Zusjes Nijpjes eisen hoofdrol op De Nooyer steelt de show Tweede ruime zege voor BC Vlissingen PZCsport Tannie van Belzen zet goede lijn door Magere oogst voor Zeeuwse driebanders Driebander De Wit eindigt als zevende Oemoemenoe verliest Duo uit Gapinge nu ook bij paarden de te kloppen combinatie Serooskerke te sterk voor Arnemuiden Eerste zege voor Amigo/De Post uitslagen bw 14 maandag 22 oktober 2001 door Sebastiaan Roelse door Lucien Roelandt VROUWENPOLDER - De meeste belangstelling ging gis teren tijdens de dressuurwed- strijd van de RV Sé-Ros uit naai de zusjes Jessica en Cliantal Nijpjes, die in de ring Justice moeten delen. Na een voortref felijke ponycarrière blijkt de tweeling nu ook bij de paarden de te kloppen combinatie. Het duo uit Gapinge stelde in de thuisbasis van manege De Een dracht in Vrouwenpolder de aanhang niet teleur. Met de eer ste plaats voor Chantal en een tweede stek voor Jessica eiste het tweetal in de klasse Z1 zelfs een hoofdrol op. Een hoofdrol die de Nijpjes be slist niet cadeau werd gedaan. Want de klasse Z kenmerkte zich door een bijzonder sterke kopgroep. Een kopgroep waarin door Jessica Nijpjes als eerste starter meteen de toon werd ge zet. Zij stelde de fraaie maar sensibele Justice voortreffelijk voor. Vooral in de uitgestrekte gangen liet de vos zich voortref felijk zien. De score van 195 punten, goed voor twee winst punten, betekende voor de con currentie dat men zich weinig f out j es kom permitteren om Jes sica Nijpjes van de leiding te verdringen. Een poging waarin Leonard Bouwman met Chek in leek te slagen. De ruiter uit Renesse reed een zeer gedegen proef, VLISSINGEN - De oefenwed strijd tussen derdeklasser Se rooskerke en tweedeklasser Arnemuiden is zaterdag verras send gewonnen door Seroosker ke: 3-2. Halverwege de eerste helft was het al 2-2 door twee treffers van Jeroen Geerse (1-0 en 2-2) voor de thuisclub en Marinus Baas en Marco Snoek voor Arnemuiden. Niels Lobbezoo kopte vijf mi nuten voor tijd na een knappe counter de 3-2 binnen. maar naar het einde van de proef werd de spanning blijk baar toch te hoog. Met als gevolg enkele kleine storingen waar door het telraam voor de Schouwse ruiter op 192 punten het werk staakte. Naar later bleek goed voor de derde plaats. De warming up door Jessica Nijpjes had Justice kennelijk goed gedaan. Want onder het zadel van zus Chantal liep de viervoeter fris en frank en zon der enige vermoeidheid te tonen door de piste. Bovendien werd Justice exact gestuurd door zijn amazone wat het voortreffelijk resultaat van 201 punten ople verde. Hoofdrol Het was niet alleen het resultaat in de klasse Z1 waarmee de zus jes Nijpjes zich in De Eendracht in de kijker reden. Ook in de klasse L2 eiste het tweetal een hoofdrol op. Chantal stuurde Maquire naar het prima totaal van 178 punten. Zij kwam daar mee een puntje tekort om Eveli en Lenaerts met de elastisch be wegende Ommar van de eerste plaats te verdringen. In een fel gevecht om de derde plaats eindigde Jessica Nijpjes met 172 punten op gelijke hoog te als Ida Sinke met Odiekaprio. Ook op de beslissende onderde len hielden de amazones de ba lans