HVV'24 komt met de schrik vrij PZC Hoofdplaat geeft de winst uit handen Vrouwen Seheldesport boeken eerste zege Winnares Prins wil nog ervaring opdoen Steen speelt met Hansweerste Boys 17 Zeeuws-Vlamingen maken drie keer een achterstand goed en winnen Hoek 2 dieper in de zorgen HVV'24 Al laat punten liggen Terneuzen BI herstelt zich Nipte overwinning HVV'24 BI Kostbaar verlies Terneuzen Cl Brian Verhulst leidt Breskens langs Clinge maandag 5 november 2001 door Peter van Kouteren HULST - Het gebeurde in de laatste minuten van een zinde rende ontmoeting, die alles in zich had waardoor voetbal zo boeiend kan zijn. Johnny Len- sen (HW'24) werd door zijn trainer aangespoord een blessu re voor te wenden en te gaan lig gen. De daarop toegestane ver zorging moest het ritme uit het spel van Zeelandia Middel burg halen, omdat de bezoekers enorm aandrongen en op zoek waren naar de gelijkma ker. Voor John de Frel heiligt het doel dit seizoen de middelen. HW'24 haalde tegen Zeelandia Middelburg tot drie keer toe een achterstand op en kneep de han den dicht, omdat uiteindelijk met 4-3 werd gewonnen. De Zeeuws-Vlamingen stonden in de slotfase met de rug tegen de muur en verdedigden met man en macht een nipte voorsprong. „De complimenten aan de te genstander", sprak John de Frel direct na afloop. „Ik denk dat een gelijkspel ook wel terecht zou zijn geweest." Het waren mooie woorden aan het adres van de Middelburgers, voor wie de druiven wel heel erg zuur waren. Zeelandia Middel burg maakte het HW'24 erg moeilijk en nam tot drie keer toe een voorsprong. En nadat de thuisploeg in de slotfase voor het eerst een voorsprong had ge nomen, zette de formatie van Huib Meerman nog eens aan voor een zwaar offensief. Inval ler Jan de Rijke was dichtbij een treffer en ook Daan Eikenhout miste tot ontzetting van alles wat Middelburg was een uitge lezen kans. HW'24-Zeelandia Middelburg boeide van het begin tot het eind. De thuisploeg kwam ijzer- sterk uit de startblokken en liet in de eerste tien minuten drie goede mogelijkheden (Lensen, Thoen, Van den Bosch) onbënut. De eerste de beste kans voor de bezoekers daarentegen was me teen raak. Alex Lourens scoorde met een leep balletje 0-1. Die openingsgoal was nog enigszins tegen de verhouding in. Daarna ontspon zich echter een duel tussen twee aan elkaar gewaagde ploegen, die met veel strijd, technische hoogstandjes en hl een hoog tempo aantoon den tot de beste in de derde klas se te behoren. De beste man van het veld was de achttienjarige Önder Koe, die meer dan eens vanaf links gevaar stichtte, van af het middenveld voor diep gang zorgde en gevaarlijke voorzetten verzond. Opvallend was de manier waar op HW'24 vooral door de lucht kwetsbaar was. De nijvere spits Jacco de Looff profiteerde daar van en kopte twee keer ongehin derd binnen (1-2 en 2-3). Maar net zo opmerkelijk was de veer kracht, waarover de thuisploeg beschikte. De Zeeuws-Vlamin gen, in tegenstelling tot de be zoekers spelend in de sterkst mogelijke formatie, werkten zich uit de naad en werden daar voor niet slecht beloond. Harm Rietjens gaf de aanzet tot de beslissende wending van het duel. De spits, die van een bles sure terugkomt, tekende vier minuten nadat hij was ingeval len voor de gelijkmaker. Niet lang daarna bepaalde Angelo Verbraeken de eindstand op 4-3 Hij voltrok na een aanval uit het boekje (via Goethals, Vlassen- rood en Rietjens) het vonnis over Zeelandia Middelburg, dat veel waardering oogstte, maar met lege handen terug moest naar huis. HW'24: Jean-Pierre de Keijzer; Nórbert Baart (71. Hans Goethals), Maarten Scheerders, Harald Ver schuren, Davy van den Berg (71. Harm Rietjens); Danny Vlassen- rood, Eddy van den Bosch, Angelo