Nieuwe impuls mensport Werner Bisschop is niet te stoppen Kints IT Service zo goed als zeker van de play-offs Weijermans steelt show met Matrichta Biezentrappers 2 leid Ketting en Bish ongenaakbaar Zwemrecords bij tweekamp Petersen tekent voor één jaar bij Vierspanners rijden voor wereldbeker in Amsterdam uitslagen Verrassingen blijven uit bij poolbiljarten Van der Spil genomineerd voor sportprijs «sco» agenda GOES - Jaimy Bish en Michiel Ketting blijven onaantastbaar in poule A van het Janvier Dan- cemasters Jeugd-tenniscircuit. Ze lieten hun vierde 6-0-zege op rij noteren, ditmaal met Sander van As en Bas Felius als tegen standers. Murat Igoren en Tho mas Smits handhaafden zich op de tweede plaats, eveneens via een maximumscore, en met Jean Dhooge en Martin Rijk als op ponenten. Jan Willem de Kun- der en Sjoerd Schrijver bezetten nu alleen de derde plek. Zelf wonnen ze nipt van Ingmar van der Bel en Roelof van Gilst, ter wijl hun concurrenten Jos Wig- gers en Maarten de Witte het lieten afweten tegen het laag ge klasseerde duo Dominic de Maagt/Yorick Maenhout. TERNEUZEN - De jaarlijkse zvvemtweekamp tussen de ZC Koewacht en De Schelde uit Terneuzen heeft tot snelle tijden op de verschillende onderdelen geleid. Zo won Kevin Hondsmerk de 400 meter vrije slag in de voor zijn categorie prima tijd van 4.40,26. Daarmee staat hij op de nationale ranglijst voorlopig op de eerste plaats. Zijn tijd was ook goed voor een NK-limiet en een Zeeuws jaargangrecord. Hondsmerk zwom op de 10 0 me ter wisselslag nog een Zeeuws record in 1.10,81. Shanyra van Bambost bracht het Zeeuws jaargangrecord bij de minioren op de 100 meter wisselslag naar een tijd van 1.18,29. Kevin de Jong gaf ook weer blijk van een goede vorm bij de junioren 1. Hij kwam tot NK-limieten op de 100 meter rugslag (1.12,47) en de 100 meter schoolslag (1.21,68 Ook dat waren Zeeuwse jaar gangrecords, net als zijn tijden op de 100 meter wisselslag (1.12,34), de 50 meter vrije slag (29,06) en de 50 meter vlinder slag (33,08). VLISSINGEN - Trainer Gerrit Petersen heeft zijn contract bij Hansweertse Boys met een jaar verlengd. Hij is aan zijn tweede seizoen bezig bij de zondag vierdeklasser. door Lucien Roelandt VROUWENPOLDER - Bij de dressuurwedslrijd van RV Sé- Ros in Manege De Eendracht in Vrouwenpolder gingen alle erelinten vergezeld van één, en sommige zelfs met twee, winst punten. Op het hoogste niveau, de klasse Z2, ging na het oranjelint met het fraaie totaal van 192 punten naar Miranda Weijermans. De amazone uit Grijpskerke vorm de met de donkerbruine merrie Matrichta een schitterend plaatje. Weijermans bleef overigens Sandra van der Hoofd (met Loe- lap) slechts één puntje voor. De als derde eindigende Chantal Nijpjes onderstreepte met de merrie Justice met haar score van 186 punten het hoge niveau in deze klasse. Lucie Louws trok in de klasse Zl de progressieve lijn door. De Middelburgse reed Lars met het goede totaal van 194 punten naar de zege. Rene van de Veer, uitkomend voor de organiseren de vereniging, eiste met Mond riaan met 187 punten de tweede stek op. Ingrid Verburg stak met Luca Cadelore in goede vorm. Ze