E Tence Tence Of) (irpciclc op» PERSONEEL HBO-er Werktuigbouw PZC HOOFD TECHNISCHE ZAKEN HOOFD BEWONERSZAKEN uitzendbureau Advies Verzekeringsadviseur Buitendienst medewerker Opvang m/v (ERVAREN) UITVOERDER-WONING80UW zaterdag 10 november 2001 Woningstichting Volksbelang is een woningcorporatie met circa 1800 woningen, werkzaam in de gemeenten Drimmelen en Moerdijk. De werkorganisatie bestaat uit 12 personen. De wo ningstichting voert als sociaal ondernemer een zelfstandig innovatief beleid. Samenwerking staat hoog in het vaandel zowel intern als extern, met onder meer gemeenten en zorginstellin gen. Ouderen worden beschouwd als een speciale aandachtsgroep van beleid. In het kort om schreven: Woningstichting Volksbelang is sociaal, ondernemend, innovatief en toegankelijk. De functie: Leidinggeven aan de afdelingen Technische zaken en Bewonerszaken en deze afdelingen vanuit een strategische visie nader ontwikkelen. In deze belangrijke functie vormt u samen met de directeur en de controller/Hoofd Financiële Zaken het managementteam. Binnen de woningstichting treft u een prettige werksfeer aan, waarbij open communicatie hoog in het vaandel staat. Het profiel: >- Bouwkundige opleiding op HBO-niveau >- Visie op Bewonerszaken »- Enkele jaren ervaring in de volkshuisvesting Praktisch ingestelde beleidsontwikkelaar »- Motiverend coach >- Sterke persoonlijkheid >- Woonachtig in ons werkgebied, dan wel bereid te verhuizen *- Minimaal 35 jaar Wat wij bieden: De honorering geschiedt overeenkomstig de CAO voor Woningcorporaties in de schalen 13-14 Informatie: Nadere informatie wordt u graag verstrekt door: de heer J.H. van Gent, directeur, telefoon 0162-679990. Mevrouw drs. R. Verzijden van Verzijden Consult, telefoon 013-5086078. Reactie: Uw schriftelijke reactie ontvangen wij graag binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie. U kunt uw brief richten aan Verzijden Consult, Zandheining 4, 5131 AA Alphen (N.Br.) Airpack Nederland B. V. is een fabrikant van lucht en gas compressorinstallaties voor de petrochemische industrie en met name actief in het Midden-en Verre Oosten. Voor de administratieve afdeling zoeken wij een parttime medewerker(ster) De afdeling is de laatste tijd sterk gegroeid en kent drie medewer- kers(-sters), die zorg dragen voor het secretarieel werk, uren ad- minstratie, cash flow overzichten. Doordat het parttime werken is, is het afwisselend in verschillende disciplines zoals boven kort om schreven. Hierdoor is een samenwerking noodzakelijk, dus een baan voor een teamwerker. De tijden zijn in overleg vast te stellen, maar wel in hele dagen. Opleiding dient op MBO niveau te zijn en kennis van Engels en Word is een must. Kennis van Exel en Outlook is een pre. Uw schriftelijke sollicitatie met CV kunt u sturen naar: Airpack Nederland B. V. T.a.v. Carly Romeijn Postbus 197 4300 AD Zierikzee Tel. 0111-415455 Fax: 0111-413338 E-mail: airpack@airpack.nl Webpage: www.airpack.nl Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Productiemedewerkers en heftruckchauffeurs Ten behoeve van het rekatalysatie proces op een brandstof producerend bedrijf in Vlissingen-Oost, zoeken wij productiemedewerkers en heftruckchauffeurs, in het be zit van VCA-certificaat, die ondersteuning kunnen bieden aan dit proces. De werkzaamheden bestaan onder andere uit het vullen en inladen van grote plastic drums met kala- lyst en het veilig houden van de werkplek. Voor meer infor matie of voor reactie kun je bellen, of loop even bij ons binnen in onze vestiging Middelburg. Planner/werkvoorbereider —bi Heb jij een technische MBO-opleiding