Scaldina herstelt zich van klappen Delta Sport sluit af in mineur Terneuzen haalt uit bij buurman Tweeling Nijpjes eist hoofdrol op Biljarter Dorreman pas laat op stoom Verrassende nederlaag volleybalsters Cluzona Belangrijke zege All Ready Tegenstander tafeltennissers Kerkwerve komt niet opdagen Motorcrosser Boot mist twee keer de winst Eerste zege voor Amigo/De Post uitslagen Biljarters 3BSD na marathon met lege handen All Ready (zwarte broek) maakte zaterdag door de overwinning op Ondo een sprong op de ranglijst. foto M a rij ke Fo I kertsma door Jan Roovers ZIERIKZEE - Door de 17-15-overwin- ning op Ondo heeft de korfbalploeg van All Ready de laatste plaats in de derde klasse A aan die Middelburgse tegenstan der over gedaan. All Ready legde basis voor de zege in de eerste helft. Goed gebruik makend van de ruimte die de aanvalsvakken in die perio de van de tegenstander kregen werd het goede spel in de korfzone ook doeltreffend afgemaakt. „En verdedigend zat het goed dicht", had coach Harm Brandt gezien. De versnelling die All Ready kort voor de rust in huis bleek te hebben, tilde de voor sprong naar 12-6. Het tweede bedrijf zou heel anders verlopen. Coach Harry van de Broeke van Ondo had zijn ploeg dermate bijgestuurd dat de achtervolging ook vruchten afwierp. Waar All Ready aan vallend zelf geen potten meer kon breken, zag het zijn tegenstander steeds dichter bij komen en bij 13-12 was de wedstrijd weer helemaal open. De tussensprint van de thuisploeg naar 16-13 leek beslissend, met 16-15 kort daarna gaven de bezoekers te kennen een punt mee te willen nemen. Dat lukte net niet, met 17-15 pakte All Ready een heel belangrijke overwinning. Scores All Ready: Ronald Snoek 5, Debbie Vos- hart, Henk de Graaf en Robert Jongejan allen 3, Esther Talen 2, Manon Torensma 1. maandag 22 oktober 2001 van onze sportredactie VLISSINGEN - Terneuzen heeft in de tweede bekerronde gehakt gemaakt van buurman Terneuzense Boys: 0-8. Hoek had geen moeite met Hontenisse (0-5) en Zeeland Sport verraste VCK met 2-3. Terneuzense Boys - Terneuzen 0-8: Er voetbalde maar één ploeg en dus werd de Terneu zense stadsderby nooit een ech te wedstrijd. Jacky Lambert (3x), Dominique Verlinde, Mat ty Buysse, Randy Lauret (straf schop na overtreding op Verlin de), Renato Dijkstra en Jos Kaijser vonden het net. Hontenisse-Hoek 0-5: Na 0-0 bij rust gaf Hoek in de tweede helft eventjes gas en Hontenisse was gezien. Barry van der Hooft maakte 1-0 en 2-0, Rieno van Oost, ingevallen voor Arjan Koopmans, bepaalde de eind stand met een hattrick op 0-5. Dauwendaele-Oostkapelle 0-2: Oostkapelle-rechtsbuiten Ferry Alfons profiteerde na zes minu ten van verkeerd terugkoppen van linksback Freddie Melaard: 0-1. Na een halfuur scoorde Alf- ons uit de rebound bij een door keeper Groenenberg gekeerde knal van Jorrit Schuurman. VCK-Zeeland Sport 2-3: Ri chard de Wit opende de score voor Zeeland Sport, maar Mar tin Koppejan en Dankfried Ver- hage (een fantastische knal van af de middellijn) zetten VCK op 2-1. Na de pauze kwam Zeeland Sport op gelijke hoogte via Friso Heijstel, maar Robert Ayal be sliste het duel: 