verzamelde 185 punten en werd daarmee derde. Een dag eerder eiste Raf aela i den IJssel tijdens de dressu wedstrijd van de Gouwe Rey in de klasse M2 met Eendrac! Koss de zege in de klasse voor zich op. Dat was duide géén toevalstreffer, want ooi manege De Eendracht warer 162 punten voor de Midc burgse voldoende voor de ze Anneke Phernambucq wi met Nico tweede met de 3 punten. De Israëlische Raz Nitz kwam enkele maanden gelee naar Nederland om haar ken in de dressuur bij te schav Dat schijnt aardig te lukk Een wedstrijd zonder Raz F zani met Pachino in het ri; van de prijswinnaars lijkt zoetjes aan ondenkbaar. C in Vrouwenpolder waren 160 punten voor Raz voldoei voor al weer een fraaie dei plaats. Bordjes Na een verbeten strijd om hoogste eer in de klasse Ml st< den de bordjes voor Katja Groes met Libra en Corine W< dergem met Eendracht's Boi parte met 171 punten geli Ook de beslissende onderde brachten geen uitkomst, zoi het oranje lint moest worden: deeld. door Hans Hollestelle MIDDELBURG - Biezentrap- pers/Gerka Sport 2 gaat aan de leiding in het zaalvoetbal voor vrouwen. De ploeg zegevierde met 8-2 over Den Dullaert en speelde met 5-5 gelijk tegen Charlie Hair. Biezentrappers/ Gerka Sport 1 ging op het nip pertje onderuit tegen Charlie Hair (4-5). Charlie Hair - Biezentrappers/ Gerka Sport 2 5-5: Charlie Hair zag kans om in de laatste minu ten nog langszij te komen na een 3-5 achterstand. Doelpunten van Charlie Hair van Tamara van Boven (3x), Ellen Wesdorp en Miranda Schog. Voor de be zoekers scoorden Inge Suy (3x), Josa van de Vliet en Marcia Bos ten. Biezentrappers/Gerka Sport 2 - Den Dullaert 8-2: De thuiscl kon maar vier speelsters op been brengen. Dat was ove gens geen probleem. Halverv ge keek Den Dullaert al teg een 7-1-achterstand aan. V( Biezentrappers 2 scoorden Ir Suy (5x), Marieke Verbruggi Josa van de Vliet en een eig doelpunt van de tegenpartij. Biezentrappers/Gerka Sport Charlie Hair 4-5: De ploeg waren aan elkaar gewaaj Charlie Hair benutte de kans echter beter. Tamara vanBovi Marlinda Verhoeven (beiden 3 en Ellen Wesdorp schoten Chi lie Hair naar de overwinnii Dorien Vervenne was vierm; trefzeker voor de thuisploeg. Stand: 1 Biezentrappers/Gei Sport 2 6-12, 2 Charlie Hair 5-1 Den Dullaert 4-4, 4 Biezentrappe Gerka Sport 1 3-0. dinsdag 11 december 2001 doorTom van den Berg AMSTERDAM - Het imago van de mensport begint drastisch te veranderen. Bij indoorwedstrij- den wordt de nadruk gelegd op het ruigste aspect van de sport: in hoog tempo door en om hin dernissen draaien. Het show- nununer heeft dit seizoen een serieus vervolg gekregen met de entree van een wereldbeker competitie voor vierspannen. De eerste wereldbekerproef mennen in Nederland wordt de ze week gehouden op Jumping Amsterdam (13-16 december). Topfavoriet is IJsbrand Char- don, Hij belooft op voorhand spanning en sensatie. Organisatoréh van indoorcon- coursen voegden steeds vaker een rubriek voor vierspanrij- ders aan het programma toe. De professionele koetsiers zorgden voor een meerwaarde, de shows werden steevast een succes. Vanaf de bok werden de vier paarden aangespoord tot woes te, supersnelle