Voetballer zonder poespas PZC Knop moet snel om bij Kloetinge Atoom Boys toont zich Ritzege voor Raborenner Zberg Eerste verliespunten voor titelverdediger ,21 Joël Pattenier kijkt weer omhoog met Oostkapelle Kapelle mist vier spelers in duel met Dinteloord opnieuw slagvaardig Onze nieuwe Turbodieselmotor heeft iets bijzonders. uitslagen Zware klus voor Morres-vrouwen agenda zaterdag 22 september 2001 VLISSINGEN - Hoewel de eer ste drie wedstrijden verloren gingen, is er nog geen paniek in Kapelle. De ploeg speelt volgens trainer Alexander van Keulen best goed voetbal, maar er is één groot probleem. „We scoren niet", zegt Van Keulen vooraf gaand aan de uitwedstrijd tegen Dinteloord. Jé deze fasezijnalle tegen stan ders moeilijk voor ons", weet Van Keulen. „Maar toch gaan wij tegen Dinteloord voor de volle winst, alleen wel met vol doende mensen achter de bal. We hebben een overwinning hardnodig. Alleen voor het zelf vertrouwen zou het al heel goed zijn." In verdedigend opzicht heeft Kapelle vandaag proble men. David den Hollander, Jac- co Bekenes en John Kivits zijn geblesseerd en rechtsback Roel Hendriksen is geschorst. Bij Oostkapelle heeft trainer Karl Vergouwen niets te klagen. Iedereen is fit en vandaag gaat de ploeg bij Altena op zoek naar de vierde opeenvolgende over winning. „Altena speelt puur countervoetbal", weet Vergou wen. „Ze weten ook precies hoe wij spelen en daarom zullen wij met een tactische variant spe len." Hoe Vergouwen precies gaat spelen wil hij nog niet zeg gen, maar hij begint vandaag wel met Hajo Barth in de basis. Dat gaat ten koste van Anton Kruijt, die op de bank zit naast Khaled Boufrahi. Schelluinen promoveerde de af gelopen drie jaren van de vierde naar de eerste klasse en is van daag de tegenstander van SSV'65. „Wij spelen thuis en hebben tegen ex-hoofdklassers toch een gelijkspel behaald. Maar ons spel kan n'og wel be ter", zegt Houtepen. Tegen Schelluinen kan de oefenmees- ter met uitzondering van Ray mond Mohr over een fitte selec tie beschikken. door Eldridqe Pentury OOSTKAPELLE- Na de mislukte missie in de hoofdklasse gaat het een klasse la ger heel goed met Oostkapelle. Onder het bewind van de nieuwe trainer Karl Ver gouwen verzamelde de ploeg in drie wed- strijden het maximale aantal punten. „Het plezier is weer terug", zegt verdedi ger Joël Pattenier. Hoe anders was het vorig jaar toen Oost kapelle via de achterdeur op het hoogste amateurtoneel was beland. „In het begin was het nog leuk, alles was nieuw. Maar als je een paar duels dik verliest, ver dwijnt het plezier toch wel een beetje. Je komt op een gegeven moment tot de ont dekking dat je minder bent. Als je dan op bezoek moet bij AS WH denk je bij het in stappen van de bus maar één ding: we moeten de nederlaag zou klein mogelijk houden." Joël Pattenier (24) beleefde een jaar waarin hij als verdediger flink onder druk kwam te staan. „Maar heel de ploeg had het zwaar. We kwamen nauwelijks