m BADKAMER Verlinde is thuisgekomen PZC Bmgman altijd ongeslagen Topcompetitie gaat verdwijnen SPECTACULAIRE Hoek verwacht veel van kraker tegen IJsselmeervogels Zwemploeg De Schelde naar NK estafette Zaman Sport slaat onverbiddelijk toe Loodzwaar karwei voor Oostkapelle Thuisduels voor Terneuzen en Hoek in beker Terneuzen speelt tegen Beveren uitslagen UITVERKOOP IN HULST! Aanvaller voelt zich trots in het rood-zwarte shirt van Terneuzen VLISSINGEN - Na het binnen halen van de eerste-periodetitel wacht Oostkapelle de zware uit wedstrijd tegen Heerjansdam. Trainer Karl Vergouwen ziet het duel als één van de mooiste van deze competitie, want in Heer jansdam droomt men hardop van de hoofdklasse. „Het is een ploeg met veel kwaliteit en snel heid in huis", zegt Vergouwen. Bij Heerjansdam stapte trainer Arthur van Soelen enkele we ken geleden op en werd vervan gen door Ad Bakker. Sindsdien is de ploeg nog ongeslagen. „Maar ze zijn nog wel een beetje zoekende", weet Vergouwen. Wilfred Schipper en Francis Langemaire, die komende week een kijkoperatie ondergaat, ontbreken. Dennis But speelt met het tweede mee. Door het 2-2-gelijkspel tegen Wilhelmina'26 zag SSV'65 de periodetitel aan de neus voor bijgaan. „Het was jammer, maar we gaan op dezelfde voet verder", zegt trainer Cees Hou tepen. „Het begint bij ons steeds meer vertrouwd te raken en ook beter te lopen." Tegen Dintel- oord kan die vorm vandaag ge toond worden. Volgens Alexander van Keulen liet Kapelle vorige week tegen Altena (0-0) onnodig twee pun ten liggen. Zijn ploeg wacht vandaag opnieuw een belang rijk duel. Het uit de hoofdklasse gedegradeerde Rijsoord heeft één punt minder dan Kapelle. Van Keulen: „Het verschil met de bovenste ploegen is maar zes punten, dus na vandaag weten we hoe we de rest van het sei zoen kunnen gaan voetballen. Moeten we naar onder gaan kij ken, of sluipen we langzaam naar boven?" Berti van der Heij- de, Jacco Bekenes, Roel Hen- drikse en Peter Willemse ont breken wegens blessures. DELFT - „Als speler kun je je zelf geen betere trainer toewen sen. Zijn kijk op het spelletje, daar kan ik helemaal in mee gaan. We proberen altijd het ini tiatief te nemen. Of we nu tegen Terneuzense Boys of tegen RBC voetballen, we zetten druk naar voren en vallen aan. Tuurlijk kun je dan flink op je bek gaan, maar we durven in elk geval op onze bek te gaan. Ik hou daar wel van, van dat zelfverzekerde, dat blufferige." Dominique Verlinde is nog maar vier maanden terug op het oude nest en wordt lyrisch als hem een vraag over Paul Telussa en Terneuzen wordt gesteld. „Ik voel trots als ik met dat rood zwarte shirt het veld op kom. Omdat ik een kind van de stad ben, en vanwege onze manier van voetballen. In de voorbe spreking heeft de trainer het nooit over hoe geweldig die spe ler en die tegenstander wel niet is. Nee, Telussa zegt: wij maken het spel en gaan uit van onze ei gen kracht. Zo'n benadering van een coach werkt. Daardoor begin je als speler heel anders aan een wedstrijd. Ik ben nooit bang, voor niets en niemand." Bevreesd voor de degradatie- streep is hij al helemaal niet. „De resultaten vallen wat tegen, ja. Maar we voetballen