2-3. Hulsterloo-Kruiningen 6-2: Lo de van der Heyden opende na vijf minuten de score voor de thuisploeg, maar via treffers van Robin en Edwin Arens leid de Kruiningen bij rust met 1-2. Marco de Vos tekende na een uur voor 2-2 en een kwartier voor tijd kopte Hans van Damme de thuisploeg weer naar een voor sprong. De bezoekers werden daarna weggecounterd via Niels Cornells, Lode van der Heyden en nogmaals Cornells. Colijnsplaatse Boys-Robur 3-0: Nigel Holmes tekende voor 1-0 en op slag van rust met een fraaie knal ook voor de 2-0Hal verwege de tweede helft werd het via Robert-Jan van d^ Ge- nugten ook nog 3-0. Kruisland-Smerdiek 1-3; Smerdiek kwam na twintig mi nuten op achterstand door een treffer van Messemaker, maar de ploeg was na rust zoveel ster ker, dat de overwinning ver diend was. Niels Hage zorgde na een uur voor de gelijkmaker en William de Bie vervolgens met' twee treffers voor 1-3. Spui-HW'24 2-4: Tot de laatste minuut mocht Spui tegen HW'24 hopen op een be kerstunt. Nadat Spui een serie kansen had laten liggen bij 2-3, besliste Johnny Lensen in de slotminuut het duel. Voor HW scoorden Lensen (2x), Antoine Thoen en Eddy van den Bosch. Voor Spui Mark Otterloo (straf schop) en Martin Kalisvaart. Aardenburg-Oostburg 6-2: Een sterker Aardenburg nam via Ronnie Tresonie en Arjen Quaak een 2-0-voorsprong. Abubakar Kourouman scoorde tegen namens de bezoekers, maar nog voor rust bracht Mar tin Dieleman met een fraai af standsschot de marge weer op twee doelpunten, 3-1 halverwe ge. Oostburg kwam via opnieuw een treffer van Abubakar Kour ouman nog terug tot 3-2, maar via Arjen Quaak, Martin Diele man en Frank Staelens liepen de vierdeklassers uit naar een rui me 6-2-overwinning'. Domburg-Zeelandia Middel burg 0-4: Een voor rust sterker Zeelandia Middelburg 'leidde halverwege met 0-1 door een treffer van Alex Lourens. Pas in de laatste vijf minuten nam de derdeklasser verder afstand ne men via doelpunten van Michel Sinke (2x) en Jacco de Looff. Axel-Terhole 4-2: Axel nameen 2-0-voorsprong door Joep van de Broeke en Alex Meijer. Vanaf de strafschopstip bracht Pa trick Vonck de spanning terug in de wedstrijd, 2-1 halverwege. De gelijkmaker kwam van Pa trick Dobbelaar, 2-2. Invaller Stefan Vossen was vervolgens tweemaal de aangever bij de treffers van Alex Meijer en Jo- chem Marcus: 4-2. Corn Boys-Kwadendamme 5-0: Het duel begon ruim een half urn- te laat omdat scheidsrechter Den Boer te laat arriveerde. Een sterker Corn Boys boekte een ruime 5-0-zege tegen een defen sief Kwadendamme via vier treffers van Xavier Herman en één van Stef Snelders. van onze sportredactie ZIERIKZEE - Na twee fikse ne derlagen heeft het eerste Scal- dina-team weer zijn ware ge zicht laten zien. Het won van Effect'72 2 met 6-4. De tafelten nissers van Kerkwerve hadden een rustige avond, want tegen stander 't Zand 6 kwam niet op dagen. Scaldina - Effect'72 2 6-4: Ein delijk weer winst voor Scaldina. Het Zierikzeese trio werd wel in de kaart gespeeld door Effect, want de tegenstander kwam met twee invallers opdraven. De Irakees Nader Shirazee was voor Arjan Bom, Hans Volkeri en Cor Smalheer te sterk, maar het