War Trauma Foundation PZC 44 Verkeersbesluit De Roei zura-Beveiand JE HERSENEN... dat ben je zelf! Giro 860 ZOA|f Voor de burgeroorlog had Adrian Nbongo een groot gezin. Nu leeft hij alleen met zijn nachtmerries. iLviidblMiiéililfiitfril GEMEENTE MIDDELBURG WIJ ZIJN OP ZOEK NAAR BEZORGERS (M/V) IN Wilt u helpen? Giro 1050 Het bezorgen van ons dagblad is een uitdagend ochtendkarwei voor jong en oud. Er staat een goede beloning tegenover. Interesse? zaterdag 22 september 2001 ■frfc &.<lv H Waterschap Zeeuwse Eilanden ii ----- - - LANDINRICHTINGSCOMMISSIE SCHOUWEN-OOST De Landinrichtingscommissie voor de herinrichting Schouwen-Oost nodigt belangstellenden uit voor de openbare vergadering die zal worden gehouden op donderdag 27 september 2001 Aanvang: 09.00 uur Maar... als je opeens je zelf niet meer bent? De Hersenstichting Nederland vraagt opnieuw aandacht voor slachtoffers van hersenletsel, Of het nu komt door een ongeluk, beroerte of hersentumor hersenletsel verandert je leven. Door revalidatie kan men vaak wel iets van de schade herstellen. De Hersenstichting steunt het wetenschappelijk onderzoek en geeft daarnaast voorlichting. Helpt u? Nadere inlichtingen: (070) 360 48 16 Hersenstichting Nederland Korte Houtstraat 10 - 2511 CD 's-Gravenhage JCHTELINGEN^ffl Apeldoorn Info: 055 36633392$ Piet Heinstraat 77 Postbus 114, 4460 AC Goes Telefoon (0113)241000 Fax (0113)227528 info@wze.nl wwwjwze.nl Geïnteresseerd? Bel geheel vrijblijvend GASTOUDERPROJEKT WALCHEREN S 0118-626350 De directeur van de sector Wegen maakt bekend dat hij onderstaand verkeersbesluit voor Zuid-Beveland heeft genomen: a. zonaal invoeren van een maximumsnelheid van zestig kilometer per uur door de plaatsing van de verkeerstekens E10 (A1) en E11 (A1) van bijlage 1 van het RVV 1990 op de Sint Pietersdijk, Westhofsezandwerg, Kwekerijweg, Noordhoekweg, Baarsdorpseweg, Oude Hoeveweg, Martinwegje, Kruissewegje, Grotedijk, Bimmelsweg, Noordweg, Baarsdorpseweg, Thijshoekseweg, Feiterswegje, Deeweg, Langendamseweg, Gerbenesseweg, Zuidweg, Koedijk, Essendijk, Driewegje, Palmboomseweg, Lootweg, Polderweg, Ruilverkavelingsweg, Zaaidijk, Bosseweg, 's-Heer Abtskerksezandweg, Sinoutskerkseweg, Repelweg, Ongereedweg, Verbartelweg, Oostweg, Baarsdorpsezandweg, Theuniswegeling, Wissekerkseweg, Oude Rijksweg, Lamoenweg, Landweg en de Poldersedijk; b. gesloten verklaren van de Ongereedweg en de Repelweg voor motorvoertuigen op meer dan twee wielen, met uitzondering van bestemmings- en landbouwverkeer, door de plaatsing van de ver keerstekens C6 van bijlage 1 van het RVV 1990, met onderborden; c. aanwijzen van het fietspad langs de Verbartelweg tot aan de Sinoutskerkseweg als verplicht (brom-) fietspad, door de plaatsing van de verkeerstekens G12a van bijlage 1 van het RW 1990; d. wijzigen van de voor de Bimmelsweg geldende geslotenverklaring in een geslotenverklaring voor alle motorvoertuigen op meer dan twee wielen, met uitzondering van bestemmings- en landbouw verkeer, door de plaatsing van de verkeerstekens C6 van bijlage 1 van het RVV 1990 met onderborden; e. op de Noordhoekweg ter plaatse van de T-aanslui- ting met de Bimmelsweg invoeren van een gebod tot het volgen van de rijrichting, met uitzondering van bestemmingsverkeer, landbouwverkeer en (brom-)fietsers, door de plaatsing van de verkeerste kens