Vader en zoon samen de baas Eindelijk erkenning Nuijten NOG 1 WEEK PZC Terneuzen toont twee gezichten tegen Beveren EVEN GEDULD Fop Fonteijne boekt eerste marathonzege Hoek blijft weg op soccertoernooi Satelliet Specialist wint kart wedstrijd passieux k 21 Rinus en Harold van de Ketterij sterk arbitraal duo uitslagen Theo Janssen geopereerd agenda bw woensdag 7 november 2001 door Brecht van Leipsig VLISSINGEN - Bij elkaar op geteld hebben Rinus en Harold van de Ketterij al meer dan dui zend voetbalwedstrijden als scheidsrechter of assistent- scheidsrechter tot een goed ein de gebracht. Zaterdag tijdens het duel Hoek-IJsselmeervogels leidden vader en zoon, officieel voor de tweede keer in hun car rière, gezamenlijk een wed strijd. Zoon Harold als scheids rechter en vader Rinus als diens assistent. Harold van de Kette rij: „Het was een wedstrijd die ik niet zo snel zal vergeten." Na afloop van de wedstrijd ont stonden enkele discussies. Met name aan de kant van IJssel- meervogels was er commentaar over het optreden van Harold van de Ketterij. „De wedstrijd moest vanaf het begin kort wor den gehouden. De gele kaarten en de strafschop waren meer dan terecht. En achteraf wordt er natuurlijk commentaar gege ven, maar dat gebeurt zo vaak. Er werd zelfs door Omroep Zee land verondersteld dat mijn spierblessure fake was. Dat ik me aanstelde. Maar dat was dus absoluut niet zo." Discussies zijn voor Harold en Rinus van de Ketterij niet echt vreemd. Tussen de twee wordt vaak over het scheidsrechters- vak gesproken. „Mijn vrouw en dochter hebben het soms niet makkelijk. Als wij zaterdag thuiskomen van een wedstrijd dan delen we onze ervaringen of dicussiëren we over hoe de an der een wedstrijd leidde. Dan vraagt mijn vrouw wel eens of we even de mond willen hou den", vertelt Rinus van de Ket terij. Jongste De 56-jarige assistent-scheids- rechter floot meer dan 650 wed strijden in het amateurvoetbal. Zes jaar geleden moest hij een stapje terug doen. „De leeftijds grens bepaalde dat ik geen wed strijd meer mocht fluiten in het district Zuid I. Ik moest toen te rug naar het afdelingsvoetbal. De KNVB gaf mij toen de moge lijkheid dat ik wel als assistent binnen het district actief mocht blijven." Voor zijn zoon ligt de situatie geheel anders. De 29-jarige ve rificateur bij de douane was op zestienjarige leeftijd de jongste scheidsrechter in Nedei'larxd. Acht jaar later promoveerde Harold van de Kettei'ij naar groep 1, waarin hij nu nog steeds actief is. Ook daarmee was hij de jongste binnen voetballend Nederland. Volgens zijn vader bestaat er een duidelijk verschil bij het krijgen van respect van voetbal lers tussen hem en zijn zoon. „Als je ouder bent, tonen de voetballers een bepaald ontzag voor je. Jongere scheidsrechters moeten strenger optreden." Zijn zoon vult aan: „Op het hoogste niveau mag je geen fouten ma ken. Anders word je meteen af gestraft. In het veld ben ik dan ook streng doch rechtvaardig. Zaterdag kwam de mentaliteit van Harold van de Ketterij duidelijk naar voren. „De voet ballers van IJsselmeervog'els speelden in de eerste