RCS verspeelt winst in slotfase SSV'65 laat dure punten liggen PZC W uts/B oogaard beste schaakduo Veel spektakel bij slot motorcross MZVC op koers voor eerste-periodetitel Stefan Gideonse oppermachtig Zeelandia Middelburg komt in blessuretijd op gelijke hoogte: 2-2 uitslagen agenda aa bw 16 maandag 15 oktober 2001 door Barry van der Hooft OOST-SOUBURG - Martin Janse was al uitgeroepen tot 'man of the match' en de laatste seconden van de blessuretijd tikten langzaam weg. RCS leid de tegen Zeelandia Middelburg met 2-1 en leek op weg naar de eerste overwinning van dit sei zoen. Maar door een te korte te rugspeelbal van Kees Wester- weele en de daaropvolgende handsbal van Niels Tournoy mocht het echter niet zo zijn. Jacco de Looff bepaalde vanaf elf meter de eindstand op 2-2. Vijf seconden later klonk het eindsignaal. De ongelukkige Tournoy raasde meteen het veld af en wilde van niets of niemand een troostend schouderklopje. „Donder op", beet hij de naderende elftalbe geleider toe. Al win van Ham schudde teleurgesteld met zijn hoofd en Kees Westerweele en keeper Jacco Nelen voerden een discussie over de toedracht van de late gelijkmaker. De RCS- spelers baalden, terwijl de spe lers van Middelburg een lach niet konden onderdrukken. „Dat is voetbal", was de eerste reactie van Zeelandia Middel burg-trainer Huib Meennan. „We mogen blij zijn met de 2-2, maar ik vind wel dat deze wed strijd geen winnaar verdiende. Want het was van beide kanten niet goed." Dat het vertoonde spel niet goed was wilde Rinus Zegers ook wel toegeven, maar de trainer van RCS hechtte meer belang aan de getoonde instelling van zijn spelers. Zegers liet de afgelopen week nadrukkelijk blijken dat het daaraan schortte en de boodschap bleek bij zijn spelers te zijn overgekomen. „Ik kan vandaag niemand iets verwij ten", zei Zegers. „Zoals ze van daag speelden, dat heb ik lange tij d gemistVandaag heb ik daar eindelijk weer eens een beetje van kunnen genieten. Het voet bal was natuurlijk nog niet echt goed, maar dat komt van zelf wel. Daar ben ik van over tuigd." Solo Na een aftastende openingsfase was de eerste kans in de negen tiende minuut voor de Middel burgers. Rechtshalf Önder K09 kwam na een solo langs vijf spe lers echter kracht tekort. Vijf minuten later lag Michel Jansen van Galen in de weg bij een schot van RCS-spits Jimmy Pinas en uit de daaropvolgende aanval was het aan de andere kant raak. Ferhan Topal ver schalkte Jacco Nelen na goed voorbereidend werk van Evert Eikenhout: 0-1. Tien minuten later zorgde Sjoerd van Kort en- hof voor de 1-1-ruststand. Vrij- gespeeld door Pinas rondde de twijfelende spits alsnog af. De eerste echte kans na rust, die pas na zestien minuten viel te noteren, leverde ook direct een treffer op. Laatste man Piet Baan wilde netjes uitverdedi gen, maar hij zag de bal onder schept door Martin Janse. De handige aanvaller maakte oog in oog met Jansen van Galen geen fout en zette RCS op voor sprong. Zeelandia Middelburg ging op zoek naar de gelijkmaker, maar kwam in het restant van het duel niet verder dan een drietal kan sen voor invaller Alex Lourens, Michel Sinke en Turan Dogan. RCS nam alle tijd bij spelher vattingen en leek op weg naar de eerste zege van dit seizoen. Strafschop Toch gaf de geplaagde Souburg- se formatie de winst alsnog uit handen. Kees Westerweele speelde te kort terug op