Schouwse trio won wél alle drie van Franklin Gelderland en Frans Rijn. Allemaal in twee games, behalve Smalheer die er drie nodig had tegen Rijn. Kerkwerve - 't Zand 6: Kerk werve was gauw klaar omdat te genstander 't Zand 6 zonder be richt verstek liet gaan. Dat 't Zand punten zal moeten inle veren, lijkt duidelijk. Maar de wedstrijd tegen Kerkwerve zal toch gespeeld moeten worden. Kerkwerve blij ft hierdoor in een lastig parket met zeventien punten uit vijf duels. Smash'70 3 - Scaldina 2 9-1: Het tweede Scaldinateam ging op bezoek in Noordhoek, maar moest hier een forse nederlaag incasseren. Alleen Erik Stoel VLISSINGEN-OOST - De Schouwse motorcrossers reden zaterdag in de voorste gelederen mee tijdens de eerste clubwed strijd van MSVDe Uitlaat. In de 85cc moest Mark Boot uit Burgh-Haamstede slechts één rijder voor zich dulden. In beide manches was Martin Stroo de jeugdige Boot telkens te snel af. Bij de 65cc-rijders stond er geen maat op Stefan Hage. Achter Hage hield Dimitri Schnitzler uit Kerkwerve zich knap staan de. In de eerste manche werd hij vierde, in de tweede derde. had met 21-15 en 21-14 succes tegen Jacqueline van Osta. In valler Pang Yuen kwam met 23- 21,14-21 en 20-22 tegen dezelf de speelster net iets tekort en ook Jan Remmers moest alle te genstanders feliciteren. Kerkwerve 2 - Slagvast 2 3-7: Tegen het tweemans-team van Slagvast kwam Kerkwerve niet verder dan de fikse nederlaag. Aait Budding en JosBrëas won nen al hun partijen en ook de dubbel. De drie Kerkwerfse punten kwamen tot stand door dat de derde Slagvast-speler, De Bruine, niet kon komen we gens zijn werk. Invaller Gerard Knol ervoer dat spelen in een hogere klasse direct een ander niveau oplevert. Zijn partij te gen Budding verloor hij kans loos 6-21 8-21. Scaldina 3 - Smash'76 3 3-7: Pang Yuen nam één van de Scal- dina-punten voor zijn rekening door in twee games van Jos IJzerman te winnen. Ook Hans Jonker incasseerde een punt te gen deze speler. Invaller Gerrit van den Bosch nam met 23-21 en 25-23 de sterke kopman Martin van der Klooster voor zijn reke ning. Van den Bosch had ook te gen Marnix van de Graaf goede kansen, maar hij gaf een 17-8- voorsprong uit handen en ver loor de spannende derde game uiteindelijk met 25-27. Kerkwerve 3 - Smash'76 2 0-10: Slechts Gerard Knol en Jos Lin deman konden een derde game afdwingen tegen deze sterke Thoolse formatie. Knol deed dat tegen Bazen (derde: 15-21) en Jos Lindeman tegen Arnoudse (5-21). Invaller Leo Flikweert was kansloos tegen Arnoudse: 8-21, 11-21. De anderen kwa men veelal niet verder dan on geveer 12 punten. Na zes wed strijden heeft het derde het ma gere aantal van zeven punten. Kerkwerve 4 - ODT 2-8: De twee winstpartijen van Kerkwerve 4 kwamen op naam van Anja Plandsoen (21-14, 13-21 en 21- 17 tegen Ligtenberg) en Henk 't Hart (tegen Ligtenberg 19-21, 12-20, 21-7). Leo Flikweert speelde zowel tegen Noorzaay als tegen Bruys een driegamer, maar verloor die met respectie velijk 18-21 en 14-21. Big Smash 3 - Scaldina 5 6-4: De zwakste tegenstander bij Big Smash was Gert-Jan Roelsen. Bert de Jong won van hem met 21-18 en 21-16, Mario