helft anti voetbal, waai'bij harde overtre dingen wei-den gemaakt. Ik moest vanaf het begin hai'd op treden en consequent zijn. Van daar dat ik vijf gele kaarten trok in de eerste helft. Had ik dat niet gedaan dan was de wedstx-ijd volledig uit de hand gelopen." Samenwerken Omdat Rinus van der Ketterij niet meer elke zaterdag actief langs de zijlijn staat, probeert hij passief wedstrijden van zijn zoon te volgen. Een waarnemer van de KNVB is dan niet de eni ge dieHax-old van de Kettex-ij be oordeelt. Ook zijn vader heeft de evaluatie na afloop al klaarlig gen. „Kritiek is goede lesstof voor later. Soms vind ik dat het heel anders en beter had gemoe ten. Dat zeg ik dan ook. Zaterdag stonden beiden offici eel voor de tweede keer in hun carrière samen binnen de lijnen. Harold van de Ketterij: „Het is wel eens voorgekomen dat een gx-ensrechter niet kwam opda gen. Als mijn vader dan langs de lijn stond, was het niet moeilijk een vervanger aan te wijzen. Ik vind het namelijk prettig om met hem te werkenHij weet bij voorbeeld dat bij een buiten spelsituatie zo laat mogelijk gevlagd moet worden om zeker heid te hebben van de situatie. Rinus van de Ketterij mist dit soox-t wedstx-ijden wel. „Geza menlijk naar een wedstrijd gaan en achteraf hierover px-aten is fijn. Op het moment clat we de wedstrijd Hoek-IJsselmeei-vo- gels kx-egen toegewezen, ovex-- legden we al over wat we kon den vei-wachten. Vooral de dagen voorafgaand aan deze wedstx-ijd wei'd er elke dag over de wedstrijd gespx-oken." Tex-ugkijkend op het duel van zaterdag kan Iiarold koi-t zijn. „Naar mijn gevoel ging het goed. Ik sta achter mijn beslis singen. Alleen baal ik dat ik moest uitvallen met een spier blessure. Deze wedstrijd zal ik niet snel vei'geten." Harold (midden) en Rinus van de Ketterij (links) bij aanvang van de wedstrijd Hoek-IJsselmeervogels. foto Charles Strijd door Rudy Boogert DEN HAAG - Schaatser Fop Fonteijne heeft in Den Haag zijn eerste overwinning van het sei zoen al in de broekzak. Maan dagavond won de rijder uit Burgh-Haamstede de tweede gewestelijke marathon bij de veteranen. Fonteijne, die vorig seizoen ook al een gewestelijke marathon won, trok vanaf de start meteen stevig van leer. In een veld van zo'n tachtig rijders demarreer- de de 49-jarige Schouwenaar meteen in de tweede ronde. Hij kreeg een aantal vx-oege avontu riers mee en na enkele ronden ontstond een kopgroep van der tien rijdex's, die het peloton op een ronde zetten. Toen het peloton was afgesprint moest de dertien koplopex-s nog vijf ronden. Fonteijne waagde een vlucht in zijn eentje en op de meet had hij 25 meter over op de favorieten uit de sponsor-ploe gen, zoals Paul Rutten en Johan van Leeuwen. Door zijn over winning steeg Fonteijne naar de achtste plaats in het klasse ment. De marathoncyclus gaat over zeven wedstrijden. Fon- teijnes plaatsgenoot Max-c de Vrieze profileerde zich nadruk kelijk bij de max-athon voor B-xijdex-s. De 24-jarige schaat ser i-eed de hele wedstrijd aan de kop van de wedstrijd mee, maar in de slotfase ging hij onderuit. De Vriezes jongere broer Vin cent