Verbraeken, Thierry de Waele; An- toine Thoen en Johnny Lensen. Zeelandia Middelburg: Michel Jan sen van Galen; Paul Constandse, Pascal van den Berg, Piet Baan, Ruud SandersAchmed Coban (59. Patrick Vogel), Ferhan Topal (78. Daan Eikenhout), Önder Kog; Jacco de Looff, Ruud Mesu en Alex Lou rens (71Jan de Rijke). Antoine Thoen (rechts) probeert met een stijlvolle omhaal te scoren tegen Zeelandia Middelburg. foto Charles Strijd door Jan Roovers TERNEUZEN - Door de neder laag tegen Oostburg (0-1) is Sluis in de vijfde klasse A van het zondagvoetbal uit het rijtje titelkandidaten weggevallen. Koewacht en RIA W. hielden el kaar in evenwicht (3-3) en Hoofdplaat verloor verrassend met 3-2 bij Graauw. Oostburg en Vogelwaarde waren de win naars van de negende speeldag. Sluis-Oostburg 0-1: De belan gen in deze streekderby waren groot. Sluis moest winnen om bij de onderste helft van de kop groep aan te sluiten, Oostburg mocht niet verliezen anders zou de koppositie in gevaar komen. In een gelijkopgaande wedstrij d besliste Abubakar Kourouman het duel met een doelpunt in de eerste helft: 0-1. Daarna kregen beide ploegen nog doelkansen, maar gescoord werd er niet meer. Biervliet-Terhole 1-1: Hekken sluiter Biervliet lijkt de opgaan de lijn te pakken te hebben. In een goede eerste helft kwamen de bezoekers door een omstre den doelpunt van Jörgen Maer- man nog wel op voorsprong (0-1 maar kort voor de rust schoot Kees Duitemeijer uit een vrije trap de gelijkmaker achter de Biervliet-doelman, 1-1. In een rommelige tweede helft werd niet meer gescoord. Vogelwaarde-SDO'63 2-1: Een gelukkige overwinning voor de thuisclub, die een verdedigings- fout op slag van rust door Den nis van Driessche afgestraft zag, 0-1. De tweede helft was een halfuur oud toen Jeroen Vervaet de SDO-verdediging uitspeelde en fraai 1-1 scoorde. Door een frommelgoal van Mi chel Nieuwelink haalde Vogel waarde kort voor tijd de volle buit binnen: 2-1. Groede-Schoondijke 0-5: Op het veldspel van de thuisploeg viel weinig aan te merken, maar scoren was een kunst die de ploeg niet beheerste. De bezoe kers hadden daar geen moeite mee en gingen door doelpunten van Niek de Rijk (0-1 en 0-2 bij de rust), Remco Kramer, Barry Haerens en Claude Kornelis met een geflatteerde 5-0-zege naai de kleedkamer. RIA W.-Koewacht 3-3: Bij de rust leidde een beter Koewacht met 2-0 door doelpunten van Je roen Hiele (penalty) en Carlo van Grimberghe. Maar als de bezoekers cle kansen beter had den benut had de wedstrijd toen al beslist kunnen zijn. Marino d'Hooghe en Arno Verlinde zorgden er na de pauze voor dat het bij 2-2 weer een wedstrijd werd. Met de 3-3-eindstand na twee omstreden goals van Arno Verlinde (3-2) en Jeroen Hiele konden beide ploegen achteraf toch vrede hebben. Graauw-Hoofdplaat 3-2: Uit de vele kansen die Hoofdplaat in de eerste helft kreeg werd slechts twee keer gescoord. Rino van Voren zorgde voor 0-1, Alf Waatjes voor 0-2. Een strijdlus tig Graauw vocht zich na de rust met succes terug in de wed strijd, ging na 1-2 door Ronald Vael en de gelijkmaker van Ed ward Kips (2-2) voor de volle winst en haalde die door Eric Mahu ook binnen: 3-2. ZWIJNDRECHT - Het tweede elftal van Hoek wacht nog al tijd op de eerste overwinning in de reserve hoofdklasse. In de uitwedstrijd tegen Groote Lindt 2 leken de Zeeuws-Vlamin gen vlak voor tijd een gelijkspel uit het vuur te slepen, maar in de blessuretijd wist de thuisploeg alsnog twee keer te scoren: 3-1. Hoek 2 kwam al na tien minuten op achterstand en hoe wel het voldoende mogelijkheden op de gelijkmaker kreeg, wist Jan-Willem Noorthoek pas zeven minuten voor tijd de; stand in evenwicht te brengen. In de blessuretijd wist Groote Lindt wel de 2 -1 