Renesse in mineur ondanks zege Zierikzee op valreep gelijk ZSC'62 pakt punt in uitwedstrijd bij Nieuwdorp: 2-2 Smerdiek in topper langs Brouwershaven Vijfde nederlaag A-jeugd Zierikzee Alleen SKNWK kan leider MZVC volgen Ouwerkerk verliest na matige wedstrijd Krispijn de Jonge breekt rechterkuitbeen tegen Dreischor Zierikzee stuit op Duiveland van onze sportredactie ZIERIKZEE - In de derde klasse A kwamen ZSC'62 en Bruse Boys niet tot een overwinning. Bruse Boys sprong in Heinkens- zand niet goed met de eigen kansen om en kreeg het deksel op de neus (1-0-verlies). ZSC'62 pakte in Nieuwdorp verdiend een punt: 2-2. Het duel in Nieuwdorp was als zeer levendig en sportief te om schrijven. In een hoog tempo, lieten zowel Nieuwdorp als ZSC'62 de toeschouwers de vol le negentig minuten genieten. Wouter Fioole scoorde, nadat John van der Have met zijn te ruggelegde kopbal prima oog had voor de situatie, de eerste van de vier fraai goals. Ook Nieuwdorps eerste gelijk maker was van een fraai gehal te. Waar ZSC de eerste twintig minuten grip had op het mid denveld werd het daarna uit handen gegeven. ,,We verloren de slag op het middenveld en daardoor konden wij niet door drukken", oordeelde ZSC-trai- ner Edwin Kriens dan ook. Toch kwam ZSC'62 vijf minu ten in de tweede helft opnieuw aan de leiding. Martin Kiezen- berg, die in de laatste vier duels scoorde, nam een afvallende bal na een corner in één keer op zijn slof, en via het houtwerk ver dween de bal achter de doelman van Nieuwdorp. Na de 1-2 hield de opnieuw sterk keepende Le on Weeda (Kriens: ,,Het scou- tingsapparaat van Schouwen- Duiveland onder de 23 jaar is niet echt wakker.") Nieuwdorp eerst nog van de gelijkmaker af. Maar daarna was er voor Wee- da, op de inzet van Niels Mulder, geen houden meer aan: 2-2. Via John van der Have en Jan van der Linden was ZSC daarna nog het dichtst bij een treffer. ZSC'62: Leon Weeda, Edwin van Oeveren, Werner Klaassens, John Dorreman (74. Thomas Petiet) en Sebastiaan Vaane (70. Jan van de Linden); Martin Kiezenherg, Jacco Heijboer, Wouter Fioole en Jan-Wil lem Dorreman; John van der Have en Niels van de Moezel. In Heinkenszand leed Bruse Boys de vierde nederlaag van het seizoen. Een onnodige, zo oordeelde trainer Ronald van Oeveren. Zijn ploeg kreeg in de eerste helft legio mogelijkheden maar geen enkele kans leverde een treffer op. Al vroeg in het duel werden twee kopballen van Theunis-Henk van den Berge van de doellijn gehaald en daarmee was de koek nog niet op. Johan Benard miste alleen voor de keeper en nog voor rust troffen Erik Bleiji en Marien Benard het hout werk. Bleiji kreeg een niet te missen kans maar schoot toch tegen de paal en in de rebound trof Benard de lat. Verdedigend gaf Bruse Boys, ondanks de ei gen gemiste kanse, weinig weg en waar nodig vertoonde de- sterk keepende Mark Giljam. zijn kunsten. In de tweede helft legde Hein kenszand het accent nog meer, op de verdediging en de thuis ploeg gokte daarmee op een ge lijkspel en de counter. Bruse Boys kreeg nog wel kansen maar niet zoveel meer als voor rust. In plaats van zelf te scoren kreeg Bruse Boys een kwartier voor', tijd uit een corner zelf de 1-0 achter de oren. ,,Een klutsbal. De bal verander de via het kuitbeen van Wilko Hanzen van richting", baalde Van Oeveren. De treffer kwam echter op naam van Gerben Menheere. Bruse Boys eindigde het duel met tien man. Eric Giljam vloer de Pieter van Liere die net na de, middenlijn op het punt van doorbreken stond. Scheidsrech ter Daems, die daarvoor een; identieke situatie, waarbij