id "Uitdagende baan in een dynamische omgeving." PZC w VOORRAAD-, ASSORTIMENTSMANAGER I Emergis Twee teamleiders (m/v) Wij zoeken een pittige persoonlijkheid MQP kwaliteitscoördinator OUDENALLEN zaterdag 3 november 2001 Sligro zoekt professionals Onze vestiging in Vlissingen is een typisch Zeeuws seizoensbedrijf. De piek van de omzet zit in het voorjaar en de zomer. Dat betekent dat juist in die periode veel extra inzet van de medewerker wordt gevraagd. De dienstverlening naar de klanten moet dan optimaal zijn. Naast een grote inzet van iedereen wordt een speciaal beroep gedaan op het middenkader om samen met de vestigings directeur de kar te trekken en mede verantwoordelijkheid te dragen voor de dagelijkse operatie. In verband met promotie van de huidige medewerker zijn we op korte termijn op zoek naar een Als voorraadmanager vervult u een sleutelfunctie binnen de vestiging en neemt u, nadat u zich op dit niveau bewezen heeft, zitting in het management team. U bent verantwoordelijk voor onder andere de voorraadhoogte en bepaalt daarmee de servicegraad, maar ook zaken als breuk (door datum- problematiek bijvoorbeeld) in de bezorging en zelfbediening. U moet op basis van uw kennis en kunde de niet formele autoriteit hebben om in samenspraak met de afdelingsmanagers, buitendienst en vestigingsdirecteur het totale assortiment te bepalen. U analyseert daarvoor de voorraad en bespreekt uw bevindingen met de verantwoordelijke. Zo draagt u bij aan het succes van de vestiging. U bent verantwoordelijk voor een correcte uitvoering van alle procedures die betrekking hebben op de goederenbeweging in de vestiging. Profiel? HBO of een gelijkwaardig denk- en werkniveau. Ervaring in soortgelijke werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Analytisch, nauwkeurig en zorgvuldig. U bent licht eigenwijs, stressbestendig en open communicerend. De wil om te winnen, mentaliteit van een ambitieuze werker met gevoel voor kwali teit van werk en product. Woonachtig in de regio Vlissingen of de bereidheid zich daar te vestigen. Interesse? Schrijf ons! Uw brief ontvangen we graag binnen twee weken, voorzien van een recente pasfoto en onder vermelding van "vacature 01 -140'.' Sligro bv,t.a.v. de heer De Bree, afdeling P&O, postbus 47,5460 AA Veghel. Meer weten? Bel met de heer P. Lampert, vestigingsdirecteur Vlissingen, (0118) 493300. Sligro Beheer N.V. is een nationaal opererende totaalgroothandel voor alle foodprofessionals. Via deze foodprofessionals richt Sligro zich op alle tussenmarkten richting "de etende en drinkende mens'; Dit bereikt Sligro met een totaalpakket goederen, dat bestaat uit ruim 50.000 food-, vers- en aan food gerelateerde non-food- artikelen. In toenemende mate worden ook allerlei commerciële en bedrijfseconomische diensten geleverd. Sligro beschikt over een fijnmazig net van 41 vestigingen met als belangrijkste handels namen Sligro,Van Hoeckel Grootverbruik, Prisma, Sligro Fresh Partners en Rosenberg. Het hoofdkantoor met distributiecentrum is gevestigd te Veghel. Sligro hanteert de distri butievormen zelfbediening en bezorging. Met ingang van het boekjaar 2001 heeft Sligro haar activiteiten gericht op de binnenhuis- houdelijke markt belangrijk uitgebreid door de overname van levensmiddelenretailgroot- handel Prisma Food Groep. Bij Prisma zijn 305 supermarktondernemers aangesloten, die de formules Golff, MeerMarkt, Attent en Zomermarkt/Rekra hanteren. Prisma heeft in 2000 een omzet van 320 miljoen gerealiseerd en heeft op fulltime basis 400 medewerkers in dienst. Over 2000 is door Sligro exclusief Prisma een omzet gerealiseerd van 781,9 miljoen, met een nettowinst van 18,5 miljoen. Het gemiddeld aantal personeelsleden op fulltime basis bedroeg 