Zaamslag koestert zijn talenten Machtsgreep van de kleintjes Massale opkomst veldtocht PZC Finalist met gebroken teen T erneuzen-bestuur weinig zorgvuldig Scheldesport heeft goed overwinterd Verbeek behoudt ongeslagen status Play-offs zaalvoetbal 14 Winnaar van soccertoernooi is beducht voor aasgieren Arjen Oostdijk beste speler Soccertitel voor D-jeugd Oostburg John de Frel wordt trainer van Zierikzee Judoka's sterk in Gemert uitslagen maandag 7 januari 2002 door Frits Bakker SAS VAN GENT - Blauw, paars en groen zag zijn grote teen na de finale. De 22-jarige Belg Nico van Speybroeck, keeper van Sluiskil, knipperde even met zijn ogen, maar ver beet de pijn. „Ik heb drie wed strijden met een gebroken teen staan keepen", zei hij zaterdag na de verloren fina- le tegen Zaamslag tijdens het soccertoernooi in Sas van Gent. Hij had tussendoor even de 'ki- nesist' bezocht, die hem had verteld dat zijn teen er niet zo best uitzag. „Ik had veel pijn, maar ik wilde niet stoppen. Als je zo ver komt, dan wil je de fi nale niet missen", bekende de keeper uitBassevelde. De ernst van de blessure drong pas later bij hem door. „Ik wil de in de wedstrijd tegen AZW een bal wegtrappen, maar raakte de voet van een tegen stander. Toen ik na afloop mijn schoen uittrok, was de teen al helemaal blauw. Met goed ver zorgen, intapen en de pijn ver bijten was het wel te doen om verder te spelen." De Belg, een van de minst ge passeerde keepers op het toer nooi, was ook na afloop van het toernooi nog niet van plan naar een dokter te gaan, „Ik laat er maandag wel eens naar kij ken." Van Speybroeck zei overigens bezig te zijn aan zijn laatste jaar in Sluiskil. Hij vindt dat er te weinig wordt gedaan aan keeperstraining en dat de club op een dood spoor zit. „Sluiskil bloedt een beetje dood"zei hij Twee Zeeuws-Vlaamse clubs hebben al belangstelling ge toond voor de Belg. door Frits Bakker SAS VAN GENT - Het respect is wederzijds, de successen komen bijna vanzelf. Mare de Kunder heeft bij de voetballers van Zaamslag een gevoelige snaar geraakt. Hij koestert zijn talen ten en de spelers dragen op hun beurt de trainer op handen. Dat moet op termijn wel tot iets moois leiden. De opbloeiende liefde heeft eerst geresulteerd in een kampioenschap, dit jaar leidt Zaamslag ook weer in de competitie en zaterdag werd de eindzege van het Abab-soccer- toernooi binnengehaald. De 19-jarige Coen Goossen, die in zijn jonge jaren al eens op de Belgische velden heeft rondge zworven, besliste in de finale te gen Sluiskil (1-0) over winst, in SAS VAN GENT - De achttien jarige Arjen Oostdijk werd uit geroepen tot beste speler van het soccertoernooi. De spits van Zaamslag bleef routinier Arno Zwegers (Sluiskil) en Jaap den Doelder (AZW) ruim Toernooiwinnaar Zaamslag eindigde met drie spelers in de topvijf. Eric Tissink en David de Haan legden beslag op de vierde en vijfde plaats. Arno Zwegers en Jaap den Doelder waren met zes treffers het best op schot. Zwegers werd uitgeroepen tot topscorer van het toernooi, omdat hij in het onderling duel in de poule drie keer scoorde. van onze sportredactie SAS VAN GENT - De finale van het soccertoernooi voor de jeugd was zaterdagmiddag