A Leuk veelzijdig en werk? m Administratief medewerk(st)er Je bent toch oud en wijs genoeg om aan te geven wat je wil PZC O (1 M Rijkse Zwemer/^P Accountants (ERVAREN) ASSISTENT-ACCOUNTANT zaterdag 5 januari 2001 Verpleeghuis De Poort biedt als werk gever kaders waarbinnen medewerkers hun keuzes hebben. Daarbij hoort een modern en zeer flexibel arbeidsvoor waardenpakket, waarbij medewerkers als het ware zelf hun pakket kunnen samenstellen. En veranderen. Logisch eigenlijk, want dat mensen hetzelfde werk doen, wil nog niet zeggen dat ze op dezelfde manier beloond willen worden. De behoeftes liggen per fase in hef leven immers anders...Wilt u hard werken en goed verdienen, wilt u wat minder uren draaien om ook wat in de kinderen te kunnen investeren of wilt u af en toe even de wijde wereld in om het avontuur er in te houden, ook in het werk? Bij ons kiest u voor uzelf. U moet wel de instelling hebben om te pionieren in de zorg, om telkens weer nieuwe manieren te vinden om de oudere mensen binnen De Poort plezier in het leven te laten behouden. U weet wat uw drijfveren in het leven zijn en u bent oprecht geïnteresseerd in de zaken die ouderen bezighouden. Daarom spreekt het volgens ons voor zich dat u bij uzelf een warm hart voelt voor oudere mensen en dat u enthousiasme en respect goed kunt combineren. Bent u geïnteresseerd in een baan bij De Poort? Reageer dan op deze vacature van unithoofd. Zoekt u eigenlijk een andere functie, stuur dan een open sollicitatie. U kunt brieven met CV richten aan De Poort, P&O, Ter Poorteweg 15, 4371 RM Koudekerke. U kunt ook mailen naar depoort@svrz.nl. Wilt u eerst meer over De Poort weten? Kijk dan eens op www.svrz.nl of beter nog, maak even een afspraak om langs te komen dan laten we u zien waar we werken en wat er allemaal gebeurt. Ook als u nog vragen hebt, kunt u bellen naar 0118-55 42 22. DE POORT WAAR DE MENS IEMAND IS In Verpleeghuis De Poort in Koudekerke wonen 1 34 cliënten, voor namelijk ouderen die door psychogeriatrische problemen behoefte hebben aan verzorging en ondersteuning. Ook hebben we een afdeling voor mensen met het Syndroom van Korsakov. De Poort maakt samen met zeven andere zorginstellingen in Zeeland deel uit van de Stichting voor Regionale Zorgverlening (SVRZ). SVRZ ziet het als haar verant woordelijkheid daar waar mogelijk aan te sluiten op de (wijzigende) behoeften en wensen van de ouder wordende mens. We zoeken op dit moment een enthousiaste verpleegkundige met managementcapaciteiten voor de functie van unithoofd (32 uur per week). Als unithoofd binnen De Poort organiseert u de unit, participeert u in de bewonerszorg en werkt u uw visie op ouderenzorg zelfstandig en motiverend uit. In het kader van hel uitrijden van bedden zult u in het voorjaar van 2003 worden ingezet bij de Stichting Werk voor Ouderen in Vlissingen. Afhankelijk van leeftijd en ervaring bedraagt het salaris voor unithoofd maximaal 5.272,- (2.392 euro) bruto per maand, bi| een fulltime dienstverband van 36 uur per week. Solliciteren binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie. Meer informatie bij Peter Boeije of Hans de Koning. De sollicitatiege sprekken vinden plaats op 23 januari 2002, Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de procedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en niet gehonoreerd. Kwaliteit en service vormen bij Aazet de basis! Aazet Kozijnen Zeeland B. V. is gevestigd in Kapelle en richt zich met de verkoop en montage van kunststof kozijnen voornamelijk op de particuliere markt (zowel nieuwbouw als renovatie). Verder levert en monteert Aazet Kozijnen binnen- en buitenzonwering en beschikt zij over een ruime showroom en een eigen montageploeg. U kunt uw (mondelinge of schriftelijke) reactie richten aan: Aazet Kozijnen Zeeland B.V. Ooststraat 7 7a 4421 CZ KAPELLE Tel. 0113-330333. Aazet Kozijnen is op zoek naar DEALERS/wederverkopers voor verkoop van zonwering, sereens en rolluiken en kunststof kozijnen. Tevens zijn wij op zoek naar monteurs (vast dienstverband) en onderaannemers Wij denken hierbij aan projectinrichters, aannemers, klussenbedrijven, kleine zelf standigen