Puntendeling in zouteloze derby Zwemjeugd De Schelde naar goud PZC Zaal voetballers lopen deukje op Zaamslag krijgt fikse afstraffing Terneuzense Boys laat steekje vallen Spui en Cadzand zijn tevreden met punt: 11 Sepp Vermeulen ongenaakbaar uitslagen Koploper laat punten liggen Savok-vrouwen sterk op dreef zl6 maandag 5 november 2001 Patrick van den Bogaard maakt hoog opspringend de gelijkmaker voor Spui. foto Charles Strijd door Aector Dooms HULST - Het Terneuzense zaalvoetbalteam Smile Service heeft een flinke deuk in zijn reputatie opgelopen. De titelkandidaat ver loor in Hulst kansloos met 9-3 van Arrow. Première Zaman Sport profiteerde via een monstercore (13-4) tegen GTI. Arrow-Smile Service 9-3: De Terneuzena- ren mochten het spel maken, maar de thuis- cub was veel gevaarlijker in de tegenaanval. Door snel over te schakelen naar de aanval creëerde Arrow een veelvoud aan kansen. Bij de rust was de marge drie doelpunten: 3 -0In de tweede hel ft sloeg de thuisclub de finitief toe via treffers van Peter Drumont (3x), Wouter de Neijs (2x), Michael de Block (2x)Edwin Martens en Ruben van Eetveldt. Smile Service moest zich tevreden stellen met de inbreng van Ryan de Regt, Arjen Oostdijk en Mohamed Anbar. Red Roadhouse-Max Korting 4-4: Een ge lijkspel gaf de verhoudingen goed weer. Me- rijn Taelman (2x), Reimbert Broos en Ergun Köse hadden het vizier op scherp bij de Hul stenaren. Nikki de Wolff (2x), Job Zwegers en Peter Cambeen zorgden voor het even wicht: 4-4. Amstelhoekje/Vdeco-Vervaet 6-8: De Axe laars waren dichtbij hun eerste punten, maar kwamen uiteindelijk toch tekort te gen Vervaet. Antoine Thoen scoorde voor Amstelhoekje weliswaar vier maal, maar dat bleek niet genoeg. Vervaet pakte de winst. Jan d'Haens en Jochem Vervaet scoorden twee keer. Qutility-Ploegaert 3-4: Het duel van de middenmoters eindigde in een nipte zege voor de ploeg uit Philippine. Mamix Schie man (2x), Michael de Clippelaar en Tonnie Goossens hielpen Ploegaert aan de winst. Cinerent/De Bokx-Wentzler Pauwels 17-6: Een formidabele score van de thuisclub. Hensley Victorina viel op met zevengoals. Pascal de Ridder scoorde drie keer. Wim De- laere was met vier treffers goed op schot bij Wentzler/Pau wels Première Zaman Sport-GTI 13-4: De cijfers spreken voor zich. Kieran O'Shea scoorde vier keer voor de koploper. Jongensploeg nationaal kampioen, meisjes halen zilver De jeugdige zwemploegen van De Schelde, die zaterdag in Amsterdam voor succes zorgden op de estafette-nummers, foto Charles Strijd Kansloos verlies voor eigen publiek: 1-4 door Raymond de Frel CADZAND Met een gezonde gretigheid schoven de bestuurs leden van Cadzand in de rust de opbrengst van de verloting in een plastic zak. De vierdeklas ser boerde zaterdag in financi eel opzicht goed. Sportief ge zien moest de thuisploeg tegen Spui echter genoegen nemen met een gelijkspel (1-1), maar toch was er ook op dat vlak lou ter tevredenheid. De zouteloze Zeeuws-Vlaamse derby ver diende immers geen winnaar. Langs de lijn werd daar tijdens de wedstrijd uiteraard anders over gedacht. Logisch, want de neutrale toeschouwers waren op één hand te tellen. Spui- voorzitter Peter Oggel dichtte na een kwartier spelen een vrije trap van spits Mark Otterloo in de linkerkruising, maar mom pelde na