medewerker rjrT\ verzorgende li PEOHI EDERLAND De Goese Golf 'C PZC Ober/kelner (m/v) Customer Service Representatives Cultureel Erfgoed eerste monumentenwachter (v/m) Loonbedrijf P. M. de Koster scholengroep U en Circonflex hebben ideeën over de ouderenzorg. Laten we dan snel kennismaken U 12 uur per week SI - BBS3SB5EM zaterdag 6 oktober 2001 is een Nederlandse vestiging van de Franse Groep Pechiney, één van de grootste maatschappijen op het gebied van de productie en verwerking van o.a. aluminium. Pechiney Nederland is gevestigd in Vlissingen- Oost en produceert jaarlijks 220.000 ton aluminium in de vorm van extrusiepalen en walsblokken. Het bedrijf heeft 730 medewerkers in dienst. Assistent Beheerder Informatica (productie) De afdeling informatica is een essentieel onderdeel van Pechiney Nederland N.V. en bestaat uit 20 mede werkers. De assistent beheerder assisteert de beheerder productie bij het beheren, ontwikkelen en onder houden van het productiegebied en verzorgt de klantenrelatie. Helpt de gebruikers bij het definiëren van zijn wensen, stelt mogelijke oplossingen voor en helpt de gebruiker bij het formaliseren ervan. Realiseert projecten en draagt zorg voor het juiste ontwerp, zorgt voor naleving van de planning en de juiste kwali teitseisen hiervoor. Het betreft een functie voor de duur van minimaal 1,5 jaar. Wij zoeken iemand met: - HBO technische informatica - Kennis van (database) structuren en applicatiesoftware: Windows NT, SQL server, Visual Basic, FIX, C++, VMS, Oracle, Windows 2000, MS Office, MS Project, SAP, Lotus Notes en Pascal - Ervaring met ontwikkeling, implementatie, beheer van systemen voor productieautomatisering en gege vensverwerking in een industriële omgeving - Kennis van de Engelse en Franse taal. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer R. Quaars, tel.nr. 0113-615486. Leidinggevende Elektrotechnische Dienst (Onderstation, hoogspanning 150/10kV) De afdeling Onderstation bestaat uit 3 personen. De leidingevende is verantwoordelijk voor de exploitatie en het onderhoud van de 150kV schakelstation en de 10kV onderstations. De werkzaamheden bestaan onder andere uit het plannen, organiseren en doen uitvoeren van onderhoudswerkzaamheden. Het (laten) uitvoeren van schakelwerkzaamheden in de 150kV en 10kV schakelstations. De leidinggevende werkt actief mee aan de veiligheid en ARBO milieudoelstellingen van Pechiney. Wij zoeken iemand met: - MTS elektrotechniek specialisatie energietechniek - Opleiding in hoogspanningtechniek - Ervaring in soortgelijke functie - Aantoonbare kennis van de normen op het gebied van elektrische installaties en veiligheid. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer H. Raes, tel.nr. 0113-615485. Voor beide functies bieden wij: - Een zelfstandige afwisselende baan - Prima salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden - Doorgroeimogelijkheden en studiefaciliteiten. Meer informatie over ons bedrijf tref je op onze web-site: www.pechinevnederland.com. Geïnteresseerden richten hun brief met uitgebreid curriculum vitae binnen twee weken na verschijning aan: Pechiney Nederland N.V., t.a.v. mevrouw P.F. Nauta, personeelsmanager, Postbus 49, 4380 AA Vlissingen, of via e-mail: Petra.Nauta@Pechinev.com. De Goese Golf is het grootste golfcomplex van Zeeland Het clubhuis beschikt over een stijlvol restaurant, modern café en meerdere multifunctionele zalen. Onze ambitie is om onze gasten service op het hoogste niveau te verlenen. Wij zoeken per direct een jonge dynamische die dezelfde ambitie heeft en ons horecateam wil versterken. Het betreft een vaste aanstelling onder Horeca-CAO. Kandidaten met een gastvrije instelling, flexibele werkhouding en een representatief voorkomen genieten onze