«CSSPS' 50 Zorgt dat de kolencentrale in Borssele in topconditie blijft? twee zorgteammanagers in het spoor van Technicus E Uitvoering Strukton Railinfra Zuid ^bam nbm infra PZC www.essent.nl jp.'l\ JL Strukton zaterdag 3 november 2001 Essent is actief in de markten voor energie, kabelcom en milieu. Essent, marktleider in Nederland, zit vol ambitie en wil uitgroeien tot vooraanstaande speler op Europees niveau. Er werken in totaal circa io.ooo mensen. Betrouwbaarheid, innovatie en toegankelijkheid zijn belangrijke waarden bij Essent. Essent Energie verleent een uitgebreid scala diensten. We produceren in eigen centrales elektriciteit en warmte voor huishoudens, industrie en tuin bouw, we winnen Groene Stroom uit zon, wind, water en schone biomassa, we verzorgen de inkoop, handel en verkoop van energie voor de zakelijke markt en leveren advies en ondersteuning voor energiebeheer. We doen er alles aan om te zorgen voor tevreden klanten. We geloven in samenwerking, binnen de eigen organisatie, met partners en vooral met klanten. Samen bereik je meer in energiebeheer. Voor de kolencentrale in Borssele, een joint venture van Essent en DELTA nutsbedrijven, zoeken we nu een nieuwe collega. energie kabelcom milieu In deze functie maakt u deel uit van het bedrijfsonderdeel Techniek Onderhoud, dat het integrale onderhoud verzorgt van productie-onderdelen. Marktgerichtheid en lage kosten bij optimale beschikbaarheid en veiligheid zijn sleutelwoorden. De dienstverlening varieert van onderhoud, projectmanagement, ontwikkeling van concepten voor onderhoud en beheer tot exploitatie en onderhoud van energie-installaties en utilities bij externe relaties. techniek, en ten minste drie jaar ervaring met het onderhoud van vergelijkbare systemen en installaties. Kennis van proces techniek in elektriciteitscentrales is een pre. Belangrijk is verder dat u klantgericht te werk gaat, een flexibele instelling bezit en dat u, dankzij die eigenschappen, acties in gang weet te zetten die tot resultaat leiden. ill Uw veeteifdige functie Uzorgt er samen met collega's voor dat de kolencentrale in Borssele (uw standplaats), cn daarnaast energie-installaties elders, ingoede conditie blijven. Dit doet u door het leiden en uitvoeren van onderhouds-, revisie- en modificatiewerkzaamheden, alsmede storingswerkzaamheden. Ook verricht u specialistische, gekwali ficeerde werkzaamheden en zorgt u voor de uitvoering van het veiligheidsbeleid. Daarnaast voert u beheersondersteunende werk zaamheden uit (kwaliteitsbewaking, aanleveren technische gegevens e.d.). Een veelzijdige functie in een breed werkveld, met technische en organisatorische kanten. Bovendien is het een functie met veel zelfstan digheid en alle ruimte om u te ontplooien; daarin wordt u ondersteund door goede opleidingsmogelijkheden. Immers, bij Essent hechten we zeer aan vakmanschap en persoonlijke ontwikkeling. Ervaren MBO'er U hebt een MBO-diploma E, meerdere specialisaties in één van de vakgebie den meet- en regeltechniek, procesbesturing en/of hoog-, laagspannings- Voelt u zich aangesproken Stuur dan uw sollicitatiebrief met uw gegevens voor 17 novem ber as. naar Essent, Personeel Organisatie ter attentie van de heer N. van Velthoven, Postbus rs8,4930 AD Geertruidenberg. U kunt ook e-mailen naar n.van.yelthoven@epz.nl. Als u eerst meer wilt weten kunt u met hem contact opnemen, telefoon (06) 55 12 08 46 of met de heerBooné, contract manager, telefoon (06) 21 88 84 84, e-mail j.boone@epz.nl. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. OOSTERSCHELDE THUISZORG Oosterschelde Thuiszorg is actief op Noord- en Zuid- Beveland, Schouwen Dui- veland, Tholen en Sint Phi- lipsland. Zij biedt een breed pakket diensten op het gebied van de thuiszorg: - verpleging - verzorging - huishoudelijke verzor ging - voorlichting - dieetadvisering - ouder- en kindzorg - uitleen verpleegartikelen Oosterschelde Thuiszorg biedt werk aan circa 1450 medewerkers en bemiddelt ruim 500 alphahulpen. OOSTERSCHELDE THUISZORG Thuis in kruiswerk en gezinsverzorging. 