Korfballers Fortis niet thuis PZC Franken stuwt EMM omhoog in eerste divisie Zaamslag wint soceertoernooi Badmintonners Sinar verliezen van leider Dammers van PWG boeken zege op sterk Heijmans Excelsior Handbalsters EMM tevreden Rugbyers Presidents te sterk voor To vaal 14 Koploper trakteert Souburgers in eerste klasse op eerste nederlaag De Frel trainer van Zierikzee uitslagen Onnodig verlies BC Vlissingen 2 agenda bw dinsdag 7 januari 2002 door Ron de Waal VLISSINGEN - De korfballers van overgangsklasser Fortis zijn in hun zesde wedstrijd van de zaalcompetitie tegen de eer ste nederlaag opgelopen. In de eerste helft kon de ploeg van Leonard Debbaut het nog onge slagen De Meervogels aardig bijhouden (6-7), maar na de rust toonden de bezoekers uit Zoe- termeer dat ze niet voor niets als titelkandidaat worden gezien: 10-14. „Dit is even een bittere pil", was de eerste reactie van Leonard Debbaut kort na afloop van de topper zaterdagavond. De oe- fenmeester was niet eens zo zeer ontdaan van de eerste neder laag, maar wel over het feit dat zijn ploeg bijna niet in de wed strijd was geweest. „We kregen het slecht op de rails. Het was er vanavond gewoon niet", klonk het verbitterd. Even moeite Ook topscorer Chaïm Koole (vier treffers) had even moeite met de manier waarop de wed strijd was verlopen. „Vooraf dachten we dat De Meervogels verdedigend kwetsbaar zou zijn, maar niets bleek minder waar. Wij deden in de eerste helft dan wel mee, maar daar heb je dan ook alles mee gezegd. Aanvallend klopte het toen al niet echt." Alleen in de beginfase, toen For tis door Chaïm Koole en Robin Wisse op een 2-1-voorsprong stond, liep het even naar wens. Al heel snel moest een nerveuze Leonard Debbaut zich echter langs de zijlijn begeven om zijn ploeg van aanwijzingen te voor zien. Vooral het scorend vermogen van De Meervogels (gemiddeld 21 treffers per wedstrijd) moest aan banden gelegd worden. Dat lukte maar ten dele. Na twaalf minuten prijkte er inmiddels een 4-2-voorsprong voor De Meervogels op het bord. Robin Wisse bracht zijn ploeg met twee treffers nog wel langszij (4- 4), maar Fortis was inmiddels wel in een lastig parket verzeild geraakt. Grip De Meervogels had grip gekre gen op het aanvalsspel van de thuisploeg, vooral omdat er geen variatie te bekennen was. „We vielen teveel op hetzelfde terug. We zagen absoluut geen kans om het hele vak te benut ten", wist Chaïm Koole. Toch wist Fortis de schade in de eer ste helft binnen de perken te houden. Wanneer scheidsrech ter Richard Rensen uit Doetin- chem niet enkele seconden te vroeg voor de rust had gefloten, had er zelfs een 7-7-stand op het scorebord gestaan. Het was de doorgebroken Youri van de Broeke echter niet gegund om zijn ploeg dit ruggesteuntje te geven. De Meervogels maakte dank baar gebruik van de domper die Fortis (zwarte broeken) bouwt aan een aanval tegen De Meervogels. Fortis even te slikken kreeg, en stoomde aan het begin van de tweede helft door naar een com fortabele 10-6-voorsprong. De overtuiging bij de meeste spe lers van Fortis was inmiddels door Jurriaan de Reu MIDDELBURG - De badmin- tonwedstrijd tussen Sinar en Schollevaar toonde zaterdag nog maar eens aan dat het verschil tussen de top en de overige ploegen in de districts hoofdklasse groot is. De Middelburgse badminton ners, terug te vinden in de mid denmoot van de ranglijst, konden weinig uitrichten waardoor de koploper nog steeds zonder puntverlies is: 1-7. In de enkelspelen gaf Schollevaar al de aanzet voor een ruime nederlaag voor Si nar. De Middelburgers waren niet in staat een enkele