Terneuzen verplettert de Boys Ivan Mees wint ook in Axel Roel Alberti viert officiële rentree Xavier Herman op schot tegen Kwadendamme BKC-coach Kolijn hekelt scheidsrechter Mark Ballegeer vierde bij gewestelijke strijd De Blaeij leidt Oostkapelle naar eerste zege Sluiskil in derby langs Zaamslag Stadsderby zonder bloed, zweet en tranen maar mét doelpunten uitslagen Scheldesport is op tijd bij de les door Jan Roovers WESTKAPELLE - Van de Zeeuws-Vlaamse korfbalploe gen kwam zaterdag alleen BKC uit Breskens in actie. In Westka- pelle eindigde het duel met Stormvogels in 13-13. De eerste woorden van BKC-coach Mare Kolijn na afloop waren duide lijk. „We zijn door arbiter Kees Visser van Togo bestolen." Kolijn doelde daarmee vooral op de hectische slotfase van een irritant-stevig duel. Na een eer ste helft waarin de thuisploeg geen oplossingen vond voor het achterverdedigen van de tegen stander en BKC in die fase zelf wel de korf vond, was de 9-4- voorsprong voor BKC verdiend. De les in doelmatigheid die de bezoekers de thuisploeg gaven werd na de rust doorgetrokken en bij 9-13 tien minuten voor tijd was het logisch dat de Zeeuws-Vlamingen de buit bin nen dachten te hebben. „Maar in het laatste kwartier drukte scheidsrechter Kees Vis ser zijn stempel op de wedstrijd en werd het duidelijk dat we niet mochten winnen", aldus Kolijn. De rode kaart die Bkc-er Michiel Roest kreeg na een over treding op Laura Kleinepier werd door beide coaches anders beoordeeld. „Een theatrale val", vond Kolijn. „Dan heeft Kolijn minstens één oogklep voor gehadhet was een bewuste duw", aldus coach Jaap-,Tan Ritsema van Stormvogels. Hoe dan ook, Stormvogels zette aan voor een eindsprint en sloot die af met de 13-13-score Scores BKC: Lilian van de Lijke 4, Jolanda van Haneghem, Michiel Roest en Carlo Hamelinlc 2, Karin Kolijn, Marieke Roest en Martin Scherbeijn 1 een veiiiespartij hem het zicht op het podium en was een vierde plaats de beloning voor een pri ma debuut. Ballegeer verzamel de acht punten, een moyenne van 0.419 en een hoogste partij van 0.692. De overwinning ging naar C. de Kort, die elf punten, een moyenne van 0.429 en een hoogste serie van vier realiseer- de. door Joop van den Oudenhoven HOEVEN - Mark Ballegeer uit Biervliet is tijdens het geweste lijk kampioenschap driebanden derde klasse als vierde geëin digd. De eindstrijd kende een zeer spannend verloop. Met nog twee ronden te gaan waren er vijf kanshebbers op de titel. Die ging naar uiteindelijknaar C. de Kort uit Bergen op Zoom. Ballegeer begon ijzersterk aan het toernooi. Op de eerste wed strijddag pakte de biljarter van het Temeuzense Concordia de volle buit door winstpartijen op Schouwenaar Dorreman en de Bi'abander Van de Wiel. De tweede dag verliep moeizamer, omdat de tegenstand van een ander kaliber was. Van Moer man, die zijn partij over 20 pun ten in 26 beurten afsloot, werd eervol verloren met twee punten verschil. Ook Van Hooijdonk bleekte sterk. Van Koen de Wit uit Middelburg wist Ballegeer wel te winnen, waardoor een podiumplaats binnen handbereik bleef. Op de slotdag ontnamen een winst- en TERNEUZEN - De derby tus sen Zaamslag en Sluiskil was het enige duel dat