PERSONEEL de boog therm Phos PZC Technician-B maintenance E&l ADVANTA AM O Van Overvdd 28 00 VAN OERS DE WEG NAAR GROEI ERVAREN BELASTINGADVISEURS (M/V) AANKOMEND BELASTINGADVISEURS (M/V) gediplomeerd slager (m/v» V AIM DE RH AVE CONTROLLER m/v parttime medewerker (m/v) 1# Coördinerend hoofd m/v Coördinator externe zorg m/v zaterdag 22 september 2001 Van Oers Accountants en Belastingadviseurs behoort met ruim 180 medewerk (sf)ers tot de grotere regionale accountants kantoren van Nederland. Vestigingen hebben wij in Breda, Oosterhout, Roosendaal en Goes. Wij zijn op zoek naar ambitieuze mensen (m/v), die zich herkennen in daadkrachtig optreden en die met gebruik making van onze kennis en snelheid van handelen willen meegroeien in de organisatie. - Accountancy - Belastingadvies - Administratieve dienstverlening (lid van ACN en Kreston Int.) Van Oers Accountants en Belastingadviseurs is wegens uitbreiding voor haar vestigingen in BREDA, OOSTERHOUT, ROOSENDAAL en GOES op zoek naar: In deze functie ben je o.a. (mede) verantwoordelijk voor: het coachen van een team enthousiaste belastingadviseurs; het verzorgen van belastingadviezen, zowel nationaal als internationaal; het uitvoeren van adviesopdrachten en het signaleren van adviesbehoeftes; het voeren van acqulsitiegesprekken. Wij zoeken afgestudeerde fiscaal juristen, fiscaal economen of mensen met een afgeronde FB-studie, die enkele jaren ervaring hebben en beschikken over leidinggevende en ondernemerskwaliteiten. In deze functie verricht je in teamverband o.a. de volgende werkzaamheden: het verzorgen van belastingaangiften; het uitvoeren van adviesopdrachten en het signaleren van adviesbehoeftes; het onderhouden van contacten met cliënten, belastingdienst en intermediairs. Wij zoeken (bijna) afgestudeerde fiscaal juristen, fiscaal economen of mensen met een (bijna) afgeronde FB-studie met een collegiale, servicegevoelige instelling. Beschik je naast de genoemde kwalificaties ook nog over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en ben je bereid (eventuele) aanvullende studies te volgen? Stuur of e-mail je sollicitatiebrief dan naar onderstaand adres t.a.v. de directie. Geef in je brief aan naar welke vestiging je voorkeur uitgaat. Voor meer informatie kun je bellen met de heer E.A.C.M. van Oosterhout op onderstaand telefoonnummer. Van Oers Accountants en Belastingadviseurs, Bovendonk 7,4707 ZH Roosendaal, tel.: (0165) 53 79 61, fax: (0165) 54 05 55, www.vanoers.com, e-mail: roosendaal@vanoers.nl gggi Wij zijn een handelsbedrijf met 10 medewerkers dat in de Benelux enkele vooraanstaande fabrikanten vertegenwoordigt op het gebied van synthetische smeermiddelen en organische peroxiden. Zowel onze toeleveranciers als onze klanten, waaronder grote multinationale ondernemingen zoals Philips, DSM en Duracell stellen hoge eisen aan de kwaliteit en service- gerichtheid van onze ISO 9002 gecertificeerde organisatie. Volgende maand verhuizen wij naar een nieuw bedrijfspand in Goes. Voor uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een SECRETARESSE m/v voor onze verkoop binnendienst Wat houdt de job in: Behandelen van onze inkomende tele foongesprekken; Verzorgen van onze correspondentie; Notuleren van onze vergaderingen; Op de hoogte houden van verkoop buitendienst over aanvragen, offertes en orders; Invoeren van onze verkooporders in com putersysteem; Bijhouden van onze website; Bijdrage leveren aan specifieke marke tingacties; Nastreven van een optimale klanttevre denheid. Belangstelling? Ben jij die ambitieuze collega met: MBO opleiding met secretariële achtergrond; 1 jaar ervaring in soortgelijke functie; Beheersing van de Engelse taal; Noties van Frans of Duits; Gevoel voor stijl, uitstraling en service-aspecten; Kennis van MS Office. Wat bieden wij: Een verantwoordelijke functie op de verkoop binnendienst; Een boeiende baan met ruimte voor initiatief en zelfstandigheid; Volop mogelijkheden voor het volgen van opleidingen; Een enthousiast team van collega's. Stuur vandaag je reactie met curriculum vitae naar FenS chemicals b.v., ter attentie van de heer Ralph Bergshoef, Postbus 101, 4400 AC Yerseke.Tel. 0113-573 220, fax: 0113- 573 776, e-mail: rbergshoef@fens.nl. Je reactie wordt snel en vertrouwelijk behandeld. Voor onze vestiging te Yerseke zijn wij op zoek naar een: Profiel: Commercieel ingestelde slager met goede contactuele eigenschappen. Voor deze functie bieden wij: Een afwisselende baan met een salariëring conform het niveau van de functie. Ben jij waar wij naar op zoek zijn?! Stuur dan je persoonlijke sollicitatie voorzien van c.v. naar, of kom eens langs