Oostkapelle boekt eenvoudige zege PZC Swift haakt in tweede helft af Nicoline Vos naar degelijke winst Koploper MZVC vergroot voorsprong in vierde klasse A PWG strijdt na zege weer mee in de top De Meeuwen zet goede reeks voort 16 Dinteloord kan geen vuist maken en verliest terecht: 4-1 Tholense Boys mist veel kansen uitslagen Serooskerke wint in Bruinisse agenda bw maandag 10 december 2001 door Ferdinand Koppejan OOSTKAPELLE - Het publiek op sportpark Duinhelm mocht zaterdagmiddag niet klagen. De wedstrijd tussen Oostkapelle en Dinteloord boeide van de eerste tot de laatste minuut. Toen scheidsrechter Akkermans na 95 minuten voor het eindsignaal floot stond er een 4-1-eindstand op het scorebord in het voordeel van de thuisploeg. Al in de achtste minuut nam Oostkapelle een voorsprong op de Brabantse tegenstander. Fer ry Alfons nam een afketsende bal ineens op zijn slof en ver schalkte daarmee Dinteloord- keeper Bart Kraan. Die voor sprong konden de Walcherena- ren maar tien minuten vasthou den. Keeper El Bekaoui wilde een einde maken aan een aanval van Dinteloord door ver zijn doel uit te komen. Daarbij miste hij de bal en kon Johan den Boef met een mooi lobje de gelijkma ker via de onderkant van de lat in het cloel van Oostkapelle la ten belanden. In de 27e minuut gaf scheids rechter Akkermans een vrije trap aan Oostkapelle aan de lin kerkant van het veld in de buurt van de comervlag. De voor de goal komende bal was prooi voor het hoofd van Ferry Alfons, die met zijn tweede treffer zijn ploeg weer aan de leiding bracht: 2-1. Oostkapelle-speler Jorrit Schuurman compenseerde de kou die het publiek moest trot seren volkomen met een beauty door Lucien Roeland SEROOSKERKE - Nicoline Vos plukt steeds meer de vruchten van de rustige aanpak waarvoor ze koos bij de opleiding van haar paard Kai. Tijdens de dressuur- wedstrijd van de Gouwe Reyers was de pas naar de klasse Z ge promoveerde amazone uit Ga- pinge de enige die een proef liet zien die in aanmerking kwam voor een winstpunt. Nicoline Vos reed met Kay een degelijke proef. De ruin liet nog wel enige steekjes vallen, maar de basis was duidelijk aanwe zig. Werkend vanuit die basis zette Nicole Vos met Kay op elk niveau steeds de puntjes op de i. Dat bleek zaterdag overduide lijk tijdens de proef in de piste van manege De Gouwe Reyer in Serooskerke. Een bonuspunt was er voor Ra- faëla van den IJssel in de klasse M2. Zij reed de goed bewegende Eendracht's Koss naar 162 pun ten. Een score die goed was voor de overwinning. OokvoorTanja van Belzen met Odeste liep de teller van de juiy op tot 162 pun ten. Maar op de beslissende on- van een doelpunt. Vanaf de rechterkant van het veld op 25 meter van het doel haalde hij uit. Zijn schot deed de kruising van lat en paal sidderen en het net bewegen. Oostkapelle stond op 3-1. „Een doelpunt van uit zonderlijke klasse", oordeelde trainer Karl Vergouwen na de wedstrijd. Aan het aanvallende voetbal kwam in de 31e minuut abrupt een einde. Na een kopduel zag arbiter Akkermans Edwin Meerman met een natrappende beweging op het veld landen. Hoewel trainer Vergouwen bui ten de 1 ijnen schreeuwde en tier- derdelen toonde de hoofdstede lijke amazone