ritjes door de pis te. De paarden denderden door het zand, de wagen slingerde van links naar rechts en slipte gevaarlijk op twee wielen door de bochten. En het publiek, dat massaal toestroomde, stond op de banken. Wie had dat ooit kunnen bevroeden: de enigszins duffe, folkloristische mensport is getransformeerd in een wilde en flitsende indoorattractie. Trekdieren De ogen van IJsbrand Chardon (40) glimmen bij een betoog over de ontwikkelingen binnen zijn vakgebied. De wereldkampioen mennen van 1988 en 1992 vindt de wereldbeker een prima initi atief. Ook al heeft deze versie van aangespannen rijden niets te maken met de meerdaagse wedstrijden in de buitenlucht. Chardon: „Voor het buitenwerk heb je goede dressuurpaarden nodig. Dieren die bovendien over veel kracht beschikken. Want de zware marathon is een aanslag op de conditie. Nou, van dressuur is binnen geen sprake. Het gaat om een korte, explosie ve proef. Je bent amper ander halve minuut actief met je span. Het is een relatief licht klusje, geschikt voor lichtvoetige paar Vierspanrijder IJsbrand Chardon is de topfavoriet voor de eerste wedstrijd om de wereldbeker tijdens Jumping Amsterdam. foto Roland de Bruin/GPD den met veel bloed." Chardon doet derhalve geen beroep op zijn reguliere ensemble. De paarden voor het buitenseizoen vertoeven bovendien in een rustperiode. Om indoor geen modderfiguur te slaan, heeft Chardon daarom zijn ranke showpaarden bijgeschoold. „Dit demonstratiespan is ook goed. Daarmee moet ik me voor in kunnen handhaven", ver moedt de vierspanrijder uit Den Hoorn. De internationale hippische fe deratie (FEI) en de lokale orga nisatoren zetten hoog in. De proef mag niet afglijden tot een bijnummer. Er is gekozen voor kwaliteit. Niet elke goedwillen de koetsier wordt tot het we reldbekercircuit toegelaten. De serie omvat acht wedstrijden, waaronder Jumping Amster dam en Indoor Brabant. De toptien van de mondiale ranglijst - opgemaakt na het buitenseizoen - is startgerech tigd, waarbij de vijf hoogst ge plaatste rijders zelf bepalen waar ze hun opwachting ma ken. Voor de goede orde: een vierspanrijder mag in vier van de acht wereldbekerproeven meedoen. Naast Chardon is Harry de Ruy- ter uit Kessel de tweede Neder landse koetsier uit de toptien, die meedoet aan Jumping Am sterdam. Nationaal kampioen Ton Monhemius uit Halfweg rijdt op een wildcard door de RAI. „Het wordt een succesnum mer", weet Chardon. „Al staat de wereldbeker nog in de kin derschoenennatuurlijk. Niet ie dereen is bijvoorbeeld tevreden over de opzet. Er zijn al indoor- specialisten, die echter ontbre ken in de wereldbeker. Ze staan niet hoog genoeg op de wereld ranglijst. Persoonlijk vind ik dat de koppeling met de buiten wedstrijden moet blijven. Zo krijg je toch de beste koetsiers aan de start. Het geeft een meer waarde. En het is voor veel col lega's bovendien een stifnulans om buiten ook goed te presteren. Momenteel wordt er onderzocht welke selectiecriteria we moe ten invoeren voor de wereldbe ker." GPD door Eduard Hofman HULST - Kints IT Service deed in de regionale bedrijfscompeti- tie tennis goede zaken. In de strijd om de derde plaats, die