R P ZOT M E T A M 0 R E F 0 S E Hoofd verpleegafdeling m/v PZC BEHEERDER M/V Fulltime T VERKOPER RPC Projectleider achterstandenbeleid m/v U en Circonflex hebben ideeën over de zorg. Laten we dan snel kennis maken C: O <J MAATSCHAPPELIJK WERKER m/v een teamcoördinator m/v zaterdag 12 januari 2002 Vitro Plus is een bedrijf gespecialiseerd in de laboratoriumvermeerdering van va rens voor de sierteelt. Met een team van 30 medewerkers worden jaarlijks ruim 20 miljoen varens op ons laboratorium geproduceerd en wereldwijd verhandeld. Wij mogen ons met trots wereldmarktleider noemen. Ter versterking van ons team zoeken wij per direct: A. Een 2e LOCATIEBEHEERDER voor onze opkweekfaciliteil aan De Roterij 26 te Burgh-Haamstede. De werkzaamheden zullen bestaan uit het dagelijks controleren en beheren van de plantenvoorraad. Verder ver zorgt U het inpakken van het door U geselecteerde uitlevermateriaal. U werkt in een team van 2 a 3 personen en bent na een opleidingsperiode in t slaat de werkzaamheden geheel zelfstandig uit te voeren. Wat verwachten wij van U; het betreft een fulltime functie met veel zelfstandigheid een hoge werkdruk is voor U geen probleem en U bent flexibel hel werk vereist een redelijk lichamelijke inspanning U bezit een grote punctualiteit en persoonlijke gedrevenheid Opleidingsniveau MBO of gelijkwaardig VO B. Een 2-tal PRODUCTIEMEDEWERKERS voor ons laboratorium aan de Roelandsweg 4a te Renesse. Na een interne opleiding zult U bin nen het team van 3 collegae samen zorg gaan dragen voor de bijna volle dig geautomatiseerde productie van onze varens. Voor deze fulltime func tie zoeken wij enthousiaste collegae die: van aanpakken weten het dagelijks halen van productiedoelen als een uitdaging zien nauwkeurig en netjes kunnen werken over een goede teamgeest beschikken zich prima handhaven bij een hoge werkdruk flexibel met werktijden om kunnen gaan Opleidingsniveau MBO of gelijkwaardig VO Arbeidsvoorwaarden en salaris zijn volgens de CAO weefselkweek Voor informatie over deze functie kunt U terecht bij ons Hoofd Laboratorium Dhr. Ard Stoutjesdijk. Ons correspondentieadres: Tel: 0111-468088 Vitro Plus E-mail: ard@vitroplus.nl Postbus 54 4325 ZH Renesse METAMOREFOSE bv is de partner bij uitstek, als het gaat om projectmati ge inrichting van woonruimte. Van één enkele woning tot een compleet appar tementencomplex. Daarbij verzorgen wij op professionele wijze het gehele logistieke traject, van de denk- tot uit voeringsfase. Behalve woningen voorzien van een volledige inventaris, zorgen wij, in sa menwerking met gespecialiseerde partners, ook voor alle service daar omheen. Schilderwerkzaamheden, stoffering, schoonmaakservice; Meta- morefose biedt voor elk project een or ganisatie op maat. Naast het verzorgen van projectinrichting beheren wij vast goed in organisatorische zin, doelmatig en kostenbewust. Technische diensten, onderhoud en administratie maken deel uit het van faciliteitenpakket. Wij doen nu eenmaal meer Voor onze groeiende organisatie Pro ject Facility Management zijn wij voor de provincie Zeeland op zoek naar een nieuwe collega. Totaalinrichting - Projectmanagement Vastgoed beheer- Tijdelijke huisvestiging Als beheerder ben je verantwoordelijk voor de volgende taken: Administratieve werkzaamheden Klein onderhoud Aanspreekpunt voor de bewoners Heb jij kennis van de Engelse taal en de computerprogramma's Excel en Word. Ben jij flexibel, communicatief sterk en heb jij een groot verantwoordelijkheidsgevoel? Reageer dan snel! Metamorefose Project en Facility Management T.a.v. Marjolein van 't Hoff Kelvinring 34 2952 BG Alblasserdam T. 078-6933162 F. 078-6933159 marjolein metamorefose.nl