Hoek zorgt voor gezellig dagje PZC Bekerstunt van Spui blijft uit Hulsterloo wijst Kruiningen terug Doelman Pielaat in de spits man van de wedstrijd PZC Paul Reiter zet RCS op het goede spoor Hontenisse lachende verliezer in bekerduel met hoofdklasser: 0-5 Oggel nieuwe voorzitter Spui RIA heeft geen kind aan Groede Amigo/De Post wint na achterstand z 15 maandag 22 oktober 2001 foto Charles Strijd Hontenisse-verdediger Danny Pauwels (liggend) kent geen genade in een duel met Hoek-speler Arco Rerrebout. door Frits Bakker KLOOSTERZANDE - Twee, drie, vier, vijf-nul en klaar was Hoek. Twee keer Barry van der Hooft, drie keer Rieno van Oost en de bekerklus op het veld van Hontenisse was geklaard: 0-5. De verwachte monsterscore bleef uit, om dat de koploper van de vierde klasse met een versterkte verdediging één helft stand hield (0-0) en Hoek nog niet de helft van de kansen verzilverde. Het werd - omdat het toch vooral een gezellig middagje moest zijn - met de mantel der liefde bedekt. „We hebben drie punten in de knip", zei Angelo Nijskens, die even was vergeten dat er in de bekercompetitie geen punten te verdienen zijn. De Hoek-coach, die een rumoerig weekje achter de rug heeft door alle strubbelingen rond Dave Gij- sel, schoot er zelf van in de lach. Zes spelers uit de vaste kern kregen van de trainer in het bekertreffen een halve of een hele wedstrijd rust en Nijskens stelde vast dat de wissels er een mooie middag van hadden gemaakt. De op vallendste come-back op het veld van Hontenisse was die van Arco Herre- bout. De linkerspits, veel sneller her steld van zijn knieoperatie dan voor zien, mocht iets meer dan een helft op draven en deed dat verdienstelijk. Hoek begon met een zeer jeugdige aan val aan de wedstrijd. Barry van der Hooft en Arjan Koopmans speelden voor rust centraal voorin, Arco Herre- bout op links en Thomas Ragut als een hangende spits op rechts. Dat leverde wel veel speelse offensieve acties op, maar geen treffers. Twee keer was de hoofdklasser er wel dichtbij. Manfred Bisschop ranselde kort voor rust een schot van Barry van der Hooft uit de goal en Arco Herrebout trof in een kansrijke positie ook de keeper op zijn weg. De meeste aanvallen liepen in die eer ste helft vast op de stugge verdediging van de thuisclub. Danny Pauwels en Luc Vermeersen bouwden rond het strafschopgebied een muur op, die niet van plan was te bezwijken onder de druk van Hoek. Hontenisse mocht fier zijn op het tegenspel voor de rust, maar werd uiteindelijk toch nog simpel on der de voet gelopen. Barry van der Hooft opende in de elfde minuut na rust de score met een stift- balletje (0 -1) en was twee minuten later met een hard schot van net buiten de zestienmeter weer succesvol: 0-2. Rie no van Oost, ingevallen voor Arjan Koopmans, schoot en kopte in het laat ste halfuur de stand naar 0-5. De top scorer in de competitie werd twee keer op maat door Stefan Saey aangespeeld en maakte zijn tweede uit een vloeien de combinatie. Misverstand Twee ballen op de lat (van Musa Kanu en Rieno van Oost) spaarden de thuis club voor een grotere score, maar Hoek ontsnapte ook tot twee keer toe aan een tegengoal. Glenn van Wijnsberghe schoot na een misverstand met Mücher via de voet van een aanvaller bijna een bal in eigen goal en in de slotfase kogel de Gyon Asselman tegen de paal. Voortvarend De verdiende goal van de thuisclub bleef uit, maar zelfs dat kon de pret niet meer bederven. Hontenisse toonde zich in de bekerpartij vooral een voortreffe lijk gastheer en een lachende verliezer. Ben Pauwels, ooit trainer en nu voor zitter, beweerde