SUCCES a PERSONEEL SPOW D ïl Ervaren collega's met pit een allround monteur PZC profiel profiel KOMEJAN Ben jij net zo toekomstgericht als wijl trainees mts en hts-wtb/heao-be (ervaren) ICT'r (aankomend) bouwfysicus/akoesticus te Innovatieadviseurs Syntens, Innovatienetwerk voor ondernemers \pc Projectcoördinator (m/v) II Bouw- en Aannemingsbedrijf Lensen Administrateur m/v zaterdag 3 november 2001 Sinke Komejan is een toonaangevend makelaarskantoor in Zeeland. Onze diensten liggen op het gebied van makelaardij o.g., bedrijfshuisvesting, vastgoedmanagement, administratie Vereniging van Eigenaren, verzekeringen en hypotheken. Deze activitei ten zijn verdeeld over onze vestigingen in Middelburg, Goes, Vlissingen, Zierikzee en binnenkort ook Bergen op Zoom. Door deze verdeling ligt persoonlijke benadering op locatie en persoonlijke invulling voor onze cliënten voor de hand. Een visie met succes die wij natuurlijk niet alleen willen hand haven maar zeker ook willen aanscherpen. Voor ons huidige team van 40 mensen zoeken wij daarom voor diverse afdelingen versterking. Dus, als u wilt werken en wonen in het land waar het leven nog altijd goed is, dan zou Sinke Komejan ook voor u wel eens het succes kunnen betekenen. Wij zoeken op korte termijn een Makelaar/Taxateur O.Z.(m/v) FULLTIME Functieomschrijving: U bent degene die één van onze snelgroeiende vestigingen nog succesvoller kan maken! U wilt de uitdaging aangaan deel uit te maken van ons enthousiaste verkoopteam; 0 U wilt de dagelijkse leiding op u nemen van één van onze vestigingen; Na een inwerkperiode om de denk- en werkwijze en de cultuur binnen ons bedrijf te leren kennen, gaat u het makelaarsvak vanuit de vestiging beoefenen. Daarnaast geeft u leiding aan het vestigingsteam en bewaakt u de synergie. Na een proefperiode en een contract van een jaar biedt Sinke Komejan u een afwisselende functie binnen een dynamisch bedrijf. goede commerciële en contactuele eigenschappen leidinggevende capaciteiten vriendelijk, enthousiast en klantgericht zelfstandig creatief bekendheid met de Zeeuwse markt geen negen-tot-vijf mentaliteit SVM-diploma of daarvoor studerend Tevens zijn wij op zoek naar een Verkoper/Assistent makelaar FULLTIME (m/v) Functieomschrijving:: U maakt deel uit van het verkoopteam met als werk gebied Midden Zeeland. Na een gedegen inwerkperiode begeleidt u aspirantkopers bij bezichtigen van woningen en behartigt u de belangen van de opdrachtgevers met een optimaal resultaat. Op termijn bent u verantwoorde lijk voor acquisitie van woningen. U werkt mee aan het opzetten en uitwerken van nieuwbouwprojecten. Het zoeken van een geschikte woning voor onze cliënten en1 het begeleiden van de aankoop daarvan behoort op termijn tot de mogelijkheden. Na een proefperiode en een contract van een jaar biedt Sinke Komejan u een leuke en afwisselende functie. commerciële kei goede contactuele eigenschappen representatief klantgericht en enthousiast creatief zelfstandig bekend in de regio geen negen-tot-vijf mentaliteit affiniteit met de makelaardij U w sollicitatie met c.v. zien wij graag binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie tegemoet. U kunt deze richten aan: Sinke Komejan Makelaardij B.V., ta.v. mevrouw A.M. Joziasse-Sinke, Postbus 82,4330 AB Middelburg. Voor een relatie uit Vlissingen, die zich richt op industriële constructiebouw, zijn wij op zoek naar (met of zonder werkervaring) die binnen het bedrijf worden opgeleid voor vaste functies t.b.v. projectmanagement, werkvoorbereiding, kwaliteitsdienst, cost control en planning. De werkzaamheden vinden plaats op locatie bij opdracht-gevers in binnen- en buitenland. Behalve de opleidingseisen worden een ondernemende en resultaatgerichte instelling, commerciële capaciteiten en leidinggevend kwaliteiten gevraagd. Daarnaast zoeken we voor de automatiseringsafdeling een ervaring met bijvoorbeeld Unix en Oracle (is een pre). De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit systeem- en applicatiebeheer. Ten slotte zoeken wij voor een ingenieursbureau in Roosendaal een Het gaat hierbij om het zelfstandig uitvoeren van bouwfysische en akoestische onderzoeken en het opbouwen en onderhouden van een eigen klantenkring. Heeft u interesse in een van deze functies dan kunt u contact opnemen met de heer R.M.A. Fornari (01 18-440199 of rfo@artifex.nl). Wij zijn gevestigd aan de Boulevard Bankert 160 4382 AC te Vlissingen. KADER Syntens is een onafhankelijke adviesorganisatie voor het midden- en kleinbedrijf, die ondernemers in staatstelt vernieuwingsprocessen te realiseren. Het accent ligt hierbij op de terreinen van technologie en bedrijfsvoering. Syntens is zowel een vraagbaak als een sparringpartner om ideeën te toetsen. Maar nog belangrijker: Syntens brengt ondernemers met die partijen in contact waardoor innovaties daadwerkelijk gerealiseerd kunnen worden en is daarmee bij uitstek een lanceerbasis voor vernieuwing. Syntens beschikt over een landelijk netwerk. Elk van de 15 vestigingen is sterk regionaal georiënteerd om optimaal te kunnen inspelen op de behoeften van ondernemers. voor onze vestigingen in Breda en Vlissingen Als innovatieadviseur draagt u op creatieve en inventieve wijze bij aan het behalen van de doelstelling van Syntens: het stimuleren en bevorderen van het innovatief vermogen van hetMKB. Ondernemings zin, een actieve houding en het opbouwen van 'netwerken'vormen hierbij sleutelbegrippen. De vestiging Breda adviseert met een team van ruim 30 medewerk(st)ers MKB-ondernemers in West- en Midden- Brabant bij het vergroten van het innoverend vermogen.Vanuit de vestiging Vlissingen wordt hetzelfde gedaan voor MKB-ondernemers in Zeeland door een team van ruim 15 medewerk(st)ers. Dit gebeurt via landelijk georganiseerde projecten, maar ook via projecten die met de provincie of lokale overheden zijn opgezet. O Uw activiteiten Als adviseur geeft u advies en voorlichting op bedrijfskundig terrein aan ondernemers in het MKB. Een belangrijk onderdeel van uw werk omvat het doorlichten van bedrijven om kernvaardigheden en samenwerkingsopties vast te stellen. U adviseert bedrijven en groepen van bedrijven, bevordert de samenwerking van bedrijven onderling en van bedrijven met kennisinstellingen. O U bent een man/vrouw die als sparringpartner en klankbord voor de MKB-ondernemer kan optreden. De functies vereisen een opleiding op tenminste HBO-niveau. Een brede oriëntatie is een vereiste. U bent gewend om projectmatig en in teamverband te werken. Relevante advieservaring is een pre. Bovendien geldt voor de functies in Breda dat u_beschikt over een bedrijfskundige achtergrond en minimaal drie jaar werkervaring. Voor de functie in Vlissingen is naast deskundigheid op het gebied van kennis- en organisatieontwikkeling bij MKB-bedrijven minimaal vijfjaar relevante werkervaring vereist. Q Wij bieden een fulltime baan (38 uur per week) met hoge mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid, in een informele en resultaatgerichte omgeving. Ontplooiing van eigen initiatieven wordt gestimuleerd en gewaardeerd. Uiteraard ontvangt u een salaris dat in overeenstemming is met de zwaarte van de functie, aangevuld met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. De aanstelling geschiedt voorlopig voor een bepaalde periode. O Voor informatie over de functies in Breda kunt u telefonisch of per e-mail contact opnemen met de heer Henk van Dijk, teamleider, telefoon (076) 564 67 00, e-mail: hdi@syntens.nl.Voor informatie over de functie in Vlissingen kunt u contact opnemen met de heer Haike Maat, teamleider, telefoon (0118) 628 141, e-mail: hma@syntens.nl. Voor meer informatie over de organisatie kunt u tevens kijken op www.syntens.nl. Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie richten aan Syntens, t.a.v. de heer drs. ing. H.M. Lardenoye, directeur, Postbus 2264,4800 CG Breda. Mailen kan natuurlijk ook: breda@syntens.nl. P. Sinke v.o.f is onderdeel van de Sinke Group. Van deze groep maken tevens deel uit: Aannemingsbedrijf Reimerswaal b.v., P. Sinke Sloopwerken, Puin- breekexploitatie P. Sinke b.v. en Sinke Transport b.v. Deze bedrijven zijn geves tigd in Kruiningen en het werkgebied omvat in hoofdzaak Zuid-West Nederland. In onze werkplaats hebben wij behoefte aan: Uw werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit het plegen van onder houd en het uitvoeren van reparaties aan ons materieelpark. Te den ken valt aan hydraulische kranen, shovels, bulldozers, vrachtwagens, aannemersmaterieel etc. etc. Wij bieden u een zelfstandige baan in een levendige organisatie met een daarbij passende beloning. Onze voorkeur gaat uit naar iemand met enige ervaring in een verge lijkbare functie. Reacties schriftelijk aan: P. Sinke v.o.f., Nishoek 38a, 4416 PE Kruiningen. Inlichtingen: De heer Wilco Sinke, tel. 0113-382160. Jachtwerf de Grevelingen bv Importeur voor de Benelux van de Zweedse (www.najad.com) en dealer van o.a. pjaiao zeiljachten SUZUKI Duitenboordmotoren. Onderhoud, reparatie en winterstalling van scnepen. Watersportwinkel. Wij zoeken op korte termijn een: ERVAREN DIESELMONTEUR m/v Tot uw belangrijkste taak gaat behoren de reparatie en het onderhoud van klei ne scheepsdiesels, het installeren van nieuwe motoren en alle daarbij behoren de werkzaamheden. Daarnaast ook de reparatie en het onderhoud van buiten boordmotoren. Bent u wel een ervaren dieselmonteur maar nog niet bekend met scheepsdiesels, dan zorgen wij voor een toegespitste opleiding. Wij bieden u een zelfstandige en afwisselende baan aan in een plezierige werk omgeving met een goede salariëring, een spaarloonregeling, reiskostenvergoe ding en opname in het pensioenfonds. Sollicitaties kunt u richten aan: Jachtwerf de Grevelingen b.v., t.a.v. Kees Hundersmarck Haven Kloosternol 14322 AK Scharendijke, tel. 0111 -671490, fax 0111 -672203 E-mail: jachtwerf grevelingenyachting.nl MAATSCHAPPELIJK WERK De sector Maatschappelijk Werk van Thuiszorg Walcheren bestaat uit het Algemeen Maatschappelijk Werk. Bureau Sociaal Raadslieden, Meldpunt Schuldhulpverlening, entreefunctie Bureau Jeugdzorg Zeeland en Schoolmaatschappelijk Werk Er wordt gewerkt vanuit twee kantoren, te weten Middelburg en Vlissingen. Werk Walcheren zoekt een IVIaatschappelijk 36 uur per week In eerste instantie voor de projectduur van twee jaar. Een van de projecten waarvoor u gaat werken is het landelijk project 'outreachend werken' van het Juliana Welzijnfonds. Maatschappelijk Werk Walcheren is één van de deelnemende organisaties. Bij outreachend werken worden mensen die zelf niet om hulp vragen niet aan hun lot overgelaten, maar actief benaderd in hun eigen omgeving. Uw taken zijn het opzetten, implementeren en evalueren van het outreachend werken. U bouwt daarbij een intern en extern netwerk op. ÜH! U bent een ondernemend en daadkrachtig persoon met minimaal een afgeronde hbo-opleiding en affiniteit met de zorg- en welzijnssector. U heeft ervaring met projectleiding en veranderingsprocessen. Goede communicatieve vaardigheden zijn een must. i ]VIeer informatie over de functie? Kijk op www.thuiszorgwalcheren.nl of neem contact op met mevrouw I. van Loon, hoofd maatschappelijk werk, telefoon 0118-684000. Ü^Hi Uw sollicitatiebrief kunt u vóór 14 november 2001 richten aan de heer L.Q. Phernambucq, voorzitter Raad van Bestuur. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Thuiszorg Walcheren staat voor een klantgerichte organisatie met tal van thuiszorgdiensten en produkten van hoge kwaliteit. Deze diensten zijn: Alphahulpverlening Huishoudelijke Zorg Verpleging Verzorging Gespecialiseerde Verzorging Ouder- en Kindzorg Voedings- en dieetvoorlichting Cursussen Thuiszorg Aanvullende Service Uitleen, verhuur en verkoop van verpleegartikelen door het Thuiszorgcentrum Algemeen Maatschappelijk Werk Bureau Sociaal Raadslieden Schuldhulpverlening Thuiszorg Walcheren heeft bijna 18.000 TAS-leden. V Thuiszorg Walcheren Breestraat 15 postbus 323 4330 AH Middelburg telefoon (0118) 684000 www.thuiszorgwalcheren.nl Wegens vertrek van de huidige functionaris zoeken wij een: In deze functie bent u verantwoordelijk voor de volledige administratie van twee werkmaatschappijen en een beheer BV. Tot uw werkzaamheden behoren o.a.: debiteuren-, crediteuren- en projectadministratie, aangifte BTW en loonadministratie. U rapporteert maandelijks aan de directie. Kandidaten dienen bij voorkeur te voldoen aan de volgende profielschets: een afgeronde opleiding MEAO aangevuld met MBA en evt. SPD enige jaren werkervaring in soortgelijke functie ervaring in het werken met MS-Office pakketten kennis van loonverwerking op bouwgebied is een pre Wij bieden een afwisselende baan onder uitstekende primaire- en secundaire voorwaarden. Op deze functie is de UTA-CAO voor het Bouwbedrijf van toepassing. Sollicitaties met bijgevoegde CV dienen voor 15 november a.s. na,ar onderstaand postadres gestuurd te worden t.a.v. dhr. P.J. Verschelling. Meerkrapweg 12, Postbus 49, 4570 AA AXEL. tel. 0115-561468 STICHTING PROTESTANTSE OUDERENZORG OP WALCHEREN De Stichting Protestantse Ouderenzorg op Walcheren biedt aan ouderen huisvesting verzorging en verpleging. De Stichting bestaat uit zorgcentrum Swerf-Rust, woonzorg centrum Hof ter Veste en woon- en dienstencentrum Bastion in Middelburg zorg- en verpieegcentmm Nieuw-Sandenburgh m Veere en woonzorgcentrum De Tienden in Zouteiande. De Stichting richt zich op ontwikkeling van nieuwe zorgvormen, waardoor de organisatie sterk in beweging is. De Stichting Protestantse Ouderenzorg op Walcheren heeft met ingang van I dec. 2001 Sen vacature voor de functie van kwaliteitsfunctionaris 32 uur per week De functie Kern doel van de functie Ontwikkelen en implementeren van kwaliteitsbeleid. Bewaken en stimuleren van kwaliteitsbeheersing en verbeteringstrajecten. Beheren van het kwaliteitssysteem MIK-V. Taken I verantwoordelijkheden in hoofdlijnen Ontwikkeling van kwaliteitsbeleid en implementatie ervan binnen de locaties en sectoren. Aansturen van werkgroepen/kwaliteitscirkels en het maken van verbeterplannen. Onderhouden van het kwaliteits- en/of documentenbeheersingssysteem. Ondersteunen, stimuleren, adviseren en enthousiasmeren van lijnmanagers met betrekking tot ontwikkeling en implementatie van het kwaliteitsbeleid. Opstellen van een kwaliteitsjaarplan en kwaliteitsjaarverslag. Het opstellen en (laten) uitvoeren van metingen en onderzoeken naar de kwaliteit van zorg en dienstverlening: en het doen van voorstellen n.a.v. de resultaten, Structureel verslag doen aan het MT van de voortgang van de kwaliteitsontwikkeling ten aanzien van de gestelde doelen. Beheren van het vastgestelde budget met betrekking op kwaliteitsontwikkeling. Het profiel Functie-eisenvaardigheden, verantwoordelijkheden Kennis: Opleiding tot kwaliteitsfunctionaris in de gezondheidszorg op HBO-niveau of de bereidheid deze opleiding te volgen, Kennis van wet- en regelgeving m.b.t ouderen en kwaliteitszorg. Kennis van Windows, Word en Excel. De ontwikkelingen binnen het vakgebied worden gevolgd. Een complete functiebeschrijving is op te vragen bij mevrouw E.J. Mous, locatiemanager Swerf-Rust, telefoonnummer 0118-630316. De arbeidsvoorwaarden Zijn conform de CAO Verpleeg -en Verzorgingshuizen, Het salaris is afhankelijk van kennis en ervaring in de gezondheidszorg. Conform de FWG systematiek schaal 45 of 50. Inlichtingen Kunnen worden ingewonnen bij de heer M.J. den Haan, algemeen directeur, telefoonnummer 0118-630315. De sollicitatie Kunt u voor 14 november 2001 richten aan Stichting Protestantse Ouderenzorg op Walcheren, t.a.v. P&O, L. Stommesweg I. 4335 AX Middelburg, onder vermelding van vacaturenummer 013038. Een psychologisch onderzoek kan onderdeel uitmaken van de procedure j Acquisitie n.a.v. deze advertentie v/ordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 41