<HS i SPOW "In deze organisatie krijg je alle ruimte om aan de weg te timmeren." PERSONEEL PZC 45 Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat GEEF EMFYSEEMPATIENTEN Astma Fonds Transfer zaterdag 22 september 2001 Nl STICHTING PROTESTANTSE OUDERENZORG OP WALCHEREN Pe ..Stichting Protestantse Ouderenzorg op- Walcheren biedt aan ouderen huisvesting, verzorging en verpleging. De stichting bestaat uit zorgcentrum Swerf-Rust, woonzorgcentrum Hof ter Veste en. woon- en dienstencentrum Bastion in Middelburg, zorgcentrum ■h/ieuw-Sahdeóbjjrgh in Veere en woonzorgcentrum De Tienden in Zoutelande. De stichting richt zich op ontwikkeling, van nieuwe zorgvormen, waardoor de organisatie sterk in beweging is. De Stichting Protestantse Ouderenzorg op Walcheren heeft, in verband met uitbreiding van het dagverzorgingsproject, per direct een vacature voor de functie van Medewerker dagverzorging m/v Min Max-contract van minimaal 7 en maximaal 12 uur per week op locatie de Tienden in Zoutelande. Daarnaast wordt de medewerker dagverzorging tijdelijk 10 uur per week ingezet op de locatie Swerf-Rust ter ondersteuning van de activiteitenbegeleiding (ziekte vervanging). Het dagverzorgingsproject is bedoeld voor ouderen vanaf 65 jaar die, ondanks thuishulp op welke manier dan ook, ondersteuning nodig hebben van de dagverzorging om zich thuis te kunnen handhaven of om de periode tot opname te kunnen overbruggen. Hiernaast wordt de medewerker ingezet voor individuele activiteitenbegeleiding bij cliënten op de locatie buitenzorg van de SPOW. De Functie Omvat de volgende taken: verricht werkzaamheden gericht op psychisch, somatisch en sociaal welbevinden van de cliënt; begeleidt, stimuleert en assisteert de cliënt; stelt in overleg met cliënt activitertenplan/zorgplan dagverzorging op; levert een bijdrage aan verblijf en welzijn van de cliënt; wordt naast de dagverzorging ingezet voor: individuele activiteitenbegeleiding bij zelfstandig wonende ouderen (dit kan in dë toekomst worden uitgebreid); begeleidt groepsactiviteiten op locatie Swèrf-Rust Het profiel Wij verwachten van kandidaten dat zij: beschikken over het MBO .diploma activrtertepbegeleiding of deze opleiding volgen; ervaring in de verzorging is gewenst, zelfstandig kunheri Werken; een luisterend oor kunnen bieden; in staat zijn sfeer te scheppen, goede contactuele eigenschappembezftten; een flexibele instelling hebben; .invulling ku nnen geven aan het groepsproces; bereid zijn om samen te werken met vrijwilligers; in bezit zijn van rijbewijs BE; affiniteit hebbén met de identiteit van de stichting. De arbeidsvoorwaarden Zijn .Conform de CAO Verpleeg -epVerzorgingshuizen. De werktijden zijn tussen 9.30 en 16.30 uur I dag per week. De werktijden voorde individuele begeleiding komen tót stand in overleg met cliënt en liggen tussen 9,30 en 16.30: uur Het salaris bedraagt; afhankelijk van opleiding en ervaring, bij een voltijds arbeidsduur, maximaal 4.420,- bruto per maand (salarisschaal 7), De pensioenregeling Van het PGGM is van toepassing. :ln 2001 zal de functie opnieuw worden gewaardeerd conform FWG 3.0, Inlichtingen Kunnen worden ingewonnen bij Annet Tramper Locatiemanager Buitenzorg, telefoonnummer 01 18-679200. Meer informatie over de organisatie kunt u vinden op http://www.spow.nl De sollicitatie Kunt u vóór 6 oktober 2001 richten aan Stichting Protestantse Ouderenzorg op Walcheren, t.a.v, P&O, L Stommesweg 14335 AX Middelburg, of ë-friailen naar p&o@spow.nl, onder vermelding van vacaturenummer 0 f3032 Acquisitie n,a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. 