zijn doelman, Evert Eikenhout was eerder bij de bal dan Jacco Ne len en zette vanaf de achterlijn voor. De inzet van Lourens kwam tegen de hand van Niels Tournoy en scheidsrechter Van door Roeland Alders OOST-SOUBURG - Het duo Helène Wuts en Corné Boogaard zijn op het jubileumtoernooi van de Schaakklub Souburg winnaar geworden. Het tweetal, dat uitkomt voor de organise rende vereniging, bleek het koelbloedigst te zijn in een spannende finale tegen het team Paul van Dijke/Albert Vermue (beiden tevens Souburg) tweede werd voor het Roosendaalse duo Pim Eerens en René van den Broek. Het 2 tegen 2-toernooi, dat in het teken stond van het 25-jarig bestaan van de Schaakklub Souburg op 22 oktober, kende slechts zestien deelnemers. On danks de geringe deelname was de strijd om de winst spannend. In de eerste ronde stond meteen de topper Wuts/ Boogaard Eerens/Van den Broek op het programma. Beduusd Het duo Wuts/Boogaard zette meteen de toon door de grote kanshebbers uit Roosendaal klop te geven. Voor de pauze nam het Souburgse team Van Dijke/Vermue nog de kopposi tie over van Wuts/Boogaard door in het onderlinge duel de winst binnen te halen. De twee tallen Paul van Rooijen/Rogier van Gemert en Koos Zomer/ Ro bin Bosters bleven in het voet spoor van de leiders. Koplopers Paul van Dijke (die patent heeft op tweede plaatsen en Albert Vermue kwamen na de pauze niet verder dan drie keer een gelijkspel waardoor het toernooi een spannend slot kende. Voor het ingaan van de laatste ronde stonden drie teams aan kop. Het winnende duo Wuts/ Boogaard, het sterke tweetal Hans Groffen/ Bert Henderikse (HWP/Middelburg) en Van Dijke/ Vermue. Allen hadden acht en een halve punt. In de laatste ronde moesten Hans Groffen en Bert Henderik se het opnemen tegen Paul van Dijke en Albert Vermue. In een daverende wedstrijd moesten Groffen en Henderikse buigen voor het Souburgse tweetal met 1,5-0,5. Door dit resultaat kon den Helène Wuts en Corné Boogaard met een 2-0 zege op het Souburgse duo Max Toeten- el en Ronald Steijn de toernooi winst veilig stellen. doorWim Broekhoven VLISSINGEN - In de vierde klasse A won MZVC de topper tegen DFS met 2-5. SKNWK kwam tegen Wemeldinge niet verder dan 1-1, waardoor de Middelburgers nu de beste pa pieren hebben voor de eerste pe- riodetitel. Colijnsplaatse Boys-Spui 3-0: Pas na een uur kon Nigel Hol mes de score voor de duidelijk sterkere thuisploeg met een kopbal openen. Zeven minuten later besliste hij de wedstrijd met een tweede treffer. Vlak voor tijd tekende Robert-Jan van de Genugten voor de 3-0. Wemeldinge-SKNWK 1-1: De thuisploeg had de eerste helft een overwicht en de 1-0-voor- sprong bij rust door een treffer van Ferry van de Sluis was dan ook verdiend. Na de thee drong SKNWK aan en Via een af standsschot van Leon de Brui- ne( 65e min) volgde na rust een even logische als verdiende ge lijkmaker. Wissenkerke-Borssele 2-2: Mark van Leeuwaarden maakte er na een half uur 1-0 van, waar na een fraaie kopbal van Marcel van Hekken na een uur de 2-0 opleverde. Via twee treffers van Daan Beyerlein, waaronder een strafschop in de 85e minuut, pakte Borssele in de slotminu ten toch nog een punt mee. Wolfaartsdijk-Hoedekenskerke 1-1: Arjo Zandee opende acht minuten voor de rust de score voor de bezoekers. Pas drie mi nuten voor tijd kon Kees Kloos terman de achterstand, overi gens