ovz assistente MOTORBRANCHE <2SS9» 10 (aankomend) Schadecorrespondent (m/v) VRIEND SCHAP w PZC Assistent Filiaalmanager (m/v) Jij Wibra... dat werkt! KLEDING TEXTIEL ALLERLEI EEN UITDAGING IN DE VOOR EEN TOPVERKOPER ZUID-WEST NEDERLAND INTERNAAT DE VLIETHOEVE ZELFSTANDIG WERKENDE KOK m/v Glerum Secretaresse Verzorgende verpleegcentrum Medewerker huiskamer Maatschappelijk werkende (m/v) zaterdag 12 januari 2002 C O) GD eC <D <D N j. m OVZ verzekeringen te Goes is als schade verzekeraar niet meer weg te denken uit de Zeeuwse verzekeringswereld, waarbij de organisatie tevens in de noordelijke provincies van Nederland actief is. Een klein en slagvaardig team van mensen verleent haar diensten ten behoeve van particulieren en bedrijven. Met haar agrarische oorsprong en haar landelijke netwerk van assurantietussenpersonen heeft het bedrijf een grote expertise opgebouwd. OVZ verzekeringen is een verzekeringsmaatschappij op onderlinge basis. Kenmerken van een onderlinge waarborgmaat schappij zijn transparantie, openheid en betrokkenheid bij en voor de verzekeringsnemers. Meer informatie vindt u op onze website: www.ovz.nl In verband met versterking van de schadeafdeling is de volgende functie vacant. De functie: U werkt in teamverband en verzorgt de afhandeling van schaden, waaronder met name die aan en door motorrijtuigen, brandschaden en aansprakelijkheids schadeclaims. Ingediende schadeclaims beoordeelt u aan de hand van de polisdekking en de toedracht. U handelt de zaken met betrokkenen, of diens belangenbehartiger af. Gevraagd wordt: Voltooide HAVO - of MBO opleiding. het assurantie-B diploma, dan wel de bereidheid hiervoor te gaan studeren. Goede contactuele eigenschappen en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Affiniteit met geautomatiseerde administratieve systemen en vertrouwd zijn met Windows MS Word. Voor de vacature geldt: Uitstekende werkomgeving, informele cultuur en collegiale werksfeer. Er wordt het nodige van u verwacht, maar daar staat in de zin van arbeidsvoorwaarden voldoende tegenover. Verder krijgt u alle mogelijkheden zichzelf volledig te ontplooien. Informatie en sollicitatie: Heeft u interesse stuur dan uiterlijk 26 januari 2002 uw brief met cv aan: OVZ verzekeringen Postbus 45, 4460 AA GOES t.a.v. de directie U kunt uw sollicitatie ook per e-mail aan OVZ verzekeringen sturen: marc.top@ovz.nl Mevr. L.J.S. Nellissen-Hollestelle verstrekt u graag nadere informatie. Zij is te bereiken via telefoonnummer 0113- 256 809 (niet op woensdagen). Wïbra is een dynamische textielsuper met ruim 200 winkels in Nederland en België. Wij hebben een uitgebreid assortiment kleding, textiel en allerlei producten, zoals speelgoed en huishoudelijke artikelen. Prima kwaliteit voor de laagste prijs. Een formule die werkt, vooral ook dankzij onze medewerkers. Zij zijn immers het gezicht van Wibra. Voor onze filialen in GOES, MIDDELBURG en VLISSINGEN zoeken wij een: Je functie In deze uitdagende, maar vooral ook gevarieerde functie ondersteun je de filiaalmanager in zijn/haar taken en vervang je hem/haar bij afwezigheid. Dit betekent dat je medeverantwoordelijk bent voor het filiaal en zorgt voor een optimale omzet en uitoWing van tlo -winhol. Je motiveert, begeleidt en coacht collega's. Tevens verricht je alle voorkomende winkelwerkzaamheden. Je kwaliteiten Als kandidaat beschik je over: een commerciële en klantgerichte instelling bij voorkeur ervaring in de detailhandel organisatorische en leidinggevende kwaliteiten stressbestendigheid verantwoordelijkheidsgevoel. Ons aanbod Wij bieden je een afwisselende baan met een prettige werksfeer en uitstekende