zich beter dan haar Arnemuidense rivale. In de klasse Ml ging de oranje rozet verrassend naar Rozema rijn Ideler. De amazone uit Big- gekerke stuurde Ferro-dochter Lenanaar 157 punten. Daarmee verwees Ideler favoriet Miranda Weijermans Capricio met slechts één puntje verschil naar de tweede stek. In de klasse LI ontwikkelde zich de strijd om de oranje rozet in een nek-aan-nekrace tussen de Vlissingse José van de Velde met Palacio en Benjamin Be- kink met Ab Cavon Deux. Toen de stofwolken in de piste waren opgetrokken, brachten beide combinaties met 163 punten de balans weer in- evenwicht. Dankzij het beslissende onder- deelging het oranje erelint naar José van de Velde. In de klasse B werd de zege een prooi voor Marian Timmerman met Oleander. De Zuid-Beve- landse reed de Rubinstein nako meling naar het goede totaal van 166 punten. Timmerman bleef daarmee thuisrijder Joan- neke Wisse met Chicago vijf puntjes voor. Oostkapelle-spits Wilfred Schipper schermt de bal af. foto Ruben Oreel de van onbegrip over de actie van zijn middenvelder, kwam de rode kaart uit de zak van de scheidsrechter. Oostkapelle moest gaan verde digen en dat ging de ploeg wonderbaarlijk goed af. Want hoewel de tegenstander uit Din teloord over een man meer be schikte, kon die ploeg maar één keer echt gevaarlijk worden. Oostkapelle schakelde over op het voetbal waar de ploeg voor heen bekend om stond: lange ballen naar voren. In de 59e mi nuut liep de formatie van Karl Vergouwen daarmee nog verder uit op de wanhopige tegenstan der. Wilfred Schipper passeer de, diagonaal naar links, de eni ge overgebleven Dinteloord- verclediger, creëerde zich ruim te voor een schot en maakte met een slim balletje de 4-1. Evenwicht De ploegen raakten wat aantal spelers betreft weer in even wicht, door een bijzonder dom me actie van Dinteloord-aan- voerder Peter Korten. Hij kreeg geel van de scheidsrechter we gens protesteren. Hij bleef daar na door-mekkeren en gooide zelfs de bal op de voeten van de leidsman uit Geertruidenberg. Dat was vragen om rood en dat kreeg hij dan ook. Na de wedstrijd kon Karl Ver gouwen niet anders dan zijn ploeg een dik compliment ge ven. „We hadden erop getraind om de tegenstander onder druk te zetten, en toen moesten we na een half uur al gaan verdedigen. Dat vereiste omschakelingen die de jongens goed hebben op gepakt." Oostkapelle - Dinteloord 4-1 (3-1). 8. Ferry Alfons 1-0, 18. Johan de Boef 1-1, 27. Ferry Alforis 2-1, 30. Jorrit Schuurman 3-1, 59 Wilfred Schipper 4-1 Gele kaart: Jorrit Schuurman Oostkapelle. Rode kaart: Edwin Meerman Oostkapel le, 31e minuut loegens natrappen) Peter Korten (Dinteloord, 88e mi nuut, twee keer geel achter elkaar wegens protesteren). Scheidsrech ter: P.J.N.M. Akkermans (Geertrui denberg). Toeschouwers: 150 Oostkapelle: Mohammed El Be kaoui, Joël Pattenier, Rick Patte- nier, Dennis But, Ricardo Schipper (90. Khalid Boufrahi), Edwin Meer man, Mattliijs Lugtenburg, Harro Hazelaar, Jorrit Schuurman (70. Ruben Coppoolse), Ferry Alfons, Wilfred Schipper (90. Anton Kruit). van onze sportredactie VLISSINGEN - In de vierde klasse A won leider MZVC met 3-1 van Spui en kwam achter volger SKNWK tegen Krabben- dijke niet