Nieuwbouw verrijst in Triniteit Uit de moergrond getogen PZC PZC Andy de Schipper gaat op Britse toer Twee hardrijders zien overtredingen door rechtbank verscheurd Stallen van een fiets kost voorlopig niets 17 Terneuzen en Clavis kleine veertien miljoen euro in bouw zeventig woningen Snel,e kapper beboet Rijontzegging en boete voor beschonken snorfietser Toegankelijkheid Prunjegebied Drankrijders lopen tegen de lamp Boetes bij verlichtingscontrole Dienstverlening voor strooptocht 'EV'Efi OMZl'L^ Konijnenshow agenda woensdag 9 januari 2002 7.TlTRrK'7.ï717 TT.on iniftimonrro in doorRené Hoonhorst TERNEUZEN - De stichting Clavis, de voormalige Woning bouwvereniging Terneuzen, hoopt dit voorjaar te beginnen met de bouw van zeventig wo ningen in de wijk Triniteit. Cla vis en de gemeente Terneuzen investeren voor een kleine veer tien miljoen euro in de nieuw bouw en aankleding van de voormalige Bomenbuurt. De woningbouwvereniging bouwt drie huur- en 67 koopwo ningen. De huurwoningen zijn voor de Stichting Tragel, die er een aantal verstandelijk gehan dicapten gaat onderbrengen. De koopwoningen, in prijs varië rend van 170.000tot275.000 eu ro, verschijnen in verschillende typen: vrijstaande woningen, geschakelde vrij staande wonin gen en twee-onder-één-kap- pers. De huizen worden ge bouwd volgens de regels van het Zeeuws Convenant Duurzaam Bouwen. Clavis streeft niet het 'ambitie niveau' van de Hoven van Axel na. Een gescheiden ('grijs') wa terafvoersysteem komt er niet in Triniteit, maar de huizen MIDDELBURG - Voor het dronken rijden op een snorfiets is gisteren in Middelburg een 25-jarige inwoner van IJzendij- ke veroordeeld tot vierhonderd euro boete en zes maanden voorwaardelijke rijontzegging. De IJzendijkenaar was op 19 oktober vorig jaar met collega's na het werk bier gaan drinken in een Vlissings café. Toen de dron ken man later op zijn snorfiets naar de boot wilde rijden, werd hij onderweg aangehouden door de politie. De blaastest gaf een score van 790 microgram, drieënhalf keer zoveel als toegestaan. Het von nis kwam overeen met de eis van de officier van justitie. worden wel voorzien van de nieuwste isolatiemiddelen, een 'lager temperatuursysteem' en er wordt zoveel mogelijk ge bruik gemaakt van recyclebaar materiaal, stelde directeur E. van Exter van Clavis. De corpo ratie onderhandelt momenteel nog met de aannemer over de bouwsom. Van Exter hoopt dat de onderhandelingen deze maand afgerond kunnen wor den, waarna in april of mei de bouw van de eerste 35 woningen in Triniteit begint. Van Exter en burgemeester R. Barbé van Terneuzen onderte kenden gisteren een convenant dat de samenwerking voor invulling van de wijk Triniteit regelt. Behalve de nieuwe wo ningen zullen parken en klein schaliger groenvoorzieningen het leefklimaat in de wijk sterk opkrikken. Op langere termijn hopen corporatie en gemeente ook de wijken Oudelandse Hoe ve en Lievenspolder te verfraai en. Vóór of in de komende zomer zullen 140 woningen in Lie venspolder worden gesloopt. Huurmarkt De grootschalige onttrekking van woningen aan de huur markt is op dit moment nog noodzakelijk, verklaarde Van Exter desgevraagd. „Op termijn kan de markt voor huurwonin gen weer aantrekken, maar op dit moment kampen we nog met overcapacteit. Na de sloop van de huizen in de Lievenspolder beheren wij als corporatie nog zo'n 2500 woningen en dat is voorlopig voldoende." De Lie venspolder zal er de komende jaren een beetje uitzien als Tr initeit de afgelopen tijd. Wel iets netter"zei wethouder K. van der Hoofd snel. „Maar de invulling met parken en open baar groen zal nog twee, drie jaar op zich laten wachten. Die is mede