de- doorgebroken Theunis-Henk van den Berge werd neerge haald door Heinkenszand-spe- ler Jody Sheilds met geel bestrafte, toonde de jonge Brue- naar de rode kaart. Van Oeve-, ren: „Hier mochten wij absoluut geen punten verspelen. Nu krui- pen alle ploegen weer naar el-" kaar toe." Bruse Boys: Mark Giljam, Johan Be nard, Wilko Hanzen, Erik Giljam en Simon Boogaard: Ruben van de Berg, Theunis-Henk van den Bergé, Marien Benafd en Ralph van den Ouden (46. Mujo Avdic); Erik Bleiji (46. Marco Ketting) en George Ge luk (76. Jacob Muller). maandag 5 november 2001 door Klaas Verspoor RENESSE - Ruim een kwartier lang speelde Renesse in de derby tegen Dreischor naar behoren. Toen in de achttiende minuut Krispijn de Jonge met een been breuk van het veld ging 'brak' er ook bij de overige Renesse-spe- lers iets. Met slecht voetbal, maar met een gemeend excuus, kwam Renesse qua resultaat wel met de schrik vrij: 2-0. Het dramatisch dieptepunt van de wedstrijd deed zich in de achttiende minuut van het duel voor. Dreischor-speler Jerrie Verwest was in een grondge- vecht met De Jonge net iets eer der bij de bal. Nadat de rechts back voor opruiming had gezorgd ging De Jonge kermend naar de grond. Zelfs langs de zij lijn was het gekraak hoorbaar. Verwest, die het kortst op de si tuatie stond, stond beduusd toe te kijken hoe de ongelukkige De Jonge op de brancard werd ge holpen. „Hij kwam voorbij en het was alsof je het geluid van een dubbelklappende scheen beschermer hoorde", sprak Ver west. Niet hi jmaar het hobbeli ge veld, en een ongelukkige beweging van de speler zelf leidde tot de ernstige blessure. Trainer Leon Bakker, die tijde lijk de rol van Van Dijk (afwezig VLISSINGEN - In de derde ron de van de Amstel Districtsbeker moeten de voetballer van Zie rikzee op bezoek bij Duiveland. ZSC '65 ontvangt op eigen veld Oostkapelle. De wedstrijden worden in het weekeinde van zaterdag 24 en zondag 25 november gespeeld. De loting ziet er als volgt uil: RCS- Kloetinge, Terneuzen-Corn Boys, Hoek-Ria W., Kapelle-Colijnsplaat- se Boys, Duiveland-Zierikzee, Goes-'s-Heer Arendskerke, Zeeland Sport-SSV'65, ZSC'65-Oostkapel- le, De Meeuwen-Zeélandia Middel burg, Tholense Boys-Divo, Smerdiek-MOC'17, Hoofdplaat- Aardenburg, Steen-Axel, Hulster- loo-NSV. wegens vakantie) samen met Van den Hoek overneemt, over woog geen enkel moment om te vragen of scheidsrechter Ker sten het duel afblies. „Nee, Krispijn zou dat ook niet gewild hebben. Maar het is gewoon triest. Dit is al de zoveelste lang durige blessure en daardoor missen we steeds meer kwaliteit in het veld", concludeerde Bak ker. De Jonge, die werd afgevoerd naar het Oosterscheldezieken- huis in Goes, waar daadwerke lijk de breuk werd geconsta teerd, maakte nog wel de 1-0 mee. Al na achttien tellen leek zijn ploeg dichtbij de openings treffer maar Dreischor-doel- man Rogier Voorzaat redde goed na een dito combinatie tus sen Leon Bakker, Mischa van den Hoek en Michel Lagendijk. Voorzaat hield, door uit zijn goal te komen Lagendijk, van een treffer af. „Rogier is eigen lijk vierde keus en speelt als voetballer in het tweede. In het verleden was hij regelmatig keeper", vertelde Dreischor- trainer Wim van de Linde voor af. Voorzaat was in de achtste mi nuut wel kansloos maar had ge luk dat de inzet met links van Lagendijk, uit Renesses tweede hoekschop, via de lat het veld terug in kwam. In de viertiende minuut was het dan toch raak voor Renesse. Uit een vrije trap van John Berrevoets vanaf de rechterflank kopte Van den Hoek de bal met een stuit achter de kansloze Voorzaat. Omgooien