Vier volaend iaar de Kerst met ons! Wérk/ T?nce securicor PERSONEEL MAATVOERDER PZC Dienst Brandweer en Rampenbestrijding Centralist Unitmanagers Maatschappelijk werker (m/v) II V uitzendbureau S PAARS SELECT Accountmanager Van Kraalkamp Beheer B.V. 50+ Buitendienstmedewerker(s) m/v Van Kraalkamp Beheer B.V. zaterdag 22 december 2001 De Kijvelanden is een jonge organisatie in ontwikkeling. Om de geplande ontwikkelingen en uitbreidingen op een goede manier te kunnen realiseren zijn we op zoek naar nieuwe collega's. Kernbegrippen voor de organisatie zijn: Werken volgens biologische en sociaal psychiatrische behandelmodellen Zorg gecentreerde bedrijfsvoering Kwaliteit als uitgangspunt voor het doen en laten Aandacht voor de individuele medewerker Ruime mogelijkheden voor opleidingen Arbeidstevredenheid als periodiek meetinstrument Nadrukkelijk stimuleren van initiatieven Voortdurend investeren in het personeel Waar wil De Kijvelanden naar toe? Verder uitbouwen forensisch psychiatrisch netwerk Flexibilisering arbeidsvoorwaarden Professionalisering van het vak verpleegkunde/ sociotherapie Uitbouw carrièremogelijkheden Samenwerking met de Erasmus Universiteit verder uitbouwen We zijn op zoek naar mensen die: Er van houden om mee te werken aan veranderingen 1 Er van houden om initiatieven te nemen Niet bang zijn om aan zichzelf te werken Wat hebben we te bieden: De Kijvelanden instelling voor forensische psychiatrie Wil je de kerst volgend jaar bij ons vieren? Neem contact op met Carl de Wert of Nanny Vlemmix. Telefoon: 010-5031212 Vacatures voor sociotherapeuten in FWG 45 max. 5.502,- Vacatures voor verpleegkundigen in FWG 50 max. 6.084,- Ruime opleidings- en scholingsmogelijkheden Supervisie ^intervisie en deskundigheidsbevordering in eigen huis Mogelijkheden om parttime te werken (ook dagdelen, op termijn bespreekbaar) Kinderopvang (crèche en buitenschoolse opvang) Prettige werksfeer Verhuiskostenregeling voor medewerkers van buiten de regio Verdere arbeidsvoorwaarden conform CAO GGZ Meer info: www.kijvelanden.com Solliciteren? De Kijvelanden, Postbus 900, 3160 AC Rhoon gemeente Eindhoven Eindhoven, de grootste stad van Zuid-Nederland, mag zich rekenen tot Europa's belangrijkste centra van technologie en industrie Internationaal georiënteerd als zij is, biedt de gemeente een hoog voorzieningenniveau en een grote diversiteit aan activiteiten op het gebied van onder andere onderwijs, cultuur, sport en gezondheidszorg Meer dan een half miljoen mensen uit de directe omgeving zijn op Eindhoven aangewezen als het gaai, om stedelijke diensten. Samen met de ruim 200.000 inwoners maken zij van de stad het economische hart van de regio. Het scheppen van een klimaat waarin al deze mensen goed kunnen wonen, werken en/of 's het doel waar het beleid n de gemeente zich op richt. De veiligheid in de stad Eindhoven is het dagelijks werk van ruim 200 medewerkers van de dienst Brandweer en Rampenbestrijding. Brandweer Eindhoven heeft daarnaast ook taken in de regio Zuidoost Noord-Brabant. Op de eerste plaats werken we eraan om brand en andere incidenten te voorkomen door risico's in de samenleving te beperken. Daarnaast zijn er de voorbereidende activiteiten voor als er toch een incident gebeurt. Dan staan we paraat om snel hulp te verlenen in nauwe samenwerking met ambulancedienst en politie. De dienst Brandweer en Rampenbestrijding van de gemeente Eindhoven bestaat uit vijf sectoren: District Noord en Zuid, Risicobeheersing Training, Facilitair Bedrijf, Directie-ondersteuning en de Regionale Alarmcentrale. Op dit moment bestaat er binnen de sector Regionale Alarmcentrale een vacature voor de functie van: m/v (36 uur) De Regionale Alarmcentrale werkt in een volcontinu-rooster en verwerkt jaarlijks circa 5.000 incidentmeldingen in het kader van de brand- en rampenbestrijding. Zij verleent een coördinerende en ondersteunende taak voorde brandweerkorpsen van 22 regiogemeenten. In de regio ligt een druk bereden wegennet en er wonen circa 700.000 inwoners. Het team van de Regionale Alarmcentrale bestaat uit 15,6 fte die zijn onderverdeeld in 14,1 fte centralist, 0,5 fte databeheer en 1 fte teamleider (totaal 