recht geeft op deelname aan de kampioens play-offs won het trio Nancy Jansen, Robin de Witte en Onno van Quekel- berghe van de nummer twee Luctor Belting: 6-2. Door deze overwinning is een plaats, naast Zaman Sport en Luctor Belting in de playoffs zo goed als veilig gesteld. Het team van Zaman Sport be haalde een 8-0-overwinning op Haak Bouwstoffen uit Axel. Het Haak-trio Esmeralda Bral, Stijn van Doeselaer en Wouter Blokland gaf veel tegengas, maar kwam op het beslissende moment net iets tekort. Tweedeklasser Dow plaatste zich via een eclatante 7-1-zege op Electron voor de kampi oenspoule. In de slipstream van Dow is Fermont Assurantiën, dat zelf niet binnen de lijnen kwam, ook zeker van een plaats bij dé laatste zes. In de tweede Masse B zijn met nog een wed- strijdrondé voor de boeg alle be slissingen gevallen. Garage Dees, Luctor Tyre Center en Ge meente Axel plaatsten zich voor de kampioenspoule. De Schrij ver, ING 2 Hulst en Microfül BV zijn veroordeeld tot het spelen van degradatiewedstrijden. In de derde klasse bleef koplo per Ikvader.nl op 4-4 steken te gen hekkensluiter Cockpit vof. Het team van Bleyenbergh/Fas- saert klom door een 6-2-over- winningop Yacht naar een rian te tweede plaats. In de hoogste klasse in Terneu zen kwamen WOD en HCG een remise overeen: 4-4. Het team van De Zeeuw herstelde zich van een zwakke competitie start. Het werd 7-1 tegen het wisselvallig presterend Smid Sportprijzen. De eer voor Smid Sportprijzen werd gered door Ria Sterrenberg en Jennifer de Visser. Vrouwen Bij de vrouwen komt kampioen de Baronie langzaam op stoom. Het viertal Loes Eijke, Ria Spuessens, Marijke Vervaet en Gorgette de Vries rekende een voudig af met Zelzate: 4-0. Door deze overwinning is Baro nie de nieuwe koploper, op één punt gevolgd door Aria dat te gen De Kort op 2-2 bleef steken. In de onderste regionen kreeg Walraven meer lucht door met 4-0 te winnen van De Keizer dat door deze nederlaag afzakte naar de voorlaatste plaats. TERNEUZEN - In het district poolbiljarten Kanaalzone werd de kwartfinale van de beker strijd afgewerkt. Daarin vielen geen verrassingen te noteren. De Tukker uit Westdorpe, de nummer twee uit de hoogste di visie van het district, plaatste zich op eenvoudige wijze voor de halve finale. De uitwedstrijd tegen De President werd in Ter- neuzen in winst omgezet: 0-7. Tegenstander in de halve eind strijd van De Tukker wordt Het Hoeclchuys. De tweede-divisio nist uit Axel klopte het Terneu- zense Dream Team ternauwer nood met 3-4 en mag nu proberen voor een stunt te zor gen. De Tukker speelt dan thuis. De andere halve finale gaat tussen High Aces (dat PZN met 2-5 uitschakelde) en Het Para dijs (eveneens 2-5 tegen The Dino's). door Rudy Boogert GRONINGEN - Judoka Jessica van dei- Spil (rechts) is één van de vier genomi neerden voor de titel sportman of sport vrouw van het jaar in de provincie Gro ningen. De uit Goes afkomstige Van der Spil heeft haar nominatie te danken aan de Neder landse titel die ze eind november in Den Bosch behaalde. In de finale van de cate gorie boven 78 kilogram verraste ze meer voudig landskampioene en ex-Europees kampioene