echt niet slecht. Ik kan me geen enkele wedstrijd voor de geest halen, waarin we kansloos waren. Weggespeeld zijn we dit seizoen nog nooit, zelfs door RBC niet. Maar het makke is dat we het op beslissende momenten steeds laten liggen, al blijft dat niet du ren, daar ben ik zeker van. Eerlijk Dominique Verlinde praat veel over voetbal, heeft een mening over van alles en nog wat en ven tileert die ook graag. Sinds kort wordt er ook echt naar hem ge luisterd, want als speler van Terneuzen wordt er door de mensen een hoop waarde ge hecht aan zijn uitspraken. „Er komen mensen naar me toe die me voorheen nog niet eens groetten. Nu het zo goed met me gaat, durven ze ook eerlijk tegen me te zijn. Ik weet wel dat veel Dominique Verlinde: „Ik voel trots als ik met dat rood-zwarte shirt het veld op kom.'' Zeeuws-Vlamingen hun wenk brauwen fronsten toen ze hoor den dat ik terug zou keren bij Terneuzen. Inmiddels vertellen diezelfde mensen me dat ze het absoluut niet hadden verwacht dat ik me zo snel in de basis zou spelen. En dat ze het ontzettend knap vinden dat het me gelukt is." Toch vroegen de kenners van het Zeeuwse voetbal het zich al ja ren af: wat moest die Verlinde in hemelsnaam bij een vierdeklas ser (Sluiskil)?,Ik ben misschien te lang bij Sluiskil blijven han gen", geeft de inmiddels 25-ja- rige aanvaller toe. Toch be schouwt hij zijn verblijf bij de bescheiden zondag-vierdeklas ser niet als verloren jaren. „Ab soluut niet. Maar als ik er ach teraf op terugkijk, heb ik toch spijt dat ik de stap naar Terneu zen niet wat eerder heb ge waagd Want wat ik nu allemaal meemaak, dat had ik al veel eer der mee willen maken." Zowel op sportief als maat schappelijk vlak lijkt Domini que Verlinde een laatbloeier. Als voetballer liep hij de gehele jeugdopleiding van Terneuzen door, om vervolgens Van de A-junioren over te stappen naar Sluiskil. Daar speelde hij met een onderbreking van een jaar (Verlinde degradeerde met Ter neuzen naar de derde klasse in het jaar dat Robbie de Muijnck het bij de rood-zwarten voor het zeggen had maar uiteindelijk het einde van het seizoen niet haalde) tot aan vorig seizoen. Als student is hij na het voltooi en van achtereenvolgens de LTS, MTS en HTS dit schooljaar begonnen aan de Technische Universiteit in Delft. Doordeweeks woont hij ook in de studentenstad. De geboren en getogen Terneuzenaar huist in één van de ontelbare cocons in een bijenkorf met studenten woningen. In zijn woning is Ver lindes liefde voor voetbal (en Feyenoord) aan alles zichtbaar. De huiskamer is behangen met de meest uiteenlopende prulla ria, in het slaapvertrek is de muur boven het hoofdeinde van zijn bed er één van een kleine tienerjongen. Cruz Tussen de afbeeldingen van Diego Armando Maradona en verscheidene Feyenoord-spe- lers uit het heden en verleden steekt één grote poster af bij de rest. Een karakteristiek wanho pige blik kijkt de schemerige ruimte in, Julio Ricardo Cruz voelt zich weer eens onbegre pen. „Je zult het misschien gek foto Charles Strijd vinden, maar ik vind die gekke Argentijn de beste spits die ik ooit voor Feyenoord heb zien spelen", zegt Verlinde. „Hij was zoveel keer beter dan zijn