1.769. - Emergis is een professionele organisatie voor geestelijke gezondheidszorg in Zeeland. Het is één van de grotere werkgevers in Zeeland. Ruim 900 mensen zetten zich dagelijks in voor de circa 6000 mensen die gebruik maken van de zorg die Emergis biedt. Zij doen dat op meer dan dertig verschillende locaties verspreid over de provincie. Emergis kent een zestal sectoren met iedereen eigen doelgroep van cliënten. Eén van deze sectoren is Langdurige Zorg en Wonen.' De groep mensen voor wie de sector Langdurige Zorg en Wonen zorgt, is heel divers. De verschillende ziekten waaraan zij lijden, ver oorzaken aanhoudende stoornissen en beperkingen. Daardoor kunnen zij zich vaak niet alleen staande houden in de maatschappij. De hulpverlening die Langdurige Zorg en Wonen biedt, gaat uit van de rehabilitatiemethodiek. Dit is een proces waarbij de cliënt geholpen wordt om van zijn of haar vermogen zo goed mogelijk gebruik te maken, zodat hij ofzij op een optimaal niveau kanfunctii neren op een zo normaal mogelijke manier. In de rehabilitatiebenadering staat de "werkzame" relatie centraal. Binnen de sector Langdurige Zorg en Wonen is een reorganisatie gaande. Als gevolg hiervan ontstaan per 1 januari 2002 binnen de regio Zeeuws-Vlaanderen twee vacatures voor de functie van teamleider. De regio is verdeeld in twee subregio's: LZW Oost Zeeuws- Vlaanderen waarvan Hulst BW/BZW, DAC 't Trefpunt Terneuzen, en ambulante behandeling deel uitmaken en LZW West Zeeuws Vlaanderen met BW/BZW Oostburg. het Hertenkamp en ambulante behandeling als zorgvormen. Van 32 tot 36 uur per week voor onbepaalde tijd. De functie U bent verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding van de subregio. U bent met name verantwoordelijk voor de uitvoering van het personeelsbeleid, het financieel beleid en de productie. U geeft leiding aan de medewerkers van de verschillende zorgvormen en u heeft een sterk coachende rol. U bent in staat pro jecten en processen op het gebied van zorgontwikkelingen en innovaties te vertalen naar het dagelijks proces. U bent mede belast met de kwaliteitsbewaking en toetsing van de resultaten aan de gestelde doelen. Het profiel Kennis op H BO-niveau, managementopleiding en leidinggevende ervaring in het werkveld zijn vereist evenals ruime achtergrondkennis en brede ervaringskennis voor het coördineren en afstemmen van ver schillende activiteiten binnen een geheel. Frequent komen afwijkende situaties voor die geanalyseerd, beoordeeld en opgelost moeten worden. Kennis van en inzicht in andere vakgebieden is noodzakelijk. U bent een inspirerende, ondernemende persoonlijkheid; naar medewerkers toe beschikt u over een coachende en resultaatgerichte houding. U bent klantgericht, betrouwbaar en beschikt over een gezonde dosis humor. Het aanbod De functie is ingedeeld in FWG 55 (minimaal 5.025,- en maximaal 6.705,- bruto bij een fulltime dienst verband). Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO GGZ horen bij deze functie. Uw reactie Wilt u meer informatie over de functie, dan kunt u contact opnemen met Bart Koppers, hoofd basisvoor ziening Zeeuws-Vlaanderen LZW/OP. Het telefoonnummer is 0115 69 62 51. E-mailen kan natuurlijk ook: koppers@emergis.nl. Schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer 2001.113 linksboven op de envelop, kunt u vóór 14 november 2001 richten aan Emergis, dienst Personeel en Opleiding, Jacqueline Haver, personeels- adviseur, Postbus 253, 4460 AR Goes. Het e-mailadres is: P&0@emergis.nl. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op donderdag 22 november 2001. Een assessment maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Kijkt u ook eens op onze website: www.emergis.