\V A Administratief medewerker m/v PZC Assurantie-adviseurs voor de binnen- en buitendienst (m/v) TjNjyEföf van riesen goes bv prefab f| BAKKER B V Allround constructiebankwerkers m/v Gevraagd: Banketbakkers gjflSto MONTEURS (3x) HTS'er Werktuigbouwkunde Autotechniek zaterdag 5 januari 2001 bij Univé Het Zuiden l.v.m. de uittreding van Univé Zeeland uit de Univé-organisatie gaat Univé Het Zuiden de belangen behartigen van de Univé verzekerden in Zeeland. Hiertoe is op 1 januari 2002 in Middelburg een nieuwe vestiging geopend. Bij deze vestiging is op korte termijn plaats voor een assurantie-adviseur binnendienst (m/v) en een assurantie-adviseur buitendienst (m/v) voor de provincie Zeeland. Functie assurantie-adviseur binnendienst Als assurantie-adviseur binnendienst heeft u een veelzijdige functie binnen het verzekeringsbedrijf. U bent verantwoordelijk voor de advisering van (potentiële) verzekerden die een bezoek brengen aan ons kantoor. Daarnaast onderhoudt u telefonisch contact met klanten, waarbij u hun vragen behandelt en verzekeringsbehoeften signaleert. U werkt nauw samen met een buitendienst-adviseur en verricht u ondersteunende taken (zoals agendabeheer, offerte- en polisopmaak). Profiel U heeft een opleiding op MBO-niveau (bijvoorbeeld MEAO Bank- en verzekeringswezen) en in het bezit van het Assurantie-B diploma. Relevante werkervaring is een waardevolle pre. Ervaring met Windows en Word is in uw voordeel. Minstens zo belangrijk zijn eigenschappen als vriendelijkheid, verkoopgerichtheid en accuratesse. U kunt uitstekend zelfstandig werken. In uw werk heelt u een flexibele instelling. Het werken in en met een klein team met een collegiale sfeer spreekt u aan. waardoor uw collega's kunnen rekenen op uw inzet en ondersteuning. Functie assurantie-adviseur buitendienst Als assurantie-adviseur van Univé "Het Zuiden" heeft u een veelzijdige functie met een grote mate van verantwoordelijkheid. U bent actief in het rayon Zeeland ten behoeve van bestaande en nieuwe verzekerden. Hiertoe pleegt u aquisitie en relatiebeheer, waarbij u totaalrelalies nastreeft. Dit betreft zowel particuliere als zakelijke relaties. U adviseert t.a.v. een breed pakket van verzekeringsproducten. U wordt hierbij ondersteund door uw collega uit de binnendienst. Profiel U bent commercieel ingesteld met een opleiding op MBO-HBO niveau en in het bezit van het Assurantie B-diploma en evt. aanvullende vakgericht opleidingen. Daarnaast zijn uiteraard initiatief, overtuigingskracht en goede contactuele eigenschappen onontbeerlijk om goed te functioneren in deze functie. Een paar jaar ervaring als adviseur in de branche is een pre. U woont in hel rayon Zeeland of bent bereid om daarheen te verhuizen. Aanbod Wij bieden afwisselende en zelfstandige banen in een prettige informele werksfeer, waarbij er ruimte is om uzelf te ontplooien. Bij Univé Het Zuiden bent u verzekerd van een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een studiekostenregeling, een spaarloonregcling en een premicvrij pensioen. Voor de adviseur buitendienst is een een autokostenvergoeding of een lease auto beschikbaar. Geïnteresseerd? Spreekt één van deze functies u aan en kunt u zichzelf vinden in het functie profiel, stuur dan binnen 10 dagen uw sollicitatiebrief met curriculum vitae naar: OVM Univé "Hel Zuiden" B.A. t.a.v. de heerD.G.J. Burger, Meanderlaan 2,4691 LJ Tholen. OVM Univé "Hel Zuiden" B.A. is een zelfstandige, regionaal georiënteerde Onderlinge verzekeringsmaatschappij. Ontstaan uit de fusie tussen Univé Hellevoetsluis en Univé West-Brabant en is met ingang van I januari 2002 uitgebreid met de werkgebieden in de provincie Zeeland en de regio Breda. Als zelfstandig brandverzekeraar en als tussenpersoon bieden wij onze verzekerden een totaal pakket van verzekeringen, pensioenen, hypotheken en financiële dienstverlening aan. Bij Univé "Het Zuiden" werken momenteel 16 mensen. Op korte termijn zal door de diverse uitbreidingen het aantal medewerkers sterk toenemen. Univé "Het Zuiden is aangesloten bij Univé Verzekeringen, een landelijke verzekeringsmaatschappij met in totaal circa anderhalf miljoen verzekerden. Zie ook: wsvw.Unive.nl Voor eventuele informatie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de