van Po- pering met 21-19 en 21-8 en Adriaan Hanse met 21-9 en 21- 7. Mario en Adriaan trokken met 21-15 en 22-20 ookhet dub bel naar zich toe, maar daarbij bleef het. Scaldina 6 - TCS 7 1-9: Corné den Otter scoorde het eni ge tegenpunt namens Scaldina tegen TCS. Hij bleef in drie games de baas over Elza van Geel: 21-19, 20-22 en 21-10. Scaldina jeugd: Het eerste jeugdteam behaalde een 9-1- overwinning op Oudelande 3. Bert van der Wielen en Martijn van de Plelm wonnen elk drie maal plus het dubbel, terwijl Youri van Dijken twee keer scoorde. Ook Niels en Koen van Veldhoven waren in vorm. Sa men moesten ze het tegen drie spelers van Smash'76 6 opne men, maar wisten toch netjes met 7-3 te winnen. Tommie Verwest van Delta Sport schiet op het doel van DES. foto Marijke Fo Ike rtsma door Lucien Roelandt VROUWENPOLDER - De meeste belangstelling ging gis teren tijdens de dressuurwed- strijd van de RV Sé-Ros uit naai de zusjes Jessica en Chantal Nijpjes, die in de ring Justice moeten delen. Na een voortref felijke pony-carrière blijkt de tweeling nu ook bij de paarden de te kloppen combinatie. Het duo uit Gapinge stelde in de thuisbasis van manege De Een dracht in Vrouwenpolder de aanhang niet teleur. Met de eer ste plaats voor Chantal en een tweede stek voor Jessica eiste het tweetal in de klasse Z1 zelfs een hoofrol op. Een hoofdrol die de Nijpjes be slist niet cadeau werd gedaan. Want de klasse Z kenmerkte zich door een bijzonder sterke kopgroep. Een kopgroep waarin door Jessica Nijpjes als eerste starter meteen de toon werd ge zet. Zij stelde de fraaie maar sensibele Justice voortreffelijk voor. Vooral in de uitgestrekte gangen liet de vos zich voortref felijk zien. De score van 195 punten, goed voor twee winst punten, betekende voor de con currentie dat men zich weinig foutjes kom permitteren om Jes sica Nijpjes van de leiding te verdringen. Storing Een poging waarin Leonard Bouwman met Chek in leek te slagen. De ruiter uit Renesse reed een zeer gedegen proef, maar naar het einde van de proef werd de spanning blijk baar toch te hoog. Met als gevolg enkele kleine storingen waar door het telraam voor de Schouwse ruiter op 192 punten het werk staakte. Naar later DINTELOORD - De zaalvoet ballers van Amigo/De Post boekten in de eerste klasse de eerste zege van dit seizoen. Bij de rust keken de Goesena- ren, die in dezelfde klasse als Schouwse Boys uitkomt, in het uitduel met Cromwiel nog tegen een 1-4-achterstand aan, maar een knappe inhaalrace werd in de tweede helft beloond met een 6-4-zege. John Heijnsdijk, Remco Krijger (4x) en Reinier Scholten scoorden. bleek goed voor de derde plaats. De warming up door Jessica Nijpjes had Justice kennelijk goed gedaan. Want onder het zadel van zus Chantal liep de viervoeter fris en frank en zon der enige vermoeidheid te tonen door de piste. Bovendien werd Justice exact gestuurd door zijn amazone wat het voortreffelijk resultaat van 201 punten ople verde. Hoofdrol Het was niet alleen het resultaat in de klasse Z1 waarmee de zus jes Nijpjes zich in De Eendracht in de kijker reden. Ook in de klasse L2 eiste het tweetal een hoofdrol op. Chantal