in evenwicht, zodat zij het erelint moesten delen. Respectabel De Israëlische Raz Nitzani blijkt het in Nederland aardig te kunnen aarden. Ook in Vrou wenpolder stelde Nitzani de viervoeter Pachino netjes voor en reed een gewaagde proef. Goed voor het respectabel to taal van 176 punten. Zij moest hiermee de eerste plaats delen met Liesbeth Ruisaard met de veel front tonende Ole-Guaoa. De Arnemuidenaar Piet Götte met Rurals Monoly werd met 174 punten een sterke derde prijswinnaar. In de klasse Z2 werd het oranje lint een prooi voor de Middel burgse Rafaela van de IJssel met de kolossale Abdij's Gullit. Met haar 197 punten bleef ze Sandra van der Hooft met de fraai be wegende Ryan drie puntjes voor. door Lucien Roelandt SEROOSKERKE - Tannie van Belzen toonde zich tijdens de dressuurwedstrijd van Gouwe Reyers de beste in de klasse M2. De Arnemuidse amazone stuur de zaterdag in manege De Gou we Reyer in Serooskerke Odeste naar het goede totaal van 168 punten. Met deze overwinning trok Tan nie van Belzen met de f ij n bewe gende Odeste de progressieve lijn die ze enkele maanden gele den heeft ingezet door. Ook Wil lenden Koerhuis trok de stijgen de lijn met Napoleon door. De amazone uit Lewedorp stuurde de markante ruin met 161 pun ten naar de tweede stek en scoorde daarmee alweer een bo- nuspunt. Ook de als derde eindi gende Rafaela van den IJssel zag haar prestatie beloond met een winstpunt. De Middelburg se reed met de Fruhling-nako- meling een gedegen proef. In de klasse Ml werd de zege een prooi voor Agnes Offermans. De Nieuwlandse reed met Fastri een gedegen proef, maar iets te voorzichtig. Met haar 159 pun ten bleef Agnes Offermans Dig- na van Lier twee puntjes voor. In de klasse LI hield Esther van de Velde de eer van de organise rende Gouwe Reyers hoog. De Domburgse stuurde met veel souplesse Olenzmet 166 punten naar de overwinning. Een pun tentotaal wat tevens goed was voor de hoogste dagscore bij de paarden. Esther van de Velde bleef haar clubgenoot Benj amin Bekink met Ab Cavon Deux ruim voor. Met zijn 156 punten scoorde Bekink overigens wel net een voldoende om zijn erelint op gesierd te zien met een winstpunt. In de klasse B ont spon zich een bijzonder span nende strijd. Een strijd die Hu- berdien Westerweelde met de veel front vormende en goed be wegende Okareina met het ge ringst mogelijk verschil in haar voordeel wist te beslissen. Haar 165 punten waren genoeg om Huberdien Westerweelde Flori- ne Boogaard met Poeme Q met één puntje voor te blijven. De derde stek werd een prooi voor Ilona Bongers van de thuisclub, die met haar 156 punten nog net een voldoende scoorde voor een bonuspunt. VLISSINGEN - De basketbal lers van BC Vlissingen hebben hun tweede wedstrijd, net als het openingsduel, niet meer dan twintig punten verschil gewon nen. Het vrouwenteam moest in het NBB-bekertoernooi buigen voor Quo Vadis. BC Vlissingen-EBBC Den Bosch 87-61: BC Vlissingen kende een rommelige openings fase. Doordat Vlissingen na de openingswedstrijd twee weken lang geen wedstrijd had ge speeld en Den Bosch goed in een wedstrijdritme zat kon het snel uitlopen naar 4-9. Daarna kreeg