verdiend, teniet doen. Cadzand-Krabbendijke 2-1: Cadzand was wel steeds de be tere ploeg, maar de bezoekers kwamen via Martin Bal direct na rust wel op een 1-0-voor- sprong. Philip Keymel tekende in de 50e minuut voor de gelijk maker en Peter Nieskens bracht vijf minuten later Cadzand op een 2-1- voorsprong. Krabben- dijke, dat te laat in Cadzand verscheen, kreeg het vervolgens nog aan de stok met arbiter Rie- mens, maar na een afkoelings periode kon de wedstrijd wor den uitgespeeld. DFS-MZVC 2-5: Rink Basie bracht MZVC na een kwartier nog wel op voorsprong. Bij rust leidde DFS toch met 2-1 door treffers van Remco Rotte en Anco van de LindeRink Ba sie tekende na een uur spel voor de gelijkmaker en vijf minuten later maakte Bom zijn fout goed door 2-3 aan te tekenen. In de slotfase werd de thuisclub bekwaam via twee treffers van René Kerkhof door MZVC nog naar een 2-5 nederlaag wegge- counterd. Zeelandia Middelburg-spits Evert Eikenhout (rechts) is RCS-verdediger Kees Westerweele te snel al'. foto Ruben Oreel door Maurice Steketee GOES - Had zijn ploeg nu een punt gewonnen of er juist twee verloren? SSV'65-trainer Cees Houtepen wist er na afloop van de wedstrijd tegen Altcna (2-2) niet echt een antwoord op te ge ven. Uiteindelijk koos hij toch voor het laatste. „Hoewel we een 2-0-achterstand goed heb ben gemaakt, denk ik toch dat we twee punten hebben laten liggen vandaag", zei de oefen- meester. Aanvoerder Marcel Kole was hetwelmet zijn trainer eens. „In de rust had ik natuurlijk gete kend voor een gelijkspel, want op basis van de eerste helft zat er absoluut niet meer in voor ons. Maar als je dan ziet hoe sterk we in de tweede helft terugkomen, dan hadden we denk ik wel meer dan een puntje verdiend. Geluk kig viel die aansluitingstreffer op tijd, anders hadden we mis schien wel helemaal geen punt gepakt tegen een heel matige ploeg." SSV begon erg nerveus aan het duel met middenmotor Altena. De Goese ploeg verloor veel per soonlijke duels en grossierde in onnodig balverlies. SSV-trainer Houtepen verwachtte vooraf dat de ploeg uit Nieuwendijk erg verdedigend zou spelen, maar dat viel vooral in de eerste helft wel mee. „We begonnen veel te slap aan de wedstrijd en lieten ons de eerste helft de kaas van het brood eten. Zij speelden met een sterk verdedigingsblok en gokten op de snelle spitsen", stelde Houtepen. „In de tweede helft speelden we veel meer pressie mede doordat we met drie spitsen gingen spelen. We hadden toen dan ook een duide lijk overwicht. Altena kwam er gewoon niet meer aan te pas." Vrije trap Tien minuten voor rust kwam Altena op voorsprong door een prachtige vrije trap van spits John Matheusen. Hij krulde de bal over de muur en liet SSV- doelman Rudi Blommaert vol strekt kansloos. Twee minuten later maakte diezelfde Matheu se de problemen voor SSV nog groter. Een lange bal werd vol- van onze sportredactie KAMPERLAND - Stefan Gideonse was gisteren bij de vijfde wedstrijd om het open Zeeuws kampioenschap windsurfen we derom oppermachtig. De surfer uit Veere eiste op de Schotsman de eerste plaats voor zich op in de A-klasse en verstevigde daarmee zijn leidende posi tie in het open Zeeuws kampioenschap. Gideonse was de sterkste na drie manches. Alexander Verhage uit Wissenkerke eindigde op de tweede plaats en de derde plaats was voor Dennis Albrcgt- se uit Breskens. In de B-klasse