lieer Burger, telefoon 0165-309105. VERZEKERINGEN .1 J _J Daar plukt li de vruchten van! Belangrijker nog dan diploma's vinden wij dat je gemotiveerd bent en tekeningen kunt lezen. De mogelijkheid bestaat om je binnen van Riesen verder op te leiden. Wij bieden je een afwisselende baan in teamverband in een prettige werksfeer. Je kunt rekenen op goede arbeidsvoorwaarden. Wil je meer informatie of direct reageren? Schrijf naar of bel met Ron Doene. Tel. D113 - 24 22 21 of mobiel 06 53 35 12 Q5. Van Riesen Goes bv Prefab, Postbus 360, 4460 AT Goes. MACHINEFABRIEK EN REPARATIEBEDRIJF Is een metaalverwerkend bedrijf, gespecialiseerd in r.v.s. installaties en machinebouw in het bij zonder voor de schelpdiervisserij. Wij maken voornamelijk spoelsystemen en verwerkingslijnen voor mosselbedrijven, zowel nationaal als internationaal. l.v.m. uitbreiding hebben wij op korte termijn plaats voor: fulltime De personen die wij zoeken voldoen aan de volgende eisen: LTS-niveau (liefst met aanvullende lascertificaten) Ervaring met r.v.s.-bewerking is een pre De werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit: Lassen en construeren van nieuwe r.v.s.-machines Aanpassen, onderhoud en reparatie van bestaande installaties Werkzaamheden in het buitenland kunnen ook tot het takenpakket horen. Wij bieden: Goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden Prettige werksfeer in een jong en flexibel team met volop opleidingsmogelijkheden Schriftelijke sollicitatie met c.v. voor 19 januari 2002 richten aan: Machinefabriek W. Bakker B.V., t.a.v. dhr. A. J. Houtekamer, postbus 4, 4400 AA Yerseke. voor gebak Bedrij'fsprofiel: Banketbakkerij Smaal is een snelgroeiende industriële banketbakkerij. Wij leveren dagelijks dagvers banket in geheel Nederland. Vanwege de snelle groei zijn wij op zoek naar 2 ervaren banketbakkers. Functieomschrijving: Het maken en afwerken van dagvers gebak in teamver band en ploegendienst. Het leidinggeven aan een ploeg. Functie-eisen: Opleiding: diploma banket Leeftijd: n.v.t. Ervaring: gewenst. Werken en omgaan met de Haccp normen. Kwaliteitsbewust en klantgericht werken. Gelieve te reageren voor 19/01/2002. Contactpersoon: M. Luitwieler. Per telefoon: 0164-235700. Per brief: Wisma BV, Poortweg 3, 4613 BW Bergen op Zoom. Per email: wismabv zonnet.nl Worldwide Hospitality Golden Tulip Westduin Koudekerke/Vlissingen Golden Tulip Westduin Koudekerke/Vlissingen, een eerste klas vergader-, zaken- en congreshotel op 50 me ter van zee en strand met 90 kamers, 8 vergaderzalen, restaurant, coffeeshop, terras en hotelbar renoveerde re centelijk alle kamers en is hiermee in feite, hoewel 17 jaar "oud", het nieuwste hotel van Zeeland. Bovendien loopt de procedure voor een uitbreiding met 23 kamers en suites, alsmede 700 m2 zaalruimte voorspoedig. Wij hebben in ons RECEPTIETEAM dan ook een vacature voor 4 a 5 dagen per week. Als jij: houdt van een nieuwe uildaging waarbij al je capaciteiten uit de verf kunnen komen; een toegesneden opleiding hebt; een flexibele en op de praktijk gerichte M/V bent; een leeftijd hebt lot ca. 25 jaar; ervaring in hotel recepties hebt; bovendien de voordelen inziet van het werken in een "ketenhotel", dan zou je eraan kunnen denken als een speer bij ons te solliciteren naar deze functie. Doe dat dan nu per uitgebreide brief, gericht aan de directie van; Golden Tulip Westduin Koudekerke/Vlissingen. Weslduin 1, 4371 PE Koudekerke. Tel. 0118-552510, E-mail: westduin@zcelandnet.nl Internet: www.wcstduin.nl Kwaliteit en service vormen bij Aazet de basis! Aazet Kozijnen Zeeland B. V. is gevestigd in Kapelle en richt zich met de verkoop en montage van kunststof kozijnen voornamelijk op de particuliere markt (zowel nieuwbouw als renovatie). Verder levert en monteert Aazet Kozijnen binnen- en buitenzonwering en beschikt zij over een ruime showroom en een eigen montageploeg. U kunt uw sollicitatie richten aan: Aazet Kozijnen Zeeland B.V. Ooststraat 7 7a 4421 CZ KAPELLE Aazet Kozijnen is Z.S.M. op zoek naar vakkundige en zelfstandige voor de montage van kunststof kozijnen en zonwering. Bij voorkeur met ervaring. Mensen die hiervoor willen worden opge leid kunnen ook reageren. Geboden wordt een zelfstandige baan met verantwoordelijkheid, goede verdiensten volgens bouw cao. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met André de Jong, telefoonnummer (tijdens kantooruren) 0113 - 3c of ('s avonds) 06 - 51881612. is een zelfstandige onderneming die is gespecialiseerd in het bouwen en leveren van vrachtwagencarrosserieën in diverse uitvoeringen, wisselsystemen, laad- en lossystemen, opleggers en aanhangwagens. Voor het bedrijfsbureau zijn wij op zoek naar een Jonge energieke Functieomschrijving: - vervaardigen van productietekeningen en AutoCad LT2002 - opstellen van offerte-tekeningen t.b.v. afd. verkoop - contact met productie Functie-eisen: - afgeronde HBO-opleiding Werktuigbouwkunde Autotechniek - ervaring met AutoCad - ervaring met PC-gebruik (Windows Office) - leeftijd ca. 25 jaar - interesse voor het autovak Voor bovenstaande vacature bieden wij u een afwisselende baan met goede salariëring. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Hertoghs Carrosserieën B.V. Gewenten 49 4704 RE Roosendaal Telefoon 0165-551440 Fax 0165-554487 internetsite www.hertoahs.nl Geef kinderen een jeugd. Geef ze een toekomst met 10.- per maand. Giro 809. Save the Pw) Save the Children Children Den Haag. Bel 070 - 338 44 48 of ea naar www.savethechildren.nl waar zorg centraal staat. bereid zijn constante kwaliteit te leveren. Kennis, kunde en loyaliteit zijn hierbijjtëmngrijke aspecten. Aspecten die Arcus zorgcentra tot een sterke en toekomstgerichte organisatie maken. Een organisatie zorgcentra voor gemiddeld 22 uur per week, in een aanstelling voor onbepaalde tijd. Wat houdt de functie in? Je verricht boekhoudkundige taken zoals coderen, inboeken en controleren van kas-, bank- en giro-afschriften en de inkoopfacturen. Je voert alle voorkomende werkzaamheden uit met betrekking tot de crediteurenadministratie. Tevens verricht je diverse voorkomende financiële administratieve werkzaamheden. Daarnaast ben je belast met diverse werkzaamheden ten aanzien van de kas. Wat verwachten wij? Van de juiste kandidaat verwachten wij datje beschikt overeen MEAO-diploma richting bedrijfs administratie dan wei het MBA-diploma. Je hebt kennis en ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking. Daarnaast heb je ongeveer 2 jaar werkervaring op boekhoudkundig gebied. Je werkt zelfstandig, nauwkeurig en ordelijk en beschikt over goede contactuele eigenschappen en sociale vaardigheden. Wat bieden wij? Een leuke baan binnen een gemotiveerd team in een dynamische werkomgeving. De functie is ingedeeld in functiegroep FWG 30 en het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, minimaal 1.325,00 en maximaal 1.973,00 bruto fulltime per maand. De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Arcus Zorgcentra bemiddelt bij kinderopvang. Voor meer informatie over deze functie kun je terecht bij Cora Jonker, administratief medewerker, telefoon 011143 99 00. Belangstelling? Richt dan je schriftelijke sollicitatie vóór 19 januari 2002 aan: Arcus zorgcentra, afdeling P0&0, Postbus 215, 4300 AE Zierikzee o.v.v. de functie. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op 28 en 29 januari 2002. Locaties Arcus zorgcentra Duinoord Burgh-Haamstede Poortershof Brouwershaven Borrendamme Zierikzee Cornelia Zierikzee In 't Opper Bruinisse De afdeling Administratie en Logistiek werkt centraal vanuit locatie verpleeghuis Cornelia te Zierikzee en bestaat naast het hoofd administratie en logistiek uit vijf administratief medewerkers en vier logistiek medewerkers. In verband met het vertrek van één van onze collega's zoeken wij op korte termijn een: Bij ons prefab bedrijf komt het voorbewerkte hout binnen. Jij en je collega's zorgen er aan de hand van werktekeningen voor, dat dit hout samengesteld wordt tot kwalitatieve producten die door de opdracht gever op de bouwplaats kunnen worden gemonteerd. Van Riesen Goes BV is een onderdeel van PontMeyer met vestigingen door heel Nederland. Bij van Riesen Prefab worden allerlei kant en klare onderdelen voor de bouw zoals bergingen, gevelelementen en daken gemaakt. In verband met de sterke groei zoeken wij enthou siaste en gemotiveerde collega's m/v.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 20