gevolgd? Ben je bekend met het werken met geautomatiseerde gegevens verwerking en ben je een goede onderhandelaar met goede communicatieve en sociale vaardigheden? Dan hebben wij een leuke baan voor jou in een actieve wooncorporatie. Spreekt ditje aan? "S" 0118-629658. Operator Heb je Vapro B en ben je in het bezit van je VCA- certificaat? Ben je bereid om in ploegen te werken? Dan hebben wij de baan voor jou bij een bedrijf in Vlissingen- Oost. Wil je meer informatie, bel of kom even langs op on ze vestiging. Productiemedewerkers Wij nog op zoek naar productiemedewerkers voor verschillende opdrachtgevers in Vlissingen-Oost. Je hebt verschillende laken die als ondersteuning dienen voor hel productieproces. Bereidheid tot het werken in ploegendien sten is een pre. Wil jij een afwisselende baan in de produk- tie en ben jij in het bezit van VCA-1 of wil je dit halen? Neem dan contact met ons op. Callcentermanager ÜH Voor een jong, dynamisch bedrijf zijn wij op zoek naar een enthousiaste callcentermanager. Taken zijn; wer ving selectie, het geven van trainingen, het meeluisteren evalueren en het motiveren. Heb je zin om voor langere lijd aan het werk te gaan? Kom dan even langs met je cv bij onze vestiging. Directiesecretaresse Voor een relatie in Vlissingen-Oost zijn wij op zoek naar een directiesecretaresse. Heb jij een secretariële oplei ding gevolgd en zie je het zitten om aan de slag te gaan? Kom dan even langs op onze vestiging. Accountmanager Kan jij klantgericht denken en handelen dan zijn wij op zoek naar jou! In deze functie zijn er diverse doorgroei mogelijkheden. Heb je zin om carrière te maken? Aarzel dan niet en stap eens binnen bij onze vestiging. Veiligheidscertficaat m Wist je dat het tegenwoordig op de technische be drijven verplichte veiligheidscertificaat: hel VVA/VCA- certificaat snel viaTènce! te behalen is. Werk jij of zoek je werk in de techniek en heb je dit diploma nog niet, kom dan voor vrijblijvende informatie langs op onze vestiging. www.tence.nl Middelburg tence. nl Lange Geere 12. 4331 LX Middelburg Telefoon 0118-629658 OAZ Advies heeft aan ie basis gestaan van ie invulling van een groot aantal personeelsvacatures in Zuidwest Nederland. Een sterk groeiend aantal opdrachtgevers waardeert onze professionele en praktische aanpak op het gebied van personeelsbeoordeling en werving selectie. Tevens ondersteunen wij onze klantenkring met diverse vraagstukken op het gebied van personeel organisatie. Eén van onze opdrachtgevers is een toonaangevend en snelgroeiend verzekeringskantoor in Midden-Zeeland. De organisatie is actief op het brede terrein van verzekeringen, pensioenen, financieringen en hypotheken voor zowel de zakelijke als de particuliere markt. In totaal zijn er 12 medewerkers bij de organisatie werkzaam. Om het goede serviceniveau te behouden en de verdergaande groei te realiseren zijn zij op korte termijn op zoek naar een fulltime 'commercieel talent met uitstekend gevoel voor service' De functie: In deze zelfstandige functie werkt u voornamelijk in de buitendienst en bent u verantwoordelijk voor de advisering aan relaties van het kantoor. U onderhoudt en bouwt contacten uit met aan u toegewezen relaties, voorziet hen van overtuigend advies en biedt hen maatwerkoplossingen voor een breed scala aan vragen; het afsluiten van nieuwe venekeringen, pensioenen en hypotheken, het wijzigen van bestaande polissen, het afhandelen van eventuele schades, etc. Kwaliteit en service aan de klant staan hierbij vooropgesteld. In deze functie wordt u ondersteund door een professionele binnendienst. Gevraagd wordt: een