afhankelijk van toe komstige ideeën over voorzie ningen met een bepaalde open bare publieksfunctie. Zo is nu nog niet duidelij k of er over en i- ge tijd een brede school of een wijkgebouw in Lievenspolder nodig is. Na de effectuering van de herindeling zullen de ideeën over de invulling van wijken in de nieuwe gemeente Terneuzen gezicht krijgen." Andy de Schipper: „Er is direct positief op het idee gereageerd." foto Camile Schelstraete door Henk Boot TERNEUZEN - IJzendijkenaar Andy de Schipper, de man van het bollen in de regio, gaat eens wat anders doen. Hij probeert Zeeuws-Vlaanderen rijp te ma kenvoor bowls. Op zondag 13 januari 2002 geeft hij een demonstratie van deze van origine Britse sport in sporthal 't Zwaantje aan de Al- varezlaan in Terneuzen. De aan vangstijd is 12.00 uur en het ein de om 17.00 uur. „De bedoeling is dat ik op zeer korte termijn een bowlsvereniging ga oprich ten in de gemeente Oostburg en via deze demonstratiedag kun nen geïnteresseerden het spel uitproberen of kijken wat het inhoudt." Bowls vertoont qua spelprinci- pes veel overeenkomsten met krulbollen en jeu des boules. Het wordt gespeeld op een mat van vier meter breed en mini maal dertig meter lang, in teams van een tot vier man. De bedoe ling is om met een bowl, die tij dens het rollen een baan met een curve beschrijft, zo dicht moge lijk in de buurt van een balletje, de jack, te komen. Aan de andere kant van de Noordzee is bowls zeer populair. De BBC vertoont meerdere ke ren per jaar kampioenschappen met als hoogtepunt het WK in Preston. „Henk de Smidt en Frans Lievens van Sporthal de Eenhoorn hebben direct na het horen van mijn plannen positief gereageerd om als gastheer van deze nog op richten vereniging op te treden. Ook hebben ze toe gezegd hun steentje bij te willen dragen aan de oprichting, aldus een dankbare De Schipper. Op de demonstratiedag kunnen belangstellenden een partijtje spelen. Wie wil meedoen, kan het best sportschoenen met gladde zolen aandoen. Er zijn bowls en matten voorhanden. ZIERIKZEE - Een vijftigjarige inwoner van Bruinisse is gis teren door de kantonrechter veroordeeld tot het betalen van 260 euro boete voor te hard rijden. De man werd september vorig jaar geflitst toen hij met een snelheid van 126 kilometer per uur over de Rijksweg bij Oosterland reed. Tegenover de politie had hij verklaard haast te hebben, omdat hij nog naar de bank moest. In 1996 en 1998 werd deBruinisser al eens ver oordeeld wegens forse snelheidsovertredingen. Dat hij nu zijn rijbewijs mocht houden, was volgens officier van justitie R. Jeuken puur omdat de eerdere feiten inmiddels zijn verjaard. Kantonrechter AMelens had evenwel enige clementie met de man, omdat hij zich momenteel in de situatie van een per soonlijke faillissement bevindt, nadat zijn kappersbedrijf vo rig jaar over de kop ging. Ook achtte de rechter het aanneme lijk dat een schikking van 575 gulden tussen de post bij de curator verloren is gegaan, waardoor de man de bekeuring niet heeft kunnen betalen. SEROOSKERKE (S) - De kantonrechter heeft de boete ver scheurd die een Vlissinger had gekregen wegen het betreden van de Prunje bij Serooskerke. De 37-jarige man was ander half jaar geleden in het Schouwse natuurgebied met een me taaldetector op zoek gegaan naar verborgen archeologische 'schatten'. Dat kwam hem te staan op een proces verbaal van de boswachter, omdat hij zich op verboden terrein zou bege ven. De Vlissinger zei zich van geen kwaad bewust te zijn, aangezien hij verbodsborden noch hekken had gezien die hem de toegang zouden kunnen beletten. „Ze waren daar druk aan het graven voor de aanleg van het natuurgebied en daar