zaterdag in de vierde klasse werd afgewerkt. De voetbalsters van Sluiskil wonnen nipt met 1-0. In deze derby was Sluiskil dui- delijk de betere ploeg, maar het verzuimde de kansen te benut ten. Zaamslag probeerde door, verdedigen de schade beperkt te houden. Sluiskil kwam na rust op een 0-1-voorsprong via een frommelgoal van Denise D'hont. Het bleek uiteindelijk het winnende doelpunt. maandag 22 oktober 2001 door Björn Goorden TERNEUZEN - „Als zij een slechte dag hebben en wij een heel goede, dan kunnen we mis schien wel voor een verrassing zorgen." Het vertrouwen in een goede afloop was bij Temeuzen se Boys-speler Danny van de Velde voorafgaand aan de stadsderby tegen zijn oude club Terneuzen niet bijster groot. Zoals iedereen in Terneuzen, zelfs degenen die het oranje-wit koesteren, onderkende hij op dat moment al het krachtsver schil dat de laatste seizoenen tussen de twee overburen is ont staan. Maar dat de krachtsver houdingen zo ver uit elkaar liggen zoals zaterdag de 0-8- eindstand vertelde... Pff. Wat moet Van de Velde zich moedeloos hebben gevoeld daar in de aanval van Temeuzense Boys. En wat moet trainer Eddy van der Hooft zich machteloos hebben gevoeld daar aan de zij lijn. Zijn ploeg werd afgeslacht door de geel-zwarte reus. De pitbull beet zich vast en liet nooit meer los. Of het nu 3-0, 4- 0, 5-0, 6-0 of 7-0 stond, Terneu zen kende geen genade en bleef voortdurend zoeken naar de volgende treffer. Temeuzense Boys kwam er geen moment aan te pas en werd tureluurs ge speeld, zelfs het scorebord raak te het noorden even kwijt. „Wat een ontluisterende neder laag", zuchtte Eddy van de Hooft na afloop. De oefenmees- ter stond er beduusd bij in het halletje bij de kleedkamers. „We stonden binnen het kwartier al met 2-0 achter. Ik zag het hele maal verkeerd gaan, we werden compleet onder de voet gelopen. Maar ja, wat doe je daar als coach aan. Ik wist het toen niet en ik zou het nu nog niet weten. Artiest Er voetbalde zaterdagmiddag maar één ploeg. De andere stond erbij en keek ernaar, kon het daarbij amper opbrengen voor elke meter te knokken. Zo werd de Temeuzense stadsderby nooit een echte wedstrijd, waar het bloed, zweet en tranen rijke lijk vloeiden. Toch was het schouwspel tussen de vier kalk- lijnen meer dan de moeite waard. Want Teimeuzen liet re gelmatig zien hoeveel klasse het in huis heeft, dat het dit seizoen niet voor niets op het hoogste amateumiveau acteert. De combinaties over twee, drie, vier, soms wel vijf, zes, zeven stations vlogen de gastheren om de oren. Er werden acties en doelpunten gemaakt om de vin gers bij af te likken. Temeuzense Boys-trainer Eddy van der Hooft had weinig van al dat moois meegekregen.,Ik heb van geen enkele actie, geen en kel moment genoten, nee. Ik heb vandaag zoals altijd alleen op mijn ploeg gelet. En daar heb ik maar weinig plezier aan be leefd, moet ik zeggen. Ik heb al leen maar dingen fout zien gaan. Wat een ramp zeg. Pff. Twee weken terug gingen we in een oefenduel met Hoek al met 8-1 de boot in, nu verliezen we met 8-0. Dat slaat toch nergens op?" Instelling Zijn collega bij Terneuzen, Paul Telussa, kende daarentegen een aangenaam weekeinde. Want de manschappen