de mislukte poging (de bal zeilde hoog over de rechter bovenhoek): „Daar had ie dus gemoeten." Gestuntel Zijn club had in die fase het bes te van het spel. Spui was onder aanvoering van verdediger Rei- nier Spaans feller en na een aan tal lichte speldenprikjes hing een treffer in de lucht. Die viel echter totaal tegen de verhou ding aan de andere kant. Cad- zand-aanvaller Michel Cille- kens profiteerde van gestuntel in de Spui-defensie en gaf doel man Jeroen Bottinga het nakij ken. Cadzand-coach Rudy Ver aart greep de openingsgoal aan om zijn ploeg op scherp te zet ten: „Kom op jongens, we zijn veel te bescheiden! Zijn peptalk leek aanvankelijk effect te hebben. Cadzand nam het heft in handen en kreeg via Mochtar Abid een levensgrote kans. Abid volleerde naar beho ren, maar Jeroen Bottinga be hoedde zijn ploeg met een puike reflex voor een grotere achter stand. Spui kreeg niet veel later een uitgelezen mogelijkheid om op gelijke hoogte te komen. Spui-aanvaller Martin Kalis vaart werd in het strafschopge bied neergehaald door Christi an Vercouteren, waarna scheidsrechter Rozema resoluut naar de penaltystip wees. Mark NIEUW-NAMEN - Sepp Ver meulen lijkt de macht in het Klussendienst Runnerscriteri- um helemaal naar zich toe te trekken. Zaterdag, in Nieuw- Namen, voegde de atleet uit Koewacht weer een zege toe aan zijn reeks van overwinningen in dit regelmatigheidscriterium. Drie keer verscheen Vermeulen tot nu toe aan de start en in alle drie de lopen kwam hij als win naar over de streep. In Nieuw- Namen had hij meer dan twee minuten voorsprong op zijn naaste concurrent, de Belg Ben nie Cornu. Bij de vrouwen moest Ingrid IJsebaert uit Hulst haar meer dere erkennen in de Belgische Saskia de Plucker. Het bestuur van de voetbalclub Hulsterloo kreeg zaterdag een groot deelnemersveld aan de start. Bijna 150 lopers en loop sters gingen van start: het me rendeel op de langste afstand, de twaalf kilometer. Zoals ver wacht leverde de strijd om de overwinning weinig spanning op. Daarvoor verkeert Sepp Vermeulen momenteel in een te goede vorm. Het is dus wachten op sterke concurrenten, zoals Eric Goossen en de Belg Kurt Vanhaverbeke. Dat tweet il kan Vermeulen wellicht meer tegen stand bieden. Komeet In Nieuw-Namen ging Vermeu len er weer als een komeet van door en nadat de eerste kilome ters achter de rug waren, had hij al een veilige voorsprong weten op te bouwen op de rest van het deelnemersveld. De strijd om de tweede plaats gaf veel meer spanning. Daarvoor waren de plaatselijke atleet Ronni van Acker en de Belg Bennie Cornu verantwoordelij k In het onderlinge duel kwam Van Acker echter kracht tekort. Hij kwam enkele tellen tekort op de eindstreep. Ingrid IJsebaert kon de rol van favoriet in de vrouwenwed strijd niet waarmaken. De Hul ster atlete bleek niet bestand te gen het tempo van de Belgische Saskia de Plucker, die eerder dit seizoen ook al winnaar was van een wedstrijd in Axel, toen IJse baert er niet bij was. Met opmer kelijk verschil werd IJsebaert naar de tweede plaats verwe zen. Op de zes kilometer ging de zege bij de mannen naar Hans van de Griendt en bij de vrouwen naar Leonie Ton uit Axel. Jessica Lernout uit Clinge was de snelste vrouw op de vier kilo meter. Otterloo posteerde zich achter de bal, maar de