ATOFINA Astma r» Fonds Je bent Operator )e wilt je ontplooien? Je zoekt teamspirit? Breng chemie in je werk secretaresse HhHI i Financieel Adviseurs (m/v) SPA ARB SELECT Accountmanager GEEF YSEEMPATIE MEER LUCHT zeeuws radio-therapeutisch instituut zaterdag 20 oktober 2001 ATOFINA Vlissingen B.V. is onderdeel van TotalFinaElf. Wij maken toevoegingen voor kunststoffen, verven en gewasbeschermers. Daarnaast produceren wij glascoatings en producten voor oppervlaktebehandeling Dit doen wij met 190 medewerkers, waarvan 75 in volcontinudienst. Anno 2001 kan uw en onze wereld niet zonder chemie. Daarom nemen wij onze verantwoordelijkheden, werken zo veilig mogelijk en hanteren strenge milieu- en veiligheidseisen. Als Operator in 2-ploegendienst ben je verantwoordelijk voor het zelfstandig produceren van producten voor industriële reiniging en oppervlaktebehandeling van metalen. Daarbij hoort het doseren van grondstoffen en controleren van de procesvoortgang. Ook het signaleren en oplossen van procesproblemen hoort bij je werk. Tenslotte zorg je voor het verpakken en opslaan van de gefabriceerde producten. Wil je samenwerken met twee collega's in één team? Wij zoeken een secure en flexibele persoonlijkheid met een VAPRO-A diploma en heftruckcertificaat. Heb je daarnaast ook gevoel voor kwaliteit, dan is de kans groot dat je past in ons team. Wij bieden een uitdagende functie in een open en dynamische organisatie met korte communicatielijnen. Ook de primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en doorgroeimogelijkheden zijn goed. Wil je vooraf informatie over deze functie, neem dan contact op met Frank Schubert, Supervisor Henkei, Tel.: 0113-617207. Je sollicitatiebrief stuur je binnen 10 dagen na verschijningsdatum van deze advertentie naar: ATOFINA Vlissingen B.V. t.a.v. de heer Stephan de Wijs, afdeling Human Resources. Postbus 70, 4380 AB Vlissingen Of via E-mail: Stephan.Wijs-de@atofina.com De sollicitatieprocedure loopt tegelijkerijd in- en extern. ATOFINA Vlissingen B.V. Haven 9850 Vlissingen-Oost Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs! De GGD Zeeland is meer dan de schooldokter en een prik De GGD Zeeland zoekt een sociaal verpleegkundige soa/aidsbestrijding m/v (t.b.v. drugshulpverlening) 18 uur per week (0,5 fte) Wat houdt deze functie in? Het ontwikkelen, uitvoeren en evalueren van trainin gen en voorlichtingen op het gebied van specifieke infectieziekten aan intermediai- ren binnen de drugshulpverlening. Rapportage vindt, naast de eigen organisatie, ook plaats aan de HKPD en ZCAD, die beide een duidelijke inbreng hebben bij de uitvoering van de werkzaamheden. Tevens worden vooralsnog tijdelijk werkzaam heden uitgevoerd op het gebied van de individuele geslachtsziektebestrijding. Wat verwachten wij van u? Wij zoeken iemand met een verpleegkundige oplei ding (HBO-V of verpleegkundige-A aangevuld met MGZ-opleiding) en enige jaren ervaring in het werkveld. U heeft de beschikking over goede communicatieve ei genschappen om taken als voorlichting, advies en deskundigheidsbevordering uit te kunnen voeren. De functie is relatief solistisch van aard en de ambulante uitvoe ring betreft de gehele provincie Zeeland, waarbij de nadruk ligt op de vestigingen van ZCAD en HKPD. De werktijden worden in onderling overleg vastgesteld. Wat kunt u van ons verwachten? Wij bieden u een uitdagende baan voor 14,4 uur per week (0,4 fte) voor onbepaalde tijd en voor 3,6 uur per week (0,1 fte) voor bepaalde tijd met als standplaats Goes of Terneuzen. Uw salaris is in overeenstem ming met de zwaarte van de functie en bedraagt minimaal 3.497,- (schaal 7) en maximaal 5.848,- (schaal 8) bruto per maand bij een fulltime dienstverband. De gemeentelijke rechtspositie is van toepassing. Daarnaast kent de GGD Zeeland goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Stuur uw sollicitatiebrief met CV vóór 3 november 2001 aan de direc teur van de GGD Zeeland, de heer V.A.J. Slenter, Postbus 345, 4460 AS Goes. Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met mw. C. Ruissen, de productcoördinator, telefoonnummer 0113-249456. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Samen werken aan een gezond en veilig bestaan en een sluitende zorg voor burgers in Zeeland! De GGD Zeeland is de Gemeen- schap-pelljke Gezondheidsdienst voor burgers van en organisaties in de provincie Zeeland, We zijn een onderdeel van de gemeenten. We houden ons bezig met het be vorderen èn beschermen van de ge zondheid van de Zeeuwse bevol king. Preventie staat bij ons voorop. We stemmen hierbij onze producten en diensten zoveel mogelijk af op de veranderende behoeften van de Zeeuwse bevolking. Dit doen wij samen met partners als de gemeen ten, dc p o i% ?ete, e sik en hulp- verleners, zoals poiitie, brandweer :hek3Pbdie:erv. De GGD Zeeland heeft haar hoofd kantoor in Goes. De provincie Zee land kent een prettige woon-, werk en recreatieve omgeving tussen gro te steden als Rotterdam en Antwer pen; veel ruimte en geen files. Gemeenschappelijke www.ggdzeeland.n I elan Financieel Adviesbureau Elan Financieel Adviesbureau vraagt In 2000 is Elan door AEGON overgenomen met als doel een financieel adviesbureau op te bouwen met een lange termijn visie. Door deze overname is een volledig nieuwe onderneming ontstaan. Elan werkt landelijk en richt zich op de particu liere markt met een financieel totaaladvies. Bij dit advies wordt samengewerkt met meerdere verzekeraars en financiële instellingen op het gebied van sparen, beleggen, hypotheken en pensioenen. In september jongstleden heeft Elan haar intrek genomen in een nieuw kantoor waar gebruik wordt gemaakt van de modernste technologie. Een gedigitaliseerd archief en een volledig geautomatiseerd call center zijn daarvan verschillende voorbeelden. Elan verkeert nu in de positie haar adviseursbestand uit te breiden met professionals die in de nieuwe visie van Elan mee willen en kunnen bouwen. De financieel adviseur Elan heeft haar werkgebied onderverdeeld in vier regio's. De financieel adviseur werkt vanuit huis en heeft 's middags en 's avonds, van maandag tot en met donderdag, adviesgesprekken bij klanten thuis. De afspraken voor deze gesprekken worden hoofdzakelijk gemaakt door ons eigen call center. Een keer per week is er een persoonlijk gesprek met de regio manager en de rest van de week is êr veelvul dig telefonisch contact. Individuele begeleiding staat hierbij centraal. Iedere vrijdag is er een bijeenkomst met het eigen regioteam. Tijdens deze sessies wordt uitvoerig aan dacht besteed aan de vaktechnische en commerciële vaardigheden van de adviseurs. Een keer per maand komt de gehele buitendienst bij elkaar om de resultaten te bespreken en de nieuwste ontwik kelingen in de markt en binnen Elan te presenteren. Wij vragen van onze financieel adviseurs: Commerciële gedrevenheid; Ervaring in de financiële dienstverlening is een pré; Bereidheid tot het behalen van vakdiploma's is een must; Professionele en vriendelijke uitstraling; Verantwoordelijkheidsgevoel en zelfstandigheid. Elan biedt: Een goed vast salaris en een uitstekende provisieregeling; Een auto van de zaak/een pensioenregeling, een ANW-hiaat regeling, een WAO-gat verzekering en een spaarloon- en premiespaarregeling; De mogelijkheid jezelf te ontwikkelen door middel van een zeer intensief en continu opleidingsplan; Een werkomgeving waarin de kwaliteit van het advies, verkoopresultaat en plezier met je collega's vanzelfsprekend zijn. Kortom, Elan is een logische stap voor die professional die zich thuis voelt in de financiële dienstverle ning en graag wil werken aan zijn persoonlijke ontwikkeling. Voel je je door bovenstaande omschrijving aangesproken stuur dan je schriftelijke sollicitatie naar Elan Financieel Adviesbureau, t.a.v. mevrouw Lilian van Staa, manager office support, Postbus 352, 8901 BD Leeuwarden of e-mail naar: l.vanstaa@elanadvies.nl Voor meer informatie over onze organisatie en de vacature kun je contact opnemen met Sjacco te Bokkei, manager verkoop, tel.: 06-22 22 89 09 of kijk op www.elanadvies.nl 120.000 Spaar Select Q Spaar Select is het grootste onafhankelijke adviesbureau in Nederland gespecialiseerd in Persoonlijke Financiële Planning. Het bedrijf en haar medewerkers zijn jong en ambi tieus. Sinds de oprichting in 1993 is Spaar Select gegroeid naar 38 vestigingen verspreid over heel Nederland. Accountmanager Als Accountmanager ben je de financieel adviseur op het gebied van beleggingen, hypotheken en pensioenen. Je bezoekt hierbij de klanten thuis op basis van aangeleverde afspraken. 