voetbalden zo scherp als hij ze had opgedragen („Ik had ze beloofd dat ik ze ogenblikkelijk zou wisselen als ze de juiste instelling niet zou den tonen vanmiddag"). Terwijl Michel de Vries (één duel) en Danny Magito (twee duels) in het bekerpotje een dure wed strijd schorsing uitzaten, de wisselspelers weer wat wed- strij dritme en vertrouwen opde den en de talentvolle Roel Alberti na achtenhalve maand afwezigheid zijn rentree maak te. Bovendien had zijn ploeg het zeshonderd koppige publiek bekoord, iets waar Telussa doorgaans veel voldoening uit put. En o ja, de doelpunten wil den dit keer in tegenstelling tot de competitieduels wél als rijpe appelen uit de boom vallen. Jac- ky Lambert (driemaal), Domi nique Verlinde, Matty Buysse, Randy Lauret (strafschop na overtreding op Verlinde), Rena- to Dijkstra en JosKaijser wisten stuk voor stuk het net te vinden. Temeuzense Boys-Terneuzen 0-8 (0-3). 9. Jacky Lambert 0-1, 13. Do minique Verlinde 0-2, 30. Jacky Lambert 0-3, 53. Jacky Lambert 0-4, 59. Matty Buysse 0-5, 62. Randy door Björn Goorden TERNEUZEN - Bijna een halfuur stond hij zaterdagmiddag weer op zijn plekje cen traal in de verdediging. Het donkere, kort geknipte koppie ingewisseld voor een coupe soleil. Met een brede glimlach boven een vermoeid lichaam. Roel Alberti vierde na lange afwezigheid in de stadsderby zijn of ficiële rentree bij Terneuzen. „Hoe lang ik eruit gelegen heb? Achtenhal ve maand geleden ben ik geblesseerd ge raakt (afgescheurde kruisband), zevenen- halve maand terug ben ik geopereerd", al- düs Alberti, die na 65 minuten inviel voor linksback Randy Lauret. Op die positie kwam hij echter niet te spelen. Hubert van den Hemel schoof door naar de linkerflank, zodat zijn favoriete stek centraal in de ver dediging vrijkwam. Alberti: „Afgelopen week heb ik in een vriendschappelijk duel met Zaamslag al wat speelminuten opgedaan. Maar toen speelde ik nog als rechtsback en ging het niet zo lekker. We kwamen die avond ook niet verder dan 2-2. Ditmaal ging alles per fect, we stonden al met 6-0 voor, ik kon dus makkelijk invallen. En het belangrijkste; ik heb mijn knie niet gevoeld." Trainer Paul Telussa zag de rentree met een tevreden blik aan. „Het is nu zaak dat-ie zijn wedstrijdjes meepakt. Op dit moment is hij nog een beetje angstig, hij is steeds met die rechterknie ïxezig. Dat zal met de wed- strijd minder moeten worden Lauret 0-6 (strafschop), 83. Renato Dijkstra 0-7, 88. Jos Kaijser 0-8. Scheidsrechter: J. Stange (Zeven bergen). Aantal toeschouwers: 600. Temeuzense Boys: Guido Vinke Remco Mullaert, Jeroen van de Broeke, Ayhan Atmaca, Robert Rijnberg; Mario de Fouw, Mevlud Eryürük, Robbie Jonkman (46. Tim Louioiesse), Jordi van Bunderen (65. Jordi Goossen); Marco Faassen en Danny van de Velde. Terneuzen: Eric de Koeijer; Geert Bosschaatt, Hubert van den Hemel, Jos Kaijser, Randy Lauret (65. Roel Alberti); Dennis de Kraker, Mike But, Dominique Verlinde, Renato Dijkstra; Ronald van Sliedregt (58. Ryan de Regt) en Jacky Lambert (58. Matty Buysse). Terneuzen-verdediger Jos Kaijser maakt Marco Faassen met een sliding de bal afhandig. Renato Dijkstra (links) kijkt toe. foto Charles Strijd van onze sportredactie