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ceestelijke gezondheidszorg bieden dichtbij huis, in heel Zeeland. Samen zoeken naar het beste antwoord op ieders persoonlijke vraag. Mensen behandelen, begeleiden en verzorgen. Deskundig en degelijk. Dat is wat Emergis doet, dagelijks Spicy Wedges Werken bij McCain is werken bij een gevestigde naam. Oorspronkelijk gestart in Canada is McCain uitgegroeid tot een diepvriesspecialist van wereldformaat met meer dan 55 productiebedrijven in 11 landen en ruim 16.000 medewerkers, McCain is de absolute marktleider op het gebied van diepvries aardappelproducten; een op de diie frietjes is een McCain-frietje! In Nederland heeft McCain moderne productiebedrijven in Hoofddorp, Lewedorp en Lelystad. Hier wordt een breed assortiment vervaardigd Voortdurende innovatie van ons Ixroduccenpakket en kwaliteitsbesef van zowel medewerkers als klanten zorgen voor een regelmatige groei van ons concern en dragen ertoe bij dat iedereen graag met McCain aan tafel zit. Binnen McCain werkt de afdeling McCain Quality Performance (MQP) a Trefwoorden hierbij zijn teamwerk en resultaatgerichtheid. r het verder opzetten en uitvoi n een strategie voor voortdurende verbetering. Wij zoeken v vestiging Lewedorp e< Functie-inhoud: De coördinator begeleidt en ondersteunt multidisciplinaire teams en groepen. Hierbij heeft hij/zij veelvuldig contact met medewerkers uit de gehele organisatie en heeft onder andere de volgende taken: initiëren en opvolgen van verbeteringsprojecten; actief deelnemen in teams; ontwikkelen en uitvoeren van trainingen en presentaties; verder doorvoeren van MQP in de organisatie. De coördinator rapporteert formeel aan de MQP manager Noord-Europa en op een dagelijkse basis aan de lokale plant manager. Wij bieden: McCain betaalt een goed salaris en biedt daarnaast een uitgebreid pakket secundaire arbeidsvoc een pensioenregeling, een flexibele prépensioenregeling en een tweetal bedrijfsspaarregelingen. Geïnteresseerd? Voor meer informatie kunt u terecht bij de heer J. Bouma, MQP manager Noord-Europa, telefoonnummer 020-6551700. Uw schriftelijke reactie kunt u binnen 14 dagen sturen aan ons postadres: McCain Foods Holland B.V., Postbus 295,4460 AR Goes, t.a.v. de heer P.J. Pieters, Human Resources Officer. Wij vragen: minimaal een relevante HBO opleiding met enkele jaren werkervaring, bij voorkeur in de (voedingsmiddelen)industne; aantoonbare affiniteit met kwaliteitszorg; een communicatieve en teamgerichte instelling; een goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift; bereidheid te wonen in de omgeving van de vestiging. waarden, waaronder 25 vakantiedagen, ATV-dagen, 8% vakantiegeld, Constant de lekker Van Oudenallen BV heeft drie productgroepen met vestigingen in Woerdense Verlaat, Geertruidenberg, Mijdrecht en Amstelveen. Deze productgroepen zijn o.a. gespecialiseerd in het leveren van betonmortel, het uitvoeren van funderings werkzaamheden en het maken van prefab betonconstructies voor de woning- en utiliteitsbouw. Drie eigen betonmortelcentrales, twee goed geoutilleerde fabrieken voor vervaardiging van prefab betonproducten en circa 300 medewerkers in vaste dienst, vormen de organisatie. Van Oudenallen BV Funderingstechnieken, één van de productgroepen, heeft een aanzienlijk marktaandeel door o.a. een unieke productcombinatie met een eigen betonpalenfabriek. Verdere optimalisering van de funderingstechniek is onze doelstelling. Op korte termijn zoeken wij FUNDERINGSWERKERS M/V of mensen die hiertoe willen worden opgeleid Heeft u interesse in funderingswerk zaamheden en zoekt u een positie in een gezond familiebedrijf, waar in een uitstekende sfeer met verschillende productgroepen wordt gewerkt aan de verdere uitbouw van het