deed in Heex-enveen van zich spreken. De cios-student schex-ptebij selectiewedstrijden in Thialf zijn persoonlijk record op de 1500 meter aan tot 2.08.24. Op de 500 meter kwam hij tot 42.27 seconden. door Frits Bakker TERNEUZEN - Volgens de trai ner komt het met Terneuzen weer allemaal goed. Het pro bleem zit hem bij de zondag hoofdklasser in het scoren, niet in het spel. Paul Telussa beloof de gisteravond na een trainings partijtje tegen de Belgische eer steklasser Beveren (1-3-verlies) dat de ballen er straks weer ge woon in zullen vliegen. Kwali teit verloochent zich namelijk niet. Paul Telussa doet geen conces sie aan het systeem, omdat hij vindt dat Terneuzen de klasse bezit om altijd vooruit te voet ballen. Het zou niet onlogisch zijn dat de trainer na de teleur stellende resultaten van de laat ste weken iets zou afwijken van zijn principes, maar wie dat denkt, kent Telussa niet. „We creëren altijd kansen, zelfs tegen Beveren", verdedigt hij de tactiek die Terneuzen in de af gelopen drie seizoen boven zijn tegenstanders deed uitstijgen. „Ik wijk er niet vanaf, want het komt absoluut weer goed." Binnen de spelersgroep rijzen daar (gezonde) twijfels over Danny Magito, die gisteravond één helft speelde, had na de rust een aai-dige discussie met Mike But over het structurele pro- bleem in de spits. „Je kan wel blijven volhouden dat het een vertrouwenskwestie is", zei de geroutineerde libero. „Maar als dit blijft duren, dan moetje toch gaan denken aan kwaliteit. Dan hebben we misschien niet de spitsen die makkelijk kunnen scoren." Het px-obleem deed zich gisteren ook weer voor tegen de Belgen. Terneuzen speelde een zwakke eerste helft, kwam met 3-0 ach ter door twee treffex-s van de Russische spits Andrei Demkine (ex-Ajax) en Steven Wostijn, maar mocht daarna vrijuit aan vallen. Ronald van Sliedregt (afzwaaier op een voorzet van Randy Laux-et), Ryan de Regt (na een overigens briljante solo) en Dominique Verlinde waren diep in de tweede helft dicht bij een tegengoal. Het duurde niettemin nog tot de 86e minuut voordat Terneuzen ook wex-kelijk kon scoren. Do minique Verlinde maakte na een steekpass van Randy Lauret handig gebi'uik van een aarze ling in de Beveren-defensie. Hij verschalke doelman Deckers meteen stiftje: 1-3. Tex-neuzen speelde voor rust met acht spelers uit de basiself. Eric de Koeyer ontbrak door ziekte, Renato Dijkstra-sukkelt.met een knieblessure. Hubex-t van den Hemel en Jos Kayser vormden na rust het geïmproviseerde centrum achterin. Ronald van Sliedregt verving in dat tweede paid Jacky Lambert voorin. Paul Telussa heeft voor de xiit- wedstrijd tegen Meerssen zon dag nog wat personele zorgen. Jos Kayser moet vx-ijdag voor een blaasonderzoek naar het ziekenhuis en Geert de Poorter zit een wedstrijd schorsing uit. „Ik verwacht wel dat De Koeyer er weer bij is", sprak de trainer hoopvol. Voetbalschool Beveren maakte in het oefenpo tje weinig indimk op de ruim honderd toeschouwers. De Bel gen staan in de competitie on deraan, hebben de minste goals gescoord en de meeste tegen- goals geïncasseei'd. De Frans man