Meewerkend voorman productie 2s éJGi KIK-GOES PZC Mensen in hun eigen, vertrouwde omgeving verzorgen. Dat is mooi werk. «CUB* 3 6 Waarnemend afdelingshoofd (m/v) Curadomi LEERLING/AANKOMEND SERVICEMONTEUR M/V TOD BINNENDIENST-COÖRDINATOR VERHUUR/VERKOOP èrburg-Holland bv. Schoonmaakbedrijf scho TWEEWIELERGROOTHANDEL CHEF-MAGAZIJN U BERNER Wij zoeken een sterke schakel vertegenwoordiger zaterdag 3 november 2001 Stichting Woonzorg West Zeeuws-Vlaandercn Verpleeghuis 'De Stelle' is één van de drie locaties binnen Stichting Woonzorg West Zeeuws-Vlaanderen, waar tevens de woonzorgcentra "Rozenoord" te Sluis en Ter schelde' te Breskens toe behoren. 'De Stelle' is een gecombineerd verpleeghuis, met 2 afdelingen somatiek en 2 afdelingen psycho-geriatrie. Er verblijven 133 bewoners, verdeeld over 4 verpleegafdelingen. Ook zijn binnen 'De Stelle' 8 plaatsen voor dagbehandeling aanwezig. Verder levert 'De Stelle' verpleeghuiszorg aan verschillende verzorgingshuizen binnen West Zeeuws-Vlaanderen door middel van verpleegunit 'Kolfweide' in woonzorgcentrum 'Rozenoord' en verschillende substitutieprojecten. Voor één van de somatische afdelingen binnen het verpleeghuis bestaat op dit moment een vacature voor Binnen deze verpleegafdeling verblijven 37 bewoners waaraan zorg wordt verleend door zo'n 30 (leerling-)ziekenverzorgenden. Individuele inbreng van de bewoner is binnen deze somatische verpleegafdeling erg belangrijk: zorgverlening op maat is hier een bekend begrip. Functie-inhoud: Als waarnemend afdelingshoofd helpt u mede het afdelingsbeleid te ontwikkelen en vervangt u het afdelingshoofd tijdens diens afwezigheid. Tot uw verdere taken behoren onder andere het verdelen van de dagelijkse werkzaamheden op de afdeling, waaronder het verzorgen van de dienstroosterplanning en de bijbehorende administratieve werkzaamheden. Verder verricht u alle voorkomende zorgwerkzaamheden en draagt hierdoor mede zorg voor aan een goed woon- en leefklimaat voor de bewoners. U heeft oog voor de individuele wensen en noden van de bewoner. Ook neemt u deel aan diverse overlegsituaties. Functie-eisen: Wij verwachten van u, dat u een evenwichtige persoonlijkheid bent en naar het afdelingsteam stimulerend en motiverend kunt optreden. U beschikt over goede contactuele eigenschappen en leidinggevende.kwaliteiten. Verder bent u in het bezit van een diploma Verpleegkunde-A/HBO-V met ruime aanvullende werkervaring. U bent bereid relevante opleidingen te volgen. Arbeidsvoorwaarden: Wij bieden u een fulltime dienstverband (36 uur per week) aan. Salariëring volgens FWG 45 (minimaal 1.472,- 3.243,-) en maximaal 2.392,- 5.272,-) bruto per maand) en overige arbeidsvoorwaarden conform CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Informatie en sollicitatie: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer W. Meijer, afdelingshoofd, tel.nr.: 0117- 459400. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 12 november a.s. richten aan de afdeling Personeel en Organisatie van Stichting Woonzorg West Zeeuws-Vlaanderen, t.a.v. mevrouw L. D'Hoore, personeelsfunctionaris, Veerhoeklaan 7, 4501 AE Oostburg alwaar tevens een informatiepakket aangevraagd kan worden.. Curadomi is een christelijke organisatie voor thuiszorg, werkzaam in grote delen van het land. Het personeel is christelijk. Iedere cliënt kan zorg ontvangen, ongeacht zijn of haar persoonlijke geloofsovertuiging. Curadomi staat borg voor goede zorg. Het kwaliteitssysteem is gecertificeerd volgens