game op hun naam te schrijven. Bas Codee leek zijn partij tegen in valler Ulrich Linger nog goed te beginnen, maar was na een nipt verlies in de eerste game kansloos in de tweede (14-15, 4-15). Sinar liet tijdens de dubbels zien dat hier haar sterke punt ligt. In het gemengddubbel redden Yvanka Visser en Mar cel van Asperen de Middel burgse eer door Ulrich Linger en Martine Joosten vrij een voudig aan de kant te zetten: 15-13,15-5. Ook in het vrouwendubbel le ken de Middelburgers iets te rug te kunnen doen. Stephanie Potter en Yvanka Visser kwa men tegen Mery Plandsoen en Martine Joosten in de beslis sende game tekort: 14-17. Sinar-Schollevaar 1-7. HE: Wou ter Phaff-Machiel Peltenburg 7-15, 3-15, Bas Codee-Ulrich Lin ger 14-15, 4-15. DE: Stephanie Potter-Mery Plandsoen 9-11, ■8-11, Yvanka Visser-Martine Joos ten 9-11,7-11. GD: Potter/Codee- Peltenburg/Plandsoen 16-17, 9-15, Visser/Van Aspereri-Linger/ Joosten 15-13, 15-5. HD: Phaff/ Van Asperen-Peltenburg/Linger 10-15, 8-15. DD: Potter/Visser- Plandsoen/Joosten 8-15, 15-5, 14-17. ver te zoeken, en het had er alle schijn van dat ook Leonard Debbaut zich al bij een neder laag had neergelegd. „Het net-niet-gevoel over heerste toen al", bekende hij. Het duurde ruim tien minuten alvorens Fortis via Ruth Hoog werf iets terug kon doen: 7-10. Drie opeenvolgende treffers van De Meervogels maakten binnen enkele minuten een einde aan alle illusies die Fortis nog koes terde: 7-13. Overkant „Het is stil aan de overkant", werd ondertussen uit volle borst door de meegereisde Meervo- gels-aanhang gezongen. Chaïm Koole (tweemaal) en de ingeval len Niels Bebelaar lieten zien dat Fortis nog niet geheel was stilgevallen (10-13), maar meer zat er zeker niet in. Monique foto Ruben Oreel Obdeijn zorgde met haar derde treffer voor de 10-14-eindstand. Voor Fortis restte niets anders dan het vizier op de volgende uitwedstrijd tegen het nog puntloze SSS te richten. „Win nen we daar, dan hoeven we niet meer naar onderen te kijken en kunnen we met vertrouwen de kraker tegen Swift tegemoet zien", wist Chaïm Koole. Robin Wisse hield nog even een slag om de arm. „Dan zullen we wel uit een ander vaatje moeten tap pen. Het is vervelend om te con stateren dat je driekwart wed strijd hetzelfde spel speelt, en dat er vanavond niemand thuis gaf. Dat zal moeten verande ren." Fortis-De Meervogels 10-14 (6-7). Scores Fortis: Chaim Koole 4, Robin Wisse 3, Elze Blankenburgh, Ruth Hoogwerf en Niels Bebelaar. doorDaaf Kasse MIDDELBURG - De dammers van PWG 's-Gravenpolder zijn het nieuwe jaar uitstekend be gonnen. Zaterdag won het team, dat uitkomt in de eerste klasse A van de landelijke competitie, in eigen huis met 17-8 van het ster ke Heijmans Excelsior uit Ros malen. In de tweede klasse C leed Lammerenburg opnieuw een nederlaag. De Vlissingse ploeg verloor in en tegen Den Haag met 17-8. Heijmans Excelsior stond voor de wedstrijd van zaterdag op de tweede plaatsen koesterde wel licht nog hoop op promotie naar de hoofdklasse. Voor PWG stond er ook veel op het spel. De Zeeuwse ploeg stond na de laat ste wedstrij d in 2001 op de zesde plaats. Deze positie geeft aan het eind van dit seizoen recht op een plaats in de nieuw te vormen hoofdklasse. Aangezien Heijmans Excelsior aan de hoogste borden een groot aantal topspelers telt, koos PWG 's-Gravenpolder voor een tactische opstelling, waarbij Andres van den Berge, Zeeuws kampioen Daaf Kasse, Arjo Kousemaker en Erwin Hamers aan de laatste vier borden wer den gezet. Aan de hogere borden moesten de overige spelers er voor zorgen dat de Brabantse toppers zoveel