verder dan 3-3. In de vierde klasse B profiteerde Smerdiek opnieuw van het feit dat zowel Duiveland als Brou wershaven punten verspeelden. Smerdiek won zelf met 3-1 bij DSE en Duiveland (1-1 tegen Halsteren) en Brouwershaven (3-3 bij Mevo) speelden gelijk. SKNWK-Krabbendijke 3-3: Martin Bal tekende na vijf mi nuten voor 0-1. Via een eigen doelpunt werd het na een kwar tier spelen 1-1 en zeven minuten later kopte Johan Padmos de thuisploeg op voorsprong. Een halfuur voor het einde werd het via Bal weer gelijk, maar een treffer van Gert Jan Tierrie voor SKNWK tien minuten voor tijd leek beslissend. Martin Bal te kende echter binnen twee minu ten met zij n derde treffer voor de verdiende 3-3. MZVC-Spui 3-1: Alexander Bom opende na 28 minuten de score voor de thuisclub, die vlak voor rust door treffers van Rink Basie en opnieuw Bom tot 3-0 werd uitgebreid. Tien minuten na de thee leverde een indirecte vrije trap op één meter van het doel via de rebound door Branco Boksic wel 3-1 op, maar verder kwam Spui niet. Hoedekenskerke-Borssele 4-1: Jurrian Walraven tekende na tien minuten voor de openings treffer van de thuisploeg. Maar Danny 't Gilde kon halverwege de evenwichtige eerste helft ook weer gelijkmaken. In de tweede helft was de thuisclub duidelijk de betere ploeg, die via treffers van Johan Beul ens (60e min); Arjo Zandee (80e min) en Erik Nordholt (89e min) prompt ook ruim zegevierde. Wemeldinge-Colijnsplaatse Boys 3-0: Na vier minuten spe len passeerde Colijnsplaat-ver- dediger Bertus Siereveld met een terugspeelbal van dertig meter zijn eigen doelman voor de 1-0. Net voor rust vergrootte John Mol de voorsprong tot 2-0 Wouter Dagevos bepaalde de eindstand op 3-0. DSE-Smcrdiek 1-3: Na een las tig eerste kwartier, waarin DSE door Dennis de Jong op een 1-0- voorsprong kwam en de thuis ploeg behoorlijke kansen liet liggen, krabbelde Smerdiek op uit het dal. In de verder gelijk waardige eex-ste helft tekende William de Bie voor 1-1. Niels Hage zorgde koppend voor de 1- 2 en Pierre Withagen bezorgde met een afstandsschot Smer diek een over de gehele wed strijd gezien verdiende 3-1- overwinning. Mevo-Brouwershaven 3-3: Na ruim twintig minuten leidden de bezoekers al met 0-2. Eerst schoot Frank Kristelijn de 0-1 binnen en uit een corner zorgde broer Martin Kristelijn voor de tweede treffer. Binnen tien minuten na rust- scoorde de Zierikzeese ploeg twee keer. Na ruim twintig mi nuten kwamen de gasten door een treffer van Clement van Splunder opnieuw aan de lei ding. In blessuretijd maakte Martin Kristelijn, al dan niet aangeschoten, hands in het ei gen strafschopgebied. Vanaf elf meter scoorde Mevo. Duiveland-Halsteren 1-1: Al leen Jeroen de Bruine scoorde in de eerste helft: 1-0. Kort na rust profiteerde Erik Goossens van een misverstand tussen Duive- land-doelman Hans Capelle en laatste man Lex Zwang: 1-1. WIK'57 - Vrederust 5-3: Op nieuw werd na een 0-1-achter- stand door een goal van Kees Vogelenzang een ruime voor sprong uit handen gegeven. WIK'57 ging met 3-1, door tref fers van Ver-hage, Erik-Jan Kort en Dominic van Doorn de rust in. Erwin Demmers en Ruud Langenberg brachten Vrederust op 3-3. In de laatste tien minu ten besliste