Werk matroos Vedior PERSONEEL P.T.van Baaien Goes B.V. PZC GO 36 met ervaring RElMERSWAAL Beleidsmedewerker onderwijs en welzijn m/v Advies Werving Selectie adviseur m/v SIMEDI OPLEIDINGEN GOES nvob managementsecretaresse m/v zaterdag 10 november 2001 www.vedior.nl Bij Vedior Personeelsdiensten maken we werk van talent. Wij kijken daarbij verder dan opleiding en ervaring alleen. U kunt uw talenten inzetten in een van de volgende functies (m/v): Secretaresse Voor een relatie in Vlissingen-Oost zoeken wij een allround secre taresse met pit. Het betreft een fulltime functie met uitzicht op een vast dienstverband. In deze functie verzorgt u alle voorkomende werkzaamheden op het secretariaat. U heeft een secretaresse opleiding afgerond en relevante werkervaring. U bent in het bezit van eigen vervoer. Informatie: Vestiging Vlissingen, Alexandra van der Meule. Assistent-beheerder productie Voor een productiebedrijf in Vlissingen-Oost zoeken wij een kandi daat. U heeft een opleiding hbo-IT en een goede beheersing van programmatuur, structuren en applicatiebeheer (onder andere Windows NT, SQL Server, Visual Basic, Windows 2000, FIX, VMS, Oracle, SAP en Lotus Notes). Daarnaast heeft u ervaring in ontwik keling, implementatie en beheer van systemen voor productie automatisering, gegevensverwerking in een industriële omgeving. U heeft kennis van de Engelse en Franse taal in woord en geschrift. Informatie: Vestiging Vlissingen, Eric Siereveld. Secretaresse Voor een relatie op Walcheren zoeken wij een gemotiveerde secre taresse voor de afdeling P&O. Het betreft een functie voor 28 uur per week voor een periode van 8 maanden. Uw werkzaamheden bestaan onder andere uit ziekteverzuimregistratie, het verzorgen van verslagen, de telefoonbehandeling en het uitwerken van eenvoudige contracten. Bij voorkeur heeft u ervaring met salaris administratie en kennis op het gebied van rechtspositionele besluiten en brieven. U heeft mbo-niveau, kennis van Word en Excel en ervaring op secretarieel gebied. Informatie: Vestiging Middelburg, Anita de Wit of Léonie Schets. Secretaresses Voor een organisatie in Middelburg zijn wij op zoek naar ervaren secretaresses op parttime basis. In deze functie werkt u in een hectische omgeving waarin u dient te beschikken over organisatie talent. Uw werkzaamheden bestaan onder andere uit agenda beheer, voorbereiden van vergaderingen en het vervullen van een representatieve functie. U heeft een Schoevers-opleiding afgerond. Informatie: Vestiging Middelburg, Anita de Wit of Léonie Schets. Beleidsmedewerker Welzijn/Volksgezondheids Voor een relatie in Middelburg zijn wij op zoek naar een communi catieve kandidaat voor een periode van 8 maanden voor 18 uur per week. In deze functie wordt u ingezet op diverse vakgebieden binnen de afdeling en een brede oriëntatie op welzijn en zorg is dan ook noodzakelijk. U heeft hbo-niveau, kennis van Word en Excel en affiniteit met de terreinen waar de afdeling actief op is. Informatie: Vestiging Middelburg, Anita de Wit of Léonie Schets. Heeft u interesse in bovenstaande of andere functies? Bel of kom langs: Middelburg, Pottenbakkerssingel 10, tel. (0118) 62 38 55 e-mail: vestiging.0048@vedior.nl Vlissingen, Kolvenierstraat 2, tel. (0118) 41 26 20 e-mail: vestiging.0053@vedior.nl Vedior Personeelsdiensten Werk maken van talent Arbeidsbureau Zierikzee VERKOPER Voor een modezaak waar sportieve, geklede duurdere merkkleding wordt verkocht, zijn wij op zoek naar een verkoper. Er wordt van u verwacht dat u ook op de donderdagavond en de zaterdag werkt. U hebt een positieve en volwassen uitstraling, u bent klantvriende lijk ingesteld en u hebt affiniteit met de mode. U hebt enige