MANAGER MA/ Jonge, sportieve zwem en recreatiebegeleider m De IB-Groep dichtbij de klant brengen Medewerker regiokantoor Breda PZC ONDERHOUDSTECHNICUS ELEKTROTECHNIEK dagfaUdbetorgers ^oodei» tïjd cvev voor #iott<ge dJngen wordpnbeiorger.nl 42 AQUADELTA VakantieParks Labour Service Zeeland BV A (Leerling)machinist minigraver B Monteur chauffeur landbouw zaterdag 29 september 2001 Ziekenhuis Walcheren ligt op een steenworp afstand van de Westerschelde. Net als de Schelde biedt ons ziekenhuis ruimte, uitzicht, soms storm en dan weer verstilde momenten. Waar we samen met passie voor mensen zorgen, willen wij elkaar ruimte bieden om de zorg te verbeteren en onszelf te ontwikkelen. De voorgenomen fusie met de Oosterschelde- ziekenhuizen in Goes, evenals de gezamenlijke transmural afdeling met Thuiszorg Walcheren, passen hier uitstekend in. Wij zoeken een leidinggevend talent voor onze afdeling logistiek! De afdeling logistiek is opgebouwd uit drie teams, te weten: goederenontvangst/voorraadbeheer, intern en extern transport en inkoop. Gezamenlijk zijn zij belast met het beheren, distribueren en verwerven van een groot pakket gebruiks- en verbruiksgoederen, het verwerven van diensten en een breed scala aan investeringsgoederen en het beheersen van milieustromen. Als hoofd logistiek stelt u het beleid op van de afdeling logistiek, zorgt u voor de aansturing van de teams, organiseert en coördineert u de werkzaamheden en houdt u toezicht op de realisering van de geformuleerde doelstellingen. Zelf neemt u een deel van de inkoop van goederen en diensten voor uw rekening. Wie zoeken we? Wij zoeken een ervaren leidinggevende met een hbo-opleiding in een commerciële, economische of logistieke richting, aangevuld met een managementopleiding. U dient te beschikken over een analytisch denkvermogen, mensenkennis, goede sociale en onderhandelingsvaardigheden en beheersing van de Engelse taal. Wat we biedeo: Het werken als hoofd logistiek bij Ziekenhuis Walcheren is een uitdagende, zelfstandige en verantwoordelijke baan in een professionele omgeving met een prettige werksfeer. De functie is ingeschaald volgens FWG 55 en kent een maximumsalaris van f 6.705,-- bruto per maand. Mogelijkheden voor kinderopvang zijn aanwezig. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Meer weten? Neem contact op met de heer J. van Roosendaal, sectorhoofd Facilitaire Diensten, tel. (0118) 42 54 00. Reageren? Interesse in deze baan bij Ziekenhuis Walcheren? Stuur uw sollicitatiebrief vóór 13 oktober a.s. aan de heer G.M. Boot, personeelsadviseur Ziekenhuis Walcheren, Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen. Ziekenhuis •tl'» Walcheren IN EEN PRACHTIGE OMGEVING Fabricom Electrical is onderdeel van de Fabricom Groep met meer dan 17.000 mede werkers verdeeld over meer dan 250 bedrijven wereldwijd. Ruim 40 jaar is Fabricom Electrical actief op de Nederlandse werktuigbouwkundige- en elektrotechnische markt. Onze activiteiten zijn met name gericht op elektro techniek, instrumentatie, infratechniek, telecommu nicatie en beveiliging, kasten- en paneelbouw en industriële automatisering. Fabricom Electrical heeft 12 vestigingen en in totaal 600 medewerkers. We zijn werkzaam in de industrie, infrastructuur, utiliteit, data- en telecom municatie, olie- en gas- industrie en service en onderhoud. De sector Infratechniek ontwerpt en installeert o.a. communicatiesystemen, camerasystemen, brandmeldsystemen, ventilatiesystemen, verlichtingsinstallaties, energievoorzieningen en datatransmissiesystemen veelal op basis van design en construct contracten met als uitgangspunt de functionele eisen van onze opdrachtgevers. Wij verzorgen deze installaties en systemen onder andere voor bruggen, sluizen, stuwen, gemalen, luchthavens, tunnels en perrons, wisselverwarmingen, verkeers-signaleringssystemen en verkeerscentrales. Fabricom Electrical zoekt kandidaten voor de volgende vacature: De functie: De onderhoudstechnicus onderhoudt, elektrotechnische, elektronische, video-, audio-, verlichting-, en maritieme signeerinstallaties op sluizen, bruggen en tunnels ed. Tevens worden deze installaties door de onder houdstechnicus uitgebreid en inbedrijfgesteld. Natuurlijk hoort het verhelpen van storingen ook tot uw takenpakket. De werkzaamheden vinden plaats in Zuid-Beveland, St. Philipsland en Tholen, alsmede langs en in de vaarwegen. Wat vragen we? o Opleiding op MBO niveau, bij voorkeur elektrotechniek Kennis van PLC-techniek wordt aanbevolen Bereidheid tot het volgen van aanvullende cursussen Wat bieden we? Fabricom Electrical biedt u een interessante positie in een bedrijf met een plezierig werkklimaat. Hierbij behoren vanzelfsprekend een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Van harte welkom\ Bent u toe aan een nieuwe uitdaging in uw carrière? Stuur dan voor 14 oktober uw c.v. per e-mail naar a.vandarri@fabricom-3.nl, of per post naar: Fabricom Electrical B.V., Personeel en Organisatie T.a.v. De heer A. van Dam Postbus 39, 4780 AA MOERDIJK Voor meer informatie over de functie kunt u belien met de heer N. van Zweeden, 06 - 54 91 40 42. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld De Informatie Beheer Groep - ruim 1.800 medewerkers - 4 miljoen klanten: (ex)sludenten, scholieren, ouders, onderwijsinstellingen - 6 miljard aan financiële transacties per jaar grootste opdrachtgever: ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschappen - studiefinanciering, lesgeld, tegemoetkoming in de schoolkosten, organisatie van examens, loting van studenten in het hoger onderwijs De directie Klantenservice - 12 regiokantoren verspreid over het land - gekoppeld aan 12 teams op het hoofd kantoor - 809 medewerkers - 106.000 e-mails per jaar 1.8880.000 telefonische contacten - 395.000 baliecontacten - jonge organisatie Een leuke baan, een goed salaris en ruimte voor een privéleven De IB-Groep zoekt een 32,4 uur per week (0,9 FTE) De opdracht, de uitdaging Studenten, ouders en ufbetalers von studiefinanciering verlangen van de IB-Groep een goede serviceverlening. Daarom heeft de IB-Groep naast teams op het hoofd kantoor in Groningen een twaalftal regiokantoren in het land. Ann jou de opdracht om op het regiokontoor in Breda klonten von a tot z te helpen WWW.ib-groep.nl aDn balie en via e-moil en telefoon. Daarnaast verzorg je incidenteel voorlichting non onderwijsinstellingen en ondere organisaties in de regio Zuid-West Nederland {West-Brabant en Zeeland). Verwachtingen Je beschikt minimaal over een mbo werk- en denkniveau en een sociaal-juridische of andere relevante opleiding. Je beschikt over uitstekende communicatieve en administratieve vaardighe den. Je bent rekenvaardig en je bent in staat om zowel samen als zelfstandig te werken. Ook ben je assertief, flexibel, tactvol -en beschik je over een grote mate van inlevingsvermogen. ^Informatie Beheer Groep Geïnteresseerd? Kijk voor meer informatie op www.ib-groep.nl Over de IB-Groep, Bij ons werken, Werken bij Klantenserviceof bel Hans van Steen, mede werker regiokantoor Breda, 076-5302417. Je brief en cv kun je onder, vermelding van vaca turenummer KS/2001.036 vóór 13 oktober 2001 richten aan: Informatie Beheer Groep, afdeling Personeel Organisatie, postbus 30155, 9700 LG Groningen. 'MEhlMlSÊB1 WUBBBSi Bij Aquadelta te Bruinisse is de motie vacant van met gevoel voor service en lontgerichtheid om de belangrijke ontwikkelingen in het kader van uitbreiding en renovatiein de loop van 2002 op zijn/haar gebied mede gestalte te geven. De recreatiebegeleider en toezichthouder in het zwembad is verantwoordelijk voor de recreatieve en sportieve begeleiding van de gasten van Aquadelta VakantieParks; in het bijzonder ook t.a.v. (kleine) kinderen van de gasten. Hij/zij heeft daarbij de beschikking over vele faciliteiten. De kandidaat die wij zoeken zal in staat moeten zijn om zelfstandig, maar vooral ook in teamverband te werken. Zijn/haar taak is dus vooral begelei den en toezicht houden bij recreatieve activiteiten. Aquadelta Recreatie is de overkoepelende organisatie van een aantal activiteiten op toeris tisch gebied, betreffende o.a. de verhuur van vakantiewoningen en hotel-appartementen. Daarnaast wordt op dezelfde locatie een conferentie- en trainingscentrum geëxploiteerd. Een van de belangrijkste activiteiten wordt gerealiseerd onder de naam van Aquadelta VakantieParks, dat bestaat uit vier verschillende parken, gele gen in Bruinisse aan hel Grevelingenmeer. Op deze- parken vinden onze gasten luxe vrijstaande villa's met sauna. Maar ook geschakelde bunga lows, met open haard. In'l Centrum zijn, naast ruime en geriefelijke Vakantiewoningen, alle voorzieningen voor de ver schillende parken ondergebracht. De primaire doelstelling is onze gasten onbekommerd vakantieplezier te bezorgen. Daartoe zijn o.a. een groot aan tal faciliteiten vo.or de gasten beschikbaar. Wij denken aan een jonge sportieve, gediplomeerde kandidaat tot ca. 30 jaar, die begrijpt hoe belangrijk deze functie is binnen een bedrijf dat zich heeft geplaatst voor nieuwe uitdagingen in de komende jaren. Hij/zij zal moeten passen in een jong, enthousiast team van medewerk(st)ers. Wij vinden het belang rijk dat de kandidaat in Bruinisse of omgeving woont of de bereidheid heeft daarheen te verhuizen. De honorering is conform de CAO Verblijfsrecreatie en mede afhankelijk van ervaring en leeftijd. De vacature bij het vol con tinu bedrijf dat Aquadelta VakantieParks is, betreft een jaarbe trekking waarbij ook in het weekend gewerkt wordt. 