Elmar Verhage met twee treffersde wedstrijd. Stavenisse - Dosko 2-1: Uit een corner van Leen Lemson scoor de Jex'emy Giei'man koppend de enige goal voor rust. Dosko stairte in de tweede helft feller maar via een uitval kwam Sta venisse op 2-0. Het was Martin Moerland die doel tref. Stave- nisse-doelman Mark Hoogen- dooxm maakte bij de 2-1 van An- dré Nedexdof zijn enige foutje van de middag. door Daaf Kasse MIDDELBURG - De dammers van PWG 's-Gravenpolder heb ben zaterdag in de uitwedstrijd tegen IJmuiden een mooie 9-15- ovex-winning behaald. Door dit resultaat klom de Zuid-Beve- landse ploeg naar de zesde plaats op de ranglijst van de eer ste klasse A. Aaix het eind van deze competi tie plaatsen de nummers twee tot en met zes zich voor de nieuw te vox-men hoofdklasse. PWG 's- Gravenpolder sti'ijdt hiervoor nu weer volop mee. In de tweede klasse C leed Lammei-enburg voor de zesde maal een nedex-- laag. Ditmaal was het Leids Damgenootschap te sterk: 9-15. In de wedstrijd tussen IJmuiden en PWG 's-Gravenpolder stond er veel op het spel. De winnaar van de ontmoeting zou aanslui ting houden met de subtop. In een spannende wedstrijd kwam de Zeeuwse ploeg uiteindelijk als winnaar uit de bus. De eerste slag werd gewonnen door de thuisploeg, nadat Aart Walx-a- ven zich in een goede stand had laten verrassen door een listige combinatie. PWG kwam snel langszij via Henk Gunter, die eerst dam haalde, vexwolgens zijn dam kwijtraakte maar tenslotte de overblijvende stand in winst kon omzetten. Na een serie re mises van Andx-es van den Bex~- ge, Jan van de Weteringh en Erwin Hamers bracht captain Kees Rijk zijn team voor het eerst op voorsprongVan cruci aal belang was op dat moment de partij van Bennie Pi'ovoost. De jongste speler van het team was in een slecht eindspel terechtgekomen, maar zijn te genstanderhad een afwikkeling totaal verkeerd ingeschat. Pro voost ontsnapte daardoor met een gelijkspel. Aan de overwin ning voor PWG viel toen gezien de overgebleven standen niet meer te tornen. Eei'st speelden Arjo Kousemaker en Ronnie Gunter remise, waarna Daaf Kasse na een boeiende omsinge- lingspailij in het eindspel enigs zins fortuinlijk de drie punten pakte en de eindstand op 9-15 bracht. Lammerenburg slaagde er za terdag in de schade redelijk be- pei-kt te houden, maar kon niet verhinderen dat de ovexwinning naar de Leidse ploeg ging. Aan het eerste bord zorgde Evert Wiskerke voor een goede pres tatie door Nationaal Meester Evert Bronstring op een gelijk spel te houden. De enige over winning van de Vlissingers kwam op naam van Wim Kop pejan, die slecht uit de opening kwam, zich daarna knap hei- stelde en uiteindelijk kon profi teren van een vx'eselijke blunder van zijn opponent. TERNEUZEN - Een doelpunt loze wedstrijd hoeft niet altijd saai te zijn. Dat bewezen zater dag Terneuzense Boys en Tho lense Boys in het duel van de tweede klasse van het amateur voetbal. Beide ploegen kregen volop winstkansen, maar de bal passeerde niet één keer de doel lijn: 0-0. Doelman Ronald Gort bleek za terdag een sta-in-de-weg voor de Tholenaren. De uitblinker van Terneuzense Boys verricht te enkele fantastische reddin gen. De 39-jarige doelman werd