7 y IFACE Monteur <m/v) Operator/Coördinator mm JUST - planning en control bartiméus Stralend naar je werk! HAPRO PZC JUST 2 Groepsleerkrachten voor de bovenbouw M/v medewerker m/v Savelanden Voorlichter m/v DAAGT MODE MANAGERS UIT! Kwaliteitscontroleur MIS Just Human Capita] Services selecteert voor zowel profit- als nonprofit- organisaties de juiste persoon voor de juiste functie. Kwaliteit en persoonlijkheid zijn de sleutelwoorden ■x het gaat zaterdag 3 november 2001 Human Capital Services De functie In deze functie bent u verantwoordelijk voor het verhelpen van de technische storingen die zich in het productieproces kunnen voordoen. Ook het dagelijks en periodiek onderhoud behoort tot uw verantwoordelijkheid. U neemt deel aan het manage mentoverleg en draagt bij aan de formulering van het onder nemingsbeleid. Van u wordt verwacht dat u bij technische storingen de leiding neemt en het probleem al dan niet met externe hulp oplost. Het profiel U beschikt over MTS werk- en denkniveau in de richting elektrotechniek. U heeft ervaring met besturingstechniek, hydrauliek en pneumatiek. U bent bekend met kwaliteitssyste men zoals HACCP en BRC. U bent bereid om tijdens het seizoen in ploegendienst te werken, alsmede in de weekenden en op zon- en feestdagen. Veranderingen en nieuwe ontwikke lingen ziet u als een uitdaging. Voor deze functie zijn wij op zoek naar een persoonlijkheid met leidinggevende capaciteiten die uitstekend met stress kan omgaan. om het werven van mensen die nèt dat beetje meer kunnen bieden. Voor een van onze relaties zijn wij wegens uitbreiding van de organisatie op zoek naar kandidaten (m/v) voor de functies van: De functie In deze functie maakt u onderdeel uit van een productieteam. U bedient hoofdzakelijk de diverse verpakkingsmachines. Van u wordt verwacht dat u in staat bent zelfstandig kleine techni sche storingen te verhelpen. Daarnaast behoort onderhoud van de materialen en apparatuur tot de dagelijkse werkzaamheden. Het profiel U beschikt over MBO werk- en denkniveau in de richting voedingsmiddelenindustrie, agrarisch of aanverwant. U heeft kennis van en ervaring met verpakkingsmachines. U heeft affiniteit met techniek en bent bekend met kwaliteitssystemen zoals HACCP en BRC. U bent bereid om tijdens het seizoen in ploegendienst te werken, alsmede in de weekenden en op zon- en feestdagen. Voor deze functie zijn wij op zoek naar een stressbestendige, flexibele persoonlijkheid met verantwoor delijkheidsgevoel en een teamgerichte instelling. Onze opdrachtgever biedt voor beide functies een plezierig werkklimaat en uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaar den, onder meer in de vorm van diverse opleidingsmogelijkheden. Ook biedt onze opdrachtgever de mogelijkheid door te groeien naar meer verantwoordelijke functies. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Danielle Schilt op telefoonnummer 0118-674074. Human Capital Services Interesse in een uitdagende functie bij een vooruitstrevend bedrijf? Stuur dan uw sollicitatiebrief of e-mail met curriculum vitae naar: Just B. V. T.a.v. mevrouw drs. D. Schilt Postbus 352 4330AJ Middelburg E-mail: d.schilt@just-im. nl Uw sollicitatie wordt uiteraard vertrouwelijk behandeld. Onze opdrachtgever is een internationaal opererende onderneming in de voedings middelen industrie gevestigd in Yerseke. De hoofdactiviteiten bestaan uit het verpakken en vermarkten van verse Zeeuwse mosselen. In de mossel sector worden steeds hogere kwaliteitseisen gesteld. Hiertoe heeft het bedrijf onlangs het produc tieproces aanzienlijk vernieuwd en is geïnvesteerd in een geheel nieuwe fabriek. In totaal heeft het bedrijf ongeveer vijfen twintig medewerkers in saste dienst. De onderneming is markdeider in het supermarktsegment. Gemeente Schouwen-Duiveland Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op pnjs gesteld. Voor Openbaar Primair Onderwijs Schouwen-Duiveland worden voor basisschool "Binnen de Veste" in Zierikzee gevraagd: betrekkingsomvang: wtf 1,0 en 0,3793 (V/2 dag); andere combinaties zijn mogelijk. We zoeken collega's die o.a.: beschikken over de volledige bevoegdheid; de verdere vernieuwing binnen onze school ondersteunen en vorm geven; kennis hebben van iet of bereid zijn zich hierin te scholen. sfeer m.b.t. collega's, leerlingen en ouders erg belangrijk vinden; oog hebben voor "zorg"-leerlingen. Informatie over