of gewoon iemand die in de avonduren iets bij wil verdienen. Vraag naar ons unieke dealerconcept! Hiervoor kunt u contact opnemen met Dirk Minnaard, telefoonnummer (tijdens kantooruren) 0113 - 330333 of ('s avonds) 06-51881612. Ziekenhuis Walcheren ligt op een steenworp afstand van de Westerschelde. Net als de Schelde biedt ons ziekenhuis ruimte, uitzicht, soms storm en dan weer verstilde momenten. Waar we samen met passie voor mensen zorgen, willen wij elkaar ruimte bieden om de zorg te verbeteren en onszelf te ontwikkelen..De voorgenomen fusie met de Oosterschelde- ziekenhuizen in Goes, evenals de gezamenli|ke transmurale afdeling met Thuiszorg Walcheren, passen hier uitstekend in. Ben jij representatief, klantvriendelijk en kun je regulerend optreden bij eventuele calamiteiten? In verband met vervanging tijdens zwangerschaps- en bevallingsverlof zijn wij op zoek naar een parttime medewerker receptie!!! Als medewerker receptie verstrek je algemene informatie aan patiënten, bezoekers en medewerkers. Je verzorgt de communicatiestromen en de patiëntenregistratie en je oefent een beperkte bewakingsfunctie uit. Verder bedien je de telefooncentrale en de oproepinstallatie en ben je belast met het oproepen van dienstdoend personeel (specialisten, OK-team, röntgen, laboratorium etc.). Wie zoeken we? Wij zijn op zoek naar iemand met een havo- en typediploma die de opleiding tot receptionist heeft afgerond of bereid is deze opleiding te volgen. Je hebt kennis van moderne talen en ervaring in geautomatiseerde gegevens verwerking, je bent representatief, stressbestendig, weerbaar en dient te beschikken over een goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid en een klantgerichte attitude. Het gaat hier om een tijdelijke functie van gemiddeld 16 uur per week van 1 februari tot 1 september 2002. Je dient bereid te zijn om ook in de weekeinden en nachtdiensten te werken. Wat we bieden? Werken als medewerker receptie bij Ziekenhuis Walcheren staat voor een prettige werksfeer in een professionele omgeving. De functie is ingedeeld in FWG schaal 30 en kent een minimumsalaris van 1.336,- en een maximum salaris van 1.988,— bruto per maand op fulltime basis. Meer weten? Bel met mevrouw M.L. van Gent, teamleider receptie telefoon (0118) 42 50 00 of met mevrouw E.G.J. van Gessele, hoofd hotel telefoon (0118) 42 53 52. Reageren? Interesse in deze baan bij Ziekenhuis Walcheren? Stuur je sollicitatiebrief vóór 19 januari a.s. naar de heer G.M. Boot, personeelsadviseur, Ziekenhuis Walcheren, Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen. Of mail naar Secretariaat P&0@walcheren.ziekenhuis.nl Ziekenhuis «NlPlP Walcheren IN EEN PRACHTIGE OMGEVING AUTOBEDRIJF Wij zoeken een: Wij zijn Seat dealer, tevens Part-time of full-time reparaties en onderhoud, en een erkend schadeherstelbedrijf Het adres voor alle nieuwe en gebruikte auto's Tevreden klanten is onze doelstelling MelseVlissingen B.V. Industrieweg 31 Vlissingen Tel: (0118) 415220 www.melse.nl info@melse.nl Aanspreekpunt Jij wordt het eerste aanspreekpunt voor onze klanten, zowel telefonisch als aan de balie. Een klantvriendelijke instelling is daarbij noodzakelijk. Daarnaast voer je administratieve werkzaamheden uit. Je bent gemotiveerd en hebt een representatief voorkomen. Administratieve ervaring is een pré. Salaris Het salaris en de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn goed. Sollicitatie Geïnteresseerden kunnen binnen 10 dagen een sollicitatiebrief met cv sturen aan: Autobedrijf Melse, t.a.v. dhr. J.J. Melse Industrieweg 31,4382 NA Vlissingen Accountants-en Adviesgroep Rijkse Torenstraat 15 4353 AA Serooskerke (W) Postbus 6 4353 ZG Serooskerke Telefoon 0118-592610 Fax 0118-591325 E-mail f.zwemer@aar.nl Ons kantoor maakt deel uit van Accountants-en Adviesgroep Rijkse. Accountants- en Adviesgroep Rijkse is een jonge en dynamische organisatie. De organisatie bestaat uit zo'n 70 enthousiaste medewerkers verdeeld over 3 vestigingen (Middelburg, Goes en Serooskerke). Onze activiteiten liggen op het financiële vlak. Naast het verlenen van accountancywerkzaam- heden verstrekken wij adviezen