VLISSINGEN - In de West- Zeeuws-Vlaamse derby tussen Aardenburg en Oostburg boek te de thuisploeg een eenvoudige 6-2-overwinning. Steen pakte in Dreischor uit met een ruime 6-0-zege en Axel versloeg Ter hole met 4-2. Xavier Herman leidde Corn Boys met vier tref fers langs Kwadendamme: 5-0. Corn Boys-Kwadendamme 5-0: ITet duel begon ruim een halfuur te laat omdat scheidsrechter Den Boer te laat arriveerde. La ter lag het spel ook nog enige tij d stil wegens een knieblessure van Marco Gerritse, zodat de wed strijd pas rond vijf uur afgelo pen was. Een sterker Corn Boys boekte een ruime 5-0-zege tegen een defensief Kwadendamme via vier treffers van Xavier Her man en één van Stef Snelders. TERNEUZEN - De basketbal lers van Scheldesport wonnen zaterdag in Terneuzen met 49- 46 het duel in de eerste klasse rayon zuid tegen het zesde team van EBBC uit Den Bosch. In de beginfase liep de thuisclub uit naar een verschil van dertien punten: 18-5. Daarna gingen de Terneuzenaren te gemakzuchtig met de voorsprong om. Door slordigheden in de Ter- neuzense verdediging kon EBBC halverwege de wedstrijd terugkomen tot 28-22. Het schudde Scheldesport wakker, want de ploeg van coach Natha lie Smeets speelde daarna ge concentreerder. De kloof werd weer elf punten. In de slotmi nuut zette EBBC aan voor een offensiefje. De schade bleef daardoor voor de Brabanders beperkt tot drie punten: 49-46. Maarten Hozee was topscorer met tien punten. Scheldesport 2-BV Souburg 2 36-55: De reserves van Schelde sport bleken niet opgewassen tegen de Souburgers. Het gebrek aan lengte - Grusé de Grave en Gerard. Phylipsen ont braken - brak de thuisclub op. Plalverwege keek Scheldesport tegen een 13-30 achterstand aan. In de tweede helft behield BV Souburg de controle: 36-55. Aardenburg-Oostburg 6-2: Een sterker Aardenburg nam via Ronnie Tresonie en Arjen Quaak een 2-0-voorsprong. Abubakar Kourouman scoorde tegen namens de bezoekers, maar nog voor rust bracht Mar tin Dieleman met een fraai af standsschot de marge weer op twee doelpunten: 3-1. Oostburg kwam via opnieuw een treffer van Abubakar Kourouman nog terug tot 3-2, maar via Arjen Quaak, Martin Dieleman en Frank Staelens liep de vierde klasser uit naar een ruime 6-2- overwinning. Domburg-Zeelandia Middel burg 0-4: Een voor rust sterker Zeelandia Middelburg leidde halverwege met 0-1 door een treffer van Alex Lourens. Waar Domburg zich in de eerste helft vooral beperkt had tot verdedi gen, kwam de ploeg na rust be ter in de wedstrijd. Invaller Pa trick Provoost kwam echter tot tweemaal toe niet tot scoren oog in oog met doelman Michel Jan sen van Galen, terwijl een inzet van Chiel Maranus tegen de lat eindigde. Pas in de laatste vijf minuten zagen de ruim 250 toe schouwers de derdeklassers verder afstand nemen via doel punten van Michel Sinke (2x) en Jacco de Looff. Dreischor-Steen 0-6: De bezoe kers lieten met name voor rust de nodige kansen onbenut tegen een stug verdedigend Dreischor en dat leidde slechts tot 0-1 hal verwege. Kort na rust kon Pa trick Berrevoets bij de thuis ploeg vroegtijdig gaan douchen na een rode kaart, waarna Steen verder afstand nam. Het duel eindigde uiteindelijk in 0-6 door doelpunten