ervaring en vakkennis op dit gebied. Het betreft een vast dienstverband voor 25 uur per week. Meer informatie bij I. Bouniady, tel. 0111-412953. Vacaturenummer 48218-01 BEVEILIGINGSBEAMBTE Wij zoeken medewerkers voor de Bevelanden, Schouwen-Duiveland en Goeree. Voor de Bevelanden geldt dat u daar ook woonachtig moet zijn. U bent in het bezit van een basisopleiding beveiliging en eigen vervoer. Een antecedentenonderzoek behoort tot de procedure. Het betreft een vast dienstverband van 32 uur per week. Meer informatie bij T. Folmer, tel. 0111-412953. Vacaturenummer 47295-01. INSTALLATIEMONTEUR Voor een installatiebedrijf in Zierikzee zijn wij op zoek naar een leerling of een geheel zelfstandig werkend installatiemonteur. U werkt in de renovatie, nieuw bouw en voor woningbouwverenigingen. Het betreft een vast dienstverband van 32 uur per week. Meer informatie bij M. van de Ven, tel. 0111-412953. Vacaturenummer 48222-01 KAPPER Voor een kapsalon op Schouwen-Duiveland zijn wij met spoed op zoek naar een vlotte, gemotiveerde kapper. De voorkeur gaat uit naar een gediplomeerd kapper, ervaring is vereist. Het betreft een tijdelijk dienstverband van 36 uur per week. Meer informatie bij M. van de Ven, tel. 0111-412953. Vacaturenummer 48197-01. Voor alle vacatures geldt: m/v ArbeidsêBBureau Het Arbeidsbureau staat voor u klaar. zoekt Tel. 0187-493176, b.g.g. 0187-491517. SCHILDERSBEDl VAN IWAARDEN Schilderwerk Wandafwerking Beglazing Verf- en Behangwinkel Dampoortweg 29 Middelburg Telefoon 0118-640400 www.schildersbedrijfvaniwaarden.nl GEMEENTE -4» De gemeente Reimerswaal is een aantrekkelijke plattelandsgemeente, gelegen tussen Ooster- en Westerschelde. De gemeente heeft ruim 20.000 inwoners, verdeeld over zeven woonkernen. Daarvan is Yerseke zowel nationaal als internationaal bekend vanwege haar oester- en mosselcultuur. Oude Plein 1 4416 AK Kruiningen Postbus 70 4416 ZH Kruiningen Tel.: (0113) 395 000 Fax: (0113) 395 333 Internet: www.reimerswaal.nl E-mail: gemeente@reimerswaai.nl Bij de afdeling Onderwijs en Welzijn, de sector Welzijn, zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie Op de afdeling Onderwijs en Welzijn beheren we de taken op onder meer de terreinen onderwijs, cultuur, kinderopvang, jeugd, (maatschappelijke) zorg, bibliotheken, musea, sport, dorpshuizen, ouderen, vrijwilligers. De afdeling kenmerkt zich door korte lijnen en een plezierige werksfeer en u vindt er 12 gemotiveerde collega's. Functie-informa tie: Als beleidsmedewerker op de afdeling Onderwijs en Welzijn bent u belast met de navolgende taken: beleidsadvisering die betrekking hebben op de meer complexe zaken op de afdeling; ontwikkelen van (meerjaren)beleid voor de producten van de afdeling; werken aan projecten en processen die gebaseerd zijn op het (meerjaren)beleid; vervullen van een actieve rol in de ontwikkeling en invulling van het (meerjaren) beleid van de afdeling; leveren van een actieve bijdrage bij de voorbereiding en totstandkoming van de (meerjaren)begroting, kredietbewaking, jaarrekening en managementrapportages; leveren van financiële en beleidsinhoudelijke informatie voor de producten; nemen van initiatieven ter verbetering en ontwikkeling van de producten van de afdeling, zowel naar beleidsinhoud als naar de administratieve organisatie; voeren van overleg met bij de producten betrokken personen/instellingen; op de hoogte blijven of raken van ontwikkelingen op het gebied van het specifieke werkterrein en deze zo nodig signaleren aan leiding en bestuur. Taken in het bijzonder: De collega die wordt gezocht zal in het bijzonder de navolgende taken tot zijn/haar werkterrein kunnen rekenen: brede verantwoording voor de beleidsterreinen