mogelijk op een gelijkspel werden gehouden. De tactiek slaagde wonderwel, want de Brabantse ploeg was volmaakt kansloos. Toch begon PWG met tegenslag: Ronnie Gunter liep in een lichte combi natie en verloor kansloos. Daar na begon het te lopen voor de Zuid-Bevelandse ploeg. Eerst pakte Erwin Hamers na een spannende partij drie punten en vervolgens kwam PWG op voor sprong toen Arjo Kousemaker een schijf voorsprong pro bleemloos omzette in winst. Andres van den Berge had in de tijdnoodfase een schijf gewon nen, waarna zijn tegenstander het vereiste aantal zetten niet haalde. Voor de vierde overwin ning zorgde Daaf Kasse, die zijn Franse tegenstander in een leu ke partij kansloos liet. PWG had op dat moment een voorsprong van negen punten, maar in de partijen aan de hoog ste vijf borden kon er nog het een en ander misgaan. Eerst for ceerde Aart Walraven tegen de sterke Mari van Ballegooijen een gelijkspel en vervolgens ein digde ook de partij van Bennie Provoost in een puntendeling. Op dat moment had PWG nog één puntje nodig. Henk Gunter. die tegen Nationaal Meester Wim van der Kooij een uitste kende partij speelde en door een offer zelfs in het voordeel kwam, zorgde voor de beslissing. Jan van de Weteringh en Kees Rijk, die het zeer zwaar hadden, droegen uiteindelijk ook nog een steentje bij aan de overwin ning: zij sleepten beiden een zwaarbevochten puntendeling uit het vuur, waardoor de Bra bantse ploeg met een smadeli j ke nederlaag 17-8 moest afdrui pen. Ondanks de overwinning daal de PWG van de zesde naar de ze vende plaats, omdat het Til- burgse TDV op bordpunten de Zeeuwen voorbijstreefden. Uit gerekend TDV is over twee we ken tegenstander van PWG. De winnaar van die ontmoeting maakt een grote kans om in het linkerrijtje te eindigen. Lijdensweg Aan de lijdensweg van Lamme renburg komt geen einde. Za terdag verloor de Vlissingse ploeg voor de zevende keer. Al leen Peter Schunselaar door brak in Den Haag de malaise. Hij dwong in een goede partij schijf winst af en liet zijn tegen stander daarna kansloos. Jan Boone en invaller Piet Francke konden ook terugzien op goede partijen, maar zij slaagden er niet in hun voordeel in winst om te zetten. Aan vier borden moesten de Zeeuwen ca pituleren. Wim Koppejan was combinatief de mindere van zijn tegenstander en ook Arie Kam- meraat begon het nieuwe jaar slecht: na een verrassend dub- beloffer van de oud-Middelbur ger Piet Lodder kon hij het opgeven. Frans Blaas verloor nadat zijn tegenstander doorge broken was naar dam en Aart van Luyk was in een klassieke partij duidelijk de mindere. door Wim Kakebeeke MIDDELBURG - De grote vraag in de eerste divisie B van dit moment is: wie kan Erik Franken afstoppen? De 23-jari- ge schutter van het Middelburg se EMM scoort er al een heel seizoen lustig op los. Gisteren tegen White Demons spande de linkeropbouwer met 17 van de 28 treffers toch wel de kroon. EMM won de strijd om de derde plaats met 28-24. Dankzij de zege en de verras sende nederlaag van koploper Animo tegen Hellas (27-29) komt de eerste plaats in zicht voor EMM. De ploeg staat nog maar één puntje achter op de leider. „Ik zie ons nog in staat om eerste te worden, want we krijgen Kempen/BDC en Animo nog op bezoek", meende Nico Franken. Het probleem zat bij de gasten niet alleen bij de zeventien tref fers van Erik Franken. White ZIERIKZEE/BERGEN OP ZOOM - Zondag-derdeklasser Zierikzee heeft voor het ko mend voetbalseizoen John de Frel vastgelegd als opvolger van vertrekkend trainer Jos van Belzen. De 43-jarige De Frel is momenteel trainer van HW'24, koploper in