Na de noodgedwongen onder breking van ruim vijf minuten, voor de behandeling van Kris pijn de Jonge, bleek al snel dat Renesse niet meer het Renesse was van daarvoor. Bakker beaamde dit: „We speelden ze daarvoor helemaal van de mat maar doordat Krispijn er uit ging, moesten we alles om gaan zetten. Kort daarop werden we wederom gedwongen alles om te gooien, toen Arjan van de Stol- pe er ook geblesseerd uitging. Dat kwam het spel ook niet ten goede." Dreischor, dat speelde zonder de geblesseerde spelmaker Kees Verwest, was met enige regel John Berrevoets (zittend op de knieën) heeft het nakijken als Sander Uijl hem passeert. Pascal Dronrijp en Rini Rijnberg kijken toe. foto Marijke Folkertsma maat voetballend de gelijk waardige van Renesse en kreeg via Sander Uijl en Frank van de Helm wat kansjes. Renesse zelf leek aangeslagen, kon aanvallend weinig uitrich ten, en had alle geluk van de we reld dat Dreischor kort voor rust niet op gelijke hoogte kwam. John Berrevoets wilde vanaf de middenlijn terugspelen op Kempen maar raakte de bal vol ledig verkeerd waardoor hij een voorzet gaf op Patrick Berre voets. De Dreischor-aanvaller miste opnieuw de benodigde scherpte en nam de bal niet goed aan, waardoor de kans verloren ging. In de extra tijd was Berre voets wel scherp maar ditmaal vond hij Kempen op zijn weg. In de tweede helft begon Renes se opnieuw redelijk. Bakker: „We zouden het voor Krispijn gaan doen." Eerst redde Serge van den Bos in het keepersge- bied nog op een inzet van Bak ker maar in de elfde minuut werd het toch 2-0. Dreischor mocht het zichzelf aanrekenen dat de meegekomen laatste man Robert-Jan Canters uit Renes ses zesde corner ongehinderd mocht binnenkoppen. De treffer verzachtte de pijn bij Renesse nauwelijks. Daarna trachtte Dreischor te rug te komen maar aanvallend miste de jonge ploeg stoot kracht. Een treffer, die uitbleef, was toch wel verdiend geweest. Dreischor-trainer Van der Lin de: „Dat heb ik die jongens net ook verteld. Ik kan niemand iets verwijten. Wij hebben gedaan wat we konden. Alleen zonde van die speler van Renesse. Dat was toch de smet op de wed strijd." Renesse - Dreischor: 2-0 (1-0). 14. Mischa van den Hoek 1-0. 56. Ro- bert-Jan Canters 2-0. Gele kaart Leon Bakker (Renesse). Scheids rechter: D. Kersten (Terneuzen). Aantal toeschouwers: 100. Bijzon derheden: 18. Krispijn de Jonge (Re- nesse) breekt rechterkuitbeen. Renesse: Maarten Kempen, Sven Verseput, Robert-Jan Canters, Ar jan van de Stolpe (32. Rini Rijnberg) en Wilco Hoogerhuis; Pascal Dron rijp, Mischa van den Hoek, John Berrevoets en Krispijn de Jonge (22. Remco Wandel), Leon Bakkeren Mi chel Lagendijk. Dreischor: Rogier Voorzaat, Jerrie Verwest, Fred van der Helm, Leen van der Helm en Serge van den Bos: Ingmar Struys (46. Raymond Son- neveld), Sander Uijl, Frank van der Helm en Mark van de Linde; Wesley Verloo (72. Dennis Jasarevic) en Pa trick Berrevoets. door Klaas Verspoor VLISSINGEN - De topper in de vierde klasse B tussen Smerdiek en Brouwershaven eindigde in het voordeel van de Thoolse ploeg. Smerdiek won met 5-1 waardoor koploper Duiveland, dat zelf met 4-2 van DSE won, een gat van zeven punten slaat ten opzichte van de nummer twee op de ranglijst. Smerdiek - Brouwershaven 5-1: Pierre Withagen maakte het verschil tussen de twee ploegen. Met drie treffers en één assist was hij de grote man bij de thuisploeg. Niels Hage opende, op Withagens aangeven, de sco re en Withagen zorgde daarna met zijn treffer voor de 2-0- ruststand. In de tweede helft trof Withagen opnieuw doel waarna