stuurde Maquire naar het prima totaal van 178 punten. Zij kwam daar mee een puntje tekort om Eveli en Lenaerts met de elastisch be wegende Ommar van de eerste plaats te verdringen. In een fel gevecht om de derde plaats ein digde Jessica Nijpjes met 172 punten op gelijke hoogte als Ida Sinke met Odiekaprio. Ook op de beslissende onderdelen hiel den de amazones de balans in evenwicht, zodat zij het erelint moesten delen. De Israëlische Raz Nitzani blijkt in Nederland aardig te kunnen aarden. Ook in Vrou wenpolder stelde Nitzani de viervoeter Pachino netjes voor en reed een gewaagde proef. Goed voor het respectabel to taal van 176 punten. Zij moest hiermee de eerste plaats delen met Liesbeth Ruisaard met de veel front tonende Ole-Guaoa. De Arnemuidenaar Piet Götte met Rurals Monoly werd met 174 punten een sterke derde prijswinnaar. In de klasse Z2 werd het oranje lint een prooi voor de Middel burgse Rafaela van de IJssei met de kolossale Abdij's Gullit. Met haar 197 punten bleef ze Sandra van der Hooft met de fraai be wegende Ryan drie puntjes voor. van onze sportredactie ZIERIKZEE - De volleybalsters van Foto Leen Koper/Cluzona gingen verrassend onderuit in de recreatieve competitie van Zierikzee. De koploper in de vrouwenpoule werd op zijn nummer gezet door het eerste team van Wea/Mevo'80:1-2. CZ actief in gezondheid profj,- doorWim Kakebeeke ZIERIKZEE - Met een forse ne derlaag heeft Delta Sport zater dagavond een punt achter het voorseizoen gezet. Op Zierik zeese bodem hadden de pupillen van John Jansen de handen meer dan vol aan DES'72 3. De gasten vertrokken terecht met de eindzege op zak: 19-31. Het tweede duel met Avanti ging niet door. De Brabanders bleven thuis wegens competitiever plichtingen. teerde van het verlies van Foto Leen Koper/Cluzona met een 3-0-overwinning op hekken sluiter Fennet Renesse. Daar door kwam de ploeg op de ge deelde eerste plaats met dertien punten uit zes wedstrijden. Bol le Dier&Tuin/Wik heeft twee punten en een wedstrijd minder. Titelverdediger Eeterij/Tappe- rij Ginsterveld en DRV accoun- De laatste weken is de situatie bij Delta Sport niet rooskleuri ger geworden. Integendeel, het wegvallen van Peter Lefevre na de strijd met GSC veertien da gen terug laat diepe sporen ach ter. Vooral bij trainer John Jan sen die elke aanwinst zo'n beetje met open armen ontvangt. ,,In de breedte is Delta Sport ge woon een ramp. We hebben op dit moment twee wisseltjes." Twijfels over de rentree van Ar- jo Nieuwkoop zijn er ook nog steeds. De linkshandige hoek- tants staan er ook goed voor. HCR De Kroon/Wiska Dames boekte zijn eerste seizoenszege. Tegen Dries HerenMode/Wik 2 werd het 2-1. In poule A scheidden de koplo pers Zeelandia en vc Lob zich verder af van de rest van het veld. Beide ploegen schreven hun vijfde zege bij, tegen res pectievelijk ATLAS/Korstanje speler tobt nog steeds met een zeurende knieblessure. Toch is er ook een lichtpuntje voor de Zierikzeese ploeg. Marino de Looze kapte er een aantal jaren geleden mee, maar heeft beslo ten de draad weer op te pakken. Het mag dan wel de derde garni tuur van DES'72 zijn, de routi niers staan