voorkeur. Geïnteresseerd? Stuur uw brief met c v. naar De Goese Golf t.a.v. dhr. R. van Prooyen Krukweg 31 4465 BH Goes tel. nr. 0113-229556 e-mail: info@goesegolf.nl ARCHITEKTEN- EN I N G ENIEURSBURO de Koeijer fomnw. is een dynamisch buro met zeer gevarieerde op- drachtenportefeuille: woninsbouw, bedrijfsgebou- wen, kantoor- en schoolgebouwen. Wij zoeken op korte termijn een: bouwkundig tekenaar m/v met Autocad-ervaring en allround bouwkundig projectleider op zoek naar nieuwe uitdagingen en door groeimogelijkheden. Schriftelijke sollicitaties met c.v. kunt u richten aan: Architekten- en ingenieursburo de Koeijer Laban b.v. Klaproos 2 4421 MB Kapel Ie Tel. 0113-343883. Dow is a leading science and technology company that provides innovative chemical, plastic and agricultural products and services to many essential consumer markets. With annual sales of approximately $30 billion, Dow serves customers in 170 countries and a wide range of markets that are vital to human progress, including food, transportation, health and medicine, personal and home care, and building and construction, among others. Committed to the principles of sustainable development, Dow and its 50,000 employees seek to balance economic, environmental and social responsibilities. For further information about Dow, visit www.dow.com. For our European Customer Service Group we are looking for (m/f): with a European Scope. The job will be based in Edegem (Belgium), close to Antwerp. Within our Sales Marketing department the CSR is the daily interface with our customers. You are responsible for front-line trouble shooting and problem solving with customer contacts and will be the liaison with other Dow functions to fulfil the customer needs in an optimal way. In the eyes of the customer, the Customer Service Representative is Dow. In this fast pace environment, you will be empowered to manage internal and external customers to ensure satisfaction, every time, all the time. Our mentor/training program will help you to develop and enhance required system,- process, technology and customer relations skill-sets. You will provide premier customer service through teamwork, leadership and continuous improvement as you meet and exceed your customers' expectations. You should be about to complete or have completed a Bachelor education or higher in Business or Languages. You must be fluent in English and two or three other European languages, experience is an asset. Preferred languages are German, Italian, Spanish and Nordic languages. We are looking for individuals who are well-organised, can thrive in a changing environment, perform under pressure, and communicate effectively. We are seeking a diverse group of individuals who desire to continue growing, learning, and demonstrating value added contributions to their work process, their performance, and the profitability of Dow Chemical and its customers. Dow offers the chance to develop a career and not just a job, in combination with a highly competitive salary benefits package. If you are ready for this chajlenge please apply online, by October 27th, by visiting our web site www.careersatdow.com (go to Jobs@Dow, select Business Sales Marketing/Belgium, Customer Service Representative). Kom naar www.proefdiervrij.n of bel 070-306 24 68 en zie wat kunt doen. De Stichting Cultureel Erfgoed Zeeland is een jonge organisatie die op 1 april 2001 van start is gegaan. De stichting wil hét aanspreekpunt zijn op het gebied van cultureel erfgoed in Zeeland. Zij wil haar bijzondere kennis op dit gebied maximaal inzetten door publieksgericht te infor meren, te adviseren en te stimuleren en door een breed scala aan activiteiten te ontwikkelen. Zij wil zich bij haar werk