16 personen). De alarmcentrale van de brandweer is een gecoloceerde alarmcentrale. In de meldkamer is ook de Centrale Post Ambulancevervoer (CPA) gehuisvest. Dit team bestaat uit 18 personen. In 2002 zullen de meldkamers van de brandweer, ambulancevervoer en politie als gecoloceerde eenheden worden geïntegreerd. Functie-inhoud Het ontvangen en verwerken van incidentmeldingen uit de regio conform vastgelegde procedures, dit met behulp van geautomatiseerde systemen; A het coördineren van de communicatie tussen alle betrokkenen bij een bestrijdingsactie conform vaste procedures en opdrachten van de operationeel leidinggevende; A het operationaliseren van alle relevante informatie ten behoeve van de ondersteunende taken aan de diverse afdelingen binnen de regionale brandweer; A het uitvoeren van ondersteunende en eerstelijns onderhouds werkzaamheden die een directe relatie hebben met de alarm centrale. Functie-eisen A MBO werk- en denkniveau; A certificaat basismodule centralist of bereid zijn deze te halen; A rijbewijs BC of bereid te zijn het rijbewijs C te halen; A goede kennis van de brandweerorganisatie; A communicatief vaardig, zelfstandig meteen flexibele en klant gerichte instelling; A aantoonbare ervaring in het werken met geautomatiseerde systemen en kennis van Windows 98, Word en Excel. Salaris Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring bedraagt het salaris minimaal 2.907,- 1.319,-) in de aanloopschaal en maximaal 4.710,- 2.137,-) bruto per maand in de functionele schaal (norm 1 mei 2001, volgens de CAR) bij een 36-urige werkweek. Voor het werken in een volcontinu-rooster ontvangt u een onregelmatigheidstoeslag van 24,55%. De gemeente Eindhoven heeft een regeling die - onder bepaalde voorwaarden - voorziet in een bijdrage in de kosten van kinderopvang. Als één uan de grootste werkgevers in de regio kent de gemeente een veelheid aan functies en uitstekende mogelijkheden tot zelfontplooiing. Werken bij de gemeente Eindhoven betekent deel uitmaken van een klantgerichte organisatie, die midden in de sdmenleving staat Selectieprocedure Medewerk(st)ers van de afdeling zullen bij de selectieprocedure worden betrokken. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure. De gemeente Eindhoven streeft naar een evenredige afspiegeling van de plaatselijke bevolking in de samenstelling van het ambtenaren apparaat. Met name vrouwen, leden van etnische of culturele minderheden en gehandicapten, die voldoen aan de gestelde functie-eisen, worden verzocht te solliciteren. Reacties Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de teamleider Regionale Alarmcentrale, de heer C.W. Bos, tel. (040) 260 86 06. U kunt uw schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen na het verschijnen van deze oproep richten aan de afdeling Personeel Organisatie van de dienst Brandweer Eindhoven en Rampenbestrijding, t.a.v. de heer R.A.L. Vos, Postbus 252,5600 AG Eindhoven of middels e-mail leonvanderpalen@brandweereindhoven.nl Binnen 4 weken na sluiting van de inzendtermijn kunnen sollicitanten nader bericht verwachten. Acquisitie naar aanleiding van deze oproep wordt niet op prijs gesteld. Securicor, voorheen Randon Beveiliging, is één van de grootste beveiligingsorganisaties in Nederland. De kwaliteit van Securicor-medewerkers en hun klantgericht denken en doen, zijn de belangrijkste succesfactoren. Het hoofdkantoor en de centrale meldkamer van Securicor zijn gevestigd in Amsterdam Zuid-Oost. Het landelijke vestigingsnet van Securicor is verdeeld in 11 districten. Deze districten zijn weer opgesplitst in kleinere units die worden aangestuurd door Unitmanagers. In verband met de uitbreiding van onze dienstverlening zoeken we unitmanagers voor de regio's West-Brabant en Zeeland. Securicor zoekt: die klanten kunnen binden en medewerkers kunnen coachen Wat houdt de functie in? Als unitmanager maak je voor jouw unit een activiteitenplan en ben je verantwoordelijk voor de uitvoering daarvan. Je werft en selecteert de beveiligingsmedewerkers, bewaakt hun begeleiding en opleiding en verzorgt de planning. Verder stuur je de groepsleiders aan, coördineer je de dagelijkse werkzaamheden