aan voetballen toe." Het werkvoetbal le verde hier daar wat puntjes op maar de degradatie was onafwendbaar en te recht. Cultuurschok Interim-trainer Stoffel Schipper ging en Karl Vergouwen kwam. Vergouwen gooide het vertrouwde 4-4-2-systeem overboord en introduceerde de speelwij ze met drie spitsen, 4-3-3. Het was een ware cultuurschok voor Oostkapelle maar de wijziging heeft resultaat opgele verd er zit meer voetbal in het spel van de blau'w-gelen. „Plet jaar in de hoofdklasse niet meegerekend hebben we ook met on ze oude speelwijze leuk voetbal laten zien", countert Pattenier. „Maar toege geven: het ziet er nu allemaal wat ver zorgder uit." Hij komt met een voorbeeld uit de wecl- strij d tegen LRC van afgelopen zaterdag. Oostkapelle scoorde zoals het zelden eer der had gedaan. Pattenier: „Harro werd als centrumspits ingespeeld. Hij kaatste terug, en de bal ging vervolgens op rechts naar Ferry Alfons. De voorzet kwam, Wilfred Schipper kopte raak. Een aanval over drie, vier schijven. Het was schitte rend om te zien." Het klikt tussen Vergouwen en Oostka pelle, zegt Pattenier. „Karl is een aardig mens. Hij praat veel en is dolenthousiast. Hij legt alles uit. Verklaart waarom ie mand op de ene plek speelt, en waarom hij een ander uitprobeert op een andere positie. Hij weet zijn enthousiasme goed over te brengen op de groep." Joël Pattenier praat zoals hij voetbalt. Sober, degelijk, zonder poespas. Als mandekker moet hij zijn directe tegen stander uitschakelen. Plichtsgetrouw als de geboren Middelburger is, vervult hij die taak met verve. „Ik zal nooit iemand moedwillig een schop geven maar kan wel meedogenloos zijn als het moet. Ik ben geen Ferry Alfons die langs drie man kan slalommen. Ik ben een dienende spe ler." De verdediger voetbalt al geruime tijd samen in het eerste team met Rick, zijn 21-jarige broer. Arjen, de jongste telg uit de Pattenier-familie, maakt sinds het be gin van dit seizoen ook deel uit van Oost kapelle 1. Drie broertjes, wier vader Frans glorietijden beleefde met Oostka pelle, in de hoofdmacht van de dorps club. Joël en Rick in de defensie, Arjen op het middenveld. Joël Pattenier glimlacht bij de gedachte. „Mijn moeder merkte al op dat het wel leuk zou zijn als we dit sei zoen samen zouden spelen." Maar naar alle waarschijnlijkheid laat de Pattenier-drieluik nog even op zich wachten. „Arjen is achttien jaar maar voetbalt nu bij de senioren omdat de A-jeugd uit de competitie is gehaald", zegt Joël Pattenier, die financieel con troller is bij een bank. „In de voorberei ding deed-ie het best goed, hij was en thousiast en trok zich op aan het niveau van de rest. Inmiddels is de verwachte te rugslag gekomen. Hij voetbalt nu veelal in het tweede team." Topvijf Met of zonder Arjen Pattenier zal het Oostkapelle voor de wind gaan, denkt Joël Pattenier. „We zullen heus nog wel een keer verliezen", zegt de 1.88 meter lange verdediger. „We mikken op een plek in de topvijf. Het