5chriftelijke sollicitatie naar deze functie, met alle gegevens aver opleiding en werkervaring kunt u richten aan de directie /an Aquadelta Recreatie, de heer A.H. Verharen, Postbus 20, 1-31.0 AA Bruinisse. U kunt telefonisch ook eerst meer informatie 5ver de functie inwinnen (telefoon 0111-483720). Voor meer nformatie over het bedrijf: www.aquadelta.nl Labour Service Zeeland B.V. gevestigd te Vlissingen-Oost roept kandidaten op voor de func tie van U bent verantwoordelijk voor de dagelijkse bedrijfsvoering, zowel in financieel, commer cieel als operationeel opzicht. Als zelfstandige allrounder zorgt u voor de ontwikkeling van het ondernemingsbeleid en de uitvoering van de daaruit voortvloeiende doelstellingen. Door uw heldere visie en inspirerend ondernemerschap weet u LSZ nog sterker te positio neren in Zeeland als dienstverlenende organisatie voor logistiek personeel. De aankomen de jaren realiseert u een gestage groei van de onderneming. Hierbij houdt u aspecten als kwaliteit en efficiency scherp in het oog. Wij vragen: Een relevante opleiding op academisch of HBO-niveau, aangevuld met rui me ervaring in de uitzendbranche en/of logistieke dienstverlening. U bent een stimulerende manager die vertrouwen uitstraalt en zowel medewerkers als klanten aan zich weet te binden. U hebt een uitstekend financieel in zicht, een resultaatgerichte instelling en een commerciële drive. Aanvullende informatie: U bent eindverantwoordelijk voor de bedrijfsvoering van LSZ. In die zin ver antwoordelijk voor financiën, commercie en operatie. De kerntaken hierbij zijn het motiveren, enthousiasmeren en stimuleren van de medewerkers in hun werkzaamheden, het zorgen van een effectieve en efficiënte bezetting (juitse man, juiste plaats) en uitvoering geven aan het businessplan. Naast het inzetten van voldoende gekwalificeerd personeel bij bestaande klanten, zorgdragen voor uitbreiding van het aantal klanten zodat er een verant woorde verhouding bestaat tussen werkaanbod en beschikbaar personeel. U zorgt voor een voldoende groot personeelsbestand, welke is afgestemd op het werkaanbod van de klanten en zorgt door middel van opleiding en training dat de medewerkers voldoende gekwalificeerd zijn. U doet al het mogelijke om de medewerkers aan zich te binden en zorgt voor concurren- rende prijzen voor de inzet van personeel. U bent goed geïnformeerd over de lokale (arbeids)markt, de problematiek daarvan en komt met mogelijke oplossingen. Indien u nog verdere informatie wenst kunt u contact opnemen met dhr. J. P. Hoondert tij dens kantooruren op telefoonnummer: 0118-460092. Uw schriftelijke sollicitatie met CV kunt u binnen 14 dagen sturen aan: Labour Service Zeeland BV, t.a.v. dhr. J. P. Hoondert, Postbus 11, 4440 AA Ovezande. Me/se Maljaars te Aagte kerke biedt haar opdracht gevers een breed pakket machines, met name in de grond-, weg- en water bouw. Het machinepark bestaat uit minig rctvers, midigra- vers, mobiele kranen, rups kranen, laadschoppen, gronddumpers, rupsdum- pers en allerlei aanver wante machines. Naast de ze activiteiten wordt er rondom Aagtekerke agra risch loonwerk verricht. Binnen ons team werken 25 vaste medewerkers. Voor versterking van ons team zijn wij op korte termijn op zoek naar: Wij vragen: A - Zelfstandig en in teamverband kunnen werken - Verantwoordelijkheidsgevoel - LBO/MBO-werk- en denkniveau - Leeftijd: 16-25'jaar B - Ervaring in onderhoud/reparatie van (grondverzet)machines - Affiniteit met de landbouw - Zelfstandig en in teamverband kunnen werken - Verantwoordelijkheidsgevoel - Bereidheid op onregelmatige tijden te werken - Ervaring in soortgelijke functie is een pre - Leeftijd: 20-30 jaar Wij bieden u uitdagende fulltime functies binnen een gemotiveerd team met een salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. Voor meer informatie over deze functies kunt u contact opnemen met dhr. Piet de Visser. Belangstellenden worden verzocht hun sollicitatie met C.V. binnen 10 dagen te richten aan: Loon- en verhuurbedrijf Melse Maljaars Prelaatweg 60 4363 NJ Aagtekerke Tel. 0118-581513 of 06-2001381

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 42