en neem je zelfstandig de nodige beslissingen om continuïteit te waarborgen. Daarbij verlies je de kwaliteit van de dienstverlening en interne zorg nooit uit het oog, want Securicor werkt volgens ISO 9001 kwaliteitsnormen. En dat is nog steeds niet alles wat wij vragen. Je beschikt over voldoende commercieel talent om de relatie met bestaande klanten te onderhouden, verder uit te bouwen en om nieuwe opdrachtgevers te werven. Wat verwachten wij van jou? De unitmanager van Securicor denkt en werkt op HBO- of academisch niveau. Evenveel waarde hechten wij aan kwaliteiten waarvoor geen diploma's bestaan: dienstverlenende instelling, gedrevenheid, durf, zorgvuldigheid, commercieel inzicht en vermogen om overzicht te houden in alle hectiek. Omdat het hier niet gaat om een 9-5 baan, kan werken op ongewone tijden bij de functie horen. Bezit van rijbewijs is een must; een aantal jaren (vergelijkbare) werkervaring is een pré. Wat mag je van ons verwachten? Een interessante functie met groeimogelijkheden en met ruimte om talenten verder te ontwikkelen. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Hoe is de sollicitatieprocedure? Spreekt het bovenstaande je aan en zijn er voldoende aanknopingspunten, stuur dan jouw sollicitatiebrief voorzien van curriculum vitae naar Securicor bv, t.a.v. de heer E. Reijnders, Van de Spiegelstraat 2, 4461 LL Goes. Of bel: (0113)25 4890. Daarnaast is het mogelijk om per e-mail te reageren: barbara.meijers@securicor.nl Sollicitanten die reeds eerder hebben gesolliciteerd en die in de portefeuille zijn opgenomen hoeven niet te reageren. www.Securicor.nl acquisitie wordt niet op prijs gesteld De Nederlandse Bouw Unie te Etten-Leur is een dyna mische ISO 9001 gecertificeerde bouwondernemer die zich voornamelijk richt op de woning- en utiliteitsbouw in Brabant en Zuid-Holland. Voor de uitvoering van onze projecten zijn wij op zoek naar een: Een collega die als maatvoerder de hoofdmaatvoering van al onze werken verzorgt Hij werkt hierbij nauw samen met ons gehele uitvoeringsteam en houdt met onze uitvoerders contact omtrent de voortgang van de werkzaamheden. gezond verstand praktische kennis en inzicht teamgeest ervaring met het maatvoeren van (woning-) bouwprojecten voldoende theoretisch niveau van het maatvoeren en het gebruik van apparatuur KZJEIEïïlI^H dynamische, ongedwongen werkomgeving uitrusting van benodigde voorzieningen goede salariëring goede secundaire arbeids voorwaarden auto en telefoon van de zaak mogelijkheden voor verdere ontwikkeling. Voor eventuele vragen kunt u telefonisch contact opnemen met de heer Vermeulen Telefoon: (076) 502 28 88, telefoon privé: (076) 561 13 96. Kandidaten kunnen hun handgeschreven sollicitatie richten aan: Nederlandse Bouw Unie b.v. Postbus 110, 4870 AC ETTEN-LEUR MAATSCHAPPELIJK W De sector Maatschappelijk Werk van Thuiszorg Walcheren bestaat uit het Algemeen Maatschappelijk Werk, Bureau Sociaal Raadslieden, Meldpunt Schuldhulpverlening, entreefunctie Bureau Jeugdzorg Zeeland en Schoolmaatschappelijk Werk. Er wordt gewerkt vanuit twee kantoren, te weten Middelburg en Voor het team schoolmaatschappelijk werk zoeken wij een nieuwe collega voor de functie van maximaal 26 uur per week Bent u geïnteresseerd in kinderen en jongeren? Werkt u graag in een multidisciplinair team? Houdt u er niet van om altijd op dezelfde werkplek te zitten? Aanstelling voorlopig gedurende het project van schoolmaat schappelijk werk op lagere scholen, voor ongeveer drie jaar. U wordt in eerste instantie gedetacheerd bij basisscholen op Walcheren. Daar geeft u hulpverlening aan jongeren binnen de afgesproken kaders. Samen met collega's zorgt u voor de bezetting op diverse scholen. U werkt op flexibele tijden, onder andere afhankelijk van de wensen van een school. WVIissingen. ij vragen van u een afgeronde opleiding HBO-maatschap- pelijk werk en ervaring in het werkveld. Bij voorkeur heeft u ervaring in met het werken met kinderen en jongeren. Een gevolgde opleiding op het gebied van ontwikkelingspsycho logie of pathologie is een pré. U bezit een duidelijke visie omtrent het vakgebied, een zakelijke schrijfstijl en een klant gerichte houding. Gebruik van de computer is u niet vreemd. Wij bieden u een afwisselende baan in een organisatie die sterk in ontwikkeling is met arbeidsvoorwaarden op basis van de CAO Welzijnswerk. IVIeer informatie over de functie? Neem dan contact op met mevrouw I. van Loon, hoofd maatschappelijk werk, tel. 0118-684000. Uw sollicitatiebrief kunt u vóór 5 januari 2002 richten aan de heer L.Q. Phernambucq, voorzitter Raad van Bestuur, postbus 323, 4330 AH Middelburg. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Thuiszorg Walcheren Breestraat 15 postbus 323 4330 AH Middelburg telefoon (0118) 684000 www.thuiszorgwalcheren.nl Administratief medewerkster ■1 Voor een relatie in Vlissingen-Oosl zijn wij op zoek naar een administratief medewerkster. Heb je minstens een administratieve MBO-opleiding en heb je zin om tijdelijk aan de slag te gaan? Kom dan even langs met je cv op onze vestiging. Productiemedewerkers wmm Wij zijn nog op zoek naar productiemedewerkers voor verschillende opdrachtgevers in Vlissingen-Oost. Je hebt verschillende taken die als ondersteuning dienen voor het productieproces. Bereidheid tot hel werken in ploegen diensten is een pre. Wil jij een afwisselende baan in de pro ductie en ben jij in het bezit van V.CA-l? Neem dan contact met ons op. Secretariaatmedewerker/ster issi Heb je MBO-niveau met secretariële achtergrond, ruime werkervaring en lijkt het je wat om voor langere tijd aan de slag te kunnen bij een bouwbedrijf in Middelburg op de secretariaatsafdeling? Kom dan met je cv langs op onze vestiging in Middelburg. Veiligheidscertificaat l^g Wist je dat het tegenwoordig op de technische be drijven verplichte veiligheidscertificaat: het VCA-certifi- caat snel via Tènce! te behalen is? Werk jij of zoek je werk in de techniek en heb je dit diploma nog niet, kom dan voor vrijblijvende informatie langs op onze vestiging. Administratief medewerker/ster SBB Voor een relatie in Vlissingen zijn wij op zoek naar een administratieve kracht, heb jij MBO-denkniveau, ken nis van Word en Excel, beheers je Engels en Duits in woord en geschrift en heb je zin om fulltime aan de slag te gaan? Kom dan met je cv langs op onze vestiging. www.tence.nl Middelburg tence. nl Lange Geere 12, 4331 LX Middelburg Telefoon 0118-629658 120.000 Spaar Select Spaar Select is het grootste onafhankelijke adviesbureau in Nederland gespecialiseerd in Persoonlijke Financiële Planning. Accountmanager De Accountmanager van Spaar Select is de financieel adviseur die in de avonduren klanten adviseert op het gebied van beleggingen, hypotheken en pensioenen op basis van aangeleverde afspraken. 123T0P 123T0P staat voor het unieke persoonlijk ontwikkelings programma van Spaar Select. Centraal hierin staan opleiding, begeleiding en doorgroei. De functie van Accountmanager is de eerste stap in 123T0P. Profiel Q De toppers die wij zoeken zijn ambitieus, gaan altijd voor goud, hebben een opleiding op mbo- of hbo-niveau, zijn tussen de 22 en 35 jaar, vinden het geen probleem, om in de avonduren te werken en zijn bereid te leren. Je krijgt er ervaring, opleiding, carrièremogelijkheden, een auto van de zaak en een uitstekend salaris 120.000 voor terug. Reageren B Voor meer informatie kun je op dinsdag tussen 13.00 en 15.00 uur bellen met onze Recruiter, Patricia Wisch (0118-67.40.00). Je kunt ook direct je motivatie en cv sturen naar patricia.wisch@spaarselect.nl of Rouaansekaai 23, 4331 HA MIDDELBURG. Wij reageren binnen drie werkdagen. www.spaarselect.nl tevens handelend onder de naam MB-ALL, is een klein en sterk groeiend bedrijf dat gespecialiseerde werkzaamheden uitvoert ter ondersteuning van verschil- lende handhavingstaken van de (gemeentelijke) overheid I Voor uitbreiding van onze werkzaamheden in de regio zijn wij op zoek naar op parttime basis Enige affiniteit met handhavingswerkzaamheden (b.v. in een politie- of gemeentelijke functie) is daarom een pre, maar zeker geen vereiste. Uw reactie, incl. beknopt c.v., zien wij graag voor 15 janu- jl ari 2002 tegemoet. Bartokstraat 44, 6661 AV Eist Tel. 0481-374504, fax 0481-351377 E-mail: mb-all kraalkampbeheer.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 26