van Gino Vink (2x), Wouter de Neijs, Rudy Go- vaert, Serge Merckx en Marco Ottjes. Axel-Terhole 4-2: Een tech nisch beter Axel nam een 2-0- voorsprong door Joep van de Broeke en Alex Meijer. Vanaf de strafschopstip bracht Patrick Vonck de spanning terug in de wedstrijd. Nadat eerst de lat de gelijkmaker van William Frey- zer had voorkomen, kwam deze er even later toch van de voet van Patrick Dobbelaar. Trainer Henk Michels bracht hierna en kele wisselspelers in, waaron der Stefan Vossen. Deze was tweemaal de aangever bij de treffers van Alex Meijer en Jo- chem Marcus waardoor Axel dit leuke duel met 4-2 won. Belgische atleet troeft concurrentie af in Erpelpolderloop door Wim de Vos AXEL - Ivan Mees kwam op herhaling. De Belg was vorige week nog winnaar van de Fo- aksloop in Terneuzen en zater dag liep hij iedereen op achter stand in de derde wedstrijd van het Klussendienst Runnerscri terium, de Erpelpolderloop in Axel. Het was zijn tweede zege in dit regelmatigheidscriterium van twaalf wedstrijden. Bij de vrouwen was Ingrid IJse- baert uit Hulst weer paraat en dat betekende dat de overige deelneemsters niets restte dan de tweede plaats. Vooraf was al vrij snel duidelijk dat Ivan Mees tot de favorieten behoorde op de bijna dertien ki lometer lange loop door de pol ders rondom Axel. Samen met bijvoorbeeld Henk Hamelink uit Sas van Gent mocht hij zich vooraan verwachten. De vele trainingskilometers die de 43- jarige atleet uit Zelzate de laat ste tijd heeft gemaakt beginnen nu dus nadrukkelijk de vruch ten af te werpen. Bovendien lijkt Mees nu eveneens afgere kend te hebben met de gezond heidsklachten waardoor hij aan minder trainen dan noodzake lijk toe kwam. In Axel, waar overigens een groot deelnemersveld aan de vertreklijn kwam (163 atleten en atletes kwamen een borst- nummer afhalen in sporthal 't Sportuus), liep Mees niet lang in het gezelschap van zijn oppo nenten. Al vroeg in de wedstrijd plaatste hij een eerste tempo versnelling en dat bleek later meteen voldoende om de con currentie op achterstand te zet ten. De meeste tegenstand ondervond Mees nog van zijn landgenoot Freddy van Eynde die uiteindelijk zo'n driekwart minuut toe moest geven. Op de derde plaats eindigde een ande re veertiger, Henk Plamelink uit Sas van Gent. van onze sportredactie VLISSINGEN - In de hoofdklasse van het vrouwenvoetbal boekte Oostkapelle de eerste zege van het seizoen. Klarenbeek, vijfde op de ranglijst, werd onder impuls van een uitblinkende Thea de Blaeij met 3-4 verslagen. Met Manon Verburg voor het eerst weer in de ploeg, maar opnieuw zonder Irma de Witte, dicteerde de Zeeuwse ploég de wedstrijd van af het begin. Na een kwartier tekende Judith Eckhardt op aangeven van Thea de Blaeij voor de 1-0-voorsprong. In het eerste kwartier na rust werd de voorsprong verder uitge bouwd door treffers van Ilona Stouthamer en Janita Davidse: 0-3. Tien minuten voortijd werd het 1-3 en twee minuten later zelfs 2-3. Ilona Stouthamer schoot Oostkapelle een minuut later vanaf 25 meter naar een 4-2-voorsprong, maar een blunder in de Zeeuwse verdediging leverde vier minuten voor tij d toch nog 3 -4 op. Het leid de tot een hectische slotfase, maar