mede spelers, dat hij zich onbegrepen begon te voelen. Ik wil niet op schepperig klinken, maarikkan me dat gevoel wel een beetje voorstellen. Bij Sluiskil kwam de bal ook niet altijd bij me te rug als ik een combinatie aan ging en de diepte indook. Met alle respect, maar daar had je ook maar vier, vijf spelers waar je echt mee kon voetballen. Daar moest je tijdens een wed strijd altijd rekening mee hou den. Nu hoef ik niet meer bang te zijn dat ik een ingespeelde bal nooit meer terugzie." Domini que Verlinde, Domus voor vrienden en bekenden uit de wijde omtrek van Terneuzen, is thuisgekomen. doorJan Dagevos VLISSINGEN - Hij vreest de te genstander van vandaag niet, maar praat er wel met respect over. „IJsselmeervogels is voor mij nog altijd het Ajax van het amateurvoetbal", zegt Iloek- trainer Angelo Nijskens. „Vorig seizoen heeft de ploeg wat min der gedraaid, maar ik heb be grepen dat men zo snel weer te rug naar boven wil." IJsselmeervogels neemt in de hoofdklasse B na acht duels de vijfde plaats in. De vissersploeg verzamelde twaalf punten. Hoek staat tweede met vijftien punten uit acht ontmoetingen. Vandaag staan beide ploegen op sportpark Denoek tegenover el kaar. „Het is een prachtig affi che", vindt Nijskens. „We spelen op dit moment lek ker voetbal en doen bovenin goed mee. We zijn tot nu toe in onze opzet geslaagd. Het is nu zaak om mee te blijven doen. De spelers zijn er klaar voor en ik verwacht een héél leuke wed strijd, met hopelijk veel pu bliek." Hoek mist nog altijd Hans de Waele. Mare Minnaert heeft in middels de looptraining hervat. De verwachting is dat er weinig in de opstelling zal veranderen. „Dezelfde vijftien spelers als vorige week zitten er weer bij", zegt Nijskens, die pas vandaag de opstelling bekendmaakt. „Als er wat verandert, zal dat minimaal zijn." Hoek is dit sei zoen nog ongeslagen op eigen veld Kloetinge moet vandaag op be zoek bij het laaggeklasseerde Spijkenisse. De Zuid-Holland se formatie bivakkeert op de twaalfde plaats (zeven punten uit acht duels). „Ik verwacht een geladen tegenstander", zegt oe- fenmeester Diederik Hiensch. „Met name in de thuiswedstrij den toont de ploeg veel inzet en strijd. Daar zullen we ons tegen moeten wapenen. We zullen Spijkenisse in het nekvel moe ten grijpen en niet meer los moe ten laten. Vooral dat laatste is belangrijk. Wij hebben nogal eens de neiging de ploeg terug in de wedstrijd te laten komen." Hiensch denkt dat Kloetinge van goede huize moet komen om de drie punten veilig te stellen. „Spijkenisse is een lastige te genstander. Daar komt nog bij dat de druk voor ons toeneemt. De verwachtingen worden steeds hoger. De supporters ver wachten dat we even van Spij kenisse winnen, maar zo ge makkelijk ligt het niet." Bij Terneuzen heeft Geert de Poorter de training na een lies blessure hervat. Of de verdedi ger zondag in de thuiswedstrijd tegen Vinkenslag zal ingezet worden, is nog niet zeker. Trai ner Paul Telussa neemt hierover pas zondag een beslissing. Dan ny Magito keert na een schor sing weer terug in de basis. Terneuzen won dit seizoen nog niet één keer in eigen huis. Het wordt dus tijd om de ban te bre ken. „Ik speel