nog altijd hun man netje. Dat bleek zaterdagavond wel in de laatste oefenpot tegen Delta Sport. Met verzorgd spel werden de Schouwenaren na de pauze met de rug tegen de muur (3-0) en Duiveland Vastgoed/- Kwiek H3 (3-0). Leider blijft vc Lob met één punt voorsprong op titelverdediger Zeelandia. In poule B kwamen de koplo pers niet in actie. HCR De Kroon/Wiska nestelde zich in de topdrie door een 3-0-zege op MOL AGRO. Het passeerde Timmerman Natuursteen, dat echter hetzelfde aantal verlies- gezet. Jansen stak de hand eigen boezem. „We hébben het ook zelf laten liggen. Delta Sport speelde na de eerste pauze te veel tegen zichzelf. In ijltempo liep het gezelschap uit de tweede divisie weg naar 11-19. Omdat de partij tegen Avanti kwam te vervallen, werd de partij tegen DES verdeeld over drie speelhelften. Veel goeds leverde het niet op voor Delta Sport. De schade werd in het laatste deel zelfs opgevoerd tot twaalf treffers: 19-31'. punten heeft als de leiders Prak tijk Jan/Cluzona en Surf Inn. Marleco/Cluzona 2 kwam in poule C op gelijke hoogte met leider Goedbloed auto's Zierik zee 2. Marleco won met 3-0 van het derde van Zeelandia. De Vanger/Kwiek H4 (3-0-winst op De Banjaard) en ATLAS 2 (3-0- zege op Wea/Mevo'80 jongens) volgen in het kielzog. Motorsport Vlissingen-Oost. Clubwedstrïjd MSV De Uitlaat. 250/500cc senioren: Eerste man che: 1 Casper Ovaa, 2 Richard Leeuwe- stein, 3 Anco Kortweg, 4 Marco Over- weel, 5 Cees den Hollander; Tweede manche: 1 Ovaa, 2 Leeuwestein, 3 Den Hollander, 4 Korteweg 5 Jan de Fijter. 125cc senioren Eerste manche: 1 Stef Goetheer, 2 Freddie Blaas, 3 Henk Buys, 4 Nicky Huiszoon, 5Twan van Liere; Twee de manche: 1 Blaas, 2 Goetheer, 3 Van Liere, 4 Arjo Verhage, 5 Henk Buys. 125/250cc junioren Eerste manche: 1 Roel v.d. Bergen, 2 Gregory de Nooijer (85cc), 3 Pascal van de Bom, 4 Andre Ja- kobsen, 5 Roland Boer; Tweede manche: 1 v.d. Bergen, 2 De Nooyer, 3 Jakobsen,4 v.d. Bom, 5 Boer. 85cc Eerste manche: 1 Martin Stroo, 2 Mark Boot, 3 Ritchie Grootveld, 4 Erik Koote, 5 Marlon Meris- son; Tweede manche: 1 Stroo, 2 Boot, 3 Koote, 4 Grootveld, 5 Merisson; 65cc Eer ste manche: 1 Stefan Hage, 2 Rinie van Linden, 3 Jeffrey van Kempen, 4 Dimitri Schnitzler, 5 Boy de Looff. Tweede man che: 1 Hage, 2 v.d. Linden, 3 Schnitzler, 4 van Kempen, 5 de Looff. Miniklasse: Eer ste manche: 1 Boy de Looff, 2 Perry na- gelkerke, 3 Maikel Bazen, 4 Gino Nagte- gaal, 5 Richard'Hoogendonk; Tweede manche: 1 De Looff, 2 Bazen, 3 Benjamin Torbijn, 4 Ricky Joosse, 5 Nagtegaal. Ve teranen: Eerste manche: 1 Leo Stroo, 2 Cees van Ham, 3 Onno Hoogendonk, 4 Ad Gelof, 5 Peter Boone; Tweede man che: 1 Stroo, 2 Van Ham, 3 Hoogendonk, 4 Geldof, 5 Frank Oomen. Volüeybal Poule A: v.c. Lob - Duiveland Vastgoed- /Kwiek H3 3-0, Zeelandia 1 - ATLAS/Kors- door Joop van den Oudenhoven HOEVEN - Arjan Dorreman uit Renesse van Biljart Vereniging DOS is tijdens het gewestelijk kampioenschap driebanden derde klasse als zesde geëin digd. De eindstrijd kende een bijzon der spannend verloop. Met nog twee ronden te gaan waren er nog vijf kanshebbers op de titel. Die ging naar uiteindelijk naar De Kort uit Bergen op Zoom. Dorreman begon de eindstrijd met twee verliespartijen en kon de spanning van zijn eerste op treden in een gewestelijk kam pioenschap niet van zich afzet ten. Het werd daardoor een moeilijk toernooi voor hem. Tij dens de tweede wedstrijddag herstelde hij zich voorbeeldig en schreef onder toeziend oog van enkele meegereisde suppor ters twee partijen op zijn naam.