W rk Tènce INSULINE BouwCenternDeJagerTolhDek PZC Is het eerlijk dat een manager meer verdient? intermediair.nl Loodgieter- c.v. monteur Installatiemonteur Tegelzetter-stukadoor uitzendbureau Verpleegkundig teamleider IC/CC IC/CC Verpleegkundige ZiekenhuisLievensberg PRODUCTONTWIKKELAAR M/V VAN MBO++ NIVEAU Een nieuwe uitdaging in een vernieuwde supermarkt? Wij vragen (m/v) WERKEN MET PLEZIER Balie-medewerker M/V CIRAIÏ1U3 zaterdag 12 januari 2002 intermediair.nl helpt je met het plannen en ontwikkelen van je carrière. Met het vernieuwde salariskompas waarmee je precies kunt berekenen hoeveel je in je huidige of toekomstige functie kunt verdienen. Maar ook met diverse tests, loopbaan dossiers, vacaturebank, e-mailservice en persoonlijk juridisch en financieel advies. Dus om het beste uit je carnère te halen ga je naar www.intermediair.nl. Als je echt iets wilt bereiken Loodgieters Installatietechniek Wij zijn een dynamisch loodsieters- en Installatiebe drijf, waarin is ondergebracht een badkamer bouw bedrijf, Instaline Badkamers. Ons bedrijf is gespecia liseerd in gas, water, en c.v. installaties, alsmede in dakbedekkingen en is totaal installeur in het bouwen en of verbouwen van badkamers. Door toenemende opdrachten zijn wij op zoek naar diverse vakmensen die ons team willen komen versterken. We zoeken een ervaren Wij bieden: een leuke afwisselende baan een leuke werksfeer een goed salaris. Wil je meer weten over een van deze afwisselende banen, schrijf of bel of kom gewoon eens langs. Rudi Moens Installatietechniek b.v. Handelsweg 1 4387 PC Vlissingen Tel.: 0118-479422 Operator onderhoudsmonteur ■I Voor een relatie in Vlissingen-Oost zijn wij op zoek naar een operator voor de afdeling energie. Heb jij MTS (scheeps)wcrktuigkunde, VCA-I. kennis van Office 97 en een klantgerichte instelling? Dan is deze baan misschien wat voor jou! Productiemedewerkers Wij zijn nog op zoek naar productiemedewerkers voor verschillende opdrachtgevers in Vlissingen-Oost. Je hebt verschillende taken die als ondersteuning dienen voor hel productieproces. Bereidheid lot het werken in ploegen diensten is een pre. Wil jij een afwisselende baan in de pro ductie en ben jij in het bezit van VCA-l? Directiesecretaresse Hl Heb je MBO secretarieel, kennis van Word, Excel en Powerpoint, goede mondelinge en schriftelijke vaardighe den. beheers je de moderne talen waaronder Frans en ben je stressbestendig Li jkt hel je wal om aan de slag te gaan als directiesecretaresse bij een van onze relaties in Vlissin gen-Oost? Dan hebben wij de baan die je zoekt. Veiligheidscertificaat ■I Wist je dat het tegenwoordig op de technische be drijven verplichte veiligheidscertificaat: het VCA-certifï- caat snel via Tènce! te behalen is? Werk jij of zoek je werk in de techniek en heb je dit diploma nog niet, kom dan voor vrijblijvende informatie langs op onze vestiging. Interesse? ■1 Ben je geïnteresseerd in één van de bovenstaande functies? Kom dan langs op onze vestiging met je cv en een geldig legitimatiebewijs of bel even naar tel. (0118) 62 96 58. www.tence.nl MiddelburQ@tence.nl Lange Ge ere 12, 4331 LX Middelburg Telefoon 0118-629658 Dc afdeling IC/CC valt onder de dienst Klinische Zorg en omvat een 7-tal IC-bedden en een 6-tal CC-bedden. Het verpleegkundig leant bestaat momenteel uit 34 medewerkers. In het najaar van 2003 wordt de afdeling opgesplitst in een IC-afdeling (6 bedden IC en 4 bedden medium care) en een CC-afdeling- (7 bedden CC en 4 bedden medium care). Voor de afdeling IC/CC zijn wij op zoek naar een m/v 36 uur per week Functie-informatie: Dc verpleegkundig teamleider geeft leiding aan de medewerkers van de afdeling. Hij/zij is verantwoordelijk voor de uitvoering van de directe patiëntenzorg. De verpleegkundig teamleider adviseert de afdelingsmanager bij de ontwikkeling van het beleid inzake patiëntenzorg en bedrijfsvoering binnen de afdeling Naast de leidinggevende taken participeert de verpleegkundig teamleider in de directe patiëntenzorg. Functie-eisen: Geïnteresseerden dienen