bij. A.H. Yerseke t.a.v. Dhr. P. J. van Cadsand Oude Torenstraat 37 4401 EH Yerseke 'Thermpbos International B. V. is een wereldwijd opererende onderneming in de industriële chemie. De hoofdzetel van Thermpbos International is\gevestigd in Vlissingen Verder heeft het bedrijf vestigingen in Argentinië, Duitsland en China Wereldwijd werken, er zo'n 900 ménsen':bij Thermpbos International. In gissingen zijn ongeveer 420 mensen betrokken bij de productie, marketing en. verkoop van fosfor en daarvan, afgeleide producten; Een schriftelijke sollicitatie met C.V. kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie sturen aan: In verband met het uitbreiden van de onderhoudsgroep van de Natzuur-/Zuur- en Zoutfabriek is er een vacature ontstaan voor de functie van: De functie-inhoud: - lokaliseren en verhelpen van storingen in de EMR-installatie; - uitvoeren van reparatie-, onderhouds- en nieuwbouwwerkzaamheden in de EMR-installatie; - testen, opstarten, inregelen en in bedrijfstellen van apparatuur en installaties na het oplossen van storingen of na stops; - uitvoeren inspectief onderhoud. Wat verwachten wij van u? - minimaal MTS-electro/electronica; - SOM-diploma onderhoudstechnicus instrumentatie technicus meet- en regeltechniek, of gelijkwaardig; - minimaal twee jaar ervaring. Wij bieden u: - een dynamische en resultaatgerichte werkomgeving; - een goed salaris en aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Meer informatie over de vacature kunt u verkrijgen bij Paul de Witte, onderhoudschef van de Natzuur- Zuur- en Zoutfabriek (telefoonnummer 0113-689650) of bij Lau van 't Westende, senior technicus EMR (telefoonnummer 0113-689653). i Reacties van acquisitiebureaus om deze advertentie door te plaatsen worden niet op prijs gesteld. Advanta Seeds B.V. in Kapelle (Zld.) maakt deel uit van de internationaal toonaange vende Advanta Groep. Een topspeler in de mondiale zaaizaadmarkt met 2.500 werk nemers, tientallen werkmaatschappijen, regionale vestigingen, handelskantoren en researchcentra. Advanta is gespecialiseerd in productie, veredeling, verwerking en commercialisering van zaaizaden voor landbouwgewassen en begroeningsgrassen. Voor Advanta Seeds ligt de focus op maïs- en graszaden. De vestiging Kapelle fungeert binnen de Advanta Groep zelfs als "Center of Excellence" op dit gebied. Tevens zetelt in Kapelle het internationale hoofdkantoor. De organisatie staat bekend om haar product kwaliteit en klant- en servicegerichtheid. Belangrijke succesfactoren zijn het wetenschappelijke onderzoekswerk, de Europese organisatiestructuur en het uitgekiende distributienetwerk. De ruim 300 medewerkers typeren zichzelf als hardwerkend voor en met elkaar Er heerst een prettige no nonsense en betrokken mentaliteit. Het is de sociale ambitie van het bedrijf om structureel te zorgen voor een aangenaam en professioneel werkklimaat. Ter versterking van het Finance Team is Advanta Seeds B.V. op zoek naar een resultaatgerichte Als de rechterhand van de Finance Manager Nederland ondersteunt u het managementbeleid en zorgt u voor een rijke informatievoorziening. U geeft zelf sturing aan twee ervaren Management Accountants. U bent primair verantwoordelijk voor budgetten, updates, maandrapportages. voorraad (provisie), interne controles en kostprijssystemen. Vanuit uw kennis en ervaring weet u cijfers scherp te analyseren, te interpreteren en te becommentariëren. Belangrijk is uw signaalfunctie om afwijkingen tijdig te melden. Daarbij let u actief op de betrouwbaarheid en efficiency van IT-systemen, cost accountancy procedures en financiële processen. Van nature bent u een persoon die interne klantbehoeften opspoort, informatie vergaart en deze kritisch op kwaliteit filtert. Daardoor blijft het management alert op processen die kostenverhogend of resultaatverlagend zijn. Als coach van de afdeling maakt u intensief gebruik van de aanwezige kennis en ondersteunt u uw collega's in hun ontwikkeling. Een analyticus die vlot en correct met mensen communiceert krijgt alle ruimte om zich in deze functie te ontwikkelen. Primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met het belang van deze spilfunctie voor de organisatie. Profiel HBO/Academisch werk- en denkniveau Kennis van het Engels in woord en geschrift Relevante werk- en automatiseringservaring Geïnteresseerd? Bel 040 - 2 465 465 voor een sollicitatieformulier. (Vraag naar Ellen de Groot.) ASSESSMENT CENTER WERVING SELECTIE BEDRIJFSPSYCHOLOGIE HRM-ADVIES Postbus 40 5600 AA Eindhoven Telefoon: 040 - 2 465 465 E-mail amo@amo.nl iid q a w s, Decokay de Verfbron Wij zijn een speciaalzaak in verf, behang, gordijnen, tapijt