op het bord te zetten en in de laatste seconden werd het zelfs nog 3-1. HULST - De A-junioren van HW'24 lieten zaterdag in de- strijd om de eerste plaats twee punten liggen tegen streekge noot Terneuzen Al. In Hulst werd het 0-0. Op zich was dat verrassend omdat beide ploegen zich een groot aantal moge lijkheden schiepen om tot scoren te komen. Pech was er vooral voor Terneuzen, omdat zowel Geoffrey Serkedakis als Ferdi Kabal het houtwerk trof. TerneuzenseBoys Al kon op eigen veld JEKA Al (de theoreti sche koploper) lang bijbenen. Na tien minuten al had Gerben Moorlag de Terneuzenaren op voorsprong gezet en daarna duurde het tot de 62e minuut vooraleer JEKA de stand weer in evenwicht kon trekken. De bezoekers trokken in de slotfase alsnog aan het langste eind: 1-2. TERNEUZEN - De B-junioren van Terneuzen bleken zater dag niet van slag door de 3-0-nederlaag van vorige week te gen koploper ODC BI. Op eigen veld werd Internos BI, de; nummer vijf van de ranglijst, met 2-0 verslagen. Na een 0-0- ruststand was Terneuzen zoveel beter dat het terecht 2-0. werd. Jarno Wabeke opende vrij vroeg de score en daarna was het Hairam Collin die de tegenstander definitief op de knieën- dwong. MIDDELBURG - De B-junioren van HW'24 behaalden za terdag in hun achtervolging op koploper DFC BI een nipte overwinning op Zeelandia Middelburg BI. In Middelburg werd de nummer negen van de ranglijst met 1-2 verslagen. Guy Cambierlegde met twee treffers in de eerste helft de basis voor die zege. Na de rust kwam HW'24 nog wel tot een aantal kansen, maarniet tot treffers. In de voorlaatste minuut bracht Zeelandia Middelburg de spanning nog even terug: 2-1. Aardenburg BI moest voor de derde opeenvolgende maal ge noegen nemen met een nederlaag. In Oosterhout bleek het op de vierde plaatse staande TSC BI met 6-2 te sterk. Niek van, Sprundel en Jeroen de Bart scoorden 1-1 en 2-2 voor de Zeeuws-Vlamingen, maar daarna was het TSC dat domineer de: 6-2. TERNEUZEN - De C-junioren van Terneuzen leden zaterdag in hun strijd om lijfsbehoud een kostbare nederlaag tegen concurrent 't Zand Cl: 2-3. De ploeg van trainer Paul Tjan- Asem boog in de tweede helft de 0-1-ruststand weliswaar om in een 2-1-voorsprong door treffers van Michel Standaert en Roy van Ham, maar moest de tegenstander daarna nog twee doelpunten toestaan: 2-3. HW'24 Cl werd nog maar eens ge confronteerd met een tegenstander die veel te sterk was. In Etten-Leur nam Internos Cl voor de rust al een 3-0-voor- sprong, om vervolgens in de tweede helft naar 8-0 weg te lo pen. door Barry van der Hooft BRESKENS - Er stonden nog geen twintig minuten op de klok en de blik van Robbie de Muijnck stond zorgelijk. Die blik in zijn ogen was ech ter begrijpelijk, want Bres kens keek in het duel met hekkensluiter Clinge tegen een 2-0- achterstand aan. Naarmate de tweede helft vorderde ver anderde het zorgelijke bij De Muijnck echter in een glim lach die steeds breder werd. Zijn ploeg boog de achter stand gaandeweg het duel namelijk om en won zelfs nog ruim met 6-2. Dat de zege op Clinge uitein delijk nog zo eenvoudig tot stand kwam en ruim uitviel was vooral de verdienste van Brian Verhulst. De linker middenvelder was bij alle Bressiaanse doelpunten be trokken en nam er zelf drie voor zijn rekening. Welis waar twee vanaf de straf schopstip, maar het verleden heeft uitgewezen dat dat voor velen geen gemakkelij ke opgave is. De twee doelpunten van Clinge kwamen allebei van de voet van routinier Jan de Visser en beide keren ook volgens eenzelfde scenario. Michael de Block passeerde op links zijn directe tegen stander en De Visser mocht de bal aan de tweede paal twee keer ongehinderd in schieten. De eerste overwin ning van het