m LI IE Kl ffffm PZC Medewerker Inrichting Respect bestaat uit meer dan alleen beleefdheid. VLISSIflGEfl Nieuw natuurgebied? Grondpeil aanpassen? ENTHOUSIASTE VERZORGENDEN EN ZORGASSISTENTEN M/V Groenvoorziener m/v MEESTERBAKKERS BROODBAKKER (M/V) ontwerper/projectleider civieltechniek 'orsele locatieleiderm,v zaterdag 3 november 2001 Het ministerie van Landbouw, Natuurbeheer en Visserij werkt aan voedsel en groen van internationale klasse. We zoeken passende antwoorden op maatschappelijke vragen. Waar ligt het evenwicht tussen economie en dierenwelzijn, tussen natuurbehoud en recreatie? Welke eisen stellen we aan de productie van voedsel? Hoe benutten we nieuwe ontwikkelingen als biotechnologie? Die grote variëteit aan onderwerpen vraagt om mensen met uiteenlopende capaciteiten en achtergronden. En omdat onze beleidsterreinen voortdurend in ontwikkeling zijn, zijn onze medewerkers dat ook. We besteden veel aandacht aan persoonlijke groei en loopbaanplanning. (tijdelijke formatieplaats) Standplaats Goes Een economisch gezond, leefbaar èn mooi landelijk gebied, waarin agrarische activiteiten, natuur en recreatie op een evenwichtige manier tot hun recht komen. De Dienst Landelijk Gebied zet deze doelen om in praktische inrichtings- en beheerplannen, in opdracht van het ministerie van LNV en de provincies. DIG zoekt een medewerker inrichting. Welke technische maatregelen zijn nodig, als een terrein een andere bestemming krijgt? Als technisch deskundige werkt u mee aan de voorbereiding van landinrichtingsprojecten en begeleidt u de uitvoering van inrichtingswerken technisch en financieel. U krijgt te maken met cultuurtechniek, landschapsbouw, natuur, bos en recreatie. U speelt ook een rol in de inspraakprocedure en geeft voorlichting aan betrokkenen. Uw werkpakket wordt in overleg met u bepaald. Uw profiel? U hebt verstand van landinrichting, een relevante opleiding op HBO-niveau (bijv. IAHL) en bij voorkeur enige ervaring. U kunt uw technische kennis goed overbrengen en goed communiceren. U werkt zelfstandig en kunt goed samenwerken. U bent accuraat, flexibel en creatief. Het salaris bedraagt maximaal f 5-665,- 2.571) per maand bij een werkweek van gemiddeld 36 uur. U krijgt vakantiegeld en een eindejaarsuitkering en kunt gebruikmaken van een spaarloon- en premiespaarregeling. Ons ministerie hecht sterk aan persoonlijke groei en (loopbaan)ontwikkeling en biedt daarvoor tal van mogelijkheden. Tot de secundaire arbeidsvoorwaarden behoren voor 75% betaald ouderschapsverlof, een bijdrageregeling kinderopvang, ruime studiefaciliteiten, collectieve verzekeringen, een tegemoetkoming voor woon-werkverkeer en de optie van meer/minder vrije tijd en uitruil van arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie over deze functie belt u mevrouw H. van Leur, 0113-237341, of de heer D.P. van Stam, 0113-237389. Uw sollicitatie met curriculum vitae kunt u binnen 14 dagen sturen naar de Dienst Landelijk Gebied, regio Zuid, afdeling P&O, Postbus 1180, 5004 BD Tilburg onder vermelding van: Z2001.39 Kijk voor een kennismaking met uw nieuwe werkgever ook even op www.minlnv.nl. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Liever vandaag nog dan morgen komen wij in contact met nieuwe collega's, met name Wij vragen collega's Die respect hebben voor de ouder wordende medemens en op die basis de zorg en onder steuning willen verlenen. Die bereid zijn de werkzaamheden af te stemmen op de wensen van de cliënten. Die willen investeren in een goede samenwerking. Die beschikken over goede contactuele eigen schappen. Die geen job willen met kantoortijden. Die in bezit zijn van een diploma relevant voor de functie. Wij bieden Een werkomgeving waar je je gekend voelt en waar je de mogelijkheid krijgt om je te ontplooien. Een werkklimaat dat gericht is op het mogen en kunnen leren van elkaar. Een werkplek waar je kennis en kwaliteit zo optimaal mogelijk benut worden. Daarnaast zijn er verschillende