de ISO goo2-norm. De vraag naar onze zorg groeit sterk. Daarom willen wij ons team in Middelburg en in Goes en omgeving per direct versterken met: Verpleegkundigen, Verzorgenden en Huishoudelijke hulpen (er is ruimte voor oproepkrachten, parttimers, fulltimers en mensen met een min/max-contract) Profiel: Je werkt graag met mensen en je houdt van aanpakken. Je beschikt over een recent diploma of bent bereid je bij te scholen. Ook in pittige situaties houd je het hoofd koel. Je bent zakelijk, zelfstandig, beschikt over eigen vervoer en bent ruim inzetbaar. Je bent christen en doet wat je zegt. Curadomi biedt jou: Een vast contract met arbeidsvoorwaarden conform de CAO-Thuiszorg; goede begeleiding: een fantastische baan vol uitdagingen: een collegiale werksfeer; regel matige bijscholing; spaarloonregeling; premiespaar regeling; bedrijfsfietsenplan en PC-privéproject. Belangstelling? Bel (0318) 54 82 65 voor een sollicitatiepakket of bezoek voor een nadere kennismaking onze website: www.curadomi.nl. Organisatie voo Mooi werk. Postbus 974, 3900 AZ Veenendaal, t (0113) 34 03 45, f (0113) 34 03 71, e-mail zeeland@curadomi.nl, www.curadomi.nl voor onze vestiging, in GOES zijn wij op zoek naar: CONSUMENTEN ELEKTRO/HORECA ELEKTRO ZES Goes B.V., één van de grootste technische diensten in Nederland maakt deel uit van de ZES Groep waarbij in totaal meer dan 80 mensen werkzaam zijn. Tot de ZES Groep behoren ook RITEL ELECTRONICS en Grossier FIST iz.e.si Voor deze functies binnen ons bedrijf wordt de complete opleiding verzorgd. Een leer/werkovereenkomst behoort tot de mogelijkheden. Enige elektrotechnische achtergrond is wel vereist. Als jij geïnteresseerd bent in deze zeer afwisselende baan waarin creativiteit, en teambuilding zeer goed beloond worden, schrijf dan een brief met je persoonlijke gegevens en werkervaring binnen 7 dagen naar: ZES GOES BV, t.a.v. Afdeling persooneelszaken, Postbus 64, 4460 AB, Goes. Of mail naar: personeelszaken@zesgoes.nl Voor meer informatie bel: 0113-240 760 SVZ International B.V. is specialist in de teelt en verwerking van groen ten én fruit tot hoog waardige halffabrikaten voor de internationale voedingsindustrie. Op verschillende locaties in Nederland (Etten-Leur, Hien-Dodewaard en Baarland), Spanje, Marokko en de Verenigde Staten worden producten geproduceerd. SVZ International B.V. is een business unit van het Agro Industriële concern COSUN voedingsingre diënten te Breda. In de productielocatie SVZ Baarland worden tijdens de oogsten groenten aangekocht, verduurzaamd en opgeslagen, waarna deze op afroep van de afnemers tot "tailor made" producten worden verwerkt. In juli en augustus vindt er het schillen en afleveren van grote hoeveelheden zelf geteelde verse zilveruien plaats, waardoor SVZ Baarland ook de thuishaven is van onze Teeltgroep. Er werken in totaal 45 mensen. In verband met uitbreiding van het werk, zijn wij op zoek naar de man of vrouw die de functie wil vervullen van Takem Na een gedegen inwerkperiode, wordt u verantwoordelijk voor de dagelijkse uitvoering van een gedeelte van de geplande producties. Naast uw eigen bijdrage aan de realisatie daarvan geeft u leiding aan een groep van ongeveer 15 vaste en een wisselend aantal tijdelijke medewerkers die zich bezighouden met het voorbewerken, verwerken, conserveren en verpakken van groenteproducten aan de hand van opdrachten, voorschriften en specificaties. U rapporteert daarbij aan de productiechef. U signaleert verbeteringen ten aanzien