aan trekkelijker dan veel wedstrij den bij de senioren. De D-pupil- len van Oostburg en Terneuzen toonden volop strijd en beide ploegen hadden een ware smaakmaker in hun midden. Oostburg trok uiteindelijk met 2-1 aan het langste eind door een droge knal van Tijl Tour- nois. Met die winnende treffer be kroonde Tournois een goed toer nooi, want zowel in de voorron den als in de finale nam hij zijn ploeg op sleeptouw. Oostburg nam in de finale een vroege 1-0- voorsprong door een schot van Paul Morel. Daarna nam Ter- neuzen het heft in handen onder aanvoering van de kleine tech nicus Gino Hooi. De Terneuzen- se spits zorgde voor de 1-1 en was daarna ook dicht bij de 2-1 Dat doelpunt viel echter aan de andere kant, toen Tijl Tournois een Oostburgse uitval succesvol afrondde. ZIERIKZEE/BERGEN OP ZOOM - Zondag-derdeklasser Zierikzee heeft voor het ko mend voetbalseizoen John de Frel vastgelegd als opvolger voor de vertrekkend trainer Jos van Belzen. De 43-jarige De Frel is dit jaar trainer van HVV'24, koploper in de klasse waarin ook Zierikzee uitkomt. Het bestuur- van Zierikzee en De Frel kwamen redelijk snel tot overeenstemming. Zierikzee- voorzitter Toon van Tiggel ho ven werd via RCS-trainer Rinus Zegers getipt over het aan staande vertrek van John de Frel bij HW'24 en ondernam direct actie. De Frel, in het bezit van het diploma trainer/coach II, ziet Zierikzee wel zitten. „Ik heb de ploeg één keer zien spelen tegen ons. Toen hebben ze met positief voetbal verdiend een punt gehaald. Het manco is dat ze moeilijk tot scoren ko men, maar dat weet inmiddels bijna iedereen." Voor John de Frel, wiens vader Nico in het verleden op Schou- wen-Duiveland nog trainer was van Bruse Boys, wordt Zierik zee zijn derde club als trainer. een toernooi dat meer door spanning dan door kwaliteit werd getekend. De ontlading was er in de overvolle sporthal niet minder om. Mare de Kun der. zijn uitgelaten assistent Jan Doorns en de spelers van Zaamslag bleven na het laatste fluitsignaal nog lang nagenie ten van één van de meest be geerde prijzen in het Zeeuws- Vlaamse voetbal. „Het is de mooiste prijs op één na", zei Mare de Kunder, toen hij. later met de rug tegen de muur van de kleedkamer korte halen aan een sigaret deed. „We willen natuurlijk in de eerste plaats weer kampioen worden dit jaar, maar dit is ook heel mooi. Ik heb hier weken naartoe geleefd. Als speler heb ik het soccer één keer gewonnen, als trainér is het mijn eerste. Men sen die me hebben gezien van daag zeiden tegen me: ik heb je nog nooit zo zenuwachtig ge zien. Dat was nog waar ook. Ik sprong na elk doelpunt een me ter in de lucht." Eerzucht Het succes in het soccertoernooi werd behaald met een groep van spelers die uitpuilt van talent en eerzucht. Arjen Oostdijk (18) werd later uitgeroepen tot beste speler van het toernooi, Bart Corstanje (19) toonde zich een voortreffelijke sluitpost van het team, Coen Goossen (19) was de speler van de belangrijke laat ste goal, David de Haan (20) een van de beste verdedigers van het toernooi en Peter Dieleman (18) en Erik Tissink (24) de gangma kers van de winnende ploeg. „Het wordt heel moeilijk om al dat talent bij elkaar te halen als