Agrimarkt BV is een succesvolle detailhandelsonderne ming met twee eigen winkelformules, Agrimarkt supermarkt en Agriland. Op dit moment hebben wij 2 supermarkten en 6 zelf bedieningszaken met een gemengd assorti ment waarin diervoe ding, planten en tuinar- tikelen belangrijke assortimentsonderdelen zijn. Voor de komende jaren zijn er plannen om de keten verder uit te bouwen. Bij ons bedrijf werken 190 werknemers in een levendige en afwisse lende omgeving. De organisatie is marktge oriënteerd en reageert flexibel op veranderin gen en trends. Het centraal kantoor is gevestigd in Wemeldinge. Agrimarkt BV is een dochteronderneming van de Coöperatieve Zuidelijke Aan- en Verkoopvereniging. De geconsolideerde omzet bedraagt ruim 300 mil joen gulden. Agriland Goes is onlangs omgebouwd tot een moderne winkel met een uitgekiend assortiment kamer- en buitenplanten, dierverzorgingsprodukten, tuinbenodigdhe- den, werkkleding en schoeisel. Onze aanpak en lage prijzen zijn niet veranderd. In deze vernieuwde Agriland Goes is plaats voor een enthousiaste medewerk(ster) in de functie van: De functie Binnen het winkelteam gaat u zich, na een inwerkperiode, bezig houden met o.a. de bestellingen van goederen, het verzorgen van de winkelschappen, de ontvangst van goederen en diverse admini stratieve werkzaamheden. Ook verzorgt u, samen met uw collega's, de service verlening naar onze klanten zoals dat past in ons winkelconcept Na een inwerk periode zult u de winkelmanager en zijn assistenten kunnen ver vangen. De functie-eisen Voor deze functie zoeken wij iemand met relevante opleiding en/of ervaring op hef gebied van (groene) detailhandel. Daarnaast heeft n fysiek belastende werkzaamhe u moet deze zonder meer kunnen uitvoeren. Het aanbod Wij bieden u een zelfstandige en afwisselende functie in een snel groeiend en gezond bedrijn De arbeidsvoorwaarden zijn zoals u aie in een moderne organisatie mag verwachten en bevat onder meer een winstdelingsregeling en studiekosten vergoedingen. Belangstelling? U kunt uw schriftelijke sollicitatie vóór 26 januari richten aan: Agrimarkt BV, afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 4, 4424 ZG Wemeldinge. Voor aanvullende informatie kunt u kontakt opnemen met de winkelmanager E. de Bruine, tel 0113 - 215185 of met het hoofd Personeel en Organisatie 5 van der Linden, SÈ& Me JSB A tel. 0113 629244 iïl li l I LET OP DIT KEURM ALS U AAN EEN GOED DOEL WILT GEVI Want alteen fondsenwervende organisaties die op verantwoorde wijze geld inzamelen en besteden krijgen het CBF-Keur. Voor vragen over het CBF-Keur: Centraal Bureau Fondsenwerving.Tel. 0900-2025592 (75ct./min.) of Internet: www.cbf-keur.nf experts in ontwikkeling en leren Door vertrek van de huidige projectleider zoeken wij per I april a.s. een RPCZ is actief in Zeeland (en daarbuiten) op veel terreinen waar ontwikkeling van mensen en organisaties een rol speelt: RPCZ Voor- enVroegschoolse Ontwikkeling is bezig met programma's ontwikkelingsstimulering in gezinnen en kindercentra, met training en verbeterings trajecten in de kinderopvang, met opzetten van programma's op maat voor overheden. RPCZ Primair Onderwijs begeleidt en realiseert veranderingen, verbeteringen in basisscholen: invoeren van nieuwe methodes, verbetering van het klassenmanagement, invoeren van observatie- en registratie middelen, werken met computers in school, opzetten van de aanpak van een leerling met leer- of gedragsproblemen, adviseren van de schoolleiding, uitvoering van nascholing, projecten voor overheden. RPCZ Voortgezet Onderwijs is actief in v.o, roe's, hbo met praktijkgerichte adviezen, trainingen, invoeringstrajecten, projectleiding. Op het niveau