in de rust zelfs op vriendelijke toon: „We willen niet eens voor een stuntje zorgen, want dan gaat iedereen naast zijn schoenen lopen." De koploper houdt het kruit veel liever droog voor de competitie, die zo voort varend is gestart. Ben Pauwels: „Het is eigenlij k niet te gelovenVorig j aar ver loren we de eerste vijf wedstrijden van de competitie, dit jaar hebben we de eerste zes wedstrijden gewonnen..." Het stuntje kwam er niet, omdat Hoek de klus professioneel klaarde. Voor de hoofdklasser was er na afloop maar één wanklank. De Brabantse scheidsrech ter Piet Nefs deelde voor rust een vol strekt onnodige gele kaart uit aan Jo- han Mücher. Hontenisse-Hoek 0-5 (0-0). 56. Barry van der Hooft 0-1, 58. Barry van der Hooft 0-2, 61Rieno van Oost 0-3, 73. Rieno van Oost 0- 4, 88. Rieno van Oost 0-5. Scheidsrechter: P. Nefs Bergen op Zoom). Gele kaart: Johan Mücher (Hoek). Aantal toeschouioers: 425. Hontenisse: Manfred Bisschop: Peter van Dijk, Danny Pauivels, Luc Vermeersen, Wil- co Broekhoven: Robertvan Kerckhoven (66. Edward Tieleman), Mark van den Broek, Gyon Asselman, Jeroen Maas; Hans Smits (83. Wilco de Zwart) en Dave de Booy. Hoek: Glenn van Wijnsberghe; Michel Mul- laert (63. Bart Poppe), Johan Mücher, Pa trick de Guchteneire, Wesley de Smet; Tho mas Ragut, Jan Verdegem, Musa Kanu, Arco Herrebout (58. Stefan Saey); Arjan Koop mans (46. Rieno van Oost) en Barry van der Hooft. HW'24 komt met de schrik vrij tegen zaterdag-vierdeklasser doorWim Broekhoven VLISSINGEN - In de competi tie wil het nog niet zo lukken, maar in het bekertoernooi wist zondag-derdeklasser RCS wel een zege te boeken. MZVC werd met 4-2 teruggewezen. Meeu wen versloeg Walcheren met 3-1 en Zierikzee versloeg Wissen- kerke met 7-1. MZVC-RCS 2-4: Kees Wester- weele kopte in de tweede mi nuut RCS al naar een voor sprong, die door Paul Reiter tot twee doelpunten werd uitge breid, voordat Rink Basie na een halfuur voor 1-2 zorgde. Sjoerd van Kortenhof tekende na de pauze via een mistastende doel man Van Wijngaarden de 1-3 aan. Binnen een minuut kwam MZVC dichterbij via Winay Ga- nesh, maar Paul, Reiter tekende in de volgende aanval voor 2-4. Walcheren-Meeuwen 1-3: Een gelijkopgaande wedstrijd, waarin de bezoekers zorgvuldi ger omgingen met de kansen. Ronald Krijger maakte na een half uur op aangeven van Ab Lous 0-1 en Patrick Koppejan verdubbelde de marge op slag van rust. Direct na de rust werd het door diezelfde Koppejan SPORTREDACTIE Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEIM Tel: (0118) 484454 Fax: (0118)470102 E-mail: sport@pzc.nl J. M. Dagevos (chef) J. F. D. Bakker (coördinator zuid) K. L. de Vries (coördinator midden) R. H. N. Boogert (coördinator noord) B. C. P. M. Goorden B. van Leipsig E. M. S. Pentury CENTRALE REDACTIE Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118) 484000 Fax: (0118) 470102 E-mail: redactie@pzc.nl INTERNET www.pzc.nl E-mail: web@pzc.nl 0-3Een kwartier voor tij d werd het 1-3 door Stefan Vrijenhoek. Paal en lat voorkwamen erger. Zierikzee-Wissenkerke 7-1: Lee Mol opende al na twee minuten de score voor de thuisploeg, maar in de eerstvolgende aanval sloeg doelman Jaco van dei- Schee de bal in eigen doel: 1-1. Ter compensatie gebeurde dat even later ook aan Wissenkerk- se zijde, waarna Jarno Vermeu len en opnieuw Lee Mol nog voor rust de wedstrijd in het voordeel van de thuisploeg be slisten: 4-1. In een ei-g matige tweede helft werd het nog 7-1 door Thomas Vos, een eigen doelpunt en Benjamin Verwest. Colijnsplaatse Boys-Robur 3-0: Nigel Holmes tekende na een halfuur voor 1-0 en op slag