is in elk geval zo dat we elke week het veld opgaan met de intentie om te winnen." En dat was vorig jaar wel anders. Joël Pattenier: „Maar na de degradatie was er bij ons helemaal geen paniek. Er liepen geen tien spelers weg bij de club. Thomas Ragut ging naar Hoek, Dennis But stopte ermee en Robin van de Velde ging naar Dauwendaele. Verder bleef de ploeg in tact. Dat is het mooie van Oostkapelle. „Die formule zoals ze die bijvoorbeeld bij Veere toepassen, met veel spelers van buitenaf, werkt in mijn ogen niet. Spe lers komen, en spelers gaan. Ik zou me in zo'n sfeertje niet thuis voelen. De prak tijk heeft ook geleerd dat het nauwelijks succes oplevert, kijk maar naar Veere. Oostkapelle is anders. Wij hebben een sterk collectief, dat is onze kracht." J gttl Jt -v lill UsL iJSsÉ: Oostkapelle-verdediger Joël Pattenier: „Ik ben een dienende speler." van onze sportredactie TERNEUZEN - Het zaalvoet bal in het rayon Terneuzen mag de laatste jaren dan wel in kwa litatief opzicht een stap terug hebben gedaan, gescoord wordt er nog altijd volop. Vier duels werden deze week gespeeld en die gingen gepaard met niet minder dan veertig treffers. Evenals in de eerste speelweek was Atoom Boys ook deze keer weer het slagvaardigst voor het doel, Na de 21-2-overwinning van vorige week op FC Vatitec werd Broomchemie met 9-3 te ruggewezen. Dow 2, dat in zijn eerste wedstrijd datzelfde Broomchemie met 15-0 versla gen had, ondervond tegen Flux Electro heel wat meer weer stand. Met 6-4 bleef de huidige nummer twee van de ranglijst niettemin ruimschoots aan de goede kant van de score. Voor FC Vatitec blijft het voor alsnog wennen aan de beginse len van het zaalvoetbal. Tegen Smit Sportprijzen ging het wel iswaar al een stuk beter dan vo rige week, maar dat nam niet weg dat de opponent de gele genheid kreeg om ver weg te lo pen: 3-9. Schipper Adhanco en Dow 3 liepen tegen hun eerste verliespunten in dit nog prille seizoen aan. Hun onderlinge duel eindigde in 3-3. (Advertentie) We zijn diep gegaan tijdens het ontwikkelen van een nieuwe Turbodieseimotor. We zochten een doorbraak waarmee onze. Dieselmotor zich distantieert van de concurrentie. Het resultaat: de Saab 9-5. Een primeur, mogen we wel zeggen. Bezoek onze dealershow van vrijdag 21 tot en met zaterdag 29 september. Dan wordt namelijk de 3.0 V6 Turbodieselmotor met de Saab 9-5 officieel geïntroduceerd. U kunt dan op uw gemak komen kijken. En als u een proefrit wilt maken, kunt u het beste even reserveren. De 3.0 V6 Turbodieselmotor met de Saab 9-5 is er vanaf fl. 97.404,- 44.200). Leaseprijs vanaf fl. 2.164,04 982) per mnd. (48 mnd./20.000 km/jr.) C02 uitstoot: 197-202 g/km: verbruik 7,4-7,6 L/100 km. Autobedrijf Melse Goes B.V., Amundsen weg 35 (Industrieterrein de Poel II), 4462 GP Goes, telefoon 0113-271515. door Norbert Kleinherenbrink PORT AVENTURA - De Zwit serse wielrenner Beat Zberg uit de Rabobankploeg heeft giste ren de dertiende etappe in de