van kwaliteit en kwantiteit. U zorgt voor adequate rapportage en ondersteuning. U pleegt overleg met Procescontrole, Technische Dienst, Opslag en het Bedrijfsbureau. U geeft gevraagde en ongevraagde adviezen. Functie-eisen - u bent in het bezit van een MAS-diploma voedingsmiddelentechnologie of u kunt over eenkomstig ervaring op dit gebied aantonen; - u hebt kennis op het gebied van productie techniek en -technologie; - u hebt ervaring in het aansturen van mensen en kunt goed communiceren; - u werkt creatief en resultaatgericht; - u spreekt en schrijft Engels; - u hebt affiniteit met het agrarische en sei- zoenmatige karakter van ons bedrijf. Belangstelling? Voor meer informatie kunt u bellen met de bedrijfsleider, de heer S. Swaanen, telefoon 076 - 504 97 16. Stuur uw schriftelijke sollicita tie vóór 5 november 2001 aan SVZ Baarland B.V., Oude Dierikpolderweg 1, 4435 NE Baarland ter attentie van hem. E-mailen kan ook: stan swaanen@svz-nl.com Industrial fruit vegetables Verhuurbedrijf Sjaak Moens B.V., gevestigd te Sas van Gent (NL) en Stekene (B) is een bedrijf wat reeds 26 jaar toonaangevend is in het verhuren en verkopen van verplaatsbare, tijdelijke accommo datie, het transporteren hiervan en opslag. Wij zijn op korte termijn op zoek naar een: Als binnendienst-coördinator op onze afdeling verhuur/verkoop bent u de spil lussen de verkoopleider, de vertegenwoordigers en de medewerkers binnendienst. U bent verantwoordelijk voor het registreren, bijhouden en controleren van binnenkomende aanvragen, uitgaande werkopdrachten en de werkverdeling hiervan. Indien u in het bezit bent van de volgende capaciteiten: Kennis van Engelse en Duitse taal Enige jaren werkervaring in een commerciële functie Opleiding op MBO-niveau en HBO werk- en denkniveau Klantvriendelijkheid en goede omgangsvormen Zelfstandigheid én gevoel voor samenwerken in team dan nodigen wij u uit om zo spoedig mogelijk te reageren. U kunt op de volgende maniei v reactie indienen: Per e-mail info@siaakmoens.com Per telefoon 0115-472431vragen naar afd. personeelszaken Per brief Verhuurbedrijf Sjaak Moens B.V. T.a.v. afdeling personeelszaken Wervenweg 11 4551 MC Sas van Gent TECHNISCH BUREAU-MACHINEFABRIEK Verburg-Holland b.v. te Colijnsplaat (Zeeland) is een reeds driekwart eeuw be staande onderneming, die zich in opdracht van overheid en bedrijfsleven me rendeels toelegt op de ontwikkeling en fabricage van werktuigen en apparaten gericht op visserij en aquatisch milieu, terwijl daarnaast het vervaardigen van elektrotechnische en werktuigbouwkundige installaties een belangrijke plaats in neemt. De onderneming heeft binnen de onderscheiden branches een goede reputatie opgebouwd, zowel in Nederland als op de Europese markt. In verband met pensionering in 2002 van de huidige functionaris, ontstaat bin nen de productgroep Engineering en Ontwerp per november 2001 een vacature voor: PROJECTLEIDER ELEKTRONICA/PRODUCTONTWIKKELAAR (M/V) Hiertoe zijn wij op zoek naar een afgestudeerd HTS-er elektronica, met goede kennis van: - digitale schakeltechnieken; - communicatie/datatransmissie; - microprocessors. Ervaring binnen de branche stellen wij erg op prijs Belangrijke taken zijn: - is als projectleider systeemverantwoordelijk voor aangegane projecten. - leidt en verzorgt de ontwikkeling en bouw van systemen waarbij de (vermogens) elek tronica de boventoon voert (PULSVIS e.d.); - coördineert de interne automatiseringsinspanningen; - adviseert de directie binnen de bestaande