van rust met een fraaie knal ook voor de 2-0. Halverwege de tweede helft werd het via Ro bert-Jan van de Genugten ook nog 3-0. NVS-Tholense Boys 0-5: Het eerste halfuur kreeg NVS vol doende kansen om de score te openen tegen de laks startende bezoekers. Het warm gedraaide Tholen kwam door Rene van de Berge op 0-1 en een vlotte aan val leverde nog voor rust de 0-2 op door Stefan Maas. Via Fran- cel Kousemaker werd het na een uur spelen 0-3, waarna twee blunders in de verdediging via Francel en Marnix Kousemaker de 0-5 opleverden. De Thoolse doelman stopte vlak voor tijd een strafschop van Bosters. Kruisland-Smerdiek 1-3: Smerdiek kwam op achterstand door een treffer van Messema- ker. Niels Hage zorgde na een uur voor de gelijkmaker en Wil liam de Bie vervolgens met twee treffers voor 1-3. DFS - ZSC 2-3 (1-1). 18. Niels van de Moezel 0-1, 33. Marico Rouw 1-1, 64. Michel Pleune 2- 1, 86. John van der Have 2-2, 88. Leander Rouw 2-3 (eigen doel punt). Gele kaart: Bas Hogen- stein, Jeroen Grefkens (DFS), Martin Kiesenberg en John Dor reman (ZSC). Scheidsrechter: Peter Gabriels (Sint Willebrord Aantal toeschouwers: 200. Duiveland - SKNWK 1-1 (1-1). Duiveland wint na strafschop pen met 5-3. 4. Erwin Theunisse (eigen doelpunt) 1-0, 18. Ronald van Vossen 1-1. Strafschoppen- serie: Leon de Bruine gestopt, Bart van der Hulle 1-0, Martijn Neele 1-1, Marnix van derHulle 2-1, Martin Huisman 2-2, John Dorst 3-2, Richard Bevelander gestopt, Lex Zwang 4-2. Scheidsrechter: J.W. Rozema (Oost-Souburg). Aantal toe schouwers: 210. door Aector Dooms SPUI - Tot de laatste minuut mocht Spui zaterdag tegen HW'24 hopen op een be kerstunt. Nadat Spui een serie kansen had laten liggen, bete kende het doelpunt van Johnny Lensen uit een uittrap van HW- doelman Hans Bleyenbergh de definitieve genadeklap voor de zaterdag-vierdeklasser: 2-4. „De uitslag had ook andersom kunnen zijn", vond Dick de Pooter. Daarmee had de Spui- trainer niets teveel gezegd. Martin Kalisvaart (twee keer), Mark Otterloo (tegen de paal) en Marvin van der Bent hadden de gelijkmaker (èn zelfs meer) op de schoen. HW'24 maakte het zichzelf moeilijk door in een te laag tempo te spelen en speelde lang met vuur. De trotse koploper in de derde klasse van het zondagvoetbal kon alleen putten uit het posi tieve resultaat. De uitslag hield ze overeind, maar het leek meer schijn dan werkelijkheid. De Pooter: „Spui kende een goede dag en HW had een slechte dag. Dan moet je eigenlijk zo'n wed strijd winnen. Het is helaas an ders gelopen." De trainer had de overjarige doelman Sjaak Paulusse nog maar eens van stal gehaald om het keepersprobleem binnen zijn selectie op te lossen. Pau lusse, die bij Spui alleen nog de keeperstraining verzorgt, straalde rust en vertrouwen uit naar zijn jonge medespelers. Hij kon echter niet voorkomen dat Eddy van den Bosch na een klein kwartier de Hulstenaren uit een strafschop op een 0-1- voorsprong zette. Spui-verde- diger Reinier Spaans ging één keer in de fout door in een reflex naar de bal te slaan in een duel met Antoine Thoen. Het vroege doelpunt werd gevolgd door een tweede treffer. Thoen zette met succes zijn hoofd onder een voorzet van Thierry de Waele: 0-2. Onrust Het was het beste wat HVV te bieden had. Voor het overige was het spelletje te doorzichtig om de Spui-verdediging onder druk te kunnen houden. Ook Spui kreeg een strafschop. HVV-speler Davy van de Berg trok aan het shirt van Mark Ot terloo en de aanvaller voltrok zelf vanaf elf meter het vonnis: 1-2. De aansluitingstreffer veroor zaakte onrust bij HW. Martin Kalisvaart, die keer