te beschikken over: het diploma verpleegkundige A of hbo-v, aangevuld met een erkend getuigschrift of diploma IC/CC, - een kader- of managementopleiding of de bereidheid tot het volgen van de managementopleiding; - meerdere jaren ervaring als IC-verpleegkundige alsmede aantoonbare interesse op het gebied van leidinggeven; - organisatie- en improvisatietalent en teambuildingskwaliteiten; - ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-ziekenhuizen. Salariëring geschiedt op basis van inschaling in FWG functiegroep 55 met een extra uitloop van 4 periodieken. Lievensberg is een algemeen ziekenhuis voor West-Brabant, Tholen en St. Philips- land, met circa 60 medisch specialisten en ruim 1.100 mede werkers. Per jaar bezoeken ca. 150.000 mensen de polikliniek en worden in de kliniek ruim 10.000 patiën ten opgenomen. Lievensberg heeft 367 bedden. Het ziekenhuis beschikt over enige specialistische functies, onder andere een PAAZ en een afdeling revalidatie. Wilt u meer algemene informatie over ons ziekenhuis, bezoek dan onze site: htlp://lïevensberg.ziekeBhoii.al m/v 36 uur per week (parttime variant is bespreekbaar) Functie-informatie: De IC/CC-verpleegkundige is verantwoordelijk voor een kwalitatief goede uitvoering van de totale verpleegkundige zorg van de door hem/haar behandelde patiënten in zeer complexe verpleegsituaties. De IC/CC-verpleegkundige kan worden ingezet voor de coördinatie en controle van de werkzaamheden bij afwezigheid van de leidinggevende. Functie-eisen: - het diploma verpleegkundige A of HBO-V, aangevuld met een erkend getuigschrift of diploma IC/CC; - ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-ziekenhuizen. Salariëring geschiedt op basis van inschaling in FWG functiegroep 55. Informatie en sollicitatie Informatie over de vacatures kunt u inwinnen bij de heer G. Kemperman, waarnemend verpleegkundig teamleider IC/CC, telefoon (0164) 278458 of via de centrale telefoon (0164)278000. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen, onder vermelding van A-0201 (verpleegkundig teamleider) of A-0202 (IC/CC-verpleegkundige) linksboven op de enveloppe, richten aan Ziekenhuis Lievensberg, dienst Personeel en Organisatie, ter attentie van de heer J. Jongerius, Postbus 135,4600 AC Bergen op Zoom. (acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld) Heiploeg, Shellfish Heiploeg Shellfish B. V. is onderdeel van Heiploeg Shellfish International, een Nederlandse holdingmaatschappij van een aantal schelp- en schacildierverwerkende bedrijven in binnen- en buitenland. In een nieuw gebouwde, modern geoutilleerde fabriek, gevestigd te Yerseke, verwerkt Heiploeg Shellfish schelpdieren zoals kokkels, mosselen en spisula, schaaldieren zoals krab en garnalen, en overige vissoor ten tot vers gekoelde, half- en volconserven of diepvriesproducten. Deze producten worden wereldwijd geëxporteerd. Een groot gedeelte van de aangeleverde schelpdieren wordt door de eigen vloot gevangen. In verband met groei van de totale organisatie en uitbreiding van de afdeling Quality Assurance and Resource Development, zijn wij op korte termijn op zoek naar een: F unctie-informatie In grote mate van zelfstandigheid ontwikkelt u nieuwe producten en verbetert u bestaande producten, waardoor u een belangrijke bijdrage levert aan de ontwikkeling van eigen merken en private label. U onderhoudt contacten met toeleveranciers van ingrediënten. Tevens houdt u zich op de hoogte van de laatste technologische en marktontwikkelingen op uw vakgebied. U ondersteunt QA bij het opstellen van specificaties. U heeft nauwe contacten met verschillende disciplines zoals verkoop, inkoop, productie en kwaliteitsdienst. U rapporteert rechtstreeks aan de QA/R&D-manager. Functie-eisen U bent levensmiddelentechnoloog met minimaal een MAS-opleiding. U bent tussen de 22 en 35 jaar oud en u heeft inmiddels 2 tot 5 jaar praktijkervaring opgedaan in een soortgelijke functie binnen de voedingsmiddelenindustrie. U beschikt over een ruime kennis van functionele ingrediënten in diverse eindproducten. U heeft kennis en ervaring met kwaliteitszorgsystemen (BRC, HACCP. ISO, GMP etc). U bent zelfstandig, doortastend en initiatiefrijk, heeft gevoel voor kwaliteit en beschikt over goede communicatieve vaardigheden. U bent woonachtig in de buurt van Yerseke, of bereid zich in de buurt te vestigen. Geboden Een functie met ruimte voor eigen initiatief, zelfstandigheid en verantwoordelijkheid bij een winstgevende onderneming. Werken in een team met betrokken, vakkundige en hardwerkende collegae. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met de functie. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer G. Korf, Quality Assurance Manager, telefoon 0113 579279 Een psychologisch onderzoek kan onderdeel zijn van de selectieprocedure. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan Heiploeg Shellfish, t.a.v. de Directie, Postbus 55, 4400 AB Yerseke. Linksonder op envelop vermelden: Vac. POHS. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Medh april is onze Clüèö supermarkt ver bouwd fci een heden daagse made/o? super markt Wegens deze uitbreiding zijn wil op zoek naar een enthou siaste Choi stager die een uitdaging durft aan M geur, i'n var aanpak- Wet xo'n 420 vestigingen èn een marktaandeel van 15% h C1000 de meest succesvolle supermarkt keten va» öös tand. Werken bij <1000 is wer ken 6ij een goed geleide organisatie, waar mede werkers tal van kansen krijgen zich te ontwikke len, waar de beloning goed is en waar veel waarde word gehécht aan een goede sfeer. Plezier in het werk staat bij ons centraal, want al leen dan kun je de consu ment op een aangename manier bij de dagelijkse boodschappen helpen om tijd, geld en gedoe te besparen. De functie Als Chef slager bent u verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding en de afdelingsbijdrage van de slagerij. Belangrijke kernwoorden hierbij zijn sociaal beleid, optimale vers presentatie, kwaliteit en hygiëne. In overleg met de ondernemer en uw collega-afdelings managers bepaalt u de koers van uw afdeling en van onze gehele Cl000. Het profiel U heeft minimaal een opleiding op MBO niveau, bent in het bezit van SVO vakdiplo ma's, u heeft ervaring en een commerciële, doortastende instelling. En natuurlijk beschikt u over goede sociale vaar digheden. Ons aanbod De werktijden worden in overleg vastgesteld. Salaris en opleidings mogelijkheden zijn zonder meer goed, terwijl de plezierige werksfeer kenmerkend is voor Cl 000. Interesse? Interesse in een leuke, afwisselende baan? Stuur uw brief naar: Cl000 van der Linde, ta.v. Dhr. GJ. de Kok, Singel 6, 4357 BW Domburg. We kijken uit naar uw reactie. Voor meer informatie kunt u contact opne men met Dhr. GJ. Kok tel.nr.: 0118-581213. BouwCenter De Jager-Tolhoek is een zelfstandige regionale groothandel in bouw-, hout/plaat- en afbouwmaterialen en is lid van de landelijke BouwCenter Organisatie. Ons leveringsgebied is Zuid-West-Nederland. Voor onze vestiging te Vlissingen zijn wij op zoek naar een kandidaat voor de onderstaande vacature: samenwerkingsverband van zelfstandige regionale leveranciers bouwmaterialen, keukens, tegels en sanitair. Met in totaal 78 vestigingen is zij de grootste leverancier van bouwend Wat we verwachten U bent verantwoordelijk voor het helpen van afhaalklanten en het administratief afhandelen van de afhaalorders. Daarnaast draagt u zorg voor het op orde houden van de shop en het inruimen van inkomende goederen. Bovendien geeft u telefonisch advies en wikkelt u telefonische orders af. Uw profiel U bent op zoek naar een nieuwe uitdaging. U bent een klantvriendelijke aan- pakker en kunt zelfstandig werken! U bezit ruime, aantoonbare ervaring m.b.t. baliewerkzaam heden. Ervaring met onze materialen is een pré. U bent dienstverlenend en praktisch ingesteld. U hebt géén 9-5 mentaliteit. U hebt minimaal een HAV0/MB0 opleidingsniveau. U bent in het bezit van een heftruckcertificaat of bereid daar toe een opleiding te volgen. Leeftijdsindicatie 20-25 jaar. Wij bieden u Een functie met uitdagingen in een stimulerende werk omgeving, Een prima voorwaarden- pakket in overeenstemming met de functie. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 8 dagen sturen naar: BouwCenter de Jager-Tolhoek t.a.v. de afdeling Hoofd Personeelszaken, Postbus 2, 4460 AA Goes. Goes Stanleyweg 2 Vlissingen, (bij de Zeelandhallen) Industrieweg 11 Tel. 0113 - 246600 Tel. 0118 - 410444 Shop/Showroom/Groothandel Shop De Stichting Curamus in Hulst bestaat uit een verpleeghuis en twee verzorgingshuizen. Het is een aantrekkelijke en dynamische organisatie waar enthousiaste en deskundige medewerkers zich inzetten voor een persoonlijke zorg van hoge kwaliteit aan haar cliënten. De Stichting Curamus werkt hard aan het realiseren van een cliëntvolgend zorgcontinuüm. Dit wil zeggen dat de vraag van de cliënt bepalend is voor de te bieden zorg en dienstverle ning, de zorg geboden wordt op de plaats waar de cliënt verblijft en garanties geboden wor den inzake de benodigde zorg. De realisatie van een cliëntvolgend zorgcontinuüm heeft nu reeds tot gevolg dat de organisatie een proces heeft ingezet om van aanbodgerichte zorg over te gaan naar vraaggestuurde zorg. Voor verpleeghuis De Blaauwe Hoeve betekent dit eveneens een ingrijpende verbouwing van de accommodatie. Dit komt tot uiting in de aan passing van het gebouw, waarbinnen ruimte gecreëerd wordt voor kleine woongroepen voor de bewoners. Voor de medewerkers van Verzorgingshuis De Blaauwe Hoeve zal de re alisatie van het zorgcontinuüm betekenen dat zij zorg en diensten gaan verzorgen aan indi viduele cliënten die verblijven in hun eigen woning. Om dit te bewerkstelligen zullen op de plaats van het huidige verzorgingshuis, door de Woonstichting Hulst appartementen ge bouwd en geëxploiteerd gaan worden. Op de locatie verzorgingshuis De Lange Akkers in Koewacht is sprake van zowel intramu rale als extramurale zorgverlening. WIJ ZOEKEN EEN ENTHOUSIASTE COLLEGA VOOR DE FUNCTIE VAN PERSONEELSADVISEUR M/V (28-32 uren gemiddeld per week) WAAR: In Hulst op locatie "de Blaauwe Hoeve", die bestaat uit een verpleeg- en verzorgingshuis. De personeelsdienst omvat tevens de afdeling opleidingen. Eveneens maakt de arbo-coör- dinator deel uit van de personeelsdienst, in totaal bestaat de personeelsdienst uit 5 mede werkers. DE FUNCTIE: De taken die binnen de functie worden verricht zijn veelomvattend, wij noemen er enkele: Het adviseren en ondersteunen van het management bij de uitvoering van het personeels beleid; het ondersteunen van het sectorhoofd P&O bij de voorbereiding, de ontwikkeling en totstandkoming van het personeelsbeleid en het beheer ervan; het vormgeven aan de uit voering van diverse personeelsinstrumenten, zoals werving en selectie; het zorgen voor een juiste toepassing van de collectieve en individuele primaire- en secundaire arbeidsvoor waarden; het verstrekken van relevante informatie aan de medewerkers; zorgdragen voor een adequate personeelsinformatievoorziening en de praktische uitvoering van allround personeelszaken. WIJ VRAGEN: Een enthousiaste collega, die beschikt over een vakgerichte opleiding op HBO niveau. U heeft affiniteit met de gezondheidszorg. Uitgebreide kennis en ervaring met MS-Office, en u beschikt over goede mondelinge- en schriftelijke vaardigheden. Verder bent u ontwikke lingsgericht, respresentatief, initiatiefrijk, punctueel en creatief. Uitaard kunt u zowel in teamverband als zelfstandig werken. WIJ BIEDEN: Wij zoeken iemand die het een uitdaging vindt aan deze functie invulling te geven. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO V&V. De functie is ingedeeld in FWG 50 2.024 en maximum 2.717 per maand op fulltime basis). INFORMATIE: Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer R.C. Zaagman, hoofd personeelsdienst, telefoon 0114-381381. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 20 januari 2002 richten aan: Stichting Curamus, t.a.v.personeelsdienst, Truffinoweg 2, 4561 NT Hulst E-mail: perszaken@curamus.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 43