spits liet zien rijp te zijn voor een opname in de 'Penaltykliniek van Willy en René van Coevorden', een vast onderdeel in het Vara-program ma Studio Spaan: zijn pegel spatte op de lat uiteen. Ook in het tweede bedrijf slaag den beide ploegen er lange tijd niet in de wedstrijd het élan van een derby te geven. Pas na de ge lijkmaker van invaller Patrick van den Bogaard, een kwartier voor tijd, schakelden beide par tijen een tandje bij. Cadzand kreeg in cle slotfase via achter eenvolgens Peter Nieskens en Jean-Pierre Vercouteren twee grote mogelijkheden op de volle winst, maar Jeroen Bottinga be hoedde Spui andermaal voor een tegengoal. Cadzand had bij winst twee punten teveel gekregen, vond ook Rudy Veraart. „Wij speel den vandaag onder ons niveau en daarom ben ik heel blij met dit punt. Er werd onderling ge sproken over zenuwen, maar ik vraag me af waarom. We zijn thuis immers nog ongeslagen." Spui-coach Dick de Pooter kon ook wel met de puntendeling le ven. „Normaal gesproken staan deze onderlinge duels garant voor veel strijd, maar het was vandaag maar een tamme be doeling. Ik ben tevreden, al had den we natuurlijk ook kunnen winnen. Ons manco is dat we ze er niet makkelijk inschieten. Al moet ook worden gezegd dat Cadzand thuis nog maar één te gentreffer had geïncasseerd." Cadzand-Spui 1-1 (1-0). 20. Michel Cillekens 1-0, 75. Patrick van den Bogaard 1-1. Scheidsrechter: JW Rozema (Oost-Souburg). Gele kaart: Christian Vercouteren, Anto- nio Balzani (beiden Cadzand). Aan tal toeschouwers: 100. Cadzand: Mamix Martlé; Christian Vercouteren, Stefan Vercouteren. Philip Keymel, Eelco Basting; Bart de Koning (75. Antonio Balzani), Peter Nieskens, Guido Raynerd, Jean-Pierre VercouterenMichel Cillekens (72. Jean-Paul Martlé), Mochtar Abid. Spui: Jeroen Bottinga; Marcel de Zeeuw (46. Branko Boksic), Jurgen Meyer, Danny van Waes(60. Patrick van den Bogaard), Reinier Spaans; Erik Loof, Ronny Fieret, Mark van Minnen (80. Ludwig Kalisvaart); Martin Kalisvaart, Michel Fieret, Mark Otterloo. TERNEUZEN - De jongens- ploeg van De Schelde uit Ter- neuzen is op de estafette natio naal kampioen geworden bij de junioren. De wedstrijden wer den gehouden in het Sloter- parkbad in Amsterdam. De Scheldeploeg, met Kevin Hondsmerk, Kevin de Jong, Niek Kampman, Sjene Geensen en Sander van Hoeve, haalde het kampioenschap glansrijk binnen. De meisjesploeg van de Terneu zense club was in Amsterdam goed voor zilver. Het winnende jongensteam had voor de vier estafettes achttien seconden minder nodig dan de ploeg van SBC uit Breda, die be slag legde op de tweede plaats. De Stormvogel maakte het Zeeuwse feestje compleet door het brons te pakken. De meisjesploeg van De Schelde bij de minioren (zes jaar en jon ger) kwam ook op het erepodi um. Shanyra van Bambost, Ashley de Jong, Amy Lafort, Varda Wagter en Josje van Hou- welingen kwamen op de 4x50 meter wisselslag, de 4x50 meter schoolslag en de 4x50 meter rugslag in de totaalstand over deze onderdelen tien seconden te kort om de ploeg van ZWV Nereus uit Zaandijk te kloppen. Die ploeg veroverde het kampi oenschap. Record Shanyra van Bambost boekte ook nog een persoonlijk succes. De talentvolle Terneuzense zwom als startzwemster op de 4x50 meter vrije slag estafette met haar tijd van 31.04 een nieuw