HBO werk- en denkniveau; in het bezit van het diploma Assurantie-B. Aanvullende opleiding op het gebied van venekeringen, financieringen en/of hypotheken is een pré; een aantal jaren relevante werkervaring, bij voorkeur in een buitendienstfunctie; een servicegerichte instelling en het kunnen opbouwen en onderhouden van relaties; een grote mate van zelfstandigheid en initiatief en een flexibele instelling; bereidheid tot het volgen van aanvullende opleidingen. Geboden wordt: een prettige werkomgeving met veel ruimte voor eigen inbreng en initiatief; professionele ondersteuning en de mogelijkheid tot het volgen van (vakgerichte) opleidingen; een uitstekend pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie en sollicitatie: Bent u toe aan deze zelfstandige en uitdagende functie? Stuur dan uw sollicitatiebrief en c.v. binnen 10 dagen aan OAZ Advies, t.a.v. Edgar Zwanink, Schaepmanstraat 21, 4463 SC Goes. U kunt hem bereiken op tdefoonnummer 0113-256600 voor meer informatie. Fax: 0113-256610.E-mail: info@oaz.nl. Internet: www.oaz.nl. ARBEIDSBÉMIDDElINGSVERGUNNING A 410016 Worldwide Hospitality Golden Tulip Westduin Koudekerke/Vlissingen Golden Tulip Westduin Koudekerke/Vlissingen, een eerste klas vergader-, zaken- en congreshotel op 50 me ter van zee en strand met 90 kamers, 8 vergaderzalen, restaurant, coffeeshop, terras en hotelbar renoveerde re centelijk alle kamers en is hiermee in feite, hoewel 16 jaar "oud", het nieuwste hotel van Zeeland. Bovendien loopt de procedure voor een uitbreiding met 23 kamers en suites, alsmede 700 irr zaalruimte voorspoedig. Wij hebben in ons RECEPTIETEAM dan ook een vacature voor 4 a 5 dagen per week, Als jij: houdt van een nieuwe uitdaging waarbij al je capaciteiten uit de verf kunnen komen; een toegesneden opleiding hebt; een flexibele en op de praktijk gerichte M/V bent; een leeftijd hebt tot ca. 25 jaar; ervaring in hotelrecepties hebt; bovendien de voordelen inziet van het werken in een "ketenhotel", dan zou je eraan kunnen denken als een speer bij ons te solliciteren naar deze functie. Doe dat dan nu per uitgebreide brief, gericht aan de directie van; Golden Tulip Westduin Koudekerke/Vlissingen. Westduin 1. 4371 PE Koudekerke. Tel. 0118-552510, E-mail: westduin@zeelandnet.nl Internet: www.westduin.nl Het Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA) is een zelfstandig bestuursorgaan onder verantwoor delijkheid van het ministerie van Justitie. Het is de taak van het COA om de opvang van asielzoekers in goede banen te leiden. Voor de opvang van asielzoekers maakt het COA gebruik van meer dan 200 huisvestingscentra verdeeld over Nederland. Een team van medewerkers is actief bezig om hen voor te bereiden op een eventueel verblijf in Nederland of terugkeer naar het land van herkomst. Overigens beslist het COA niet over de toekenning van de asielaanvraag. Bij het COA treft men een breed scala van beroepen aan. Ruim 3.500 vakmensen vinden snel oplossingen in steeds wisselende omstandigheden. Een keur aan professionals die naast hun specialiteit één centrale noemer hebben: goed samenwerken mét en vóór mensen! Het Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA) heeft een nieuw organisatie- en besturingsmodel geïmplementeerd. Daardoor is het werkgebied verdeeld in 5 regio's en 36 clusters. Het management van een cluster is verantwoordelijk voor de uitvoering van de opvang van 1.500 tot 3.000 asielzoekers. Het COA-cluster Zeeland heeft een vacature voor de functie van: Cadzand Een COA-medewerker Opvang ressorteert onder het hoofd Wonen of Diensten en rapporteert aan de coördinator