Tnce PERSONEEL Gezochtteamplaver met pit/ PZC Justitie Beleidsmedewerker Regionale Samenwerking v/ms.™ Arrondissementsparket Middelburg mede automai Biesbroeck Automation SERVICE ENGINEER Calculator werkvoorbereider m/v Provincie Zeeland !nspecteur handhaving<v/m) Junior intercedent m/v zaterdag 22 september 2001 Justitie werkt aan een veilige en rechtvaardige samenleving. Zij waarborgt de rechten van burgers. Rechtszekerheid, rechtsbescherming en rechtsgelijkheid staan daarbij voorop. Justitie draagt verantwoordelijkheid voor criminaliteitspreventie, wetgeving, rechtshandhaving en het uitvoeren van straffen en maatregelen. Hierbij werkt Justitie samen met anderen, binnen en buiten de overheid. Van haar medewerkers verwacht Justitie integriteit, bekwaamheid en betrokkenheid. Ministerie van Justitie In het arrondissement Middelburg vindt op strategisch niveau overleg plaats tussen de verschillende justitie- partners. Aan dit overleg, het Arrondissementaal Justitie Overleg [AJO], nemen deel de Politie Zeeland, de Raad voor de Kinderbescherming, de Reclassering, het ZCAD, de Stichting Jeugdzorg, het Bureau Slachtofferhulp, de P.I. Zuidwest en het Openbaar Ministerie Middelburg. Doel van het overleg is bindende afspraken te maken over de inzet van justitiële organisaties om een effectief justitieel optreden te bereiken. Van de beleidsmedewerker wordt verwacht dat zij/hij een bijdrage levert aan de beleidsvorming, de strategieontwikkeling en de ondersteuning van het overleg en de onder verantwoordelijkheid van dit overleg functionerende commissies en werkgroepen. Daarnaast is de medewerker verantwoordelijk voor de feitelijke instandhouding van het overleg en de uitvoering van de genomen besluiten. Wat houdt do functie in? Als beleidsmedewerker ketenpartneroverleg bent u secretaris van dit overleg. U heeft een visie op de samenwerking tussen de partners in de strafrechtsketen en de positie van de strafrechtsketen in het integraal veiligheidsbeleid. U draagt zorg voor de processuele en inhoudelijke realisatie van het ketenpartneroverleg en voor het onderling afstemmen van samenwerking in de strafrechtsketen buiten het overleg om. U vormt een bindende schakel tussen de vele onderlinge contacten. U houdt zicht op de integrale benadering binnen de keten. Dit vereist een grote mate van diplomatiek optreden. U draagt zorg voor de coördinatie tussen het AJO en andere overlegvormen. U maakt waar nodig deel uit van projectgroepen die door het AJO zijn ingesteld, waarbij uw rol afhankelijk is van de taak van de commissie en de afgesproken taakverdeling. U bent voor externe partners aanspreekpunt namens het AJO. U bent voorts secretaris van het Arrondissementaal Platfom Jeugcriminaliteit en u wordt daarnaast belast met diverse projecten, waaronder het opzetten van een justitieel front-office in Terneuzen. Wat zijn de functie-eisen? U heeft een voltooide universitaire opleiding rechten of bestuurskunde of een gelijkwaardig werk- en denkniveau. U heeft ervaring met beleidsmatige, planmatige en projectmatige werkzaamheden, u heeft omgevingssensitiviteit met gevoel voor de rol van de diverse partners van het ketenpartneroverleg en u heeft een goede kennis van de strafrechtketen en integraal veiligheidsbeleid. U heeft een analytisch en initiërend vermogen, u bent tevens besluitvaardig en overtuigend. Daarnaast bent u samenwerkingsgericht, flexibel, stressbestendig, sociaal vaardig en innovatief, beschikt over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en kunt u goed plannen en organiseren, waarbij u de juiste prioriteiten stelt. Salaris Afhankelijk van opleiding en ervaring vindt inschaling plaats in schaal 10 of 11. Standplaats Middelburg. Voorkeursgroepen Justitie draagt bij aan het vergroten van de werkgelegenheid voor vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Indien u tot één van deze groepen behoort wordt u uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Bijzonderheden De functie is tijdelijk voor een periode van twee jaar. Aan het eind van deze periode wordt op basis van een evaluatie door het Ministerie van Justitie besloten tot eventuele continuering. Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Secundaire «irbei(IsVOOrW3.ard.6Il U kunt in deze functie gebruikmaken van onze kinderopvang- en vervoersregeling. Informatie Aanvullende informatie over deze functie kunt u inwinnen bij mevrouw mr. M. Bos, beleidsmedewerker, telefoon [0118] 677367. Sollicitatiewijze Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot uiterlijk 4 oktober 2001richten aan: De hoofdofficier van justitie, ter attentie van de afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 5012, 4330 KA Middelburg. JllStitie: OpYGchté? ICOBVS Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Ziekenhuis Walcheren ligt op een steenworp afstand van de Westerschelde. Net als de Schelde biedt ons ziekenhuis ruimte, uitzicht, soms storm en dan weer verstilde momenten. Waar we samen met passie voor mensen zorgen, willen wij elkaar ruimte bieden om de zorg te verbeteren en onszelf te ontwikkelen. De voorgenomen fusie met de Oosterschelde- ziekenhuizen in Goes, evenals de gezamenlijke transmurale afdeling met Thuiszorg Walcheren, passen hier uitstekend in. Wegens vertrek van een collega zijn wij voor de Dienst Instrumentatie en Automatisering (DIA) op zoek naar kandidaten voor de functie van medewerker automatisering m/v (36 uur - 100%) Functie-informatie: Tot de taken behoren o.a.: - de installatie van PC's en randapparatuur; - het technisch beheer van de automatiseringsapparatuur; - ondersteuning van gebruikers (Helpdesk); - het toezicht houden op de beschikbaarheid van systemen en het netwerk; - operationele taken zoals back-up en productiewerkzaamheden. Functie-eisen: Aan de betrokken functionaris worden de volgende eisen gesteld: - een relevante voltooide mbo-opleiding op het gebied van automatisering, bijv. MTS TI/TC, relevante AMBI-modules of PD!; - kennis op het gebied van Windows NT; - kennis van Microsoft Office-producten; - bereidheid tot het volgen van verdere opleidingen; - het werk zowel zelfstandig als in teamverband kunnen verrichten; - goede contactuele eigenschappen en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Overige informatie: Salarisindicatie: Indeling afhankelijk van kennis en ervaring in FWG-schaal 40/45 met een bedrag van min. f 3.235,-- en max. f 5.258,-- bruto per maand bij een volledig dienstverband. Informatie over deze functie wordt graag verstrekt door de heer J. Boot, teamleider Automatisering, bereikbaar via telefoonnummer (0118) 42 56 30. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kunt u vóór 6 oktober 2001 richten aan de sector Personeel Organisatie, t.a.v. de heer G. Boot, Personeelsadviseur, Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen. Ziekenhuis Walcheren MOOI WERK IN EEN PRACHTIGE OMGEVING Wij zijn een jong en dynamisch bedrijf met 6 medewerkers in Hulst. Wij verkopen, installeren en onderhouden kantoorapparatuur, computer- en afrékensystemen. Tevens leveren wij hiervoor alle bijbehorende artikelen. De nadruk ligt bij ons op een service-gerichte aanpak waarbij de wensen van de klant altijd centraal staan. Onze activiteiten zijn met name gericht op de regio Zeeuws-Vlaanderen. Per direct zoeken wij een voor een full-time dienstverband Je zult een breed scala aan werkzaamheden verrichten. Het onderhouden, repareren en het oplossen van storingen bij o.a. copiers, faxen en printers behoort tot één van de hoofdtaken. Je weet op zelfstandige basis een inschatting te maken van werktijd en benodigde onderdelen voor reparaties en maakt hier ook prijsopgaven voor. Je kunt zelfstandig onderhoud en reparaties verzorgen, waarbij baten/ kosten een afweging zijn. Je bent alert op evt. nieuwe koop intenties van de klant waar Biesbroeck Automation weer een rol kan spelen. Functie-eisen 0 Je hebt je opleiding MTS of een gelijkwaardige MBO- opleiding succesvol afgerond 0 Je bent een echte vakman El Je hebt minimaal 2 jaar werkervaring El Kennis van PC-hardware en