ging de overwinning naar Jean-Paul Lameyse uit Kamperland. Achter Lameyse werd Kees Gideonse uit Veere tweede, voor Terneuzenaar Ruben Groot, foto Willem Mieras Gils legde de bal op de stip. Jac co de Looff schoot het buiten kansje via de graaiende handen van Nelen binnen: 2-2. „Iemand van 35 jaar zou beter moeten weten", doelde Zegers op de fout van Westerweele. „Kees maakte de verkeerde keuze en dat is typerend voor de situatie waarin wij momenteel verkeren." RCS: Jacco Nelen; Paul Reiter, Kees Westerweele, Michael Cabenda, Niels Tournoy; Demis Blaasse, Jid- do Lawalata, Alwin van Ham; Jim my Pinas, Sjoerd van Kortenhof (68. Daan Kloet) en Martin Janse. Zeelandia Middelburg: Michel Jan sen van Galen; Paul Constandse, Piet Baan (77. Mimo Fofana), Pascal van den Berg, Ruud Sanders; Önder Koe. Ferhan Topal (46. Alex Lou rens), Turan Dogan, Michel Sinke (79. Daniel Elebe); Jacco de Looff en Evert Eikenhout. doorlepTriou RILLAND-BATH - De laatste motorcrosswedstrijden om het clubkampioenschap van de Mc Rilland kenmerkte zich door drie aspecten. Weinig deelne mers, o.a. door concurrentie van andere clubs, spectaculaire wedstrijden en ondanks de te genvallende deelname toch een zeer tevreden bestuur na afloop. Winnaars werden Casper Ovaa in de 250/500cc, Stef Goetheer in de 125cc, de jonge Engels man Stefan Clark (65cc), Martin Stroo (85cc) die allen twee manches op hun wisten te schrijven. Secretaris Kees Bruijns na af loop: „Het is jammer dat de klassen 65cc en de 85cc een mi nimale bezetting hadden, maai de overige klassen mogen voor mij het hele seizoen zijn zoals vandaag. Alles verloopt dan wat rustiger, en als er aan de kop lekker geknokt wordt door een man of vijf dan krijg je toch mooie manches en is een aantal van twintig tot vijfentwintig rijders per klasse uitstekend." Fel Bij de debutanten/veteranen verraste Hans Wisse vriend en vijand met twee manche-over winningen. De Meliskerkenaar reed in zijn bekende eigen stijl tweemaal naar een prachtige overwinning. Al was hijzelf de eerste die deze prestatie relati veerde. „De allerbesten stonden vandaag zeker niet aan de start, dus had ik meer kans op de ze ge", was zijn eerlijke commen taar. Toch deed het niets af aan zijn overwinning want ook klas sementleider Gert Huisman moest hem deze middag toch voor laten evenals Peter Mara- nus die beiden een keer als twee de finishten achter Wisse. Fel werd er gevochten bij de 125cc, dit seizoen wel de meest spectaculaire klasse. De na een lange blessure teruggekeerde Bevelander wist de koppositie na de startdrie ronden lang vast te houden, maar moest toen dui delijk gas terug nemen. Freddie Blaas nam het commando over, maar werd geen rust gegund door een prima rijdende Stef Goetheer en Kevin van der Hoek. Goetheer pakte op twee ronden Biljarten District Walcheren/de Bevelanden. Eindstand persoonlijk kampioenschap libre zesde klasse: 1. Sjaak Dekker-BV Scheldezicht7gespeeld-12 punten, moy enne 0.756, hoogste partij 0.850, hoogste serie 8, 2. Diana Geers-ReHaWe 7-10, 1.098, 2.300, 12, 3. Gert Jan Traas-BV Scheldezicht, 7-8, 0.623, 0.730, 7; 4. Johnny Lobbezoo-BV De Sportvisser, 7- 6. 