en zonwering. In ons team is er plaats voor een voor ongeveer 18 uur per week. Ben jij iemand met de volgende eigenschappen: Commercieel denkend ingesteld Representatief Kleur- en modegevoelig U kunt goed adviseren Goede contactuele eigenschappen Eventueel ervaring in de D.H.Z./interieurbranche U bent bereid om koopavonden te werken. Bent u deze persoon, en dit lijkt u een uitdaging, dan kunt u een eigenhandig geschreven sollicitatie met pasfoto richten aan: Decokay de Verfbron, Westsingel 98, 4461 DN Goes, t.a.v. dhr. G. Harinck. GOLFF SUPERMARKT DE JONGE Golff is een moderne winkelformule, die zich kenmerkt door klantvriendelijkheid, hoge kwaliteit, groot assortiment en lage prijzen. Wij zijn op zoek naar een kassamedewerk(st)er voor ca. 20 uur per week, ervaring niet vereist en een ervaren medewerk(st)er voor de broodafdeling full-time, met leidinggevende capaciteiten Heb je interesse in een van deze job's, schrijf of bel naar onderstaand adres: Golff Supermarkt H. de Jonge Langeweg 2 4431 CG 's-Gravenpolder Tel. 0113-311775 SUPERMARKTEN voor zorg, wonen en welzijn Stichting De Boog Breda is een samenwerkingsverband van vrijwel alle instellingen op gebied van verpleging en verzorging in Breda en omstreken. Kruiswerk Gezinszorg, Stichting Elisabeth, Verpleeghuis Aeneas en Zorgcentrum Oranjehaeve hebben De Boog opgericht om gezamenlijk met andere instellingen zorgketens op te zetten. Binnen de Zorgketen Psychogeriatrie (PG) op de locatie Liesbosch zijn wij op zoek naar enthousiaste medewerkers met een warm hart voor de doelgroep. 36 uur per week (100%) Plaats in de organisatie: Het coördinerend hoofd ontvangt leiding van de manager verpleeghuiszorg en u geeft leiding aan de afdelingen binnen de zorgketen PG. U bent verantwoordelijk voor: de zorgketen PG volgens de visie op zorg vastgestelde kwaliteitsnormen, protocollen en richtlijnen; het realiseren van doelstellingen van de afdelingen; het toegekende budget; het opstellen en uitvoeren van het jaarplan; de totstandkoming en de uitvoering van het activiteiten- en opleidingsplan. Wat verwachten wij van u? HBO werk- en denkniveau en bij voorkeur een diploma verpleegkundige of HBO-V; een afgeronde managementopleiding en enkele jaren ervaring in een managementfunctie; theoretische en praktische kennis van zorg- en innovatieprocessen. U bent: een participatief leider; een teamplayer met goede communicatieve vaardigheden; flexibel en creatief. Wat hebben wij u te bieden? Voor beide functies een arbeidsovereenkomst voor onbepaalde tijd. De arbeids voorwaarden zijn conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Informatie? Voor nadere informatie over de inhoud van de functie van coördinerend hoofd kunt u contact opnemen met de heer C. Geerts, manager verpleeghuiszorg, telefoonnummer 076 - 523 3750. Voor de functie van coördinator externe zorg kunt u contact opnemen met mevrouw M. van den Brüle, coördinator externe zorg, telefoonnummer 076 - 522 3280. 18 uur per week (50%) Plaats in de organisatie: De coördinator externe zorg ontvangt direct leiding van het coördinerend hoofd. U werkt nauw samen met uw collega-coördinator externe zorg. U bent verantwoordelijk voor: het monitoren van PG-cliënten die op de wachtlijst staan voor dagbehandeling of opname in een verpleeghuis; het adviseren over en bewaken van het zorgaanbod; het vervullen van een consultfunctie voor professionals die betrokken zijn bij de coördinatie van zorg aan een PG-cliënt; het onderhouden van een netwerk ten behoeve van de PG-zorg in de subregio; het hanteren van de registratiesystemen ten behoeve van wachtlijst, zorgaan bod en zorgeffectuering. Wat verwachten wij van u? HBO-opleiding en/of werk- en denkniveau; ruime ervaring in casemanagement en PG-problematiek; in staat organisatieoverstijgend te denken. U bent: innovatief, flexibel, standvastig, doorzettend en stressbestendig; in staat te enthousiasmeren en samenwerking te vorderen. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 6 oktober a.s., onder vermelding van vacaturenummer 01.37 voor de vacature van coördinerend hoofd en 01.38 voor de vacature van coördinator externe zorg, richten aan mevrouw M. Bos-van Dijk, personeelsconsulent afdeling Personeel, Organisatie Opleidingen, Postbus 9757, 4801 LW te Breda. De sollicitatiegesprekken voor coördinerend hoofd zullen plaatsvinden op vrijdag 12 oktober en dinsdag 23 oktober en voor coördinator externe zorg op donder dag 11 oktober aanstaande. Thermphos International B.V. t.a.v. de heer Ben van de Kreke Personnel Officer Postbus 406 4380 AK Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 28