de klasse waarin ook Zierikzee uitkomt. Het bestuur en De Frel kwamen redelijk snel tot overeenstem ming. Na slechts twee gesprek ken was er al op 24 december een akkoord. „We konden het niet eerder kenbaar maken aan de volledige spelersgroep, dus hebben we het stilgehouden tot de training hervat werd", meld de Zierikzee-voorzitter Toon van Tiggelhoven. Voor John de Frel, wiens vader Nico in het verleden op Schou- wen-Duiveland nog trainer was van Bruse Boys, wordt Zierik zee zijn derde club als trainer. Eerder was de voormalige kee per van Halsteren en Dosko als trainer werkzaam bij Rillan- dia en tot aan het eind van dit seizoen nog bij HW'24 uit Hulst Demons, dat EMM in de heen wedstrijd had verslagen, had de troeven in handen om te stun ten, maar bleef uiteindelijk met lege handen achter. Trainer Wim Klerkx stak de hand in ei gen boezem. „In overtal hebben we zeker drie opgelegde kansen om zeep geholpen." Zonder Eric Lijbers en Ron Flipse had EMM de handen vol aan het strijdlustige White De mons. De jeugdige equipe van Wim Klerkx liet in de Nassau- laan zien waarom het op de ge deelde derde plaats stond. Bij EMM startte Erik Franken al vroeg een one-man-show op. In 20 minuten was keeper Hans Verschum-en al zeven keer op het verkeerde been gezet: 10-9. Op de mandekking op Erik Franken antwoordde Nico Franken met de wissel van Ron- ny Onwijn voor Vincent van der Meijden. Die keuze pakte goed uit. Franken trok naar het cen- trum en Onwijn profiteerde. Met drie fraaie treffers werd een kloofje geslagen: 16-13 bij rust. De eindzege werd meteen na de hervatting opgeëist. Drie tref fers oprij van Erik Franken en een van Joey Aertssen beteken den de nekslag voor White Demons: 20-14. Het laatste kwartier zakte EMM terug. „Jammer", vond trainer Nico Franken. „Volgens mij zijn het de gevolgen van lekker eten drinken", vertelde de Bi-a- babander lachend. „De laatste twee weken is er immers niks gedaan." Scores EMM: Erik Franken 17, Ron- ny Onwijn 3, Rinaldo Schipper en Joey Aertssen 2, Jean-Marie Toubi- ana, Jimmy Niemans, Sjoerd Jonge- pieren Erik Van Broekhoven allen 1. door Frits Bakker SAS VAN GENT - Het respect is wederzijds, de successen komen bijna vanzelf. Mare de Kunder heeft bij de voetballers van Zaamslag een gevoelige snaar geraakt. Hij koestert zijn talenten en de spelers dragen op hun beui*t de trainer op handen. De opbloei ende liefde heeft eerst geresul- teerd in een kampioenschap, dit jaar leidt Zaamslag weer in de competitie en zaterdag werd de eindzege in het Abab-soccer- toernooi behaald. De 19-jarige Coen Goossen, die in zijn jonge jaren al eens op de Belgische velden heeft rondge- zworven, besliste in de finale te gen Sluiskil (1-0) over winst, in een toernooi dat meer door spanning dan door kwaliteit werd getekend. De ontlading was er in de overvolle sporthal niet minder om. Mare de Kun der, zijn uitgelaten assistent Jan Doorns en de spelers van Zaamslag bleven na het laatste fluitsignaal nog lang nagenie ten van één van de meest be- geei-de prijzen in het Zeeuws- Vlaamse voetbal. Het succes in het soceertoernooi werd behaald met een groep van spelers die uitpuilt van talent en eex-zucht. Arjen Oostdijk (18) werd later uitgeroepen tot beste speler van het toernooi, Bart Corstanje (19) toonde zich een vooi-tx-effelijke sluitpost van het team, Coen Goossen (19) was de speler van de belangrijke laat ste goal, David de Haan (20) een van de beste verdedigers van het toernooi en Peter Dieleman (18) door Wim Kakebeeke MIDDELBURG - De helft van de competitie zit erop voor de landelijke ploegen. De