmarkt een grote diversiteit aan transportoplossingen, waaronder allerlei carrosserieën, wissellaadbaksystemen en een steeds toenemend aantal speciaalbouw producten. Naast een kantoororganisatie en een werkplaats hebben wij een volledig uitgeruste spuiterij, zodat de opdrachten vanaf het CAD ontwerp tot en met het aanbrengen van de huisstijl geleverd kunnen worden. Hou je van techniek en afwisseling dan is de onderstaande functie wellicht een mooie uitdaging voor je!. Kom eens vrijblijvend kijken en wordt net zo enthousiast als wij! Verkoper buitendienst m/v DE FUNCTIE: Verkoop van Bott Vario bedrijfswageninrichtingen met ondersteuning van ingerichte demo-bus. Uitwerken van offertes. Opbouwen en onderhouden van een voor ons nieuw klantenbestand. GEVRAAGD WORDT: MTS Werktuigbouwkunde, Autotechniek of gelijkwaardig. Commerciële instelling. Srvaung in een vergelijkbare functie. Zelfstandig kunnen werken. Uitstekende communicatieve eigenschappen. VOOR DEZE FUNCTIE BIEDEN WIJ: Goede beloning conform CAO voor het Carrosseriebedrijf. Ruimte voor zelfontplooiing en mogelijkheid tot volgen van vakgerichte cursussen. INFORMATIE EN SOLLICITATIE: interesse ih deze functie? Richt dan je sollicitatiebrief voor 25 januari aan: Carrosserie Elenbaas Paasdijkweg 11 4693 RE POORTVLIET Aanvullende informatie wordt je graag telefonisch verstrekt door Hans Elenbaas tel. 0166-612310 of 0620018044. Voor de beste banen in Zeeland 7 dagen per week tussen 9 en 21 uur www.tempo-team.nl Met spoed gevraagd In bezit van monteursdiploma en eventueel APK keurmeester. G. Bosman Zn Nisse B.V. Erik Toren 0111 -692122 06 - 24566303 Voor één van onze relaties in Zeeland met verschillende buitenlandse dochter ondernemingen zijn wij op zoek naar een: In deze veelzijdige, fulltime functie wordt u verantwoordelijk voor de totale financiële administratie, waarbij ook werkzaamheden inzake de buitenlandse vennootschappen dienen te worden verricht. U bent zowel uitvoerend als controlerend bezig. U rappor teert aan de directie. Naast de dagelijkse financieel-administratieve taken draagt u zorg voor de bewaking van debiteuren en liquiditeitspositie, de periodieke verslag geving en het opstellen van de jaarrekening. Tevens bent u eindverantwoordelijk voor de personeels- en salarisadministratie. Op termijn is doorgroei naar het management team gewenst. Geboden wordt een veelzijdige functie en een goede (informele) werksfeer in een dynamisch, groeiend bedrijf, alsmede een baan waarin u door inzet en deskundigheid zelfstandig kunt functioneren en verdere uitbouw kunt geven aan de administratieve organisatie en groei van de onderneming. M A Z A R S Gezocht wordt naar een sterke zelfstandig opererende persoonlijkheid met een 'hands-on'-mentaliteit die als klankbord voor het managementteam opereert. Vereist is een financieel-economische opleiding op HBO-niveau, met minimaal 4 jaar werkervaring in een financieel/ bedrijfseconomische functie. Voorts dient u ervaring met Multivers of vergelijkbare financiële pakketten te hebben. Daarnaast heeft u ervaring met Windows, Word, Excel en Access. Interesse? Richt uw sollicitatie met CV aan: Mazars Paardekooper Hoffman, t.a.v. de heer W.J.W. van Egeraat RA, Rijtuigweg 14, 4611 EL Bergen op Zoom. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Arjan den Braber, tel. 0164 21 74 40. E-mailen kan ook: arjan.denbraber@mazars.nl. MAZARS PAARDEKOOPER HOFFMAN Waterschap Zeeuwse Eilanden Waterschap Zeeuwse Eilanden zorgt met ongeveer vierhonderd medewerkers voor degelijke waterkeringen, voor aanleg, onderhoud en veiligheid van plattelandswegen, voor een goed waterpeil, voor een goede kwaliteit van het opper vlaktewater en voor zuivering van het afvalwater. Het water schap voert deze taken uit in de provincie Zeeland boven de Westerschelde. Het hoofd kantoor is tot medio 2003 gevestigd in Goes en daarna in Middelburg. De organisa tie is onderverdeeld in de sectoren Waterkeringen, Waterbeheer, Wegen en Middelen) en een Staf. Zeeuwse Eilanden streeft een cultuur na waarin voor alle medewerkers sprake is van een duidelijke taak, een eigen verantwoorde lijkheid en differentiatie in beloning. Meer informatie over waterschap Zeeuwse Eilanden kunt u vinden op www.wze.nl De afdeling Zuiveringsbeheer verzorgt de planvorming voor en de uitvoering van de operationele taken voor de zuiveringstechnische werken. Tevens zorgt de afdeling voor het dagelijks beheer en onderhoud van poldergemalen en stuwen onder de verantwoordelijkheid van de afdeling Onderhoud Technische Installaties (OTI). De uitvoering van ope rationele taken berust bij drie districten. De afdeling Zuiveringsbeheer beheert in totaal rioolwaterzuiveringsinstallaties (rwzi's), 95 rioolgemalen en ca. 300 kilometer transportleiding. Bij de afdeling zijn 48 personen werkzaam, onder leiding van een afdelingshoofd. De standplaats is de rwzi Willem Annapolderte Kapelle/Biezelinge. bij de afdeling Zuiveringsbeheer: 37 uur p/w, vac.nr. 01/44 Functie-informatie uitvoeren van werktuigkundig onderhoud en oplossen van Storingen aan installaties; periodieke controle van installaties; rapport opmaken van mechanische installaties en voorstellen doen t.b.v. de begroting; in overleg met de afdeling OTI zorgdragen voor de planning en reparaties aan de installaties; ondersteunen van het districthoofd bij het opvragen van offertes en bij het opstellen van programma's van eisen; verwerken van opdrachten in het onderhoudspakket. Functie-eisen MBO werk- en denkniveau richting werktuigbouwkunde; ervaring in het onderhouden van-werktuigkundige instatyaties; flexibel inzetbaar; in bezit van rijbewijs BE; zowei in groepsverband ais zelfstandig kunnen werken; klantgericht kunnen werken; initiatief nemen in het oplossen van problemen; woonachtig of bereid zijn te gaan wonen in het district Zuid- Beveland (in bijzondere situaties is ontheffing mogelijk). Salaris Het salaris voor deze functie bedraagt maximaal €2.313,83 bruto per maand en wordt ondermeer bepaald aan de hand van opleiding, leeftijd en ervaring. Het salaris is exclusief vakantietoelage (8%) en eindejaarsuitkering (1,5%). het kopen of verkopen van verlof is het mogelijk om gemiddeld 36 c.q. 38 uur per week te werken. Zeeuwse Eilanden hanteert een beoordelings- en beloningsbeleid waarbij de aandacht gericht uitgaat naar het functioneren van de medewerker.-Dit leidt onder meer tot het toekennen van periodieke salaris verhogingen. Een medewerker komt in aanmerking voor een prestatiebeloning wanneer aan bepaalde voorwaarden is voldaan. Informatie Voor informatie over de functie kunt u tijdens kantooruren bellen met het hoofd van de afdeling Zuiveringsbeheer, ing. L. Kasse (telefoon 0113-241312) of dhr. P. Meeuwse, dis trictshoofd Zuld-Beyeland (0113-241279). Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 26 januari 2002 richten aan: Waterschap Zeeuwse Eilanden, t.a.v. secretaris-directeur mr.drs. J..A. de Visser, Postbus 114, 4460 AC Goes. Pere-mail kan ook: p&o@wze.nl (brief en c.v. als bijlage in Word). Vermeld het vacaturenummer in de linkerbovenhoek van dè brief en de envelop of de e-majl. Een assessment-onderzoek kan onderdeel uitmaken van de selectieprocedure. -■ Wil», m" Waterschap Zeeuwse Eilanden wil in het kader van de Wet Samen hetaandeei allochtonen in het personeelsbestand mm groten.' Sollicitanten uit deze doelgroep, die aan eisen voldoen, worden uitdrukkelijk verzocht te reageren. Acquisitie naar aanl^Ap^^n dezeadvertentie wordt niet op >ld en wordt ook niet gehonoreerd. Geen mooiere techniek dan 4x4 techniek. Vooral als het gaat om de techniek van Land