zaamheden en activiteiten laten inspireren door de gedachte dat het cultureel erfgoed een waardevol en onmisbaar onderdeel is van de Zeeuwse samenleving. De stichting levert integrale ondersteuning aan activiteiten en organisaties die gericht zijn op behoud, beheer, toegankelijkheid, onderzoek en ontsluiting van het cultureel erfgoed van Zeeland. Dit tracht zij onder meer te realiseren via integrale projecten met een accent op educatie en participatie. De stichting heeft drie sectoren; de sector Ontwikkeling, Advisering en Ondersteuning, de sector Bedrijfsvoering en Communicatie en de sector Facilitaire Dienstverlening. De stichting is een organisatie in opbouw. Het personeel krijgt de gelegenheid om in een informele werkomgeving mede inhoud en vorm te geven aan deze opbouw en om ideëen, kennis en vaardigheden over het werk te toetsen aan de praktijk. In totaal zullen bij de stichting 26 personen werk zaam zijn. De stichting biedt haar werknemers een goed arbeidsvoorwaardenpakket waarin opgenomen studiefaciliteiten, kinder- opvangmogelijkheden, het pensioenpakket van het ABP en het verzekeringspakket Interprovinciale Ziektekostenregeling (IZR). Stichting Zeeland ARCHEOLOGIE G E S C HIE D B E O E F E HING MONUM ENTENWACHT MONU M E N TE N Z O RG MUSEA STREEKTALEN Voor de sector Facilitaire Dienstverlening zoeken wij kandidaten voor de voltijdfunctie van: (vacaturenummer 01/4003) Uw functie het verrichten van bouwkundige inspecties, ook op grote hoogte, aan historische en monumentale panden het in teamverband, samen met de tweede monumentenwachter, uitvoeren van deze werkzaamheden waarbij u de operationele leiding heeft het uitvoeren van kleine (nood-) reparaties en onderhoudswerkzaamheden het zorgdragen voor de planning en de rapportage van de uitgevoerde inspecties. Uw kwaliteiten een MBO werk- en denkniveau, bij voorkeur blijkend uit een afgeronde MBO-opleiding bouwkunde in het bezit van, respectievelijk bereid tot het volgen van de MTO-opleiding restauratiemedewerker ervaring met tenminste en kennis van restauratietechnieken van monumentale panden 3 jaar ervaring als monumentenwachter kennis hebben van regelgeving betreffende de arbeidsomstandigheden op het terrein van de monumenten- wacht ervaring met geautomatiseerde informatieverwerking in het bezit van rijbewijs BE goede redactionele en contactuele vaardigheden een collegiale, flexibele en klantgerichte werkinstelling affiniteit met cultureel Ons aanbod Een voltijdfunctie (1,0 fte) met een salaris dat afhankelijk is van opleiding, capaciteiten en ervaring en dat maximaal 5.585,- 2.534,36) bruto per maand bedraagt (salarisschaal 8, norm 1 februari 2001). Nadere informatie over deze functie kunt u inwinnen bij de heer ir. T.R. Veenstra, hoofd sector Facilitaire Dienstverlening (0118-670881, e-mail tr.veenstra@zeeland.nl) of bij de heer T.W. Visser, personeelsfunctionaris directie WEB van de provincie Zeeland (0118-631462, e-mail tw.visser@zeeland.nl). Een medisch onderzoek evenals een praktijktest maken deel uit van de selectieprocedure. Uw sollicitatie kunt u schriftelijk, onder vermelding van het vacaturenummer, richten aan de Stichting Cultureel Erfgoed Zeeland, t.a.v. de heer W.F.M.G. de Meurichy, directeur, postbus 49, 4330 AA Middelburg. De sollicitatietermijn sluit op 19 oktober 2001. vraagt voor alle voorkomende werkzaamheden. Inlichtingen: Tel. 0113-639089 maandag - zaterdag (tussen 19.00 en 20.00 uur). Sollicitaties: Havenstraat 8, 4433 AM Hoedekenskerke. LOCATIE 'GROOT STELLE' Pontes scholengroep is ontstaan op 1 augustus 1999 uit fusie van vier scholen in noord en midden Zeeland. De school bestaat uit drie loca ties, die in Goes en Zierikzee zijn gevestigd. De school omvat 270Q leerlingen en bijna 280 