straks de aasgieren erop afko men", zei Nico Bakker, die als steun en toeverlaat van Mare de Kunder een belangrijke man achter de successen van Zaamslag is. „Het schijnt", wist de trainer al, „dat Hoek geïnte resseerd is in David de Haan. En vorig jaar zaten Belgische clubs ook al achter spelers van ons Twee routiniers in die jonge ploeg deelden zaterdag in de sporthal van Sas van Gent in de successen. Menno den Dekker, die bij Terneuzen nooit goed ge noeg werd bevonden voor het soccerteam, viel niet uit de toon en Jerry van Toor ging vaak voorop in de strijd als het even iets minder ging. Hoopgevend „Ik heb zelfs gevreesd dat we niet door de voorronden kwa men", zei Mare de Kunder. „We zijn met twee keer 0-0 begon nen, dat was niet hoopgevend, maar we herstelden ons goed." Al moet gezegd dat de finale niet van hoge kwaliteit was. Zaamslag-speler Arjen Oostdijk springt juichend in de armen van keeper Bart Corstanje na de winst in de finale van het soccertoernooi. Mare de Kunder, Menno den Dekker en Erik Tissink vieren links een klein feestje. Jerry van Toor (rechts) drukt nog net de hand van Jurgen Verbraecken. foto Wim Kooyman Terneuzen tobt gewoon verder na de winterstop door Peter van Kouteren SAS VAN GENT - Het is een on geschreven wet van het Zeeuws- Vlaamse soccertoernooi dat ploegen die op het veld goed presteren ook in de zaal hoge ogen gooien. Kennelijk geldt in het voetbaltoernooi ook een omgekeerde evenredigheid. Nadat Hoek vorig jaar het eve nement in een vroeg stadium had moeten verlaten, ging Ter neuzen zaterdag ook genade loos af. De tobbende hoofd klasser werd in de voorronde uitgeschakeld. Zaamslag, titelkandidaat in de derde klasse van het zaterdag voetbal, won het toernooi. In de finale werd het verrassend ster ke Sluiskil met 1-0 verslagen. De zestiende editie van het Abab-toernooi had veel weg van een machtsgreep van de kleintjes. Maar liefst vijf van de acht geplaatste teams slaagden er niet in zich voor de kwartfi nale te plaatsen. In het spoor van Terneuzen (drie jaar achter elkaar winnaar) werden ook HVV'24, Axel (vorig jaar verlie zend finalist), Breskens en Ter- neuzenseBoys in de poule uitge schakeld. Terneuzen hield gelijke tred met Zaamslag (0-0), won van Corn Boys (3-0), maar viel daarna in het mes van Aardenburg. De formatie van Ruud Cornelis groef zich in, zoals Terneuzen dat op het veld in de competitie veelal meemaakt. Net als op het veld liepen de rood-zwarten in de val. Gerben Schram voltrok met twee puntgave treffers het vonnis over Terneuzen, dat in de slotfase nog wel tegenscoorde (2-1). Rekening Terneuzense Boys bakte er met één punt (0-0 tegen Philippine, 1-0-verhes tegen Spui en een 2- 0-nederlaag tegen Hulsterloo) uit drie wedstrijden helemaal niets van. En HVV'24 kreeg de rekening gepresenteerd voor een misplaatst superioriteitsge voel. De formatie uit Hulst maakte een ongeïnspireerde in druk, speelde nog gelijk tegen Axel (2-2), maar verloor van IJ- zendijke en Cadzand met 1-0. Antoine Thoen (HVV'24) zei het ergste voor het vervolg van de veldcompetitie te vrezen. De spits ergert zich al weken aan de laakbare instelling van zijn me despelers en had veel meer van het toernooi