I ijd voor een nieuwe uitdaging!" Zie jij het ook wel zitten? Neda Ico VERKOOPSTER m/v Vluchtelingen PZC Sinke Schoenmode en Ruitersport Tankstation Exploitatie Mij. Nederland B.V. regio Zeeland VERKOOP MEDEWERK(ST)ER PERSONEEL PHILIP MORRIS reizen altijd last minute zaterdag 5 januari 2001 Koninklijke making quality alcohol naturally Koninklijke Nedalco is een joint venture (opgericht in 1899) van de Nederlandse suikerproducenten COSUN en CSM. De Nedalco Groep heeft een toppositie in Europa, als producent van zuivere, natuurlijke alcohol. Voor de Europese drankenindustrie is de zuivere alcohol die de Nedalco Groep produceert een onmisbare grondstof. Een groot aantal Europese drankenconcerns gebruikt ónze alcohol in hun gerenommeerde topmerken. Ook voor talrijke producten uit de azijn-, cosmetica-, farmaceutische, medische en chemische industrie, vormt de alcohol van de Nedalco Groep een essentieel bestanddeel, In Nederland heeft de Nedalco groep twee vestigingen in Bergen op Zoom en Delfzijl, in België een vestiging te Gent (Belgalco), in Italië een vestiging te Forlimpopoli (Orbat) en een Joint-venture in Duitsland met Brüggemann Alcohol GmbH-Co. KG. Om de internationale distributie en service zo efficiënt mogelijk te laten verlopen heeft Nedalco behalve de productie- en distributiebedrijven, twee verkooppunten in Londen en Madrid. Wij zijn op zoek naar: MEDEWERKER HELPDESK IT (V/M) met spirlT Defunctie De afdeling IT is gevestigd in het concernkantoor te Bergen op Zoom eri bestaat uit 3 medewerkers. In deze functie ben je verantwoordelijk voor: Het 1 e lijnsbeheer van de informatie-, automatiserihgs- en communicatiesystemen van Nedalco voor de verschillende vestigingen: het participeren in projecten ter verbetering van de verschillende systemen. Spreekt het je aan om: Te fungeren als centraal meldpunt voor vragen en problemen voor de verschillende vestigingen; deze vragen en problemen te analyseren en op te lossen; Wat heeft Nedalco te bieden: Nedaico heeft een goed pakket "eigentijdse"arbeidsvoorwaarden waaronder een studiekosten-regeling en biedt ruimte voor ontwikkeling in een dynamische, internationale omgeving. Voor nadere vragen over de inhoud van de functie kun je contact opnemen met de heer drs. E de Jong, hoofd afdeling IT, tel.: 0164-213400 Stuur je sollicitatie binnen 14 dagen naar: Koninklijke Nedalco, Afdeling P&O t.a.v. mevrouw drs. P.M.J. Roks, Postbus 6, 4600 AA BERGEN OP ZOOM, of E-mail: e.roks@nedalco.nl WWW.NEDALCO.COM het beheer te voeren van hard- en software systemen (o.a. J.D. Edwards/ One World, Novell, Unix, Citrix, en Windows NT en pc's onder Windows 95/98 met Office 2000 en Groupwise); nieuwe technologie toe te passen en in te voeren. het applicatiebeheer uit te voeren. is het antwoord op deze vragen JA en heb je: Een relevante MBO/MBÖ+ opleiding: een service gerichte, flexibele en probleem oplossende instelling; brede algemene IT-kennis; specifieke know-how van Novell en de genoemde Microsoft systemen en ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging in een dynamische omgeving stuur dan je sollicitatie naar onderstaand adres. Wij zijn per direct op zoek naar een representatieve voor onze ruitersportafdeling - voor 25 - 36 uur per week - leeftijd vanaf 16 jaar - ervaring in de ruitersport is een pre Indien u interesse heeft in deze baan kunt u uw schriftelij ke sollicitatie binnen 7 dagen richten aan: t.a.v. dhr. J. Pleune Postbus 2 4353 ZG Serooskerke Postbus 37, 4460 AA te Goes zoekt een enthousiaste en inspirerende Bedrijfsinformatie: TEM Nederland BV, regio Zeeland is een 100% dochter van Shell Nederland en exploiteert een zestiental tankstations in zuidwest Nederland. Het management stuurt deze vestigingen centraal aan en verleent hierbij facilitaire diensten. Elke vestiging heeft als directe leiding een slationsmanager die verantwoordelijk is voor het coachen van de verkoopmedewerkers en het-reilen-en-zeilen op het tankstation. Voor het tankstation Roosevelt te Vlissingen zijn wij op zoek naar een fulltime verkoopmedewerk(st)er voor 38 uur. Functie-informatie: De functie omvat een breed scala van commerciële en administratieve taken, die onder meer bestaan uit het verkopen, registreren en afrekenen van motor brandstoffen. Advies geven over onze producten en diensten aan onze klanten en het up to date houden van de shop en apparatuur. Daarnaast dient u uitvoe ring te geven aan het dagelijkse ISO 14001 beleid. Met de door u opgedane kennis uit de inwerk- c.q. opleidingsperiode bent u in staat als volwaardig verkoopmedewerker mee te draaien binnen hel bedrijf. U zult hierbij uw werk