seizoen leek voor Clinge al vroeg binnen handbereik. Het mocht ech ter niet zo zijn, want Michel Cocquit bracht de spanning nog voor de rust terug door van dichtbij de eerste Bres- kens-treffer binnen te schie ten. Door dat doelpunt was Breskens weer terug in de wedstrijd en kon het op zoek naar eerherstel. De gelijkmaker liet niet lang op zich wachten. Verhulst begon net over de middellijn een rush, passeerde op snel heid een aantal Clinge-spe- lers en schoot de 2-2 achter Siegfried van den Berg. Esad Osmanovski stond op dat moment al binnen de lijnen voor Breskens (hij loste in de rust Mark Boeckhout af) en dat kwam het spel van de thuisploeg ten goede. Osma novski zorgde voor rust, leed vrijwel geen balverlies en was voortdurend aanspeel baar. Nadat D wight van Hul- le in het strafschopgebied was neergelegd mocht Ver hulst vanaf elf meter de 3-2 binnenschieten en vijf minu ten later werd de wedstrijd definitief beslist. Verhulst ging op links weer goed door, treuzelde met voorgeven, maar vond uiteindelijk toch Osmanovski. Eén minuut na het vierde doelpunt van Breskens werd Van Hulle op nieuw foutief gestopt en mocht Verhulst wederom vanaf de strafschopstip sco ren: 5-2. In de blessuretijd mocht Van Hulle zijn prima optreden met een doelpunt bekronen. Clinge speelde op dat mo ment al met tien man na een rode kaart voor Dennis de Block. De Block, die op de bank begon omdat hij te laat was, had al een gele kaart op zak toen hij op de achterlijn zijn ongenoegen op Michel Cocquit afreageerde. De 23- jarige scheidsrechter Van de Sluis, die een uitstekende wedstrijd floot, kon niets an ders dan De Block zijn twee de gele kaart te tonen. „Ik heb niet gezien of het een zware overtreding was, maar ik vond wel dat Dennis geïr riteerd rondliep en slecht in viel", zei Clinge-trainer Ben nie van de Brande. „Voor de rust lieten we zien dat het wel kan, maar na de 3-2 gingen de kopjes weer hangen. Terwijl we hadden afgesproken dat we na rust korter zouden dekken. Maar dat was vanaf de eerste mi nuut niet zo en dan roep j e het over jezelf af." „Ik vond dat er vandaag een klasse verschil tussen Bres kens en Clinge zat", zei Rob bie de Muijnck na afloop. „De verhoudingen zijn uit stekend weergegegeven." Breskens: Roy den Dunnen; Paul Walraven, Serge Laprade, Robin Buitendijk (50. Serge Nöthen), Michel Cocquit; Johnny den Bes ten (70. Angelo Cornelis), Martm Scherbeijn, Dwight van Hulle, Brian Verhulst; Mark Boeckhout (46. Esad Osmanovski) en Erik de Rechter. Clinge: Siegfried van den Berg; Jurgen de Block (46. Dennis de Block), Pascal de Block, Jurgen Ras, Martin Leegioater; Jan de Visser, Edwin Martens, Peter Dnimont, Michael de Block (65. Stefan de Wert); Walter van Tie nen (82. Rody Luijcks) en Pascal Delforge. Scheldesport-spcelster Will Kimenai (midden met nummer 23) achtervolgt een speelster van Marathon. foto Charles Strijd door Aector Dooms TERNEUZEN - De basketbalsters van Seheldesport hebben zaterdag de eerste wedstrijd van de Zeeuwse competitie tegen Marathon met 38-24 gewonnen. In sporthal 't Zwaantje in Terneuzen was Seheldesport doorlopend sterker. Wel was te zien dat de ploeg van coach André Boer nog niet op el kaar ingespeeld is. Vijf speelsters maakten bij de Terneuzense vrouwenploeg hun debuut, onder wie de 41-jarige Marjan Giele en de 39-jarige Ma rianne de Groot. „We kunnen zeggen dat we een aardige mix van jong en oud hebben", stelde Boer vast. Van de jonge basisspeel sters viel het spel van Anna de Vlieger (door haar snelheid) en Marjolein Kruijsse (koel bloedig in de afwerking) op. Na een nerveu ze start, met een tussenstand van 6-6, nam de thuisclub geleidelijk aan het initiatief. Het leverde aanvankelijk een magere 16- 