dan ook unaniem gekozen tot de man van de wedstrijd. Voor Tholense Boys-trainer Henk Hagenaars kwam het falen van zijn ploeg in de afwerking niet uit de lucht vallen. „Dat blijft het grote manco. Tegen Dau- wendaele kregen we acht open kansen, maar we verloren wel. De Thoolse trainer wenste zich niet te vei'schuilen achter het gemis van zijn aanvalsduo Jan Groenewegen-Marnix Kouse maker. Wat dat betreft was de balans ook aardig in evenwicht. Tholense Boys had na twee mi nuten al een voorsprong moeten nemen. Een vlotte aanval bracht Francel Kousemaker op twee meter van het doel in sco- ringspositie. Gort pareerde op miraculeuze wijze het schot van de spits. Het antwoord van de thuisclub duuxxle niet lang. De Fouw werd binnen het Thoolse strafschopgebied aangespeeld, maar de middenvelder ï'aakte de bal vex'keex'd. Na rust kwamen beide teams goed uit de stax-tblokken. Het eerste kwartier was het beste gedeelte van de paxlij. Het tem po ging in die fase omhoog, waardoor er tussen de linies meer ruimte kwam. Binnen een minuut wei-den er twee pisachti ge kansen om zeep gebracht. Tholense Boys: Alex Hogendoorn; Hassan el Jilali, Piel den Boef, Jo han Schot, Erik. van Gorsel; Stephan Maas, Michael de Jong, Carlo Heijboer; Francel Kousema ker, Wim Schot, Ronny de Graaff (68. Ali Oumhamed). Swift hier in de aanval met Claudia Fritz en Sjoerd Sanderse kon niet verrassen tegen KVS. foto Ruben Oreel Korfballers kunnen niet voor verrassing zorgen tegen KVS: 14-16 door Ron de Waal MIDDELBURG - De korfbal lers van overgangsklasser Swift hebben zaterdagavond in hun thuiswedstrijd tegen KVS niet voor een verrassing kunnen zor gen. Het sterke spel van de eer ste helft bleef in het tweede bedrijf te lang achterwege. De bezoekers uit Sclieveningen profiteerden gretig, om de wed strijd uiteindelijk ook niet meer uit handen te geven: 14-16. „We hebben de pot tussen de vijfentwintigste en vijfender tigste minuut weggegeven", constateei'de Rob Sanderse, met zeven doelpunten topscorer aan Middelburgse zijde, direct na afloop. „Zij wai-en dan wel iets completer, maar dat merkte je eigenlijk alleen bij momenten van voorsprong", bekende San derse met een katerig gevoel. Feit was wel dat de titelkandi daat uit Scheveningen bij de eerste keer dat er een voor sprong op het scordeboi'd prijk te, déze ook niet meer uit han den gaf. Dat moment kwam echter pas kort na de rust, toen de bezoekers een 9-8-achter- stand razendsnel ombogen in een 13-9-voorsprong. Deze ver snelling zou Swift uiteindelijk ook fataal woi'den. Teleurgestelde gezichten na af loop alom bij Swift, temeer daar het er in de eerste helft absoluut niet naar uitzag dat de Middel burgse equipe het ondei'spit zou moeten delven. Zeer fris spe lend en vlot combinei-end kwam Swift uit de startblokken, waax-- tegen KVS niet direct een ant woord had. Onder aanvoering van de aanvankelijk zeer sterk schietende Sjoerd Sandei-se (drie treffers in acht minuten) stond Swift dan ook binnen de kortste kei-en op een 5-2-voor- sprong. Lang kon Swift echter niet ge nieten van de voox-sprong van drie doelpunten. Veixledigend kwam de ploeg van Langebeeke behoorlijk onder druk te staan, en onder impulsen van de