de ploeg van trainer Adrie Franc- ke bleef gezien het spelbeeld verdiend overeind. Marieke Kwast is door de KNVB geselecteerd voor het meisjesteam onder 18 jaar. Zij is - na Ilona Stouthamer en Thea de Blaey - de der de Oostkapelle-speelster, die voor een selectie is uitgenodigd. Ilona Stouthamer werd overigens door diezelfde KNVB uitgeno digd voor het Nederlands vrouwenelftal, dat op 4 november in en tegen Engeland speelt in het kader van de WK 2003. Zaterdagvoetbal Juniorenvoetbal Derde klasse B: FSV-ZPR 3-1. A-junioren. Derde divisie: BVV-WSC Noad'67 6 5 0 1 15 13- 5 3-5, Sarto- -RCS 2 I—0, Dongen- Longa Yerseke 7 4 1 2 13 16- 5 1-1. Kruiningen 6 4 0 2 12 15- 9 GJS 7-21 Dongen 7- f Olympia 7 4 0 3 12 17-15 BSC 7-18 Halsteren 7- 7 Zwaluwe 6 3 2 1 11 16- 4 Internos 7-16 BW 6- 6 Klundert 7 3 2 2 11 11- 8 WSC 7-12 RCS 7- 5 Oosterhout 7 3 1 3 10 17-22 Sarto 7-10 Baronie 7- 4 FSV 7 3 0 4 9 13-21 Papendr. 7- 8 Longa 6- 3. WHS 7 2 2 3 8 17-10 B-junioren. Derde divisie: RCS -Voab Breda 6 1 2 3 5 13-18 2-1. The Gunners 7 1 2 4 5 10-17 ODC 7-17 Baronie 7- 9 ZPR 7 1 0 6 3 7-31 Terneuzen 7-16 Voab 7- 7- Vierde klasse B: DSE-Dosko 3-5. Sliedrecht 7-16 WSC 7- 5 Duiveland 7-19 SPS 7- 8 BSC 7-15 WVVZ 7- 5 Brouwersh. 7-15 DSE 7- 7 Internos 7-13 Wilhelmina 7- 3 WIK'57 7-14 Halsteren 7- 7 RCS 7- 9 LRC 7- 1 Dosko 7-13 Chrislandia 7- 6 C-junioren. Derde divisie: RCS-BSC1-8. Smerdiek 7-12 Mevo 7- 4 RKC 7-21 GJS 7- 7 Vrederust 7-12 Stavenisse 7- 3 Eboh 7-16 Theole 7- 7 Duiveland winnaar eerste periode. BSC 7-16 ODC 7- 5 Geldrop 7-16 Terneuzen 7- 4 Reserves zaterdag Brabantia Veloc 7-13 7- 9 RCS 't Zand 7- 4 7- 1 Tweede klasse B: Gravendeel 2-Krab- bendijke 2 3-5, Pelikaan 3-WC 3 18-1. Pelikaan 3 7-16 Wieldrecht2 7-11 WHS 2 7-16 Thol Boys 2 7- 9 Noad'67 2 7-15 Gravend. 2 7- 5 Dinteloord 2 7-15 Sëo!to3 7- 4 VVC'68 2 7-12 Klundert2 7- 3 Krabbend. 2 7-11 VVC'68 3 7-1 Zondagvoetbal Vijfde klassr A: Groede-Ria W1-8. Oostburg 7-16 Sluis 7-12 RiaW. 7-15 Terhole 6- 7 Koewacht 7-14 Schoondijke 7- 7 Hoofdplaat 7-13 SDO'63 6- 4 Graauw 7-13 Groede 7- 3 Vogelw. 7-12 Biervliet 7- 1 Vijfde klasse B: Renesse-Volharding 1-0. Noormann. 6-18 Luctor'88 5- 8 Renesse 7-14 Dreischor 6- 7 Robur 6-13 NVS 5- 6 Jng Ambon 7-12 Ouwerkerk 7- 6 Lewed. B. 6-10 Vosmeer 7- 6 Kwadend. 7- 9 Volharding 7- 0 Op de middenafstand, zeven ki lometer; ging Hans van de Griendt als de favoriet van start. De Sluiskillenaar kon die rol ditmaal niet waarmaken. Zijn zege van een week eerder in Terneuzen kon hij geen vervolg geven. Winnaar werd de Belg Dirk Christiaens terwijl Van de Griendt ook nog Eric Cappon uit Zuidzande voor moest laten gaan. De Axelse Leonie Ton was op deze afstand de rapste bij de vrouwen met Anja Bakker uit Breskens op een verdienstelijke tweede plaats. Op de korte af stand ging de overwinning naar Carla Zegers uit Koewacht. Reserves zondag Tweede klasse RCS 2 5- Baronie 2 6- Steen 2 6- Goes2 6- Zierikz. 2 6- Terneuz, 2 6- Derde klasse A: 2 1-0. Steen 4 7- Hoofdpl. 2 7- Noorman. 2 7- Vogelw. 2 7- Walch. 2 5- Graauw2 7- A: RCS 3-RCS 2 1-6. 15 RCS 3 5- 7 13 Sluiskil 2 6- 5 10 Breskens 2 3- 4 9 BSC 2 5- 3 9 Philïpp. 2 4- 0 8 Walcheren 2-Vlissingen 16 Oostburg 2 12 HVV'24 4 12 Vlissing. 