1 HOOFDVESTIGING Hollandiaplein 1, Goes Telefoon (0113)249200 Voor de divisies Verpleging Verzorging en Ouder- en Kindzorg/Specifieke diensten, zoeken wij op korte termijn beiden voor 36 uur per week met als standplaats Goes. Uw werk: Zorgteammanager voor de divisie Verpleging Verzorging: - U geeft leiding aan teams (wijk)verpleegkundigen, ziekenverzorgenden, verzorgenden, plannings functionarissen en de zorgadministratie. Tevens geeft u leiding aan het team nachtzorg van de organisatie. In totaal betreft het circa 75 medewerkers. - U bent verantwoordelijk voor een efficiënte en effectieve afstemming van vraag en aanbod binnen de zorgverlening. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor de kwaliteit van de zorgverlening. - U geeft mede uitvoering aan het instellingsbeleid en levert een bijdrage aan het ontwikkelen van het beleid van de divisie. Zorgteammanager voor de divisie Ouder- en Kindzorg/Specifieke diensten: - U geeft leiding aan de teams Ouder- en Kindzorg. Deze teams bestaan uit wijkverpleegkundigen, artsen en consultatiebureau-assistenten. Daarnaast geeft u leiding aan het team diëtetiek. In totaal betreft het circa 70 medewerkers. - U bent verantwoordelijk voor de operationele organisatie en kwaliteit van de zorgverlening binnen de ouder- en kindzorg. - U levert vanuit die verantwoordelijkheid een bijdrage aan het beleid van de divisie, en geeft uitvoering aan het instellingsbeleid. Uw profiel: Voor beide functies geldt: - Een opleiding op HBO-niveau, aangevuld met een (post-)HBO-managementopleiding. - U hebt ervaring in het leidinggeven aan professionals in de zorgsector, waarbij de nadruk ligt op coachend leiderschap. - U hebt kennis van en inzicht in kwaliteitszorg. - U bent analytisch, besluitvaardig, resultaatgericht en enthousiasmerend. U beschikt over een rijbewijs en auto. Specifiek: - Voor de zorgteammanager Verpleging en Verzorging wordt een verpleegkundige achtergrond gevraagd. - Voor de zorgteammanager Ouder- en Kindzorg wordt bij voorkeur een verpleegkundige achtergrond gevraagd en ervaring op het gebied van Ouder- en Kindzorg. Het aanbod: - Een aanstelling vooralsnog voor één jaar, aansluitend behoort een vast dienstverband tot de mogelijkheden. - Salaris conform schaal 10, minimaal 4.428,00 ein maximaal 6.989,00 per maand. Informatie en sollicitatie: Voor meer informatie over de vacature van zorgteammanager Verpleging en Verzorging kunt u contact opnemen met mevrouw K. B. de Koning, divisiemanager. Voor de vacature van zorgteammanager Ouder- en Kindzorg kunt u contact opnemen met de heer A. A. de Jong, divisiemanager. Beiden zijn bereikbaar via telefoonnummer (0113) 249200. Een functieprofiel kunt u aanvragen bij de afdeling Personeel Organisatie, telefoon (0113) 249200. De sollicitatiegesprekken zullen worden gehouden op vrijdag 23 november 2001 Uw schriftelijke reactie, met specifiek benoemd voor welke functie u in aanmerking wenst te komen, kunt u onder vermelding van 'sollicitatie/ERS' op de envelop, voor vrijdag 16 november 2001 richten aan: Oosterschelde Thuiszorg, t.a.v. de afdeling P&O Postbus 79, 4460 AB Goes. Strukton Railinfra is een van de grootste spoorbedrijven van Europa. Het bedrijf is gespecialiseerd in aanleg, vernieuwing, onderhoud en het opheffen van storingen aan spoor-, trein- en metrolijnen. Binnen deze organisatie houdt Strukton Railinfra Zuid zich specifiek bezig met het verrichten van de werkzaamheden voor de provincies Zeeland, Brabant en Limburg. Strukton Railinfra Zuid kenmerkt zich als een moderne vooruitstrevende werkgever waarbij waarden als openheid, vertrouwen en positieve arbeidsbeleving een belangrijke rol spelen. Bij haar medewerkers stimuleert en