B C Vlissingen beter overzicht in de verdediging, maar bleef de aanval echter een probleem. Het tweede kwart bracht niets nieuws. De aanval bleef niet lekker lopen en doordat BC Vlissingen verzaakte in de aan- valsrebound, waren daarmee de kansen op een voorsprong bij rust verkeken. Na een gelijke ruststand 29-29 gingen beide teams ook in het derde kwart weer gelijk op. Pas halverwege het derde kwart kon BC Vlissin gen weglopen. Door een paar steals uit de zonepress werd een gat geslagen van zes punten. In het laatste kwart zat EBBC Den Bosch aan het eind van zijn La tijn en werd de ploeg op conditie aan de kant gezet. Scores BC Vlissingen: Ralcesh Ang- noe 16, Danny Kasander 15, Jeroen Nieuwkamp 14, Bas Roelse 13, Arno Franke 12, Sander Klap 7, Casper van Belzen 5, André Marinisse 3, Niels Wisse 1 en Stefan Schrier 1 Vrouwen Quo Vadis-BC Vlissingen 75-59: BC Vlissingen moest buigen in de NBB bekercompetitie voor het Gemertse team Quo Vadis. Het eerste kwart ging aardig ge lijk op mede dankzij goede in breng van de Vlissingse center Yolanda Joosse. In het tweede kwart echter leek BC Vlissingen een gebrek te hebben aan zelf vertrouwen door slechte passes met balverlies als gevolg en door het missen van vrijeworpen keek Vlissingen met rust al te gen een 33-18-achterstand aan. Na de pauze namen Astrid Franke, Yolanda Joosse en Inge Vandewynclcel hun team op schouders en vochten zich terug in de wedstrijd. Om nog kans te maken op de ovei'winning pro beerde Vlissingen balverlies te forceren door een press-verde- diging. Dit had echter geen ef fect en daardoor was de uitscha keling voor BC Vlissingen een feit. BC Vlissingen 2-Pendragon 46- 39: Een moeizame start van het jonge Vlissingse team leverde een 8-4-achterstand op na ne gen minuten. Daarna ging het steeds beter draaien en dankzij enkele driepunters van Dorien de Witte kwam B C Vlissingen op voorsprong, die bij de rust 25-16 bedroeg. Dankzij prima verdedigen bleef de voorsprong na rust behouden en werd de 46-39-overwinning veiliggesteld. Scores BC Vlissingen: Jessica Ver- hage 13, Dorien de Wille 13, Marjo lein de Dreu 8, Chariot Wierikx 6, Il se Bos 4, Linda de Paauw 2 en Romana cle Ridder 2. BC Vlissingen-EBBC Den Bosch 67-86: De jongens junio ren van BC Vlissingen hadden een uitstekend eerste kwart te gen titelkandidaat Den Bosch. In het tweede kwart kwamen de sleutelspelers van Den Bosch in foutenlast maar hiervan kon niet worden geprofiteerd.Bij rust stond BC Vlissingen al met 31-53 achter maar liet zich niet door Den Bosch intimideren en bleef terugvechten. In het derde en vierde kwart herstelde BC Vlissingen zich enigszins en kon de schade beperkt houden. Scores BC Vlissingen: Silvio Freine de Sonsa 21, Timoty Paulissen 11, Jesper Jobse 7, Soufrijnvande Gaag 7, Ruben Stuut 6, Jermey Deug 5, Benjamin Risakotta 4, Raskumar Poetai 3, Wilfred Klap 2 en Radjin- der Poetai 1. DINTELOORD - De zaalvoet ballers van Amigo/De Post boekten in de eerste klasse de eerste zege van dit seizoen. Bij de rust keken de Goesenaren in het uitduel met Cromwiel nog tegen een 1-4-achterstand aan, maar een knappe inhaalrace werd in de