arbeidsvoorwaarden: een salaris in overeenstemming met de zwaarte van de functie een personeelskorting een winstuitkering een interessante spaarloonregeling eventueel een vergoeding voor studiekosten na gebleken geschiktheid een vast dienstverband. Je reactie Ben je geïnteresseerd of wil je meer informatie? Bel dan Lonneke Hessels (tel. 0578 - 67 63 33). kijk op www.wibra.nl of stuur binnen twee weken je sollicitatiebrief naar Wibra Supermarkt B.V., t.a.v. Lonneke Hessels, Postbus 192,8160 AD Epe. aanleiding van wordt niet op prijs gesteld. Spush Design is een jong beprijf dat creëert, importeert en Benelux die bet motor rijden nog plezieriger maken. Enkele van de merken zijn: Spyxe.Clover, Diadora, HJC, Schuberth, Fog City: AP Racing en Booster. betrouwbaarheid, snelheid van levering, unieke verkoopacties ek concepten, innovatie, hoge auto- buitendienst door een unieke High Tech Dealer Showroom. Daardoor speelt Splash Design een toonaangeveh0e en trendsettende rol- Door onze Stormachtige groei van de afgelopen jaren zijn wij, ter versterking jp van ons team van 6 commerciële buitendienst medewerkers, op zoek naar: s RAYON-VERTEQENWOORDIQER De werkzaamheden omvatten o.a.: Introduceren van nieuwe collecties bij de motorfiets en scootervakhandel, Uitbreiden van ons assortiment en omzet bij onze huidige relaties. Acquireren van nieuwe relaties. Wij vragen: i Goede contactuele en communicatieve eigenschappen. I MBO werk- en denkniveau. Goed commercieel inzicht. Geen negen tot vijf mentaliteit. Woonachtig in het rayon Zuid-West Nederland. Leeftijd rondom 25 jaar. Verkoopervaring. Wij bieden: Een dynamische en ambitieuze werkkring met veel jonge mensen 1 en alle mogelijkheden om u binnen uw rayon zelfstandig en ongelimiteerd te ontwikkelen. Een gedegen interne opleiding. Een auto en telefoon van de zaak. Een salaris en onkostenvergoeding passend bij de functie, uw kennis en uw vaardigheden. j Heeft u belangstelling voor deze functie, stuur dan een schriftelijke sollicitatie met cv. en pasfoto binnen 7 dagen aan: Splash Design, tav Dhr PA|. Kant, Postbus 122, 5460 AC Veghel l Gezocht voor een orthodontiepraktijk in Goes Leeftijd 20- 25 jaar. Schriftelijke sollicitatie naar: M. H. Kuyl v. Gavel v. Dusseldorpstraat 5 4461 LT Goes KORTGENE zoekt op korte termijn een voor 15 tot 20 uur per week Telefonische informatie 0113 301 955 (de heer Van den Broek). Schriftelijke sollicitaties richten t.a.v. de heer P.F.J. van den Broek. CAFE RESTAURANT In de Vriendschap draait de keuken om kwaliteit van ons dagverse product, oog voor detail, eigenzinnige gerechten en eerbied voor traditionele bereidingswijzen. De Vriendschap is dagelijks geopend vanaf 10.00 uur. Wij zoeken een enthousiaste stress-bestendige kok die zijn/haar bijdrage wil leveren aan de eigenwijze uitstraling, werkwijze en sfeer van de Vriendschap. zelfstandig werkend kok m/v voor 38 uur in de week iemand met een afgeronde öHaars studie SVH of gelijkwaardige papieren iemand met ervaring in de moderne keuken en dagverse bereidingswijzen iemand die onder flinke werkdruk toch op hoog niveau kan presteren iemand die goed zelfstandig kan werken iemand die bezeten is van koken, verder kijkt dan zijn/haar neus lang is en steeds iets nieuws wil proberen 0 iemand die zijn/haar leermeester papieren heeft of bereid is deze opleiding te volgen. Alleen schriftelijke sollicitaties binnen 2 weken na verschijnen van deze krant aan De Vriendschap, t.a.v. Connie de Lange, Postbus 204,4330 AE Middelburg. VRIENDSCHAPcaferestaurant MARKT 75 MIDDELBURG ALLE DAGEN GEOPEND VANAF 10.00 UUR KOEL- EN KLIMAATTECHNIEK Tel. 0113-214335 fax 