altijd om te win nen, uit en thuis", zegt Paul Te lussa. De verwachting is dat Vinken slag net als veel andere ploegen in de hoofdklasse voor een punt naar Terneuzen komt. „Daar ben ik inmiddels aan gewend", stelt de Souburgse trainer. „Dat is dus niks nieuws, net zo min als het niks nieuws is dat ik vol op de aanval speel met Terneuzen." VLISSINGEN - Zowel Hoek als Terneuzen speelt in de derde ronde van de Amstel Districts beker thuis. Hoek treft op eigen veld Ria W„ terwijl Terneuzen aan Corn Boys is gekoppeld. Kloetinge moet op bezoek bij RCS. De wedstrijden worden in het weekeinde van zaterdag 24 en zondag 25 november gespeeld. De loting ziet er als volgt uit: RCS- Kloetinge, Terneuzen-Corn Boys, Hoek-Ria W., Kapelle-Colijnsplaat- se Boys, Duiveland-Zierikzee, Goes-'s-Heer Arendskerke, Zeeland Sport-SSV65, ZSC'65-Oostkapel- le, De Meeuwen-Zeelandia Middel burg, Tholense Boys-Divo, Smerdiek-MOC'l 7, Hoofdplaat- Aardenburg, Steen-Axel, Hulster- loo-NSV. f/A/Airi nna Wielerweekend en ZLM Tour worden vrije koersen door Frits Bakker Wesley Vanspeybroeck werd in 2000 winnaar van de ZLM-Tour, die toen nog tot de Topcompetitie be hoorde. foto Willem Mieras van onze sportredactie TERNEUZEN - Het kostte zweet en tranen, maar Atoom Boys bleef deze week ook in zijn zevende wedstrijd in het zaal voetbalrayon Terneuzen onge slagen. Tegen Sportkantine 't Zwaantje, de nummer drie van de ranglijst, werd het 6-7. Op éénderde van de competitie werd nog maar eens duidelijk dat dit seizoen slechts twee teams voor de eerste plaats in aanmerking komen. Sportkan tine 't Zwaantje probeerde de eerste weken weliswaar kramp achtig aan te haken, maar moest door de nederlaag tegen Atoom Boys vrijwel definitief afhaken. Dow 2 leidt nog altijd met 22 punten uit acht wedstrijden, maar met 21 punten uit zeven duels is Atoom Boys de koploper dicht genaderd. Daarna pas volgt 't Zwaantje met een totaal van 15 punten. In de midden- van onze sportredactie HULST - In de eerste klasse vrouwen van de bedrijfsvolley- ba kompetitie in Hulst ver grootte Zaman Sport haar voor sprong op Van Waterschoot weer tot twee punten. In de rechtstreekse confrontatie tus sen de nummers één en twee van de ranglijst trok de koploper de ze week met 2-1 aan het langste eind. De mindere vorm waarvan Za man Sport de laatste weken blijk had gegeven had dus geen fatale gevolgen voor het duel met Van Waterschoot. De lijst aanvoerder opende in de topper weliswaar met een 13-15-ne- derlaag, maar sloeg daarna on verbiddelijk toe: 15-6 werd het in de tweede en 25-19 in de der de set. Geen moeite Verhulst Woninginrichting hoeft in de strijd om de derde plaats vooralsnog geen concur rentie te vrezen. De nummer drie won deze week opnieuw met het maximale verschil. Te gen Jong Morres 1 werd het 3-0 (15-9,15-2 en 25-16). In de onderste helft van de rang- moot was er nog eens een over winning voor Schipper Adhan- co: tegen Broomchemie, de nummer voorlaatst werd het 4-1. Smit Sportprijzen en Flux Electro deelden de punten (5-5). Koploper Axa Boys kwam in de eerste klasse van het rayon Ax el/Sas niet in actie en daardoor wist Marine Service het gat te verkleinen tot