contractvormen en vindt salariëring plaats conform de CAO Verpleeg en Verzorgings huizen. Inschaling is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Informatie en sollicitaties Nadere informatie wordt graag verstrekt door mevrouw J. Hendricks of mevrouw M. Scherders van de afdeling PO&O, beiden bereikbaar op telefoonnummer 0118 - 554333. Solliciteren vóór 16 november a.s. Adres: Verpleeghuis Vliedberg, afdeling PO&O, Vlissingsestraat 19, 4371 RB te Koudekerke. E-mail adres vliedberg@svrz.nl De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op 22 en 26 november a.s. Verpleeghuis Vliedberg in Koudekerke biedt woongelegenheid aan 165 bewoners die door somatische of psychogeriatrische problemen behoefte hebben aan verzorging en ondersteuning die aansluit bij hun eigen levenstijl. Daarnaast biedt Vliedberg de mogelijkheid voor dagbehandeling, revalidatie, en zorg aan bijzondere doelgroepen. Vliedberg is een moderne, zorgver- lenehde organisatie met een uitgebreid dienstenpakket. De 330 medewerkers vormen, samen de spil van een innovatieve dienstverlening. Binnen het verpleeghuis hechten we grote waarde taan een gezond werkklimaat. Via opleidingen en doorstromingsprogram ma's bieden wij onze medewerkers extra groeimogelijkheden. Vliedberg maakt samen niet zeven andere zorginstellingen in Zeeland deel uit van de Stichting Voor Regionale Zorgverlening (SVRZ). Deze stichting is een moderne, efficiënte en innovatieve organisatie. Onze kerntaak is het ver lenen Van 24-uurs zorg die beantwoordt aan de behoeften van onze cliënten. SVRZ ziet het als haar verantwoor delijkheid daar waar mogelijk aan te sluiten op de (wijzigendej behoeften en wensen yan de ouder wordende mens. Vliedberg waar de mens iemand is Vlissingen is een stad aan zee, met stranden, een bruisende branding en met veel maritieme bedrijvigheid. Het is er aantrekkelijk wonen, met korte woon-werkafstan- den en alle voorzieningen die een middelgrote stad biedt. Een stad met veel ambities, zoals blijkt uit de ontwikke lingsvisie Stadkoers Vlissingen 2010, die in samenwerking met inwoners, bedrijven en instellingen tot stand kwam. De organisatie verkeert in een ontwikkelingsproces om die ambities met een eigentijdse tolinvulling waar te kunnen maken. Met werkwijzen die zich laten typeren als vraag gericht, open, flexibel, snel, doelmatig en klantvriendelijk! Bij de directie Beheer, afdeling Grondgebied, bestaat de vacature van Functie-informatie: Bij de gemeente Vlissingen is een deel van de werkzaamheden in het groen, bijvoorbeeld het intensieve maaiwerk. uitbesteed. We zoeken goed opgeleide, goed gemotiveerde mannen en vrouwen met een groot verantwoordelijk heidsgevoel die in staat zijn om vanuit hun ervaring in de werksoort in grote mate yan zelfstandigheid de voorkomende werkzaamheden te verrichten. Die zelfstandigheid moet samengaan met een collegiale instelling. Daarnaast wordt een afgeronde vbo-opleiding gevraagd, bijvoorbeeld diploma groenvoorziener. De functie is gewaardeerd in schaal 4. Salarisgrenzen van minimaal f2.742,--/€ 1.244,27 (aanloopschaal) tot maximaal f 4.253,—1.929,93 (functieschaa!) bruto per maand. Tevens kent deze functie een inconveniëntenregeling. Aan de aanstelling kan een proeftijd worden verbonden. Nadere informatie kan worden verkregen bij het afdelingshoofd, de heer A.E. Lauret, tel. (0118) 48 72 41 of bij de consulent personeelsmanagement, de heer M. van der Straaten, tel. (0118) 48 73 01. Bij de selectie wordt een inspraakcommissie van het personeel betrokken. Aan belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie voor 17 november 2001 te richten aan het college van burgemeester en wethouders en deze te sturen aan de heer M. van der Straaten, Postbus 3000, 4380 GV Vlissingen. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ja, ik wil weer aan de slag! Heeft u een uitkering of zit u in de WAO en bent u bereid om een nieuw vak te leren? GaGa Education start binnenkort diverse beroepsgerichte dagopleidingen in Rotterdam. De opleidingen bestaan uit vier maanden les en intensieve sollicitatiebegeleiding. Doel is een vaste baan in de ICT, na een traineeship of stage. U heeft toestemming en financiering van uw uitkerende instantie nodig. Opleidingen: Beheerder Netwerkbesturings systemen (MBO) Applicatiebeheerder E-Business (HBO) PC Beheerder (VMBO) ©Webdesigner (HBO) Wilt u meer informatie of een afspraak voor een selectiegesprek1 Bel 0102404000 of kijk op www.gaga-education.nl Perspectief op reintegratii 'Vakman voor een toonaangevend kwaliteitsbedrijf' De functie: U bent verantwoordelijk voor het vervaardigen van brood op een kwalitatief hoogstaand niveau en bepaalt daarmee de uiteindelijke kwaliteit en uitstraling van de organisatie naar buiten toe. Bliek Meesterbakkers is werkzaam vanuit Middelburg en streeft naar continue verbetering van de kwaliteit. Hier wordt van u een actie ve bijdrage verwacht. Naast een groot distributienetwerk beschikt Bliek Meesterbakkers over een aantal winkels onder eigen merk naam. Gevraagd wordt: Vakgerichte beroepsopleiding is een pre. Aantal jaren werkervaring in soortgelijke functie is een pre. Zelfstandige en stressbestendige persoonlijkheid. Bij voorkeur woonachtig in de omgeving van Middelburg. Flexibele opstelling ten aanzien van werktijden. Informatie en sollicitatie: Wilt u reageren op bovenstaande functie? Stuur uw sollicitatie brief en c.v. binnen 10 dagen aan Bliek Meesterbakkers, t.a.v. Dieter Melissant, Postbus 8093,4330 EB Middelburg. Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen op telefoonnum mer 01 18-641155. Gemeente A Schouwen-Duiveland We zijn op zoek naar een enthousiaste Schouwen-Duiveland is voortdurend in ontwikkeling naar een professionele lerende organisatie. In de afgelopen jaren hebben we belangrijke stappen gezet. Met de komende jaarwisseling zetten we weer zo'n stap. Behalve dat we een gloednieuw gemeentehuis betrekken, starten we in een platte structuur met 10 afdelingen. Daarmee willen we medewerkers en leidinggevenden meer eigen verantwoordelijkheid geven en de onderlinge samenwerking nog meer kansen bieden. Zelfs de vormgeving van ons nieuwe gemeentehuis nodigt door zijn open structuur uit tot samenwerking. sr aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. M/V voor 36 uur uur per week bij de afdeling Openbare Werken Wij zoeken: Een enthousiaste collega met een relevante HBO-opleiding (weg- en waterbouw). Bij voorkeur aangevuld met een vakgerichte opleiding op het gebied van rioleringstechniek. Je bent verantwoordelijk voor het integrale proces van ontwerp tot uitvoering van investeringswerken en projecten van complexe aard. Je hebt geen moeite met onder handelen, opstellen van begrotingen, kosten- en voortgangsbewaking, het opstellen van programma's van eisen, coördineren bij het besteksgereedmaken en directievoeren bij de uitvoering, coachen van projectmedewerkers en adviseren over beleids- en uitvoerings plannen. Plan- en projectmatig werken, analytisch denkvermogen, gevoel voor bestuurlijke verhoudingen en goede sociale- en communicatieve vaardigheden zijn voor jou vanzelf sprekend evenals gevoel voor humor. Het salaris bedraagt max. 7.342,00 (EUR 3.331,65) bruto per maand (functieschaal 10). Belangstelling? Stuur dan tot uiterlijk 17 november een brief naar de gemeente Schouwen-Duiveland, t.a.v. afdeling P&O, Postbus 5555, 4300 JA Zierikzee, onder vermelding van 'vacature Ingenieursbureau' op de envelop. Nadere informatie over deze functie kun je vragen bij C. van der Linde, afdelingshoofd Ingenieursbureau, telefoon 0111-452470. Voor vragen over de procedure kun je terecht bij J. Fokker, personeelsadviseur, telefoon 0111-452407. Borsele zien? Bezoek onze website www.borsele.nl Borsele is: 22.000 inwoners 14.000 ha oppervlakte 15 dorpen Overwegend agrarisch, fruitteelt Waardevolle cultuurlandschappen, maar ook: zeehaven-, industrie- en energiegemeente gemeente De gemeente Borsele