waardeert het bedrijf initiatief, creativiteit, resultaatgerichtheid en zelfstandigheid. Bij Strukton Railinfra Zuid zijn op dit moment 360 medewerkers werkzaam. Voor de standplaatsen Roosendaal en Goes zijn wij op zoek naar: Monteurs Seinwezen Je werkt aan revisie en herstel van beveiligingsinstallaties langs de spoorbaan, zoals seinen, overwegen en wissels. Eventuele storingen worden door jou vastgesteld, geanalyseerd en verholpen. Ook inspecties en metingen behoren tot je takenpakket. Je werkt op basis van werkopdrachten en in overleg met de hoofdmonteur en de uitvoerder. De werkzaamheden vinden plaats in dag-, nacht-, weekend- en bereikbaarheidsdiensten. Voor deze functie dien je te beschikken over een LBO/MBO opleiding Elektrotechniek of Electronica. Bij voorkeur heb je enige jaren ervaring in een elektrotechnische functie. Strukton Groep nv behoort tot de top 10 bouwbedrijven De groep heeft een vooraanstaande positie binnen de beton- en railinfrastructuur, utiliteitsbouw en bouw onderhoud, zowel in binnen- als buitenland. Strukton ontwikkelt, realiseert en beheert de gebouwde omgeving. Monteurs Energievoorziening Je werkt aan revisie en herstel van bovenleidingen en de stroomvoorziening van en naar het spoor. Eventuele storingen worden door jou vastgesteld, geanalyseerd en verholpen. Ook inspecties en metingen behoren tot je takenpakket. Je werkt op basis van werkopdrachten en in overleg met de hoofdmonteur en de uitvoerder. De werkzaamheden vinden plaats in dag-, nacht-, weekend en bereikbaarheidsdiensten. Voor deze functie dien je te beschikken over een LBO/MBO opleiding Elektrotechniek. Bij voorkeur heb je enige jaren ervaring in een elektrotechnische functie. Monteurs Baan Railinfra Je werkt aan revisie en herstel van civiel- en cultuurtechnische objecten van de railinfrastructuur (bovenbouw, bermen, perrons e.d.). Eventuele storingen worden door jou vastgesteld, geanalyseerd en verholpen. Ook inspecties en metingen behoren tot je takenpakket. Je werkt op basis van werkopdrachten en in overleg met de hoofdmonteur en de uitvoerder. De werkzaamheden vinden plaats in dag-, nacht-, weekend- en bereikbaarheidsdiensten. Voor deze functie dien je te beschikken over een LBO/MBO opleiding richting Mechanische/Civieltechnische Techniek. Bij voorkeur heb je enige jaren ervaring in een elektrotechnische functie. Strukton Railinfra Zuid biedt naast een passend basissalaris goede overige arbeidsvoorwaarden zoals: hoge vergoedingen voor onregelmatige diensten (tot 110%), 25 vakantiedagen, 23 roostervrije dagen (ADV), uitgebreide opleidingstrajecten en ruime studiefaciliteiten. Geïnteresseerd in een van bovenstaande functies? Stuur dan binnen 14 dagen een korte en bondige sollicitatiebrief met c.v. naar: Strukton Railinfra Zuid, Paula van den Biggelaar, personeelsfunctionaris. Postbus 47, 5580 AA Waalre. Voor meer informatie over deze functies kun je bellen met Luuk Kurvers tel. 040 - 227 33 15, of met Paula van den Biggelaar tel. 040 227 33 12. Wegens het succes van onze activiteiten in het gebied West-Brabant en Zeeland en de hiermee samenhangende drukte, zoeken wij voor onze vestiging in Bergen op Zoom Ervaren uitvoerders met ambitie en potentie om hoofduitvoei der te worden De funktie Als uitvoerder heeft u de leiding overéén of enkele middelgrote kleinere werken of delen van een groot werk, evt. onder leiding van een hoofduitvoerder c.q. project leider. U bepaalt in overleg met hoofduitvoerder projectleider de meest economische werkmethode, organiseert arbeid, productiemiddelen en materialen, u bewaakt de kosten en maximaliseert het resultaat op het werk. Verder legt u gegevens vast van uw werk(en) en draagt u zorg voor het aanleveren van gegevens voor facturering en termijnen Ook begeleidt u uw medewerkers, houdt u toolbox-meetings en geeft u werkinstructies bij aanvang van het project. U verricht