Jean-Marc Guillou, een ex- international die tot voor kort een voetbalschool runde in Ivoorkust, heeft aan het begin van dit seizoen 51 procent van aandelen van de club gekocht. Hij heeft een paar weken gele den de trainer ontslagen en heeft zichzelf benoemd tot trai ner. Danny Magito, die de club goed kent omdat zijn zwager erin speelt, schetste de crisis bij Be veren:, „Het is ongelooflijk wat daar gebeurt. Die Fransman heeft een stuk of vijf van die donkere jongens meegenomen en laat ze allemaal voetballen, omdat hij ze wil vex-kopen. Daar zijn de Belgen massaal tegenop gekomen, maar niemand durft in te grijpen." Terneuzen-Beveren 1-3 (0-3). 20. Andrei Demkine 0-1, 27. Andrei Demkine 0-2, 35. Steven Wostijn 0- 3, 86. Dominique Verlinde 1-3. door Frits Bakker HOEK - Het Abab-soccertoer- nooi, dat jaarlijks wordt ge speeld in Sas van Gent en goed is voor zo'n duizend toeschou wers, moet het op 5 januari zon der Hoek doen. De technische staf van de zaterdag-hoofdklas ser vindt het toernooi niet pas sen in de planning voor de win terstop. Het wegblijven van Hoek, dat met Terneuzen de grote pu- bliektrekker is op het toernooi, betekent een fikse aderlating voor de organisatie. De winnaar van vier eerdere edities heeft een week na het toernooi alweer competieverplichtingen. „Het komt daarom heel slecht uit om op het soccex-toernooi te ver schijnen", aldus manager Pa trick Naudts. De Belg is (net als tx-ainer Nijs- kens) nooit een vooi'stander ge weest van het soccertoernooi. „Ik heb zelf de laatste jai'en meegedaan en heb de indruk dat het elk jaar harder wordt. Het begint meer op ijshockey te lij ken dan op zaalvoetbal. Wij hebben er geen zin in om met spelers als Kanu, Mücher en Saey een week voor de competi tie risico's op blessures te lo pen." Volgens Naudts zijn die risico's niet ondenkbaar. „Voor veel te genstanders is Hoek een ploeg waartegen ze een tandje bijzet ten. Daar zitten we met onze spelers net niet op te wachten. Ik heb ook de indruk dat scheids rechtere, omdat wij met Terneu zen favoriet zijn, eerder tegen ons fluiten dan dat ze onpartij dig zijn." Maar de belangrijkste reden om niet in te schrijven is de compe titie. „We zijn hoopgevend gestart, krijgen steeds meer pu bliek en willen dat verder uit bouwen", geeft Naudts aan. „We gaan de winterstop benut ten om lekker i'ustig naar de tweede competitiehelft toe te le ven. Daarin past het soccexioer- nooi niet." van onze sportredactie MIDDELBURG - De leider in het klassement van de Middel burgse bedrijvencompetitie kart, het team van De Satelliet Specialist uit Kloetinge, heeft de vierde race van de B-compe titie gewonnen. Hiermee verste vigde het Bevelandse team de leiderspositie. Met tien teams aan de start had de wedstx-ijdleiding zijn handen vol aan de wedstrijd. Goiter Ra cing startte vanaf plaats één, maar moest na twee ronden de leiding uit handen geven aan de Satelliet Specialist. Die werd vervolgens weer opgejaagd door Cool FM. Deze twee teams reden in de beginfase ver weg van de overige teams. Door een inhaalactie van deze twee ploegen tijdens een