RPCZ Welke badmeester gaat met ons records verbeteren? Walcherse Bouw Unie bv PZC 32 BADMEESTER AQUADELTA RPC primair onderwijs enthousiaste collega's (v/m) voor het centrale secretariaat OPROEPKRACHTEN m/v (vakleerkracht VSO CALCULATOR/WERKVOORBEREIDER M/V zaterdag 5 januari 2001 Aquadelta VakantieParks en hel' nieuw te ontwikkelen Resort AquaStaete zijn onderdelen van Aquadelta Beheer. Aquadelta is een begrip in Nederland en daarbuiten voor onbezorgde vakanties op een park dat 'alles in huis heeft en schitterend gesitueerd is aan het Zeeuwse Crevelingenmeer. Een hoog voorzieningen niveau en een groot aantal faciliteiten zijn voor onze gasten beschikbaar. Naast hef nieuwe Resort AquaStaete wordt ook het totale centrum volledig gerenoveerd en omgetoverd tot een prachtige parkplaza. De nieuwe manege krijgt een plek vóór het resort. Aquadelta kent ruim 30 eigen Medewerkers en meer dan 50 in onder steunende diensten zoals horeca, huishoudelijke service, etc. Samen zorgen zij voor onbekommerd vakantieplezier voor alle gasten die jaarlijks goed zijn voor 200.000 overnachtingen. Een goed beeld van park en voorzieningen krijg je op www.aquadelta.nl. Op www.resort-aquastaete.nl zie je een beeld van de grote toekomstplannen. Aquadelta VakantieParks is met de realisatie van het nieuwe Resort AquaStaete en het totaal te renoveren centrum (start in 2002) hard op weg zich in de top van de Nederlandse vakantieparken te positioneren. Het zwembad neemt hierbij een belangrijke plaats in. Om de organisatie tijdig startklaar te hebbenzijn wij op korte termijn op zoek naar een (m/v) '%fqimStaetè VakantieParks Je bent jong (20-30 jaar), sportief en hebt het in |e om zowel op de individuele nummers als in de teamwedstrijden te excelleren, en zo een bijdrage te leveren aan nieuwe baanrecords v.w.b. gasten en overnachtingen. Je beschikt over de diploma's Zwemonderwijzer, EHBO en Reanimatie of |e gaat hiervoor studeren. Uiteraard heb je een vriendelijke en gastgerichte instelling. Belangrijk is ook dat je het hoofd goed boven water kunt houden bij het geven van zwemlessen. Het betreft een fulltime baan (38 uur), afwisselend en uitdagend; een jaar- betrekking waarbij je volgens rooster ook regelmatig in het weekend een baantje moet trekken. Uiteraard staat daar weer een zee aan vrije tijd tegenover. Wanneer je in Bruinisse of directe omgeving woont is dit wel zo plezierig. Ben je in voor een nieuwe baan in ons zwembad met records als doelstelling? Dan kun je rekenen op een baan met perspectief en een prima salaris. Op zoek naar verbetering van je persoonlijk record? Schrijf dan een brief naar Aquadelta Beheer, Postbus 20, 4310 AA Bruinisse. Vermeld ook je opleiding, ervaring en welke baantjes je eerder hebt getrokken. Wanneer je meer wilt weten over de functie dan kun |e ook Jan Douwes l of Joke Keijmel bellen, 0111 -481945. g experts in ontwikkeling en leren Voor ons hoofdkantoor in Sint Laurens (Middelburg) zoeken wij voor zo spoedig mogelijk RPCZ Is actief in Zeeland (en daarbuiten) op veel terreinen waar ontwikkeling van mensen en organisaties een rol speelc RPCZ Voor- enVroegschoolse Oncwikkeling is bezig met programma's ontwikkelingsstimulering in gezinnen en kindercentra, met training en verbeterings trajecten in de kinderopvang, met opzetten van programma's op maat voor overheden. RPCZ Primair Onderwijs begeleidt en realiseert veranderingen, verbeteringen in basisscholen: invoeren van nieuwe methodes, verbetering van het klassenmanagement, invoeren van observatie- en registratie middelen, werken met computers