tweede helft beloond met een 6-4-zege. John Heijns- dijk, Remco Krijger (4x) en Rei- nier Scholten scoorden. Casper Ovaa niet te stuiten in Vlissingse motorcross door Joop van den Oudenhoven RILLAND - De Zeeuwse teams die dit weekeinde in de landelij ke competitie driebanden groot aantraden moesten genoegen nemen met een magere op brengst. Hoondert/de Waard verloor in eigen huis van BV De Distel, 3BSD Interieur Totaal 2 ging in Sprundel ten onder te gen Aarts Bouw 3 en BV Jacobs sleepte een punt uit het vuur in Barendrecht tegen De Uitspan ning 2. De Uitspanning 2 - BV Jacobs 4- 4: Het was spannend in Baren drecht. Ad Schenkenberg ver loor in een gelijkopgaande, maar matige strijd nipt van Van Dijk 30-28. Jan Jacobs bracht de partijen in evenwicht door met het kleinst mogelijke ver schil te winnen van Ouwendijk, 24-25 na 55 beurten. Paul Tum- mers werd in een schitterende partij het slachtoffer van de da dendrang van zijn tegenstander Schmiclt, 30-25 na 32 beurten. 0.937 om 0.781. Jan Suykerbuyk zorgde met een solide zege op De Wijk ervoor dat er toch nog een puntje mee naar Rilland werd genomen, 14- 25 na 38 beurten, Hoondert/de Waard - BV De door Joop van den Oudenhoven HOEVEN - Koen de Wit van Biljart Vereniging 't Raedt- huys is tijdens het geweste lijk kampioenschap drieban den derde klasse op de zevende plaats geëindigd. De eindstrijd kende een bijzon der spannend verloop. Met nog twee ronden te gaan wa ren er nog vijf kanshebbers op de titel. Die ging uiteinde lijk naar De Kort uit Bergen op Zoom. Koen de Wit begon de eind strijd tegen favoriet van Hooijdonk en heeft dat ge weten ook. In 21 beurten was de partij al beslecht in het voordeel van de Brabander. Zijn volgende opponent was het vijftienjarige talent uit Sprundel Koevoets. Ook dit Distel 2-6: De thuisploeg stuitte op een zeer sterk spelende for matie uit Roosendaal. Alleen Uitdewilligen viel bij de bezoe kers uit de toon en daarvan pro fiteerde een goed spelende Wim Jeremiasse door zijn tegenstan der in 54 beurten te verslaan, 25-15. Eddie der Weduwe bleek niet opgewassen tegen Abrahamse, waardoor het aan de kopman nen Sjaan van Kuyk en Frans de Koek was te trachten een punt veilig te stellen. Dat bleek een te grote opgave. Ondanks goed spel werd De Koek met lege handen gelaten door Klaassen, 25-30 na' 44 beurten en moest Van Kuyk na 36 beurten het hoofd buigen voor een subliem spelende Duin 0.833), 25-30 na 36 beur ten. Aarts Bouw 3 - 3BSD Interieur Totaal 2 6-2: Het werd een later- tje voor de Schouwse drieban ders. Na partijen die respectie velijk. 61,62,76 en 80 beurten in beslag namen werd de terugreis met lege handen aanvaard. Al leen Ron Speijer wist zijn partij tegen Mensen in winst om te zet ten. Ton van Beveren en John Hatzman verloren kansloos. (Oer de Klepper kwam net een puntje tekort. werd een snelle afstraffing. In 31 beurten ging de jonge ling naar de finish. De Wit: „Zo'n begin is niet goed voor je zelfvertrouwen. Aan de andere kant is het geen schande van zulke spe lers te verliezen. Maar ik was natuurlijk op slag kansloos. Er waren zulke sterke spelers op dit kampioenschap. Daar was ik