gele- vlagsituatie moesten zij een tijdsti'af van één minuut uitzit ten waardoor Midlife Racing de kop overnam. Na één uur racen wisten de rijders van de Satel liet Specialist de leiding over te nemen en zouden die gedurende 169 ronden niet meer uit handen geven. VIBRU Racing wist in de laatste i'onde Midlife Racing in te halen en werd zo knap twee de. Midlife Racing werd dei'de voor het team van Cool FM. De snelste tijd werd gereden door Cool FM: 41.52 seconden. ENSCHEDE - Theo Janssen, jeugdinternational van Vitesse, is in het Medisch Spectrum in Enschede geopereerd aan zijn gebroken linkerscheenbeen. Hij liep de blessure op in de belof- tenwedstrijd tegen FC Twente. Dr. Vierhout heeft een pin in het onderbeen gezet. Janssen zal maandenlang uitgeschakeld zijn voor topvoetbal, omdat hij het linkei'been zeker drie maan den niet maximaal mag belas ten. Hij was net hersteld van een en kelblessure die hij tien dagen eerder opliep tijdens de eredivi siewedstrijd in hetzelfde stadi on tegen eveneens FC Twente. Nadien was hij om disciplinaire redenen teruggezet naar de tweede selectie. ANP Zeeuwse turnster trekt lange neus naar NOCNSF door Brecht van Leipsig GOES - De successen van de Nederlandse turnsters tijdens de wereldkampioen schappen in het Belgische Gent heeft de Nederlandse sportwereld wakker ge schud. Eindelij k erkenning en de A-status van NOCNSF voor de turnsters. De eni gen die nog niet wakker lijken zijn de turnsters zelf, waaronder de Goese Moni que Nuijten. „Ik ben nog helemaal niet bewust van wat er gebeurd is." Enkele bloemstukken en kaarten en een computerbestand vol met felicitaties per e-mailherirmert de familie Nuijten aan de successen van dochter Monique. De 17- jarige turnster zelf blijft even nuchter, stil en verlegen als ze voor de succesvol verlo pen WK was. Voor haar verliep de week in Gent in een sneltx-einvaart. „Ik kan nog steeds niet vatten wat er allemaal gebeurd is. Alles ging zo snel." A-status De verwachtingen waren vooraf niet al te hoog gespannen. „Ons doel was om bij de eerste acht van de wereld te komen. Dan behaalden we de A-status van NOCNSF. Toen we uiteindelijk vijfde werden in de landenwedstrijd waren we zo vei-baasd. Dit hadden we nooit verwacht", vertelt Nuijten, met de giechel die inmiddels haar handelsmerk geworden is. Het behalen van de A-status betekent dat de turnster van het Nijmeegse De Hazen- kamp een aardige financiële vergoeding krijgt en een auto van de 'zaak'. Van de ene week op de andere klimmen de turnstei's in status en aanzien. Monique Nuijten trekt hiex-mee een lange neus naar het Nederlands Olympisch Comité. „Ja- i-enlang werd er weinig aandacht aan ons besteed. Twee jaar geleden zat ik ook bij de beste 32 van de wereld. Oké, de pi'esta- ties zijn nu beter. Maar eerst was er nau welijks aandacht. Nu wel, dat vind ik on- eeilijkWe hebben aan iedereen laten zien dat we het wel kunnen. En nu valt ieder een op ons. De pers, de supporters en het comité." En aandacht, dat is iets dat Nuijten nog niet echt gewend was. „Vorige week zaten ongeveer tweeduizend Nederlandse sup porters op