0.630, 0.710, 5, 5. Baby Leijs-BV De Sportvisser, 7-2,0.548,0.960,6. Bowling komen verkeerd ingeschat door de verdediging van SSV. Ma theuse wist wel raad met het buitenkansje: 0-2. In de tweede helft gooide SSV alle schroom van zich af en ging alles of niets spelen. Nu werden er ineens wel duels gewonnen en ook voetballend begon het beter te lopen. Onder aanvoering van uitblinker Marcel Kole ging de ploeg uit Goes verbeten op jacht naar de aansluitingstreffer. Die leek er na een kwartier in de tweede helft ook te komen, maar spits Michel Jonckman kon tot twee keer toe de bal er van dichtbij niet in krijgen. Ook Paul Bom kreeg nog twee moge lijkheden, maar de uitstekend keepende Jeroen van der Stelt van Altena stond ook een treffer van hem in de weg. Opzwepen Tot opluchting van Houtepen viel de bal twintig minuten voor tijd wel een keer goed. Aanvoer der Kole schoot de bal van dichtbij tegen de touwen. De trainer zweepte zijn mannen daarop nog een keer opTien mi nuten voor tijd kreeg SSV loon naar werken. Een voorzet van Paul Bom werd goed op waarde geschat door zijn collega-spits Jonckman. Hij tikte de bal via de paal langs de goalie van Alte na. „In de tweede helft hebben we Altena weggespeeld. Het is jammer dat we die derde goal niet meer hebben kunnen ma ken, al kwamen we wel goed weg toen die invaller van Altena de bal in de laatste minuut op de paal schoot", zei Marcel Kole. Ondanks het puntenverlies staat SSV toch bovenaan in de eerste klasse van het zaterdag voetbal. De ploeg heeft welis waar evenveel punten als Oost- kapelle, maar SSV heeft een beter doelgemidclelde. De debu tant presteert daarmee boven verwachting. SSV'65: Rudi Blommaert; Jostein Decorte, Wim Westenberg, Maurice van de Hemel, Armando Probert; Ermo Cappon (46. Armando Lange- beke), Marcel Kole, Jan Willem van Dijk (70. Ralf Sprong), Francis Lo- kerse (46. Peter Nieuivdorp); Paul Bom, Michel Jonckman. Motorsport Bowling Vereniging Middelburg. Maan dagleague: Hertel-Computer service 3-1, Hart van M'burg-FL Tattoo 4-0, de Pel grim-Euro Damplein 2-2, Spruyt-Van Lienden 1-3, Pets place-Hoveniersbedrijf Walcheren 0-4, Barends en Bak-lmtech 4- 0. Stand na 21 games: Hoveniersbedrijf 20, Barends en Bak 20, Hart van M'burg 19, van Lienden 17, Pets place 16, Com puterservice 16, Spruyt 14, Imtech 13, de Pelgrim 12, Euro Damplein 11, Hertel 9, FL Tattoo 0. Dinsdagleague: Meizon-Su- zuki 2-2, Cinerent-Van der Zwan 0-4, Verf- markt Boogaard- HBS 3-1, The Duke- Toyota de Jonge 2-2, Imtech 2-Pulse au dio 3,5-0,5. Stand na 24 games: Verf- markt Boogaard 23, van der Zwan 22, Su zuki 19, Toyota de Jonge 18,5, Imtech 2 17,5, Meizon 17, The duke 15, HBS 13,5, Pulse audio 9,5, Cinerent 8. Woensdagleague: Full house-Herwegh 3-1, 't Schrobbelerke-Vergosport 1-3, De Voogd-KKK 0-4, Rechterhand-Poseidon 3-1, Van Kampen schoenen-Taekwondo 3-1, Johns-WN 3-1, Theo maakt 't-Druk- kerij Capello 3-1, Biggekerke-Morena 3- 1. Stand na 21 games: Taekwondo 20. van Kampen schoenen 19, De Voogd 18, Herwegh 17, Vergosport 17, Biggekerke 16,5, Morena 16, Johns 15, Theo maakt 't 15, KKK 14,5, Poseidon 12,5, Full house 11, 't Schrobbelerke 10,5, Drukkerij Ca pello 9, VVN 8, Rechterhand 5. Donder dagleague: Fonsies snackbar-'t Schrob belerke 1-3, Auto Ram-Daltons 1-3, Sagro-Eastman 4-0, EPZ 1-EPZ 2 0-4. Stand na 24 games: Sagro 29, 't Schrob belerke 20, Fonsies snackbar 16, EPZ 2 16, Auto Ram 15, Eastman 14, Daltons 12, EPZ 1 11. Jeugdleague: M'burg 2 - M'burg 1 2-2, M'burg 6 - M'burg 5 4-0, M'burg 3 - M'burg 1 4-0. Stand na 21 games: M'burg 2 22, M'burg 120, M'burg 3 19, M'burg 5 10, M'burg 69, M'burg 4 4. Middelburg. 