presta ties van de handbalvrouwen van EMM springen het meest in het oog. Halverwege de rit staat de equipe van Jos Aertssen twee punten achter koploper CTR'2000 op een derde plek. EMM-Ventura 2 14-11: Trainer Jos Aertssen is tevreden over de eerste competitiehelft van zijn vrouwenploeg. Alleen Hercules en ODIS waren sterker. Over de manier waarop gisteren vap Ventura werd gewonnen was de Goesenaar minder te spreken. Zonder Miranda Dekker en Mo nique Castenmiller bakte EMM er weinig van. Een slechte gene rale voor de topper tegen Hercu les volgende week. Scores: Maria Terra en Jits Jonge- pier 4, Petula Brasser 3, Christian Ramstijn 2 en Alelta Baan 1 GSC-MOK 12-16: Aanvoerster Nicole de Rooi j treurde niet lang over de nederlaag: „Dat het geen twee punten waren is jam mer, maar er is vandaag wel strijd geleverd." Even hing een stunt in de lucht tegen het veel betere MOK, toen de Goese ploeg tot 10-11 kwam. De gas ten gingen uiteindelijk toch te recht met de punten aan de haal. EMM2-01ympus 16-10: De gas ten uit Vlissingen kunnen nog steeds niet over een complete ploeg beschikken. Trainer Jaap Sinke hoopt dat de groep eind januari compleet zal zijn. Te recht gingen de punten in de pit tige partij naar het jeugdige EMM. „De doelstelling om hoog te eindigen kunnen we nu zeker wel vei-geten," zei Sinke na af loop. EMM 2-Saturnus 2 25-16: Veel wijzer is trainer Rob de Gi-oot niet geworden van de wedstrijd tegen de hekkensluiter uit Rid- dex-kerk. De reserves van EMM dicteerden van begin tot eind en wei-den in korte tijd op grote achterstand gezet: 16-6. Tegen- door Hans Marcusse GOES - De Goese Rugbyclub startte het nieuwe jaar traditie getrouw met een wedstrijd te gen Presidents XV. Beide teams waren aan elkaar gewaagd en pas in het slot van de tweede helft trokken de Presidents het duel naar zich toe. Op het harde veld ontspon zich in de eerste helft een levendig duel. De eerste kansen waren voor Tovaal, maar Menno Huter liet zich op de full-backpositie niet verrassen. Na een kwartier kwamen de Pi-esidents op een 0- 5-voorsprong. Ronald Muller reageerde attent bij een snel ge nomen penalty van Harxy Hom en was niet te stuiten voor de To- vaaldefensie. Nog voor i-ust voei-den de Presidents de voor- spi-ong op tot 0-10. Een actie van de voorwaartsen strandde op enkele meters van de trylijn, maar Marius Buijs wist alsnog te scoren. Na rust was Tovaal beter op dreef. Sjoerd van Benthem was al na vijf minuten dicht bij een try, maar niet veel later kwam de spanning terug in de wed strijd. Na een bi-eak van Staf Leemans speelde Alex Vlieland de bal op het juiste moment naar Arthur Hogesteger, die de ach terstand terugbracht tot 5-10. Kees Noordhoek was vervol gens nog dicht bij de gelijkma ker, maar zover kwam het niet. Eerst strandde Peter van Stee nog op enkele meters van de try lijn, maar met nog vijf minuten te spelen maakte Michiel Sinke aan alle onzekerheid een einde: 5-15. Zaainslag-speler Arjen Oostdijk springt juichend in de armen van keeper Bart Corstanje na de winst in de finale van het soceertoernooi. Mare de Kunder, Menno den Dekkeren Erik Tissink vieren links een klein feestje. foto Wim Kooyman Zaalvoetbal en Eric Tissink (24) de gangma kers van de winnende ploeg. De finale was niet van hoge kwaliteit. Zaamslag en Sluiskil hielden elkaar lang in even wicht en schiepen zich nauwe lijks kansen in het begin van de partij. Het duurde een kwartier voordat er eindelijk werd ge scoord. Coen Goossen schoot vijf minuten voor het einde via de paal i-aak. „Het was nog een geluksgoal ook", treurde de Belgische doel