Zeeuws jaargangrecord. De jongens van de Schelde ein digden in het all-in klassement op de zesde plaats. De meisjes van de Schelde werden tiende. Kampioen van Nederland wer den de jongensploeg van LZ 1886 uit Leiden en de meisjes ploeg van VZC Veenendaal. Enorm groot Het nieuwe Sloterparkbad, met een 50 meterbad met acht ba nen, dat voor deze gelegenheid in tweeën was gedeeld, wordt wel het beste en mooiste zwem bad van Nederland genoemd. De enorm grote zwemzaal is echter niet bevorderlijk voor de sfeer. De sterkte van de geluids installatie was onvoldoende voor een dergelijk groot zwem- toernooi, wat nogal aanleiding was voor enige irritatie bij de zwemmers en het publiek. door Wim de Vos ZAAMSLAG - Zaterdagderde klasser Zaamslag kreeg zater dag voor eigen publiek voetbal- les van De Meeuwen. De Walcherse tegenstander troefde de Zeeuws-Vlamingen af op een aantal wezenlijke facetten in voetbal. De Meeuwen speelde met veel meer bezieling, toonde zich meer een team en was voor al uiterst doeltreffend. Op de ruime overwinning (1-4) was dan ook niets af te dingen. Zaamslag-coach Mare de Kuil den „We zitten momenteel in een dipje." Het leek meer op een zware in zinking, want in twee opeenvol gende thuiswedstrijden werd ternauwernood één puntje be haald: vorige week tegen het laaggeklasseerde Serooskerke. Waar was het flitsende voetbal van enkele weken terug tegen Nieuwland en waar waren de slagvaardige aanvallers? Ze wa ren er zaterdag niet. Domweg omdat De Meeuwen over een goed sluitende defensie be schikte, die de aanvallers Jacco den Hamer en Peter Dieleman (Arjen Oostdijk was buiten de ploeg gelaten, maar mocht in de tweede helft alsnog opdraven) nauwelijks enige ruimte ver schafte. Zaamslag, dat de ge schorste Menno den Dekker miste, kwam met name in de eerste helft niet verder dan wat schoten in het wilde weg, die Meeuwen-doelman Johnny Me lis niet in verlegenheid brach ten. De Walcherse ploeg speelde vanaf het beginsignaal veel compacter en er ging ook veel meer gevaar uit van de ploeg van trainer Wim Davidse. Pa trick Koppejan was een doorlo pend gevaar voor de Zaamslag- defensie. De lange spits kreeg enkele riante mogelijkheden, waarvan hij er drie wist te be nutten. In eerste instantie kon doelman Bart Corstanje zijn ploeg nog behoeden voor een achterstand. Toen de druk steeds groter werd en er steeds meer gaten achterin bij Zaamslag vielen, kon ook de sluitpost niets meer uitrichten tegen de acties van Koppejan. Aaanvallend De coaches De Kunder en Jan Dooms wilden het tij in de twee de helft nog wel keren. Met het inbrengen van De Kunder zelf en later Arjen Oostdijk (voor de middenvelders Wouter Buyze en Kees de Putter) was Zaamslag wel erg aanvallend ingesteld, maar daardoor was het ook een ploeg zonder mid denrif geworden. De Meeuwen buitte dat goed uit. Michiel Brouwer was op het middenveld een goede regisseur en bood de aanvallers vele mogelijkheden. Twee keer Patrick Koppejan en één treffer van Wilco Dinge- manse bezorgden Zaamslag een 0-4-achterstand. In de slotfase kon Oostdijk de eer nog redden. Zaamslag: Bart Corstanje; Jac co Lucasse, Jean Doorns, Jaap Pijpelink, David de Haam; Jerry van Toor, Kees de Putter (60. Ar jen Oostdijk), Co en Goossen (75. Eric Tissink), Wouter Buyze (46. Mare de Kunder); Peter