drie punten. Ma rine Service won met 8-4 vap het nog puntloze IZV. Nipt Ook Deto Jeans kwam weer iets dichter bij Axa Boys. De Axe laars wonnen nipt met 7-5 van Dolf Schoot/Gerrit de Jonge en omdat ook Benny Sport tegen een nederlaag aanliep (6-4 te gen Cerestar) zijn er nu drie teams die de ranglijst aanvoe ren. Axa Boys heeft achttien punten en wordt op de hielen gezeten door Marine Service en Deto Jeans. schikking bleken Ferket en de Maat en Cerestar Benelux te sterk voor respectievelijk Voor waarts en SC Morres. In beide gevallen werd het 2-1. In de tweede klasse vrouwen had WC Rhodos geen enkele moeite om alleen aan de leiding te blij ven. Waar CVC Tence met 3-0 de baas was, daar bleef WC Rho dos met dezelfde eindcijfers Eu- rogroen ruim voor. Op het hoogste niveau bij de mannen nam Stuntmarkt 1 ver der afstand van Luctor Banden 1, dat vrij van competitiever plichtingen was. Stuntmarkt profiteerde daar prompt van door Start Smash 2000 met 3-0 terug te wijzen. Eerst werd het 15-10, daarna 15-8 en tenslotte 25-16. TERNEUZEN - Hoofdklasser Terneuzen speelt dinsdag 6 no vember een vriendschappelijke wedstrijd spelen tegen het Bel gische SK Beveren. De ontmoe ting op sportpark de Vliegende Hollander begint om 19.30 uur. VLISSINGEN - De wielrenunie gaat de topcompetitie voor ren ners met en zonder contract op heffen. De cyclus van wedstrij den van de KNWU, voorheen bestemd voor amateurs, is vol gens de bond in de huidige vorm niet meer te handhaven. Daar voor in de plaats komen vrije wedstrijden en wedstrijden voor neo-amateurs. Voor de twee Zeeuwse organisa ties, de ZLM Tour en het OZ- Wielerweekend, betekent die wijziging in het beleid dat ze niet meer in competitieverband meedraaienDe ZLM Tour heeft al besloten door te gaan als zo geheten 1.5 wedstrijd: een vrije koers, die toegankelijk is voor renners met en zonder contract, behalve de eerste honderd ren ners van de UCI-ranglijst. Het OZ-Wielerweeken was gisteren nog niet geïnformeerd over het opheffen van de topcompetitie', maar houdt vast aan de organi satie van een tweedaagse met de UCI-vermelding 2.5 wedstrijd. Overeenstemming De KNWU ziet af van de top competitie, omdat de bond, de renners en de organisatoren al geruime tijd in discussie zijn over een nieuwe aanpak en niet tot overeenstemming kunnen komen. Het aanvankelijke plan van de bond om de topcompeti tie alleen voor renners onder 27 jaar open te stellen, is inmiddels van tafel geveegd. Volgens de wielrenunie is het door de doorstroming van een aantal wedstrijden naar een ho gere UCI-categorie dan 1.5 niet meer mogelijk kwaliteitseisen te stellen aan een volwaardige competitie met negen wedstrij den. Daar komt bij dat het aan tal kwalitatief sterke ploegen sterk is teruggelopen. Het gros van de ploegen wil zich boven dien niet meer vastleggen voor de hele competitie, omdat steeds meer sponsorploegen zich op buitenlandse koersen gaan richten. Die ontwikkelingen zijn voor de KNWU aanleiding tot een to taal andere opzet. De topcom petitie verdwijnt volledig van het toneel. De wedstrijden uit die competitie worden een vrije wedstrijd of eenneo-koers. Voor de cyclus van vrije wedstrijden, overigens