in school, opzetten van de aanpak van een leerling met leer- of gedragsproblemen, adviseren van de schoolleiding, uitvoering van nascholing, projecten voor overheden. RPCZ Voortgezet Onderwijs is actief in v.o, roc's, hbo met praktijkgerichte adviezen, trainingen, invoeringstrajecten, projectleiding. Op het niveau van de individuele leraar, groepen leraren, de schoolleiding, de hele school worden blijvende effecten bereikt. RPCZTAO is bezig met Training, Advies en Organisatieontwikkeling in bedrijven en instellingen. Zelfsturing en resultaatgerichte communicatie zijn daarbij centrale begrippen. Er wordt gewerkt met de individuele werknemer, de leidinggevende, het team. Op die moment zoeken wij a. een telefoniste/receptioniste (voor ca. 0,8 weektaak), die als lid van het Centraal Secretariaatsteam tevens ondersteunende administratieve werkzaamheden verricht, onder meer voor de Regionale Verwijzings Commissie. b. een administratief medewerker (ca. 0,8 weektaak) t.b.v. het team Financieel/Economische Zaken. Deze medewerker zal met name verantwoordelijk zijn voor de invoer en verwerking van de financiële gegevens, offertes en facturering. Daarnaast zullen er ook taakonderdelen zijn rondom personeels administratie en Arbo-registraties. Wij willen graag mensen aan ons binden, die iets van hun baan willen maken. Zij moeten op hun eigen manier een combinatie bieden van de volgende kenmerken: zelfstandig en nauwkeurig werken; gemotiveerd zijn om snel en goed taken aan te pakken; meer denken in oplossingen dan in belemmeringen; bereidheid zich in te zetten voor alle voorkomende werkzaamheden; een jonge, enthousiaste en ondernemende instelling. Voor dit werk moet je goed zijn in het werken op de computer (met name verwachten wij een goede beheersing van het programma Word, waarbij je goed thuis bent in de opmaakfaciliteiten van dit programma) én je moet duidelijk en aandachtig kunnen communiceren (met klanten, met collega's waarvoor je werkt, met de collega's waarmee je werkt). Je functioneert minstens op havo/meao niveau. De nieuwe collega's zullen werken in het .hoofdkantoor te Sint Laurens. Het RPCZ heeft nu nog vier kantoren, er wordt gewerkt aan de realisering van centrale huisvesting. Werken in het RPCZ is een intensieve job. Wij bieden daarvoor een open collegiale werksfeer, interne professionalisering in een organisatie die volop in beweging is. Rechtspositie en salariëring volgens de CAO onderwijsbegeleiding (salarisschaal 4 max. 1.888 f. 4.160 p.m. bij een fulltimefunctie (36-urige werkweek). Sollicitaties dienen voor 14 januari 2002 binnen te zijn bij de Directie RPCZ, Nóordwég 495, 4333 KE Middelburg. -Voor inlichtingen: Francoise Dees (functie a) of Rinus Jansens (functie b): 0118-628851. In de sollicitatiebrief moet duidelijk zijn vermeld om welke functie het gaat. Regionaal Pedagogisch Centrum Zeeland Het Regionaal Indicatie Orgaan Walcheren stelt de indicaties voor thuiszorg, opname verpleging/verzorging en voorzieningen in het kader van de Wet Voor zieningen Gehandicapten. Wij vragen per direct een: AANMELDINGSFUNCTIONARIS (M/V) Tevens leidinggevende aanmelding/planning 36 uur per week Plaats in de organisatie: - De aanmeldingsfunctionaris werkt op de afdeling aanmelding/planning. Deze afdeling is verantwoordelijk voor de verwerking van aanvragen. Op de afdeling werken twee aanmeldingsfunctionarissen en meerdere secretariaatsmedewer kers. De leiding met betrekking tot de dagelijkse gang van zaken berust bij één van de aanmeldingsfunctionarissen. Functie-inhoud: - Het in behandeling nemen