Di eleman, Jacco den Harrier. door Bianca de Meijer TERNEUZEN - De zaterdag- clubs in het vrouwenvoetbal hadden geen best weekeinde. Terneuzense Boys ging in de tweede klasse onderuit tegen het laaggeklasseerde WIK (2-3) en Zaamslag verloor in de vier de klasse het vierpuntenduel van Zierikzee met 3-0. De zondagploegen deden het beter. Temeuzen won in de der de klasse met 5-1 van Nieuw Borgvliet. Hulsterloo moest het in de vierde klasse afleggen te gen koploper RKDVC (0-9), maar de vijfdeklassers kwamen wel tot winst. Aardenbui-g met 6-1 tegen Achtmaal en Steen met 4-0 bij NSV. Terneuzense Boys-WIK 2-3. Terneuzense Boys speelde goed in de eerste helft en kwam ver diend op voorsprong via Debbie Bakker. De ploeg kreeg nog vol doende kansen, maar stuitte tel kens op de goede WIK-keepster. Net voor rust werd het 1-1. Na rust miste Imelda de Poorter eerst een strafschop voor Ter neuzense Boys. WIK kwam daarna op 1-2 na een snelle uit val. Debbie Bakker bracht de stand weer in evenwicht 2-2. In de laatste minuten ging WIK alsnog met de punten lopen. Terneuzen-Nieuw Borgvliet 5-1. Terneuzen speelde een goe de wedstrijd met goed combina tievoetbal. Renee van de Berg (twee keer) en Renske van Puy- velde met een solo zorgden voor een 3-0-ruststand. Na een te gengoal van de Brabanders leg den Marcia Bosten en Suzan Wullems de eindstand vast: 5-1. Hulsterloo-RKDVC 0-9. Hul sterloo heeft het moeilijk in de vierde klasse. De ploeg heeft veel geblesseerde speelsters. Ook deze wedstrijd vielen twee speelsters geblesseerd uit. Kop loper RKDVC was een maatje te groot, want na een 0-3-rust- stand liep de score op naar 0-9. Aardenburg-Achtmaal 6-1. Aardenburg had nauwelijks problemen met de hekkenslui ter uit Achtmaal. Voetballend ging het af en toe wel gelijk op, maar Aardenburg beschikt over twee spitsen die makkelijk sco ren. Boukje Buzeijn scoorde twee keer. Cindy de Valcke één keer voor rust en daarna een zuivere hattrick. Paardensport Nieuwvliet. Rabo Top Dressuurcompeti- tie. Paarden klasse Z2: 1. Miranda Weij- ermans, Matrichte (Gouwe Reyers) 66.00%; 2. Rafaela van den IJssel, Abdij's Gullit (Oranjezon) 60.33%; 3. Linda Goense, Jupiter (Weelr.) 60.17%; 3. Fran cis Kloet, Goruto (Westelijk Schouwen) 60.17%;5. Adri Hamelink, Kiretina (Hulst) 60.00%. Klasse Z11Beatrijs Rijken, Mis ter C (Gouwe Reijers) 60.83%; 2. Jessica Nijpjes, Justice (Sé-Ros) 60.50%; 3. Mar leen de Vriend, Neomique (Oranjer.) 59.83%; 4. Chantal Nijpjes, Justice (Sé- Ros) 59.17%; 5. Tessa van de Vrie, Mai- Tai V (Paardebloem) 59.00%. Nieuwvliet. Dressuur LR en PC De Zwin- ruiters. Paarden klasse M2: 1. Miranda Prins, Melton (Zwinr.) 159; 2. Mandy Boogaers, Just Kidding (Zwinr.) 157; 3. Ingeborg van Zeele, Orlando (Zwinr.) 154. Klasse M1: 1. Mady Boogaers, O Jay, 168; 2. Isabel van der Kuil, Jade (Weelr.) 157;3.Suzan Malcorps, Ushuaia (Zwinr.) 156. Klasse L2: 1. Marleen de Vriend, Fearless Frankie (Oranjer.) 172; 2. MarliesTotté,Paloma (Haringr.) 169;3. Linda Bezemer, Mempaje (Hulst) 162. Klasse L1: 1. Ellen Vandamme, Harold (Zwinr.) 164; 2. An de Smet, Kerina (Bie- zenr.) 162; 3. Jan van Iwaarden, Larou- che (Biezenr.) 161. Klasse B: 1. Petra Tol lenaar, Pepperone (Oranjer.) 166; 2. Angelique Verpoorte, Namora (Terneu zen) 165; 3. Gino Acke, Iris (Biezenr.) 