ben ik op afgekomen", betoogde hij gisteren op de zitting in Zierik- zee. Volgens rechter A. Melens was het onduidelijk of de man destijds had kunnen zien dat hij daar niet mocht lopen. ZIERIKZEE - Twee inwoners van Zierikzee zijn in de nacht van maandag op dinsdag door de politie betrapt op rijden on der invloed. Om 2.30 uur hield de politie op de nieuwe Kool- weg bij Zierikzee een 24-jarige Zierikzeeënaar aan die te diep in het glaasje had gekeken, maar toch achter het stuur was ge kropen. De man kreeg een boete van 190 euro en een rijverbod van een uur. Een stadsgenoot liep diezelfde nacht op de Nieuwlandsewegin Middelburg tegen de lamp. De automobi list had twee maal zoveel gedronken als toegestaan, hetgeen hem op een proces-verbaal en een rijverbod van vier uur kwam te staan. SLUIS - Bij een verlichtingscontrole op rijksweg N58 bij Sluis werden maandagavond drie automobilisten bekeurd. Een van de overtreders voei-de een mistachterlicht, een twee de had een kapot achterlicht en de derde had eenlekke uitlaat. MIDDELBURG -De Middelburgse politierechter heeft giste ren een achttienjarige inwoner van Dordrecht zestig uur taakstraf en een maand voorwaardelijke gevangenisstraf op gelegd. De man was 15 oktober vorig jaar samen met een an der op strooptocht gegaan. Bij vijf winkels in Middelburg stal hij goederen, variërend van enkele flessen parfum tot een paar sportschoenen. Stadswachten gingen achter het duo aan. Daarbij schold de verdachte de stadswachten uit voor flikkers en bedreigde hen: ..Ik sla je op de kop. Ik ga je hele maal in elkaar slaan." De uitspraak was conform de eis van de officier van justitie. door Pascalle Cappetti TERNEUZEN - Een 32-jarige vrouw uit Westdorpe kon haar oren niet geloven. Zij werd gis terochtend vrijgesproken door de kantonrechter in Terneuzen. En dat terwijl zij op 13 decem ber 2000 toch een flinke snel heidsovertreding had gemaakt. De vrouw was op de N252 tussen Sas van Gent en Terneuzen betrapt op te hard rij den. De po litie constateerde dat zij 160 ki lometer per uur reed en herhaal delijk een doorgetrokken streep negeerde. De overtreding werd bijgesteld naar 139 kilometer per uur. De vrouw verklaarde die och tend een anoniem telefoontje te hebben gekregen dat haar zoon tje per ambulance naar het zie kenhuis was gebracht. In blinde paniek is zij vervolgens naar Terneuzen gereden. Onderweg werd ze aangehouden door de politie, maar van de hele snel heidsovertreding kon zij zich niets meer herinneren. Bij aan- REDACTIE ZEEUWS-VLAANDEREN Willem Alexanderlaan 45 Postbus 145 4530 AC TERNEUZEN Tel: (0115) 645769 Fax: (0115)645742 E-mail: redtern@pzc.nl Conny van Gremberghe (chef) Wout Bareman Pascalle Cappetti René van Stee Frits Bakker (sport) Baudeloo 16 Postbus 62 4560 AB HULST Tel: (0114) 372776 Fax: (0114) 372771 E-mail: redhulst@pzc.nl Sheila van Doorsselaer René Hoonhorst CENTRALE REDACTIE Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118)484000 Fax: (0118)470102 E-mail: redactie@pzc.nl INTERNET www.pzc.nl E-mail: web@pzc.nl komst in het ziekenhuis, waar zij vervolgens onder begelei ding van de politie naar toe reed, meldde dezelfde anonieme bel ler dat er niets aan de hand was. Haar zoontje bleek gewoon op school te zitten. De ver-klaring kwam rechter C. Kool enigszins ongeloofwaax-- dig over-. „Ik snap er net zo min iets van als u", verontschuldig de de Westclorpse zich. „Wij krijgen helaas wel vaker vreem- de telefoontjes." Of haar verhaal nu wel of niet klopte, bleek echter volkomen irrelevant, want bij nadere be studering van de stukken uit het proces-verbaal bleek de snel heidsmeter waarmee de over- ti'eding was vastgesteld, niet