van de individuele leraar, groepen leraren, de schoolleiding, de hele school worden blijvende effecten bereikt RPCZTAO is bezig met Training,Advies en Organisatieontwikkeling in bedrijven en instellingen. Zelfsturing en resultaatgerichte communicatie zijn daarbij centrale begrippen. Er wordt gewerkt met de individuele werknemer, de leidinggevende, het team. Wij zoeken iemand die ervaring heeft met: n leiding geven aan een grootschalig innovatieproject vertalen van algemene beleidsdoelen in een concrete projectopzet 3 monitoring en evaluatie van beleid en in staat is om: resultaatgericht te communiceren en onderhandelen met verschillende belanghebbenden mensen aan te sturen en te motiveren goed samen te werken met collega's en medewerkers van partner- instellingen wat tot aanbeveling strekt: kennis van het landelijke achterstandenbeleid en daarmee samen hangende beleidsterreinen kennis van specifieke projecten als Brede School, Onderwijskansen, NT1 en NT2 beschikken over een relevant netwerk en de mogelijkheid om dit verder uit te breiden. H De nieuwe projectleider zal deel uit maken van RPCZ Primair üT Onderwijs en in eerste instantie als taak krijgen om het project Onderwijskansen Zeeland verder te ontwikkelen en te leiden en tevens het Servicepunt GOA (Gemeentelijk Onderwijs Achterstandenbeleid) te leiden in samenwerking met de partnerorganisatie Scoop. RPCZ medewerkers hebben een opleiding op HBO of universitair niveau, hebben een ondernemende instelling, zijn creatief en flexibel. Werken bij het RPCZ is een intensieve job. Wij bieden daarvoor een open, collegiale werksfeer met veel mogelijkheden om jezelf verder te n' ontwikkelen. De organisatie is zelf ook volop in ontwikkeling. o Rechtspositie volgens de CAO Onderwijsbegeleiding. Salariëring zal plaats vinden volgens de geldende schalen met een maximum van €4.275,- (fl. 9.421,-). Sollicitaties dienen uiterlijk 23 januari binnen te zijn bij de Directie n RPCZ, Noordweg 495, 4333 KE Middelburg, (rpcz@rpcz.nl) rë' Inlichtingen kunnen ingewonnen worden bij de algemeen directeur: drs. Ben de Reu, tel. 0118 - 62 88 51. Regionaal Pedagogisch Centrum Zeeland www.rpcz.nl I Verpleeghuis Sancta Maria biedt zorg op maat in multidisciplinair verband aan circa 200 cliënten op diverse afdelingen. De vacature is ontstaan op een psychoge riatrische verpleegafdeling, waar 32 matig tot ernstig dementerende bewoners wonen. Op deze afdeling wordt, door in te gaan op de belevingswereld van de bewoner, een omgeving gecreëerd waarin deze zich zo goed mogelijk thuis voelt. functie 8 U bent integraal verantwoordelijk voor het realiseren van een goede kwaliteit van I zorg en wonen binnen de verpleegafdeling. Vanuit een mensgerichte stijl van leidinggeven coacht u de circa 40 medewerkers op de verpleegafdeling. U draagt bij aan een goede multidisciplinaire samenwerking. U beheert het personele en materiële budget van de verpleegafdeling. Verder levert u een bijdrage aan de beleidsontwikkeling binnen de zorg en de implementatie hiervan op de eigen verpleegafdeling. wij vragen De functie vereist het diploma verpleegkundige (niveau 4 of 5) of het dipoma ziekenverzorgende. Bij voorkeur heeft u ervaring met psychogeriatrische zorgver lening. Daarnaast heeft u een afgeronde managementopleiding en beschikt u over aantoonbare leidinggevende kwaliteiten en ervaring. U bent een communicatief sterk en daadkrachtig persoon met het vermogen om anderen te motiveren. X QJ H— u Wij bieden een aanstelling voor onbepaalde tijd in een dynamische werkomgeving. I De functie is voor 32 of voor 36 uur gemiddeld per week. Salariëring is conform de C.A.O.