Franfoisc Harte veld. Van der Spil (22) woont in Groningen, waar ze een studie fysiotherapie volgt, en daarom komt ze in aanmerking voor de Groningse sportprijs. Ze heeft concurren tie van Niels Scheuneman (twee medailles bij WK wielrennen voor junioren), Anne ke Venema (brons op WK roeien in vier zonder stuurvrouw) en Rea Lenders (der de keer op rij nationaal kampioene tram polinespringen). Volgende week maandag (17 december) wordt de winnaar of winnares bekendge maakt tijdens het Sportgala in de Ooster poort in Groningen. Via de homepage van het Nieuwsblad van het Noorden (www. nvhn.nl) kan tot en met vandaag gestemd worden op de genomineerden. foto Sandra Peereboom van onze sportredactie VLISSINGEN - Hoewel zijn naaste belagers in het Zeeuwse topscorersklassement het dit weekeinde absoluut niet slecht deden, zowel Peter Ketting van WHS als Kloetinge-spits Erik de Groene trof drie keer doel, liep leider Werner Bisschop ver der uit. De spits van zondag vierdeklasser Steen wist tegen MOC'17 liefst viermaal het net te vinden. Het gat tussen de nummer één en twee, Ketting, bedraagt nu vijf treffers. In zijn elfde duel van het seizoen hielp Bisschop zijn ploeg met zijn achttiende, negentiende, twintigste en éénentwintigste doelpunt aan de achtste over winning in de vierde klasse B. Steen staat daardoor fier bo venaan. Werner Bisschop, die vorig seizoen met 26 goals ach ter Patrick Ketting op de tweede plaats in het Zeeuwse topsco rersklassement eindigde, staat op een scoringsgemiddelde van bijna twee doelpunten per wed- strijd. Zondag kan hij tegen be scheiden middenmotor NSV uit Nispen zijn doelpuntentotaal nog verder opvijzelen. Erik de Groene, die nu op veer tien treffers staat, is sinds zater dag topscorer in de hoofdklasse B. De bonkige spits verdrong Huizen-goalgetter Martijn Gootjes van de eerste plaats. Gootjes' teller staat nu op der tien doelpunten. Hoek-aanval- ler Rieno van Oost neemt in dat topscorersklassement inmid dels de gedeelde vierde plaats in met tien doelpunten. De topscorerslijst ziet er als volgt uit: 1. Werner Bisschop (Steen) 21,2. Patrick Ketting (WHS) 16,3. Erik de Groene (Kloelinge) 14, 4. Edioin Arens (Kruiningen) 13, 5. Edioin Leenhart (Dauwendaele), Christi- aan Boon (Apollo'69) en Bart van Steveninck (Yerseke) allen 12,8. Wi- nand van Haelst (Hulsterloo) 11, i). Rieno van Oost (Hoek), Patrick Koppejan (Meeuwen) en Corné de Frel (Noad'67) allen 10, 12. Antoine Thoen (IIW'24, Vincent de Rijke (Walcheren) en Adriaan van de Pias- se (Yerseke) allen 9.15. Johnny Len- sen (HVV'24), Alex Meijer (Axel), Jaap den Doelder (AZVV), Frank Goedegebure ('s-Heer Arendskerke) en Jan Leendertse (Bevelanders) 8, 20. Brian Verhuist (Breskens), Eddy van den Bosch (HVV'24), Wilco van Eijzeren, Ko Brand (beiden Dom burg), Iemke Kuiper (Walcheren Badminton Tweede klasse: Terneuzen 1-Nosvri 1 4-4. Vierde klasse: Terneuzen 2-Sinar 3 3-5. Vijfde klasse: Terneuzen 3-Zierik- zee 3 7-1, Terneuzen 4-Zierikzee 4 1-7. Zesde klasse: Pluumpje 1-Sinar 4 2-6. Basketbal Vrouwen eerste divisie: Jugglers-BV Le- ly 58-50, Niels Stensen-Baros 86-58, Gunco-ASVU 36-94, BC Vlissingen- -JRC