165. Pony's klasse M2 cat. DE: 1Agnetha Ber- tou, Elcaro (Haringr.) 162. Klasse Ml cat. DE: 1. Marjolein Maat, Champ (Klepper- tjes) 152. Klasse L2cat DE: 1. Joanie Go- beyn, Mon Ami (Zwinr.) 158. Klasse L1 cat. DE: 1Kesley den Exter, Nikita (Klep- pertjes) 170. Klasse L1 cat. AB: 1. Ivan van Leuven, Tanja (Kleppertjes) 156. Klasse B cat. DE: 1. Marte Wittouck, Vic tor (Zwinr.) 176. Trimlopen Nieuw-Namen. Hulsterloo-loop, 12 kilo meter. Mannen: 1. Sepp Vermeulen (Koewacht) 42.58, 2. Bennie Cornu (B) 45.09,3. Ronni van Acker (Nieuw-Namen 45.17, 4. Ivan Mees (B) 46.02, 5. Michel Weernekers (Terneuzen) 46.27, 6. Peter Jansen (Sluiskil) 46.44, 7. Freddy van de Eynde (B) 47.03,8. Jos de Koek(Graauw) 47.36, 9. Henk Hamelink (Sas van Gent) 47.41, 10. Harvy van Hauten (Sint-Jan steen) 47.58. Vrouwen: 1. Saskia de Plucker (B) 48.15, 2. Ingrid IJsebaert (Hulst) 50.55,3. Anne- lies Rombaut (B) 1.04.49. 6 kilometer, mannen: 1. Hans van de Griendt (Sluiskil) 20.45,2. Patrick van Re- mortel (Hulst) 21.10, 3. Arno Herwegh (Hulst) 21.31, 4. Angelo van Goethem (Terneuzen) 21.54, 5. Peter Picavet (B) 22.01. Vrouwen: 1. Leonie Ton (Axel) 25.00, 2. Marline Verdonck (B) 26.22, 3. Trees Vermeersch (Sas van Gent) 27.18. 4 kilometer, mannen: 1. Chris Hambur ger (B) 13.35,2. Geert Waelput (B) 14.04, 3. William Goossens(B) 14.42. Vrouwen: 1. Jessica Lernout (B), 2. Marïe-Jeanne Weemaes (B) 21.45. Volleybal Bedrijfscompetitie Hulst. Eerste klasse mannen: Stuntmarkt 1-Start Smash 2000 3-0, Commit Arbo-CVC Doolaege 0-3, BVH Rhodos-BVH Avesto 1-2. Tweede klasse mannen: De Troubadour- ABN/Amro 1-2, Stuntmarkt 2-Ambulo 2- 1, Luctor Banden 2-Brandax 0-3. Eerste klasse vrouwen: Cerestar Benelux-SC Morres 1 2-1, Ferket en de Maat-Voor- waarts 2-1, Zaman Sport-Van Water schoot 2-1, Verhulst Woninginrichting- Jong Morres 1 3-0. Tweede klasse vrou wen: Jong Morres 2-Adviesbureau Hau- lez 2-1Tence-CVC 0-3, SC Morres 2-Van Wesemael 1-2,Eurogroen-VVC Rhodos 0-3. Derde klasse vrouwen: Wentzler Pauwels-Total de Beule 3-0, De Sterre-'t Hoeksken 2-1SC Morres 3-De Bruijn 3-0 Standen. Eerste klasse mannen: I.Stunt- markt 1 7-19; 2. Luctor Banden 1 7-15; 3. BVH Avesto 7-11; 4. Start Smash 2000 7- 9; 5. BVH Rhodos 8-8; 6. Commit Arbo 7- 7; 7. CVC Doolaege 7-5. Tweede klasse NSV-Steen 0-4. Steen was za terdagmiddag de betere ploeg en was veel meer in balbezit. De overwinning tekende zich ech ter pas na rust af door treffers van Karin Schopman, twee keer Muriel van Looy en Saskia Blommaert. HULST - Koploper Cas teels/De Meerpaal liep in de A-klasse van het Hul ster zaalvoetbal tegen de eerste nederlaag aan. De leider liet zich verrassen door 't Anker/Schelfhout, dat tot vorige week vier punten uit drie duels had gehaald. Op volle sterkte stond er echter geen maat op het spel van de mid denmoter: 6-1. Met onder andere Jan Leendertse (ex-HW'24) in de gelederen was 't An ker/Schelfhout heer en meester in dit duel. Pre- mière/Zaman Sport 2 pro fiteerde van de misstap van de leidersploeg en nestelde zich door een 6-0 zege op IZV/IBS 3 op ge lijke hoogte aan kop van de ranglijst. Donckers wees ZVH/Morres 4 met 6-3 terug. Onderaan was het weer prijsschieten te gen Den Dullaert. Nec- kermann/Stuntmarkt won met 13-2 en vijzelde daarmee het eigen doel saldo op. In