van telefonische aanvragen; - Opstellen van rapportage en indicatieadviezen; - Telefonisch informatie verstrekken o.a. over de wijze van aanvragen; - Leiding geven aan de afdeling aanmelding/planning; - Verdeling van de aanvragen over de indicatieadviseurs; - Deelname aan verschillende overlegvormen binnen het RIO. Functie-eisen: - MBO-opleiding (b.v. verpleegkunde of MDGO); - Bij voorkeur ervaring in uitvoerend werk in de zorgsector; - Een cliëntgerichte en empatische houding; - Leidinggevende capaciteiten; - Goede communicatieve vaardigheden met name via de telefoon; - Flexibiliteit en stressbestendigheid; - Ervaring met computers. Salaris en arbeidsvoorwaarden: - De CAO-verpleeg- en verzorgingshuizen is van toepassing, functiegroep 40, maximum 4799,(2178,Euro) per maand; - Dienstverband voor 1 jaar, daarna behoort omzetting naar een vast dienstver band tot de mogelijkheden; - De vacature wordt intern en extern opengesteld; - Op verzoek is een informatiepakket over het RIO en de functie beschikbaar. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met dhr. J.A. Kollaart, directeur. Tele foonnummer: 0118-670800. Sollicitatiebrieven binnen 10 dagen te richten aan de directeur RIO Walcheren, Postbus 100, 4330 AC Middelburg. Bezoekadres: Koudekerkseweg 143, 4335 SM Middelburg. In verband met uitbreiding van de facilitaire diensten is er binnen de bestaande teams plaats voor twee De werkzaamheden omvatten o.a.: Vervoer van overledenen Verzorging van overledenen Chauffeur rouwauto bij begrafenissen en crematies Onderhoud rouwauto Assistentie bij uitvaarten Gevraagd wordt: Positieve instelling m.b.t. onregelmatige dienst Bereidheid tot het meewerken in bestaand dienstrooster Bezit van rijbewijs B Representatief voorkomen Woonachtig in Goes Geboden wordt: Goede werksfeer binnen de bestaande teams Mogelijkheid tot interne opleiding Salariëring volgens de CAO voor het Uitvaartwezen Sollicitatie uitsluitend schriftelijk aan: Uitvaartcentrum "Goes" t.a.v. Dhr. J.A. Roeland Postbus 22 20 4460 ME Goes Het Bestuur van de Stichting SOVSO Zeeland, bevoegd gezag van de KORCZAKSCHOOL te Middelburg heeft de volgende vacature: binnen de daghulp aan niet-schoolgaande jeugd "Het Traject", is per 1 januari 2002 wegens het vertrek van de huidige leerkracht gymnastiek een vacature ontstaan voor de functie van: voor 24 u/w (WTF 0, 6316) voor de locatie TERNEUZEN datum indiensttreding z.s.m. "Het Traject" (een samenwerkingsverband van de Stichting AZZ met de Korczakschool (ZMOK) biedt een daghulpprogramma aan voor Zeeuwse jongeren tussen 14 en 17 jaar, die vanwege ernstige gedrags-, aanpassings- en leerproblemen definitief dreigen vast te lopen (of reeds zijn vastgelopen) in hun schoolcarrière. Het daghulpprogramma wordt vormgegeven op twee van elkaar verschillende locaties (één in Middelburg en één in de Braakmanpolder bij Terneuzen). Vanuit een individueel begeleidingsplan richten het onderwijs en de hulpverlening zich op een intensieve persoonlijke begeleiding van de jongere, waarbij gebruik wordt gemaakt van het competentie- dan wel taakvaardigheidsmodel. 