Boxtel 70-45. Tweede divisie: Yel low Sox-Waldric 60-74, PSV-Barons 33-48, Virtus-Attacus 60-66, Flash'82-Filtech Five 30-100, Duna- tos-BV Souburg 47-41. Derde divisie: BC Vlissingen 2-Barons2 38-40, Tender- feet-Vossenberg 27-42, SVH-Schijndel 62-59. Mannen tweede divisie: MS/Den Dungk- -Waldric 88-52, Filtech Five-EBBC 3 87-64, Virtus-WSC 69-75, Quo Va- dis-JRC Boxtel 105-54, SVH-Bladel 78-72. Eerste klasse: Barons 3-JRC Box tel 2 80-63. Jongensjunioren Hoofdklas se: BC Vlissingen-Deurne Pioniers uitg., AA/Tigers-Jumping Crabs 45-75, Black Eagles-Attacus 54-72, Filtech Fi ve-EBBC 69-88, Jumpers '76-Wizards 79-81. Jongenskadetten Hoofdklasse: BC Vlissingen-Smokkelhoek 113-46, AA/Tiqers-Black Eagles 93-81, Filtech Five-EBBC 80-55, WSC-Black Eagles 2 86-49. Biljarten Terneuzen. Kwartfinale poolbiljarten district Kanaalzone: PZN-High Aces 2-5, The Dino's-Het Paradijs 2-5, De Presi dent-De Tukker 0-7, Dream Team-Het Hoeckhuys 3-4. Hockey Mannen bekercompetitie eerste ronde. Poule A: Pelikaan-Middelburg 6-3. Pou le B: Oudenbosch-Olympia 2-2. Poule D: Made-Rapide 2-7. Vrouwen derde klasse D: Vlissingen- -Waalwijk 1-2, Bommelerwaard-Ra- pide 3-5, DDHC-Liberty 2-1, Prinsen beek-Oudenbosch 2-3, Hilvarenbeek- -Derby 0-5. Stand: Liberty 13-31, Derby 13-29, Rapid 12-28, Rapide 13-25, Ou denbosch 13-21, Waalwijk 13-18, DDHC 12-16, Vlissingen 13-16, Hilvarenbeek 13-16, Prinsenbeek 13-10, Bommeler- waard 13-8, DES 12-1. Schaken Moskou. WK. Mannen, halve finale, tweede partij: Anand (Ina) - Ivantsjoek (Oek) 1/2-1/2. Stand na twee van de vier partijen: 1-1. Ponomariov (Oek) - Svidler (Rus) 1/2-1/2. Stand: 1-1. Vrouwen, fina le, tweede partij: Zhu Chen (Chn) - Kos- teniuk (Rus) 1-0. Stand na twee van de vier partijen: 1-1. Skiën Ferry Alfons (Oostkapelle)Paul Bom (SSV'65), Marco Goedegebure ('s-Heer Arendskerke), Peter Hame link (Terneuzense Boys), Rian Peene (GPC), Arnold Krijger (Meeuwen), Stefan Wielemaker (VCK) en Jacco den Hamer (Zaamslag) allen 7, 33. Jacco de Kok (Goes), Evert Eiken hout (Zeelandia Middelburg), Tho mas Vos (Zierikzee), Michel de Ruijsscher (IJzendijke), Wouter de Neijs (Steen), Marcel Lourens (Kloe linge), Peter Kepers (Rillandia), Robbie Jonkman (Terneuzense Boys Danny van de Velde Terneuzense Boys), Jan Groeneivegen (Tholense Boys), René Schreuder (Veere), Si mon Boogaard (Bruse Boys), Theu- nis-Henk van den Berge (Bruse Boys), Niels van de Moezel ZSC'62 Martin Kiesenberg (ZSC'62) en Edwin van Houten Kruiningenal len 6. Madonna di Campiglio. Wereldbeker mannen. Slalom: 1. Miller (VSt) 1.36,01 (46,22/49,79), 2. Rocca (Ita) 1.36,53 (46,35/50,18), 3. Stiansen (Noo) 1.36,92 (46,65/50,27), 48. Oosterbaan (Ned) 48,64, niet geplaatst voor tweede man che. Stand WB na drie van negen wed strijden: 1. Miller 185 punten, 2. Kostelic (Kro), Matt (Oos) 171. Stand WB alge meen: 1. Eberharter (Oos) 340 punten, 2. Miller 330,3. Covili (Fra) 180. Sportprijsvragen Lucky Day, maandag 10 december. 