123T0P El 123TOP is het unieke persoonlijk ontwikkelingsprogramma van Spaar Select, Samen bekijken we waar je ambitie en mogelijkheden liggen. Op basis hiervan wordt het persoonlijk ontwikkelingsprogramma ingevuld, waarbij opleiding, begeleiding en doorgroei centraal staan. Opleiding begeleiding Et Opleiding is de basis van succes. Je begint met een inten sieve maand basisopleiding. In deze opleiding staan het concept, de producten en commerciële vaardigheden centraal. Na deze maand ga je zelfstandig klanten bezoeken en word je, in het begin dagelijks, en later wekelijks, begeleid en getraind door de Vest'gingsmanager. Doorgroei De functie van Accountmanager is de eerste stap in 123T0P. Na anderhalf jaar heb je de mogelijkheid je verder te specialiseren als Accountmanager of door te stromen naar Trainer, Recruiter of Vestigingsmanager. Profiel El De toppers die wij zoeken zijn ambitieus, gaan altijd voor goud. hebben een opleiding op mbo- of hbo-niveau, zijn tussen de 22 en 35 jaar, vinden het geen probleem om in de avonduren te werken en zijn bereid te leren. Je krijgt er ervaring, opleiding, carrièremogelijkheden, een auto van de zaak en een uitstekend salaris 120.000 voor terug. Reageren Q Voor meer informatie kun je op maandag tussen 13.00 en 15.00 uur bellen met onze Recruiter, Nicolai Schiettekatte (0118-67.40.00). Je kunt ook direct je motivatie en cv sturen naar nicolai.schiettekatte@spaarselect.nl of Postbus 8094, 4330 EB MIDDELBURG. Wij reageren binnen drie werkdagen. www.spaarselect.nl STEUNPUNT VOOR 1.6 MILJOEN NEDERLANDERS 24 uur I0.SB7 fte), verdeeld over drie dagen per week (per 16 december 20011 Het Zeeuws Radio-Therapeutisch Instituut (ZRTI) is een zelfstandig radiotherapeutisch centrum en heeft als doelstelling: "Hel uitoefenen van kwalitatief goede radiotherapeutische zorg aan patiënten met kwaadaardige gezwel- ziekten en aan patiënten met goed aardige afwijkingen die voor radio- thcriii meriting komen. Deze zorg dient geïntegreerd te zijn in de (oncologische) zorg in het algemeen en zal voornamelijk gericht zijn op alle daarvoor in aanmerking komen de patiënten in de regio zuidwest Nederland." Sluitingsdatum van deze vacature: 3 november 2001 doel van de functie: Het ondersteunen en assisteren van het hoofd algemene diensl, door hel verrichten van voorbereidende, coördinerende en overige secretariële werkzaamheden. functie-informatie We zoeken een secretaresse die er haar/zijn hand niet voor omdraait om: - meerdere vergaderingen te regelen, te notuleren en de voortgang daarvan te bewaken; - zelfstandig correspondentie te verzorgen, de post te behandelen, de agenda te beheren en te bewaken en die kan organiseren, regelen, signaleren, de voortgang kan bewaken en uitstekend kan plannen; - haar/zijn prioriteiten te stellen en zo nodig te anticiperen op eisen en verwachtingen van anderen; - bezoekers te ontvangen; - telefoongesprekken te behandelen; - het archief te beheren; - alle voorkomende administratieve werkzaamheden uit te voeren. wij zoeken een kandidaat die: - een algemene opleiding heeft op havo-niveau, aangevuld met het diploma directiesecretaresse: - ruime ervaring heeft als secretaresse; - beschikt over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid: - ervaring heeft met MS-0ffice software; - een zelfstandige, flexibele en tactvolle opstelling heeft in onverwachte situaties, accuraat en stressbestendig is, sociaal invoelend vermogen heeft en om kan gaan met vertrouwelijke informatie; - in teamverband wil werken en zich verantwoordelijk, voelt voor een goedlopend, professioneel secretariaat. wij bieden: Een aanstelling voor onbepaalde tijd onder voorwaarden van de CA0- Ziekenhuiswezen. Salariëring is afhankelijk van leeftijd en ervaring, gebaseerd op FWG 40. interesse? Een volledige functiebeschrijving is opvraagbaar. Nadere inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heer Th. Dekkers, hoofd algemene dienst, tel. (0118) 42 91 49 of mevrouw J. Meliefste, secretaresse algemene dienst en mevrouw W. Visser, secretaresse algemene dienst, tel. (0118) 42 9149 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de heer G. Boot. personeels- adviseur, Zeeuws Radio-Therapeutisch Instituut. Postbus 380, 4380 AJ Vlissingen. Gaarne op de envelop vermelden: "sollicitatie". De eerste sollicitatiegesprekken zullen maandag 12 november 2001 inde namiddag plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 32