Opvang. Deze functie heeft betrekking op de afdeling Diensten. Kerntaken: Voert toezicht- en bezoektaken uit ten behoeve van de dagelijkse opvang van bewoners volgens aanwijzingen en roostering. Is aanspreekpunt voor bewoners. Ondersteunt activiteiten op het gebied van scholing/opleidingen en cursussen. Verzorgt activiteiten programma's en werk voor bewoners. Kandidaten beschikken over een VMBO+ werk- en denkniveau. U bent cliënt- én organisatiegericht, communicatief vaardig en sociaal sterk. Daarnaast initiatiefrijk en stressbestendig. Affiniteit met de opvang van asielzoekers geldt als een pre. De functie is fulltime (36 uur). De CAO Welzijn is van kracht. Het salaris bedraagt maximaaVf 4.600,- 2.087,39 bruto per maand. Daarnaast zijn er goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder opname in het Pensioenfonds PGGM. Informatie over de functie kunt u verkrijgen bij het hoofd Diensten, mevrouw M. van Seters-Labee, telefoon 0118-630437. Schriftelijke sollicitatie met CV graag binnen 14 dagen richten aan COA-cluster Zeeland, mevrouw M. van Seters-Labee, Stromenweg 20,4335 JR Middelburg Acquisitie op basis van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. I De Koninklijke Hollestelle Groep is gevestigd in een schitterende behuizing op het industrieterrein de Poel II in Goes. Naast Hollestelle Kranentechniek BV maken Hollestelle Konstruktie BV en Hollestelle Handel BV deel uit van de Koninklijke Hollestelle Groep. In totaal zijn ruim 80 mensen bij het bedrijf werkzaam. Voor het Bedrijfsbureau zijn wij op zoek naar een voor de functie van calculator!werkvoorbereider Onze gedachten gaan uit naar een enthousiaste medewerker die beschikt over: HBO-opleiding (werktuig bouw) en -denkniveau bekendheid met CAD-tekenen kennis van Word en Excel enige jaren ervaring in ver gelijkbare functie is wenselijk goede communicatieve eigenschappen stressbestendig wi) ontwerpen, vervaardigen en onderhouden werktuig bouwkundige constructies, installaties en hijswerktuigen toelevering in staal, RVS en aluminium apparatenbouw plaatwerk piping loop- en portaalkranen automatische containerkranen Geïnteresseerd in deze veelomvattende, maar zeer veelzijdige, afwisselende functieDan verzoeken wij u uw sollicitatie met uitgebreide c.v. te richten aan de Koninklijke Hollestelle Groep, t.a.v. mevr. L. Trouw. De Nederlandse Bouw Unie te Etten-Leur is een dyna mische ISO 9001 gecertificeerde bouwondernemer die zich voornamelijk richt op de woning- en utiliteitsbouw in Brabant en Zuid-Holland. Vanwege de uitbreiding van onze werkzaamheden zijn wij op zoek naar een: Een ervaren collega die als spil op een project de voort gang, veiligheid en kwaliteit hiervan behartigt Ook draagt hij zorg voor het onderhouden van de contacten met onderaannemers en leveranciers. IIIIIIIBIIII gezond verstand praktische kennis en inzicht minimaal MTS niveau ervaring met de uitvoering van projecten en organisatie op de bouwplaats teamgeest goede contactuele eigen schappen goede mondelinge en schrifte lijke uitdrukkingsvaardigheid Een dynamische ongedwongen werkomgeving uitgerust met de benodigde voorzieningen, een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoor waarden, waaronder een auto van de zaak en alle mogelijk heden om u verder te ont wikkelen. Voor eventuele vragen kunt u telefonisch contact opnemen met de heer Vermeulen Telefoon: (076) 502 28 88, telefoon privé: (076) 561 13 96. Kandidaten kunnen hun handgeschreven sollicitatie richten aan: Nederlandse Bouw Unie b.v. Postbus aio, A870 AC ETTEN-LEUR

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 37