Binnen de Veste: Binnen de Veste is een groeiende school in de binnenstad van Zierikzee. Op dit moment heeft de school 207 leerlingen, die verdeeld zijn over acht groepen. Kenmerkende trefwoorden zijn: p "dalton"-invloeden, iet-onderwijs, zorgleerlingen, duidelijke structuur en sfeer, geen combinatie- I groepen. Kijk ook eens op: www.binnendeveste.nl Wil je meer weten en/of wil je misschien eens een dagje meelopen? Neem dan contact op met de directeur van de school Johan van Koeveringe, tel. 0111-413071 (school) of 0111-415260 (privé). Sollicitatiebrieven met c.v. vóór 15 november sturen naar: Openbaar onderwijs Schouwen- Duiveland, t.a.v. afdeling Onderwijs, Postbus 5555, 4300 JA Zierikzee, onder vermelding van "vacature Binnen de Veste" in de linkerbovenhoek van de envelop. Gesprekken worden gehouden in week 47. Ook worden groepsleerkrachten gevraagd die bereid zijn vervangingswerkzaamheden te verrichten op de openbare basisscholen; reacties naar bovenstaand adres. Binnen Savelanden ts de dienst Control, Financiën en Informatie verantwoordelijk voor ipi p||| Mjmjm |ip|Pj|| 1 het financieel beheer en de automatisering van de stichting. Voor deze dienst zoeken wij een ambitieuze^ 36 uur per week (vac. nr. Ecn-0126) De belangrijkste taken en verantwoordelijkheden^ dezê'functie zijn: opstellen van en overleg voeren over budgetten.1 - verzorgen van diverse financiële rapportages (w.o managementinformatie en jaarrekening). - mede coördineren, bewaken en verbeteren van AO/IC Profiel: - afgeronde bedrijfseconomische studie op HBO-niveau 'fj,. - enkele jaren relevante werkervaring goede communicatieve vaardigheden De standplaats voor deze full-time functie is Bergen op Zoom. Arbeidsvoorwarden zijn conform de CAO Verpleging en Verzorging. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met drs. C.A. Wolse, Controller, .telefoon: 0164 288722. Uw sollicitatie kunt u onder vermelding van het vacaturenummer binnen 14 dagen na verschijning richten aan: Savelanden t.a.v. dienst B.P.O. Postbus 73 4600 AB Bergen op Zoom e-mail: savelanden.abg@12move.nl Ruimte om te leven Savelanden is een organisatie met drie verpleeghuizen, acht zorgcentra en een verpleeghuiszorg afdeling in een ziekenhuis in West-Brabant. Onder de mantel van Savelanden is elk huis een leefgemeenschap op zich met een eigen sfeer. Omdat Savelanden in zijn geheel een grote organisatie is, is er veel mogelijk. Binnen het u/erkklimaat dat gety peerd wordt door respect, openheid en betrokkenheid zijn wensen en ideeën op het gebied van werktijden, kinderopvang, opleiden enzovoort bespreekbaar. Er werken 1275 medewerkers. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst. Bartiméus is een organisatie voor onderwijs, zorg- en dienstverlening aan mensen met een visuele en meervoudige handicap. De afdeling Fondsenwerving, onderdeel van het bureau van de Vereniging Bartiméus, organi seert activiteiten op het gebied van voorlichting op scholen en verenigingen. Ook werft de afdeling fondsen door middel van specifieke acties zoals spaarbusjes, verkoop van materialen en direct mail activiteiten. De Vereniging Bartiméus is houder van het CBF-keur- merk. Voor de provincies Zuid-Flolland en Zeeland is de afdeling Fondsenwerving op zoek naar een voor 20 tot 36 uur per week De voorlichter werkt zelfstandig en geeft in het aangewezen rayon voorlichting op scholen en verenigingen over het werk van de Vereniging Bartiméus, met als doel begrip bij te brengen voor en een beeld te scheppen van de mogelijkheden en beperkingen van visueel (verstandelijk) gehandicapte mensen. De voorlichter ontvangt leiding van de teamleider voorlichting. Functie-eisen: een relevante middelbare beroepsopleiding, aangevuld met cursussen op het gebied van voorlichting en presentatie; didactische kennis; kennis van communicatie- en presentatietechnieken; een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; creativiteit en initiatiefrijk; 0 in bezit van een auto en rijbewijs BE. Ervaring met de achtergronden en de leefwereld van visueel en visueel-verstandelijk-gehandi- capten strekt tot aanbeveling. Wij verwachten van onze medewerkers dat zij de christelijke doelstelling van Bartiméus kunnen onderschrijven. De CAO Gehandicaptenzorg en het pensioenfonds PGGM zijn van toepassing. Voorlopige sala risindeling vindt plaats conform FWG 3.0. Bartiméus kent een ZorgBenefit programma en een vergoedingsregeling voor kinderopvang. Informatie over de inhoud van deze functie kunt u verkrijgen bij mevr. C. Dekker-Aalderink, hoofd Verenigingsbureau, telefoon 0343-526850. Een taak-/functieomschrijving is beschikbaar. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot uiterlijk 17 november a.s. richten aan Bartiméus, afdeling personele zaken, Postbus 340, 3940 AFI Doorn, onder vermelding van 01-105 op brief en enve lop. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst. onderwijs, zorg- en dienstverlening aan mensen met een visuele handiap Een carrière in de mode staat je goed DOUBLE FACE biedt mode voor jonge mannen en vrouwen. Het assortiment omvat o.a. de merken MEXX, Vanilia, Expresso, Street One, ESPRIT, S' Oliver, Selected. DOUBLE FACE heeft 6 filialen in Brabant en Zeeland. Werken bij DOUBLE FACE betekent uitdagingen aangaan en initiatief nemen. Je bent werkzaam in een team dat streeft naar vooruitgang. Voor het filiaal GOES zoeken wij een: Assistent-filiaalmanager fulltime (v/M) DOUBLE FACE zoekt medewerkers die: Resultaat gericht zijn Voor een goede klantenbenadering zorgen Stressbestendig en flexibel zijn Teamplayers zijn Collega's kunnen inspireren en stimuleren Werken en denken op MBO-niveau Modebewust zijn Interesse? Stuur ons een brief met pasfoto: DOUBLE FACE, Lange Vorststraat 20, 4461 JP Goes t.a.v. Yvonne van de Linde. Voor info: 0113 - 23 24 54 (di t/m za) Op het gebied van zonneban ken en autodakkoffers is ons bedrijf een gevestigde naam. In middels worden onze producten naar meer dan 30 landen geëx porteerd. Aan de basis van ons succes liggen de kwaliteitspro ducten die gekenmerkt worden door een stijlvol design en Inno vatieve technieken Uiteraard spelen ook de ruim I30 mede werkers een belangrijke rol. Met hun talent, karakter, ervaring, creativiteit en enthousiasme vor men zij de constante krachtbron van ons bedrijf. Voortdurende innovatie van ons producten pakket en kwaliteitsbesef zorgen ervoor dat ons marktaandeel blijft groeien. VOL Groep Hapro International maakt deel uit van de succesvolle VDL Groep. Deze bestaat uit 45 onaf hankelijke werkmaatschappijen met in totaal 4200 medewerkers. De VDL Groep heeft een vlakke organisatiestructuur met korte beleidslijnen. De bedrijfscultuur wordt gekenmerkt door de gemeenschappelijke VDL-filoso- fïe van 'menselijke meerwaar de'. Dit vormt de basis voor een hechte samenwerking tussen de bedrijven binnen de groep Stralend naar je werk. Dat kan bij één van de meest toonaangevende bedrij ven van Zeeland. Daar ga je elke dag met plezier naar je werk, omdat je vol ledig tot je recht komt in een sfeer van openheid, samenwerking en zelfont wikkeling. Een bedrijf dat in alle opzichten goede vooruitzichten biedt. Door de toenemende groei van het bedrijf zien we op korte termijn een stralende toekomst weggelegd voor een nieuwe: M/V De uitdaging Als kwaliteitscontroleur ben je verantwoordelijk voor zowel ingangs- als product en procescontroles. Het verwerken en archiveren van de verkregen gegevens behoort tevens tot jouw taak. Je weet je collega's extra te motiveren door jouw positieve opstelling. In deze veelzijdige functie wordt er vaak een beroep gedaan op jouw creativiteit en eigen interpretatie. Jouw inbreng Van jou verwachten we een nauwkeurige instelling. Kwaliteit staat bij jou hoog in het vaandel en je gaat zeer zelfstandig te werk. Je kunt je mondeling en schriftelijk prima verwoorden. Deze eigenschappen, aangevuld met je MBO- opleiding en eventuele ervaring binnen een assemblage-/ productiebedrijf, geven jou de beste kansen op deze verantwoordelijke en veelzijdige baan. Ons aanbod Allereerst een leuke job in een werksfeer die open, informeel en direct is. Je krijgt hier de kansen om jezelf te ontwikkelen en door te groeien. Uiteraard bie den we tevens een uitstekend salaris en aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden- Spreekt dit je aan? Stuur don snel je sollicitatiebrief met CV naar Hapro International B.V., Antwoordnummer 5358,4400 VK Kapelle of mail naar: sollicitalie@hapro.com. Voor meer informatie over de functie kun je bellen met de heer Paul Blokenburg, tel. (0113) 362 362. Voor informatie over onze producten kun je kijken op www.hapro.com. Acquisitie wi 31 niet op prijs gesteld. uv'tcftwcp/cift# Hapro International b.v. Kapelle

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 22