0113-211762. Wij zoeken op korte tentlijn een: Montagemonteur Airconditioning en Elektrotechniek Wat worden de werkzaamheden? - Hel aanleggen van Airconditioning splitsystemen en bestu ringssystemen van koeltechnische installaties: Wat verwachten wij van u? - kennis van elektrotechniek: - in bezit van een stekdiploma; - leeftijd vanaf 22 jaar. Wat kunt u verwachten? - een afwisselende functie door de verscheidenheid in onze clientèle: - een goed salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. Bent u geïnteresseerd? Neemt u dan contact op met: Glerum Koel Klimaattechniek en vraag naar dhr. B. Glc- runt of stuur uw sollicitatie met c.v. naar: Postbus 196, 4462 EZ GOES. u ook wo/ft Zorgstroom is een jonge organisatie voor zorg- en dienstverlening, gevormd door Zorgcentrum Rustenburg, Zorgcentrum Roggeveenhuis, Zorgcentrum Buitenrust en Thuiszorg. Ruim 2100 medewerkers en vrijwilligers werken in een gezonde werksfeer met volop groeimogelijkheden aan een klantvriendelijk en compleet zorg- en dienstenpakket. Bij Zorgstroom draait alles om de zorg voor de Walcherse bevolking. Transferpunt Zorgsector Zeetand Binnen het zorgcentrum Roggeveenhuis ontstaan de volgende vacatures 20 uur per week - vacaturenummer 02.001 Functie-informatie De secretaresse verricht secretariaatswerkzaamheden zoals het verzorgen van correspondentie, vergaderingen voorbereiden en notuleren, postverwerking en het regelen van attenties bij ziekte, jubilea, etcetera. Tevens verleent de secretaresse assistentie bij de receptie. Functie-eisen: - Minimaal MAVO niveau aangevuld met een afgeronde secretaresse opleiding - Enige ervaring is gewenst - Kennis van relevante computerprogramma's zoals Word en Excel - Een goede kennis van de Nederlandse taal in woord en geschrift - Een klantvriendelijke instelling - Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken 32 uur per week - vacaturenummer 02.002 Functie-informatie De verzorgende verleent verzorging en begeleiding op basis van zorgplannen en licht huishoudelijke zorg ten behoeve van de bewoners. Functie-eisen: - Afgeronde opleiding verzorgende niveau 3 - Sociale vaardigheid voor een respectvolle omgang met ouderen - Klantvriendelijke instelling - Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken. 32 uur per week - vacaturenummer 02.003 Functie-informatie De medewerker huiskamer verleent groepsbegeleiding en individuele zorg aan cliënten waarvan het merendeel verpleeghuisvervangende zorg krijgt. Er wordt samengewerkt met andere discipines. Functie-eisen: - Afgeronde opleiding activiteitenbegeleiding of een vergelijkbare opleiding - Affiniteit met de doelgroep - Ervaring met het begeleiden van kleine groepen cliënten en individuele begeleiding - Kennis van diverse begeleidingsmodellen Alle functies zijn ingedeeld in FWG schaal 30 van de CAO-V&V, afhankelijk van ervaring maximaal 1.821,26 bruto per 4 weken bij een fulltime dienstverband. Vakantietoeslag 8%, opname in PGGM pensioenfonds. Informatie over deze functies kunt u verkrijgen tijdens kantooruren bij mevrouw A. Lampio, Locatiemanager telefoonnummer 0118 614251 Heeft u belangstelling voor één van deze functie dan kunt u tot 26 januari a.s. uw brief onder vermelding van het vacature nummer richten aan mevrouw drs.J. de Leeuw, Raad van Bestuur, Postbus 323, 4330 AH Middelburg. Emergis is een professionele organisatie voor geestelijke gezondheidszorg in Zeeland. Het is één van a werkgevers in Zeeland. Ruim 900 mensen zetten zich dagelijks in voorde circa 6000 mensen die gebruik maken van de zorg die Emergis biedt. Zij doen dat op meer dan dertig verschillende locaties verspreid