Souliman El Bouzzaoui voor 4-0 zorgde. Matthijs van Vulpen kon na mens Brouwershaven nog wel wat terugdoen maar met zijn derde treffer zorgde Withagen ervoor dat het slotakkoord toch weer voor Smerdiek was. Door de overwinning deelt Smerdiek nu de tweede plaats met Brou wershaven. Halsteren - SPS 1-0: Al na ruim vijf minuten viel de enige goal van de wedstrijd toen Ali Marif teamgenoot Koen van Oevelen op pad stuurde. Binnen het strafschopgebied maakte die vervolgens geen fout. Er werd daarna niet meer gescoord, waardoor SPS de vierde neder laag van het seizoen leed. Duiveland - DSE 4-2: Ronald Mouwen bracht het goed voet ballende DSE aan de leiding, maar nog voor rust boog de kop loper de stand in eigen voordeel om. Lex Zwang scoorde de ge lijkmaker en één minuut voor rust maakte Barry Steenpoorte er 2-1 van. De meest scorende speler uit de vierde klasse B, Steenpoorte, scoorde in de tweede helft nog tweemaal waardoor hij nu dit seizoen inmiddels achttien keer doel trof. Dennis Adema maak te namens de ploeg uit Etten- Leur er daarna nog 4-2 van. Vrederust - Mevo 1-3: Michel Janse bracht Mevo uit een straf schop op 0-1 en nog voor rust besliste de bezoekers de wed strijd. Marco Berrevoets scoor de eerst 0-2 en vervolgens 0-3. Chris Vogelenzang maakte er in de tweede helft uit een penalty nog wel 1-3, maar dichterbij kwam de ploeg uit Bergen op Zoom niet meer. WIK'57 - Stavenisse 5-2: Leon Hendrikse zorgde met één tref fer voor de pauze en twee na rust voor een 3-0-tussenstand. San- der Smits deed daarna namens Stavenisse iets terug maar Do minic vanDoorn bracht met zijn treffer de marge weer op drie: 4- 1. Stavenisse gaf niet op en kwam via Leen Lemsom op 4-2 en daarna miste Martin Moerland een unieke kans op 4-3. Zijn pe nalty werd tegen de paal ge schoten. Theo Wittenberg zorg de met zijn treffer voor de 5-2- eindstand. ZUNDERT - Zierikzee-trainer Leen Koster hield weinig goede herinneringen over aan het duel van zijn A-junioren tegen Moer- se Boys. Het duel in de hoofd klasse ging niet alleen verloren niet 2-1, maar het was ook nog eens een vervelende wed strijd. „Het was een pittig potje voet bal waarbij aan de zijde van de thuisploeg veel duw- en trek- werk werd verricht. Doordat de scheidsrechter daar niet tegen optrad raakten mijn spelers ge ïrriteerd", sprak Koster. In de 20e minuut kwam Moerse Boys op 1-0. Doelman Stefan Smalheer redde in eerste in stantie nog wel, maar op de re bound had hij geen verweer. Een minuut later verdubbelde de thuisploeg de score uit een strafschop. Koster: „Er was ab soluut niks aan de hand. Die. speler liep tegen Marvin de Reu ver op." In de tweede helft scoorde Zie rikzee zelf vanaf de penaltystip. Patrick de Jonge werd gevloerd en Patrick Verkaart klaarde het karwei. Daarna kreeg een speler van Moerse Boj's nog een rode kaart toen de doorgebroken Verkaart onreglementair werd afgestopt. De verdiende gelijk maker bleef echter uit. van onze sportredactie VLISSINGEN - In de vierde klasse A won MZVC met 0-3 van Colijnspl. Boys, terwijl van de achtervolgers alleen SKNWK tot winst kwam (0-3 bij Wissen- kerke). De andere leden punt verlies: Cadzand kwam tegen Spui niet verder dan 1-1, terwijl Borssele thuis met 1-4 van Krabbendijke verloor. Wissenkerke-SKNWK 0-3: Ro nald van Vossen tekende na een half uur dik verdiend voor 0-1. Na de thee zorgden Leon de Bruine (77e min) en Richard Be velander (blessuretijd) voor de probleemloze winst voor de be zoekers. Wemeldinge-Hoedekenskerke 2-1: Pas drie minuten voor rust kwam de thuisploeg, overigens dik