niet tegen opgewas sen. Maar ik heb mijn best gedaan en genoten van de en tourage." Finale De Middelburger eindigde met vier punten, een moyen ne van 0.319 en een hoogste serie van drie. In een zeer spannende finale ging de overwinning naar De Kort, hij behaalde elf punten, 0.429 en een hoogste serie van vier. door lep Triou VLISSINGEN - Gregory de Nooyer stal zaterdag tijdens motorcrosswedstrijden op het Sloehavencircuit in Vlissingen de show. Met zijn lichte 85cc machine startte hij in de klasse 125/250cc-junioren en wist daar tweemaal een tweede plaats te pakken, alleen Roel van de Bergen wist de jonge Vlissinger achter zich te hou den. Bij de 250/500cc-senioren was niemand opgewassen tegen de Souburger Casper Ovaa. In de eerste manche van de 125/250cc-junioren liet De Nooyer zijn talent zien. Al vrij snel kwam hij als tweede door achter Roel van de Bergen uit 's- Gravenpolder met een 125cc machine. De Nooyer probeerde alles om de koploper nog te pak ken, maar het motorvermogen maakt op de grote baan in Vlis singen veel uit en een serieuze aanval kon hij daardoor niet in zetten. In de tweede manche lukte het hem bijna wel. Van de Berg had een mindere start en na twee ronden kwam De Nooyer zo waar als leider door, maar dat was Van de Berg toch de eer te na. Al vrij snel kwam hij in het wiel van De Nooyer, die daarna een foutje maakte waardoor Van de Berg de leiding overnam. De Nooyer bleef steken op de tweede plaats. Alert Bij de 250/500cc was de span ning er al vrij snel af. Casper Ovaa was hier weer oppermach tig. In beide manches pakte hij kopstart en kon redelijk gemak kelijk naar de overwinning rij den. Richard Leeuwestijn was de enige die Ovaa wist te volgen en zorgde ervoor dat de latere winnaar wel alert moest blijven. Beiden finishten in de manches als eerste en tweede met grote door Hans Markusse VLISSINGEN - Oemoemenoe blijft matig acteren in de tweede klasse. In Boxtel verloren de Middelburgse rugbyers met rui me cijfers van Ducks. In de eer ste helft hield Oemoemenoe de schade nog redelijk beperkt (13- 3), maar uiteindelijk zegevier den de Brabanders met 41-10. Oemoemenoe bracht een com pleet ander team binnen de lij nen dan het team dat een week eerder tegen Tovaal nog bijna Gregory de Nooyer in actie. voorsprong op de rest. Spanning was er wel bij de 125cc waar Freddie Blaas en Stef Goetheer felle duels uitvochten terwijl in de eerste ronden ook Twan van Liere, Henk Buys, Nicky Huis- zoon en Arjo Verhage dicht bij de koplopers bleven. In de eer ste manche wist Twan van Liere verrassend drie ronden lang de leiding vast te houden. Toen kwam Stef Goetheer opzetten, die eerste afrekende met Buys en daarna de aanval opende op Van Liere die ook moest buigen voor het geweld van Goetheer. Achter Goetheer ontstonden felle duels om de overige ere- voor een verrassing zorgde. Ed win van Helsland nam de scrum-halfpositie in en Her- bert-Jan van der Waal fungeer de als fly-half In de eerste helft was Oemoeme noe lange tijd gelijkwaardig aan Ducks. De thuisclub nam welis waar een 3-0- voorsprong, maar via een penalty-kick van Jan Albregtse kwam Oemoemenoe ee?t paar minuten