Ronde van Spanje op zijn naam geschreven. Na 206 kilometer van Andorra naar Pare de Port Aventura was hij de snelste in een kopgroepje van acht. De Fransman Richard Virenque eindigde als tweede, de Span jaard Igor Flores werd derde. De Duitser Erik Zabel won de sprint van het peloton, dat met een achterstand van 35 secon den binnenkwam. De leiders trui van de Spanjaard Oscar Sevilla (Kelme) kwam niet in gevaar. Hij heeft nog steeds een voorsprong van 41 seconden op zijn landgenoot Angel Luis Casero. De op een na langste etappe in deze Vuelta kreeg halverwege een impuls. Een groepje van acht renners splitste zich af. On danks grote inspanningen van met name de Telekomploeg, die topsprinter Erik Zabel zijn vier de ritzege wilde bezorgen, ble ven de vluchters uit de greep van het peloton. Veertig kilometer voor de finish bedroeg de voor sprong vijf minuten. Dat bleek in de slotfase ruim voldoende om de meute voor te blijven. Zberg hield in de eindsprint in Port Aventura de voormalig do- pingzondaar Virenque van de winst af. Het was voor de Frans man, die vijf kilometer voor de streep nog had geprobeerd te ontsnappen, niettemin zijn bes te klassering sinds zijn rentree in het peloton na zijn schorsing. Voor Zberg was het na zijn over winning in de GP van Winter- thur de tweede seizoenzege. Voor de Rabobank was het al weer de dertigste overwinning dit jaar. In de Ronde van Rheinland- Pfalz verdedigde Erik Dekker met succes zijn leiderstrui. De Raborenner kwam in de derde etappe van Pirmasens naar Saarburg over 190 kilometer als zesde over de streep, in dezelfde -tijd als winnaar Ljungqvist uit Zweden. Team Telekom kwam na veel gekrakeel toch aan de start van de derde etappe. De ploegdirectie dreigde met een boycot, omdat Udo Bölts don derdag na de tweede etappe vol gens haar onterecht een straf van de jury had gekregen. Op het laatste moment werd een compromis gevonden: de tijd en de geldstraf gingen naar ploeggenoot Hiekmann en na afloop van de Ronde moeten tv- en videobeelden definitief uit sluitsel geven. De Belg Paul Van Ply fte won gis teren de 86e editie van het Kam pioenschap van Vlaanderen voor profs. Aart Vierhouten was na 182 kilometer de beste Ne derlander in Koolskamp op de zesde plaats. Slechts dertig van de 147 deelnemers haalden de meet. ANP van onze sportredactie HULST - In de eerste klasse vrouwen van de bedrijfsvolleybalcompetitie in Hulst moest Van Waterschoot op de derde speeldag haar eerste verliespunten incasseren. Na twee opeenvolgende overwinningen kwam de ti telverdediger tegen Ferket en de Maat niet verder dan 2-1: 9-15,15-9 en 25-4. De schade bleef echter beperkt omdat van de concurrentie alleen Zaman Sport de vol le winst binnenhaalde. De nummer twee van vorig jaar kwam tegen het onderaan- staande Voorwaarts geen moment in de pro blemen en boekte met 15-8, 15-8 en 25-18 zijn tweede zege op rij Voor De Fikser verliep het duel met Verhulst Woninginrichting heel