periodieke veiligheidsinspecties op werken onder uw verantwoording. De kwalificaties U bent in het bezit van een diploma MTS/HTS civiele techniek of vergelijkbaar. Verder heeft u minimaal 3 jaar uitvoeringservaring in de GWW-sector. U hebt diverse cursussen gevolgd op zowel vaktechnisch gebied als ook op organisatorisch gebied. Uiteraard bent u in het bezit van de diploma's WAi en WA2. Verder zijn wij op zoek naar Assistent-uitvoerders met ambitie en groeipotentie De funktïé Als assistent-uitvoerder heeft u onder begeleiding van een uitvoerder de leiding over één of enkele kleinere werken of delen van een groot werk. U bepaalt in overleg met de uitvoerder de meest economische werkmethode, organiseert arbeid, produktie- middelen en materialen, u bewaakt de kosten en maximaliseert het resultaat op het werk. Verder legt u gegevens vast van uw werk(en) en draagt u zorg voor het aanleveren van gegevens voor facturering en termijnen. Ook begeleidt u medewerkers, houdt u toolbox- meetings èn geeft u werkinstructies bij aanvang van het project. U verricht ook periodieke veiligheidsinspecties op werken onder uw verantwoording. De toekomst Na een periode als assistent-uitvoerder gaan we met elkaar in overleg over het vervolgtraject. Een loopbaan in de uitvoering ligt voorde hand. Maar wellicht wilt u ook meer weten van vakgebieden als calculatie en/of werkvoorbereiding, alvorens we keuzes maken. De kwalificaties U bent in het bezit van een diploma HTS civiele techniek of vergelijkbaar. U bent enthousiast, leergierig en bereid om aan te pakken. Natuurlijk bent u bereid tot het volgen van cursussen/trainingen om u verder te ontwikkelen. De arbeidsvoorwaarden Wij bieden een interessant arbeidsvoorwaardenpakket met een marktconform salaris, een 13e maand, een spaarloonregeling en een goede pensioen regeling. Ook een lease-auto en een mobiele telefoon maken onderdeel uit van het arbeidsvoorwaardenpakket. Interesse Nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door onze bedrijfsleiders, de heren H. Martens en M. Orgers, telefoonnummers (0164-273366 en 0164-240055). Uw schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van de funktie waarnaar u solliciteert en met opgave van personalia, ervarings- en opleidingsgegevens dient u te richten aan NBM Zuid bv, t.a.v. de heerT. Otten, hoofd P&O, Postbus 188, 5700 AD Helmond. Koninklijke BAM NBM nv ontwikkelt, realiseert en onderhoudt bouwwerken en installaties voor wonen, werken, transport en recreatie. De uitvoering ligt in handen van werkmaat schappijen die deel uitmaken van de sectoren: BAM NBM Bouw; BAM NBM Vastgoed; BAM NBM Infra; BAM NBM Techniek. Met een verwachte omzet voor 2001 van 2.750 miljoen euro en ruim 13.000 medewerkers is Koninklijke BAM NBM nv de grootste bouwonderneming op de Nederlandse markt. Koninklijke BAM NBM nv staat genoteerd aan de beurs te Amsterdam en heeft Nederland en België als thuismarkten. NBM Zuid bv is een werk maatschappij van de Koninklijke BAM NBM nv. Samen met Wegenbouwbedrijf Lintzen, Vissers* Infrastructuur en Milieu, Breda Wegenbouw en Wegenbouwbedrijf PC van Leijden is zij actief op het gebied van de infrastructuur en indus triële dienstverlening. NBM Zuid opereert in de provincies Zeeland, Noord-Brabant en Limburg. Door de recente bunde ling van genoemde bedrijven en activiteiten is een bedrijf ontstaan met meer dan 600 medewerkers en een jaaromzet van ca. 250 miljoen gulden. Voor de komende jaren willen wij onze organisatie verdergaand structureren en ons blijvend pro fileren als professionele wegen bouwer. Hierbij streven wij naar een strategische marktpositie waarin ontwikkeling van mens, organisatie en werkprocessen centraal staan. Kernwoorden als vakmanschap, betrokkenheid en bedrijfstrots gaan hierbij hand in hand met ondernemerschap en resultaten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 50