verrichten aan de hand van een standaard rooster, ook in de weekeinden. Op onze tankstations hanteren wij een bruto salarisindicatie van 1.482,- per maand exclusief toeslagen en 8% vakantiegeld bij 23 jaar en ouder. Functie-eisen: U dient zelfstandig te kunnen werken en besluiten nemen, waarbij het sleutel woord 'team player' hoog in hel vaandel staat. Tevens dient u te beschikken over goede communicatieve vaardigheden en een gezonde dosis humor. Flexibiliteit, inzicht in de werkzaamheden, een MBO werk- en denkniveau vindt u vanzelfsprekend voor deze functie. Kortom een prima collega kunnen zijn. Belangstelling? Schrijf een brief met relevante informatie en benadruk waarom u denkt geschikt te zijn voor deze functie, naar TEM Zeeland B.V. Postbus 37, 4460 AA Goes. T.a.v. Dhr. I. Berdik of stuur uw e-mail naar Imar.I.Berdik@OPE.shell.com. Flelcher Hotel Zuiderduin te Westkapelle zoekt per 1 februari 2002- le Medewerker Bediening m/v (38 uur) Medewerker Bediening m/v (20/25 uur) Medewerkers Huishouding m/v (4 tot 30 uur - in overleg) Part-time Nachtportier m/v (1 nacht per week) Wij vragen voor alle functies: Een gezonde dosis enthousiasme en flexibiliteit Bediening: ervaring in de horeca en/of toerisme Wij bieden: Gehele jaar werk! Salariëring conform de Horeca CAO Vakantiemogelijkheid tijdens de zomermaanden! Prima secundaire arbeidsvoorwaarden Uitstekende doorgroeimogelijkheden binnen de Fletcher Hotel Group Uw sollicitatie inclusief CV kunt u richten aan: Fletcher Hotel Zuiderduin T.a.v. Sandra Passenier De Bucksweg 2.4361 SM Westkapelle Telefoon: 0118 - 56l 810 Bezoek ook onze website wAW.fletcher.nl Ze hebben het wel eens over 'de duizendpoot binnen de organisatie'. Nou, voor een afdelings secretaresse bij Philip Morris geldt dat zeker. Jij bent hét aanspreekpunt van een afdeling. Meedenken is één van je belangrijkste eigen schappen. Net als flexibiliteit: 's ochtends weet je niet wat de dag gaat brengen. De afdelingssecretaresses zoeken elkaar regelmatig op om bij te praten. En een paar keer per jaar is er een overleg waarin we bespreken hoe het werk beter kan. Zo bleek dat er behoefte was aan een cursus 'nieuwe spelling'. Die heeft Philip Morris toen voor ons georganiseerd. Bij Philip Morris maak je deel uit van een dynamisch bedrijf. Extra leuk, omdat je werkt bij een bedrijf dat aansprekende merken als Marlboro, Chesterfield en Philip Morris produceert. Na drie jaar bij HR vind ik het tijd voor een nieuwe uit daging. En mogelijkheden om je te ontwikkelen zijn er bij Philip Morris genoeg. Zo ga ik nu naar een IT afdeling. Dezelfde functie, maar met weer hele andere accenten." Afdelingssecretaresse m/v "Binnen Human Resources hebben we twee vacatures. Je hebt eem secretariële opleiding op MBO-niveau en een aantal jaren relevante werkervaring. Je hebt een uitstekende mondelinge en schriftelijke beheersing van de Nederlandse en Engelse taal. Klantvriendelijkheid, zelfstandigheid en pro-activiteit zijn woorden die bij jou passen. Interesse? Stuur dan vóór 17 januari je sollicitatie met c.v. naar: Anita Dingemans, Philip Morris, Postbus 205, 4600 AE Bergen op Zoom, o.v.v. vacaturenummer 496. Telefoon: 0164 - 295 286. E-mail: solliciteren.pminlboz@pmintl.ch" Want bij ons zit je goed!! Wij zijn op zoek naar mensen, die het een uitdaging vinden om mensen blij te maken met een nieuw interieur. Een all-round verkoper- binnenhuisadviseur m/v Die zelfstandig de meest uiteenlopende woonwensen weet te vertalen in perfecte, complete interieurs. Creativiteit en tekentalent moeten je eigen zijn. Tussen de 35 en 45 jaar en een goed gemotiveerde instelling. Een vakgerichte opleiding of werkervaring in dit vak is absoluut noodzakelijk. Een magazijn-/logistiek medewerker m/v Met twee rechterhanden. Die het als een uitdaging ziet, ons magazijn met veel verve te beheren. Voorraad beheer, nauwgezette controle op in- en uitgaande goederen èn locatie- beheer èn meubelmontage horen daarbij. Tussen de 20 en 30 jaar. Enige ervaring met computers werkt in je voordeel. Een receptioniste/ gastvrouw m/v Voor 20 uur per week. Een representatieve, goed gehumeurde vrouw, die speelt met 'word en excel'. Beheer van klantenbestanden en licht admini stratief werk is je niet vreemd. Indien één van bovenstaande vacatures je aanspreekt, stuur dan binnen 14 dagen een brief of e-mail met cv en vermelding van functie, naar respectievelijk Interieur Paauwe, Zuidweg 20A, 4316 LB Zonnemaire of info@interieur-paauwe.nl. Ter attentie van mevr. W. Paauwe. R E Zuidweg 20A, Zonnemaire Tel. 0111-401318 www.interieur-paauwe.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 62