verwacht. „Ik heb vier keer meegedaan en drie keer gewonnen", zei hij. „Twee keer met AZW, één keer met Hoek. Wij hebben het vandaag heel slecht gedaan. Als we zo blijven trainen, komt het niet goed en krijgen we in de eerst komende competitiewedstrijd een neep. In een piramideloopje van vijf minuten werden vorige week verschillende spelers ge woon gedubbeld. Dat kan na tuurlijk niet." Middelmaat De vroege uitschakeling van di verse favorieten had ook gevolgen voor de publieke be langstelling. Het aantal toe schouwers tijdens de slotwed strijden was beduidend minder dan voorgaande jaren. Het viel organisator Hans Lauret echter allemaal nog niet tegen. „Plet was toch nog behoorlijk druk", vond hij. „Het is wel eens leuk dat de Meine clubs het zo goed hebben gedaan. Je ziet dat er in Zeeuws-Vlaanderen toch nog redelijk wat talent rondloopt." De zestiende editie was in kwa litatief opzicht niettemin het toernooi van de grauwe middel maat. Erik Tissink (Zaamslag) viel in positieve zin op. Routi nier Amo Zwegers (Sluiskil) liet zien dat hij in de zaal nog uitste kend uit de voeten kan en Arjen Oostdijk (Zaamslag) tekende af en toe voor een fraai individueel staaltje. Zij zorgden voor de schaarse hoogtepunten in een toernooi, waarin de doelpunten duur wa ren. De eerste dertien poule wedstrijden leverden niet meer dan achttien treffers op. In de laatste elf duels van de voorron de werd zesendextig keer ge scoord. van onze sportredactie HULST De play-offs van het zaalvoetbal Hulst zijn voor de ploegen van Cantecleer/Pearle en ADM/Lazarus goed begon nen. Beide teams boekten na de herindeling van de klassen hun tweede opeenvolgende zege. Cantecleei-/Pearle won in de eerste klasse met 7-2 van Pre- mière/Zaman Sport 2. In de tweede klasse was ADM/Laza rus met 7-3 te sterk voor De Rei zende Man. Het tweede duel dat voor de eex-ste klasse op het pro gramma stond, werd tien minu ten voor tij d bij een gelij ke stand (6-6) gestaakt. Scheidsi'echter Blanckaert blies de wedstrijd Casteels/De Meerpaal-Neckei- mann/Stuntmai-kt vroegtijdig af, nadat een weggestuurde spe ler van Neckermann/Stunt- markt had geweigerd het veld te verlaten. GEMERT - In een judotoernooi in Gemert zijn de judoka's van Judo-Ryu van Schaik goed aan het nieuwe jaar begonnen. De veertienjarige Ramon van de Grift won al zijn poulewedstrij- den en was in een spannende fi nale te stei'k voor Bram Strik. Ook de Middelburger Jelle Bon- gertman (14) had met zijn riva len in de voorrondes geen moei te en kwam in de finale uit tegen zijn clubgenoot Martijn Kx-aak. Richard Antvelink (18) -60 kg eindigde op een dei-de plaats, terwijl Annelien Boutens bij de zevenjarige meisjes zilver won. door Frits Bakker AXEL - De beker had hij thuisgelaten, zijn mountain bike niet. Zaterdagavond was Erik Tissink met Zaamslag nog het soccertoernooi in Sas van Gent gewonnen. Dat werd tot in de late uurtjes gevierd, maar gistermorgen vroeg stapte de middenvelder weer al vrolijk op de mountainbike om de veldrit van de Toerclub Axel te rijden. DeBelgische biljarter Ai'mand Goethals, de tennisser Detlev Pieters, de vroegere topama- teur Rob Bijvank, veel jeugdi ge wielrenners van de WV