later al langs- plaatsen die tenslotte een twee de plaats opleverde voor Fred die Blaas. Henk Buys moest genoegen nemen met een derde plaats. In de tweede manche nam Van Liere weer het com mando over, maar nu stormde Blaas al in de tweede ronde naar de leiding gevolgd door Stef Goetheer die de tweede plaats pakte. Tussen deze twee ont spon zich een prachtig duel om de leiding dat tot onder dé fi- nishvlag doorging. Het was Blaas die zich als eerste kon la ten afvlaggen. Bij de 8 5 cc is nog steeds niemand opgewassen te gen het geweld van Martin zij: 3-3. Pas tegen het einde van de eerste helft kon Ducks Oemoemenoe op een nieuwe achterstand zetten. Door twee snelle tries keken de Middelbur gers bij het rustsignaal van scheidsrechter Hudson tegen een 13-3-achterstand aan. Na rust zakte Oemoemenoe steeds dieper weg, en binnen 5 minuten maakte Ducks opti maal gebrtiik van de enorme ga- foto Lex de Meester Stroo. Ondanks het feit dat hij in beide manches niet als eerste startte,, duurde het beide keren slechts enkele ronden voor hij zich aan de kop van het veld meldde om daarna met voor sprong te winnen.De 65cc werd een prooi voor Stefan Plage die beide manches met voorsprong op Rinie van Linden won. Boy de Loof moest bij de mini- klasse alle zeilen bijzetten voor een dubbeloverwinning. De veteranenklasse werd een prooi voor Leo Stroo die zich als één van de laatste inschreef, maar in de wedstrijd als eerste finishte. ten in de Middelburgse defensie en liep het uit naar een 27-3. Het bonuspunt was binnen en Ducks geloofde het verder wel. Toch liep de thuisclub verder uit tot 41-3. Oemoemenoe kon de eer nog enigszins redden via een tiy van Bats de Leeuw. Jan Al bregtse bepaalde de eindstand met een conversion op 41-10. Ducks - Oemoemenoe 41-10 (13 - 3) 12. Jan Albregtse 3-3, 77. Bats de Leeuw 41-8, 78. Jan Albregtse 41- 10. Scheidsrechter: J. Hudson (Nij megen). Aantal toeschouioers: 90. Biljarten Eindstand Persoonlijk kampioenschap libre vijfde klasse district Walcheren/De Bevelanden: 1. Fred Hilgersom-BV 'T Raedthuys 7 gespeeld 12 punten, moy enne 1.18, hoogste partij 2.35, hoogste serie.9; 2. Remko Blok-BV Delta, 7-10, 1.32, 3.33, 8; 3. Ruud Rooze-LBV, 7-10, 1.12,1,75,8;4. Huub van de Putten-OBK, 7-8, 0.84, 1.00, 9; 5. Edward Ippel-Hio, 7-6, 1.01, 1.90, 9; 6. Richard Peter-VE- GABV, 7-6, 0.93, 1.03, 6; 7. Edwin de Kort-VEGABV, 7-4,0.94,1.25,5; 8. Daan van Hese-VEGABV, 7-0,0.78,1.01,7. Teamcompetitie. Klasse B1: LBV 1-VE- GABV 1 5-2; OBK 1-ALM 3 0-7;Schelde- zicht 1-ALM 2 2-5;OIMDA 1- ALM 1 7-0; BV.Jacobs 1-BV.Zierikzee 1 5-2; Stand: 1.VEGABV 1 26 punten 87.0%;2.LBV 1 24-95.4;3.0NDA 1 24-94.2;4.ALM 3 22-92.0;5.ALM 1 22-86.1. Klasse B2A: BV.Jacobs 2-De Vier Linden 1 5-2;Drieb- .De Kroon 1-De Herberg 1 0-7;Delta 1- Avontuur 1 3-4;ONDA 2-Scheldezicht 2 0-7;De Sportvisser 1-OBK 2 4-3. Stand: I.Scheldezicht 2 29 punten 91.6%;2.0BK 2 23-91.1;3.Delta 1 23-90.1;4.De Her berg 1 22-91.6;5.TOG 1 21-86.0;. Klasse B2B: VEGABV 2-DOSov.1 3-4;'t Raedt huys 1-OHGL1 2-5;LBV 2-OKK10-7;ON- DA 3-De Sportvrienden 1 0-7;Avontuur 2-De Herberg 2 2 5.Stand:1.0HGL 1 31 punten 93.8%;2.0KK 1 26-90.7;3.De Sportvrienden 1 24-87.4;4.De Herberg 2 23-86.6:6.DOSov.1 19-81.3. Klasse Cl: VEGABV 3-Windenburg 1 7-0;VEGABV 4-DOSnieuw. 