kennis- en vakgebieden. Voorts is een pre dat u beschikt over: - gedegen kennis van de Nederlandse taal en goede spreek- en schrijfvaardigheid in het Engels en Duits; - kennis van logistiek, documentatie en kwaliteitszorg. Voor de juiste kandidaat stellen wij in het vooruitzicht: - gunstige arbeidsvoorwaarden; - toekomstperspectief; - zelfstandigheid. Gegadigden voor vorenvermelde functie worden verzocht, hun sollicitatie met opgaaf van het curriculum vitae, binnen 8 dagen na het verschijnen van dit blad te verzenden aan: AccrMilixJ by Itio 1 iso 9001 Directie Verburg-Holland b.v. Molenweg 1 4486 PP COLIJNSPLAAT ..zoekt dringend ^P^0^6^ Voor verschillende objecten in Goes. Het betreft vaste projecten!! Meer weten??? Bel zo spoedig mogelijk naar 0118-625188 Oostperkweg 13 4332 SB MIDDELBURG E-mail: info@smb-simons.nl Telefoon: (0118)625188 Fax: (0118)624320 Een groothandel in fietsen, fiets- en bromfietsonderdelen, accessoires en toebehoren. Zoekt voor haar magazijn een Zelfstandig en in teamverband kunnen werken Affiniteit met de tweewielerbranche Flexibel, klantgericht Representatief Uw sollicitatiebrief kunt U binnen 14 dagen richten aan: Tweewielergroothandel Kik-Goes, Postbus 262, 4460 AR Goes. T.a.v. de heer K.M. Kik. Voor nadere inlichtingen kunt u ook contact met Dhr. Kik opnemen, telefoon 0113-215619 (zaak) of 0113-230632 (privé). Experts in verbindingstechniek De Bernergroep is een internationale onder neming met circa 5600 medewerkers en levert een ruim assortiment in bevesfigingsartikelen, gereedschappén en chemische producten aan professionele gebruikers in de bouw en vervoerssector. In Nederland -zijn ruim 200 medewerkers werk zaam waarvan 100 als vertegenwoordiger. Meer informatie over onze onderneming tref je aan op onze website: www.berner.nl Sollicitatieprocedure Wanneer je interesse hebt in de functie zoals beschreven kun je telefonisch/reageren via telefoonnummer 045-533 91 03, waarna je een sollicitatieformulier wórdt toegestuurd. voor de functie van in de divisie Landbouw Transport Wat doe je zoal als vertegenwoordiger? Als vertegenwoordiger ben je "baas in eigen rayon". Je bent verantwoordelijk voor de resultaten in jouw rayon en daarom dien je je ogen en oren open te houden om te zien en te horen welke klanten wat nodig hebben. Het is van belang dat je al iets afweet van de branche aangezien klanten je op technisch vlak om advies kunnen vragen. Door het geven van goede service en adviezen bouw je een relatie op met je klanten. Wat voor kandidaten zoeken wij? Wij zoeken kandidaten die de branche (landbouw transport) goed kennen door bijvoorbeeld een aantal jaren als automonteur gewerkt te hebben en nu de verkoop in willen. Het is van belang dat het je een uitdaging lijkt om te leren verkopen, dit moet als het ware in je bloed zitten. Uiteraard ben je in het bezit van rijbewijs B. Wat bieden wij? Je begint met een basisopleiding in ons eigen trainings centrum. Je start met een produkttraining, om onze produkten te leren kennen, gevolgd door een commerciële training waarna je onder begeleiding aan de slag gaat. Het eerste jaar krijg je een garantiesalaris. Je kunt echter al meer verdienen want de provisie-regeling geldt vanaf de eerste dag. Daarnaast krijg je een auto en gsm van de zaak. Berner Produkten B.V. t.a.v.: Mevr W. Jansen, Afd. Personeel Organisatie Vogelzankweg 175, 6374 AC Landgraaf, Tel.: (045) 533 91 33, Fax: (045) 531 51 48

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 36