PZC iR lit Huishoudelijk medewerker (m/v) Drs. FRANS R0BBE B.V. Financieel Diensten Centrum 00STERH0UT MANAGER FISCAAL FINANCIËLE PLANNING (m/v) Ekonomisch Adviesburo drs. Frans Robbe BV Drs. FRANS ROBBE B.V. Financieel Diensten Centrum 00STERH0UT 1) BELASTING CONSULENT (m/v) 2) assistent BELASTING CONSULENT (m/v) 3) ACCOUNTANT-ADMINISTRATIE CONSULENT (m/v) 4) assistent FISCAAL-JURIDISCHE AFDELING (m/v) Ekonomisch Adviesburo drs. Frans Robbe BV zaterdag 3 november 2001 i% I- Politie Zeeland werkt op de grens van land en water. Zij biedt politiezorg op maat aan de Zeeuwse bevolking en haar 15 miljoen gasten. Professioneel en integer levert zij haar bijdrage aan de veiligheid en leef baarheid in Zeeland. Door wijk-, buurt en aorpsgericht werken met zichtbare er, aanspreekbare politie geeft zij invulling aan het motto: "Zeeland, veilig en leef baar" Afwisselend werk met een wisselende werk druk tussen wisselende mensen. De regio is verdeeld in drie districten: Oosterscheldebekken, Walcheren en Zeeuwsch- Vlaanderen. Bij het Facilitair Bedrijf van politie Zeeland bestaan per 1 november 2001, 4 vacatures voor 22,5 uur per week voor de functie van RECEPTIONIST(E) TELEFONIST(E) Als receptioniste telefoniste verricht u uw werkzaamheden in verschillende panden van politie Zeeland in Middelburg. Werkzaamheden: opvang bezoekers en het controleren van legitimatiebewijzen; te woord staan en verwijzen van bezoekers en verstrekken van algemene inlichtingen; ontvangen en overdragen gasten en collega's; leggen van contacten met publiek en collega's. verstrekken van informatie aan publiek; opvangen, doorverbinden en verwerken van inkomende en uitgaande gesprekken. Overige taken: reserveren vergaderruimtes; bijhouden van een aan- en afwezigheidregistratie; i eenvoudige administratieve handelingen; zorgen voor veiligheid en orde in ontvangstruimte, sleutelbeheer; distribueren van de interne post, alsmede het ophalen hiervan; verzenden van faxberichten. Wij zijn op zoek naar kandidaten die beschikken over: Mavo diploma of gelijkwaardig Functiegerichte applicaties. Representativiteit. Mondelinge uitdrukkingsvaardigheid. Luistervaardigheid. Zelfstandigheid. I Klantgerichtheid. Integriteit. Accuratesse. Flexibel gedrag. Stressbestendigheid. Geboden wordt: Salarisschaal 4, minimaal 3.031,- tot maximaal 4.607,- p/mnd. bij een 36-urige werkweek. Plaats van tewerkstelling: Segeerssingel 10 en Vrijlandstraat 29 te Middelburg. Selectieprocedure: De selectieprocedure zal bestaan uit een criterium gericht interview. Het regionaal vacature protocol is van toepassing. Interne kandidaten krijgen voorrang op externe kandidaten. Informatie: Heeft u vragen over de functie, neem dan contact op met de heer G. Walraven van het Facilitair Bedrijf, telefoon: 0900-8844. Heeft u vragen omtrent de selectieprocedure, neem dan contact op met de personeels functionaris de heer K.L.M. Echtermeijer, telefoon: 0900-8844. Uw sollicitatie met CV kunt u voor 12 november 2001 zenden aan de Korpschef van politie Zeeland, t.a.v. Personeel Organisatie, Postbus 5009, 4330 KA Middelburg. Emergis is een professionele organisatie voor geestelijke gezondheidszorg in Zeeland. Het is één van de grotere werkgevers in Zeeland. Ruim 900 mensen zetten zich dagelijks in voor de circa 6000 mensen die gebruik maken van de zorg die Emergis biedt. Zij doen dat op meer dan dertig verschillende locaties verspreid over de provincie. De Beschermende Woonvormen Middelburg en Coes, ressorteren onder de sector Langdurige Zorg en Wonen. In het Craaf Mauritshuys te Middelburg wonen 19 bewoners verdeeld over drie groepen en in de Beschermende Woonvorm Coes 20 bewoners, verdeeld over vier groepen. Uitgangspunt is dat men zo zelfstandig mogelijk functioneert, alleen waar nodig ontvangt men ondersteuning van de begeleiding. Voor bovengenoemde locaties zoeken wij zo spoedig mogelijk: voor minimaal 9 en maximaal 15 uur per week voorde locatie in Goes en voor 20 uur per week voor de locatie in Middelburg. De functies Als huishoudelijk medewerker verricht u binnen de Beschermende Woonvorm schoonmaakwerkzaam- heden van uiteenlopende aard, ter ondersteuning van team en bewoners. Uitgangspunt voor de BW Goes is dat er 3 x 3 uur per week wordt gewerkt. Voor het Graaf Mauritshuys gaat de voorkeur uit naar 5 dagdelen van 4 uur. Het profiel Van de medewerker verwachten wij een relevante opleiding op LBO-niveau. U heeft affiniteit met schoonmaakwerkzaamheden, kunt zelfstandig werken en bent tactvol in het omgaan met de bewoners. Het aanbod De functie is ingedeeld in FWG 15 (minimaal 2.858,- en maximaal 3.670,- bruto bij een fulltime dienstverband). Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO GGZ horen bij deze functie. Uw reactie Wilt u meer informatie over de functie, dan kunt u contact opnemen met Marja van der Linden, teamleider BW Goes. Het telefoonnummer is 0113-22 24 36 of met Vincent van den Dries, teamleider BW Middelburg, telefoonnummer 0118-61 4727. E-mailen kan natuurlijk ook: m.vanderlinden@emergis.nl ofv.p.m.vandendries.@emergis.nl. Schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer 2001.116 linksboven op de envelop, kunt u vóór 14 november 2001 richten aan Emergis, dienst Personeel en Opleiding, Jacqueline Haver, personeels- adviseur, Postbus 253, 4460 AR Goes. Het e-mailadres is: P&.0@emergis.nl. Kijkt u ook eens op onze website: www.emergis.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. gezondheidszorg bieden dichtbij huis, in heel Zeeland. Samen zoeken naar het beste antwoord op ieders persoonlijke vraag. Mensen behandelen, begeleiden en verzorgen. Deskundigen degelijk. Dat is wat Emergis doet, dagelijks. Met het exclusieve Financieel Totaal Pakket FTP® bieden wij onze relaties complete financiële dienstverlening op het gebied van fiscale adviezen, verzorgen jaarlijkse belastingaangifte, administraties, ondernemersadviezen, financiële planning, verzekeringen, hypotheken, juridische adviezen en beleggingen. aww Door hard werken en optimale service zijn wij uitgegroeid tot een gerenommeerd financieel adviesbureau. Met 28 medewerkers (w.o. 9 academici) bieden wij optimale service aan relaties in geheel Nederland. Dankzij volmachten van banken en verzekeraars kunnen wij actief en doeltreffend adviseren. De fiscaal juridische afdeling is de core-business van ons bedrijf. Daarvoor zoeken wij een: Functie-inhoud: Opleiding: Wij bieden: fiscale advisering voor particulieren en ondernemers financiële planning, pensioen- en lijfrenteadviezen verzorgen aangiftes IB, VpB en successieaangiftes adviezen vermogensbeheer en beleggingen voorbereiding en ondersteuning directie-beleid fiscaal jurist of fiscaal econoom, met ruime praktijkervaring als financieel planner in een leidinggevende functie. interessant werk in enthousiast team goede arbeidsvoorwaarden met hoge beloning mogelijkheden tot groei in functie'en inkomen op hoog niveau t.a.v. drs. F.P.G. Robbe Heuvelstraat 10, 4901 KD Oosterhout tel. (0162) 452200 - e-mail: FransRobbe@robbe.nl Met het exclusieve Financieel Totaal Pakket FTP® bieden wij onze relaties complete financiële dienstverlening op het gebied van fiscale adviezen, verzorgen jaarlijkse belastingaangifte, administraties, ondernemersadviezen, financiële planning, verzekeringen, hypotheken, juridische adviezen en beleggingen. Door hard werken en optimale service zijn wij uitgegroeid tot een gerenommeerd financieel adviesbureau. Met 28 medewerkers (w.o. 9 academici) bieden wij optimale service aan relaties in geheel Nederland. Dankzij volmachten van banken en verzekeraars kunnen wij actief en doeltreffend adviseren. In ons enthousiast team van financieel specialisten willen wij graag samenwerken met nieuwe collega's: Deze fiscaal jurist of fiscaal econoom zal zelfstandig adviezen uitbrengen aan een eigen relatiegroep, w.o. het verzorgen van aangiften Inkomsten- en Vennootschapsbelasting, tax-planning, juridische adviezen, ondernemersadviezen, gouden handdrukken, lijfrentes, beleggingsadviezen en vermogensbeheer. Het niveau van deze functie vereist een ruime ervaring. Functie-inhoud: fiscale advisering voor particulieren en ondernemers verzorging aangiftes IB, VpB en successieaangiftes Functie-inhoud: verzorgen van administraties en opstellen jaarrekeningen fiscale advisering voor particulieren en ondernemers verzorgen aangiftes IB, VpB, omzetbelasing en successieaangiftes Functie-inhoud: Voor alle functies geldt: Wij bieden: verzorgen correspondentie met cliënten en belastingdienst administratieve werkzaamheden belastingaangiftes voorbereiden werkzaamheden fiscaal adviseurs telefonisch en persoonlijk beantwoorden van vragen Opleiding VWO/HEAO vervolgopleiding, bij voorkeur financieel/juridisch. Ervaring in soortgelijke branche strekt tot aanbeveling. accuratesse en cijfermatig inzicht dienstverlenende inzet 40-urige werkweek interessant werk in enthousiast team goede arbeidsvoorwaarden met hoge beloning mogelijkheden tot groei in functie en inkomen op hoog niveau t.a.v. drs. F.P.G. Robbe Heuvelstraat 10, 4901 KD Oosterhout tel. (0162) 452200 - e-mail: FransRobbe@robbe.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 32