7-0;VEGABV 5-De Poedel 1 2-5;ReHaWe 1-HIO 2 2-5.Stand:1.VE- GABV 3 30 punten 94.0%;2.Distr.Team Wal/deBev.1 24-92.4;3.VEGABV 4 17-84.7;4.ReHaWe 1 17-85.4;5.VEGABV 5 14-81.6;6.De Poedel 1 11-68.9. Klasse C2: ALM 4-'t Raedthuys 2 2-5; OBK4-OH- GL 2 7-0;Delta 3-ReHaWe 2 2-5; Dam poort 1-De Toekomst 2 2-5; Onda 4-De Toekomst 1 2-5:Stand: 1. De Toekomst 2 29 punten 92.6%;2.ReHaWe 2 24-91.3; 3.Delta 3 23-92.9;4.0BK4 19-95.2;5.0N- DA 4 18-87.1. Bowling Bowling Vereniging Middelburg. Maan dagleague: FL Tattoo-van Lienden 0-4, Euro Damplein-Hertel service 0-4, Cpmputer service-lmtech 3-1, Hart van Middelburg-Pets place 2-2, de Pelgrim- Barends en Bak 1-3, Hoveniersbedrijf Walcheren-Spruyt 3-1. Stand na 24 games: Hoveniersbedrijf Walcheren 23, Barends en Bak 23, Hart van Middelburg 21, van Lienden 21, Computer service 19, Pets place 18, Spruyt 15, Imtech 14, de Pelgrim 13, Hertel service 13, Euro Dam plein 11FL Tattoo 0. Dinsdagleague: Ci- nerent-HBS 0-4,The Duke-Pulse audio 4- 0, Suzuki-Toyota de Jonge 2-2, Van der Zwan- Imtech 2 3-1, Meizon-Verfmarkt Boogaard 4-0. Stand na 27 games: Van der Zwan 25, Verfmarkt Boogaard 23, Meizon 21, Suzuki 21, Toyota de Jonge 20,5, The Duke 19, Imtech 2 18,5, HBS 17,5, Pulse audio 9,5, Cinerent 8. Woens dagleague: Poseidon-'tSchrobbelerke 1- 3, Herwegh-Taekwondo 0-4, Drukkerij Capello-VVN 0-4, Van Kampen schoen- mode-KKK 0-4, Johns-Rechterhand 0-4, Morena-deVoogd3-1,Full house-Bigge- kerke 3-1, Vergosport-Theo maakt 't 3-1 Stand na 24 games: Taekwondo 24, de Voogd 21, Vergosport 20, Morena 19, van Kampen schoenmode 19, Biggeker- ke 17,5, Herwegh 17, KKK 16,5, Theo maakt 't 16, Johns 15, Full house 14, 't Schrobbelerke 13,5, Poseidon 13,5, VVN 12, Drukkerij Capello 9, Rechterhand 9. Donderdagleague: Eastman - EPZ 2 3-1, Sagro-EPZ 1 4-0, Fonsies snackbar-Auto Ram 1-3, 't Schrobbelerke- Daltons 1-3. Stand na 27 games: Sagro 33, 't Schrob belerke 21, Auto Ram 18, Fonsies snack bar 17, EPZ2 17, Eastman 17, Daltons 15. Motorsport Vlissingen. Cross MSV Uitlaat. 250/500cc senioren: Eerste manche: 1 Casper Ovaa, 2 Richard Leeuwestein, 3 Anco Kortweg, 4 Marco Overweel, 5 Cees den Hollander; Tweede manche: 1 Ovaa, 2 Letfuwestein, 3 Den Hollander, 4 Korte- weg 5 Jan de Fijter. 125cc senioren Eer ste manche: 1 Stef Goetheer, 2 Freddie Blaas, 3 Henk Buys, 4 Nicky Huiszoon, 5 Twan van Liere; Tweede manche: 1 Blaas, 2 Goetheer, 3 Van Liere, 4 Arjo Ver hage, 5 Henk Buys. 125/250cc junioren Eerste manche: 1 Roel v.d. Bergen, 2 Gre gory de Nooijer (85cc), 3 Pascal van de Bom, 4 Andre Jakobsen, 5 Roland Boer; Tweede manche: 1 v.d. Bergen, 2 De Nooyer, 3 Jakobsen, 4 v.d. Bom, 5 Boer. 85cc Eerste manche: 1 Martin Stroo, 2 Mark Boot, 3 Ritchie Grootveld, 4 Erik Koote, 5 Marlon Merisson; Tweede man che: 1 Stroo, 2 Boot, 3 Koote, 4 Grootveld, 5 Merisson; 65cc Eerste manche: 1 Ste fan Hage, 2 Rinie van Linden, 3 Jeffrey van Kempen, 4 Dimitri Schnitzler, 5 Boy de Looff. Tweede manche: 1 Hage, 2 v.d. Linden, 3 Schnitzler, 4 van Kempen, 5 de