software is een must 0 Je weet van aanpakken en je bent service- en klantgericht 0 Je bent zelfstandig en collegiaal 0 Het afwegen van kosten en baten doe je altijd Wij bieden je een afwisselende baan waarbij je eigen inbrena zeker gewaardeerd wordt. De werksfeer is prettig en colle- C giaal. Indien jij voor ons dé geschikte kandidaat bent krijg je een tijdelijke overeenkomst van een halfjaar. Hierna is een vaste aanstelling mogelijk. Je krijgt de beschikking over de modernste hulpmiddelen zoals een notebook, palmtop en mobiele telefoon. Een service-auto van de zaak behoort hier ook toe. De salariëring is in overeenstemming met je opleiding en ervaring. Is dit de baan die je zoekt en voldoe je aan de eisen, reageer dan binnen 14 dagen. Je schriftelijke sollicitatie, o.v.v. vacature Service Engineer, richt je tot Biesbroeck Automation, t.a.v. Jos Biesbroeck, Postbus 303, 4560 AH Hulst. Wil je eerst meer informatie, vraag dan een uitgebreide functieomschrijving aan (tel. 0114-37 07 07). Biesbroeck Automation L^J Absdaalseweg 7, 4561 GD HULST Postbus 303, 4560 AH HULSJ Tel. 0114 - 37 07 07 Fax 0114 - 37 07 0! JEU ASK B.V. te Vlissingen is een staalconstructiebedrijf, onderdeel van de ASK-Groep, met zusterbedrijven in België en Duitsland. De groep reali seert een omzet van ruim Hfl. 50 miljoen met een personeelsbestand van ca. 125 medewerk(st)ers. Binnen de groep neemt de vestiging in Vlissingen de speciale staalcon structies voor haar rekening. Ter versterking van de afdeling kostcalculatie en werkvoorbereiding en in de toekomst tot opvolger van de huidige functionaris zijn wij op zoek naar Wij verwachten van u: de capaciteit om deze afdeling zowel in technische als com merciële zin grotendeels zelfstandig te runnen minimaal een afgeronde MTS-opleiding werktuigbouwkunde een ruime ervaring in de staalbouwsector ervaring met softwaregebruik een enthousiaste en flexibele instelling een resultaatgericht denken Wij bieden u: - een boeiende functie met een hoge mate van zelfstandigheid. - een uitstekend aanvangssalaris - een uitstekend pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Als u deze uitdaging aandurft verzoeken wij u uw sollicitatie te richten aan de directie van ASK B.V., Frankrijkweg 5 te 4389 PB Vlissingen- Oost. Werken, wonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekend samen: moderne industriegebieden en havens, kilometers strand, woningkeuze in alle sectoren, fietspaden volop en geen files. Het provinciaal bestuur doet zijn best om dit zo te houden en te verbeteren, daartoe zijn er ongeveer 1000 werknemers in dienst. De directie Ruimte, Milieu en Water zorgt voor het ontwikkelen en uitvoeren van het beleid op het gebied van ruimtelijke ordening, milieu-, water-, natuur- en land schapsbeheer. De directie is onderver deeld in 5 afdelingen waaronder de afde ling Milieuhandhaving en -metingen. Deze afdeling is verantwoordelijk voor het for muleren van het milieubeleid op het ge bied van toezicht, preventieve en repres sieve handhaving, klachtenbehandeling en metingen. De werkzaamheden zijn gericht op de chemische, industriële en afvalverwerkende bedrijven, op zwem inrichtingen en op activiteiten in het buitengebied. Schriftelijke sollicitaties, onder vermel ding van het vacaturenummer 2001-18, dienen vóór 6 oktober 2001 in het bezit te zijn van de directeur drs. C.J. Colijn, Postbus 165, 4330 AD Middelburg. Gesprekken met geselecteerde kandida ten zijn gepland op donderdag 18 okto ber a.s. Voor andere vacatures en meer informa tie omtrent de provincie Zeeland: www.zeeland.