wat minder voor spoedig. Verhulst bleek tot drie keer toe veel te sterk en won achtereenvolgens met 15-6, 15-12 en 25-20. JongMorres 1 herstelde zich knap van de 3-0-nedeiiaag, die het vorige week tegen Zaman Sport leed en versloeg SC Morres 1 met 2-1: 6-15,15-10 en 25-24. In de tweede klasse vrouwen werd CVC van de eerste plaats verdrongen door Van Wese- mael, dat met 3-0 van Tence won. CVC bracht het er tegen Jong Morres 2 minder goed van af en verloor met 1-2. In de derde klasse vrouwen won SC Morres 3 opnieuw. Dit keer werd De Bruijn met 2-1 achter de zegekar gebonden. Mannen Op het hoogste niveau bij de mannen loste Stuntmarkt 1 Luctor Banden 1 aan de kop van de ranglijst af. Voor Stuntmarkt was een overwinning op Commit Arbo daarvoor ruim voldoende: 15- 1,15-5 en 25-16. van onze sportredactie VLISSINGEN - Het zijn drukke dagen voor Kloetinge. Na de be kerwedstrijd van woensdag te gen eredivisionist FC Gronin gen wacht de ploeg vandaag in eigen huis alweer het belangrij ke competitieduel met Benne- kom. Wil de Bevelandse hoofd klasser bovenin mee blijven draaien, dan zal er gewonnen moeten worden. „We hebben donderdag lekker ontspannen getramd", vertelt Kloetinge-trainer Diederik Hiensch. „We hebben nog even nagepraat en zijn toen met de voorbereiding op de wedstrijd tegen Bennekom begonnen. De voorbereidingstijd is kort, maar de knop móet in dergelijke ge vallen gewoon snel om. We moe ten er vandaag weer staan." Kloetinge moet het in de thuis wedstrijd doen zonder Pieter de Munnik. De aanvoerder liep te gen Sparta Nijkerk tegen zijn derde gele kaart aan en is voor één duel geschorst. Verder ont breekt Niels Lodewijk. De mid denvelder kampt met een lies blessure. Hij wordt net als woensdag vervangen door Wou ter Labrujère. Jeffrey Frijters neemt de plaats in van Pieter de Munnik. Hiensch: „Het grote voordeel is dat we dit seizoen een brede selectie hebben. De vervangers staan zo klaar." Bennekom kende een matige seizoenstart. De ploeg, die vorig seizoen lang bovenin meedraai de, staat met één punt uit drie ontmoetingen op de vooiiaatste plaats. Vorige week in de thuis wedstrijd tegen IJsselmeervo- gels werd pas het eerste punt be haald (1-1). „Bennekom heeft een paar keer ongelukkig verlo ren", weet Hiensch. „Er is wei nig veranderd bij die ploeg. In mijn ogen is Bennekom nog steeds een héél goede ploeg." Hoek Hoek heeft na de eerste over winning van het seizoen, 2-1- winst op Huizen vorige week, de Luctor Banden, dat tweemaal op rij met 3-0 won, had het geluk op de derde speeldag minder aan zijn zijde. Start Smash 2000 bleek veel beter dan de stand op de ranglijst deed vermoeden en sloeg met 2-1 genade loos toe: 15-14, 8-15 en 25-12. Stuntmarkt leidt nu met een totaal van acht punten. Dat is één punt meer dan Luctor Banden heeft. In de onderste regionen won BVH Avesto met 2-1 van BVH Rhodos. De setstanden in dat duel waren: 14-15,15-8 en 25-23. In de tweede klasse mannen was De