Rover. Daar werken met de nieuwste auto- *"~T '0'0È technieken maar ook het 'echte' sleutelwerk komt ruimschoots aan mim JtÊÊL&:%È£i bod. Daarom is onze werkplaats een aantrekkelijk terrein voor pro fessionele eerste of tweede autotechniekers (m/v). Bij Auto Ventura is het druk, heel druk daarom hebben wij een vacature voor een eerste of tweede autotechnieker. Als eerste autotechnieker heb je minimaal het diploma eerste autotechnicus of eerste monteur motorvoertuigen op zak en je bent natuurlijk APK keurmeester. Als tweede autotechnieker heb je misschien minder papieren, maar wel veel diesel en benzine in je bloed. Onze nieuwe collega kan rekenen op een goed pakket primaire secundaire arbeidsvoorwaarden, een dynamische veelzijdige baan in een werkomgeving waar ontwikkelingen zich snel voltrekken binnen een groeiende en gezonde onderneming, Voor vragen over de functie of onze secundaire arbeidsvoorwaarden kun je contact opnemen met Erna Bakker, telefoon 0113-245 298 THE LAND ROVER EXPERIENCE Stuur je sollicitatie voor 25 januari naar: Auto Ventura B.V., Postbus 213,4462 GP GOES t.a.v. Erna Bakker, Manager Personeel Kwaliteit ebakker@zwartepoorte.bmw-net.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Tot uw taken behoren met name de leiding over personeel en de personeelsplanning, de goederen- stroombeheersing en de benodigde administratieve werkzaamheden. Vanzelfsprekend weet u ook van 'aanpakken'. Een commerciële opleiding (MBO/HBO) en enige jaren ervaring zijn een pré. Heeft u in een ander beroep uw organisatietalent bewezen en laten zien dat u het vermogen heeft met mensen om te kunnen gaan, dan bent u voor deze positie geschikt. Om uw taken goed te beheersen, bereiden wij u intensief voor op uw inzet als filiaalleider. Naast een uitstekend salaris bieden wij u aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, gebaseerd op het bereikte prestatieniveau. Wij verwachten naast leidinggevende verantwoordelijk heid en persoonlijke inzet en betrokkenheid ook, dat u klantvriendelijk bent en dat u waarde hecht aan een verzorgd uiterlijk. In het geval van vervanging, behoren tot uw taken het inzetten van personeel, de goederenstroombeheersing en de benodigde administratieve werkzaamheden. Vanzelfsprekend weet u ook van 'aanpakken'. Een commerciële opleiding (MBO/HBO) en enige jaren ervaring zijn een pré. Heeft u in een ander beroep uw organisatietalent bewezen en laten zien dat u verantwoording kunt nemen, dan bent u voor deze positie geschikt. Wij bieden flexibele werktijden welke in overleg kunnen worden vastgesteld. Een planmatige en gedegen inwerkperiode is voor ons vanzelfsprekend. Naast een uitstekend salaris bieden wij u aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Promotie tot filiaalleider behoort tot de mogelijkheden. Wij verwachten naast persoonlijke inzet en betrokkenheid ook, dat u klantvriendelijk bent en dat u waarde hecht aan een verzorgd uiterlijk. Wij bieden: - afwisselende en verantwoordelijke werkzaamheden in teamverband; - flexibele werktijden van 2 tot 5 dagen per week; - een goede werksfeer; - groeikansen tot vervangend filiaalleider of filiaalleider; - een gedegen en planmatige inwerkperiode. Geïnteresseerden die geen opleiding in de detailhandel hebben genoten of die langere tijd niet hebben deelgenomen aan het arbeidsproces, worden uitdrukkelijk uitgenodigd om te solliciteren; - uitstekend salaris met aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een prestatie-premie. Wij verwachten: - klantvriendelijk optreden; - een verzorgd en net uiterlijk; - bereidheid verantwoordelijkheid te nemen. Uw sollicitatie met CV en diploma's, stuurt u naar: ALDI Roosendaal B.V. T.a.v. dhr. A.J.P. Oosterling, Postbus 1850,4700 BW Roosendaal

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 53