volksgezondheid, maatschappelijke dienstverlening, ouderen, kinderopvang en peuterspeelzaalwerk;. beleidsondersteunende taken op het gebied van accommodatiebeleid, zowel gemeentelijke als onderwijsaccommodaties. Functie-eisen: Wij zijn speciaal op zoek naar een collega met een brede belangstelling die het werken aan maatschappe lijke producten in een politiek-bestuurlijke omgeving ziet als een uitdaging. U bent gericht op ontwikkeling. In het werk toont u visie, terwijl u met beide benen op de grond kan blijven staan. Een pro-actieve houding ten opzichte van de beleidsterreinen is gewenst. U hebt een afgeronde opleiding op hbo-niveau. Enige jaren ervaring in een (vergelijkbare) functie kan een voordeel zijn. U kunt zowel in teamverband als zelfstandig werken. U bent bekend met het gebruik van automatiseringshulpmiddelen. U beschikt over goede communicatieve vaardigheden (mondeling en schriftelijk). U bent bestand tegen gezonde stress en hebt het vermogen prioriteiten te stellen en tijdig in te spelen op de zich wijzigende situaties. Salaris: De functie is ingeschaald op niveau 9 (salaris f 4.467,- 2.027,04) tot maximaal f 6,604,— 2.996,76), bruto per maand bij een fulltime dienstverband, salaristabel per 1 mei 2001 Informatie: Wilt u meer weten over de functie en de functie-inhoud, dan kunt u terecht bij Sjakko van Schaik, afdelingshoofd Onderwijs en Welzijn. Zijn telefoonnummer is (0113) 395 295 (doorkiesnummer). Hij is bereikbaar tijdens kantooruren. Sollicitaties: Als u belangstelling heeft voor deze functie, dan nodigen wij u graag uit te solliciteren.; Een sollicitatieformulier kunt u telefonisch aanvragen bij het secretariaat van de sector i Welzijn, te bereiken via telefoonnummer (0113) 395 282 of 395 288. U kunt uw schriftelijke sollicitatie vóór 23 november 2001 richten aan burgemeester en wethouders van Reimerswaal, Postbus 70, 4416 ZH Kruiningen,; Vermeld op de enveloppe "sollicitatie Welzijn". Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. RIJF OAZ Advies is een middelgroot adviesbureau (32 medewerkers) met een sterke positie in Zuidwest-Nederland. Het dienstenpakket van OAZ is breed: Bedrijfsadvisering, Personeelsmanagement, Opleiding Training en Subsidieadvisering. Onze werkwijze, gericht op kennis, ervaring en klant gerichtheid draagt bij tot een groeiend relatiebestand. Steeds meer organisaties, zowel profit als non-profit, weten OAZ Advies te vinden. Is het matchen van medewerkers en functies jouw tweede natuur? Dan heeft OAZ Advies Personeelsmanagement een vacature als (Een recruiter met scoringsdrang) De functie: In deze verantwoordelijke en zelfstandige functie als Recruiter adviseer, ondersteun en begeleid je een diversiteit van ondernemers en leidinggevenden op het gebied van Werving en Selectie. Mede door je kennis van organisaties, functies en kandidaten weet je snel en effectief een inschatting te maken van de vacatures en deze zo goed mogelijk in te vullen. Continue acquisitie en het onderhouden van lange termijn relaties met opdrachtgevers vormen een hoofdactiviteit binnen de functie Je voert het gehele Werving en Selectie traject zelfstandig en professioneel uit. Tot je taken behoren onder meer het plaatsen van advertenties, het voeren van gesprekken en het adviseren bij het opstellen van arbeids overeenkomsten. OAZ Advies beschikt over een uitgebreide databank, waarin MBO-ers, HBO-ers en academici staan ingeschreven die op zoek zijn naar een volgende stap in hun carrière. Samen met vier collega's wordt deze databank up-to-date gehouden en voer je intake gesprekken met kandidaten. Het doel is.de databank en kandidaten actief onder de aandacht te brengen van potentiële