Troubadour andermaal goed voor een 3-0-overwinning. ABN/Amro kon de koploper ook geen mo ment in verlegenheid brengen. Brandax blijft niettemin het enige team, dat nog geen verliespunt leed. Tegen Luctor Banden 2 won de nummer twee opnieuw met het grootst mogelijke verschil: 3-0. geest te pakken. „Het was een leuke opsteker", zegt trainer 1 Angelo Nijskens. „Mentaal ge zien is dat natuurlijk een gewel dige opkikker. Het is nu zaak om dit een goed vervolg te geven." Hoek krijgt hiervoor vandaag in de thuiswedstrijd tegen Spijke- nisse de kans. De Zuid-Hol landse formatie staat in de hoofdklasse B op de laatste plaats en ver-gaarde uit drie duels slechts één punt. Afgelopen zaterdag kreeg Spij- kenisse er op eigen veld ongena dig van langs. Zwart Wit'2 8 won met 4-0. „Ik weet inmiddels redelijk veel 1 over Spijkenisse", vertelt Nijs kens. „De ploeg speelt met twee spitsen en heeft een goede libe ro, die een geweldige pass kan geven. Maar wij gaanervoor. Als wé winnen, nestelen we ons ste viger in het linkerrijtje en blij ven we op koers." Hoek moet het nog altijd stellen zonder Musa Kanu (gechorst), Jan Verdegem, Hans de Waele, Dave Gijsel, Glenn van Wijns- berghe en Arco Herrebout (ge blesseerd). Terneuzen Terneuzen kan in de thuiswed strijd van zondag tegen Gemert weer beschikken over Jos Kay- ser. Hij kampte de afgelopen weken met een virusinfectie, maar is inmiddels hersteld. Wel ontbreekt nog altijd Dennis de Kraker. De middenvelder tobt met een kniekwetsuur en moet voorlopig nog rust houden. „Het herstel gaat iets minder snel dan verwacht", stelt Terneuzen- trainer Paul Telussa. De oefenmeester rekent oppo nent Gemert net als UDI en Schijndel tot de titelkandida ten. Afgelopen zondag ging Ge mert op eigen veld onderuit te- gen JVC Cuijk (4-3), na een spectaculair duel. „Het geeft in elk geval aan dat Gemert wel wil voetballen", stelt Telussa. „En - dat komt goed uit, want dat wil len wij ook. Wat dat betreft ver- wacht ik een aantrekkelijk duel." foto Dirk-Jan Gjeltema Autosport Zandvoort. Deutsche Tourenwagen Meisterschaften (DTM), vrije training. 1. Tomczyk (pui) Audi 1,37,535, 2. Schnei der (Dui) Mercedes 1.37,648, 3. Ekström (Zwe) Audi 1.38,062,9. Albers (Ned) Mer cedes 1.38,691,14. Huisman (Ned) Mer cedes 1.39,173. Bridge Competitie Luctor et Emergo Terneu zen: A-lijn: 1Echtpaar Lichteveld 59,82% 2. Mevr. Van Stee/dhr. Van Weelden 56,25%, 3. Mevr. Visser/dhr. Den Haan 55,95%. B-lijn: 1. Echtpaar Speelman 65,97%, 2. Ds. Boijer/Nieskens 57,64%, 3. Gelijk: Ds. Burger/Touw en Ds. Pieters/ Boerjan 51,79%. Sportprijsvragen Lucky Day, 21 september: 4-5-9-18 -20- 21-27-29-30-33-36-44-50-51-54-57- 61 -68-74-78. (onder voorbehoud) Tennis Quebec. Vrouwen, 400.000 gulden. Tweede ronde: Stevenson (VSt) - Oster- loh (VSt/7) 6-4 6-1, Majoli (Kro/4) - Vasko- va (Tsj) 6-3 6-2, Nejedly (Can/8) - Vento (Ven) 6-2 6-1, Shaughnessy (VSt/1) - Arn (Dui) 6-1 6-3, Sucha (Tsj) - Farina (lta/2) 3- 6 6-4 