Looff. Miniklasse: Eerste manche: 1 Boy de Looff, 2 Perry nagelkerke, 3 Maikel Ba zen, 4 Gino Nagtegaal, 5 Richard Hoo- gendonk; Tweede manche: 1 De Looff, 2 Bazen, 3 Benjamin Torbijn, 4 Ricky Joos se, 5 Nagtegaal. Veteranen: Eerste man che: 1 Leo Stroo, 2 Cees van Ham,30nno Hoogendonk, 4 Ad Gelof, 5 Peter Boone; Tweede manche: 1 Stroo, 2 Van Ham, 3 Hoogendonk, 4 Geldof, 5 Frank Oomen. Paardensport Vrouwenpolder. Dressuur RV-Sé-Ros. Paarden klasse Z2:1Rafaela van de IJs sel, Abdij's Gullit (Oranjezon) 197; 2. San dra van der Hooft, Ryan (Sé-Ros) 193; 3 (gelijk) Sandra van der Hooft, Loelapen Marina Provoost, Jive (Oranjezon) 190. Klasse Z1:1. Chantal Nijpjes, Justice (Sé- Ros) 201; 2. Jessica Nijpjes, Justice (Sé- Ros) 195; 3. Leonard Bouman, Chek (Re- nesse) 192. Klasse M2:1. Tamara Boone, Thyamo (Weelr,) 171; 2. Luci Louws, Lars (Gouwe Reyers) 169; 3. Anneke Pher- nambucq, Nico (Weelr.) 168. Klasse M1: 1. (gelijk) Raz Nitzani, Pachino (Oranje zon) en Liesbeth Ruisaard, Ole-Guapa(Z- Bev.) 176; 3. Pieter Götte, Rurals Mono poly (Walcheren) 174. Klasse L2:1. Eveli en Lenaerts, Ommar (Scheldestad) 179; 2. Chantal Nijpjes, Maquire, 178; 3 (gelijk Jessica Nijpjes, Maquire en Ida Sinke, Odiekaprio (Weelr.) 172. Klasse L1:1. Pe ter Klaasse, Nicht en Day (Walcheren) 177; 2. Sandra van der Hooft, Pretty Wo man, 165; 3. Kirsten van de Bovenkamp, Novialle (De Mustang) 163. Klasse B: 1. Evelien de Schipper, Qulina (Walcheren) 163; 2, Beatrijs Rijken, Pamarus (Gouwe Reyers) 163; 3, Valeska Nastaly, Najadie- ne (Sé-Ros) 161. Serooskerke. Dressuur Gouwe Reyers: paarden klasse Z1 /Z2:1. Jantien van Gorsel, Jonathan (Vlaan- dertse R.) 188; 2. Miranda Weijermans, TDN's Gentle (Gouwe Reyers) 174. Klas se M2: 1. Tannie van Belzen, Odeste (Gouwe Reyers) 168; 2. Wïllemien Koer huis, Napoleon (Weelr.) 161; 3. Rafaela van den IJssel, Eendracht's Koss (Oran jezon) 157. Klasse Ml: 1. Agnes Offer mans, Fastri (Walcheren) 159; 2. Digna van Liere, Ipcylon (Z-Bev.) 157; 3. Miran da Weijermans, TDN's Capricio, 153. Klasse LI: 1. Esther van de Velde, Olenz (Gouwe Reyers) 166; 2. Benjamin Bekink, Ab Cavon Deux (Gouwe Reyers) 156; 3. Lianne Dek, Odin (Z-Bev.) 151. Klasse B: 1. Huberdien Westerweelde, Okareina (Oranjezon) 165; 2. Florine Boogaard, Poeme Q (Weelr.) 164; 3. Ilona Bongers, Paledo (Gouwe Reyers) 156. Zaalvoetbal Regio Walcheren. Eerste klasse: Hebus- port-Taxicentrale 6-2, Zuidwest negen- Jong Ambon 7-2, Groene ster Maroc- Domburg 9-4, Westkapelle - DTP/Café Stout 7-2, Oostkapelle - Arnemuiden 2-2. Stand: Zuidwest negen 5-15, Westkapel le 6-12, Taxicentrale 5-9, Domburg 5-9, Hebusport 5-9, Arnemuiden 5-8, DTP/Ca- fé Stout 5-7, Bij de punt 6-7, Groene ster Maroc 5-5, Oostkapelle 5-4, Jong Ambon 5-3, Emergo 5-1Tweede klasse: VZV/Hy- drofa - Murre/de Visser 2-5, De dwaes- Domburg 2 2-7, Westkapelle 2 - Café Na tionaal 7-5, Garderen/Dekker - WEA 2-5, WZP - T oma 7-3, Oostkapelle 2 - Ontop4- 3. Stand aan kop: Murre/de Visser 5-15, Domburg 2 4-12, Garderen/Dekker 5-9, WZP a-7 Chantal Nijpjes aan het werk met Justice onder het zadel. Lex de Meester

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 14