is het bevoegd gezag van 7 openbare basisscholen met 10 onderwijsvestigingen in verschillende kernen. Gestreefd wordt naar het behoud van een onderwijsvoorziening in elke kern.Twee bovenschoolse directeuren vormen het bovenschools management en geven tezamen met de locatieleiders leiding aan het openbaar onderwijs binnen de gemeente Borsele. Borsele vraagt: bij de openbare basisschool 't Opstapje te Driewegen Functie-informatie groepsleerkracht, uitgebreid met coördinerende taken voltijd aanstelling (werktijdfactor 1,0) flexibel inzetbaar Functie-eisen: Van de te benoemen locatieleider wordt verwacht, dat hij/zij: de beginselen van het openbaar onderwijs onderschrijft in het bezit is van de wettelijk vereiste bevoegdheden over sociale en contactuele vaardigheden beschikt een visie heeft op de ontwikkelingen in het basisonderwijs een inspirerende coach wil zijn van een team van vier leerkrachten bereid is deel te nemen aan buitenschoolse activiteiten mede zorg draagt voor de uitvoering van het onderwijskundige, schoolorganisatorische en huishoudelijke beleid interne en externe contacten onderhoudt Borsele biedt: een l-R functie, salarisschaal B, conform het Rechtspositiebesluit onderwijspersoneel (RPBO) inschaling vindt plaats afhankelijk van diensttijd taakrealisatie voor het uitvoeren van de coördinerende taken Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Reageren? Meer informatie over deze functie wordt u graag verstrekt door Dries Prince of Rijk van de Lagemaat, bovenschools management van het openbaar onderwijs gemeente Borsele, telefoon 01 13-316350 (e-mail ond.borsele@hetnet.nl). Sollicitaties yoor 15 november 2001 te richten aan het college van Burgemeester en wethouders van Borsele, Postbus 1,4450 AA Heinkenszand, onder vermelding van 'Onderwijs' in de linkerbovenhoek van de enveloppe. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. sr. Gemeente van contrasten In de gemeente Terneuzen zijn zeven openbare basisscholen met in totaal ongeveer duizend leerlingen. Drie scholen zijn gelegen in Terneuzen, daarnaast zijn er openbare basisscholen in de kernen Biervliet. Hoek, Sluiskil en Zaamslag. De openbare basisschool De Meerpaal in Terneuzen heeft ongeveer 400 leerlingen. Als gevolg van afwezigheid van één van de leerkrachten na de komende kerst vakantie zijn wij voor De Meerpaal op zoek naar een GROEPSLEERKRACHT M/V VACATURENUMMER 1 TOT MET EEN WERKTIJD FACTOR VAN 0,4Z32 De verwachting is dat de tijdelijke aanstelling zal voortduren tot het eind van het schooljaar. PROFIEL Uiteraard dient u in het bezit te zijn van de wettelijk vereiste onderwijs bevoegdheid. De voorkeur gaat uit naar een leerkracht die ervaring heeft met het onderwijs aan kleuters of hier in ieder geval affiniteit mee heeft. ONS AANBOD Een tijdelijke functie als groepsleerkracht in één van de kleutergroepen bij een onderwijsorganisatie die volop in beweging is. Na afloop van deze tijdelijke functie zal bekeken worden of er formatieve mogelijkheden zijn om te komen tot een voortzetting van een dienstverband bij één van de zeven scholen. Het salaris zal worden vastgesteld conform de bepalingen in het Rechts- positiebesluitonderwijspersoneel in een carrièrepatroon LA. INFORMATIE Voor nadere informatie kan contact opgenomen worden met de directeur van de openbare basisschool De Meerpaal, de heer T.P. Bril. telefoon 0115 696 768 of met de heer K.J.M. Tolhoek, personeelsconsulent bij de stafsector Personeel, Informatie en Organisatie van de gemeente Terneuzen, telefoon 0115 642 159. Informatie over de gemeente Terneuzen kunt u vinden op de internetsite: www.terneuzen.nl n SOLLICITATIE Uw schriftelijke sollicitatie kan tot uiterlijk 14 november 2001 gericht worden aan het College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Terneuzen, Postbus 35, 4530 AA Terneuzen, onder vermelding van vacaturenummer MOE Postbus 35. 4530 AA Terneuzen n e

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 47