zonder er een compe titie-element aan te verbinden, heeft de bond het OZ Wieler weekend, de ZLM Tour, de Ron de van Overijssel, de Omloop van de Bommelerwaard en de GP Wielerrevue op het oog. De Fair-Play Ronde van Limburg wordt als neo-wedstrijd op de kalender gezet. Verwacht Adrie de Winter van de ZLM Tour kan zich wel schikken in die nieuwe aanpak. „We hebben twee jaar gestreden met een Platform voor een goed gestruc tureerde competitie, maar dat bleek niet haalbaar. De KNWU gaat zich nu volledig richten naar de regels van de UCI. Ik had eigenlijk niet anders ver wacht. "Ronald Apers van het OZ Wielerweekend verwacht niet dat er voor zijn wedstrijd veel zal veranderen. „Als het predikaat topcompetitie weg valt, blijft de wedstrijd hetzelf de niveau houden. Het is vooral belangrijk dat de KNWU toe zeggingen heeft van de NOS over tv-uitzendingen." De ZLM Tour wordt volgend jaar op 20 april gereden. Het OZ-Wielerweekend op 8 en 9 ju ni. Honkbal New York. World Series, vijfde wedstrijd (best-of-7): New York Yankees - Arizona Diamondbacks 3-2 (na 12innings). Stand in World Series: 3-2. Paardensport Zuidlaren. CSI. Springconcours op tijd: 1. John Whitaker (GBr) Hunters Level 0- 55,60, 2. Albert Zoer (Ned) Lowina 0- 55,81, 3. Guerra (Mex) Outer Limit 0- 56,76. Springconcours op tijd: 1. Holtus (Ned) Indullah 0-59,06, 2. Van Dijck (Bel) Vereist Flamenco Semilly 0-60,66,3. Van der Schans (Ned) Broere Keiion 0-61,16. Schaatsen Groningen. NK afstanden, vrouwen. Mannen, 5000 m: 1. Romme 6.41,02 (baanrecord), 2. De Jong 6.42,35, 3. Rits- ma 6.45,27, 4. Verheijen 6.49,62, 5. Uyt- dehaage 6.51,35, 6. Postma 6.52,10, 7. Beulenkamp 6.52,20, 8. Brigt Rykkje 6.52,37, 9. Meijer 6,53,50, 10. Helling 6.55,63. 1e 500 m: 1. Wennemars 36,32 (baanre cord), 2. Bos 36,38, 3. Van Velde 36,40. 2e 500 m: 1. Bos 36,06 (baanrecord), 2. Wennemars 36,42,3. Van Velde 36,61 Eindklassement: 1Bos 72,440 punten, 2. Wennemars 72,740,3. Van Velde 73,010, 4. Brusche 74,400, 5. Oltrop 74,830, 6. Leeuwangh 74,850. Eerste 500 meter: 1. Nuyt 39,80, 2. Tim mer 39,88,3. Leever 40,34. 2e 500 m: 1. Nuyt 39,74,2. Timmer 40,14, 3. Leever 40,39. Eindklassement: 1. Nuyt 79,540, 2 Tim mer 80,020, 3. Leever 80,730, 4 Oonk 81,910, 5. Kootstra 82,350, 6 Groene- wold 82,380, 7. Heins 82,810, 8. Thomas 83,030, 9. Schingenga 83,300, 10. 't Hart 83,610. Berlijn. Duitse afstandkampioenschap pen. Mannen. 5000 m: 1. Baumgartel 6.41,98, 2. Dittrïch en Taubenrauch 6.42,40. Vrouwen. 3000 m: 1. Pechstein 4.10,95, 2. Anschütz 4.18,78,3. Opitz 4.20,12. Sportprijsvragen Lucky Day van vrijdag 2 november: 2-3-10-13-16-24-27-31-52-53-54- 56 - 59 - 62 - 66 - 67 - 68 - 69 - 72 - 74. (onder voorbehoud) Tennis Parijs. Masters Series mannen, 7,5 mil joen gulden. Kwartfinale: Vinciguerra (Zwe) - Schal ken (Ned) 2-6 7-6 7-6, Grosjean (Fra/6) - Arazi (Mar) 6-2 6-2, Kafelnikov (Rus/4) - Novak (Tsj) 6-3 6-3, Haas (Dui/7) - Johans son (Zwe/15) 4-6 6-1 6-3. München. Masters Series vrouwen, 7,5 miljoen gulden. Kwartfinale: Testud (Fra) - Capriati (VSt/1 6-3 4-6 6-3, Serena Williams (VSt/7) - Hénin (Bel/4) 6-37-6. Voetbal KPN Eredivisie. Willem ll-Vitesse 1-1. Gouden Gids divisie. Excelsior-RBC 1-2(1-0). 