op fiscaal, bedrijfseconomisch en automatiseringsgebied. De dienstverlening richt zich met name op middelgrote en kleine ondernemingen werkzaam in velerlei branches, vrije beroepen, alsmede verenigingen en stichtingen. Er is sprake van een informele bedrijfscultuur, waarbij flexibiliteit, korte communicatielijnen en een actieve en persoonlijke cliëntgerichte benadering voorop staan. Als gevolg van de sterke groei van onze organisatie in de afgelopen periode zijn wij op korte termijn op zoek naar een De functie omvat met name het samenstellen en rapporteren van jaarrekeningen, het verzorgen van fiscale aangiften en het voorbereiden van adviezen op het gebied van uitbreiding, overname, financiering, herstructurering etc. t.b.v. onze cliënten. Wat vragen wij: Een enthousiaste medewerker, die: Een duidelijke affiniteit met cliënten in de MKB-sector heeft: Reeds enige jaren in de accountancy werkzaam is (verdient de voorkeur); Een opleiding: MBA/SPD of daaraan gelijkwaardig, afgerond heeft of daarvoor nog studerend is; In teamverband kan functioneren; Over goede contactuele eigenschappen beschikt; Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid bezit; Kennis en ervaring met automatisering heeft; Zelfstandig kan werken. Wat bieden wij: Naast uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een goede studie(kosten)regeling, bieden wij ruime kansen voor verdere doorgroei binnen onze organisatie, alsmede een prettige werksfeer. Wilt u meer weten over de functie dan kunt u contact opnemen met de heer F. Zwemer AA, hij zal u graag meer vertellen. Heeft u interesse in deze functie met veel afwisseling, verantwoordelijkheid en zelfstandigheid dan wordt u verzocht uw schrif telijke sollicitatie voorzien van een c.v. binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan ons boven staande adres. Ziekenhuis Walcheren ligt op een steenworp afstand van de Westerschelde. Net als de Schelde biedt ons ziekenhuis ruimte, uitzicht, soms storm en dan weer verstilde momenten. Waar we samen met passie voor mensen zorgen, willen wij elkaar ruimte bieden om de zorg te verbeteren en onszelf te ontwikkelen. De voorgenomen fusie met de Oosterschelde- ziekenhuizen in Goes, evenals de gezamenlijke transmurale afdeling met Thuiszorg Walcheren, passen hier uitstekend in. Als je het diploma dokterassistent op zak hebt en bovendien beschikt over goede administratieve vaar digheden hebben wij een leuke afwisselende baan voor jou!!! Voor de polikliniek Longziekten zoeken we één en voor de polikliniek KNO (keel-, neus- en oorgeneeskunde) zoeken we twee 'doktersassistenten die adequate zorg kunnen verlenen en coördineren voor onze patiënten en bovendien in staat zijn de daaruit voortvloeiende administratie op een adequate manier af te handelen. Wie zoeken we: Wij zijn op zoek naar gediplomeerde doktersassistenten met ervaring in geautomatiseerde gegevensverwerking, bij voorkeur met kennis van de programma's Word en Excel. Je bent representatief en stressbestendig en dient te beschikken over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en een klantgerichte attitude. Voor de polikliniek Longziekten gaat het om een functie van 24 uur per week voor onbepaalde tijd. Voor de polikliniek KNO gaat het om functies van 20-36 uur per week, beiden voor onbepaalde tijd. Wat we bieden: Werken bij Ziekenhuis Walcheren staat voor een prettige werksfeer in een professionele omgeving. De functies zijn ingedeeld in FWG schaal 35 en kennén een maximumsalaris van 2.039,- bruto per maand. Reageren? Interesse in deze banen bij Ziekenhuis Walcheren? Stuur jouw sollicitatiebrief vóór 19 januari a.s. naar de heer I. Visser, personeelsadviseur, Ziekenhuis Walcheren, Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen. Meer weten? Voor de functie op de polikliniek Longziekten bel met de heer G.L.C. van Loon, unithoofd poliklinieken, tel. (0118) 42 52 81 en voor de functies op de polikliniek KNO, bel met mevrouw J.P.A. Asscheman, unithoofd poli klinieken, tel. (0118) 42 52 70. Ziekenhuis Walcheren MOOI WERK IN EEN PRACHTIGE OMGEVING

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 24