12-voorsprong bij de rust op. In de tweede helft controleerde de thuisclub de wed strijd. Ook pakte de omschakeling van een zone-verdediging naar een man-to-man verdediging goed uit. Gaandeweg het duel liep Seheldesport verder uit. De ploeg kwam niet meer in de problemen en free wheelde naar een marge van veertien pun ten: 38-24. Topscoorsters bij Seheldesport waren Loes Beumer en Marjolein Kruijsse met tien punten. De mannen van Sehelde sport hadden zich de reis naar Oudenbosch kunnen besparen. Het duel in de eerste klas se rayon zuid tussen Blauw Wit en Sehelde sport ging niet door, omdat er geen scheids rechters waren. Ook op het voorstel van Seheldesport om van beide ploegen een scheidsrechter te laten fluiten werd door de Brabanders niet ingegaan. door Lucien Roelandt NIEUWVLIET - De dressuur- wedstrijd van ruiterclub De Zwinruiters bracht heel wat combinaties een stapje dichter bij promotie. Het regende im mers zondag winstpunten in het Paardensportcentrum Nieuw- vliet. En bepaald niet onterecht, want er verschenen een aantal kwalitatief goede combinaties in de ring. Onder hen de Oost- burgse Miranda Prins, die met Melton met 159 punten de klas se M2 op haar naam schreef. De pas veertienjarige Miranda Prins stelde de kolossale ruin Melton prachtig voor. Vooral in de uitgestrekte gangen vormde het duo een prachtig plaatje. De 159 punten leverde Miranda Prins ook het nog benodigde puntje op, dat haar recht geeft tot promotie naar de klasse Z. Een recht waar ze overigens voorlopig nog geen gebruik van wenst te maken. „Ik ben pas een jaar geleden overgestapt van de pony's naar de paarden. Een overstap die toch groter was dan ik dacht. Het loopt nu lekker, maar het is allemaal nog te wei nig bevestigd. Dus lijkt het mij verstandig om op dit niveau nog wat puntjes bi] elkaar te rijden en wat meer ervaring op te doen", stelde Miranda Prins. Tweede Mandy Boogaers, werkzaam als instructrice op het paarden sportcentrum, reed onder het toeziend oog van een groot aan tal van haar leerlingen Just in Kidding in de eerste wedstrijd op dit niveau met 157 punten naar de tweede plaats. Nog succesvoller was Mandy Boogaers in de klasse Ml. Daar in stuurde zij de uitstekend be wegende O Jay met 168 punten naar de eerste plaats. Boogaers toonde zich daarmee een maatje te groot voor de concurrentie. Getuige de elf punten voor sprong op naaste achtervolger Isabel van der Kuil met Jade. De strijd om de derde stek verliep bijzonder. Suzan Malcorps met Ushuaia, Magaretha Vink met Mistique en alweer Mandy Boogaers zagen de teller van de jury allen op 156 punten stil staan. Suzan Malcorps toonde zich van dit trio uiteindelijk de sterkste op het beslissende on derdeel. Bijzonder spannend was ook de strijd in de klasse B. Petra Tolle naar mocht het hoofdstel van Pepperone Z met het oranje lint laten opsieren. Met het geringst mogelijk verschil (166-165) ver wees de amazone uit Hoek An- gelique Vërpoorte met Namora naar de tweede plaats. Een tweede plaats die de Terneuzen se overigens had te danken aan haar betere prestatie op het be slissende onderdeel. Want ook Gino Acke stuurde Iris naar 165 punten. De hoogste score werd in Nieuwvliet een prooi voor Mar leen de Vriend. De onderwijze res uit Hoek stuurde haar nieuwste aanwinst Fearless FrankieindeklasseLl naar 172 punten. Een prestatie die ook nog goed was voor twee winstpunten. Twee bonuspunten waren er in deze klasse ook voor Marlies Totté, die Paloma met 169 pun ten naar de tweede plaats stuur de. door Aector Dooms SINT JANSTEEN - Werner Bisschop scoort altijd en overal. Zijn reputatie in het Zeeuwse voetbal bewijst hij jaarlijks met een hoge note ring in het Zeeuws topsco rersklassement. Gisteren