7. Buffel 1-0, 78. De Graaf 7-7, 81. Den Ouden 1-2. Scheidsrechter: Braamhaar. Gele kaart: Pinas en Swerts ExcelsiorDen Ouden en De Graaf (RBC). Aantal toeschouwers: 3124. TOPOss-Emmen 1-3 (1-2). 27. Molendijk 1-0,40. Brunswijk 1-1 (e.d). 43. Iliohan 1- 2, 54. Joseph Oosting 1-3 (strafschop). Scheidsrechter: Van derHilst. Gele kaart: Henriquez, Guyt, Tuasamu en Plet (TOP). De Visscher EmmenAantal toeschou wers: 1383. FC Zwolle - Veendam 1-1 (1-0). 38. Van Steeg 1-0, 64. Berend Oosting 7-7. Scheidsrechter: Vink. Gele kaart: Richard Roelofsen (Zwolle). Aantal toeschou wers: 4750. MVV - Cambuur Leeuwarden 1-4 (1-2). 12. Bruin 0-1, 14. Taiwo 7-7, 39. Goud mijn 1-2, 57. Goudmijn 1-3, 88. Van der Heide 1-4. Scheidsrechter: Karremans. Gele kaart: Goudmijn, Van der Heide, Abma (Cambuur). Aantal toeschouwers: 3780. Zaalvoetbal Terneuzen. Derde klasse: Sportkantine 't Zwaantje-Atoom Boys 6-7, Schipper Ad- hanco-Broomchemie 4-1, Smit Sport- prijzen-Flux Electro 5-5, Dow 3-Unitron 10-2. Stand. Derde klasse: 1Dow 2 8-22; 2. Atoom Boys 7-21; 3. Sportkantine 't Zwaantje 8-15; 4. Flux Electro 8-13; 5. FC Vatitec 8-13; 6. Schipper Adhanco 9-11; 7. Dow 38-10; 8. Smit Sportprijzen 8-5; 9. Broomchemie 8-4; 10. Unitron 8-1. (Advertentie) van onze sportredactie TERNEUZEN - De jeugd- zwemploeg van De Schelde uit Terneuzen is zowel bij de meis jes als de jongens toegelaten tot de nationale estafette kam pioenschappen junioren, die vandaag in Amsterdam wor den gehouden. De Schelde is één van de vijf clubs in Nederland die met de volledige ploeg tijdens dit eve nement mag starten. In totaal komen zestien clubs per on derdeel in actie. De estafettes omvatten 4x100 wissel, 4x100 school, 4x100 rug en 4x100 vrij. In de leeftijdsgroep minioren 6 is de te zwemmen afstand tel kens 4x50 meter. De gemaakte eindtijden per estafette wor den bij elkaar opgeteld en de ploeg die daarvoor de minste tijd nodig heeft wordt de kam pioen. Veel clubs kunnen maar in één leeftijdsgroep meedoen. De jongensploeg van de Stormvogel kan in de leef tijdsgroep junioren 4 en later starten. De Schelde is zo'n vier jaar ge leden onder leiding van Jac van der Hooft begonnen met de opleiding van de jeugd in Terneuzen. Die kreeg de mees te aandacht waarbij Vooral de techniek een belangrijk on derdeel was. Dat plan sloeg aan en de Schelde behaalde het een na het andere succes. Het hoogtepunt was het win nen van de Speedo Club Meet cup in 1999, de meest begeerde titel bij de jeugd tot 12 jaar. Jac van der Hooft heeft het roer in middels in handen gegeven van trainer Cees van Houwe- lingen, die op de ingeslagen weg is verder gegaan. Profiteer nu van ongekend voordeel bij Brugman Keukens Badkamers.Want alléén deze week organiseren wij een uitverkoop van badkamers met kortingen tot wel 70%. Er zijn zelfs enkele modellen die tegen elk aannemelijk bod weg mogen. Deze unieke aanbieding geldt alleen voor particulieren. Dus kom snel naar Brugman in Hulst, want op=op en weg weg! KEUKENS BADKAMERS Hulst, Absdaalseweg 19, tel. 0114-320080 zaterdag 3 november 2001 door Björn Goorden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 65