-Verpleging en Verzorging functiegroep oo, ïuaAlnidai e o.ooi,- [f o.7io,-)vi) een volledige werkweek. Daarnaast kunt u deelnemen aan ons meerkeuzesysteem arbeidsvoorwaarden met de volgende regelingen pc-privé, fiets, aanvullend pensioen, het kopen van extra vakantiedagen, sparen van vrije dagen voor een langere tijd betaald verlof en spaarloon. informatie Nadere inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij Anthonie Maranus, I adjunct directeur verpleeghuis, telefoonnummer 0168-350500. Uw sollicitatiebrief voorzien van curriculum vitae kunt u tot maandag 28 januari richten aan Circonflex, t.a.v. Sabina Farla, personeelsfunctionaris, Pastoor van Kessellaan 16, 4761 BH Zevenbergen. Ons e-mailadres: circonflexzorg@planet.nl Circonflex is een dynamische en flexibele zorginstelling. Onze 800 medewerkers brengen dagelijks onze ideeën over zorg, wonen en welzijn voor ouderen in de praktijk. De cliënt staat daarbij centraal. Deskundigheid, ervaring, betrokkenheid en enthousiasme vormen de grondslag voor ons werk. Als u dat aanspreekt, heeft Circonflex een uitdagende baan voor u. vacatures voor verzorgingshuizen: verpleeghuis: Huize Zevenbergen, Zevenbergen SfSancta Maria, Zevenbergen De Westhoek, Zevenbergen St. Antonius Abt,Terheijden St. Martinus, Zevenbergschenhoek rj pius Willemstad De Ganshoek, Lage Zwaluwe Fendertshof, Fijnaart Mauritshof, Klundert steunpunten: De Donk, Zevenbergen ondersteunende diensten: Locatie Sancta Maria, Zevenbergen VOOR GOEDE DOELEN ZEEUWS CONSULTATIEBUREAU VOOR ALCOHOL EN DRUGS Het Zeeuws Consultatiebureau voor Alcohol en Drugs (ZCAD) houdt zich al 45 jaar bezig met verslavingsproblematiek en heeft zichzelf vier hoofdtaken gesteld: hulp verlening, reclassering, preventie en consultatie. De bezetting bestaat uit ongeveer 45 medewerkers, verdeeld over vijf vestigingen in Zeeland. In de regio Walcheren worden de werkzaamheden verricht vanuit de vestigingen in Middelburg en Vlissingen. Wegens promotie van een van onze medewerkers vragen wij per direct een (0,44 fte, 16 uur per week) Standplaats Middelburg De functie De maatschappelijk werker maakt deel uit van het methadonteam. Hij/zij levert een bijdrage aan het motiveren van harddruggebruikende cliënten tot (gedragsveran dering. Het bieden van hulp en steun aan de omgeving en diverse instellingen be hoort ook tot de taken, evenals registratieve. De werkzaamheden worden in multidisciplinair teamverband verricht. Uw profiel U bent in het bezit van het diploma Hbo mw of gelijkwaardig. Ervaring in de (ambu lante) verslavingszorg of in een vergelijkbare werkomgeving is gewenst. Van belang is ervaring met moeilijke een moeizame begeleidingsprocessen. U beschikt over een hoge mate van flexibiliteit, gekoppeld aan het vermogen om te gaan met pro blematische en crisissituaties. Een hoge frustratietolerantie en affiniteit met het wer ken met de doelgroep is gewenst. Belangstelling voor de vakinhoudelijke ontwikke ling van het werk spreekt voor zich. U bent in het bezit van een rijbewijs en heeft de beschikking over een auto. Ons aanbod U krijgt een jaarcontract met uitzicht op een vast dienstverband. Het salaris be draagt minimaal 1.714 3.778) en maximaal 2.601 5.733) conform de CAO GGZ bij een volledige werkweek van 36 uur. U kunt rekenen op een betrokken en creatieve werkomgeving. U krijgt alle ruimte voor deskundigheidsbevordering. Interesse? Telefonische informatie kunt u verkrijgen bij mevrouw C. Y. Davidse, stafmedewer ker algemene zaken of bij mevrouw R. M. C. Wille, adjunct-directeur hulpverlening, telefoon 0118-637640. Uw schriftelijke reactie met curriculum vitae kunt u binnen veertien dagen sturen naar de directeur van het ZCAD, Postbus 85, 4330 AB Middelburg. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Stichting Zorg Lichamelijk Gehandicapten biedt zorg- en dienstverlening aan kinderen, jongeren en volwassenen met een lichamelijke of meervoudige functiebeperking. De stichting ziet mensen met een functiebeperking als burgers die recht hebben op het maken van eigen keuzes. De ZLG ziet het als haar belang rijkste taak om daartoe de voorwaarden te creëren. De mogelijkheden en wensen van de cliënt en de daartoe beschikbare middelen zijn daarbij altijd maatgevend. De ZLG vindt dat cliënten recht hebben op vraaggestuurde zorg van hoge kwaliteit en dat de dienstverlening voor wonen, werken/dagbesteding en vrije tijd geboden wordt op momenten, plaatsen en wijze die aansluiten bij wat zij willen. Uitgangspunten daarbij zijn: Zelfbeschikkingsrecht De cliënt als burger Individuele diversiteit Rechtvaardige verdeling In en vanuit diverse locaties wordt in geheel Zeeland, waar mogelijk in samenwerking in derden door 200 medewerkers vorm gegeven aan de vragen van ongeveer 250 cliënten. bezoekadres" lijnbaan 30 postbus 197, 4460 AD Goes tel. (0113) 27 56 50 fax (0113)27 56 59 De Stichting ZLG zoekt voor de Cavalier te Terneuzen wegens vertrek van de huidige medewerker op zeer korte termijn: voor 32 uur per week In woonzorg-centrum "De Cavalier" in Terneuzen wordt zorg geboden aan 12 lichamelijk gehandicapte jongeren, aan 5 jongeren en aan 12 zelfstandig wonende ouderen met een verpleeghuisindicatie. Het voorgaande vindt plaats in samenwerking met verpleeghuis "Ter Schorre", de stichting Thuiszorg Zeeuwsch-Vlaanderen en Woonzorg Nederland. Doel van de functie: De functie teamcoördinator heeft tot doel zorg te dragen voor het beheer van "de'Cavalier". Er wordt uitvoering gegeven aan het zorgbeleid binnen de voorziening. De teamcoördinator is verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding en schept binnen de kaders van het algemeen beleid de randvoor waarden voor zowel een optimale zorg en begeleiding aan cliënten als mede voor een optimaal werkklimaat. Er wordt leiding gegeven aan zo'n 35 medewerkers, waarvan ongeveer 10 in dienst bij Ter Schorre. Functie-inhoud/hoofdtaken: Leiding geven aan en beheren van de Cavalier; Een bijdrage leveren aan het zorgbeleid en deze uitvoeren en bewaken; Een bijdrage leveren aan het algemeen beleid; Participeren aan overlegvormen als Management- en Strategisch Beraad. Wij zoeken een krachtige manager: Met HBO-werk en denkniveau, aangevuld met aantoonbare kennis van operationeel management Met affiniteit met de zorgsector Met ruime kennis van zorginhoudelijke processen Met ruime ervaring in een leidinggevende functie Met een zakelijke benadering Die in staat is om een voortrekkersrol te vervullen Arbeidsvoorwaarden: Overeenkomstig de C.A.O Gehandicaptenzorg. De functie is ingedeeld in FWG-functiegroep 55. Het bruto-salaris per maand bedraagt, bij een 36-urige werkweek, minimaal 2.316,- en maximaal 3.090,-. Ook wordt een meerkeuzesysteem arbeidsvoorwaarden (o.a. kinder opvang, spaarloonregeling, kopen/verkopen dagen, pc-prive e.d.) geboden. Reageren: Indien u in aanmerking wilt komen voor bovenstaande functie, dan verwachten wij dat uw schriftelijke reactie uiterlijk 21 januari 2002 in ons bezit is. Gesprekken zijn gepland op dinsdag 29 januari 2002. Sollicitaties s v p. richten aan de sollicitatiecommissie Teamcoördinator, t.a.v. Mevrouw I.M. Umbgrove, Postbus 197, 4460 AD Goes. Acquisitie naar aanleiding van deze vacatures wordt niet op prijs gesteld. Transferpunt Zorgsector Zeeland stichting zorg lichamelijk gehandicapten tbv kinderen, adolescenten en volwassenen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 45