ge ijkt te zijn. Dit betekende dat de overtx-eding niet nauwkeurig was te registeren. De kanton rechter sprak daarop de vrouw vrij, omdat het feit 'niet wettig en ovex-tuigend bewezen' was. Geklungel Ook een snelheidsovex-treding in Zaamslagveer kon opzij wor den geschoven, volgens officier F. van Es vanwege 'geklungel van de bovenste plank'. Een Tex-neuzenaar moest zich ver antwoorden, omdat hij in Zaamslagveer harder had gere den dan vijftig kilometer per uur. Niet noodzakelijkerwijs strafbaar, want voor de door gaande weg door het buurt schap geldt een snelheidslimiet van zeventig kilometer per uux-, Andex-e snelheidsduivels kwa men er dinsdagochtend minder makkelijk vanaf. Een 25-jax-ige man uit Vlissingen kreeg een boete van viei'honderd euro en een voorwaardelijke rijontzeg ging van vier maanden omdat hij 138 kilometer per uur had gei'eden op de Willemsweg in Schoondijke. De man was al eerder bekeurd voor hax-d rij den. Een 27-jarige man uit Zuiddorpe kx-eeg enige clemen tie van de kantonrechte!-. De of ficier eiste voor zijn snelheids- overtx-eding van 47 kilometer per uur op de Langeweg in Axel 240 euro en vier maanden voor waardelijke rijontzegging. Kool legde hem 'gelet op de omstan digheden' slechts 160 euro op. De man had kort daarvoor zijn vrouw met een ander in bed aan getroffen. Een 23-jarige Hulste naar en een 29-jax-ige man uit Philippine kregen elk een boete van 200 euro, omdat zij zonder rijbewijs een auto en motor had den bestuurd. door Evert J. Démoed Zuiddorpe is in meerdere opzichten een merkwaar dig dorp. Behalve het gebon den centrum strekt zich daar buiten het bekende Zeeuws- Vlaamse polderlandschap uit, dat doorloopt tot over de grens met België. Laten we als uit gangspunt de Provinciale Weg nemen, een negentiende- eeuws product dat van de buurtschap Bonte Koe naar het gehucht Kruisstraat in België loopt. Die Bonte Koe was met name in de bietentijd een drxxk be zochte plaats, omdat daar een weegbrug was aangebracht voor het wegen van de bieten, welke per kar vanuit de Beoos ten Blxjpolder werden aange voerd. Vandaar ging dit land bouwproduct per tram van de ZVTM naar de fabrieken in Sas van Gent of Moerbeke voor de verwerking. Via de Provinciale Weg komen we langs een rijtje huizen, ge naamd de Rode Sluis. Dat blokje woningen werd in de negentiende eeuw gebouwd als woningen voor de doua niers. Bovendien was daarbij inbegrepen een winkeltje an nex stammeneke. Links van de weg ligt de Moerspuipolder, welke tot stand kwam toen in 1767 de Moerspuikreek wex-d afgedamd. Oorspronkelijk had die kreek als Zoute Vaart veel betekenis als vaarwater tussen Axel en Gent, maar nadat het daaraan gelegen fort Moerspui na de Spaanse tijd zijn betekenis verloor, verlandde de kreek. Overigens was het zuidelijk deel door de inundaties van 1586 van het Axeler Ambacht afgesneden. Pas nadat dit ge bied in 1646 weer onderStaats gezag was gekomen, kon het normale leven hier worden hervat. Moernering Wat niet meer terugkwam, was de moernering. Reeds ver schillende malen heb ik het woord moer gebruikt, zodat het tijd wordt daarover iets meer te vermelden. Het gehele gebied ten zuidoosten van Zuiddorpe bestond oorspron kelijk uit moei-, moeras- of veengronden. Deze werden als bezit van de graven van Vlaan- De vrouw op het gt hele dag in het moe: likteken in het plantsoentje ziet uit naar de terugkeer van de mannen die de ebbengewerkt. foto Peter Nicolai deren door hen benut voor de turfwinning en het verkrijgen van zei (dit is zout). Denk hier bij ook maar aan de naam Zei- zate. Het feitelijke dorp Zuid- dox-pe heette oorspronkelijk Moere. Over de zoutwinning of sel- branden