1MSLAG AOC GEBR. DOMINICUS BV ALCAS Stichting Arduin PZC Mt\m m mo" HEB JE EEN IN JE O &ARRIERE NODIG? E VERKOPERS U BERNER Wij zoeken een sterke schakel vertegenwoordiger ervaren verkoopmedewerker/ster aankomend verkoopmedewerker/ster A.O.C. b.v. (t.a.v. de directie) Postbus 208, 4380 AE Vlissingen d«gfal«dbe*orgers hoodem tijd or er voor mottige dimgem. Solliciteren doe je via e-mail arts- psych assistant iatrie- zaterdag 3 november 2001 Reageren? Interesse in deze baan bij Ziekenhuis Walcheren? Stuur uw sollicitatiebrief vóór 17 november a.s. naar mevrouw S.J. Geldof, personeelsadviseur Ziekenhuis Walcheren, Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen. Meer weten? Voor meer informatie omtrent de functie- inhoud kunt u contact opnemen met de heer A.G. Kunst, psychiater, tel. (0118) 42 52 45 of mevrouw L. Goense, clusterhoofd PAAZ, tel. (0118) 42 55 00. Ziekenhuis Walcheren MOOI WERK IN EEN PRACHTIGE OMGEVING ACHTERGRONDMUZIEK Alcas behoort tot de meest toonaangevende Europese leveranciers van achtergrondmuziek en turn-key audio-installaties. Wij produceren op maat gemaakte muziekprogramma's die via CD, computer en satelliet uitzendingen hun weg vinden naar de horeca en het (grootwinkelbe drijf. Steeds meer van onze klanten laten hun achtergrondmuziek, recla meboodschappen en audioapparatuur door ons verzorgen. Ons werk terrein beslaat inmiddels georgrafisch Europa. In verband met de sterke groei van ons bedrijf zijn wij met spoed op zoek naar 2 klantenbezoekers (m/v) één voor de regio Zeeland en één voor de regio Rotterdam. In deze veelzijdige baan staat het bezoek aan onze klanten centraal. Tijdens dit bezoek voorziet u de klant onder meer van nieuwe muziek. Tevens lost u waar nodig storingen op. Wij vragen: een middelbare opleiding buitendienstervaring, u kunt zelfstandig werken een klantvriendelijke en flexibele instelling een representatief voorkomen leeftijd tussen de 22 en 30 jaar in bezit van rijbewijs B >- woonachtig in regio Zeeland of Rotterdam interesse in techniek en/of een technische achtergrond is een pre. Wij bieden: een dynamische functie in een jong en innovatief bedrijf een goede honorering en een auto en mobiele telefoon van de zaak >- uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden bonus regeling. Wilt u het nieuwe gezicht zijn van Alcas in uw regio? Stuur dan binnen 10 dagen uw sollicitatiebrief met C.V. en pasfoto naar Alcas B.V., t.a.v personeelszaken, postbus 5068, 1410 AB Naarden. Of e-mail naar: patty@alcas.nl Voor informatie: Patty Nahon, tel.nr. 035-6990300. Wil je een goedzittende, dynamische, swingende baan in leuke mode voor mensen die zich jong voelen? Informeer dan bij Jeans Centre! In ons filiaal in TERNEUZEN is plaats voor FULL-TIME EN PART-TIME die goed met modebewuste mensen om kunnen gaan, feeling hebben met leuke en swingende mode en zelfstandig kunnen werken. Jeans Centre biedt je een gecertificeerde opleiding op drie niveau's, waarna je het jeansvak tot in alle facetten beheerst en je de klant zeer deskundig tegemoet kunt treden. Bovendien biedt Jeans Centre je een prima beloning en vele andere aantrekkelijke personeelsregelingen. Heb je een omslag in je carrière nodig, reageer dan snel bel, mail of schrijf een kort, bondig brieve naar: - y Jeans Centre B.V. Afdeling Werving Selectie Vimmerik 12,5253 CB Nieuwkuijk Telefoon: 06-53978939 E-mail: charital(ajéanscentre.nl Experts in verbindingstechniek De Bernergroep is een internationale onder neming met circa 5600 medewerkers