bedrijf? Neem dan direct telefonisch contact op met mevrouw J. van Rijn, via nummer 0172-406126 of richt een schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen aan: Van Oudenallen BV, Productgroep Funderingstechnieken, t.a.v. de heer L.A.M. de Jager, Postbus 186, 3440 AD Woerden. Postbus 186, 3440 AD Woerden, Lange Meentweg 40, 3652 LB Woerdense Verlaat telefoon 0172-406140, fax 0172-406161, info@oudenallen.nl, www.oudenallen.nl VEELZIJDIG IN BETON Rijkswaterstaat speelt al twee eeuwen lang een cruciale rol in de aanleg, het beheer en het onder houd van de Nederlandse infrastructuur. In de loop der tijd is deze rol echter sterk veranderd: stond vroeger slechts het technische aspect centraal, inmiddels is daar de maatschappelijke dimensie bijgekomen. Dat is niet verwonderlijk, gezien de kerntaken van Rijkswaterstaat: de bescherming tegen overstromingen, de zorg voor rijkswegen, rijkswateren en duurzame en bruik bare watersystemen, en het bevorderen van de verkeersveiligheid. In totaal werken er bij Rijkswaterstaat momen teel zo'n 10.000 mensen, verdeeld over achttien directies. Hoewel hun achtergronden zeer divers zijn, kenmerken onze medewerkers zich door gedegen kennis, een groot verantwoordelijkheids gevoel en respect voor de mening van anderen. Andere aspecten zijn een concurrerend salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Dit combineren we met een open werksfeer en doorgroeimogelijkheden. Verder hebben we een uitstekende studiekostenregeling. Kinderopvang, deeltijdwerk en flexibele werktijden vinden we bovendien vanzelfsprekend. Kortom, we bieden u arbeidsvoorwaarden op maat. Voor overige vacatures kunt u kijken op onze internetsite: www.rijkswaterstaat.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Medewerker COK/GIS v/m MBO'er Afdeling Technisch Beheer, Deltakust/Neeltje Jans Het betreft een boeiende functie bij de directie Zeeland. Bij de directie Zeeland - in het waterrijke zuidwesten van Nederland - spelen economie, milieu en veiligheid een duidelijke rol in keuzes die gemaakt moeten worden bij de uitvoering van onze taken. U gaat werken bij de afdeling Technisch Beheer. Wat u gaat doen: Op basis van werkplannen betreffende inspecties, onderhoud en beheer stelt u schuiven-configuratieplannen van de Oosterschelde- kering op. Ook bewaakt u de randvoorwaarden bij gebruik en bijstelling van de plannen. U actualiseert het onderhoudshandboek en het operationeel draaiboek van de kering. Tevens bewaakt u het noodsluitsysteem en verschaft u informatie aan alle belanghebbenden over de toestanden van de kering. Diverse gegevens, zoals de beheergrenzen van de dienstkring, legt u digitaal vast en actualiseert u met behulp van GIS-systemen. Wat u hebt gedaan: Naast een afgeronde MBO- opleiding Weg- en waterbouwkunde hebt u kennis van en ervaring met Arcview en GIS-software. Bovendien beschikt u over goede contactuele eigen schappen en mondelinge vaardigheden. Salaris: Uw salaris bedraagt maximaal 5.024.- 2.280) bruto per maand, exclusief 8% vakantiegeld. Informatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer F. Mous, telefoon (0118) 65 93 06. Sollicitatie: U kunt bij ons op twee manieren solliciteren. Een schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kunt u binnen veertien dagen richten aan RWS-helpdesk, postbus 9016, 1180 MA Amstelveen, graag onder vermelding van vacaturenummer DZ62/PZC op brief en envelop. Solliciteren per e-mail is ook mogelijk. Stuur een bestand met daarin uw brief en c.v. aan werving@rijkswaterstaat.nl Vervulling in deeltijd is niet mogelijk. Ministerie van Verkeer en Waterstaat Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat McCain

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 39