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze adver tentie wordt niet op prijs gesteld. Bij het cluster afvalverwerkende bedrijven, zweminrichtingen en vrije veld activi teiten van de afdeling Milieuhandhaving en -metingen is een vacature ontstaan voor een: Het betreft een volledig dienstverband voor onbepaalde tijd. De taken zijn: Het voorbereiden en uitvoeren van inspecties gericht op het beoordelen van de naleving van vergunningsvoorschriften en van toepassing zijnde wet- en regel geving voor afvalverwerkende bedrijven en zwembaden. Het voeren van overleg met belanghebbenden over de te nemen maatregelen. Het rapporteren over inspecties. Het doen van voorstellen voor de wijze en termijn van afhandeling en voor bestuursrechtelijke of strafrechtelijke stappen. Het verrichten van opsporingsactiviteiten en het opmaken van processen- ver baal. Het adviseren over handhaafbaarheid vergunningsvoorschriften. Het behandelen van milieuklachten. Wij zoeken een kandidaat met: Een technische opleiding op MBO-niveau aangevuld met opleidingen op het ge bied van milieutechnologie, opsporing (BOA), handhaving en milieuwetgeving (HAMIL). Kennis van het milieubeleidsterrein. Ervaring op het gebied van handhaving. Goede contactuele vaardigheden en kunnen omgaan met conflicten. Rijbewijs B. Aanstelling/Salaris: Het jaarsalaris dat wij bieden bij een volledige werkweek (36 uur) bedraagt maxi maal ruim 74.000,- bruto (schaal 8 inclusief vakantietoelage en de eindejaars uitkering). Het bruto maandsalaris bedraagt maximaal 5.585,- per maand. Invulling van deze functie in deeltijd is bespreekbaar. Voordat een kandidaat wordt benoemd vindt een aanstellingskeuring plaats. Overige arbeidsvoorwaarden De provincie heeft goede -secundaire arbeidsvoorwaarden zoals o.a. het pen sioenpakket van het ABP, het ziektekostenverzekeringspakket van de Interprovin ciale Ziektekostenregeling (IZR), studiefaciliteiten, gedeeltelijk betaald ouder schapsverlof, een kinderopvangregeling en flexibele werktijden. Doelgroepenbeleid: De provincie Zeeland streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrouwen, alsmede naar indienstneming van etnische minderheden en gehahdt- capten. Daarom worden geïnteresseerden uit deze prioriteitsgroepen die voldoen aan de functie-eisen, met nadruk verzocht te solliciteren. Overige informatie: Inlichtingen over.deze functie kunnen worden ingewonnen:bij de heer ing. T.A.J.F. van Riet, hoofd van de afdeling Milieuhandhaving en -metingen; telefonisch bereik baar onder 0118-631954 of bij de heer mg. R. van Haasteren, clustercoórdinétor afvalverwerkende bedrijven, 0118-631123. Tènce! uitzendbureau zoekt versterking: een teamplayer met pit, waaraan onze klanten zonder omkijken hun opdrachten toevertrouwen. Een kordate, servicegerichte regelaar, die weet wat wordt verwacht en dat ook waar maakt. Een commercieel talent, dat zich thuis voelt in een jonge, snelgroeiende en dynamische onderneming. Kortom: Tènce! zoekt een voor de vestiging Goes De functie Als junior intercedent bij Tènce! uitzendbureau werk je in een hecht team, maar met een duidelijk eigen verantwoordelijkheid. Je werk is veelzijdig en boei end. Je voert onder meer in-take gesprekken met kandidaat uitzendkrachten en onderhoudt contacten met (potentiële) opdrachtgevers. Je zoekt en regelt personele oplossingen voor ze en bent tevens verant woordelijk voor de administratieve afhandeling er van. Het aanbod Vanzelfsprekend doen wij onze junior intercedenten een passend aanbod: een goed salaris met bijbeho rende secundaire arbeidsvoorwaarden. Verder zorgen wij voor een op de functie afgestemde opleiding. Tènce! uitzendbureau is een werkmaatschappij van Vebego. Vebego is behalve in Nederland en België ook actief in Engeland, Frankrijk, Duitsland, Zwitserland, Italië, Portugal en Polen. De eisen Je bent creatief, assertief, ondernemend, enthousiast, zelfstandig, gedreven, communicatief en representa tief. Daarnaast beschik je over MBO/HBO werk- en denkniveau. Ben jij die gemotiveerde junior intercedent die wij zoeken? je reactie Denk je dat jij onze nieuwe teamplayer bent en daagt deze baan jou uit? Stuur dan uiterlijk vóór 28 sep tember a.s. jouw brief met CV naar: Tènce! uitzend bureau, Westwal 7, 4461 CM te Goes t.a.v. Blazien de Looff. Voor meer informatie over de functie, of andere vragen kun je contact opnemen met Emanu- ela Hermes (intercedente). Telefoon 0113-230976. uitzendbureau

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 30