opdrachtgevers. Gevraagd wordt: een afgeronde opleiding op minimaal HBO-niveau, met bij voorkeur 2 jaar werk- ervaring als P&O functionaris of recruiter; uitstekende commerciële vaardigheden, servicegerichtheid en doorzettingsvermogen; goede mondelinge en schriftelijke adviesvaardigheden; een pro-actieve, resultaatgerichte houding met gevoel voor humor. OAZ biedt: een dynamische en zelfstandige functie binnen een sterk groeiende en professionele organisatie; een informele en prettige werkomgeving met ruimte voor eigen inbreng en initiatief; een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden. Informatie en sollicitatie: Ben je toe aan deze zelfstandige en uitdagende functie? Stuur dan je sollicitatiebrief en c.v. binnen 10 dagen aan OAZ Advies, t.a.v. Klazien Lanting, Schaepmanstraat 21 4463 SC Goes. Je kunt haar bereiken op telefoonnummer 0113-256600 of 06-54203807 voor meer informatie. Fax: 0113-256610. E-mail: info@oaz.nl. Internet: www.oaz.nl. AR3E!D5B£MlpDE'.INGS VERGUNNING A 9100ió- BEDRIJFSHULPVERLENING - EHBO REANIMATIE-CURSUSSEN Wij starten met een avondopleiding Bedrijfs hulpverlening voor ƒ475,00 p/p. 215,00) Duur: 6 avonden van 3 uur. Start 15 nov. 2001. Inl. Zuidvlietstraat 55, 4461 GW GOES. Tel/Fax: (0113) 220709. Oranje Kruis en NIBHV gecertificeerd. ADVERTEREN? IN DE PZC NATUURLIJK! AANNEMINGSBEDRIJF n joosstraat 31 - 4458 bz 's-heer arendskerke telefoon/fax (0113) 56 16 28 BOUW GARAIUT voor info zie onze internetsite: www.vanbaalengoes.nl Arcus zorgcentra heeft een Centraal Bureau waartoe het directiesecretariaat behoort. Deze dienst is gehuisvest in locatie Cornelia te Zierikzee. In verband met zwangerschapsverlof van één van onze collega's zoeken wij per 7 januari 2002 een nieuwe collega op het directie secretariaat vóór de functie van voorde periode 7 januari - 7 juni 2002 voor gemiddeld 32 uur per week vanaf 7 juni 2002 voor gemiddeld 16-20 uur per week De aanstelling is in eerste instantie voor bepaalde tijd tijdens de duur van het zwangerschapsverlof en kan daarna omgezet wordeo in een vast dienstverband. Wat houdt de functie in? Als managementsecretaresse verricht u zelfstandig secretariële taken ten behoeve van de directie en het management, waarbij u onder meer vergaderingen voorbereidt, notuleert en zorgdraagt voor de verslaglegging en verspreiding van de stukken. U verzorgt de postbehandeling, correspondentie en beheert het archief. Wat verwachten wij? Wij verwachten dat u beschikt over een vooropleiding op minimaal HAVO-niveau, aangevuld met een secretariële opleiding. U heeft ervaring opgedaan in een soortgelijke functie en beschikt over goede kennis en vaardigheden op het gebied van notuleren en automatisering (MS. office). Tevens beschikt u over goede communicatieve vaardigheden en kunt u goed zelfstandig functioneren. U werkt ordelijk en systematisch. Wat bieden wij? Deze functie is ingedeeld in FWG functiegroep 40 en het salaris bedraagt afhankelijk van leeftijd en ervaring minimaal f3.243 1.472 en maximaal f 4.799 €2.178 bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Informatie en sollicitatie Nadere informatie over de functie managementsecretaresse kunt u inwinnen bij Ineke den Boer 0111-43 99 00. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 20 november a.s. richten aan Vicky Steenbakkers, afdeling P0&0, Postbus 215, 4300 AE Zierikzee. L E-mailen kan ook, ons adres is secr.p&o@arcuszorg.nl. De sollicitatiegesprekken worden gepland op dinsdag 27 november aanstaande. Locaties Arcus zorgcentra Duinoord Burgh-Haamstede Poortershof Brouwershaven Borrendamme Zierikzee Cornelia Zierikzee In 't Opper Bruinisse

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 30