Zeeuws Vlaanderen, de voormalige TC Axel-crack Herman Koekkoek, de mara thonschaatser Frans den Deurwaarder: het is zo maar een greep uit het legert je van mountainbikei-s dat zich in de vroege ux-en op de Axel- se markt aandiende om de veldrit (de negende uit de ge schiedenis van de TC Axel) te rijden. TC-Axel-seci-etaris Bi'am van de Velde spi'ak na afloop in clubhuis Cambi'inus over een geweldige opkomst. „We zijn zeer tevx'eden over het aantal deelnemers en over het par- koers dat we hadden uitgezet. Veel rijdei-s, ook veel Belgen, kwamen na afloop tegen ons zeggen: het is zo'n mooie tocht, dat je het parkoers dat nu was uitgezet nooit meer moet ver anderen." Het prachtige decor van besneeuwde bomen, in de bossen rond Heikant en Sint Jansteen, had kennelijk een grote aantrekkingskracht op de mountainbikei-s De tocht, die meetelde voor de pi-estigieuzeBelgische compe titie van de Trofee Het Laatste Nieuws, trok iets meer dan vierhonderd deelnemers. Ze konden kiezen uit de afstan den 45 en 25 kilometei-. Zaamslag en Sluiskil hielden el kaar lang in evenwicht en schie pen zich nauwelijks kansen in het begin van de partij. Het duui'de een kwartier vooi-dat er eindelijk werd gescooi'd. Coen Goossen schoot vijf minuten voor het einde via de paal raak. „Het was nog een geluksgoal ook", ti-eurde de Belgische doel man Nico van Speybi-oeck van Sluiskil. Verdiend was de winst van Zaamslag wel. Sluiskil, dat tot die finale een voorti-effelijk toernooi speelde en zijn uitblin- kers had in Arno Zwegers, Jur gen Verbraecken en Percy Ver linden, kon zelden in de buurt van de goal komen. door Jack Begijn TERNEUZEN - Het gaat zon daghoofdklasser Terneuzen op sportief gebied niet voor de wind, maar ook op het gebied van communicatie valt er voor de club nog wel wat bij te scha ven. Bij afwezigheid van voox'zitter Eddy Dobbeleir, die anderhalve week in het ziekenhuis verbleef, trad bestuurslid technische za ken Fons Baart vorige week op als wooi-dvoerder van de hoofd klasser. Baart maakte onder meer de overgang van twee Bel gische spelers naar Terneuzen bekend en vertelde terloops dat er deze week met tx-ainer Paul Telussa over contractverlen ging wordt gesproken. Terneuzen zou al op zoek zijn naar een eventuele vervanger voor Telussa en zich oxiënte- x-en op de regio rond Bex-gen op Zoom en Roosendaal. Paul Telussa heeft zich daarover ver wonderd. „Ik weet helemaal niets af van een contractverlen ging. Het lijkt me logisch dat in een dergelijk geval beide pax-tij- en op de hoogte zijn", aldus de trainer. Dat Terneuzen al zoekt naar een vervanger, heeft nog meer er gernis gewekt bij Telussa. „Dat heb ik uit de krant moeten ver nemen. Het bestuur van Terneu zen heeft mij nog wel iets uit te leggen deze week." Inmiddels is er ook duidelijk heid over de onbevoegdheid van ti-ainer Telussa als trainer. Vol gens de jurist die Teirxeuzen in de armen heeft genomen, staat de KNVB volledig in zijn recht. Dat wil zeggen dat Telussa niet geslaagd is voor zijn diploma tx-ainer/coach 1. De oefenmees- ter heeft nog wel dispensatie om Terneuzen dit seizoen te trai- door Aector Dooms TERNEUZEN - De basketbal lers van Scheldesport zijn in het rayoxx zuid