is weinig bekend. Maar we moeten het ons zo voorstellen dat het zout in de grond afkomstig was van het zoute zeewater, waal-mee de veenachtige grond was door trokken. Dat zouthoudende veen wex-d gedolven en van daar dat we in de archieven de uitdx-ukking darinc ofwel del ven tegenkomen. De turf werd gewonnen als brandstof en veelal afgevoerd naar de Vlaamse steden. Pas later pro fiteerde ook Axel ervan en vond het transport plaats via de daartoe gegx-aven Moer- spuise Watergang. De moex-gronden werden ge leidelijk verkocht en kwamen in handen van de Vlaamse kloosters en voor een gering deel ook in handen van paxli- culieren. Bovendien werden allerlei gi-afelijke ambtenax-en aangesteld om de gelden uit vei-pachting of verkoop te in nen. Het was een moeilijke tijd, waarin veel armoede voorkwam. Vooral nadat na het bezwijken van een sluis bij Assenede grote overstromin gen ontstonden. Gedenkteken Ter hei-irmex-ing aan de tijd van de moervaart of de zoutwin ning is in mei 1996 een be scheiden gedenkteken ge plaatst in het plantsoentje tussen de Hoofdweg en de Eu- ropastraat. We zien daar een bronzen beeldje van een ge knield zittende vrouw, die de hand beschermend boven de ogen houdt en tuux-t in de rich ting van het dorpsplein. Op de sokkel staat 'Moere' en een omwonende wist te vertellen dat die vrouw uitziet naar de terugkeer van de mannen die de dag in het moer hebben ge werkt. Je moet het maar we ten. Na de Spaanse tijd bleef het aanvankelijk een moeilij ke en ai-moedige tijd. Welis waar was door de Staten in 1612 octrooi verleend tot het bedijken van het dox-p en de Beoosten Blijpolder, maar daarmede werd weinig haast gemaakt. Pas nadat in 1644 het gebied bij het fort Sint Max-cus onder water was gelo pen, werd de dijk aldaar aan gelegd. Maar een stormvloed in 1682 werd een nieuwe ramp en heeft daarna allerlei veran deringen in de bedijkingen ge bracht. Laten we niet vex-geten dat tussen foi-t Marcus en Axel een bi-eed water lag. Vanuit Zuid dorpe was Axel dan ook slechts via een pontveer be- reikbaar. Dat veer werd door het Axelse stadsbestuur ver pacht en bleef intact totdat in 1788 het zogenaamde kanaal van Axel door de Staten werd afgesloten, waardoor de nog bestaande Kinderdijk ont stond. Ook het veer naar fort Moerspui kon daardoor wor den opgeheven. Meer westelijk heeft ook nog een veer naar de Canisvliet- polder bestaan. Dit veer heette de Konijnenbex-g, naar de plaats van waaraf sinds 1679 de veerman voer. Later ver-viel dit veer door de inundatie van de Canisvlietpolder. Dat dit alles niet bevorderlijk was voor het leven en vooi-al het welzijn van de dorpelingen van Zuiddorpe zal duidelijk zijn. Pas de Franse tijd braclit de nodige mogelijkheden tot ontwikkeling. door Eugène Verstraeten TERNEUZEN - Fietsers kun nen hun rijwiel tot en met zater dag 26 januari gratis stallen in de bewaakte fietsenstalling in het centrum van Terneuzen. De gemeente Terneuzen wil het personeel van de fietsenstalling namelijk niet opzadelen met al lerlei wisselproblemen in ver band met de invoei-ing van de euro. Tot eind deze maand kan in principe namelijk zowel met euro's als met guldens betaald worden. De gemeente heeft daarom besloten in de over gangsperiode fietsen gratis te laten stallen. Vanaf maandag 28 januax-i kan enkel nog met euro's betaald wox-den. Het stallen van een fiets kost dan 0,30 euro, een brommer 0,40 euro en een motor 0,55 euro. Voor aanverwante spullen zoals helmen, tassen en motoi-kleding en dergelijke moet 15 eurocent wox-den neergeteld. Regelmati ge gebruikex's van de fietsen stalling kunnen een tienritten- kaart voor een fiets (2,25 euro) of voor een