4380 AA Vlissingen HZsafety is gespecialiseerd in het verzorgen van (maritieme en logistieke) veiligheidstrainin- gen. Kwaliteit voor zowel uitvoer als nazorg van onze cursussen is ons kenmerk. De trai ningen vinden gedeeltelijk plaats op het trai ningscentrum van de Stadsgewestelijke Brandweer en HZsafety aan de buitenhaven en op het Maritiem Instituut 'De Ruijter'. Daar naast wordt een deel van de trainingen aan boord van schepen verzorgd. Gevraagd: Office manager Instructeur Junior Instructeur Office Manager Taakomschrijving Beantwoorden telefoon, verstrekken cursusinformatie Versturen bevestigingen, uitnodigingen voor cursisten Afhandelen in- en uitgaande correspondentie Maken van reserveringen accommodatie, lunches Opmaken certificaten Verwerken projectadministratie Voorkomende administratieve werkzaamheden Accuraat kunnen werken. Kunnen werken met geautomatiseerde systemen. Taak omschrijving Instructie brand- en adembescherming Instructie survival Vereisten Diploma Maritiem Officier of Diploma Onderbrandmeester met diploma instructeur en aantoonbare affiniteit met scheepvaart Vaartijd, minimaal 2 jaar Goede kennis van de Engelse taal, zowel in woord geschrift Bij voorkeur in bezit van geldig ehbo-diploma Bereidheid tot werken in het buitenland Bereidheid tot verdere studies Geen 8 tot 5 mentaliteit Didactische vaardigheden Affiniteit maritieme veiligheid Junior Instructeur Taakomschrijving Verleent assistentie bij de cursussen brandbestrijding/adembescherming en survival Dagelijks onderhoud apparatuur Minimaal LTC-C niveau Vereisten Bij voorkeur in bezit van diploma brandwacht en geldig ehbo-diploma Bereidheid tot verdere studie Geen 8 tot 5 mentaliteit Affiniteit maritieme veiligheid Salaris en werktijden Afhankelijk van leeftijd en ervaring. Werktijden in overleg Voor aanvullende informatie kunt u tjdens kantooruren contact opnemen met de directie te bereiken onder telefoonnummer 0118 - 463382 Uw handgeschreven sollicitatie dient u voor 28 september per brief te richten aan de directie onder vermelding van functie. Ministerie van Verkeer en Waterstaat vO rrrrfl crv cTJ vTi i i STEUNPUNT VOOR 1.6 MILJOEN NEDERLANDERS WËMÊmÊÈÊmm Opfriscursus Herintreders Basisonderwijs '01 /'02 Scholing,Training en Onderzoek De cursus is bedoeld voor afgestudeerden van de onderwijzers opleiding, de opleiding kleuterleidster of van de PABO die (weer) willen gaan werken en die van de ontwikkelingen van de laatste jaren in het basisonderwijs op de hoogte willen komen. Aanvang: 7 november 2001 Duur: 19 bijeenkomsten van 3 uur Tijd: Dinsdagavond 18.00 uur Stage: 10 dagen Plaats: Hogeschool Zeeland Kosten: Aan de cursus zijn geen kosten verbonden Inschrijving en inlichtingen: Bureau HZ-Transfer, Telefoon 01 18 - 489151 aschoon@mail.hzeeland.nl Hogeschool Zeeland Edisonweg 4,4380 AJ Vlissingen Fax: 01 18 -489155 Is een zelfstandige dynamische onderneming welke is gespeciali seerd in het bouwen en leveren van vrachtwagencarrosserieën in diverse uitvoeringen, wisselsystemen, laad- en lossystemen, auto- laadkranen, opleggers en aanhangwagens. Wij zoeken op korte termijn voor de afdeling reparatie: - LEERLING POLYESTERBEWERKER voor het werken met polyester glasvezels en harsen t.b.v. reparatie van polyester carrosserieën voor de afdeling carrosseriebouw: - MONTEUR EINDMONTAGE voor de afbouw van vrachtwagencarrosserieën. - MONTEUR HYDRAULIEK met ervaring in het werken met hydraulische systemen t.b.v. montage en reparatie van hydraulische laadliften en afzetsystemen. Voor bovenstaande vacatures bieden wij u een afwisselende baan in een moderne werkomgeving, goede salariëring en uiteraard de moge lijkheid om functiegerichte opleidingen te volgen. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Hertoghs Carrosserieën BV Gewenten 49, 4704 RE Roosendaal telefoon 0165 - 551440, telefax 0165 - 554487 internetsite www.hertoahs.nl Andere aspecten zijn een concurrerend salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Dit combineren we met een open werksfeer en doorgroeimogelijkheden. Verder hebben we eén uitstekende studiekostenregeling, niet alleen voor opleidingen op uw vakgebied, maar ook op aanverwante terreinen. Kinderopvang, deeltijd werk en flexibele werktijden vinden we boven dien vanzelfsprekend. Kortom, we bieden u arbeidsvoorwaarden op maat. Voor overige vacatures kunt u kijken op onze internetsite: www.rijkswaterstaat.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. In totaal werken er bij Rijkswaterstaat momen teel zo'n 10.000 mensen, verdeeld over achttien directies. HoeweJ hun achtergronden zeer divers zijn, kenmerken onze medewerkers zich door gedegen kennis, een groot verantwoordelijk heidsgevoel en respect voor de mening van anderen. Bij het zoeken naar oplossingen staan maatschappelijke belangen centraal. Dat deze oplossingen daardoor soms niet uit de boekjes komen, is een van de aspecten die het werken bij Rijkswaterstaat aantrekkelijk maken. U kunt bij ons op twee manieren solliciteren. Een schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kunt u binnen veertien dagen richten aan RWS-helpdesk, postbus 9016, 1180 MA Amstelveen, graag onder vermelding van het betreffende vacaturenummer op brief en envelop. Solliciteren per e-mail is ook mogelijk. Stuur een bestand met daarin uw brief en c.v. aan: werving@rïj!<swaterstaat.nl Projectleider Werktuigbouwkunde v/m HBO'er Werktuigbouwkundige en Elektrotechnische Dienst, Goes Het betreft een uitdagende functie bij de eerder genoemde Directie Zeeland. U gaat werken bij de Werktuig bouwkundige en Elektrotechnische Dienst. Wat u gaat doen: In projectteamverband zorgt u voor de voorbereiding, begeleiding en planning van projecten op het gebied van nieuwbouw, verbetering en grootschalig onderhoud van werktuigbouwkundige installaties en systemen. Bij de uitvoering van projecten treedt u op als directie UAV, U adviseert en ondersteunt uw eigen dienst en andere Rijkswaterstaatdiensten op het vakgebied. Bovendien draagt u actief bij aan de verdere ont wikkeling van de werktuigbouwkundige discipline binnen de Werktuigkundige en Elektrotechnische Dienst. Wat u hebt gedaan: Uw opleidingsachtergrond is (op het niveau van) HTS Werktuigbouwkunde, aangevuld met relevante cursussen. Daarnaast hebt u minimaal vijf jaar ervaring in projectmanagement. U beschikt over goede communicatieve, organisatorische en sociale vaardigheden en u kunt goed presteren onder tijdsdruk. Bovendien bent u in het bezit van rijbewijs B. We verwachten dat u bereid bent zich verder te ontwikkelen door het volgen van opleidingen op het gebied van Rijkswaterstaatregelgeving en managementtechnieken. Salaris: Uw salaris bedraagt maximaal 6.399,- 2.904) bruto per maand, exclusief 8% vakantiegeld. Informatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer ing. AA. Vermue, telefoon (0113) 247 800. Het vacaturenummer is W55/PZC. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Rijkswaterstaat speelt al twee eeuwen lang een cruciale rol in de aanleg, het beheer en het onder houd van de Nederlandse infrastructuur. In de loop der tijd is deze rol echter sterk veranderd: stond vroeger slechts het technische aspect centraal, inmiddels is daar de maatschappelijke dimensie bijgekomen. Tegenwoordig moeten de gekozen oplossingen breed worden gedragen in de samenleving. Dat is niet verwonderlijk, gezien de kerntaken van Rijkswaterstaat: de bescher ming tegen overstromingen, de zorg voor rijks wegen, rijkswateren en duurzame en bruikbare watersystemen, en het bevorderen van de ver keersveiligheid. Senior Werktuigbouwkundig Inspecteur v/m HBO'er Werktuigbouwkundige en Elektrotechnische Dienst, Goes Het betreft een interessante functie bij de Directie Zeeland. Bij de Directie Zeeland - in het waterrijke zuidwesten van Nederland - spelen, economie, milieu en veiligheid een duidelijke rol in keuzes die gemaakt moeten worden bij de uitvoering van onze taken. U gaat werken bij de Werktuigbouwkundige en Elektrotechnische Dienst. Wat u gaat doen: U gaat inspecties aan complexe werktuigbouwkundige installaties en aandrijfwerken uitvoeren en begeleiden. Bovendien begeleidt en adviseert u de overige inspecteurs en zorgt u voor een kwalitatief verantwoorde uitvoering van aan derden uitbestede inspectie- en ingenieursdiensten. U evalueert de inspecties en doet voorstellen voor verbetering en/of renovatie. Wat u hebt gedaan: Uw opleidingsachtergrond is (op het niveau van) HTS Werktuigbouwkunde en relevante aanvullende cursussen. U beschikt over ervaring in het inspecteren van werktuigbouwkundige installaties en kennis van reparatie-, onderhouds- en onderzoektechnieken. Bovendien hebt u goede contactuele en redac tionele vaardigheden. We verwachten dat u bereid bent opleidingen te volgen op het vakgebied en m.b.t. Rijkswaterstaatregelgeving. Bezit van rijbewijs B is noodzakelijk. Salaris: Uw salaris bedraagt maximaal 6.399,- 2,904) bruto per maand, exclusief 8% vakantiegeld. Informatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer ing A.A. Vermue, telefoon (0113) 247 800. Het vacaturenummer is W51 /PZC. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Hoofd Administratie, Beheer en Bestuur v/m HBO'er Dienstkring Zeeuwsch-Vlaanderen, Temeuzen Het betreft een verantwoordelijke functie bij de eerder genoemde Directie Zeeland. U gaat werken bij de Dienstkring Zeeuwsch-Vlaanderen. Wat u gaat doen: U geeft leiding aan de medewerkers van de afdeling Administratie, Beheer en Bestuur. Binnen de gegeven kaders en richtlijnen bent u verantwoordelijk voor de bedrijfsvoering, alsmede de personele, bedrijfseconomische en bestuurlijk-juridische functie binnen de dienstkring. U vervangt het diensthoofd voor zaken die uw afdeling betreffen. Wat u hebt gedaan: U hebt een HEAO-BE opleiding afgerond, of een gelijkwaardige opleiding op HBO-niveau. U hebt ervaring in een vergelijkbare functie en u beschikt over kennis van en kunde in, de hierboven vermelde afdelingstaken. Verder hebt u leidinggevende capaciteiten, goede sociale en contactuele eigenschappen, en goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid. Salaris: Uw salaris bedraagt maximaal 6.399,- 2.904) bruto per maand, exclusief 8% vakantiegeld. Informatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer ing. M. Huijsman, hoofd Dienstkring Zeeuwsch-Vlaanderen, telefoon (0115) 68 68 00. Het vacaturenummer is VV57/PZC. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor twee jaar, waarna aanstelling in vaste dienst mogelijk is

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 45