12e Open kampioenschap pen na 2 series (pinfall/gem.). Top-3. He ren masterklasse: 1 Harald Punessen, Krefeld, 1699/212,38; 2 Roy ten Bosch, Haarlem, 1587/198,38; 3 Koen Olmer, Deurne (B), 1500/187,50. Vrouwen mas terklasse: 1 Nanette Beerman, Schie dam, 1534/186,75; 2 Monique Zwaai, Vlaardingen, 1499/187,38; Sindy Kur- vers, Barendrecht, 1407/172,88. Tweede klasse: Danny Hoskens, Wijnegem (B), 1473/184,13, Stef Heremans, Deurne, 1353/169. Rilland-Bath. 65cc 1e manche: 1. Stefan Clark(G-B),2. Rinie van der Linden, 3. Di- mitri Schnitzler, 2e manche: 1. Clark, 2. v.d.Linden, 3. Schnitzler. 85cc 1e man che: 1. Martin Stroo, 2. Erik Koote, 3. Mark Boot. 2e manche: 1Stroo, 2. Koote. Debutanten/veteranen, Ie manche: 1. Hans Wisse, 2. Gert Huisman, 3. Peter Marnus. 2e manche: 1. Wisse, 2. Mara- nus,3. Hisman. 125cc: 1e manche: 1-Stef Goetheer, 2. Freddi Blaas, 3. Kevin van de Hoek,2e manche: 1. Goetheer, 2. Huis- zoon, 3. V.d. Hoek, 4. Blaas, 5. Arjo Verha ge. 250/500cc 1e manche: 1. Casper Ovaa, 2. Erik van de Wekken, 3. Kees den Hollander. 2e manche: 1. Ovaa, 2. Den Hollander, 3. Anthonisse. Dagklasse ment: 65cc 1 Stefan Clark West-Midland (G-Br), 2. Rinie van der Linden Putte, 3. Dimitri Schnitzler, Kerkwerve. 85cc 1. Martin Stroo, Oost-Souburg, 2. Erik Koote, Sommelsdijk. Debutanten/vete ranen: 1. Hans Wisse, Meliskerke, 2. Pe ter Maranus, Aagtekerke, 3. Gert Huis man, Kapelle. 125cc: 1. Stef Goetheer, Lewedorp, 2. Nicky Huiszoon, Vlissin- voor het einde de leiding over en stond deze plaats niet meer af. In de tweede manche nam Blaas direct de leiding maar moest al na enkele ronden buigen voor Goetheer die voor de tweede maal de overwinning pakte. Nicky Huiszoon pakte direct de tweede plaats en hield die stevig in handen. Achter hem kreeg Blaas het behoorlijk zwaar met Kevin van der Hoek en Arjo Ver hage. Van der Hoek pakte de derde plaats terwijl Verhage nog alles op alles zette om de vierde plaats van Blaas over te nemen Een duel dat tot onder de finish- vlag duurde en door Blaas nipt werd gewonnen. Blessure Casper Ovaa was ongenaakbaar bij de 250/500cc. Toch was het Kees den Hollander die direct na de start van de eerste manche de leiding pakte en lang stand hield tegen de aanvallende Ovaa. Maar halfverwege de wedstrijd kreeg Den Hollander last van zijn vorige week opge lopen beenblessure en moest hij Ovaa laten gaan. Ook Van der Wekken wist Den Hollander nog te passeren, die genoegen moest nemen met een derde plaats. De tweede manche moest na en kele ronden al worden afge- vlagd. Arie Boekee kwam na de sprong over de schans ongeluk kig ten val en bleef verdwaasd op de baan liggen. Achteraf viel alles gelukkig mee en kon Boe kee, in een rustig tempo, zelfs de tweede manche rijden. Bij de herstart was Den Hollander weer de snelste maar nu kwam Ovaa al na een ronde aan de lei ding en stond die niet meer af. Den Hollander finishte nu als tweede voor Anthonisse. Overmacht Bij de 85cc is Martin Stroo de i nieuwe Zeeuwse troef. Zater- dag schreef hij met overmacht beide manches op zijn naam, j met Erik Koote tweemaal als goede tweede. De 65cc werd een prooi voor de jonge Engelsman i Stefan Clark die plaatselijk fa- j voriet Rinie van der Linden wist af te troeven. Inde tweede manche leek het er op dat Van der Linden nog een aanval op de leiding zou plaat sen, maar een val halfweg deed zijn kansen teniet. gen, 3. Kevin van de Hoek, Sint-Maar tensdijk. 