brommer (3,20 euro) kopen. Een maandabonnement voor de stalling kost 4,55 euro. De stalling is geopend op maan dag, dinsdag en donderdag van 12.30 tot 18.30, woensdag van 8.30 tot 18.30, vrijdag van 12.30 tot 21.30 en zaterdag van 10.00 tot 17.30 uur. Vanwege de invoering van de euro kan voorlopig nog tot half februari gratis geparkeerd wor den achter het Poortgebouw op de Axelse Dam. In parkeergara ge Oostkolk kunnen uitsluitend eui-o's wox-den ingevoex-d. Alle overige parkeei-automaten in Tex-neuzen accepteren tot 28 ja nuax-i vier valuta, guldens, Bel gische franken, Duitse marken en euro's. Sinds maandag geldt overigens ook betaald pax-kex-en in het meest noordelijke deel van de Axelsestraat. De parkeerautomaten slikken geen muntstukken van 1, 2 en 5 eurocent. Muntstukken van 10 eurocent en meer kunnen wel in de gleuf worden geduwd. WESTDORPE - De konijnen en pluimveefokkersvex-eniging i Westdox-pe houdt van vrijdag 10 tot en met zondag 13 januari een tentoonstelling van pluimvee, konijnen en cavia's in zaal Con- cox-dia.Die avond zijn de diex-en tot 22.00 uur te bezichtigen. Za terdagvan 10.00 tot 22.00 uur en zondag van 10.00 tot 17.00 uux'. 1 STREEKACTIVITEITEN AXEL - Café 't Hoeckhuys, 20.00 uur: Kaarten; Gregoriuscentrum, 13.30 uur: Bridge en koersbal; 't Trefpunt. 9.30 uur: Creatief; 13.00 uur Kaarten en biljarten; 14.00 uur: Handwer ken; De Halle, 14.00 uur: Kaarten, biljarten en spelletjes; Jeugdcentrum, 14.00 -15.30 uur: Kinder club acht tot en met twaalf jaar; CLINGE - Malpertuus, 13,30 uur: Anbo koersbal; KBO soos, kaarten en biljarten; GRAAUW - Gemeenschapshuis, 14.00 uur: KBO handwerken; 14.45 uur: Gym nastiek; HOEK - De Lovenhoek, 13 30 uur: Biljar ten en kaarten; HULST - Café De Kroon, 14.00 uur: Kaar ten; De Lieve, 9.00 uur: Engelse les; 9.30 uur: Creatief bloemschikken; 10.00 uur: Kof fieochtend en biljartles; 10.30 uur: Biblio theek en Engelse les; 13.00 uur: Biljarten; 14.30 uur: Zangkoor Viva la Musica; KLOOSTERZANDE - De Reizende Man, 19.30 uur: Bridgeclub Lamswaarde; KOEWACHT - De Vlaschaard, 13.00 uur: Biljarten; 19.30 uur: Tekenen en schilde ren; De Lange Akkers, 13.30 uur: Kaarten; NIEUW-NAMEN - De Kauter, 13.30 uur: KBO kaarten, biljarten en koersbal; Sint Cecilia, 20.00 uur: Bingo; OOSTBURG - Ontmoetingscentrum De Open Kring, 9.00 - 11.30 uur: Koffieoch tend, mandala's kleuren; Tienercentrum Time-Out, 13.00 - 17.00 uur: Bijeenkomst twaalf- tot zestienjari gen; OSSENISSE - Hof ter Nesse. 14.00 uur: Kaarten; 19.00 uur: Country linedance voor beginners; 20.00 uur: Country line dance voor gevorderden; PHILIPPINE De Schotse Hoek, 10.00 - 11.00 uur. Yoga; 19.30 - 21,30 uur: Kant klossen; SAS VAN GENT - De Speye, 9.30 uur: SAV aerobics voor 55-plussers; 10.00 uur: SAV gym voor 55-plussers; 14.00 - 15.30 uur: Club hobbybeurs voor groe pen 3 tot en met 8; De Roselaer,13.30 uur: Jeugdattelee zes tot en met twaalf jaar, timmerclub tien tot en met twaalf jaar; 18.30 uur: Yoga; SLUISKIL Het Meulengat, 10.00 uur: Zwemmen Swos; 13.30 uur: Swos zang koor, kaarten, canasta en biljarten; SPUI - De Drie Gehughten. 19.00 - 20.00 uur en 20.30- 22.15 uur: Linedance; SINT JANSTEEN - De Warande,9.30 uur: Gymnastiek; 10.30 uur: Volksdansen; 13.30 uur: Koersbal; TERNEUZEN - De Veste, 9.15 en 10.15 uur: Swot volksdansen en biljarten; De Hoeve, 9.30 uur: Yoga; 13.30 uur: Kin dermiddag; 't Schelpenhoekje 19.30 - 22.00 uur: Bloemschikken voor beginners; WESTDORPE - Concordia, 13.30 uur: SKW technica 10; 15.30 uur: Volksdan- sen; ZAAMSLAG Dorpshuis, 14.00 uur: Koersbal; ZUIDDORPE - 't Kaaike, 13.30 uur: Kaar ten en biljarten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 45