personeelsleden. Voor vervanging wegens ziekte zoeken wij een kandidaat voor de vol gende functie: Muziek 10 lesuren 2e graads LOCATIE GROOT STELLE Vmbo Bergweg 14, Goes, Postbus 370, 4460 AT Goes, tel. 0113-212930, fax 0113-211998 arootstelle arootstelle.nl Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot dhr. L. Nieuwenhuyze. Sollicitaties zo spoedig mogelijk, per telefoon, brief, fax of e-mail. LW00 - VMBO - HAVO - VWO - GYMNASIUM - TWEETALIG VWO Locatie 'Groot Stelle', Postbus 370, 4460 AT Goes. Bezoekadres: Bergweg 14 Telefoon: (0113) 212930. fax: (0113) 211998. E-mail: grootsteIle@grootstelle.nl De pastorale dienst is een zelfstandige afdeling binnen de dienst Behandeling en Begeleiding. De geestelijk verzorgende werkt samen met een collega pastor met een Rooms-katholieke achtergrond voor cliënten uit zowel verpleeghuis Sancta Maria als het verzorgingshuis Huize Zevenbergen. Onze cliënten komen voornamelijk uit West-Brabant en weerspiegelen in levensbeschouwelijk en kerkelijk opzicht de diversiteit, die men ook in de samenleving aantreft. Om deze reden zoeken wij een protestants geestelijk verzorgende. S speciale vieringen. D; X! CD O u De geestelijk verzorgende draagt zorg voor de voorbereiding en uitvoering van interkerkelijke diensten en speciale vieringen. Daarnaast biedt u ondersteuning in palliatieve zorg door begeleiding van cliënten in een terminale levensfase. U begeleidt en verleent hulp aan zowel individuele cliënten als in groepsverband met betrekking tot fundamentele vragen rondom ziekte, dood, gezondheid, levensverwerking en de existentiële invulling van het leven. Daarnaast begeleidt u de vrijwilligers van de pastorale dienst. j Een pastoraal-theologische opleiding i op academisch of HBO niveau, bij voorkeur met ambtelijke bevoegd heden binnen de reformatorische kerken. U heeft affiniteit met onze diverse cliëntgroepen waaronder ouderen met een somatische, psychogeriatrische of psychiatrische zorgvraag en cliënten van de afdeling reactivering. In contacten met onze cliënten zijn vaardigheden als een goed inlevings vermogen, integriteit en goede uitdrukkingsvaardigheden vanzelfsprekend. Daarnaast heeft u kennis van andere dan de eigen levensbeschouwelijke en culturele achtergrond. Voor meer informatie kun! u bellen met mw. M. Maas-Jongerius, adjunct directeur behandeling en begeleiding of met mw. E. Quaak-Kloet, pastor, op telefoonnummer 0168 - 350515. Heeft u interesse in bovenstaande functie, dan zien wij uw schriftelijk reactie graag voor 20 oktober aanstaande tegemoet op onderstaand adres, t.a.v. Marjan Sprengers, personeels functionaris. Circonflex is een dynamische en flexibele zorginstelling in de noordwesthoek van Noord-Brabant. Onze 800 medewerkers brengen dagelijks onze ideeën over zorg, wonen en welzijn voor ouderen in de praktijk. De cliënt staat daarbij centraal. Deskundigheid, ervaring, betrokkenheid en enthousiasme vormen de grondslag voor ons werk. wij bieden 1 Een boeiende en zelfstandige functie in 1 multidisciplinair verband met een diversiteit aan taken. Wij bieden u een contract voor onbepaalde tijd voor 12 uur per week. Salariëring is conform de C.A.O. Verpleeg- en Verzorgingshuizen. correspondentieadres Pastoor van Kessellaan 76 4761 BH Zevenbergen Telefoon 0168 35 05 00 E-mail circonflexzorg@planet.nl vacatures voor: verzorgingshuizen Huize Zevenbergen, Zevenbergen De Westhoek, Zevenbergen St. Antonius Abt.Terheijden St. Martinus, Zevenbergschenhoek De Ganshoek, Lage Zwaluwe Fendertshof. Fijnaart Mauritshof. Klundert verpleeghuis: Sancta Maria, Zevenbergen steunpunten: De Donk, Zevenbergen Willemstad ondersteunende diensten: ST Locatie Sancta Maria, Zevenbergen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 52