had de 35-jarige spits van Steen op eigen veld met vier treffers een aandeel in de 8- ö-zege op Hansweertse Boys. Vooral het laatste doelpunt van Bisschop, het achtste, was er eentje om in te lijsten. De ijverige aanvaller blok keerde een uittrap van Hans weertse Boys-doelman Ste fan Ridderhof en zonder aarzelen haalde Bisschop, met de rug naar het doel, de bal over zichzelf en de doel man in het lege doel. Het doelpunt in de slotminuut vormde de bekroning voor Steen. Behalve Bisschop speelde het hele team goed. Via een goede opbouw van achteruit, veel beweging op het middenveld en de drie wervelende spitsen Pascal Lensen, Gino van de Broecke en Bisschop werd Hans weerste Boys teruggedron gen op de eigen speelhelft. De ploeg van trainer-speler Gerrit Petersen moest het antwoord schuldig blij ven op het hoge tempo van Steen. In de enige Zeeuwse derby van de vierde klasse B verscheen Hansweertse Boys spora disch in het doelgebied van Steen, waar doelman Danny Oppeneer een werkloze toe schouwer was. De Beveland- se verdediging stuntelde en was ook niet te beroerd om Steen te helpen. „De winst is iets geflatteerd, maar we hebben de persoonlijke fou ten wel goed afgestraft", stelde Steen-trainer Ardjan Lekaj na afloop. Voor Lekaj telt dit jaar in de vierde klas se met tien Brabantse clubs alleen het kampioenschap. „Een periodetitel win ik lie ver niet, gezien de slechte er varingen van vorig seizoen. Nee, we gaan echt voor de eerste plaats. We spelen ook beter dan vorig jaar en hoe ven van niemand bang te zijn," Lekaj had - in tegenstelling tot de voorgaande duels - voor een ander systeem geko zen. Zijn formatie speelde met drie verdedigers, vier middenvelders en drie spit sen. De trainer vond dat de offensieve speelwijze tegen Hansweertse Boys moest kunnen. Zijn gelijk werd be wezen met het doelpunten- festijn. Alleen in de eerste helft ging een kopbal van speler-trainer Gerrit Peter sen net langs de verkeerde kant van de paal. Hans weertse Boys bleef positief voetballen, zodat het amuse mentsgehalte hoog bleef. Bo vendien voelde scheidsrech ter Cisko Osmanovski de derby perfect aan. Precisie Na goed voorbereidend werk van Marco Ottjes hoefde Bis schop zijn voet maar tegen de bal te zetten (1-0) en bij het tweede doelpunt van Tom Lernout had Bisschop ook een aandeel. In de tweede helft kwam de Steense doelpuntenmachine pas echt goed op gang. Nadat laatste man Rinze Back van Hansweertse Boys gebles seerd moest uitvallen werd het niet veel later 3-0. De pas zeventienjarige doelman Ridderhof liet een voorzet van Pascal Lensen los, waar na Bisschop van dichtbij scoorde. Daarna stuurde Wouter de Neijs Bisschop weg. De aanvaller rondde be heerst af: 4-0. Rudy Govaert bracht na een vlotte aanval De Neijs in stelling, die via de binnenkant van de paal 5-0 maakte. Pascal Lensen zorg de met een fraaie stiftbal voor 6-0. In de slotfase werk te Tom Koelen een kopbal van invaller Perry Sturm in eigen doel (7-0) en het slotac- coord was voor uitblinker Bisschop: 8-0. Steen-Hansweertse Boys 8-0 (2- 0). 20. Werner Bisschop 1-0, 29. Tom Lernout 2-0,54. Werner Bis schop 3-0, 63. Werner Bisschop 4-0, 77. Wouter de Neijs 5-0, 82. Pascal Lensen 6-0, 85. Tom Koe len (eigen doelpunt7-0, 90. Wer ner Bisschop 8-0. Scheidsrech ter: C. Osmanovski (Breskens). Gele kaart: Gino van de Broecke, Pascal Lensen (Steen), Assem Elkhattabi, Jacky Kaïjser (Hans weertse Boys). Aantal toeschou wers: 150. Steen: Danny OppeneerRudy Govaert, Michel Vink, Alex de Klerk; Tom Lernout (67. Gino Vink), Michel van den Bosch (74. Perry Sturm), Wouter de Neijs, Marco Ottjes; Pascal Lensen, Werner Bisschop, Gino van de Broecke.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 45