op keer de statische Hulster verdediging te snel af was, was dichtbij de ge lijkmaker. Na een halfuur moest doelman Paulusse voor de derde keer de gang naar het net ma ken. De Waele, die voor rust langs de linkerkant veelvuldig opkwam, bediende Lensen die cle bal met zijn linker achter het standbeen net voldoende deed afwijken: 1-3. De domper werd door Spui snel verwerkt. Martin Kalisvaart kon een voorzet van Mark van Minnen - in de diepte gestuurd door Marcel de Zeeuw - vrij inkoppen: 2-3. Ook in de tweede helft bleef HW volharden in een fantasie loos spelletje. De thuisclub hield de Hulstenaren, die wel meer in balbezit waren, goed van hun doel af. Spui kreeg via de counter de beste mogelijkhe den. Een lob van Martin Kalis vaart, die doelman Bleyenbergh voor zijn doel zag staan, had een beter lot verdiend. En de Hul stenaren? Drie keer kwam Van den Bosch in scoringspositie, maar daar bleef het bij. Een doelpunt van de middenvelder werd nog wel afgekeurd wegens buitenspel. Lensen stuitte daar na op doelman Paulusse, maar in de slotminuut reageerde de aanvaller attent en schoot zijn ploeg naar de volgende beker ronde: 2-4. Spui-HVV'24 2-4 (2-3). 13. Eddy van den Bosch 0-1 (strafschop), 23. Antoine Thoen 0-226. Mark Otter loo 1-2 strafschopj, 31. Johnny Len sen 1-3. 42. Martin Kalisvaart 2-3, 90. Johnny Lensen 2-4. Scheids rechter: M. Schipper (Scherpenisse Gele kaart: Danny Vlassenrood (HW'24). Aantal toeschouwers: 100. Spui: Sjaak Paulusse, Marcel de Zeeuw, Arjan den Dikken, Danny van Waes (75. Jurgen Meyer), Rei nier Spaans: Mark van Minnen, Ronnie Fieret, Erik Loof (62. Wouter Kolbeek), Marvin van der Bent (72. Ludwig Kalisvaart); Mark Otterloo en Martin Kalisvaart. HW'24: Hans Bleyenbergh, Nor- bert Baart (46. Kïeran O'Shea), Ha- rald Verschuren, Maarten Scheer ders, Davy van de Berg; Marvin Hamelink, Danny Vlassenrood, Ed dy van den Bosch, Thierry de Waele; Johnny Lensen en Antoine Thoen. doorWim Broekhoven VLISSINGEN - In het beker voetbal zorgde Zeeland Sport, dat hekkensluiter is in de zon dag vierde klasse voor een dave rende verrassing door VCK met 2-3 te kloppen. Ook Hulsterloo boekte een prima resultaat met een 6-2-zege op Kruiningen. 's- Heer Arendskerke won de derby- tegen Patrijzen met 2-0. Hulsterloo-Kruiningen 6-2: Lo de van der Heyden opende na vijf minuten de score voor de thuisploeg, maar via treffers van Robin en Edwin Arens leid de Kruiningen bij rust toch met 1-2. Marco de Vos tekende na een uur voor 2-2 en een kwartier voor tijd kopte Hans van Dam me de thuisploeg opnieuw naar een voorsprong. De aandrin gende bezoekers werden vervol gens in het laatste kwartier naar 6-2 gecounterd via goals van Niels Cornelis. Lode van der Heyden en nogmaals Cornelis. VCK-Zeeland Sport 2-3: De thuisploeg begon slap aan de eerste helft, maar nadat Martin Koppejan en Dankfried Verha- ge (een fantastische knal vanaf de middellijn) een eerder opge lopen 0-1 achterstand door een treffer van Richard de Wit had den goedgemaakt, leek VCK toch op weg naar de winst. Na de pauze kwam Zeeland Sport toch op gelijke hoogte via Friso Heijstek. Robert Ay al tekende twintig minuten voor tijd zelfs voor 2-3, waarna VCK niet meer in staat bleek de nederlaag te voorkomen. WIK'57-SSV'65 1-5: De thuis club kon de eerste helft goed meekomen, maar na de rust be sliste de eersteklasser het duel binnen een kwartier. Stefan Paardekooper tekende na twaalf minuten voor de 0-1, maar via Elmar Verhage werd de eerste helft met 1-1 afgeslo ten. Via Jan-Willem van Dijk, Paul Bom en twee treffers bin nen een minuut van Stefan Paardekooper