de tribune. Normaal zijn dat er hooguit vijftig. Dit was ongekend." Ook haar fans zijn in aantal toegenomen. „Ik heb meer dan zestig e-mails ontvangen met felicitatiesEn onderhand kan ik mi jn handtekening wel dromen. Zilver De meeste aandacht kreeg Renske Endel, die zilver won bij de toestelfinale op de brug. Nuijten moest vanaf de kant toezien hoe haar trainingsmaatje als tweede ein digde. Een tweeslachtige gevoel was er bij de Goese. „Door mijn val op de balk, kreeg ik niet de kans met de finales mee te doen. Drie meisjes konden zich kwalificeren voor de meerkamp en door de val zat ik daar niet bij .Dat was wel balen. Een klei- Eerst was er nauwelijks aandacht. Nu wel, dat vind ik oneerlijk. foto Dirk Jan Gjeltema ne fout is gewoon fataal. Ik had daar ook kunnen staan. Maar ik ben zeker blij met de successen van de anderen." Hoewel Nuijten niet de mogelijkheid kreeg zich individueel te bewijzen voor het grote publiek, kijkt ze met een goed gevoel terug op Gent. „Alles was leuk en daarbij heb ik goed gepresteerd, met als enige smetj e de balk. Maar de zilveren me- daile heb ik ook een beetje gewonnen. Renske voerde de oefening uit, maar ik train samen met haar en we helpen elkaar heel veel. Dus een beetje heb ik ook dat succes geboekt." Na het WK kreeg Nuijten enkele dagen vrij om even naar huis te gaan. Eind deze week begint haar 30-urige trainingsweek echter weer te draaien. „Ik sta weer te po pelen om te beginnen. Over drie weken hebben we een toernooi in Duitsland en daarna kunnen we ons gaan concentreren op het Europees Kampioenschap in Grie kenland, want dat is het volgende grote doel." Als Nuijten in april volgend jaar in Griekenland is, kan ze zich alvast gaan oxiënteren en wegwijs maken. De Olympi sche Spelen van 2004 in Athene zijn voor haar het ultieme doel. Biljarten Standen landelijke competitie drieban den groot. Tweede divisie, poule 3: 1. 3BV De Walvis 8-15, 58 partijpunten; 2. Monoliet Vloeren 8-15, 54; 3. De Arend Tummers 8-11, 36; 4. Slagerij André Bil let 1 8-10, 41; 5. Jorissen team 2000 1 8-8, 32; 6. Tempo Verkeersschool 8-8, 32; 7. Fernic 8-8,32; 8. Van Manen Auto maten 8-8, 28; 9. Westhoek v.d. ven Te gels 8-7, 29; 10. Arvos 8-6, 26; 11. Bart Hultermans 2 8-5,24; 12. Dérogée Bevei ligingen 8-5, 22; 13. Aarts Bouw 1 8-4, 20; 14. BH Keukens 1 8-2,14. Derde divisie, poule 7: 1. Technotape 8-15, 49; 2. Job Support 8-14, 51; 3. De Pinquin/Wizzix Software 8-12,44; 4. Eet huis 2000 8-11,42; 5. Hogendoorn Schil ders 8-11, 41; 6. Autoschade Staart 8-9, 34;7. Van Rossum L&B 8-9,34; 8. Ouden bosch 2 8-9, 32; 9. Rokx Transport 8-8, 36; 10. A. te Veldhuis 8-7,26; 11. 't Plein tje 1 8-6,28; 12. DC Michielsen 2 8-6,25; 13. DGV-Euro Ginseng 8-4,23; 14 Aarts Bouw 3 8-4,18; 15. De Distel 2 8-3,18; 16. 3BSD Interieur Totaal 2 8-0,11. Derde divisie, poule 8:1DGV/Broerman 8-14,46; 2. 't Venneke 8-12,42; 3. Optiek Vis 8-11,45; 4. A.H. Biljartartikelen 8-11, 42; 5. Aarts Bouw 2 8-11,36; 6.3BSD Inte rieur Totaal 1 8-10, 37; 7. Oudenbosch 1 8-10,34; 8. BV De Distel 8-8,32; 9. BV Ja cobs 8-8, 32; 10. Doggen Timmerbedrijf 8-8, 29; 11. 