„Ik speelde veel te ge haast", was zijn zelfdiagnose. „Toen ik rustiger ging spelen, ging het gelijk een stuk beter. Het is een leerzame ervaring ge weest." Op de slotdag voegde Dorreman nog één winstpartij aan zijn to- taél toe en eindigde hierdoor op tanje 1 3-0. Stand: 1. Zeelandia 1 6-16,2. v.c. Lob 6-15,3. Café de Stulp 5-9,4. Dui veland Vastgoed/Kwiek H3 6-6, 5. WE A/Mevo '80 2 4-5,6. Goedbloed auto's Zierikzee 1 4-4,7. WEA/Mevo '80 1 4-4,8. ATLAS/Korstanje 15-1. Poule B: HCR De Kroon/Wiska 1 - MOL AGRO 3-0, Café de Vlinder - Volleybal Nieuwdorp 2-1, Zeelandia 2-connexxion 2-1, Sgravo-de Verfbron - Stars of Life3 0. Stand: 1. Praktijk Jan/Cluzona 5-13,2. Surf inn 5-13,3. HCR De Kroon/Wiska 15- 12, 4. Timmerman Natuursteen 4-10,5. connexxion 5-8,6. Sgravo-de Verfbron 6- 7,7. Zeelandia 2 6-7,8. Café de Vlinder6- 6,9. MOL AGRO 6-5,10. Stars of Life 5-3, 11Volleybal Nieuwdorp 5-3. Poule C: De Vanger/Kwiek H4 - Stadscafé De Banjaard 3-0, VVOZ - WEA/Mevo '80 jeugd 3-0, Zeelandia 3 - Marleco/Cluzona 2 0-3, ATLAS 2 - WEA/Mevo '80 jongens 3-0. Stand: Goedbloed auto'sZierikzee2 6-15, 2. Marleco/Cluzona 2 6-15, 3. De Vanger/Kwiek H4 6-14, 4. ATLAS 2 6-12, 5. Stadscafé De Banjaard 7-10, 6. WEA/Mevo '80 jongens 6-7,7. Zeelandia 3 7-7, 8. VVOZ 6-4, 9. WEA/Mevo '80 jeugd 6-0. Poule D: HCR De Kroon/Wiska Dames- Dries HerenMode/Wik 2 2-1, CZ actiefin gezondheid - Fennet/Renesse 3-0, Foto Leen Koper/Cluzona - WEA/Mevo'80 Da mes 1 1-2, Kwiek/Sporthuis Zierikzee D1- WEA/Mevo'80 Meisjes 3-0. Stand: 1.CZ, actief in gezondheid 6-13, 2. Foto Leen Koper/Cluzona 6-13,3. Bolle Dier&Tuin /Wik 1 5-11, 4. Eeterij/Tapperij Ginster veld 5-10, 5. DRV accountants 5-10,6. Kwiek/Sporthuis Zierikzee D1 6-10, 7. WEA/Mevo'80 Dames 1 5-8, 8. Dries He renMode/Wik 2 6-6, 9. HCR De Kroon/Wiska Dames 6-5, 10. WEA/Me vo'80 Meisjes 5-3, 11. Fennet/Renesse 5-1. zes matchpunten en een moyen ne van 0.380. In een zeer span nende finale ging de overwin ning naar De Kort. Hij behaalde 11 punten, 0.429 en een hoogste serie van 4. De hoogste partij ging naar Van Hooijdonk met 0.952." De hoogste serie van het toernooi was voor Koevoets met 7. Het toernooi gemiddelde be droeg 0.359. ZIERIKZEE - De driebanders van 3BSD hadden een lange avond en aan het einde konden ze niet eens de overwinning mee naar Zierikzee nemen. Aarts Bouw 3 was uiteindelijk met 6-2 te sterk. Het werd een latertje voor de Schouwse driebanders. Na par tijen die respectievelijk 61, 62. 76 en 80 beurten in beslag na men, werd de terugreis met lege handen aanvaard. Alleen Ron Speijer zette zijn partij tegen Mensen in winst om. Ton van Beveren en John Hatzman ver loren kansloos. Ger de Klepper kwam net een puntje tekort.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 32