de B-reeks greep Koso- va de ontmoeting met ING-bank (7-2) aan zich naast De Smet accoun tants te plaatsen. De Smet kwam niet in actie. Beide teams moeten Rabobank (dat tegen IZV/IBS niet verder kwam dan een 1-1- gelijkspel) echter één punt voor zich dulden. ZVH/Morres 5 won met 6- 2 van De Reizende Man. Max Korting/Van de Voorde was met 7-4 te sterk voor Cantecleer- /Pearle. mannen: 1. Brandax 7-20 2. DeTrouba- dour 8-17; 3. Ambulo 8-11; 4. Stuntmarkt 2 7-9; 5. Luctor Banden 2 8-5; 6. ABN/Am- ro 6-3. Eerste klasse vrouwen: 1. Zaman Sport 8-21; 2. Van Waterschoot 8-19; 3. Verhulst Woninginrichting 8-16; 4. De Fikser 8-11; 5. Ferket en de Maat 8-11; 6. Voorwaarts 8-10; 7. Cerestar Benelux 8- 9; 8. Jong Morres 8-6; 9. SC Morres 8-5. Tweede klasse vrouwen: 1WC Rhodos 8-19; 2. CVC 8-16; 3. Van Wesemael 8-15; 4. Adviesbureau Haulez 8-13; 5. SC Mor res 28-13; 6. Jong Morres 2 8-10; 7. Euro- groen 8-7; 8. Tence 8-3. Derde klasse vrouwen: 1. SC Morres 3 8-17; 2. Wentz ler Pauwels 8-15; 3. Total de Beule 8-13; 4. De Sterre 8-13; 5. 't Hoeksken 8-8; 6. De Bruijn 8-6. Zaalvoetbal Zeeuws-Vlaanderen. Eerste klasse: Am stelhoekje/Vdeco-Vervaet 6-8, Arrow- Smile Service 9-3, Red Roadhouse-Max Korting 4-4, Qutility-Phil. Ploegaert 3-4, Cinerent/de Bokx-Wentzler/Pauwels 17- 6, Première/ Zaman Sport-GTI 13-4. Stand: Première/ Zaman Sport 7-19, Ar row 7-15, Smile Service 7-13, Vervaet 7- 12, Qutility 7-12, Max Korting 7-12, Red Roadhouse7-11. Ploegaert Phil. 7-10, Ci nerent/De Bokx 7-7, Wentzler Pauwels 7- 6. GTI 7-3, Amstelhoekje/Vdeco 7-0. Hulst. Rayoncompetitie. A-klasse: Cas teels/De Meerpaal-'t Anker/Schelfhout 1- 6, Première/Zaman Sport 2-IZV/IBS 6-0, Donckers-ZVH/Morres 4 6-3, Den Dul- laert-Neckermann/Stuntmarkt 2-13. Stand: Cantecleer/Pearle 6-15, Première- /Zaman Sport 2 6-15, Chevy's 6-13, Nec- kermann/Stuntmarkt 7-9, Donckers 7-9, ADM/Lazarus 6-8, 't Anker/Schelfhout 4- 7, ZVH/Morres 4 6-5, IZV/IBS 3 4-3, Den Dullaert 6-0. B-klasse: ZVH/Morres 5-De Reizende Man 6-2, Cantecleer/Pearle-Max Korting- /Van de Voorde Rabobank-IZV/IBS 4-4, Kosova-ING bank 7-2. Stand: Rabobank 7-13, De Smet accountants 5-12, Kosova 5-12, ZVH/Morres 5 7-12, Cantecleer- /Pearle 6-9, Max Korting/Van de Voorde 6-9, IZV/IBS 4-4, De Reizende Man 6-0. SAS VAN GENT - De gemengde ploeg van Garage Bode boekte in de recreatieve volleybalcom- petitie van Sas van Gent een ruime overwinning. De Sasse formatie versloeg Savok/ABN AMRO met 3-0. Bij de vrouwen was Savok 2 ijzersterk op dreef. Garage Bode sleepte in de eerste set tegen Savok/ABN AMRO een zwaar bevochten zege (26- 24) uit het vuur en stuitte daar na op afnemende tegenstand. Bode behield het initiatief en wikkelde nog twee keer af naar winst: 25-19, 25-16. Winst was er ook voor Savok Avesta (3-0 tegen Jeffrey's) en Gilderakkers (3-0 tegen 't Kliekske). Gerrit de Jonge bleef Fabricom de baas (2-1) en Stof fels Cleaning boog tegen Acke een achterstand om in winst De vrouwen van Savok 2 waren te sterk voor Esplanada. Dat re sulteerde in een strakke 3-0-ze- ge: 25-8, 25-16, 25-18. Place du Marché had in de eerste twee sets de handen vol aan Esplana da 2 (25-23, 25-22) maar won daarna met gemak (25-13). Swagemakers versloeg Stoffels Cleaning met 2-1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 44