verdiend, via Wilco Zuijd- dijk op voorsprong. Diezelfde Zuijddijk kopte acht minuten na rust nog eens raak. Zeven mi nuten voor tijd werd het 2-1 door een fraaie vrije trap van Je roen de Winter, waarna de thuisploeg het zelfs nog even moeilijk kreeg. Borssele-Krabbendijke 1-4: A^aar de thuisploeg de mooiste kansen niet wist te benutten, scoorden Johan Pekaar en Mar tin Bal wèl voor de bezoekers. Martin Bal tekende na rust ook voor de 0-3. Doelman van de Vreede scoorde vanaf elf meter de 0-4, daarna kon Danny't Gil de voor Borssele-de eer redden. Colijnsplaatse Boys-MZVC 0-3: De leider bleek een maat te groot voor de jonge thuisploeg. René Kerkhof en Marco Meur, tekenden voor de 0-2-ruststand en Alexander Bom een kwartier voor tijd vanaf elf meter voor dé 0-3-eindstand. DFS-Wolfaartsdijk 2-2: Al na twee minuten kwamen de be zoekers door een eigen doelpunt op voorsprong en het was aan doelman Leander Rouw te dan ken, dat die voorsprong voor rust vervolgens niet verder werd uitgebouwd. In de tweede helft, kwam het sterkere DFS door twee kopbaltreffers van Anco van der Linde in de 25e en 35e minuut op 2-1maar via Arnold van Gemerden werd het vier mi nuten later ook weer gelijk. Er was in de laatste minuut nog een glansparade van Rouw nodig op een poging van Harm Fluijt, om het DFS-punt te redden. Cadzand-Spui 1-1: Cadzand kwam in de thuiswedstrijd te gen Spui niet verder dan een ge- lij kspel. Na twintig zette Michel Cillekens de thuisploeg nog wel op een 1-0-voorsprong, maar een kwartier voor tijd maakte Patrick van den Bogaard de ge lijkmaker: 1-1. door Jos van Belzen VLISSINGEN - In de vijfde klasse A verloor Volharding op thuis met 0-5 van Luctor '88. De Noormannen heeft na de 2-0- winst op Ouwerkerk na acht duels nog geen punt verspeeld. Lewedorpse Boys-Vosmeer 1-2: Jacco Vaders opende de score namens de bezoekers, waarna Kornelis Kamerling de Boys langszij bracht, De tweede tref fer van Jacco Vaders was goed voor de zege van Vosmeer, 1-2. Robur-Kwadendamme 5-1: Ro- bur had het duel halverwege met een 4-1-ruststand eigenlijk al beslist. Namens de thuisploeg scoorden Rick Hopmans, Dirk- Jan Schipper Dennis Wijers en Janus Otte, terwijl Rick Peters tegenscoorde. Na rust was Dirk- Jan Schipper trefzeker. Volharding-Luctor'88 0-5: Jur- gen van Maldegem, Marco Uter- mark (strafschop) en Pieter van de Dries zorgden voor 0-3 hal verwege. Via Mark Raas en een eigen doelpunt van Hans Ver meulen werd in de tweede helft een 0-5-eindstand bereikt. Noormannen-Ouwerkerk 2-0: Een door blessures gehandicapt Noormannen kwam na een half-' uur op voorsprong door Jarno Bostelaar. Ondanks een over wicht duurde het toch nog tot de 80e minuut voordat dit matige duel definitief werd beslist door Dennis van de Welle. NVS-Jong Ambon 2-2: Bij dei bezoekers speelde Rui da Silva Gomes een hoofdrol. Nadat El- dridge Pentury 0-1 had aange tekend verdubbelde da Silva Gomes deze voorsprong, bij 1-2 verzuimde hij de marge weer te vergroten en kort hierna werd hij met rood uit het veld ge- stuurd. NVS kon mede hierdoor in de slotfase langszij komen, door Kees Bosters. Patrick Roggeband schermt de bal af in de wedstrijd tegen Steenbergen foto Marijke Folkertsma Belgische scheidsrechter eist hoofdrol op in tumultueus duel door Maurice Steketee ZIERIKZEE - De Belgische scheidsrechter Martin eiste zon dagmiddag de hoofdrol op bij de wedstrijd tussen Zierikzee en Steenbergen in de derde klasse van het zondagvoetbal. Hij ken de maar liefst drie strafschop pen toe, waarvan er minstens twee uiterst dubieus waren. Het duel