werd het 1-5, waarna de partij door SSV sim pel op slot werd gedaan. VC Vlissingen-Kapelle 1-2: Roepesh Bhagola zorgde na een kwartier spelen met een fraaie actie voor 1-0. Sander Rijswijk tekende na een uur voor de ge lijkmaker en er was een straf schop na een overtreding van door Aector Dooms HOOFDPLAAT - Trainer Tonny van Muiken van Hoofdplaat moest gisteren in het beladen bekerduel tegen IJzendijke door afwezigheid van een aantal ba sisspelers teruggrijpen op de tweede keus. Zo werd tweede doelman Jean-Pierre Pielaat, die ook graag voetbalt, noodge dwongen als spits opgesteld. De noodgreep zal de oefenmeester uit Breskens niet hebben be treurd. Pielaat had met twee treffers en zijn betrokkenheid bij het derde doelpunt een groot aandeel in de 3-2-bekerwinst tegen streekrivaal IJzendijke. Pielaat reageerde na afloop vrij nuchter op zijn sterke optreden. „Het kan niet mooier voor mij. Ze zeggen dat ik koelbloedig ben in de afwerking. Dat zal dan wel zo zij n.Hoe zien de komen de weken er voor Pielaat uit? „De trainer moet maar beslis sen. Voor mij gaat het om het spelplezier. Het maakt me niet uit of ik dan onder de lat sta of als voetballer word opgesteld. Ik heb geen vaste basissplaats. Ik hang zo'n beetje tegen het eerste elftal aan. Als ik vijf van dit soort wedstrijden speel dan is mijn keus niet moeilijk", stel de de 32-jarige routinier. Hoofdplaat legde in de eerste helft de basis voor de winst, door een ruime 3-0 voorsprong te nemen. De ploeg van trainer Rob Liplijn was niet bij de les. Achterin werd teveel op één lijn verdedigd, waardoor Pielaat zijn snelheid kon uitbuiten. Dat werd na een kwartier al in een treffer uitgedrukt. Rechterver- dediger Chris Sutin gaf een lan ge bal over de IJzendijke-verde diging waarop Pielaat attent reageerde. Alleen voor IJzendij- ke-doelman Menno Heijens maakte hij geen fout: 1-0. SPUI - Peter Oggel uit Terneu- zen is de nieuwe voorzitter van voetbalclub Spui. De opvolger van Peter de Meijer werd tot voorzitter verkozen tij dens de algemene ledenverga dering van Spui. Oggel speelt, net zoals zijn voorganger, in een lager elftal van de zaterdagclub. Valentino Blommaert voor no dig om de winst bij de zaterdag eersteklasser te brengen. Rijs wijk zette de penalty een kwar tier voor tij d onberispelij k om in de winnende treffer. Goes-Wemeldinge 3-1: De thuisploeg begon veel te slap en dat leverde via Toine Gijzel te recht 0-1 op. Na rust was Goes beter bij de les en via Niels Paar dekooper, Jacco de Kok en Ser ge de Blaey werd het uit een groot aantal mogelijkheden uit eindelijk nog simpel 3-1 's-Heer Arendskerke-Patrijzen 2-0: De bezoekers domineerden de eerste helft, maar daarin scoorden ze niet. 's-Heer Arendskerke was na de rust de betere ploeg en dat leverde een kwartier voor tijd wél een doel punt op. Jan van de Klooster schoot vanaf twintig meter de bal fraai achter doelman Kik kert. Het alles-of-nietsspel van Patrijzen werd vervolgens vijf minuten voor tijd bestraft met de 0-2 van Walter de Kok. FC Dauwendaele - Oostkapelle 0-2 (0-2). 