2 11 Steen 3 10 Honten.2 10 Philipp. 3 Districtsbeker Eerste ronde, poule 12: Dreischor-Steeri 0-6. Eindstand: Steen 3-9, Koewacht 3-6, Dreischor 3-3, Biervliet 3-0. Steen en Koewacht naar derde ronde. Poule 14: Corn Boys-Kwadendamme 5-0. Eind stand: Com Boys 2-6, Ria 2-3, Kwaden damme 2-0. Corn Boys en Ria naarderde ronde Tweede ronde: DFS-ZSC 2-3, Duive- land-SKNWK 1-1 Duiveland wns, WIK-SSV 0-5, Zierikzee-Wissenkerke 7-1, Goes-Wemeldinge 3-1, 's-Heer Arendskerke-Patrijzen 2-0, Colijnsplaat- se Boys-Robur 3-0, Vlissingen-Kapelle 1-2, Walcheren-Meeuwen 1-3, VCK- Zeeland Sport 2-3, Dauwendaele-Oost- kapelle 0-2, MZVC-RCS 2-4, Hulsterloo- Kruiningen 6-2, Temeuzense Boys-Ter neuzen 0-8, Spui-HVV'24 2-4, Hontenis- se-Hoek 0-5, NVS-Tholense Boys 0-5, Kruisland-Smerdiek 1-3, Domburg- Zeelandia Middelburg 0-4, Hoofdplaat- IJzendijke 3-2, Aardenburg-Oostburg 6- 2, Axel-Terhole 4-2. Kloetinge, Steen, Koewacht, RIA W. en Corn Boys vrijge loot. Reservebeker Tweede ronde: Bevelanders 2-Bruse Boys 2 5-3, Duiveland 2-Arnemuiden 2 0-5, Mevo 2-Oostkapelle 2 2-7, Zeelan dia Mb 2—Rillandia 2 afg, Kapelle 2-Se- rooskerke 2 0-2, Nieuwdorp 2-SSV65 2 0-3, Seolto 2-Noad'67 2 1-1 Noad'67 wns, WHS 2-Klundert 2 1 -2, DSE 2-Gas- tel 2 2-7, Oostburg 2-Goes 2 5-3, Bres- kens2-Steen 2 4-0, Sluiskil 2-HVV2421- 2, DIVO 2-RSV 2 3-1. Vrouwenvoetbal Hoofdklasse: Braakhuizen-Reiger Boys 6-3, ODC-Oranje Nassau 2-2, WFC-Ter Leede 1-0, Klarenbeek-Oostkapelle 3-4, Muiden-Wartburgia 1-2, Stedoco-Saestum 2-1. Saestum 7 5 1 1 16 22- 6 Oranje Nassau 5 3 2 0 11 16- 7 Wartburgia 6 3 1 2 10 7-6 Braakhuizen 7 3 1 3 10 20-15 ODC 7 2 4 1 10 7-10 Klarenbeek 6 2 2 2 8 18-15 Stedoco 7 2 2 3 8 15-16 WFC 6 2 1 3 7 5-10 Muiden 7 1 3 3 6 10-19 TerLeede 5 12 2 5 4-4 Reiger Boys 5 0 4 1 4 12-15 Oostkapelle 6 114 4 10-23 Vierde klasse: Meeuwen-Zeeland Sport 0-1, Veere-Oostkapelle 2 1-6, Nieuw- land-Zierikzee 7-0, Zaamslag-Sluiskïl 0-1, SVD-Kloetïnge2 5-2, Oostkap. 2 8-21 SVD 8- 8 Dauwend. 6-18 Wemeld. 6- 7 Noormann, 7-16 Nieuwland 6- 6 Meeuwen 2 7-15 Veere 5- 3 Zeel. Sport 7-15 Zierikzee 6- 0 Sluiskil 8-12 Zaamslag 7- 0 Kloetinge 2 7- 9 Vrouwenbeker Terneuzen-Terneuzense Boys Terneu zen nog, Kloetinge-Dauwendaele 5-1, ZSC'62-Wieldrecht 2-4. Trimlopen Axel. Erpelpolderloop, 12,7 kilometer. Mannen: 1Ivan Mees (B) 45.20 minuten, 2. Freddy van Eynde (B) 46.04, 3. Henk Hamelink (Sas van Gent) 46.54. Vrou wen: 1. Ingrid IJsebaert (Hulst) 49.29, 2. Els Zweistra (Terneuzen) 1.02.39, 3. An nie Moens (B) 1.03.46.7 kilometer, man nen: 1Dirk Christiaens (B) 24.50, 2. Eric Cappon (Zuidzande) 24.52, 3. Hans van de Griendt (Sluiskil) 25.26. Vrouwen: 1. Leonie Ton (Axel) 28.53, 2. Anja Bakker (Breskens) 31.07,3. Martine Verdonck(B) 32.26. 4 kilometer, mannen: 1. Frederik de Backer (B) 14.05, 2. Roger Moonen (Westdorpe) 16.07, 3. André van Goe- them (B) 16.32. Vrouwen: 1. CarlaZegers (Koewacht) 19.23,2. Marie-Jeanne Wee- maes (B) 21.45,3. Marjan van Voren (Ter neuzen) 22.18. Jeugd, 500 meter: 1Clau dia Paelinck (B). Een aantal deelnemers in actie tijdens de Erpelpolderloop in de omgeving van Axel. foto Charles Strijd

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 42