7-6, Kremer (Lux/3) - Castano (Col) 6-4 6-2. Tokio. Vrouwen, 1,5 miljoen gulden. Kwartfinales: Clijsters (Bel/1) - Tanasu- garn (Tha) 6-3 6-1Dokic (Joe/3) -Tu (VSt) 6-2 6-2, Leon Garcia (Spa) - Sugiyama (Jap) 6-4 6-3, Sanchez-Vicario (Spa/5) - Testud (Fra/4) 6-3 1-6 7-6. Istanboel. Challenger, 180.000 gulden. Dubbel, eerste ronde: Groen/Kohlmann (Ned/Dui/3) - Karagoza/Kïm (Tur/VSt) 6-4 4-6 6-1. Kwartfinale: Groen/Kohlmann - Peya/Qureshi (Oos/Pak) 7-5 6-1. Davis Cup. Halve finales. Rotterdam. Nederland - Frankrijk 0-2. Sluiter - Clement 6-3 2-6 2-1 opgave Slui ter, Schalken - Escudé7-6 6-7 6-46-7 6-8. Sydney. Australië - Zweden 1-1. Rafter - Johansson 6-3 7-6 3-6 2-6 3-6, Hewitt - Bjorkman 4-6 6-4 7-6 7-6. Promotie/degradatie. Rome. Italië - Kroatië 1-1. Volandri - Iva nisevic 6-2 7-6 3-6 0-6 6-4, Luzzi - Ljubicic 4-6 2-61-6. Albacete. Spanje - Oezbekistan 1-0. Fer- rero - Ogodorov7-5 6-2 6-4. Presov. Slowakije - Chili 0-1. Kucera - Rios 3-6 2-6 3-6. Luik. België - Marokko 0-2. Olivier Ro- chus-Arazi 6-2 3-6 1-67-5 3-6. Voetbal KPN eredivisie: Roda JC - Den Bosch 4 -1 Eerste divisie: Excelsior - VVV 1-0 (1-0). 32. Koswal 1-0. TOP Oss - Dordrecht '90 2-1 (1-1). 14. Heesen 1-0 (strafschop), 36. Boogers 1-1, 87. Dave Eeveleens 2-1. RBC Roosendaal - ADO Den Haag 3-0 (0-0 61. Hertog 1-0,65. Vos2-0 (strafschop), 90. Heerkens3-0. Helmond Sport - MVV 2-1 (1-1). 18. Hey- mans0-1,35. Van Gils 1-1,82. Ellerman 2- 1. Stand aan kop: Excelsior 5-15, Veen- dam 5-13, RBC 6-13. Amstel Cup, loting B-ronde (25 oktober): FC Zwolle - Eindhoven, RKC - Emmen, NAC - Gemert/Excelsior (26/9), RBC - AZ, Fortuna Sittard - Cambuur Leeuwarden, Stormvogels/Telstar - Dordrecht'90, FC Den Bosch/FC Omniworld (25/9) - VVV, Veendam - Heerenveen, Groningen - ACV, Ajax 2 - Graafschap/Sparta (3/10). WK kwalificatie, Azië. Groep A: Bahrein - Saudi-Arabië 0-4 (0-3). Stand: 1. Saudi- Arabië 5-10, 2. Iran 4-8, 3. Bahrein 5-6, 4. Irak 4-3, 5. Thailand 4-2. WK kwalificatie, Azië, groep B. Oman - Qatar 0-3. Stand: 1. China 4-10, 2. Qatar 5-8,3. Oezbekistan 4-6,4. Verenigde Ara bische Emiraten 4-4, 5. Oman 5-2. SC Morres 1 2-1. Tweede klasse vrou wen: Tence-Van Wesemael 0-3, CVC - Jong Morres 2 1-2, Eurogroen-SC Mor res 2 1-2, WC Rhodos-Adviesbureau Haulez 2-1. Derde klasse vrouwen: Total de Beule-Wentzler Pauwels 3-0, De Bruijn-SC Morres 3 1-2, 't Hoeksken-De Sterre 0-3. Standen. Eerste klasse mannen: 1 .Stunt markt 1 3-8; 2. Luctor Banden 1 3-7; 3. Commit Arbo 3-5; 4. BVH Avesto 2-3; 5. Start Smash 2000 3-2; CVC Doolaege 2-1; 7. BVH Rhodos 2-1. Tweede klasse mannen: 1. De Troubadour 3-8; 2. Brandax 2-6; 3. Ambulo 3-5; 4. ABN/Am ro 1-1; 5. Stuntmarkt 2 2-1; 6. LuctorBan- den 2 3-0. Eerste klasse vrouwen: 1Van Waterschoot 3-7; 2. Verhulst Woningin richting 3-7; 3 Zamsn Sport 2-6; 4. De Fikser 3-5; 5. Cerestar Benelux 2-3; 6. SC Morres 3-3; 7. Jong Morres 3-3; 8. Ferket en de Maat 3-2; 9. Voorwaarts 2-0. Tweede klasse vrouwen: 1. Van Wese mael 3-7; 2. CVC 3-7; 3. WC Rhodos 3-6; 4 SC Mporres 2 3—6; 5. Jong Morres 2 3-5; 6. Haulez 3-4; 7. Eurogroen.3-1; 8. Tence 3-0. Derde klasse vrouwen: 1SC Morres 3 3-7; 2. Total de Beule 3-6;3. De Sterre 3-5; 4. De Bruijn 3-4; 5. Wentzler Pauwels 3-3;6. 