't Pleintje 8-7, 28; 12. Hoon- dert/de Waard 8-5, 26; 13. Van Donge De Roo 8-4,27; 14. Café de Uitspanning 2 8-4, 23; 15. Smikkelhoekje 2 8-3, 15; 16. BH Keukens 2 8-2,18. Bowling Hockey Rotterdam. Champions Trophy, man nen, derde ronde: Nederland-Engeland 3-2.. Australiè-Pakistan 3-1 (0-0). 42. Hiskins 1 - 0 (sc), 55. Hiskins 2-0, 66. Abbas 2-1 (sc), 68. Commens 3-1. Scheidsrechters: Lockhart (Eng), Wright (ZAf). Duitsland-Zuid-Korea 3-0 (1-0). 14. Kunz 1-0 (sb), 46. Kunz 2-0 (sc), 63. Domke 3-0. Scheidsrechters: Saladino (Arg), Raash- ed (Pak). Toeschouwers: 1500. Stand: 1. Duitsland 3-9 (7-1), 2. Australië 3-6 (7-5), 3. Nederland 3-4 (6-6), 4. Pakis tan 3-4 (4-4), 5. Engeland 3-3 (6-8), 6. Zuid-Korea 3-0 (3-9). Honkbal Karten Middelburgse bedrijvencompetitie. Groep B, stand na vier races: 1. De Satel liet Specialist Kloetinge 70; 2. Cool FM 46; 3. Midlife Racing 46; 4. VIBRU Racing 42; 5. Antoco 1 32; 6. D&F PM Racing 23; 7. Lamb Weston Meijer 15; 8. Gorter Ra cing 15; 9. Antoco212; 10. DeScheldebo- de 3. Sportprijsvragen Lucky Day van 6 november: 1 -3-6-8-12 -13-14-16-18-29-32-35-37-43-47-51 - 67 - 69 - 70 - 73. (onder voorbehoud) Bowling Vereniging Goes. Maandaglea gue: 1. Tweede Jeugd 27, 2. Partymana- gement 27,3. The Horny Guys 25,4. Pibe- co 24, 5. Good Luck 40+ 23, 6. Walonibi 23,7. DWSZeeland 23,8. SportC Wester- schouwe 21.5, 9. Re-entry 21, 10. Los Ballos 20, 11. Rhodos 20, 12. EasyScore 17,13. Moonlight Bowlers 17, 14. www- .doe-mae-wat.nl 16,15 Baan 9 12.5,16. 16The Kantklossers3. Teams: Re-entry - Partymanagement 2-2, Walonibi - Baan 94-0, SportC Westerschouwen - Los Bal los 3 - 1, The Horny Guys - DWSZeeland 3 - 1Good Luck40+ - Pibeco 3 -1EasyS core - Moonlight Bowlers 1- 3, Tweede Jeugd - The Kantklossers 4-0, Rhodos - www.doe-mae-wat.nl 2-2. Dinsdagleague: 1. B.T. Knudde 29, 2. SSK Keukens Kapelle 27, 3 De Daltons 20.5, 4 De Apenheul 20, 5. Remax 19, 6. De Laatkomers 19,7. Phyba Gold 18,8 De 3 Eentjes 18,9. Glashandel Melieste 17.5, 10. De Eendracht 16,11. Drie Maal Zeven 14, 12. Aahejo 13.5, 13 The europ boys 9.5. Teams: Remax - Drie Maal Zeven 3 - 1, SSK Keukens Kapelle - Aahejo 3-1De Daltons - The europ boys 3-1, Phyba Gold - De Eendracht 4-0, B.T. Knudde - De Apenheul 3 - 1, De 3 Eentjes - Glas- handel Melieste 1 - 3. Tennis Eckental (Dui). Mannen, challenger. Eer ste ronde: Wessels (Ned/6) - Mayer (Dui) 6-4 6-2, Van Lottum (Ned) - Willems (Bel) 7-5 6-2. Voetbal Amstel Cup. Achtste finales: FC Zwolle- Eindhoven 6-3, Fortuna S.-Cambuur L. 2- 1, Veendam-Heerenveen 0-2, RBC-AZ Voetbal woensdag Vriendschappelijk: Thoolse selectie on der 23 jaar-Schouwen-Duiveland onder 23 jaar. Locatie: sportpark WHS te Sint Annaland. Aanvang 19.30 uur. Zaalkorfbal Oefenwedstrijd: Sporthal Souburg: For- tis4-Atlas (21.00 uur). (Advertentie) OP ONZE TIJDELIJKE LOCATIE, Langevorststroat 68 - Goes KUNT U NU NOG PROFITEREN VAN DE LEEGVERKOOP VAN PANNEN, KOKSMESSEN, BESTEKCASSETTES, SERVIEZEN ETC. Oostwal 1 - 4461 JT Goes tel. 0113 - 228895 fax 0113- 231497 KOOKMAGAZIJN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 21