de tweede competi tiehelft uitstekend begonnen. De ploeg van coach Nathalie Smeets won in Roosendaal met 59-52 van Blauw Wit. Ook de vrouwen van Voorwaarts deden uitstekende zaken door Dyna- mo'70 met 49-39 te verslaan. Blauw Wit-Scheldesport 52-59: Jos Tieleman deed na vier maanden blessureleed zijn her optreden. De center speelde een prima wedstrijd. De Terneuze- naren hadden een moeizame start, maar gingen naarmate de wedstrijd vorderde beter spe len. Halverwege had Schelde sport een 22-29-voorspi-ong, maar de kloof werd door de Bra banders teruggebracht tot één punt: 43-44. De slotfase maakte alles goed. Een gedreven spelend Schelde sport buitte het lengte-over- wicht uit. Maaxien Hozee was sterk op dreef met 17 punten, Mark Bruurs scoorde 16 punten en Wouter de Regt bracht zijn totaal op 12. BV Souburg 2-Scheldesport 2 58-51: De reserves van Schelde sport lieten het in de beginfase afweten. De twaalf punten ach terstand kon niet meer worden weggewerkt. In de slotfase kwa men de Tex-neuzenaren sterk te rug, maar de wedstrijd duurde te kort. Mark Pieters was bij Scheldesport topscorer met 25 punten. Vrouwen Dynamo'70-Voorwaarts 39-49: Door de krappe selectie moest zelfs trainster Maureen Vaal aan de bak. Toch slaagden de Axelse vrouwen ex-in de winst met een sterke eindsprint naar zich toe te halen. Voorwaarts schakelde in de vierde periode terug naar een man-tot-manverdediging. Via vlotte combinaties werd de snelheid van Petra Geelhoedt uitgebuit. De talentvolle guard- speelster was dan ook topscoor- ster met 22 punten. doorWim de Vos HEIKANT - De Belgische atleet Chris Verbeek heeft een reputa tie hoog te houden. Al drie maanden is hij ongeslagen. Om die reeks niet te doorbreken wil hij zelfs in trainingswedstrijd- jes, zoals zaterdag de Jeff Thuy Memorial Bosloop in Heikant, de snelste zijn. Hij klopte in de dertien kilometer lange loop in de slotfase zijn landgenoot Kurt Vanhaverbeke, die het meren deel van de wedstrij d aan de lei - ding gelopen had. Chris Verbeek behoort in zijn land tot de toppex-s. De 42-jari- ge employé van de kerncentrale in Doel is bijvoorbeeld de rege rend Belgisch kampioen op de marathon. Die titel behaalde hij op 30 september. „Daarna heb ik niet meer verloren", vertelde de Belg zaterdag in Heikant. Verbeek kiest daarom zijn wed strijden zorgvuldig uit. „Gelet op mijn leeftijd moet ik voor zichtig zijn. Dit weekeinde had ik bijvoorbeeld geen wedsti'ijd en omdat ik hier vlakbij woon, ben ik naar hier gekomen", al dus Vex-beek, voor wie deze Jeff Thuy Memorial uitstekend pas te in de voorbereiding op een cross van komende week in Mal- degem. In Heikant kreeg Vei'beek echter behooxiijke tegenstand van Kurt Vanhaverbeke. De atleet uit Zelzate is enkele maanden uit competitie geweest en ver scheen zaterdag voor de eerste maal weer aan het vertrek van een wedstrijd in Zeeuws-Vlaanderen. „Ik heb mijn woning verbouwd. Daarom heb ik enkele maanden geen wedstrijden gelopen. Na tuurlijk ben ik wel blijven trai nen. De conditie is goed maar het echte wedstrijdritme ont breekt nog", gaf hij zaterdag aan. Toch kende ook hij geen spoor van vermoeidheid na de finish. Snel nadat het grote peloton (er wax-en 186 deelnemers) van start was gegaan liep Vanhaverbeke aan de leiding. Die positie wist hij lang vast te houden. „Ik voel de dat Verbeek in aantocht was. Ik durfde niet achterom te kij ken, maar plotseling haalde hij me in"stelde Vanhaverbeke na dat hij Verbeek gefeliciteerd had met zijn zege. Ronni van Acker uit Nieuw-Namen was met zijn vierde plaats de best geklasseex-- de Zeeuws-Vlaming. Bij de vrouwen stond er weer geen maat op Ingrid Ijsebaert. Denise VeiTxelst uit Gent. Jessi ca Lemout uit Clinge was de ï-apste op de middenafstand (zes kilometer) bij de vrouwen. Bridge Wintercompetitie BC Axel. A-lijn: 1Dhr. Van Bambost/mevr. Groenewoud 66,07%, 2. HH. Scheele/De Pree 59,67%, 3. Mevr. Stoelinga/dhr. Van Asperen 53,57%. B-lijn: 1. Mevr. Quist/dhr. Jans- ma 57,59%, 2. Mevr. De Koning/dhr. Schreurs 57,29%, 3. Ds. Zaman/Wolfert 55,80%. C-lijn: 1. Ds. Knöpker/Willems 68,07%, 2. HH. Breedijk/Herrebout 62,71%, 3. HH. Kock/Lambert 61,31%. Trimlopen Heikant. Jeff Thuy Memorial Bosloop, 13 kilometer. Mannen: 1. Chris Verbeek (B) 41.23, 2. Kurt Vanhaverbeke (B) 41.29, 3. Benny Cornu (B) 44.16,4. Ronni van Ac ker (Nieuw-Namen) 44.21,5. Dirk van de Veire (B) 44.26, 6. Jos de Koek (Graauw) 44.54, 7. Rudy van Guyse (B) 44.57, 8. Ivan Mees (B) 45.04, 9. Dirk de Mey (B) 45.59, 10. Chris Hamburger (B) 46.16. Vrouwen: 1. Ingrid IJsebaert (Hulst) 49.22, 2. Denise Verhelst (B) 55.01, 3. Christel Ott (B) 57.11. 6 kilometer, man nen: 1 Dirk Christiaens (B), 2. Peter Pica- vet (B), 3. Eddy Schwegler (Hulst), 4. Wim Bakker (Terneuzen), 5. FrankSmits (Hulst Vrouwen: 1. Jessica Lernout (Clinge), 2. Cindy Mees (B), 3. Jacqueline Verhae- gen (Hulst). 3 kilometer, mannen: 1Jor- no van Guyse (B) 11.26,2. Freddy Versli- chele (B) 11.29, 3. Dimitri Mevensen (B) 11.51, 4. Edwin de la Ruelle (Koewacht) 12.19, 5. Bart Bossuyt (B) 12.30. Vrou wen: 1. Tanja de Baere (B) 13.43,2. Sabri- na de Baere (B) 14.58,3. Lynn Masson (B) 17.25. Voetbal Abab-soccertoernooi in Sas van Gent. Kwartfinales: Cadzand-AZVV 1-3, Zaamslag-Hulsterloo 4-2, Sluiskil-Philip- pine 3-2, Aardenburg-IJzendijke 2-0. Hal ve finales: AZVV-Zaamslag 3-4, Sluiskil- Aardenburg 3-1. Derde, vierde plaats: Aardenburg-AZVV 2-2. Aardenburg wint na shoot-outs. Finale: Zaamslag-Sluiskil 1-0. Einduitslag: 1. Zaamslag, 2. Sluiskil, 3. Aardenburg, 4. AZW. Zaalvoetbal Hulst. Eerste klasse: MaxKorting/Van de Voorde-Cantecleer/Pearle 5-0, Pre- mière/Zaman Sport 2-Kosova 2-2, Che vy's Frituur-Donckers 4-7, Cantecleer- /Pearle-Première/Zaman Sport 2 7-2. Stand: Cantecleer/Pearle 2-6, Donckers 1-3, Kosova 1-1, Première/Zaman Sport 2 2-1, Casteels/De Meerpaal 0-0, Nec- kermann/Stuntmarkt 0-0, Rabobank 0-0, De Smet 0-0, Max Korting/Van de Voorde 1-0, Chevy's Frituur 1-0. Tweede klasse: ZVH/Morres 4-'t An ker/Schelfhout 4-7, IZV/IBS-ING bank 7-2, ADM/Lazarus-IZV/IBS 3 5-0, Den Dullaert-ZVH/Morres 5 2-3, De Reizende Man-ADM/Lazarus 3-7, 't Anker/Schelf hout-Den Dullaert 0-5. Stand: ADM/La zarus 2-6, IZV/IBS 1-3, ZVH/Morres 5 1-3, Den Dullaert 2-3, 't Anker/Schelf hout 2-3, ZVH/Morres 41 -0, De Reizende Man 1-0, ING bank 1-0, IZV/IBS 3 1-0.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 32