't Hoeksken 3-2. Wielrennen Ronde van Spanje dertiende etappe An dorra - Port Aventura: 1Zberg (Zwi) 206 km in 4.28.07,2. Virenque (Fra), 3. Flores (Spa),4. Justo (Spa), 5. Baranowski (Pol), 6. Sgambelluri (Ita), 7. Guillamon (Spa), 8. Giunti (Ita) 0.04,9. Zabel (Dui) 0.35,10. Teutenberg (Dui), 21. Kroon, 31. Pronk, 60. Engels, 73. Lotz, 82. Boven, 99. Vene- brg 0.59. Klassement: 1. Sevilla (Spa) 42.02.25, 2. Casero (Spa) 0.41, 3. Merca- do (Spa) 2.02,4. Leipheimer (VSt) 2.19,5. Jimenez (Spa) 2.50, 6. Heras (Spa) 2.55, 7. Plaza (Spa) 3.17,8. Botero (Col) 4.21,9. Rubiera 5.27, 10. Mayo (Spa) 5.32, 78. Pronk 1.06.15, 92. Engels 1.17.14, 106. Veneberg 1.30.08, 108. Boven 1.30.22, 122. Lotz 1.39.43,141. Kroon 1.54.53. Ronde van Rheinland-Pfalz derde etap pe Pirmasens - Saarburg: 1. Ljungqvist (Zwe) 190 km in 4.48.53,2. Wrolich (Oos), 3. Moos (Zwi), 4. Wegmann (Dui), 5. Van Huffel (Bel), 6. Dekker (Ned). Klasse ment: 1. Dekker 13.22.24, 2. Boogerd (Ned), 3. Aerts (Bel) 0.38, 4. Bourquen- oud (Zwi) 0.48,5. Niermann (Dui) 0.56,6. Bölts 0.57,7. Ullrich (Dui). Kampioenschap van Vlaanderen. Kools kamp: 1. Van Hyfte (Bel) 182 km in 4.07.00, 2. Vestol (Noo) 0.02, 3. Tessier (Fra), 6. Vierhouten, 7. Koerts, 12. Duijn, 21De Jong 0.17,25. Reinerink. Zaalvoetbal Volleybal Bedrijfscompetitie Hulst. Eerste klasse mannen: Stuntmarkt 1-Commit Arbo 3-0, Start Smash 2000-Luctor Banden 2 2-1, BVH Avesto-BHV Rhodos 2-1. Tweede klasse mannen: ABN/Amro-De Troubadour 0-3, Brandax-Luctor Ban den 2 3-0, Ambulo-Stuntmarkt 2 2-1. Eerste klasse vrouwen: De Fikser-Ver- hulst Woninginrichting 0-3, Van Water- schoot-Ferket de Maat 2-1, Zaman Sport-Voorwaarts 3-0, Jong Morres 1 - Terneuzen. Derde klasse: Broomche- mie-Atoom Boys 3-9, FC Vatitec-Smit Sportprijzen 3-9, Flux Electro-Dow 2 4-6, Dow 3-Schipper Adhanco 3-3. Stand. Derde klasse: 1. Atoom Boys 2-6; 2. Dow 2 2-6; 3. Schipper Adhanco 2-4; 4. Dow 3 2-4; 5. Smit Sportprijzen 2-3; 6. Flux Electro 2-3; 7. Sportkantine 't Zwaantje 1-0; 7. 8. Unitron 1-0; 9. Broomchemie 2-0; 10. FC Vatitec 2-0. HULST - De volleybalsters van Morres/Hulst staan vandaag voor een zware klus. De Zeeuws-Vlaamse formatie is als bekerwinnaar van het' dis trict Zuid-West toegelaten tot het landelijk bekertoernooi. In de de eerste ronde daarvan speelt Morres/Hulst thuis tegen eerstedivisionist Datageneral/ ZVH uit Zevenhuizen. Het duel wordt gespeeld in sporthal Den Dullaert en begint om 17.00 uur. .zaterdag— Voetbal Zaterdagvoetbal. Derde klasse A: Se- rooskerke-VCK. Aanvang: 15.00 uur. Beat Zberg gaat juichend over de finish in de dertiende etappe van de Vuelta. foto Gael Co mier/AP

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 79