'Empowerment' is een sleutelbegrip in de begeleiding. Doel is terugkeer in het onderwijs dan wel uitstroom naar betaalde arbeid. Het aantal deelnemers aan Het Traject is 10 per locatie. Taken: - verzorgen van onderwijs aan deelnemers van het Traject, - zowel theoretisch als praktisch onderwijs aanbieden, - opzetten en uitvoeren van handelingsplannen in overleg met de collega's, - verzorgen van stagevoorbereiding en stagebegeleiding, - verzorgen van rapportage, - deelnemen aan besprekingen, - deelnemen aan scholing/training, - het leggen van contact met onderwijsinstellingen in de regio dan wel met voorzieningen op het terrein van de arbeidsvoorziening. Functie-eisen: - volledige bevoegdheid dan wel de bereidheid deze te gaan behalen, - ervaring in het onderwijs bij voorkeur in het (S). V.O., - goede communicatieve vaardigheden, - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, - bezit van een rijbewijs. Arbeidsvoorwaarden: - De aanstelling is bij de Stichting Samenwerkingsscholen voor SOVSO Zeeland, als leerkracht aan de Korczakschool, SOVSO ZMOK, - De CAO-PO en het Rechtspositiebesluit Onderwijspersoneel zijn van toepassing. - De functie wordt ingeschaald in schaal 10 BBRA, minimaal 4421,- 2032) en maxi maal 7009,- 3221) bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Informatie over deze functie is te verkrijgen bij de heren R. Janse, directeur Korczakschool en M. Burger, adjunct-directeur Korczakschool. Beiden zijn op school te bereiken onder telefoonnummer 0118-633332 of privé respectievelijk onder tel.nr. 0118-461147 en 0113-622588. Schriftelijke sollicitaties kunt u tot uiterlijk maandag 14 januari 2002 richten aan het Bestuur p/a Korczakstraat 1 4335 ER Middelburg. De Walcherse Bouw Unie, een breed georiënteerd bouw bedrijf op het gebied van woning- en utiliteitsbouw in de provincie Zeeland, zoekt in verband met een verschuiving binnen de organisatie een Wij verwachten: een afgeronde HTS-opleiding bouwkunde, ruime ervaring in het opstellen van begrotingen, ervaring in de werkvoorbereiding van projecten, een innovatieve en enthousiaste instelling. Aan de juiste persoon hebben wij te bieden: een diversiteit aan projecten in woning- en utiliteitsbouw, een zelfstandige positie binnen een collegiaal team, goede arbeidsvoorwaarden. Heeft u interesse in deze functie, stuur dan een sollicitatie brief voorzien van een curriculum vitae naar ons kantoor ter attentie van de heer B. te Winkel, Molenstraat 4, 4364 AA Grijpskerke. Verstegen Van der Hoek en Lengton is een accountantskantoor mee vestigingen te Middelburg en Dordrecht, waar ruim 70 personen werkzaam zijn. Op ons kantoor in Middelburg hebben wij, ter uitbreiding van ons huidige team van 10 medewerkers, dringend behoefte aan de volgende spontane medewerkers: assistent accountant (m/v) die fulltime zelfstandig de loon- of financiële administratie van onze cliënten verzorgt, aangiftes OB en LB verzorgt en het opstellen van jaarstukken voor bereidt. Ervaring met deze werkzaamheden is noodzakelijk. Vereiste opleiding: minimaal MBA; studerende voor SPD vormt een pre. administratief medewerker (m/v) voor minimaal 24 uur per week. Wij zoeken iemand met PDB of MEAO diploma, die ons kan assisteren bij het verwerken van de financiële administratie van onze cliënten. Voor die financiële administratie maken wij gebruik van Exact en King voor Dos en Windows. Hij/zij worde tevens onze steun en toe verlaat bij overige werkzaamheden, zoals het opstellen van jaarrekeningen. Verstegen Van der Hoek en Lengton Accountants en Belastingadviseurs Trefwoorden voor beide functies zijn: ervaring - zelfstandigheid - teamwerker. Affiniteit met het MKB strekt tot aanbeveling. Kennis van relevante automatiseringsprocessen achten wij vanzelfsprekend. Is door deze advertentie je interesse gewekt, schrijf dan vóór 18 januari aanstaande je brief met CV aan dé directie van Verstegen Van der Hoek en Lengton Lange Noordstraat 37, Postbus 215, 4330 AE Middelburg Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 32