250/500cc: 1. Casper Ovaa, Oost-Souburg, 2. Kees den Hollander, Aagtekerke. Schaken Oost-Souburg. 2-tegen 2-toernooi. 1 Helène Wuts/Corné Boogaard 10,5bord- punten;2. Paul van Dijke/Albert Vermue 10; 3. Pim Eerens/ René van den Broek 9,5; 4. Hans Groffen/ Bert Henderikse, Roeland Alders/ Roel Schroevers 9; 6 Koos Zomer/ Robin Bosters 8,5; 7. Max Toetenel/ Ronald Steijn 8; 8. Jan de Graaf/Sebastiaan Koedoot7;9. Paul van Rooijen/ Rogier van Gemert, Wim Sinke; Theo de Putter, Henrik Porte/ Rinze Porte 6,5; 12. Jeroen Hekhuis/Jean-Pierre van Gemert, Gerard Beerepoot/ Niels Bot, Tom van Gemert/ Jo van Klooster 6; 15. Anton Nooijen/Alex Nagelhout 3; 16. Martijn Giltay/Jeroen Pessers 0. Zaalvoetbal Regio Walcheren. Eerste klasse: Arne- muiden - Westkapelle 4-5, Taxicentrale- Oostkapelle 11-3, Vergosport-Sloep; Vanuus 4-3, Jong Ambon-Groene stet Maroc 6-2, DTP/Café Stout-Emergo 5-2, Domburg-Hebusport 7-2, Bij de Punt- i Zuidwest negen 5-6. Stand: Zuidwest Negen 4-12, Taxicentrale 4-9, Domburg 1 4-9, Westkapelle 5-9, Arnemuiden 4-7, DTP/Café Stout 4-7, Hebusport 4-6, Bij de punt 5-4, Jong Ambon 4-3, Oostkapelle j 4-3, Groene ster Maroc 4-2, Emergo 4-1 Tweede klasse: Toma-Oostkapelle 2 4-3, Westkapelle 2-Murre/de Visser 1-12, Domburg 2-Garderen/Dekker 6-2, 0n- top-VZV/Hydrofa 0-14, WEA-WZP 5-5. Stand: Murre/de Visser4-12, Domburg2 3-9, Garderen/Dekker 4-9, VZV/Hydrofa 3-6, Cafe Nationaal 3-6, Torna 3-6, WZP3- 4, Ontop 3-3, Oostkapelle 2 4-3, de Dwaes 4-3, WEA 4-1Westkapelle 2 4-0. Afdeling Vlissingen. Derde klasse: VAW w Hebusport 2 9-2, VZV/Hydrofa 2-EPZ 5-1SSVW-PSVW11-2, vv Hebusport-Ui terton 12-2. Vergosport-Sloep/Vanuus4- 3. Stand: vv Hebu sport 4-12, VZV/Hy- drofa 2 5-12, De stoof 4-9, De sloep/Van uus 5-9, VAW 5-7, SSVW 4-6, PSVW 4-6. Uiterton 5-6, Vergosport 5-4, Schinkel Assurantie 4-3, EPZ 4-3, Hebusport253. Vierde klasse: VAW 2-VZV/Hydrofa 33-3. Groene ster Maroc 2-Café Albatros 3-9. VZV/Hydrofa 4-De Belt 7-4, Schinkel As surantie 2-Westkapelle 3 4-1, Uiterton 2- Sloep/Vanuus 2 13-5. Stand: VZV/Hy drofa 34-10, Café Albatros 4-9, VAW 2 3- 7, De belt 3-6, Uiterton 2 4-6, VZV/Hy I drofa 4 4-6, Schinkel assurantie 2 4-6,To- ma 2 3-3, De sloep/Vanuus 2 3-3, Groene i ster Maroc 2 4-3, Westkapelle 3 4-0. Vijfde klasse: Westkapelle 4-Atofina 4 12, Draadkrabbers 2-Provincie Zeeland 10-17, Miniatuur Walcheren-Hoechst- boys 11-6, Uiterton 3-Partner advies 3-5. Stand: Groene ster Maroc 3 3-9, Schinkel assurantie 4 3-9, Atofina 4-9, Provincie Zeeland 3-6, Miniatuur Walcheren 4-6, Partner advies 4-6, EPZ 2 2-4, Draadkrab bers 2 4-4, Uiterton 3 2-0, Westkapelle4 3-0, Hoechstboys 4-0. Afdeling Middelburg. Derde klasse: In ex-Akkerdaas kado 2-10, FC Laurens PKCZ 5-4, Baderie-Garderen/Dekker 24- 4, Draadkrabbers-Domburg 3 1-8, Dau- wendaele 2-Schinkel Assurantie 3 4-9. Dauwendaele 3-La pampa 5-3. Standaan kop: Schinkel Assurantie 3 4-12, Akker daas kado 3-9. _maandag_ Biljarten Landelijke competitie driebanden groot Tweede divisie, poule 3. De Arend Tum mers Jorissen 2000 Team 1Locatie: Bd- jartpaleis Jacobs, Rilland. Aanvang: 19.30 uur. Ba Dammen PZDB-clubcompetitie. Tweede klasse: Aagtekerke 2-PWG 's-Gravenpolder 5. Aanvang 19.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 16