6. Ferry Alfons0-1, 27. Ferry Alfons 0-2. ScheidsrechterM. Bruynooge (Wemeldinge)Gele kaart: Stefan van Dongen en Robin van de Velde (beiden FC Dau wendaele), Hajo Barth (Oostkapelle Aantal toeschouwers: 150. TERNEUZEN - In de vijfde klasse A van het zondagvoetbal stond afgelopen weekeinde één wedstrijd op het programma. RIA W. won de uitwedstrijd te gen Groede met 8-1 en naderde leider Oostburg daarmee tot op één punt. Na een halfuur wist de thuis ploeg al dat er in dit duel geen punten waren te verdienen. Pas cal Wedage en Arno Verlinde zetten de bezoekers al vroeg op een 2-0-voorsprong en daarna liet Geert jan de Smet in de 17e, 18e en 26e minuut een loepzui vere hattrick noteren: 0-5. Nog voor de rust deed Bram Ver- kruijsse voor de thuisclub wat terug: 1-5. Het werd 1-8 door doelpunten van Gertjan Jonk- heijm en Arno Verlinde (twee keer). Hoofdplaat bleef daarna ge vaarlijk. De vijfdeklasser scha kelde bij balbezit snel over naar de aanval. Zo bediende Alf Waatjes na vlot samenspel Pielaat die met een droge knal doelman Heijens verraste: 2-0. Daarna werd Pielaat foutief gestuit in het strafschopgebied door de IJzendijke-doelman, maar de strafschop werd niet gegeven. Het bleek slechts uit stel van executie. Niet veel later legde scheidsrechter De Smit de bal wel op de stip na een onbe suisde actie van Heijens tegen over Pielaat, nadat Ivo Kuijpers te slordig op zijn doelman te rugspeelde. De 37-jarige Rudi Thomaes wist wel raad met het buitenkansje: 3-0. Offensief IJzendijke moest het hebben van individuele acties van Tuin en Piëtro Sicilia. In de tweede helft probeerde Hoofdplaat de voorsprong onder leiding van uitblinker Thomaes vast te hou den. Behoudens een kopbal van Paul de Putter, die door Barry Sutin van de doellijn werd ge haald, leek dit te gaan lukken. Het IJzendijkse offensief bleef uit. Het was invaller Paul Ver- mue die voor Hoofdplaat bij zijn eerste balcontact bijna scoorde, maar Heijens voorkwam erger. Een kwartier voor tijd kreeg IJ zendijke een strafschop, nadat Tuin was neergelegd door Hans Rosseel. Tuin schoot zelf raak: 3-1Vlak voor tijd werd het zelfs 3-2. Invaller Martijn Rijckaert bekroonde een prima actie van Tuin met een treffer. Hoofdplaat-IJzendijke 3-2 (3-0). 13 Jean-Pierre Pielaat 1-0, 22. Jean- Pierre Pielaat 2-0, 35. Rudi Tho maes 3-0 (strafschop), 76. Johan Tuin 3-1 (strafschop), 89. Martijn Rijckaert 3-2. Scheidsrechter: Luc de Smit (Schoondijke). Gele kaart: Paid Vermue (Hoofdplaat), Menno Heijens en Michel de Ruijsscher (beiden IJzendijke). Aantal toe schouwers: 200. Hoofdplaat: Danny Scherbeyn Christoph Sutin, Rudi Thomaes, Je roen Zeegers, Eddy Misman (78. Tom SinackHans Rosseel, Barry Sutin, Alf Waatjes, Martijn de Bie; Bart-Jan Maring (62. Paul Vermue), Jean-Pierre Pielaat. IJzendijke: Menno Heijens; Randal de Jaeger, Paul de Pulter, Joel van Overloop; Ivo Kuijpers (80. Paul Taelman), Vincent Calon, Luc van Waes (30. Marco de Witte), Edwald Marteijn; Johan Tuin, Pietro Sicilia (78. Martijn Rijckaert) en Michel de Ruijsscher. DINTELOORD - De zaalvoetballers van Amigo/De Post boekten in de eerste klasse de eerste overwinning van dit seizoen. Bij de rust keken de Goesenaren in het uitduel met Cromwiel nog tegen een 1-4-achterstand aan, maar een knappe inhaalrace werd in de twee de helft beloond met een 6-4-overwinning. Amigo/De Post keek in Dinteloord al snel tegen een 2-0-achter- stand, maar de marge werd door John Heijnsdijk verkleind. Toch wisten de Brabanders uit te lopen naar 4-1maar net voor rust kreeg Amigo/De Post de kans om terug te komen in de wedstrijd. Remco Krijger miste echter vanaf de strafschopstip. Diezelfde Krijger maakte zijn misser daarentegen in de tweede helft helemaal goed. Door vier doelpunten van zijn voet en één treffer van Reinier Schol ten wist Amigo/De Post het duel naar zich toe te trekken. Cromwiel was nog wel enkele keren dichtbij een treffer, maar een sterk kee pende René van Vliet hield zijn ploeg in de tweede helft op de been. De 6-4-winst was voor de Goesenaren de eerste zege van dit seizoen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 43