en levert een ruim assortiment in bevesfigingsartikelen, gereedschappen en chemische producten aan professionele gebruikers in de bouw en vervoerssector. In Nederland zijn ruim 200 medewerkers werk zaam waarvan 100 als vertegenwoordiger. Meer informatie over onze onderneming tref je aan op onze website: www.berner.nl Sollicitatieprocedure Wanneer je interesse hebt in de functie zoals beschreven kun je telefonisch: reageren via telefoonnummer 045-533 9103, waarna je een sollicitatieformulier wordt toegestuurd. voor de functie van in de divisie Landbouw Transport Wat doe je zoal als vertegenwoordiger? Als vertegenwoordiger ben je "baas in eigen rayon". Je bent verantwoordelijk voor de resultaten in jouw rayon en daarom dien je je ogen en oren open te houden om te zien en te horen welke klanten wat nodig hebben. Het is van belang dat je al iets afweet van de branche aangezien klanten je op technisch vlak om advies kunnen vragen. Door het geven van goede service en adviezen bouw je een relatie op met je klanten. Wat voor kandidaten zoeken wij? Wij zoeken kandidaten die de branche (landbouw transport) goed kennen door bijvoorbeeld een aantal jaren als automonteur gewerkt te hebben en nu de verkoop in willen. Het is van belang dat het je een uitdaging lijkt om te leren verkopen, dit moet als het ware in je bloed ziften. Uiteraard ben je in het bezit van rijbewijs B. Wat bieden wij? Je begint met een basisopleiding in ons eigen trainings centrum. Je start met een produkttraining, om onze produkten te leren kennen, gevolgd door een commerciële training waarna je onder begeleiding aan de slag gaat. Het eerste jaar krijg je een garantiesalaris. Je kunt echter al meer verdienen want de provisie-regeling geldt vanaf de eerste dag. Daarnaast krijg je een auto en gsm van de zaak. Berner Produkten B.V. t.a.v.: Mevr W. Jansen, Afd. Personeel Organisatie Vogelzankweg 175, 6374 AC Landgraaf, Tel.: (045) 533 91 33, Fax: (045) 531 51 48 A.O.C. is een groothandel in Automaterialen. Banden, Gereedschappen en Werkplaatsinrichting met vestigingen in Vlissingen, Middelburg en Goes. Wij leveren hoofdzakelijk aan Universele Garagebedrijven, Dealers, Fleetowners, Transportbedrijven en Overheidsinstellingen in Zeeland. I.v.m. toenemende werkzaamheden zijn wij, op korte termijn, op zoek naar. Tot de werkzaamheden behoren onder meer: - Het te woord staan van klanten - Het aannemen en verwerken van verkooporders - De verwerking van zowel de in- als de uitgaande goederenstroom Functie-eisen: - Goede communicatieve vaardigheden - Commerciële en flexibele instelling - Middelbare Technische Opleiding of ervaring in de automotive sector - Affiniteit met computers - Rijbewijs - Representatief voorkomen Handgeschreven sollicitaties binnen 7 dagen zenden aan: (discretie gewaarborgd) G«br. Dominicus h.v. Is een middelgrote onderneming met in totaal 60 medewer kers en levert haar producten zowel aan particulieren als aan het bedrijfsleven. De producten waar mee de onderneming zijn cliënten bedient zijn te onderscheiden in vijf groepen. namelijk: wand- vloertegels sanitair natuursteen haarden stijlschouwen sicrpleisters Reacties en info kunt u richten aan: Dhr. A. Dominicus Dhr. A. Meijers Gebr. Dominicus bv Postbus 50 4360 AA Westkapelle Tel. 0118-571436 Fax 0118-571410 info(odo minicus.nl steenhouwerij, sanitair, wand- vloertegels, haarden stijlschouwen Bij de hoofdvestiging te Westkapelle en de nieuwe showroom in Goes hebben wij per direct plaats voor een: Medewerker