2 - 3 - 5-13-17-18-30-31-34-39-42-44-46- 50-54-57-59-60-74-78. Tennis der Staal 4-8, Haak Bouwstoffen 4 Tweede klasse A: Lectron-Dow 1 Tweede klasse B: Gemeente Axel-IN Hulst 8-0, De Schrijver-Garage Di 0-8, Microfill BV-LuctorTyreCenterO Stand: Garage Dees 4-29, Luctor T Center 4-25, Gemeente Axel 4-20, Schrijver 4-10, ING 2 Hulst 4-7, Micrc BV 4-5. Derde klasse B: Yacht-Bley bergh/Fassaert 2-6, Cockpit VOF-lk; der.nl 4-4. Stand: lkvader.nl 4-23, BI enbergh/Fassaert 4-22, HAS 2 4- Poorter 2 wieiers 4-14, Yacht 4-12, Co pit VOF 4-8. Vierde klasse I Metako-Welzorg Axel 2-6. Vierde kla- B: Poppe Installatiebedrijf-Cerestarf Fortis-DCS 6-2. Vijfde klasse A: Gc /Van Kerkhoven-Rabo 2 Hulst 6-2, Vt tura Vastgoed-Rabo 1 Hulst 4-4, 0 Dullaert-Mammoet 2-6. Stand: Rab Hulst 4-28, Ventura Vastgoed 4- Mammoet4-20, Den Dullaert 4-10, G; f/Van de Kerkhoven 4-8, Rabo 2 Hi! 4-6. Vijfde klasse B: Rabo Klooster» de-Van Etten Wonen 4-4. Terneuzen. Eerste klasse: De Zeei, -Smid Sportprijzen 7-1WOD-HCG 4 Stand: Star Travel 5-30, Trend Haarii de 4-28, De Zeeuw 4-20, Smid Sportfl zen 4-11, HCG 4-9, WOD Verhuur 5. Tweede klasse: Iveco-Van Strien 3 Vrouwen eerste klasse: Zelzate-Bard 0-4, De Keizer-Walrave 0-4, De Kort' ria 2-2. Stand: Baronie 5-15, Aria 5-i Van Oriel 5-14, De Kort 5-11, Walr; 5-9, Blokkade 5-9, De Keizer 6-8, Zelz 6-4. Zaalhandbal Mannen, eerste divisie: Ventura-EK' 17-26, Hellas-DWS 33-11, Ebcon/Gro^ Ster-HEC 23-31, Saturnus-White i mons 28-38, Animo-Primaz/Sïttardi( 32-24, Gemini-Kempen/BDC 27-24. D de divisie G1: EMM 2-Atmium'61 228- Vires et C-EHC 27-18, Saturnus 2-He\\è 21-22, Snelwiek2-WIK 14-26, SOS/Kw Sport-ETC. 27-24. G2: VQC-Ambian /Delta Sport 28-24, Wings-Unitas'63. 28, Sprongschot-Rijnstreek 19-22, V( burg'75-Hermes 35-32. Vrouwen, dei divisie: EMM-Atomium'61 16-10, OP TOG 15-18, Ventura 2-HEC 18' ASC'95-Hercules 13-16, CTR'2000-V 13-10, Afdeling. Mannen, eerste klasse: Sa nus'72-GSC 25-24, Snelwiek-HVOS 17, Oliveo-ASC 28-14, Helius-Ventur 17-13. Tweede klasse: Olympus-HVO 29-21, Atomium 3-CTR'2000 2 24-20, dus-MOK 13-27. Vrouwen. Eerste klasse: Helius-GSC; WIK-Spirit 17-8, Ventura 3-MOK 16 Snelwiek-WIK 14-9, Indus-Unitas 16 Tweede klasse: Olympus-Ventura 2! EMM 2-Saturnus'72 2 20-18, Oliveo-V burg, Helius 2-Sprongschot 15-11. Zaalkorfbalj Overgangsklasse B: Antilopen-SSS 15, Koag-De Meervogels 11-19, Sv, KVS 14-16. 1G: Albatros-Maassluis I 15, HKC-Vitesse 25-12, Fiks-ODO M 23, Tjoba-Tempo 18-18. 2G: HKC U-Ti 11-16, Madjoe-ADO 12-15, Sagitta-G 24-21, Rust Roest-Merwede 11-16.: OR.Zwart-Seolto 17-10, Vios W-DVS 19, NlO-Stormvogels 17-18, De Volti fers-AII Ready 15-12. 3C: Ten Donck- go 5-14, Merwic-OR. Nassau 17* Zwijndrecht-Sperwers 14-16, Keep I Harga 18-11. 4A: Atlas-Ondo 6-18, BI Scheldevogels 18-9, Volharding-Bla Wit7-7. R4A: BlauwWit2-Zaamslag 1( Atlas 2-Seolto 2 10-11, Olympia Stormvogels2 10-9. R1F:Tjoba2-Tem 2 24-16. R1G: De Meervogels 3-Forti 18-19. Hulst. Regionalebedrijfscompetitie, eer ste klasse B:Kint IT Service-Luctor Bel ting 6-2, Haak bouwstoffen-Zaman Sport 0-8. Stand: Zaman Sport 4-26, Luctor Belting 4-20, Kint IT Service 4-20, Attent Blommaert 4-12, Accaunts Van _dinsdag_ Voetbi Programma Amstel Cup, achtste final Roda JC - Heerenveen. Stormvogels/1 star - Fortuna Sittard, FC Utrecht - Exi

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 34