eindigde uiteindelijk in 2-2, doordat Zierikzee-spits Erwin Nelissen acht minuten voor tijd de gelijkmaker voor Zierikzee binnenkopte. Ondanks dat Zierikzee een 0-2- achterstand goedmaakte, vond Erwin Nelisse toch dat zijn ploeg twee punten had laten lig gen. Als j e een thuis wedstrij d speelt tegen een ploeg die onder je staat, moet je gewoon winnen. Daarentegen hebben we wel veel mentaliteit getoond door toch nog een punt uit het vuur te slepen", zei Nelisse na het laat ste fluitsignaal. Het zag er lange tijd niet naar uit dat Zierikzee nog een punt zou pakken tegen Steenbergen. De ploeg van Jos van Belzen speelde vooral in de eerste helft zonder bezieling. Pas na de 0-2 begon de Zierikzeese formatie van zich af te bijten. „De eerste helft was er veel te weinig drei ging van onze kant. We hebben toen eigenlijk maar één echte kans gehad. Er werd veel te wei nig druk gezet op hun verdedi ging waardoor zij makkeijk overeind bleven", verklaarde assistent-trainer Rinus Verwest van Zierikzee. Goedkoop In de vijfentwintigste minuut kwam Steenbergen goedkoop op voorsprong. Arbiter Martin zag in wat onschuldig duw- en trekwerk in het zestienmeterge bied van Zierikzee een penalty. Emile Verkouter wist wel raad met het cadeautje en stuurde Zierikzee-doelman Jaco van der Schee de verkeerde hoek in: 0-1Zierikzee kwam niet verder dan wat afstandschoten, maar die misten allemaal de juiste richting. „Zierikzee begon erg zwak"', vond Nelisse. „Boven dien leden we erg veel onnodig balverlies." De tweede helft kwam Zierik zee fel uit de startblokken. Steenbergen werd sneller vast gezet en de Schouwenaren be gonnen meer duels te winnen. Toch was het Steenbergen dat uit een snelle counter de 0-2 maakte. Jaco van der Schee kon in eerste instantie een afstand schot nog keren, maar in de re bound was hij kansloos op de in zet van Emile Verkouter. Met nog een halfuur te spelen kwam Thomas Vos in het veld. De speler die verrassend op de bank begon, zorgde gelijk voor de nodige aanvallende impul sen en versierde bovendien een penalty. Vos ging zelf achter de bal staan, maar zijn inzet kon eenvoudig gekeerd worden door Steenbergen-keeper Richard de Vos. In de rebound kopte Lee Mol van dichtbij naast. Waarom Vos op de bank begon, wilde assistent Verwest niet echt zeggen: „Iedereen was fit vandaag en het was de keuze van de trainer om Vos wissel te zetten." Rebound Een kwartier voor tijd kwam Zierikzee dan toch terug in de wedstrijd. Benjamin Verwest viel over de keeper van Steen bergen die de bal allang in zijn bezit had. Penalty oordeelde ar biter Martin tot ongeloof van de trainer van Steenbergen. Nu ging Martin Winkels achter de bal staan, maar ook hij faalde oog in oog met de goalie van Steenbergen. Marco Jonker scoorde nu echter wel uit de rebound en bracht daarmee de spanning terug in de wedstrijd. Acht minuten voor tijd kreeg Zierikzee loon naar werken. Een goede voorzet van Bejamin Verwest kon van dichtbij inge kopt worden door spits Nelis sen, waardoor het duel in een te recht gelijkspel eindigde. „Als je 0-2 achterstaat en dan toch nog gelijkspeeld, mag je niet ontevreden zijn", aldus Verwest. Over het optreden van arbiter Martin was Verwest dui delijk: „Het was een drama van een scheidsrechter." Zierikzee: Jaco van der Schee; Barry Hage, Peter van der Linde, Michel Winkels, Jardo Vermeulen (59. Ro bin Van Welt); Marco Jonker, Rob bert Roggeband, Patrick Roggeband (59. Thomas Vos), Benjamin Ver west; Erwin Nelisse, Lee Mol (69. Remco van der Wekken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 35