verkoop binnendienst Taakomschrijving - Het begeleiden en adviseren van de bezoekers in de toonzalen. - Uitwerken van technische gegevens tot offertes. - Onderhouden van telefonisch contact met particuliere klanten en aannemers. - Samen met het bedrijfsbureau-team zorg dragen voor een goed verloop van de werkvoorbereiding en planning. Functie eisen: - HTS- of MTS bouwkunde - Bekend met computers - Representatieve eigenschappen - Nauwkeurige en positieve instelling Voor de buitendienst hebben wij per direct plaats voor een: Buitendienst medewerker -Na een ruime inwerkperiode kun je zelfstandig opdrachten uitvoeren in een of meer van onze activiteiten van ons bedrijf bij particuliere klanten en aannemers. Functie eisen: -LTS bouwkunde -Enige ervaring in de bouwwereld -Nauwkeurige en positieve instelling Gebr. Dominicus bv biedt haar werknemers goede secundaire arbeidsvoor waarden cn een salaris gebaseerd op opleiding, ervaring, leeftijd en motivatie. Sollicitaties bij voorkeur binnen 14 dagen schriftelijk aanbieden. Wegens uitbreiding werkzaamheden met spoed gevraagd BEDRIJFSWAGENMONTEUR In bezit van monteursdiploma en evt. APK keurmeester TOREN V.O.F. 0111-692122 na 19.30 uur w»rdfnt>e*»rBer.«l A newmonday.com helpt je met het plannen en ontwikkelen van je carrière. Via de vacature e-mailservice ontvang je wekelijks vacatures waarop je direct kunt solliciteren. Maar ook met het salariskompas, de loopbaandossiers en je persoonlijke matchprofiel. Dus om het beste uit je carrière te halen, ga je naar newmonday.nl Ondersteuning verlenen aan mensen met een verstandelijke handicap. Dat doe je natuurlijk bij de Stichting Arduin De Stichting Arduin: een dynamische organisatie ten dienste van mensen met een verstandelijke handicap, actief in het gestalte geven aan moderne inzichten in de Zorg- en dienstverlening voor mensen met een verstandelijke handicap. Kernbegrippen zijn: Autonomie, zelfbepaling, ondersteuning en dialoog Stichting Arduin Postbus 285 4460 AR Goes Telefoon: 0113-246500 Email: info@arduin.nl www.arduin.nl Wonen en werken voor mensen met mogelijkheden Een vaste baan in een dynamische organisatie Arduin biedt u de mogelijkheid Voor ons Mobiliteitsbureau zijn wij op zoek naar medewerkers die flexibel inzetbaar zijn op Walcheren, de Bevelanden en Schouwen Duiveland. Het mobiliteitsbureau fun geert als intern uitzendbureau, waarbij medewerkers worden ingezet als achtervang bij vakantie, ziekte of noodzakelijke extra ondersteuning in de woningen van cliënten en de dagbesteding. U werkt in overleg op wisselende tijden op verschillende werkplek ken. Stichting Arduin zoekt medewerkers voor de functie van: Zorgmedewerker M/V Dit verwachten cliënten van een Zorgmedewerker: Als zorgmedewerker bent u uitvoerder van de overeengekomen ondersteuning voor cliënten van Stichting Arduin. U geeft de gewenste ondersteuning op een respectvolle en professionele wijze. Deze ondersteuning wordt geboden in onregelmatige diensten, waaronder slaapdiensten, en weekenden. U heeft een relevante opleiding op minimaal MBO-niveau afgerond en bent communi catief vaardig en flexibel. Daarnaast heeft u enige ervaring in het werken met mensen met een verstandelijke beperking, bij voorkeur met gedragsproblematiek. Gastvrouw/-heer Dit verwachten cliënten van een Gastvrouw/-heer: Als Gastvrouw/-heer assisteert u cliënten bij het verrichten van huishoudelijke taken, zoals wassen, strijken, schoonmaken en eten koken. U schept de gewenste sfeer in huis. Tevens assisteert