D4 van het RVV 1990, met onderborden; f. regelen van de voorrang op de kruising Bimmelsweg-Noordhoekweg ten gunste van de weg gebruikers op de route Bimmelsweg-Noordhoekweg, door de plaatsing van de verkeerstekens B4, B5 en B6 van het RW 1990; g. regelen van de voorrang op de kruising Sinoutskerkseweg-Noordhoekweg ten gunste van de weggebruikers op de route Sinoutskerkseweg- Noordhoekweg, door de plaatsing van de verkeers tekens B4, B5 en B6 van het RW 1990. Ter inzage Het verkeersbesluit en de bijbehorende stukken liggen vanaf 24 september tot en met 4 november 2001 ter inzage op het hoofdkantoor van waterschap Zeeuwse Eilanden, Piet Heinstraat 77 te Goes en na telefonische afspraak op de districtskantoren Walcheren/Noord- Beveland, Schouwen Duiveland/Tholen en Zuid- Beveland en het steunpunt Tholen. Voor een monde linge toelichting op de stukken kunt u telefonisch een afspraak maken. Bezwaar Op grond van de Algemene wet bestuursrecht (Awb) kan iedere belanghebbende vanaf 24 september tot en met 4 november 2001 tegen dit besluit bezwaar maken. Het bezwaarschrift moet in ieder geval een datum en een motivering bevatten en gezonden wor den aan waterschap Zeeuwse Eilanden, postbus 114, 4460 AC Goes. Als een bezwaarschrift is ingediend, kan de bezwaarmaker ook een verzoek indienen tot het treffen van een voorlopige voorziening. Zo'n ver zoek moet gericht worden aan de president van de Arrondissementsrechtbank, sector bestuursrecht, post bus 5015, 4330 KA Middelburg. Van kracht Het besluit is van kracht vanaf 5 november 2001, tenzij met toepassing van artikel 8:81 Awb een verzoek is gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening en hierop positief is beschikt. Goes, 22 september 2001. Namens het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Locatie: Dorpshuis Serooskerke Dorpsplein 13, tel. 0111-671839 1. Opening 2. Verslag LC d.d. 14 juni 2000 3- Mededelingen, ingekomen en uitgaande stukken 4. Insprekers 5. Afspraken grondtransport 6. Ringsloot Zeikehoeve 7. Stand van Zaken 7.1 Zuidkust Schouwen 7.1.1 Planning uitvoering 2002 7.2 Procedures 8. Rondvraag 9. Sluiting De Landinrichtingscommissie zal onder agendapunt 4. 'Insprekers' eenieder in de gelegenheid stellen om in te spreken of vragen te stellen over onderwerpen die op de agenda staan. De stukken die tijdens de vergadering behandeld worden, liggen uiterlijk don derdag 20 september 2001, 9 tijdens openingsuren, ter inzage in het Gemeentehuis en de Openbare Bibliotheek te Zierikzee. ing. H. Jonkers, dfenst landelijk gebied secretaris voor ontwikkeling en beheer i Eerste week oktober geen uitgifte paspoorten en identiteitskaarten Vanaf 1 oktober 2001 gelden nieuwe regels voor de aanschaf van paspoorten en identiteitskaarten. Vanwege de omschakeling worden tussen 1 en 8 oktober geen reisdocumenten uitgegeven. Als u in de eerste helft van oktober naar het buitenland wilt, adviseren wij u uw reisdocument voor 28 september aan te vragen. U kunt natuurlijk wel uw aanvraag indienen. Uitgifte is dan in de loop van de tweede week van oktober. Spoedprocedure Vanaf 8 oktober kunt u een beroep doen op de spoedprocedure voor een nieuw reisdocument of de bijschrijving van kinderen. In de regel kunt u het document dan ophalen op de eerstvolgende werkdag. Hieraan zijn extra kosten verbonden. Van 1 tot 