man Nico van Speybroeck van Sluiskil. valler was de kuitblessui-e die doelman Wim Brandes opliep. Voor de spelers was de tweede helft een formaliteit, voor Rob de Groot niet. „De opdrachten werden genegeerd en dat is een beetje triest." Scores: Arno Wouters 7, Wally Hou tepen 6, Ronny Onwijn en Edwin Davidse 3, Jordy Niemans, Marcello Tax enJurgen Vermaat 2. GSC-Ventura 2 14-19: Met de equipe van Jaap Quinten wil het maar niet lukken. Tot 12-11 ging het niet onaardig. Maar toen Ventura het tempo omhoog schroefde was het over en uit. Afdeling Vlissingen. Derde klasse: De stoof - VAW 4-4, VZV/Hydrofa 2-wHe- busport 2 4-14, Schinkel assurantie - SSVW 6-1, EPZ - Vergosport 2-2, w He- busport 2 - Sloep/Vanuus 2-6. Stand: vv Hebusport 12-33, De sloep/Vanuus 12- 24, VZV/Hydrofa 2 12-22, VAW 12-19, SSVW 12-17, PSVW 10-15, Uiterton 11- 15, Schinkel assurantie 12-13, De stoof 11-12, Vergosport 12-12, EPZ 12-10, w Hebusport 2 12-6. Vierde klasse: De belt - Westkapelle 3 2-5, Uiterton 2 - VZV/Hy drofa 3 5-5, VZV/Hydrofa 4 - Café Alba- tros4-4, Schinkel assurantie 2 -Toma 27- 5, Groene ster Maroc 2 - VAW 2 3-3. Stand: VZV/Hydrofa 3 11-27, Uiterton 2 11 -23, VAW 2 11 -21De belt 11 -19, G roe- ne ster Maroc 211-15, De sloep/Vanuus 2 10-14, Café Albatros 11-13, Westkapelle 3 11-11, Schinkel assurantie 2 11-10, To- OOSTERHOUT - In Oosterhout leed de jonge ploeg van BC Vlis singen 2 een onnodige neder laag tegen AA/Tigers: 46-40. Verdedigend speelde het team van coach Tom Joziasse een sterke wedstrijd. Door een pres sieverdediging werd vaak bal- verlies bij de tegenstanders afgedwongen. Aanvallend wer den de kansen echter niet verzil verd, met als dieptepunt het missen van 25 van de 32 vrije worpen.Naeen23-17-ruststand kwam BC Vlissingen terug tot 41-40, maar het kon in de slotfa se niet meer dooi'drukken. Scores BCV: Jessica Verhage 12, Ro- mana de Ridder 10, Marjolein de Dreu 8, Dorien de Witte 5, Chariot. Wierikx 3 en Elisa Kuipers 2. ma 2 11-10, VZV/Hydrofa 4 11-5. Vijfde klasse: Atofina - Schinkel assurantie 4 8- 5, EPZ 2 - Westkapelle 4 12-1, Provincie Zeeland - Miniatuur Walcheren 3-2, Draadkrabbers 2 - Groene ster Maroc 34- 7. Stand: Atofina 11-28, Groene ster Ma roc 3 11-27, Miniatuur Walcheren 11-21, Partner advies 10-19, Provincie Zeeland 11-19, EPZ 2 11-16, Schinkel assurantie4 11-14, Draadkrabbers 2 11-9, Westkapel le 4 11-9, Uiterton 3 10-4, Hoechstboys 10-1. Afdeling Middelburg. Derde klasse: Baderie - Schinkel assurantie 3 4-4. Draadkrabbers - Dauwendaele 3 6-3, Inex - FC Laurens 3-9, Schinkel assurantie 3 - Garderen/Dekker 2 9-2, Dauwendaele 3 - PKCZ 3-11, Akkerdaas kado - Domburg 3 3-4, Dauwendaele 2 - Baderie 0-9, La Pampa - Draadkrabbers 1 4-4. Stand: Schinkel assurantie 3 13-34, Baderie 13- 32, Domburg 3 12-26, FC Laurens 13-24, PKCZ 12-19, Akkerdaas kado 12-19. fc Dauwendaele 2 12-15, Garderen/Dekker 2 11-13, Draadkrabbers 12-13, Dau wendaele 313-9, Inex 13-7, La pampa 12- 4. Vierde klasse: VPV - Dekker/Tramper 6-5, CZN - Varian/Chrompack 5-9, Dom burg 4 - NDW advocaten 2-5, Torentijd - FC Laurens 2 1 -9, Janse - FC Zeeland 3-3 Stand: Varian/Chrompack 11-30, VPV 11- 28, fc Laurens 2 12-23, Dekker/Tramper 12-20, fc Zeeland 13-19, NDW advocaten 10-18, Gouwe gheyt 12-18, fc Laurens 3 9-10, Domburg 4 12-10, Janse 12-9, To rentijd 12-7, CZN 12-5. _maandag Biljarten Driebanden toernooi Graanbeurs Tro fee, eerste ronde. Locatie: Huis van Nas sau, Zierikzee. Aanvang: 19.00 uur. "h Dammen PZDB-clubcompetitie. Hoofdklasse: Aagtekerke-Souburg. Aanvang 19.30

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 14