u de Zorgmedewerker bij het uitvoeren van de ondersteunings- vraag naar cliënten. U bent flexibel inzetbaar in de vroege ochtenduren, het einde van de middag/vroege avond en tijdens weekenden en vakanties. Een diploma is niet vereist, u heeft bij voor- keur ervaring in het werken met mensen met een verstandelijk beperking en met bovengenoemde taken. Wat kan Stichting Arduin u bieden Voor beide functies biedt Stichting Arduin contracten variërend van 0 tot 24 uur. We bieden een salaris conform de CAO-Gehadicaptenzorg. Daarnaast kent Stichting Arduin een aantrekkelijk pakket van secundaire arbeidsvoorwaarden en een intern scholingsprogramma. Voor beide functies is een rijbewijs een pré, gezien de gewenste mobiliteit. Heeft u interesse in een van bovengenoemde functies, stuur dan uw brief met CV, onder vermelding van vacaturenummer 2001-70, vóór 15 november a.s. naar Stichting Arduin, sector PO&O, Postbus 285, 4460 AR Goes. Voor inlichtingen kunt u bellen naar de personeelsfunctionarissen, Petra van Leeuwen of Isabella Goeree op telefoonnummer 0113-246500. Affiniteit met het specialisme psychiatrie? Binnen de kliniek van de P.A.A.Z. is plaats voor een nieuwe collega! Een uitstekende gelegenheid om ervaring op te doen in alle facetten van de psychiatrie en u voor te bereiden op een specialistische opleiding. Naast de klinische afdeling die bestaat uit 24 bedden die zijn onderverdeeld in twee teams, verzorgt de psychiatrie deeltijdbehandelingen (16 stoelen), is er een polikliniek en psychiatrische intensieve thuiszorg. Op de 24 bedden vyorden per jaar 350 opnames gerealiseerd. Als arts-assistent psychiatrie verricht u werkzaamheden t.b.v. de klinische zorg onder supervisie van de drie zittende psychiaters. U bekleedt in die hoedanigheid een voorwachtfunctie. Daarnaast maakt u deel uit van een multi disciplinair behandelteam waarin een eigen visie en flexibiliteit erg belangrijk zijn. U schrijft ontslagbrieven en onderhoudt contacten met verwijzers. U verricht, met enige regelmaat, avond- en nachtdiensten (met achterwacht). Wie zoeken we? U bent in het bezit van het basisdiploma arts. U bent een sociaalvaardige arts die beschikt over goede contactuele eigenschappen en mondelinge uitdrukkingsvaardigheden. U kunt zowel in teamverband als zelfstandig werken en bezit een dienstverlenende en patiëntgerichte instelling. U heeft bij voorkeur ervaring in de psychiatrie, met sexe- specifieke hulpverlening en crisisinterventie. Wat we bieden? Het werken als arts-assistent psychiatrie bij Ziekenhuis Walcheren is een uitdagende, redelijk zelfstandige en verantwoordelijke baan in een professionele omgeving met een prettige werksfeer. De functie is ingeschaald volgens FWG 70 en kent een maximumsalaris van f 10.861,-- bruto per maand. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld volgens de CAO-ziekenhuizen. Het betreft hier een tijdelijke vacature voor 20 uur per week tot 1 januari 2004, met mogelijk uitzicht op een vast dienstverband. Ziekenhuis Walcheren ligt op een steenworp afstand van de Westerschelde. Net als de Schelde biedt ons ziekenhuis ruimte, uitzicht, soms storm en dan weer verstilde momenten. Waar we samen met passie voor mensen zorgen, willen wij elkaar ruimte bieden om de zorg te verbeteren en onszelf te ontwikkelen. De voorgenomen fusie met de Oosterschelde- ziekenhuizen in Goes, evenals de gezamenlijke transmurale afdeling met Thuiszorg Walcheren, passen hier uitstekend in.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 40