over de provincie. De sector Volwassenenzorg richt zich op de behandeling van complexe psychiatrische problematiek van cliënten/patiënten tussen de 18 en 65jaar. Dit zowel ambulant als klinisch. Afdeling 43-44-45 voor kortdurende behandeling maakt daarbij deel uit van de centrale klinische voorziening te Kloetinge. De afdeling is onderverdeeld in 3 subafdelingen, een gesloten en twee open. Iedere subafdeling heeft 8 bedden. De behandeling is laagdrempelig, eclectisch en individueel gericht. Bij de komende verandering van de sector Volwassenenzorg gaat de afdeling onderdeel uitmaken van de cluster psychotische stoornissen en persoonlijkheidsstoornissen. Daarbij zal een verdere integratie plaatsvinden tussen ambulante en klinische settingen. Sinds mei 1999 zijn er ontwikkelingen gaande om te komen tot meer ambulantisering van de zorg. Een onderdeel daarvan is de P. I. T. -zorg. De doelstelling van de P. I. T. -zorg is het voorkomen van opnames, het verkorten van de opnameduur van opgenomen patiënten en het kan een deelbehandelingzijn binnen een ambulante psychotherapeutische behandeling. De P. I. T.-zorg is tijdelijk en aanvullend op reeds bestaande Emergis-zorg. Ten behoeve van afdeling 43-44-45 en de P. I. T.-zorg zijn wij per 1 april 2002 op zoek naar een: voor 16 uur per week, voor onbepaalde tijd. De functie De maatschappelijk werker is 12 uur per week werkzaam ten behoeve van de cliënten van afdeling 43-44-45 en 4 uur perweek ter ondersteuning van de P.I.T.-verpleegkundigen en hun cliënten. De werkzaamheden vinden met name binnen de centrale voorziening plaats. U maakt onderdeel uit van het multidisciplinairteam van de afdeling en bent belast met het begeleiden van cliënten en hun familie en relaties, bij zowel materiële als immateriële zaken. U bepaalt in overleg met de cliënt, de familie, de relaties en het team de hulpvraag. Daarbij kan ook sprake zijn van begeleiding bij specifieke psychosociale problematiek. Het profiel Voor deze functie vragen wij een maatschappelijk werker met het diploma HBO-MW. U heeft affiniteit met de psychiatrie en heeft (zo mogelijk) ervaring binnen de psychiatrie. Daarnaast beschikt u over ontwikkelingspsychologische/psychopathologische kennis. U bent flexibel en kunt zelfstandig werken. Uiteraard kunt u goed functioneren binnen een multidisciplinairteam en bezit u over een goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid. Tenslotte bent u in het bezit van rijbewijs BE en een auto. Het aanbod De functie is ingedeeld overeenkomstig FWG functiegroep 50. Deze schaal vangt aan met 2.019,- 4.449,-) en eindigt op 2.761,- (f 6.085,-) bruto per maand op fulltime basis. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO GGZ horen bij deze functie. Uw reactie Wilt u meer informatie over de functie, dan kunt u contact opnemen met Tom Goossens, teamleider afdeling 43-44-45. Het telefoonnummer is oi 13 26 70 00. E-mailen kan natuurlijk ook: goossens@emergis.nl. Schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer 2002.05 linksboven op de envelop, kunt u vóór 22 januari a.s. richten aan Emergis, dienst Personeel en Opleiding, Frans Willemen, wnd. hoofd/personeelsadviseur, Postbus 253, 4460 AR Goes. Het e-mailadres is: P&0@emergis.nl. Kijkt u ook eens op onze website: www.emergis.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Geestelijke gezondheidszorg bieden dichtbij huis, in heel Zeeland. Samen zoeken naar het beste antwoord op ieders persoonlijke vraag. Mensen behandelen, begeleiden en verzorgen. Deskundigen degelijk. Dat is wat Emergis doet, dagelijks.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 10