ijzer- sterk spelende Leon Braunstahl (vier treffers in de eerste helft) trok KVS de stand weer in even wicht: 5-5. Swift liet zich niet van de wijs brengen, en via twee benutte strafworpen van Rob Sanderse werd het snel 7-5. Swift verslapte in de periode kort voor nist nog wel enigszins, maar kon toch met een 9-8- voorspi-ong de kleedkamer op zoeken. Overrompeld In de kleedkamer van tegen stander KVS uitte coach Kees- Jan Oppe ongetwijfeld zijn on vrede over het vertoonde spel, want er stond na rust plotseling een ander KVS binnen de lijnen. Met zeer agressief spel dreigde Swift compleet overrompeld te worden. Verdedigend kwam de thuisploeg geweldig onder druk te staan, terwijl er ook in aan vallend opzicht nauwelijks meer fatsoenlijke schotkansen werden afgedwongen. „Het was duidelijk dat de ox-ganisatie in de tweede helft wegviel bij ons. Het tactisch concept werd niet meer naar behoren uitgevoerd. Dat is geen direct veiwijt naai de ploeg, maar wel een simpele constatei'ing", moest Leo Lan gebeeke na afloop dan ook be kennen. Gevolg van de mindere fase bij Swift was wel dat ex- maarliefst dertien minuten lang geen score viel te notei'en. „We stonden te lang di-oog", aldus Langebeeke. Toch liet Swift ook zien wel degelijk over veer kracht te beschikken. Via twee treffers van Rob Sanderse, die ook verdedigend vol aan de bak moest tegen de razandsnelle Braunstahl, kwam de thuis ploeg weer terug in de wed strijd: 11-13. De aansluitingsti-effer van Swift bleef echter uit, waarna Wouter Spaans de wedstrijd met twee loepzuivere worpen op slot gooide: 13-16. Margreet Rotte deed van grote afstand nog wel iets terug (14-16), maar verder kwam Swift niet meer. „We hadden sneller terug moe ten vallen op basispatronen. We kwamen dan wel goed over die mindere periode heen, maar het leed was toen al geleden. Als je tegen een tegenstander die op het veld hoofdklasse speelt, en je even je concentratie verliest, is dat fataal", stelde Lange beeke. Swift - KVS 14-16 (9-8). Scores Swift: Rob Sanderse 7, Sjoerd San derse 4, Claudia Fritz, Pascal Cas- tenmiller en Margreet Rotte. Zaalvoetbal Regio Walcheren. Tweede klasse: Café Nationaal - WZP 8-8. Stand: Murre/de Visser 10-30, Domburg 2 10-27, VZV/Hy- drofa 10-22, Oostkapelle 2 10-14, WEA 10-14, Ontop 9-12, WZP 10-12, Café Na tionaal 10-12, Garderen/Dekker 10-12, Toma 9-10, Westkapelle 2 10-3, De Dwaes 10-3. Afdeling Vlissingen. Derde klasse: Uiter ton-Schinkel assurantie 5-5, PSVW-VZ- V/Hydrofa 2 3-4, Sloep/Vanuus - VAW 3- 3, Vergosport - vv Hebusport2-20, w He- busport 2-EPZ 5-3, De stoof - SSVW 3-10. Stand: vv Hebusport 9-24, VZV/Hydrofa 2 10-22, De sloep/Vanuus 10-20, VAW 10- 18, SSVW 9-13, PSVW 9-12, Uiterton 10- 12, De stoof 9-11, Schinkel assurantie 9- 10, Vergosport 10-8, EPZ 9-7, vv Hebus port 2 10-6. Vijfde klasse: EPZ 2 - Partner advies 8-3, Hoechstboys - Atofina 3-11, Groene ster Maroc 3 - Westkapelle 4 4-4, Draadkrab bers 2 - Uiterton 3 6-3, Provincie Zeeland - Schinkel assurantie 47-4. Stand: Atofina 9-22, Miniatuur Walcheren 9-21, Groene ster Maroc 3 8-20, Provincie Zeeland 8- 13, Partner advies 8-13, Schinkel assu rantie 4 8-13, EPZ 2 9-10, Draadkrabbers 2 8-8, Westkapelle 4 