8 oktober kunt u dus geen beroep doen op de spoedprocedure. Bij de marechaussee is het vanaf 1 oktober niet meer mogelijk een nooddocument aan te vragen. Meer informatie Paspoorten en identiteitskaarten worden voor een betere beveiliging vanaf 1 oktober op een centrale plaats in Nederland van uw persoonlijke gegevens voorzien. U krijgt uw nieuwe reisdocument daarom niet meteen mee. Na een aantal dagen kunt u het ophalen. Informatie over de nieuwe regeling vindt u op www.paspoortinformatie.nl of haal de gratis brochure bij uw gemeente. Zie voor andere gemeentelijke informatie van Middelburg pagina 3 in de Faam/ Vlissinger, Maximaal Text 830 of www.middelburg.nl GEBIEDSCOMMISSIE SCHOUWEN-WEST De Gebiedscommissie Schouwen-West nodigt belang stellenden uit voor de openbare vergadering die zal worden gehouden op donderdag 27 september 2001 Aanvang: 11.30 uur Locatie: Dorpshuis Serooskerke Dorpsplein 13, tel. 0111 - 671839 AGENDA: 1. Opening 2. Verslag 18e vergadering openbaar 3. Mededelingen, ingekomen en uitgaande stukken 4. Insprekers 5. Voortgang lopende projecten 6. Rondvraag 7. Sluiting De Gebiedscommissie zal onder agendapunt 4. 'Insprekers' eenieder in de gelegenheid stellen om in te spreken of vragen te stellen over onderwerpen die op de agenda staan. De stukken die tijdens de vergadering behandeld worden, liggen uiterlijk don derdag 20 september 2001, tijdens openingsuren, ter inzage in het Gemeentehuis en de Openbare Bibliotheek te Zierikzee. ing. H. Jonkers, diens' la"del'jk 9ei»ed secretaris voor ontwikkeling en beheer Bepaalt u graag zelf op welke dagen en tijden u beschikbaar bent? Geniet u van het omgaan met kinderen? Kunt u kinderen een veilige en vertrouwde omgeving bieden? Dan is het werken als gastouder of TOPper voor u ideaal! Wat houdt het werken als gastouder en TOPper in? Als gastouder vangt u gedurende een bepaalde tijd van de dag een of meer kinderen van ouders die werken en/of studeren op. Omdat deze opvang in uw eigen huis plaats vindt, kunt u dit combineren met de zorg voor uw eigen gezin. Als TOPper (thuisopvangmedewerker) verzorgt u bij de kinderen thuis de opvang. Hoe gaat het Gastouderprojekt Walcheren te werk? In één woord: zorgvuldig. Het is belangrijk dat de vraag van de ouders en het aanbod van u als gastouder of TOPper op elkaar aansluit. Daarom houden medewerkers van het Gastouderprojekt met beiden een uitvoerig kennismakingsgesprek. Wij bemiddelen; uiteraard bepaalt u altijd zelf of u met de opvang start Wat is het Gastouderprojekt Walcheren? Een bemiddelingsbureau op het gebied van kinderopvang voor kinderen van 0 tot 13 jaar van werkende en/of studerende ouders. Het Gastouderprojekt Walcheren is een onderdeel van Kinderopvang Walcheren. Kinderdijk 76 0 4331 HH Middelburg qop@zeelandnet.nl a Systematisch geweld laat gruwelijke sporen na. Wij bestrijden ze, waar ook ter wereld. Rodenburghlaan 9 1181 PX Amstelveen Telefoon: 020 643 85 38 E-mail: wtfildxs4all.nl Naast de ruime vergoeding zijn er diverse extra's zoals: •aanbrengpremie voor abonnees en bezorgers •gratis regenpak •gratis krant •gratis gsm en beltegoed Neem contact op met de afdeling binnendienst Distributie, telefoon 0800-0231231 (tijdens kantooruren) E-mail: bezorgers@pzc.nl De minimumleeftijd is 15 jaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 44