9-8, Uiterton 3 9-4, Hoechstboys 9-1. Afdeling Middelburg. Derde klasse: Gar deren/Dekker 2 - PKCZ 3-9, Domburg 3 - Baderie 1-3, Inex - Dauwendaele 3 3-2, Akkerdaas kado - Dauwendaele 2 5-5, La pampa - Schinkel assurantie 3 4-13. Stand: Schinkel assurantie 3 10-27, Baderie 10-25, Akkerdaas kado 9-19, fc Laurens 10-18, Domburg 3 9-17, fc Dau wendaele 2 10-15, PKCZ 9-13, Garderen- /Dekker 2 9-10, Draadkrabbers 9-9, Inex 10-7, Dauwendaele3 10-6, La pampa 9-0. Vierde klasse: Domburg 4 - Janse 5-4, NDW advocaten - fc Laurens 2 3-1fc Zee land - Dekker/Tramper 3-1, Gouwe gheyt Varian/Chrompack 3-5. Stand: Dekker/Tramper 9-19, Varian/Chrom pack 7-18, fc Laurens 2 9-18, NDW advo caten 7-15, VPV 6-13, Gouwe gheyt 9-13, fc Zeeland 9-12, fc Laurens 3 6-6, Toren- tijd 7-6, Domburg 4 9-6, CZN 7-5, Janse 9-5. door Klaas Verspoor SCHARENDIJKE - De Meeu wen is de eerste ploeg die dit sei zoen tweemaal van ZSC'62 wist te winnen. Het duel in de derde klasse A eindigde zaterdag in Scharendijke in een 4-1-over- winning voor de bezoekers die volop in de race zijn voor de tweede periodetitel. Meeuwen begon scherper aan de wedstrijd en kwam na een kwartier spelen op 0-1 door een discutabele treffer. Na een voor zet stompte doelman Leon Wee- da de bal weg die opnieuw werd ingeschoten door Wilko Dinge- manse. Scheidsrechter Van der Linden oordeelde dat ZSC-verdediger Marco de Jonge de bal achter de doellijn weghaalde en besliste doelpunt. In de 25e minuut ging John Dori'eman in de fout en strafte De Meeuwen het buiten kansje goed af. Patrick Koppe jan werd gezocht en gevonden: 0-2. Kort voor rust kwam ZSC uit een vrijetrap op 1-2. Jan van der Linden schoot de bal hard en laag over de grond binnen. Na rust kon ZSC wel wat meer druk naar voren uitoefenen, maar na dat Arnold Krijger voor 1-3 zorgde en ZSC via Niels van de Moezel (2x) en John van der Ha ve kansen op de gelijkmaker liet liggen was het Patrick Koppe jan die met zijn tweede tx-eff er de wedstrijd definitief op slot gooide: 1-4. BRUINISSE - Zelfs Seroosker- ke-trainer Leendert Geelhoed kon er niet omheen. „Het had hier ook gelijk kunnen zijn", biechtte hij eerlijk op. Zijn ploeg bleek echter het ge luk aan zijn zijde te hebben want met de 2-1-zege bij Bruse Boys mocht de Walcherse ploeg meer dan tevreden zijn. Bruse Boys kwam het beste uit de startblokken. De thuisploeg- bracht Serooskerke om de ha verklap in de problemen. Al in de vijfde minuut resulteerde dit in een doelpunt. Johan Benard kon alleen op doelman Jeriy Holmes afgaan en scoren: 1-0. In het kwartier daarna was het alleen Bruse Boys dat de klok sloeg. Toch kwam Serooskerke nog op 1-1. Eigenlijk was het de eerste keer dat de bezoekers voor het doel van Jacob Muller verschenen, Serooskerke scha kelde snel om nadat Bruse Boys in de opbouw balverlies leed. Niels Lobbezoo scoorde. Invaller Schoe stond aan de ba sis van de voorsprong voor Se- rooskex-ke. Zijn voorzet vanaf rechts werd door iedereen ge mist en kon door Marcel Vader buiten het strafschopgebied worden binnengeschoten: 1-2. maandag- Dammen PZDB-clubcompetitie. Hoofdklasse: Aagtekerke-BDV; Middelburg-GZC. Aan vang 19.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 16